Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-12, 21:34   #181
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Autorko o czym ty mowisz o jakiej fryzurze, jakiej latynosce...?! :P
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 21:35   #182
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Miss seepe...ja też bym chciała być modelką ale niestety natura mi poskąpiła wzrostu i niestety mam tylko 158cm wzrostu i 46 kg wagi. Umięsnione nogi i zarysowujący się sześciopak. Co najwyżej mogę zostać mistrzem aikido, ale co do modelingu etc. to już w kilku agencjach chociaż chodziłam i snułam się to mówiono mi, że przynajmniej 168cm na fotomodelkę...także więc na dzień dobry popatrzyli na mnie z politowaniem...także więc jeżeli ona ma więcej niż 160 cm z hakiem to się nie dziwię czemu wzięli ja na modelkę.
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 21:37   #183
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
lubie ogolnie...za ta piekna prawdziwa poezje, ktora nie jest sztuka dla sztuki ale ten wyeksponowałam, bo się bezposrednio nie kojarzy z Baczyńskim i jest piekny, poza tym lubie piosenke do tego tekstu w wykonaniu Turnaua
Bo ja kocham Baczyńskiego A wiersz faktycznie piękny, i też lubię tą piosenkę Turnaua
A co do fryzurki to dziewczyny musiałyby Ci komputerowo dobrać. Lepsza skośna niż żadna w sumie. Jak tam, kupiłaś dżinsy? Pomyślałaś nad jakimiś ubraniami?
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 21:38   #184
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Patrz Strona Poprzednia Zdjęcia Z Mojego Ulubionego Serialu Wrzucone Linki Z Grey's Anatomy !!!!
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 21:41   #185
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Miss seepe...ja też bym chciała być modelką ale niestety natura mi poskąpiła wzrostu i niestety mam tylko 158cm wzrostu i 46 kg wagi. Umięsnione nogi i zarysowujący się sześciopak. Co najwyżej mogę zostać mistrzem aikido, ale co do modelingu etc. to już w kilku agencjach chociaż chodziłam i snułam się to mówiono mi, że przynajmniej 168cm na fotomodelkę...także więc na dzień dobry popatrzyli na mnie z politowaniem...także więc jeżeli ona ma więcej niż 160 cm z hakiem to się nie dziwię czemu wzięli ja na modelkę.
Niestety nie wyłapałaś sensu wypowiedzi Miss... Może jeszcze raz przeczytaj
A co do włosów- ja też mam niesforne, ale żeby ładnie wyglądać trochę czasu im poświęcam- prostuję.
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 21:47   #186
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Aha teraz widze. Co do kwestii bycia modelką nie bede z toba dyskutować bo się na tym specjalnie nie znam, ale uważam, że wszystko jest dla ludzi. Sa tez studia, ktore robia po prostu ladne sesje zdjeciowe normalnym kobietom... Nie chodzi tu o zawód, tylko pokazanie samej sobie, że jest sie piekna kobieta, o pamiatke.

No cóż moim zdaniem ta pani wyglada jak strach na wróble, ale skoro ci się podoba...
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 21:52   #187
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Geezus nie chodzi, że mi się podoba ale mi chodzi o jej grzywkę...halo...detale !!! A spodnie dzis kupiłam...takie a la rurki w Tatum w pośrednim kolorku nie są ciemne lekko jasne ale nie za jasne. A co do Baczyńskiego to przeczytajcie sobie Dwie miłości jeden z piekniejszych utworów Baczyńskiego, który wielokrotnie wygłaszałam na konkursach i akademiach. Za ten wiersz zdobyłam 1 miejsce w konkursie szkolnym.
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-12, 21:56   #188
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

No to pokazuj dżinsy, a najlepiej siebie w dżinsach
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 21:57   #189
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Jutro wyślę zdjecie bo teraz jestem w pidżamce i nie będę się specjalnie teraz przebierala...jutro zrobię zdjęcie w pełnej krasie...
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 21:58   #190
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

wiesz co ależ jestes uparta... :p
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 22:05   #191
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Jutro pokażę się w pełnej krasie w pewnym określonym zestawieniu ciuchów bo jak na sucho to się nie opyla...no nie ???
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-12, 22:10   #192
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

no jasne to czekamy na fotki liczy sie sam fakt, ze coś zmieniłaś i zrobilas dla siebie, nie od razu rzym zbudowano, 100% satysfakcji przyjdzie z czasem

Na razie ja lece bo sie zasiedzialam na watku, innym dam szanse :P Dobranoc.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 22:16   #193
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Okej w takim razie do jutra, czekamy na fotki
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 10:32   #194
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Oto ja dziś... pomarańczowy sweterek z Reserved...jeansy z Tatum i własnoręcznie robione koraliki ale tego nie widać...sorry za zdjęcie, ale trochę się ciężko robi zdjęcie tego kalibru przy słabym oświetleniu i z samowyzwalacza. Drugie zdjęcie to ja w listopadzie na stażu z mistrzem aikigo Giampietro Savegnago i mam z nim zdjęcie siuperancko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tojajeansy.jpg (73,7 KB, 263 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg savegnago.jpg (70,2 KB, 221 załadowań)
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 10:42   #195
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Sama nie wiem... Wydają mi się za szerokie te spodnie. Albo źle leżą albo tak na zdjęciu wyszły. A z fryzurą coś przemyślałaś?
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 10:51   #196
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Pierwsza rzecz, to zmiana w stosunku do pierwszego zdjecia OGROMNA
Usmiech i radość w oczach to sie rzuca na pierwszy plan, ladnie wygladasz w tym sweterku. Podkreslenie oczu i odswiezone brwi wiele dały. Mam nadzieje, ze na tych zmianach nie poprzestaniesz.
Moglabys sprobowac ze spodnicami jakimi rozkloszowanymi i dobrac je czy do sweterka/bluzki lub do marynarki
Wcale bym sie nie upierala przy spodniach "rurkach" opinajacych cialo, no chyba ze w polaczeniu z bluzka "tunika" i jakims modnym paskiem
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 10:58   #197
ahcuna
Raczkowanie
 
Avatar ahcuna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 126
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Bardzo ładnie ci w tym zestawie )) A spodnie to co że szerokie czy wszyscy muszą chodzić w rurkach ?? ładnie ci w nich )
ahcuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 11:11   #198
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Ale ja nie napisałam, że muszą być rurki. Proszę czytać uważniej co piszę Napisałam, że wydają mi się za szerokie ale nie wiem czy takie są czy to wina zdjęcia I wcale nie twierdzę, że wszyscy muszą chodzić w rurkach, sama w nich nie chodzę. Ehh..
Co do zestawu- podoba mi się sweterek-od razu lepiej w żywych kolorkach Ciekawa jestem jak by było w jakiejś ładniej bluzeczce, z fryzurką i makijażem
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 11:23   #199
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

jednak eksperymentuje sie latwiej buszujac z kims na zakupach samemu trudniej zaszalec, bo zamiast sprobowac nowego kroju dzinsów, argumentem bedzie rozsadek, wygoda czy cena Co szczegolnie widac u osob, ktore dopiero co zaczynaja swoja przemiane, ze troche sa przywiazane do poprzedniego wizerunku Moze warto rozejrzec sie na watku "My style diary II" jest tam sporo modnych i drobnych dziewczyn na pewno ci doradza. Chociaz mnie sie nie wszystko to co prezentuja podoba, ale dzinsy na pewno umieja doradzic


Suma sumarum. Juz wygladasz bardzo dobrze, my tu tylko sugerujemy, zebys sie przyzwyczajala do mysli, ze mozesz jeszcze lepiej! :P
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-13, 12:14   #200
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Co do spodni kobiety...cchecie wiedzieć ile kosztują spodnie np. Lewis czy jakieś innej firmy teraz ??? W Wawie ponad 200zł i miałam wydawać ponad 200zł na coś czego dla mnie nie było...w sensie kroju i kolorystyki. Poza tym jak ktoś mówi, że te spodnie są szerokie to odrazu mówię, że nie noszę rozmiaru 32 tylko 34 bo może i wyglądam na drobną osobę ale mam dobrze zbudowane 4 litery i chociaż tego nie widać na zdjęciu to spodenki je ładnie opinają. Poza tym w spodniach musi byc trochę luzu inaczej bym oszalała... głównie dlatego, że bym się czuła jak jakiś manekin calany cementem. Patrząc na mnie na tym zdjęciu pomyślcie sobie o damach które swojego czasu chodziły w bardzo opiętych gorsetach i traciły przytomność spowodu ściśniętych organów... w niektórych przypadkach dochodziło do trwałych deformacji...i smierci w męczarniach. Poza tym...tak na marginesie to nikt nie wspomniał o tym, że może mi się przybrać na wadze albo moga mi się trochę mięśnie rozbudować...szczególnie te uda i może się okazać, że spodnie będą akurat w sam raz...już są jak dla mnie w sam raz bo opinają 4 litery a tym to się akurat mogę pochwalić
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 12:24   #201
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

No to całe szczęście, że są szersze- Twoje życie jest uratowane Może pokażesz się w jakiejś innej bluzce albo sweterku? Na pewno masz w szafie jakieś fajne kolorki. Planujesz jeszcze jakieś zakupy? A o makijażu jakimś myślałaś? No i czy dasz się namówić na grzywkę, choćby skośną?
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 12:26   #202
Żmija
Raczkowanie
 
Avatar Żmija
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 133
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Gryzwka!Grzywka!Grzywka! i to taka gesta...wiesz jestem wizazystka...w zasadzie takie rzeczy interesowaly mnie od zawsze...czlowiek uczy sie cale zycie i nigdy na nic nie jest za pozno...zafunduj sobie metamorfoze...idz do fryzjera, zrob sobie grzywke,zmien kolor, odwiedz kosmetyczke i wyreguluj brwi - gdy beda mialy ladny luk oko nabierze wyrazu a twarz bedzie bardziej promienna, pomaluj sie nie boj sie kolorow...a jesli nie czujesz sie na silach uzyj tylko podkladu podru delikatnych cieni w kolorach bezu a usta podkresl blyszczykiem...to nie wiele a zobaczysz jak zmieni sie twoj wyglad... a jesli chodzi o stroj to nie bardzo wiem jaka masz sylwetke ale ogolni ejestes mloda osobka nie boj sie barw zywych...jestes mloda pokaz to mlodym wygladem, zywym kolorem i usmiechnieta buzka
__________________
Wszystko jest dobrem i cudem jeśli tylko spojrzymy na to oczyma, które wypelnia miłość
Żmija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 12:34   #203
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

poeksperymentowałam jeszcze w kwestii spódnic, sory za zniekształcenia. jak zwykle chodzi o wyobrazenie, a nie konkretne spodnice pewnie jak zwykle nie trafie w twój gust chociaz mysle, ze dobrze bys w podobnym stylu wygladala, takie kroje spodnic sprawiaja ze sylwetka wydaje sie bardziej kobieca, no i sa modne. Mozna szalec z dodatkami, szalami, koralami. Dobrze wygladaja wlosy spiete i rozpuszczone. W KDT mozna kupić takie spodnice za niewielkie pieniadze. Rzeczy nie musza byc markowe i tak kiedys sie sciuchaja lub wyjda z mody. Chociaz w dobre dzinsy warto zainwestowac pare grosza, albo polowac na przeceny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pomysla.JPG (26,8 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 51z.JPG (46,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000K (29).jpg (66,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s30.jpg (13,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prop.JPG (35,3 KB, 38 załadowań)
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 12:37   #204
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Brawo Miss super ciuszki Żmijka-święta racja. Grzywka, grzywka, grzywka
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 12:39   #205
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Zmijko chyba nie czytałaś wątku... :/
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 12:51   #206
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Co do ubrań, Ostatnio w Reporterze w moim mieście była fajna, zielona spódniczka przeceniona, z kroju podobna do tych zaproponowanych przez Miss. Kosztowała 25 zł, myśle że to na prawdę niewiele. A jeśli chodzi o ceny spodni, ja często kupuje ciuchy w takim sklepie "Defect". Ostatnio u mnie w mieście były w nim rurki za niecałe 50 zł.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 12:55   #207
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

nie wiem dlaczemu tak boisz sie tej grzywki, duszyczko. Ja tez mam niesforne, falowane włosy i grzywkę mam. Układa się sama, czasem pomagam jej okrągłą szczotką. Można tez prostownicą.
A zresztą jak powiedziała moja pani fryzjerka - "włosy nie zęby, odrosną" pozwól się ponieść metamorfozie.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 13:13   #208
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
nie wiem dlaczemu tak boisz sie tej grzywki, duszyczko. Ja tez mam niesforne, falowane włosy i grzywkę mam. Układa się sama, czasem pomagam jej okrągłą szczotką. Można tez prostownicą.
A zresztą jak powiedziała moja pani fryzjerka - "włosy nie zęby, odrosną" pozwól się ponieść metamorfozie.
Narazie to miłe panie muszę odłożyć trochę grosza na ciąg dalszy metamorfozy. Poza tym szukam obecnie roboty...planuję sie przenieść z państwowej bezpłatnej uczelnie na prywatną. Także więc trochę mnie wydatków czeka, ale na dobry początek jest dobrze...jak tylko będę miała trochę grosza przy duszy to obiecuję pójdę do fryzjerki i poprosze ją by coś spróbowała wykombinować... co do makijażu...boshe święty przecież ja się maluję. Nie po to zainwestowałam pieniądze w podkład maxfactor żeby się teraz nim nie zakrywać niedoskonałości etc. Poza tym miłe panie mamy teraz zimę...nie wiem jak wy ale ja mam bardzo słaby okład krwionośny i szybko przemarzam do tego moje naczynia krwionośne sa bardzo blisko skóry dlatego oddaję za dużo ciepła. Niech sie ta kopana zima skończy to pokażę na co mnie stać. Przyznam wam szczerze, że te dżinsy to był moim zdaniem trafiony zakup...poza tym pragnę zauważyć, że na zachodzie rurki są już niemodne...to znaczy nie są już aż tak popularne jak do niedawna...przynajmniej tyle zdążyłam zauważyć. I chcę zwrócić uwagę na tylko jeden fakcik...otóż...ważę 46 kg...przy moim wzroście i budowie to jeszcze jest w normie. Gdybym chciała sobie kupić naprawde obcisłe spodnie to musiały by być naprawde malutkie rozmiarem w co bym się już nie zmiesciła a i tak by odstawały. Kiedyś ktos sobie ze mnie zażartował i powiedział, że przy moim wzroście i wadze to powinnam się ubierać w Smyku ale w ciuchlandach dla pań o nietypowych rozmiarach. To co komu dane...dlatego z utęsknieniem patrzę w przyszłość czekając na wiosnę i lato, które w tym roku zapowiada się gorąco...do tego czeka mnie wyjazd na obóz treningowy aikido do Włoch do mistrza Savegnago no i jeszcze miesięczny pobyt na mazurach jako opiekun na obozie aikido przez pierwsze 10 dni a potem już tylko jako uczestnik także więc będzie wesoło.
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 13:15   #209
Gizi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 405
GG do Gizi
Smile Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

WITAJ
Śledzę Twój wątek już od dłuższego czasu i jestem pod wrażeniem-duża zmianatylko mam wrażenie że do wszystkiego podchodzisz bardzo sceptycznie.Więcej entuzjazmu.Po sklepach buszuj z uśmiechem i fantazją.Widzę że zakupiłaś trochę nowych ciuszków-są bardzo twarzowe.To dobrze że odważyłaś się na żywe kolory.Może warto zabrać koleżankę na zakupy-może też dorzuci swoje pomysły??Pomysły dziewczyn co do spódniczek-są bardzo dobre.Jeśli trenujesz to masz pewnie świetne nogi-więc pokazuj je
Co do fryzurki-rozumiem że masz trudne do ułożenia włosy..znam to z autopsji.Mam włosy które kręcą się przy najmniejszej wilgoci..a nawet i bez jej udziału.W dodatku jest ich dużo za dużo i starają się za wszelką cenę żyć własnym życiem.Powiem tak-odpowiednie kosmetyki mogą wiele zdziałać-dobra odżywka,pianka itd.Moje włosy najgorsze są właśnie po lakierze.Ale grzywka(jak dla mnie prosta,nie na bok)byłaby świetna.Na pewno uda Ci się ją ujarzmić za pomocą odpowiednich kosmetyków
Jedna prośba ode mnie-duużo więcej uśmiechu i optymizmuMam wrażenie że bark Ci bratniej duszy,wsparcia-po prostu przyjaciół.Wychodź często do ludzi i bądź pełna optymizmu!Wyglądasz ślicznie jak się uśmiechasz co do faceta-czasem po prostu trzeba poczekać/poszukać dłużej niż nam się wydaje.Życzę powodzenia
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
(
Paulo Coelho)

W awatarze moja ukochana Luna
Gizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 13:16   #210
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Narazie to miłe panie muszę odłożyć trochę grosza na ciąg dalszy metamorfozy. Poza tym szukam obecnie roboty...planuję sie przenieść z państwowej bezpłatnej uczelnie na prywatną. Także więc trochę mnie wydatków czeka, ale na dobry początek jest dobrze...jak tylko będę miała trochę grosza przy duszy to obiecuję pójdę do fryzjerki i poprosze ją by coś spróbowała wykombinować... co do makijażu...boshe święty przecież ja się maluję. Nie po to zainwestowałam pieniądze w podkład maxfactor żeby się teraz nim nie zakrywać niedoskonałości etc. Poza tym miłe panie mamy teraz zimę...nie wiem jak wy ale ja mam bardzo słaby okład krwionośny i szybko przemarzam do tego moje naczynia krwionośne sa bardzo blisko skóry dlatego oddaję za dużo ciepła. Niech sie ta kopana zima skończy to pokażę na co mnie stać. Przyznam wam szczerze, że te dżinsy to był moim zdaniem trafiony zakup...poza tym pragnę zauważyć, że na zachodzie rurki są już niemodne...to znaczy nie są już aż tak popularne jak do niedawna...przynajmniej tyle zdążyłam zauważyć. I chcę zwrócić uwagę na tylko jeden fakcik...otóż...ważę 46 kg...przy moim wzroście i budowie to jeszcze jest w normie. Gdybym chciała sobie kupić naprawde obcisłe spodnie to musiały by być naprawde malutkie rozmiarem w co bym się już nie zmiesciła a i tak by odstawały. Kiedyś ktos sobie ze mnie zażartował i powiedział, że przy moim wzroście i wadze to powinnam się ubierać w Smyku ale w ciuchlandach dla pań o nietypowych rozmiarach. To co komu dane...dlatego z utęsknieniem patrzę w przyszłość czekając na wiosnę i lato, które w tym roku zapowiada się gorąco...do tego czeka mnie wyjazd na obóz treningowy aikido do Włoch do mistrza Savegnago no i jeszcze miesięczny pobyt na mazurach jako opiekun na obozie aikido przez pierwsze 10 dni a potem już tylko jako uczestnik także więc będzie wesoło.
a tak na marginesie to macie rację, że nie jest ze mną strasznie, że jest ze mną dobrze tylko się trzeba tym porządnie zająć...wiem coś o tym jak patrze na dziewczyny z mojej sekcji...Jezusie Maryniu...zgroza. Facet z naszej sekcji który powiedział bym się bujała teraz jest z taką jedną panną z naszej sekcji ta to ma dopiero problemy...a zgrabnym tym i owym nie może się raczej pochwalić. Jest strasznie ociężała...tak jak ten koleś...ale cóż...takie jest życie. Skoro faceci wolą takie blondynki to ja się momentami cieszę, że jestem jednak brunetką i nie mam malpiej mordki :-P
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.