Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-23, 14:39   #841
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
podpinam sie pod pytanie bo znalazlam z nich kolorek dla siebie, dokladnie ten http://oth.strawberrynet.com/product...58431&goChar=S
kryjace, czy nie? chyba bez drobinek? jak ogolnie?

a mi pasowałby ten kolorek http://oth.strawberrynet.com/product...77202&goChar=S, choc pamiętam, że dziewczyny chwaliły Lancoma Fever Gloss. Więc jak? czy ktoś może wiedzieć coś więcej o tych smashboxach?
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 14:59   #842
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Basiu, zdradziłaś Tru??
Oj nie...będe stałą klinetką truskawki....ale tak mi się podobał ten eyliner że ...rozumiesz, hihihihi. A że dostałam trochę gotówki za bardzo cięzką prace postawnowiłam wynagrodzić siebie w ten sposób. Ale jak pisalam bardzo ładna linia na oku, ale w żaden spsob na oko nie potrafię prosto wysmarować[/quote]


No to jesteś usprawiedliwiona

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość

Serenite jako posiadaczka suchej skóry przeszłam długą drogę w poszukiwaniu czegoś co da mi przede wszytskim komfort w postaci nie ściągania paszczy w połowie dnia... Często było tak, że kładłam boski i drogi krem po czym około południa marzyłam już tylko żeby się czymś nawilżyć bo nie mogłam otworzyć ust tak byłam ściągnięta. Od dłuższego czasu używam więc LRP toniku i kremu i maseczki z serii nawilżającej Hydraphase, odżywki Nanobase i Lipobase (też z apteki), na dzień głównie Vichy Myokine a na noc Clarinsa Multi-active lub Myokine w wersji na noc. Pod oczy Myokine albo Contour Balm Clarinsa albo Multi-activ bo mnie nie podrażnia w okolicach pod oczami. Stosowałam też przez ok rok Avene Ystheal w wersjach lżejszej i bogatszej ale oprócz okresów wielkiego przesuszu i łuszczenia nie zauważyłam wcale zmian w jakości skóry...

Dzięki Ja nie mam suchej skóry, więc potrzebuję innej pielęgnacji. Doczytałam, że podczas stosowania tych kremów Avene należy chronic skórę filtrami (również w Twojej recenzjii Kasiu). Ale podczytując trochę wątki o filtrach myślę, że raczej byłoby z tym ciężko w moim przypadku...

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
a mi pasowałby ten kolorek http://oth.strawberrynet.com/product...77202&goChar=S, choc pamiętam, że dziewczyny chwaliły Lancoma Fever Gloss. Więc jak? czy ktoś może wiedzieć coś więcej o tych smashboxach?
Ja ich nie znam, niestety.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 15:00   #843
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
wróciłam z poczty i wklejam daty:

dior ultra gloss reflect 257, co prawda na prezent ale sprawdzić można 2007-10
fatale lancome zestaw:
tusz 2006-09-21
płyn 2006-11-13
krem 2006-11-23

tuszem się już pomalowałam i.. jestem ZACHWYCONA!
nie wiem z czego to wynika, może z tego że używałam już tuszów z grzebyczkiem i wiem jak zapanować nim nad moimi cieniaskami-rzęskami zrobiłam nawet zdjęcie ale niestety telefonem a on ani nie oddaje głębokiej czerni tego tuszu ani tego że w ogóle mam po nim rzęsy
więc obiecuję poprawę, jak dowiem się kto zabrał aparat i mu go odbiorę to zrobię profesjonalne zdjęcie oczka z bliska w całej okazałości

a teraz przyznam skromnie że czekam na listonosza z kolejnymi paczkami, poczta zwykle pojawia się u mnie między 13 a 14, a ponieważ siedzę w domu to czekam na dzwonek do drzwi, trzymajce kciuki żebym się doczekała
Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
wypróbowałam fatale jedno oko klucha ale drugie super rzęsiska!!!!
Ja też pomalowałam się swoim Fatalkiem. No jest niesamowity, choć to tusz na "dłuższe posiedzenie" ale daje mi efekt, jakbym sobie naprawdę gęste, czarne rzęsiska przykleiła. I wywija!!! U mnie się klucha nie zrobiła, tzn, kępke rzęs mi zlepił, ale rozdzieliłam igłą. Grzebyk mógłby mieć dla mnie zdziebko dłuższe zębiska, bo ja mam dłuuugie rzęsy i wolałabym je bardziej przeczesywać. Ale efekt jest niesamowity. Normalnie wymiata. Jak poćwiczę, będzie po rpostu niewiarygodnie. Oczywiście płakać się chce, że nie ma już tych zestawów.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 15:02   #844
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość

malwinka, ja mam 2 zestawy kulek glazel (fotki w glazelowym wątku) i też bardzo polecam. Dają mocno błyszczący, metaliczny efekt (nie brokatowy, ani nie drobinowy). Ja je bardzo lubię
evitka, to ja pytalam o te kulki glazel jesli maja metaliczny efekt i sa takie fajne to chyba tez musze sie im przyjrzec... o ile nie skusze sie na EL

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Mnie natomiast uczulają wszystkie kremy Vichy i L'Oreal. Nie mam pojęcia, dlaczego. Nie wiem też, jaki składnik w kosmetykach mnie uczula, a bardzo chciałabym wiedzieć.

Mnie capnęli drugą paczkę (jakiś pogrom )i nie straszcie, że to tak długo trwa
wspolczuje znow zatrzymanej paczki Serenite

a jesli chodzi o Vichy, to ja ostatnio stosowalam ten najnowszy Normaderm i strasznie mnie wysypalo, glownie na brodzie nie jestem pewna czy to jego sprawka, ale tak mi sie niestety wydaje i mial to byc krem na niedoskonalosci hmm

Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość

Wszystkiego nie dałam rady doczytać ale zauważyłam, że rozpracowujecie LM rozświetlacz i EL IP - też nad tym myślę na czerwiec.

Mam w związku z tym pytanie do posiadaczy (chyba Nulka, Serenite i Kamisio) -o ile dobrze pamiętam - czy Golden Mosaic nie jest b. ciemny? Czy blada twarz powinna kupić Mosaic?
moim zdaniem Golden bedzie jednak za ciemny dla bledzioszka, polecalabym jasniejszy odcien

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
PI jak zwykle polecam, bo jest super i nieporównywalny do innych rozświetlaczy. Daje zimno- beżowy efekt żadne złoto tylko zimno-beżową mokra taflęBardzo fajny. Mnie nie zapycha chociaż mam skłonności że ho-ho.

Przy okazji miliard lat dla solenizantek i jubilatek
Zdjęcia efektu PI:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...2&postcount=48
majade, kusicielko!!! efekt tego PI jest wprost cudowny szukalam juz od jakiegos czasu czegos co da efekt "mokrych" policzkow chyba sie na niego skusze, mimo ze mam juz Laure
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 15:02   #845
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

użyłam kolejnego elementu zestawu czyli płynu BI-FACIL. pierwsze spostrzeżenie: pięknie wygląda! tak pięknie że mój stary płyn do demakijażu aż się schował za innymi kosmetykami ze wstydu także moje poczucie estetyki unosi się właśnie kilka cm nad ziemią, a i skóra pod oczami jest bardzo zadowolona i nie wysuszona (czyli właśnie stwierdzam że mój poprzedni płyn jednak ją wysusza.. ) no i teraz w kropce jestem, bo płyn którego używałam do tej pory jest właściwie nie do kupienia, w związku z czym szukam następcy. czyżby BI-FACIL? tylko boli mnie trochę wydawanie prawie co miesiąc 60zł na płyn do demakijażu..
a Wy go stosujecie? jakie macie wrażenia? i jak z jego stopniem skamieniałości na Tru?
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 15:05   #846
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cieszę się, że jesteście zadowolone z Fatale

Czy nie sądzicie, że łatwiej i szybciej można by było dostać paczkę przechwyconą przez UC gdyby Tru wpisywała na rachunku, jaki przesyła wraz z zamówionym produktem sumę, jaka została za niego zapłacona? Wówczas cała procedura skróciłaby się o te listy z prośbą o potwierdzenie zamówienia, maile, odczytywanie przez nich tysięcy tych maili... Czy nie mam racji?
Może napiszemy maila do Truskawy, żeby nam ułatwili w ten sposób naszą współpracę z UC??
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 15:11   #847
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

mogłabym przysiąc, że niedawno czytałam, że któraś z was otrzymała dziś Cristobala Szykuję jakiś zapach dla tż i chcę wykorzystać te promocje. Czy mogłybyście choć w skrócie powiedzieć jaki to zapach? Żeby się nie okazało, że nie da się tego używać
http://oth.strawberrynet.com/product...erDay&goChar=B
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 15:18   #848
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość

Oligo jest okropny
podobaja mi sie usta po nim ale zapach jest straszny...trzeba jakis spinacz na nos trzasnac
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość


Lepiej powiedz , jakiego nie masz
oj kochana duzo mi jeszcze brakuje chce ysl golden gloss, lancoma 330, JT peche, JT mouline rose i tokyo yuzu ale zrezygnuje z tego ysl chyba bo podobno zapach okropny a efekt taki nijaki
ale musze to przemyslec!
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Cieszę się, że jesteście zadowolone z Fatale

Czy nie sądzicie, że łatwiej i szybciej można by było dostać paczkę przechwyconą przez UC gdyby Tru wpisywała na rachunku, jaki przesyła wraz z zamówionym produktem sumę, jaka została za niego zapłacona? Wówczas cała procedura skróciłaby się o te listy z prośbą o potwierdzenie zamówienia, maile, odczytywanie przez nich tysięcy tych maili... Czy nie mam racji?
Może napiszemy maila do Truskawy, żeby nam ułatwili w ten sposób naszą współpracę z UC??
no dobry pomysl
mam awizo i lece na poczte niebawem moje to cos z Tru??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 15:20   #849
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Alkapone, dziękuję bardzo . Cena i opowieści o nim kuszą bardzo. Ale chyba poczeka na czerwiec... bo inaczej mnie zamkną w depozycie bankowym w zastaw. Ale świetny jest. Ciekawe czy purchawkowa cena wytrzyma od czerwca

Niniejszym chciałam uściskać serdecznie panów i panie celników z Pruszcza Gd. Dziś przyszedł mój Fatale, kochanieńki, dopuszczony do obrotu! Mój mąż nazwał tę końcówkę gwintownikiem. Nie mam pojęcia jak się tym malować, ale będą testy!
Nie wiem, czy dobrze rozumiem... Zatrzymali Ci paczkę w UC, ale nie oclili? Ile za nią zapłaciłas? To był tylko Fatale za ok 50 zł? Jeśli taki to miałaś szczęscie, gratuluję
Czy ktos jeszcze tak miał??
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 15:20   #850
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

a ja przed chwilka wyslalam mejla do Tru z prosba o zwrot cla... 64zl. mam nadzieje ze wszystko pojdzie gladko... wyslalam tylko skany dokumentow (w ogole to dzisiaj niespodzianka!! listonosz sam zostawil mi dzis w skrzynce ten rachunek ktory trzeba zeskanowac, nie musialam go nawet scigac ) i napisalam ze prosze o zwrot kosztow, to wystarczy??


AsikS, czy moglabym tez miec do Ciebie prosbe o zmniejszenie 3 fotek?? chcialam wrzucic na zdobycze swoje najnowsze kosmetyki z Tru, ale nie mam jak zmniejszyc fotek...
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 15:21   #851
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy dobrze rozumiem... Zatrzymali Ci paczkę w UC, ale nie oclili? Ile za nią zapłaciłas? To był tylko Fatale za ok 50 zł? Jeśli taki to miałaś szczęscie, gratuluję
Czy ktos jeszcze tak miał??
mik zatrzymali blyszczyk estee laudera za 55zl mam pieczatke UC na paczce ale nic nie byla oclona
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 15:23   #852
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
a ja przed chwilka wyslalam mejla do Tru z prosba o zwrot cla... 64zl. mam nadzieje ze wszystko pojdzie gladko... wyslalam tylko skany dokumentow (w ogole to dzisiaj niespodzianka!! listonosz sam zostawil mi dzis w skrzynce ten rachunek ktory trzeba zeskanowac, nie musialam go nawet scigac ) i napisalam ze prosze o zwrot kosztow, to wystarczy??


AsikS, czy moglabym tez miec do Ciebie prosbe o zmniejszenie 3 fotek?? chcialam wrzucic na zdobycze swoje najnowsze kosmetyki z Tru, ale nie mam jak zmniejszyc fotek...
Tak, to wystarczy Niebawem mnie to czeka również....Niebawem? O ja naiwna Przecież moje 4 paczki są na urlopie w Bytomiu dopiero 2 dni

Czy komuś się zdarzyło nie dostać zwrotu cła z Tru?
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 15:27   #853
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
podobaja mi sie usta po nim ale zapach jest straszny...trzeba jakis spinacz na nos trzasnac
oj kochana duzo mi jeszcze brakuje chce ysl golden gloss, lancoma 330, JT peche, JT mouline rose i tokyo yuzu ale zrezygnuje z tego ysl chyba bo podobno zapach okropny a efekt taki nijaki
ale musze to przemyslec!
I pamietaj, dobry błyszczyk nie jest zły!

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość


AsikS, czy moglabym tez miec do Ciebie prosbe o zmniejszenie 3 fotek?? chcialam wrzucic na zdobycze swoje najnowsze kosmetyki z Tru, ale nie mam jak zmniejszyc fotek...
Ja chętnie pomogę
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 15:29   #854
armaiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 126
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Pomóżcie mi Truskaweczki. Szukam mocno iskrzącego, srebrnego cienia do oczu - takiego na wielkie wyjście. upatrzyłam sobie taki:
http://eu.strawberrynet.com/productD...51581&goChar=G, ale nie wiem czy jest trwały, czy się nie osypuje?
Może macie jakieś wypróbowany kosmetyk. Ślub niedługo biorę i wymyśliłam sobie srebrny makijaż. Będę miała intensywnie błękitną sukienkę, dodatki srebrne, to makijaż chyba też powinien być srebrny? A może niebieski? Nie mam pomysłu...
armaiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 15:29   #855
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mik zatrzymali blyszczyk estee laudera za 55zl mam pieczatke UC na paczce ale nic nie byla oclona
Aaa, tak to ja też miałam...Myslałam,że Ukrycior dostała laurkę z UC a potem łaskawie nie oclili
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 15:30   #856
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mik zatrzymali blyszczyk estee laudera za 55zl mam pieczatke UC na paczce ale nic nie byla oclona
bo tak naprawdę wszystkie paczki przechodzą przez UC ale tylko niektóre zatrzymują. te których nie zatrzymują mają zieloną pieczątkę: dopuszczone do obrotu
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 15:36   #857
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

ziewczyny jak długo czekałyście na perfumy, ja od 12 maja czekam na cristobala sztuk 3..... jak myslicie powinnam się już martwić że urząd chapną paczkę, czy tez jeszcze jest wcześnie.....:confus ed:
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 15:41   #858
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

[quote=Dark_Kicia_Miau!;76 44239]Polecam także kolorek H9 o ile H8 wpada ni to w beż, ni to relikatnie w brązo-różyk, to H9 jest bardziej beżowy, piaskowy, błyszczący Jak pan listonosz będzie miły i jutro mi go przyniesie owiązanego fioletową kokardką to pokaże



byłoby super

Zastanawiam sie nad tym cieniem aby zrobic delikatny makijaz oczu, poniewaz zakupiłam na tru błyszczyk Diora w kolorze silk fuchsia a do niego wolalabym jakis leciutki makijaz oka aby nie wygladac na za bardzo przerysowana z moimi jaskółczymi grubymi kreskami. I mam dylemat co do koloru , skoro fuchsia usta to jakie powinny byc oczy?- Kamisio/Dziewczyny HELP
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 15:42   #859
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

no nie! to sa jakies jaja! odkleilam ten plaster, ktorym byl zaklejony kod (jak mi sie wydawalo) ale plaster zajmowal wieksza powierzchnie buteleczki kerastase i sprawdzam date - ok 10.2007 ale patrze a tam w butelce jest dziura!!! pekniete denko i ten plaster hamowal wyplyw... no jakas porazka! reklamowac?? moga uznac cos takiego? jezeli tak, to jakas dobra dusza moglaby mi to fachowo napisac? (moj angielski taki sobie jak na reklamacje ). Dziewczyny, co robic??
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 15:47   #860
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
no nie! to sa jakies jaja! odkleilam ten plaster, ktorym byl zaklejony kod (jak mi sie wydawalo) ale plaster zajmowal wieksza powierzchnie buteleczki kerastase i sprawdzam date - ok 10.2007 ale patrze a tam w butelce jest dziura!!! pekniete denko i ten plaster hamowal wyplyw... no jakas porazka! reklamowac?? moga uznac cos takiego? jezeli tak, to jakas dobra dusza moglaby mi to fachowo napisac? (moj angielski taki sobie jak na reklamacje ). Dziewczyny, co robic??
Coraz lepiej....
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 15:52   #861
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
ziewczyny jak długo czekałyście na perfumy, ja od 12 maja czekam na cristobala sztuk 3..... jak myslicie powinnam się już martwić że urząd chapną paczkę, czy tez jeszcze jest wcześnie.....:confus ed:
perfumy łapią w 99% przypadków :/ ale perfumy generalnie idą bardzo bardzo długo, moje ostatnio szły od 3.04 do 19.05, z wizytą w UC.

Edytowane przez littlefrog
Czas edycji: 2008-05-23 o 15:52 Powód: poprawa błedu
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 15:53   #862
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość



Ja chętnie pomogę
dziekuje lip wyslij mi prosze swojego mejla na PW to zaraz przesle Ci fotki
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 15:58   #863
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
I pamietaj, dobry błyszczyk nie jest zły!

caly czas pamietam dzisiaj ogladalam JT i patrze grzecznie siedzi sobie 33 mysle sobie taki brokat ma i przypomialam sobie ze kliklam na niego na Tru i juz ise wystraszylam ale jak spr to ladny jest calkiem

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Aaa, tak to ja też miałam...Myslałam,że Ukrycior dostała laurkę z UC a potem łaskawie nie oclili
Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
bo tak naprawdę wszystkie paczki przechodzą przez UC ale tylko niektóre zatrzymują. te których nie zatrzymują mają zieloną pieczątkę: dopuszczone do obrotu
heh to musze im podziekowac skoro dopuscili moja paczke do obrotu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 15:58   #864
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
perfumy łapią w 99% przypadków :/ ale perfumy generalnie idą bardzo bardzo długo, moje ostatnio szły od 3.04 do 19.05, z wizytą w UC.

a ile UC nalicza od takiej przesyłki? I czy lepiej zamówic 2 w jednej przesyłce czy rozbić to na 2 zamówienia?
Jaki to zapach ten Cristobal? Dziewczyny napiszcie - korzenny czy taki rzeźki jak Davidoff /takiego nie chcę/
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 16:00   #865
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
a ile UC nalicza od takiej przesyłki? I czy lepiej zamówic 2 w jednej przesyłce czy rozbić to na 2 zamówienia?
Jaki to zapach ten Cristobal? Dziewczyny napiszcie - korzenny czy taki rzeźki jak Davidoff /takiego nie chcę/

22% + około 6zł opłat celnych
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 16:03   #866
Koko19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 573
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

hej kobitki znacie moze jakis swietni nawilzajacy krem do twarzy z tru???bo planuje kupic ale wszystko jest po ang ehhhh
Koko19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 16:07   #867
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Powędrowałam dzisiaj do miasta w celach zakupowych coby sobie z lekka humor poprawić i nawet mi się to udało Kupiłam cudowny, mięciutki pędzel kabuki Inglota, dostałam parę próbek podkładów Lancoma w Douglasie (bo jestem na etapie poszukiwania czegoś nowego) a jak wróciłam do domu w skrzynce leżało awizo na zestaw Fatale
Teraz walczę z kotem, który z uporem maniaka próbuje się dobrać do pędzla suszącego się właśnie po kąpieli Ten zapach go chyba przyciąga...już raz mu go wyciągałam z pyska. Co za zwierz...gorzej jak z dzieckiem.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 16:07   #868
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

o dzięki śliczne, ale jak Truskawka zwraca to chyba się skuszę na tego Cristobala. Szkoda tylko, że nikt nie chce napisać jaka to nuta zapachowa
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 16:14   #869
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy dobrze rozumiem... Zatrzymali Ci paczkę w UC, ale nie oclili? Ile za nią zapłaciłas? To był tylko Fatale za ok 50 zł? Jeśli taki to miałaś szczęscie, gratuluję
Czy ktos jeszcze tak miał??
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mik zatrzymali blyszczyk estee laudera za 55zl mam pieczatke UC na paczce ale nic nie byla oclona
Nie nie, miałam tylko pieczątkę z Pruszcza - że dopuszczono.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 16:19   #870
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
o dzięki śliczne, ale jak Truskawka zwraca to chyba się skuszę na tego Cristobala. Szkoda tylko, że nikt nie chce napisać jaka to nuta zapachowa
Ale chodzi Ci o damskiego czy męskiego Cristobala?
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.