Z br±zu na rudy - w±tek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-08-19, 18:58   #61
adrianna diana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

witam,
na pocz±tku my¶³am o prze¶ciu (przez dekoloryzacje) z ciemnego br±zu na jasny, wrêcz platynowy blond
, fryzjerki w salone Loreal'a powiedzia³y ¿e jest to mo¿liwe ale gdy us³ysza³y ¿e 3 razy farbowa³am Palette odmówi³y (ogólnie w³osy farbujê Garnierem ju¿ od roku). Teraz skoro wiem ¿e NIC ju¿ nie da siê zrobiæ abym mia³a blond zdecydowa³am sie na ciemny rudy... Jak my¶licie czy bêdzie to w miarê prostsze, i osi±galne nawet jesli farbowa³am t± okropn± farb± Palette ?! proszê o odpowied¼... Niestety na balejage raczej mnie nie staæ... Nie wiem ju¿ co mam zrobiæ... wydaje siê jakbym by³a do koñca ¿ycia skazana na ciemny br±z... jestem za³amana....
adrianna diana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-28, 14:23   #62
sheste
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam Was serdecznie
Mam pytanie zwi±zane z tematem oczywi¶cie.. mam bardzo ciemny br±z [naturalny, to znaczy ostatni raz farbowa³am rok temu, ale mia³am wtedy króciutkie w³oski i teraz wiêkszo¶æ mi odros³a i tak, zatem zak³adam-naturalne! ] a chcia³abym rudy, taki naprawdê rudy jak Candy Killer na samym pocz±tku pokazywa³a [ http://www.style-hair-magazine.com/image-files/largeredhaircolor4.jpg - tutaj ] da siê to jako¶ zrobiæ w domu? Mog³yby¶cie napisac mi dok³adnie co i jak? [czym, jak d³ugo etc] wklejam moje zdjêcie dla poznania mojego naturalnego kolorku

pozdrawiam i czekam na odpowied¼
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg abcd.jpg (43,6 KB, 527 za³adowañ)
sheste jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-24, 18:24   #63
infinityinfinity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

up up up
infinityinfinity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-25, 11:45   #64
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 1 784
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

ja na mój ciemny br±z k³ad³am tê http://di1.shopping.com/images1/pi/a...7x150-0-0_.jpg farbê i wychodzi³ ³adny rudy, ale to ju¿ dobre dwa-trzy lata temu by³o I nie pamiêtam czy taki wyra¼ny rudy wyszed³ ju¿ przy pierwszym czy dopiero przy drugim farbowaniu, ale kolor by³ piêkny.
ineczka7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-03, 11:19   #65
pola252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez adrianna diana Poka¿ wiadomo¶æ
witam,
na pocz±tku my¶³am o prze¶ciu (przez dekoloryzacje) z ciemnego br±zu na jasny, wrêcz platynowy blond
, fryzjerki w salone Loreal'a powiedzia³y ¿e jest to mo¿liwe ale gdy us³ysza³y ¿e 3 razy farbowa³am Palette odmówi³y (ogólnie w³osy farbujê Garnierem ju¿ od roku). Teraz skoro wiem ¿e NIC ju¿ nie da siê zrobiæ abym mia³a blond zdecydowa³am sie na ciemny rudy... Jak my¶licie czy bêdzie to w miarê prostsze, i osi±galne nawet jesli farbowa³am t± okropn± farb± Palette ?! proszê o odpowied¼... Niestety na balejage raczej mnie nie staæ... Nie wiem ju¿ co mam zrobiæ... wydaje siê jakbym by³a do koñca ¿ycia skazana na ciemny br±z... jestem za³amana....


na balejage Cie nie stac a posz³a¶ do loreala by zmienic kolor na dekoloryzacjê??


Tez choruje na rudy znajoma miala przez chwile mam jej zdjecie ale tylko kawalek wlosow pokazuje bo nie znam jej dobrze i nie wiem czy pozwolilaby na to ;]
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg rudy.jpg (8,9 KB, 924 za³adowañ)
pola252 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-03, 21:57   #66
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez eXtasy84 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,
Po 5 latach farbowania na czarny zdecydowalam sie na kolejna odmiane. Wymarzyl mi sie rudy, wpadajacy w pomarancz. Dodam ze mam wloski krecone czyli suche i do tego bardzo ich malo. Bylam u wielu fryzjerek i zadna nie chcciala sie podjac tego zabiegu na moich wlosach. odpowiadaly ze zostane z samymi odrostami itp. Do odwaznych swiat nalezy! Mieisac temu jedna z fryzjerek po zrobieniu proby, odmienila moje wlosy. Ku jej zdziwieniu, bardzo szybko sie odbarwialy, nawet do bladu w niektorych miejscach. Jestem jej za to bardzo wdzieczna. Oto zdjecia przed (czarne) i po (rude).
Dla mnie owiele lepiej ja ciê widzê w jeszcze bardziej soczystym rudym hmm...? mo¿e mango .Równie¿ jestem w podobnej sytuacji mam czarne w³osy od 5 czy 6 lat i jak ka¿demu wspominam o rudym to siê krzywi.Mia³am ju¿ rady br±zu który mi siê w ogóle nie podoba a o blondzie nawet nie my¶lê dla mnie nie istnieje ten kolorCzarne mi siê podoba ale ile mo¿na a zawsze mo¿na wróciæ do niego .Jednak wola³abym odczekaæ a¿ siê spierze kolor i pojawi± siê odrosty i w tedy kombinowaæ
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-04, 14:44   #67
erakka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

przy³±czam siê do pro¶by poli 252 o to, czym mozna zafarbowaæ w³osy, ¿eby wysz³y jak na zdjêciu, które doda³a.
erakka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 16:45   #68
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez pola252 Poka¿ wiadomo¶æ
na balejage Cie nie stac a posz³a¶ do loreala by zmienic kolor na dekoloryzacjê??


Tez choruje na rudy znajoma miala przez chwile mam jej zdjecie ale tylko kawalek wlosow pokazuje bo nie znam jej dobrze i nie wiem czy pozwolilaby na to ;]


swietny kolor! moglabys sie dowiedziec jak go otrzymala?
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2008-10-07 o 21:34
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-08, 13:36   #69
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 695
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Przy³±czam siê do w±tku. Farbowa³am w³osy na ciemny br±z L'orealem a¿ zrobi³y siê czarne.Znudzi³ mi siê taki ciemny kolor i odkry³am fantastyczny rudo-miedziany odcieñ. Farbowa³am w domu farb± zbli¿on± do mojego upragnionego koloru po tym jak "uprzejmie" poinformowano mnie, ¿e te odcienie na pewno nadaj± siê do ciemnych w³osów, bo je pokryj±, tak samo wynika³o z tego co by³o napisane na opakowaniu. W efekcie mam odrosty takiego koloru jak chcia³am, po³owa w³osów lekko rozja¶niona do mniej ciemnego br±zu a dolna po³owa taka jaka by³a Oczywi¶cie nikt nawet nie napomkn±³, ¿e nic nie zdzia³am bez dekoloryzacji. Teraz wybieram siê do fryzjerki i chcia³abym siê zapytaæ jak wygl±da taka dekoloryzacja, ile trwa i czy od razu po dekoloryzacji farbuje siê w³osy? Czy mo¿liwe by³oby równomierne pokrycie w³osów farb± np. jaki¶ ja¶niejszy br±z, gdyby siê okaza³o,¿e w przypadku dekoloryzacji musia³abym przez jaki¶ czas chodziæ z odbarwionymi w³osami (wtedy z rudo¶ci bym zrezygnowa³a i stara³a siê jedynie pozbyæ czerni na rzecz br±zu bez dekoloryzacji)?
Dodam jeszcze,¿e prawdopodobnie ¶cinam w³osy i o najciemniejsze partie w³osów u do³u nie muszê siê martwiæ,bo w³osy bêd± trochê za ucho.
__________________

scarlettmonroe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-13, 08:26   #70
pola252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka¿ wiadomo¶æ
swietny kolor! moglabys sie dowiedziec jak go otrzymala?


no wlasnie sama bym chciala wiedziec niedlugo mamy wspolna impreze i sie dowiem
pola252 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-13, 08:41   #71
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 452
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

i wyszlo pieknie
nie polecam rozjasniania u fryzjerow, madrza sie i probuja udowadniac ze maja racje, tez zjechalam z zagranicy zeby pojsc do fryzjera, mialam jasniejsze wlosy od ciebie i chcialam tylko troche braz rozjasnic, nie dosc ze zle rozprowadzila rozjasniacz tak ze zszedl plackami to nalozyla farbe ktora kompletnie nie chwyta moich wlosow( mimo ze jej juz mowilam) i tak bylam plackowato ruda po fryzjerze...
jakos sie nie cieszylam ze mialam racje...
trollcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 08:47   #72
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 452
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

a i dziewczyny nie bojcie sie rozjasniacza,jezeli uzyje sie go raz i w odpowiednio dopasowanym czasie nie zaszkodzi wlosom tak jak sie to przyjelo uwazac
fryzjerki rowniez uzywaja rozjasniaczy tylko dopasowuja je do wlosow(PONIEKAD) i co jakis czas sprawdzaja jak dziala na wloski
ja ostatnio rozjasnialam nowym z palette i z jasnego brazu ladnie i rownomiernie sciagnal mi kolor do jasnej rudosci
trollcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-13, 10:01   #73
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez trollcia Poka¿ wiadomo¶æ
a i dziewczyny nie bojcie sie rozjasniacza,jezeli uzyje sie go raz i w odpowiednio dopasowanym czasie nie zaszkodzi wlosom tak jak sie to przyjelo uwazac
fryzjerki rowniez uzywaja rozjasniaczy tylko dopasowuja je do wlosow(PONIEKAD) i co jakis czas sprawdzaja jak dziala na wloski
ja ostatnio rozjasnialam nowym z palette i z jasnego brazu ladnie i rownomiernie sciagnal mi kolor do jasnej rudosci
To ja jestem przyk³adem ¿e rozja¶niaæ w moim przypadku to zabójstwo Mam ³adne w³osy tylko koñcowki takie na wpó³ ale to wina eksperymentowania brazu kasztany raz pasemka .Jak bym u¿y³a rozjasniacza to by by³a tragedia i zosta³o mi zapuszczanie które ju¿ mnie pod³amuje coraz bardziej.
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-14, 09:49   #74
pola252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

wstawiam zdjecie ukazujace glebbie tego koloru

Edytowane przez pola252
Czas edycji: 2010-01-11 o 10:39
pola252 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-14, 11:25   #75
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 452
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez pola252 Poka¿ wiadomo¶æ
wstawiam zdjecie ukazujace glebbie tego koloru
kolor jest przesliczny!
trollcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-26, 12:26   #76
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 396
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Ja równie¿ mam pytania dotycz±ce zej¶cia z ciemnego br±zu do rudego.

Otó¿ przez d³ugi czas farbowa³am w³osy na ciemny br±z. Jakie¶ 6 m-cy temu postanowi³am spróbowaæ wróciæ do naturalnego koloru. Niestety nie uda³o siê :P z oko³o 5-cio centymetrowymi odrostami uda³am siê do fryzjera w celu przefarbowania na rudo.
Fryzjerka zrobi³a mi kilka pasemek i na³o¿y³a na to 2 odcienie farb z Garniera.
Odrosty by³y ja¶niejsze ni¿ reszta ale wygl±da³o to zno¶nie bo pasemka troche odwraca³y uwagê od tych ciemnych w³osów.
Jako,¿e w³osy rosna mi do¶æ szybko i tym samym szybko pojawiaj± siê odrosty postanowi³am kupiæ farbê Garniera i farbowaæ w domu.
I tutaj pojawia siê problem bo góra znacz±co ró¿ni siê od reszty. Wygl±da to okropnie i zastanawiam siê nad rozja¶nieniem.
Mam pytanie jak na³o¿yæ rozja¶niacz ¿eby czego¶ nie "zepsuæ"? Na³o¿yæ od miejsca gdzie zaczynaja siê ciemne w³osy czy na ca³o¶æ? :/

Proszê o odp.
pa-ti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-27, 13:31   #77
green eyed girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

witam
te¿ zawsze marzy³y mi siê rude w³osy, dok³adnie takie jak na za³±czonym zdjêciu Candy Killer na pocz±tku w±tku. i te¿ mam naturalny ciemny br±z. pofarbowa³am siê, jednak nie wysz³o tak jak bym chcia³a, w³osy wysz³y mi zbyt czerwone:/ no i teraz siê zastanawiam, czy mogê normalnie na czerwony kolor po³o¿yæ rudy?bo jest on ja¶niejszy, nie wiem czy to wyjdzie, ogólnie nie znam siê na farbowaniu;p my¶la³am o farbie loreal feria mango, czy co¶ takiego rudego, proszê o radê
pzdr
green eyed girl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-27, 21:00   #78
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 396
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Je¶li na obecne ciemne w³osy po³o¿ysz rud± farbê to kolor jako¶ znacz±co napewno siê nie zmieni.
Niestety :P Mam podobny problem i zastanawiam siê co zobiæ :P Rozja¶niaæ , nie rozja¶niaæ :P heh
pa-ti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-28, 08:37   #79
zsrr23
Raczkowanie
 
Avatar zsrr23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 375
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Mój naturalny kolor w³osów to ciemny br±z..zawsze chcia³am miec rude wiêc posz³am do fryzjerki..Chcia³am mieæ ostry rudy ale fryzjerka stwierdzi³a ¿e bez dekoloryzacji nie ma szansy. Nie chcia³am a¿ tak niszczyæ w³osów wiêc fryzjerka po³ozy³a na moje brazowe w³osy rud± farbê i mam teraz ciemny rudy .. Jestem bardzo zadowolona bo kolor wyszed³ ciekawy

Najlepiej wybraæ siê do fryzjerki chocia¿by po poradê
zsrr23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-04, 00:00   #80
dorotkap87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 58
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez pola252 Poka¿ wiadomo¶æ
wstawiam zdjecie ukazujace glebbie tego koloru
o kurcze, kapitalny!! no dziewczyny, to teraz czym taki uzyskaæ?

mi radz± ch³odne odcienie, ale ja chorujê na co¶ takiego w³a¶nie jak pola252 wstawi³a tylko ja bym sobie ze 2-3 tony ciemniejszy mo¿e wziê³a... ale ¿e i tak mam teraz ciemne, to jak powiecie czym taki uzyskaæ, to i tak mi wyjdzie ciemniejszy pewno
dorotkap87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-04, 11:13   #81
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 10 505
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Przylaczam sie do watku. Mi tez marza sie rude wloski,ale pomieszane z moim kolorem wlosow, czyli braz. I niewiem czy tez bede musiala uzyc rozjasniacza na te partie wlosow ktore chce pomalowac na rudo Moze wiecie jak zrobic takie fajne przejscie kolorow pasemek jak ma Avril Lavigne w teledysku "My happy ending" Z gory dziekuje za odpowiedzi

A pokazane tu kolory rudego sa po prostu bardzo sliczne
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-12, 11:26   #82
pola252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Rozmawialam z ta dziewczyna ni powiedziala jak uzyskala taki kolor, doradzila mi tylko by nie sugerowac sie jaka farba ona farbowala ale zeby farbe dostosowac do wlosa. Mi powiedziala, ¿e potrzebowala obejrzec moje wlosy zrobic analize czy nadadza sie od razu na taki efekt czy moze trzeba zastosowac jakies inne spposoby... wiec duzo Wam nie pomoglam i ja
pola252 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-18, 18:42   #83
Stellaria
Przyczajenie
 
Avatar Stellaria
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Niedawno, zamarzy³ mi siê jasny ch³odny br±z. Moje wyj¶ciowe w³osy by³y bardzo ciemne. Po rozja¶nianiu mam rudawe w³osy i ca³y czas pracujê nad wych³odzeniem odcienia.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³osyciemne.jpg (32,8 KB, 412 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg rudy1.jpg (71,4 KB, 653 za³adowañ)
Stellaria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-25, 08:56   #84
pola252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

ide niedlugo do tej fryzjerki co miala te rude wlosy... aaa bo nie wspomnialam chyba ze ten kolor miala fryzjerka widziala moje wlosy i powiedziala ze moze polozy mi farbe a na to cos co by mi rozjasnilo kolor jakies refleksy na przyklad kolor napewno rudy ale jak bede miala juz te wloski to przesle Wam fotkê
pola252 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-30, 11:20   #85
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 558
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Aby przejsc z ciemniego brzu na rudy polecam Reflex blond joanny (spray) + rudae szamponetki marion ( co jakis czas)
oaza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-30, 11:50   #86
miskaa5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 926
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

A ten Reflex rozja¶ni farbowane w³osy??:P
miskaa5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-04, 08:06   #87
pola252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Hej mam swój upragniony rudy kolor!! fryzjerka zrobila mi pasemka z jasniejszego rudego i polozyla drugi odcien rudego- na reszte wlosow.. pozniej zmyla i efekt nie byl zbyt zadawalajacy dla fryzjerki... powiedzialam ze chcialabym miec cos takiego jak ona i widziala wizje tego co ja chce... myslalam zeby narazie to zostawic bylby to wtedy dosc ciemny kolorek.. ale zaryzykowalam polozyla na te ciemniejsze wlosy jeszcze rozjasniacz... tzn pasemka porobila ze mam troche podstawowej farby troche drugiego kolorku i jeszcze te rozjasnione,... ale spokojnie nie zostawila mi tak ich.. nalozyla pigment i wszystkie sa w roznych odcieniach rudego przesylam fote jakos na aparacie to mi kiepsko wyszlo... na zywo efekt jest bardzo widoczny

Edytowane przez pola252
Czas edycji: 2010-01-11 o 10:39
pola252 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-04, 19:40   #88
renti6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

polecam farbe brillance luminance "l¶ni±cy br±z"- rozjasnia i jednoczesnie koloryzuje- kolor ma rud± po¶wiate, po kilku myciach w³osy s± rude. http://www.moda.com.pl/images/12/12637/1.jpg
renti6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-05, 22:06   #89
patchan
Raczkowanie
 
Avatar patchan
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Korea Po³udniowa
Wiadomo¶ci: 121
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Jak chcê przej¶æ z farbowanego, ciemnego br±zu na ciemny rudy to obejdzie siê bez dekoloryzacji, tak?
My¶la³am, ¿eby spróbowaæ na pierwszy raz szamponetk±, bo szczerze to nie mam pojêcia jak bêde wygl±daæ w rudym, ale ona pewnie s³abo pokryje albo kolor szybko wyblaknie i bêdê mia³a na g³owie bóg wie co. Wiêc chyba jednak zostaje farba, tylko teraz zastanawiam siê jeszcze jaki odcieñ kupiæ, ¿eby wysz³o tak jak chcê. Z drugiej strony pewnie lepiej by³oby jeszcze poczekaæ, a¿ mój obecny kolor bardziej siê zmyje.
patchan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-06, 10:30   #90
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 558
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
A ten Reflex rozja¶ni farbowane w³osy??:P
u mnie rozjasnia (wlosy maluje szmponetkami lub castingiem) nawet na opakowaniu reflexu napisane jest aby nie pryskac na malowane wlosy brazy bo wyjda rude)
oaza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.