Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-11, 16:45   #1831
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Tak, o Diwali wiem, ale zastanawiam sie dlaczego francuzi swietuja... Yyy nawet Niemcy sie nie odzywali, jestem w szoku
Francja i Niemcy dzisiaj świętują podpisanie rozejmu
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 16:49   #1832
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Hej

Właśnie nadrobiłam wątek i musze się podzielić kilkoma myślami, a jestem po % wiec proszę o wybaczenie

Nawet teraz mi się nie podoba francuzki box. Nie że coś z nim nie tak! Tyle ze to wszystko już było albo w mini albo jest tak znane że czuje się patrząc na to jak bym jadła wczorajszą pizzę

Wczoraj byłam w S. Sama, bo tylko wymienić krem na C. Byłam akurat w mojej ulubionej, gdzie jest moja ulubiona pani i jak idę do S., to właśnie do tej. Ale jak idę do innych to staram się iść z facetem. Jak idę to albo z wyższym od siebie albo w koszuli. Jak ma marynarkę to babki wchodzą mu w dupe a mnie ignorują, wiec uważam. Mój brat jak idzie to jest jakoś tak zawsze zadowolony, tez bym tak chciała. ..

Do D. Chodzę tylko jednego, gdzie mam MACA, bo się opłaca niby zbierać do tego rabatu 40zl (żenada ale jak już coś mam kupić z maca to wiecie...), a tak to nie kusi mnie oferta. Na stronie to już w ogóle jakieś dno... ile się można na puste kosmetyczki kusić?

Wkurzają mnie z tym box em
Tak mnie wkurzają ze jak tylko coś kupuję stacjonarne to proszę o dodatkowe próbki.. jeszcze trochę i zrobię własnego boxa z miniaturek i próbek albo spójrzmy prawdzie w oczy... juz bym mogmogła boxa zrobic

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić Benefta High Beam, a tanich to Essence. Największy szał tu robi Kevin Aucoin, ale ciężko go dostać, na all życzą sobie 2 razy więcej niż na truskawie ( ale tam go chwilowo nie ma )



No ja w sumie też, może coś źle robię



A tak to nie próbowałam No to muszę wypróbować i zobaczyć co u mnie będzie
Z rozświetlaczy to takich dostępnych polecam też pigmenty mac vanilla i naked. A tak to Becca i Kevyn the best
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 16:50   #1833
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wąchałam ostatnio w sklepie Estee Modern Muse Le Rouge. Boski zapach jak wykończę te flaszki co mam to na pewno kupię
Opisz go Bo dla mamuśki mam go na oku na Gwiazdkę.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 16:55   #1834
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

A co do kremów pod oczy to największa różnicę widziałam po takim z awawokado z Kiehls. Można go kupić w Warszawie albo na truskawce alno na innych stronach. Naprawdę mi pomógł i na cienie i nawilża (a używałam go kiedy miałam problem z egzemą). Nie znam lepszego.
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 17:00   #1835
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A co do kremów pod oczy to największa różnicę widziałam po takim z awawokado z Kiehls. Można go kupić w Warszawie albo na truskawce alno na innych stronach. Naprawdę mi pomógł i na cienie i nawilża (a używałam go kiedy miałam problem z egzemą). Nie znam lepszego.
Właśnie przed chwilą na niego patrzyłam na wizażu, ale w warszawie niestety nie wiem kiedy będę, bliżej jakiś wyjazd za granice mi się szykuje. I cena porównując do kremu Clinique nie najgorsza
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 17:07   #1836
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5342309 4]Opisz go Bo dla mamuśki mam go na oku na Gwiazdkę.[/QUOTE]

Wtrącę się - moim zdaniem to bardzo ładny zapach, nie w moim stylu, ale ładny. Prosty, przyjemny. Dużo osób mówi, że jest podobny do Si, wg mnie to nieprawda Czuję w nich baaaardzo dużo róży, czerwonej porzeczki.. i jeszcze raz róży Miałam kiedyś takie perfumy Red Little Dress z Avonu i pachniały bardzo podobnie
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 17:14   #1837
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwilą na niego patrzyłam na wizażu, ale w warszawie niestety nie wiem kiedy będę, bliżej jakiś wyjazd za granice mi się szykuje. I cena porównując do kremu Clinique nie najgorsza
To możesz go zamówić ze strawberrynet albo lookfantastic albo innych stron 😊
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 17:20   #1838
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5342309 4]Opisz go Bo dla mamuśki mam go na oku na Gwiazdkę.[/QUOTE]

ojej nie jestem dobra w opisywaniu zapachów wg mnie zapach jest bardzo lekki, idealny na dzień, ma bardzo silnie wyczuwalny aromat róży.
Mi się podoba nie jestem w stanie go do niczego porównać bo nie znam sie na perfumach za dobrze. Ale mi nie kojarzy się z Si - Si mi się nie podoba, to zupełnie nie mój klimat. A La Rouge mnie urzekł
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 17:23   #1839
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
słyszałam o tym kremie juz wcześniej dziękuję



co skóra to opinia, nie każdemu to samo służy. Ja all about eyes mam obecnie, posiadałam zarówno wersje standardową jak i rich i naprawdę tyłka nie urywa, po prostu mi nie szkodzi.

Mam wrazenie tylko ze coś przy nim majstrowali, bo wydawał mi sie lepszy kiedyś.
Mama mówi, że ten Shiseido jest wart swojej ceny, a kosztuje niemało, bo coś koło 289 zł

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A co do kremów pod oczy to największa różnicę widziałam po takim z awawokado z Kiehls. Można go kupić w Warszawie albo na truskawce alno na innych stronach. Naprawdę mi pomógł i na cienie i nawilża (a używałam go kiedy miałam problem z egzemą). Nie znam lepszego.
Też słyszałam o tym kremie, ale do Warszawy za daleko
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 17:43   #1840
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Wtrącę się - moim zdaniem to bardzo ładny zapach, nie w moim stylu, ale ładny. Prosty, przyjemny. Dużo osób mówi, że jest podobny do Si, wg mnie to nieprawda Czuję w nich baaaardzo dużo róży, czerwonej porzeczki.. i jeszcze raz róży Miałam kiedyś takie perfumy Red Little Dress z Avonu i pachniały bardzo podobnie
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ojej nie jestem dobra w opisywaniu zapachów wg mnie zapach jest bardzo lekki, idealny na dzień, ma bardzo silnie wyczuwalny aromat róży.
Mi się podoba nie jestem w stanie go do niczego porównać bo nie znam sie na perfumach za dobrze. Ale mi nie kojarzy się z Si - Si mi się nie podoba, to zupełnie nie mój klimat. A La Rouge mnie urzekł
Dziękować
Jak dużo róży, to pewnie go kupię, mama uwielbia zapachy z wyraźną, rózaną nutą.
Obwącham go gdzieś jeszcze
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 18:31   #1841
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

La Rouge to zapach takiego rozanego rozanca, wiecie jakiego Co kiedys takie byly
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 18:48   #1842
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Z kremów pod oczy poza Ethernal Gold z Organique i ANR z Estee polecam z serii Re Nutriv Replenishing Comfort Eye Creme ale cena zabija Ma taką trochę masełkową konsystencję więc wolę go na noc. A i nowe serum Ultimune Eye z Shiseido też dobrze nawilża. U mnie teraz ekstremum przez nieprzespane noce, więc przesuszenie, cienie i opuchlizna.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 19:10   #1843
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

W sieci aptek doz jest promocja 15% na produkty Orientany Ja sobie kremik zakupiłam, bo moim zdaniem najlepsze kremy mają, chociaż mój ulubiony z kurkumą już wykupiony
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 19:14   #1844
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Jeszcze w S kod na clarins, ale coś kojarzę, że już chyba był:
Otrzymaj zestaw 3 miniatur oraz kosmetyczkę W PREZENCIE z kodem CLARINS15 przy zamówieniu produktów Clarins za min 249zł. Oferta ważna do 30.11.15 lub wyczerpania zapasów na Sephora.pl

W temacie perfum, sprawdzałyście już nową edt od Chloe?

Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 19:55   #1845
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Z kremów pod oczy poza Ethernal Gold z Organique i ANR z Estee polecam z serii Re Nutriv Replenishing Comfort Eye Creme ale cena zabija Ma taką trochę masełkową konsystencję więc wolę go na noc. A i nowe serum Ultimune Eye z Shiseido też dobrze nawilża. U mnie teraz ekstremum przez nieprzespane noce, więc przesuszenie, cienie i opuchlizna.
Miałam ten z Organique całkiem fajny ale nie urwał ...

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Jeszcze w S kod na clarins, ale coś kojarzę, że już chyba był:
Otrzymaj zestaw 3 miniatur oraz kosmetyczkę W PREZENCIE z kodem CLARINS15 przy zamówieniu produktów Clarins za min 249zł. Oferta ważna do 30.11.15 lub wyczerpania zapasów na Sephora.pl

W temacie perfum, sprawdzałyście już nową edt od Chloe?

Jeszcze trochę i gratisy będą przy zakupach za tysiąc pln albo takie kaszankowe jak w D.
co to za okazja że ograniczają cco do marki co masz kupić chyba raczej powinni dawać gratisy przy okazji zamówień ogólnie żeby zachęcić poprzez testowanie do innych marek?

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Czy mogę gdzieś zobaczyć ten katalog spory obecny w internecie?
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 20:01   #1846
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Miałam ten z Organique całkiem fajny ale nie urwał ...

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------


Jeszcze trochę i gratisy będą przy zakupach za tysiąc pln albo takie kaszankowe jak w D.
co to za okazja że ograniczają cco do marki co masz kupić chyba raczej powinni dawać gratisy przy okazji zamówień ogólnie żeby zachęcić poprzez testowanie do innych marek?
Kupiłabym coś z EL bo jest miniatura którą chciałabym zgarnąć, ale nie wiem czy mi co potrzebne . A na allegro miniatury dziś patrzyłam z ciekawości Clinique all about eyes miniatura 40 zł
Przyjżałam się teraz dokładniej temu boxowi co jest w S. francuskiej i naprawdę szału nie ma.. Nie wiem czy się skuszę jak będzie u nas jedyne co mnie zainteresowało to chyba puder? Z Too faced.
W ogóle weszłam na stronę S. chcąc obczaić ten puderek a tam z Too F. prawie niczego nie ma czyżby to wina -20%?
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 20:45   #1847
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Z kremów pod oczy poza Ethernal Gold z Organique i ANR z Estee polecam z serii Re Nutriv Replenishing Comfort Eye Creme ale cena zabija Ma taką trochę masełkową konsystencję więc wolę go na noc. A i nowe serum Ultimune Eye z Shiseido też dobrze nawilża. U mnie teraz ekstremum przez nieprzespane noce, więc przesuszenie, cienie i opuchlizna.
Ja też je polecam

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Miałam ten z Organique całkiem fajny ale nie urwał ...

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------


Czy mogę gdzieś zobaczyć ten katalog spory obecny w internecie?
U mnie jak do tej pory sprawdził się najlepiej, mam już 2 opakowanie i jestem zachwycona, ale wiadomo każdemu służy coś innego

Nowego katalogu S online jeszcze nie ma

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Czy Wam też szaleje storna Sephory, próbuje coś znaleźć i mi tego nie pokazuje a dopiero co dwa dni temu wstawiałam link do tego produktu. Np wpisuje w S Revitalizing Supreme Light i mi nie pokazuje tego kremu, a jak wpisuje w googlach to pojawia się link, że jest w S i przez ten link mogę wejść i widzę ten produkt. Tak samo bylo wczoraj z linkami Double Wear To Go, nie mogę tego produktu znaleźć w S ale przez google jest ok
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 20:51   #1848
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


Czy Wam też szaleje storna Sephory, próbuje coś znaleźć i mi tego nie pokazuje a dopiero co dwa dni temu wstawiałam link do tego produktu. Np wpisuje w S Revitalizing Supreme Light i mi nie pokazuje tego kremu, a jak wpisuje w googlach to pojawia się link, że jest w S i przez ten link mogę wejść i widzę ten produkt. Tak samo bylo wczoraj z linkami Double Wear To Go, nie mogę tego produktu znaleźć w S ale przez google jest ok

Nic nie moge znaleźć, wygląda, jakby to był prawie pusty sklep
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 20:57   #1849
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

U mnie jak do tej pory sprawdził się najlepiej, mam już 2 opakowanie i jestem zachwycona, ale wiadomo każdemu służy coś innego
Polecam przyjrzeć się kremowi Antipodes Kiwi Seed Oil Eye Cream, rewelacyjnie nawilża, ale jak aniyam napisała, wiadomo, że komuś może nie podpasować, trzeba testować na sobie
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 20:59   #1850
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość

Nic nie moge znaleźć, wygląda, jakby to był prawie pusty sklep

Uffff bo myślałam, że coś ze mną jest nie tak
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 21:10   #1851
11misiu11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 303
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Wole nie mówić co 3 kroki clinique u mnie z twarzą zrobiły. Konieczny był dermatolog po 7 dniach stosowania.
11misiu11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 21:13   #1852
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Uffff bo myślałam, że coś ze mną jest nie tak
Zniżka już wchodzi, więc sobie wyszukałam i kupiłam. Ze mną nie wygrają
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 21:46   #1853
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
La Rouge to zapach takiego rozanego rozanca, wiecie jakiego Co kiedys takie byly
Jestem Protestantką, nie uznajemy różańca. Nigdy nie wąchałam żadnego
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 22:10   #1854
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Polecam przyjrzeć się kremowi Antipodes Kiwi Seed Oil Eye Cream, rewelacyjnie nawilża, ale jak aniyam napisała, wiadomo, że komuś może nie podpasować, trzeba testować na sobie
A ten kiwi gdzie najlepiej kupić?
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 22:55   #1855
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja też je polecam



U mnie jak do tej pory sprawdził się najlepiej, mam już 2 opakowanie i jestem zachwycona, ale wiadomo każdemu służy coś innego

Nowego katalogu S online jeszcze nie ma

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Czy Wam też szaleje storna Sephory, próbuje coś znaleźć i mi tego nie pokazuje a dopiero co dwa dni temu wstawiałam link do tego produktu. Np wpisuje w S Revitalizing Supreme Light i mi nie pokazuje tego kremu, a jak wpisuje w googlach to pojawia się link, że jest w S i przez ten link mogę wejść i widzę ten produkt. Tak samo bylo wczoraj z linkami Double Wear To Go, nie mogę tego produktu znaleźć w S ale przez google jest ok
Wiemy co dobre jeszcze tylko z Shiseido mam ochotę wypróbować krem. Polecanego Kiehl'sa z awokado boję się kupić po przygodzie z Midnight Recovery Concentrate, które poza zapchaniem nic nie zrobiło. No odżywiło włosy

A strona Syfory od wczoraj już szaleje. Nagie haki i puste półki. Jakby dali teraz boxa to by handlary w popłoch wpadły
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 00:01   #1856
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość

A strona Syfory od wczoraj już szaleje. Nagie haki i puste półki. Jakby dali teraz boxa to by handlary w popłoch wpadły
Właśnie, co się dzieje ze strona syforki? . Wchodzę w marke Too Faced, a tam tylko 8 produktów .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 06:38   #1857
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Jeszcze w S kod na clarins, ale coś kojarzę, że już chyba był:
Otrzymaj zestaw 3 miniatur oraz kosmetyczkę W PREZENCIE z kodem CLARINS15 przy zamówieniu produktów Clarins za min 249zł. Oferta ważna do 30.11.15 lub wyczerpania zapasów na Sephora.pl

Kurczaki, trochę mnie kusi ten Clarins ale zestawów świątecznych tej marki na stronie S. nie ma coś majstrują
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 06:46   #1858
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Hejka
w D troszkę próbek perfumowych
Lancome La Vie est Belle EdP (1,5 ml)
Miss Dior EdP (1 ml)
Hilfiger Woman Pear Blossom EdP (1,5 ml)

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

ale fajnie po wolnej środzie... ja chcę tak co tydzień!
Dzisiaj czekam na pędzle Hakuro i przesyłkę od Martusi - oby wszystko przyszło dzisiaj
Jutro będę czekać na sukienko-tunikę z blue shadow - udało mi się chwycić w promo -50%
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 06:49   #1859
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Kurczaki, trochę mnie kusi ten Clarins ale zestawów świątecznych tej marki na stronie S. nie ma coś majstrują
Moze jakies wypasne oferty dla nas
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 06:55   #1860
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

nie wiem czy było:






BEZPŁATNE OPAKOWANIE UPOMINKOWE !
Tylko na planecie Sehora i nigdzie indziej
prezenty są tak piękne zapakowane, że
niemal można zapomnieć,
że coś w sobie kryją!

Torba Sephora
w prezencie !*
za zakupy od 300zŁ na Sephora.pl
z kodem TORBA15


Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2015-11-12 o 06:56
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-20 11:34:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.