Gorzej byc chyba nie moze.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-26, 22:48   #1
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352

Gorzej byc chyba nie moze....


Niedawno znalazlam to forum i tak sobie ogladam wasze makijaze i sa cudne

wiec zaczelam i ja cos kombinowac, ale jakos mi nie wychodzi

Moze ktos mi poradzi co zrobic z oczami i z brwiami, bo ciagle cos nie tak... Mam zamiar kupic kilka cieni, no i nie wiem czym rozswietlic, czy kupuje sie raczej matowe, perlowe czy z drobinkami, moze macie jakies pewniaki...

Co do moich prob to cienie sa bezmarkowe, taki delikatny piaskowy i brudny ziemisty, wydawalo mi sie, ze fajnie, a tu na fotce jakies plamy........ Acha, pierwsza buzia to taka gola, moze cos podpowiecie????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko1.jpg (27,4 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko2.jpg (19,7 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko3.jpg (33,1 KB, 165 załadowań)

Edytowane przez agniecha17
Czas edycji: 2006-06-28 o 21:54
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 23:15   #2
Anarchia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 676
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

moze sprobuj na poczatek z mocno perlowymi cieniami, nie bedzie tak widac niedokladnego roztarcia, kolory wg. mnie powinnas wybrac cieple- brazy beze i rudosci. korektor pod oczy i odrobine brazujacych perelek na boki i mysle ze bedzie cudownie
Anarchia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 23:24   #3
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

Cytat:
Napisane przez Anarchia
moze sprobuj na poczatek z mocno perlowymi cieniami, nie bedzie tak widac niedokladnego roztarcia, kolory wg. mnie powinnas wybrac cieple- brazy beze i rudosci. korektor pod oczy i odrobine brazujacych perelek na boki i mysle ze bedzie cudownie
Dzieki za pomoc, naprawde kolorki raczej cieple??? Bo mi wychodzi, ze jestem typem chlodnym (wpadlam na glupi pomysl rozjasniania wlosow i wyszly zolte a normalnie jest popielaty szatyn i zawsze farbowalam na o 2 tony ciemniejszy) tylko ta teczowka mi nie pasuje, bo jest brazowa za zlotymi refleksami

A moze cos z brwiami...
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 01:20   #4
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

Ja co prawda sie nie znam ale jak dla mnie brwi sa super. Podkresl je moze cieniem, albo kredka do brwi. Natomiast przydalby sie korektor pod oczy (moje najnowsze odkrycie- dermacol), roz na policzki, jakis blyszczyk... No i usmiech
pozdrawiam
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 08:17   #5
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

Brwi wygaldaja na calkiem ladne, wiec nie ruszalabym ich. . Natomiast uzylabym czegos lekkokryjacego, aby wyrownac koloryt buzi. Na oczka proponuje roz, fiolet, szarosci, brazy. I ten watek chyba na wizazystke
wkrotce zostanie przeniesiony. Pozdrawiam
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 08:21   #6
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

Witaj na MM
Nie dramatyzuj nie jest tak źle. Cień jest dziwnie nałożony (zamiast w załamaniu powieki niżej), nieroztarty. Generalnie kolory są trochę zbyt przygaszone, ziemiste (przynajmniej na zdjęciach).
Kup korektor (może Dermacol) , rozjaśnij miejsce pod oczami, skrzydełka nosa i okolice ust. Podkład jakiś lekki -Rimmel Recover, L'oreal Translucide.
Cienie-żywsze. Do brązowych oczu jakieś ciepłe odcienie brązu-złoto, czekolada, miód,karmel jak również fiolety, grafity...musisz poeksperymentoac. Kup jakąś tanią bazarkową paletkę z wieloma kolorami i próbuj w których jest Ci dobrze.
Ponieważ szukasz porad odnośnie makijażu wątek przesunę na wizażystkę, tam z pewnością uzyskasz pomoc nie twierdzę że tu takowej nie otrzymasz
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 08:26   #7
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

Cytat:
Napisane przez agabil1
Witaj na MM
Nie dramatyzuj nie jest tak źle. Cień jest dziwnie nałożony (zamaist w załamaniu powieki nizej), nierostarty. Generalnie kolory są trochę zbyt przygaszone, ziemiste (przynajmneij na zdjęciach).
Kup korektor (może Dermacol) , rozjaśnij miejsce pod oczami, skrzydełka nosa i okolice ust. Podkład jakiś lekki -Rimmel Recover, L'oreal Translucide.
Cienie-żywsze. Do brązowych oczu jakieś ciepłe odcienie brązu-złoto, czekolada, miód,karmel jak również fiolety, grafity...musisz poeksperymentoac. Kup jakąś tanią bazarkową paletkę z wieloma kolorami i próbuj w których jest Ci dobrze.
Ponieważ szukasz porad odnośnie makijażu wątek przesunę na wizażystkę, tam z pewnością uzyskasz pomoc nie twierdzę że tu takowej nie otrzymasz
zgadzam się z Agą

dodam jeszcze że masz ładne brwi i ja bym ich nie ruszała

Pozdrawiam
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-27, 08:33   #8
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

O jej, jakas slepa jestem, cos mi sie stalo chyba, bo na zdjeciach nie widzialm zadnego make upu, bylam pewna, ze twarz jest gola, a dzieczyna prosi o porady
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 08:38   #9
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

Cytat:
Napisane przez ryba82
O jej, jakas slepa jestem, cos mi sie stalo chyba, bo na zdjeciach nie widzialm zadnego make upu, bylam pewna, ze twarz jest gola, a dzieczyna prosi o porady
jest makijaż ale i tak przerzucilam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 22:20   #10
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

Dzieki dziewczyny za podpowiedzi.... Tez mi sie wydawalo, ze te kolorki jakies takie bure wychodza...

Na pierwszym zdjeciu buzia jest tylko w filtrze i odrobince pudru sypkiego...

Co do brwi to myslalam, ze moze za grube....Planuje kupic paletke do brwi Sephory, dziewczyny bardzo chwala, jak myslicie, dobry wybor???

W poniedzialek wybieram sie na zakupy cieni, moze macie jakies konkretne ulubione zestawy albo pojedyncze, takie, zeby pasowaly do moich oczek

Cos mi to malowanie nie wychodzi, pomozcie, blagam, bo nie wiem od czego zaczac

Edytowane przez agniecha17
Czas edycji: 2006-06-27 o 22:59
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 23:08   #11
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

słuchaj a może w jakiejś Twojej drogerii albo na jakimś bazarku sprzedaja chińskie paletki albo palety Ruby Rose/Miss Helen? W nich jest dużooo różnych kolorków i są taniutkie - miałabyś duze pole do popisu i mogłabyś kombinować ile wlezie znalazłabyś napewno swoje kolorki
A jaśli chodzi o techniczną strone nakładania cieni to polecam wątki dziewczyn i moje tez 'krok po kroku' na forum Moje Makijaże Sądze że są dość pomocne i napewno znajdziesz coś dla siebie

Pozdrawiam
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu

Edytowane przez Rei
Czas edycji: 2006-06-28 o 12:45
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-27, 23:37   #12
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

Paletek Ruby Rose jest olbrzymi wybor na allegro. Wpisz, obejrzyj, za kilkanascie zlotych masz kilkadziesiast- o dziwo- niezlej jakosci cieni w przeroznych kolorach. Brzmi jakbym reklamowala ale to swietna sprawa na wprobowanie przeroznych odcieni, no i sa perlowe wiec latwo sie rozcieraja.
pozdrawiam
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 21:56   #13
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

Dzieki dziewczyny to ja spadam na allegro, jak cos mi wyjdzie to sie pochwale, pozdrawiam
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:00   #14
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

Może skomponuj własną paletkę z cieni Inglota?
Na drugim zdjęciu widać, że ciemny cień położony jest poziomo - nałożyłabym go wyżej, w zagłębieniu powieki - wtedy będzie miał kształt półkolisty.
Przejrzyj też KWC jeśli chodzi o cienie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 11:02   #15
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

ten makijaz jest nawet niezly, tylko bardziej roztarlabym pedzelkiem granice na zalamaniu powiem miedzy ciemnym a jasnym cieniem.
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 12:06   #16
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

Cytat:
Napisane przez Estella
Może skomponuj własną paletkę z cieni Inglota?
Na drugim zdjęciu widać, że ciemny cień położony jest poziomo - nałożyłabym go wyżej, w zagłębieniu powieki - wtedy będzie miał kształt półkolisty.
Przejrzyj też KWC jeśli chodzi o cienie
Dzieki sprobuje, tylko ten cien jakos tak bardzo brudzi....

Bardzo by mi pomoglo, gdybym wiedziala jaki mam typ oczu...czy to sa blisko i gleboko osadzone, czy wypukle????? Duzo ludzi mi mowi, ze mam duzzzzze oczy, ale nie wiem, czy to na plus, czy na minus, czy podkreslac, czy tuszowac........poradzcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy1.jpg (18,2 KB, 37 załadowań)
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 12:07   #17
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

Cytat:
Napisane przez marsi11
ten makijaz jest nawet niezly, tylko bardziej roztarlabym pedzelkiem granice na zalamaniu powiem miedzy ciemnym a jasnym cieniem.
No wlasnie musze kupic jakis inny ciem...czy perlowe nadaja sie do przetluszczajacej, wyfiltrowanej buzi ????

Estella no wlasnie z Inglotem kiepsko, bo bede w Polsce dopiero w grudniu, siostra moglaby mi przywiezc, ale musialabym niestety znac numerki.... Za to chinskich paletek bez liku
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 13:12   #18
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80449

Inglot http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80670
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=inglot

Jakie macie firmy produkujące cienie w Hiszpanii? Podaj jakieś bardziej znane to coś wybierzemy
Masz duże, ładne oczy - mam podobne przejrzyj pierwszy link - zobaczysz jakie kolory cieni pasują do takich oczu, poczytasz o różnych kształtach. Ja bym trochę mocniej zaznaczyła rzęsy - może tuszem wydłużającym?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 21:00   #19
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

Hm, no wszystkie ze sredniej i wyzszej polki, no i tzw marki popularnre typu Astor itp., maja tez duzo takich nesseserkow z calymi kompletami cieni, rozy, blyszczykow, ale nie zwrocilam uwagi na firme, no i duzo chinskich..... Ale jeszcze sie rozejrze
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 10:04   #20
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

To może przejrzyj jeszcze dodatkowo KWC?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 19:09   #21
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

Przejrzalam, przejrzalam

Spodobaly mi sie niestety te drozsze, a nie wydam tyle kasy na probowanie... Dziewczyny zachwalaja tez potrojne cienie Bourjois, chociaz jakos nie przekonuja mnie te brazy (ale pewnie sie nie znam), chcialam tez kupic sobie korektor pod oczy, tylko nie wiem, czy jak nie klade podkladu tylko puder sypki (niestety goraco) to czy nie bedzie go widac, jak myslisz? W ogole to wybieram sie w poniedzialek do Sephory, bo zaczynaja sie wlasnie promocje to pewnie cos znajde, tylko troche sie boje, ze jak juz mam jakies swoje przyzwyczajenia, to znowu bedzie wtopa. No i dalej nie wiem czy perlowe, czy matowe, kolorki chlodne, czy cieple....

Edytowane przez agniecha17
Czas edycji: 2006-06-30 o 20:07
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 20:32   #22
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

Jeśli dobrze go wklepiesz to nie powinno być widać - najlepiej jeśli wybeirzesz taki w formie płynnej, we flamastrze(np. L'oreal lub Bourjois. W Polsce w Sephorze, bodajże w poniedziałki lub wtorki, robią makijaż za darmo(a w praktyce to podobno musisz kupić cokolwiek-chociaż pędzelek czy kulke do kąpieli). Może też u Was malują? W jakich kolorach się dobrze czujesz? Myślę, że perłowe, dość miękkie cienie będą się dobrze ze sobą rozierały - to ułatwi Ci cieniowanie. Nie wiem czy ciepłe czy zimne - cięzko mi to określić po fotkach. Myślę, że obie wersje mogą dobrze wyglądac
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 10:29   #23
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

Cytat:
Napisane przez agniecha17
No wlasnie musze kupic jakis inny ciem...czy perlowe nadaja sie do przetluszczajacej, wyfiltrowanej buzi ????

Estella no wlasnie z Inglotem kiepsko, bo bede w Polsce dopiero w grudniu, siostra moglaby mi przywiezc, ale musialabym niestety znac numerki.... Za to chinskich paletek bez liku
to musisz juz sama wyprobowac.
Ja tez uzywam filtrow. Maluje sie w bezach i brazach, zwykle tak: cala powieka na bezowo raczej polperlowo za zalamania maluje brazowym matowym cieniem, najczesciej lancome one wlasnie sa polperlowe i do tego bardzo trwale
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 16:16   #24
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

Dzis sprobowalam pokombinowac z zielenia...takimi cieniami pomalowala mnie kiedys wizarzystka z L´oreala, niestety zostal mi tylko ten ciemniejszy odcien, do Sephory jade w poniedzialek to wybadam, a korektor to w gruncie rzeczy na okropna zylke, ktora mam pod okiem

Marsi podasz mi numerki to rzuce na nie okiem, bo takie polperlowe to chyba lepsze, te na zdjeciach sa matowe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie3.jpg (25,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie4.jpg (26,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zylka.jpg (26,8 KB, 12 załadowań)
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 15:12   #25
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Gorzej byc chyba nie moze....

ten drugi mi się bardziej podoba.chyba masz chłodny typ urody. i nie załamuj się, trochę cierpliwości, wytrwałości i ćwiczeń i będziesz umiała zrobić sobie profesjonalny makijaż
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.