Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-07, 19:48   #1651
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Powiem Wam, że się nawpieprzałam śliwek w czekoladzie i przekroczyłam limit czekolady 17 razy
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 19:48   #1652
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
A jaka szminka?



Mi bardziej pasuje jaśniejszy odcień różu, coś takiego:

MJ kiss kiss bang bang, ostatnio molestuje miniaturę tej szminki. Reszta poszła w odstawke
Ładny ten róż
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 19:50   #1653
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Opowiem Wam o złośliwości rzeczy martwych i Polce mądrej po szkodzie.

Dziś w końcu po wielu latach nauczyłam się korzystać z lakieru do włosów.
Prysnęłam tam gdzie trzeba,
utrwaliłam to co trzeba,
podniosłam to co trzeba,
nie sztachnęłam się tym czym nie trzeba.

Efekt WOW.
No ale jest jedno ale...
Lakier tak długo stał nieużywany, że zaczął sikać i sączyć się.
No i tyle było z niego radości.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 19:51   #1654
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Też jej szukam i nie umiem jej znaleźć


Ale ogólnie zadowolona jesteś z tego koloru? Jest to must have czy raczej nie? Staram się pocieszyć, że nie będzie dobra skoro nigdzie jej nie ma
W koncu znajdziemy

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A... nie będę się wygłupiać.
Doczytam, bez komentowania.
Kogo obchodzi zeszłoroczny śnieg...
Nie będę z siebie debila robić.



Ten z lasu?
Ja! Ja widziałam.
Super.
No dokladnie
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 19:53   #1655
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Pingwinku a nr 13 to ta slynna jakas tam Mauve? Wlasnie czaje sie na nia a nigdzie juz nie ma. Co za babsztyle
Jeszcze niedawno byłam oglądnąć kolor na żywo i ani trochę mnie nie ruszył (aż się pani zdziwiła, że nie pakować mi jej od razu, bo taka popularna) a teraz, jak jej nie ma, to ją jednak chcę
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 19:54   #1656
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
MJ kiss kiss bang bang, ostatnio molestuje miniaturę tej szminki. Reszta poszła w odstawke
Ładny ten róż
U mnie Kiss kiss wygląda słabo.


Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że się nawpieprzałam śliwek w czekoladzie i przekroczyłam limit czekolady 17 razy
A ja w końcu zaopatrzyłam się w limitowane ptasie mleczko wedlowskie z szejkiem (na bogato!) truskawkowym.
Mniam!!!!
Kochana, nie miej wyrzutów. Do sezonu bikini zdążysz.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 19:54   #1657
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że się nawpieprzałam śliwek w czekoladzie i przekroczyłam limit czekolady 17 razy
Oj tam czasem trzeba. Czekolada zrozumie, my też rozumiemy

Uwielbiam śliwki w czekoladzie
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 20:04   #1658
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Spoko widzę że ktoś ma 29sz na Allegro tej marvelous mauve
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Pani ma nawet 8 szt kuferków Estee
To nie jest śmieszne

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
MJ kiss kiss bang bang, ostatnio molestuje miniaturę tej szminki. Reszta poszła w odstawke
Ładny ten róż

MJ mi nie podszedł
To Revlon Pink Pout Można brać w rossmanie na 40%, bo te pomadki są foliowane przez producenta.
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 20:05   #1659
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII


__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 20:08   #1660
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Witam. Ja tylko nadrabiam i nadrabiam. Czuje że nie mam nic ciekawego do powiedzenia. Na zakupy chodzić mi się nie chce. Przez internet szmatek nie zamawiam. Z kosmetykami to w ogóle jakies cyrki bo to co mi dobrze z twarzą robiło sprawia nagle, że gdy patrzę w lustro to mam ochotę uciekać do jaskini. I wypadałoby iść do sklepu i kupić coś co zmieni tę sytuację... ale nie mam siły. A w ciemno zamawiać to strach. I to takie zamknięte koło.. patowa sytuacja.

Love od śliwek wolę truskawki w czekoladzie, a najbardziej to suszone truskawki w czekoladzie
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 20:14   #1661
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Dziękuję wszystkim Wam, kochane kobietki za życzenia dla małego 💚💚💚😘
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 20:17   #1662
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Pani ma nawet 8 szt kuferków Estee
Ale! Ile innych rzeczy EL ma - po kilkanaście sztuk...
Genralnie poszła w EL, Biotherm, Clinique i Sephorę. Po 140 (!!!) sztuk sephorowych palet Normalnie wierzyć się nie chce. Ale chyba jej to nie schodzi, bo pojedyncze sztuki kupione
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 20:19   #1663
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość


A ja nie mam żadnego info o VIPach ani na mailu, ani żadnej ulotki S mnie nie lubi
ja też jeszcze nic nie dostałam, ale na infolinii powiedzieli, że mam

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Też jej szukam i nie umiem jej znaleźć


Ale ogólnie zadowolona jesteś z tego koloru? Jest to must have czy raczej nie? Staram się pocieszyć, że nie będzie dobra skoro nigdzie jej nie ma
Ogólnie konsystencja, trwałość, cena dla mnie ok, ale kolor myślałam, że na ustach będzie inny Wolę jednak jasne róże
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 20:24   #1664
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ale! Ile innych rzeczy EL ma - po kilkanaście sztuk...
Genralnie poszła w EL, Biotherm, Clinique i Sephorę. Po 140 (!!!) sztuk sephorowych palet Normalnie wierzyć się nie chce. Ale chyba jej to nie schodzi, bo pojedyncze sztuki kupione
Chyba przeinwestowała zapominając, że kosmetyki mają terminy przydatności .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 20:28   #1665
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Chyba przeinwestowała zapominając, że kosmetyki mają terminy przydatności .
To swoją drogą! Kilka sztuk jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale wzwyż już nie. A taka ilość to już w ogóle się w głowie nie mieście. Chyba w całej Polsce te palety wykupiła No i ile kasy zamrożone/utopione. Przecież tego nie zje, jak jej nie zejdzie
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 20:44   #1666
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość







A ja dzisiaj poszalałam i kupiłam końcówki do szczoteczki elektrycznej do zębów no zakup miesiąca po prostu

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

A ja nie mam żadnego info o VIPach ani na mailu, ani żadnej ulotki S mnie nie lubi
Może jutro dostaniesz sms-a

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Moje mini z S to żel do demakijazu, Rouge Infusion Peony i krem nawilżający - we wszystkich paczkach to samo

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
To swoją drogą! Kilka sztuk jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale wzwyż już nie. A taka ilość to już w ogóle się w głowie nie mieście. Chyba w całej Polsce te palety wykupiła No i ile kasy zamrożone/utopione. Przecież tego nie zje, jak jej nie zejdzie
To daleko sięgają macki tej Grażyny - może to taka sieć
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 20:45   #1667
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Jeszcze niedawno byłam oglądnąć kolor na żywo i ani trochę mnie nie ruszył (aż się pani zdziwiła, że nie pakować mi jej od razu, bo taka popularna) a teraz, jak jej nie ma, to ją jednak chcę
Hahaha. Tylko krowa nie zmienia zdania!

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 20:45   #1668
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Jaka piękna ta miniatura perfum G
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 21:00   #1669
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
U mnie Kiss kiss wygląda słabo.




A ja w końcu zaopatrzyłam się w limitowane ptasie mleczko wedlowskie z szejkiem (na bogato!) truskawkowym.
Mniam!!!!

Kochana, nie miej wyrzutów. Do sezonu bikini zdążysz.
Muszę to gdzieś dorwać
Nie mam wyrzutów absolutnie

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość

Aaaaaa, nie powiem, kto się urodził w Dzień Czekolady MŁA
dlatego nie dziwcie się, że uwielbiam czekoladę zawsze i wszędzie

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2016-04-08 o 00:51
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 21:00   #1670
ally21
Rozeznanie
 
Avatar ally21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 615
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Nadrobiłam .
Dostałam dziś brakującą rzodkiewkę - dodatkowo miniatury S: tusz, dwufazówka i chyba serum - cieszę się.

A jeśli chodzi o zwrot do Venezii to tylko poczta albo kurier - stacjonarnie nie przyjmują.

Przyszły moje zakupy weekendowe z Unisono - Torebka Venezia (mała czarna) rękawiczki i szalik - wszystko pasuje - nie muszę odsyłać.
ally21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 21:04   #1671
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Kupiłam dziś na vipach tylko Beauty blender nawet dostałam próbkę ale jestem zniesmaczona bo nie zapakowali mi dostałam to do ręki
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 21:10   #1672
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez ally21 Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o zwrot do Venezii to tylko poczta albo kurier - stacjonarnie nie przyjmują.

Przyszły moje zakupy weekendowe z Unisono - Torebka Venezia (mała czarna) rękawiczki i szalik - wszystko pasuje - nie muszę odsyłać.
Dzięki za info; szkoda, że mają tylko takie opcje zwrotów.
Fajnie, że Twoje zakupy były bardziej trafione .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 21:10   #1673
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś na vipach tylko Beauty blender nawet dostałam próbkę ale jestem zniesmaczona bo nie zapakowali mi dostałam to do ręki
Nie dali Ci torebki S? W sumie raz mi babka dopakowała do torebki z innej S Gdzie bylaś? Jaka próbka?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 21:13   #1674
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie dali Ci torebki S? W sumie raz mi babka dopakowała do torebki z innej S Gdzie bylaś? Jaka próbka?
Na Marszałkowskiej murzynskiego podkładu zapewne bo jasnych gotowych nie ma, spieszylam się to i o inne nie prosiłam, ale to nie zapakowanie mnie rozwaliło podała mi do ręki normalnie bez żadnej torebki
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 21:18   #1675
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Na kartce z VIPami jest napisane, że nie dotyczy marki Acqua di Parma - pierwszy raz to widzę

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Na Marszałkowskiej murzynskiego podkładu zapewne bo jasnych gotowych nie ma, spieszylam się to i o inne nie prosiłam, ale to nie zapakowanie mnie rozwaliło podała mi do ręki normalnie bez żadnej torebki
to tam mi dołożyła do mojej torby zakupy Innym razem pytała czy dać torebkę - normalnie jak w markecie... Siatkę?!
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 21:20   #1676
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Na kartce z VIPami jest napisane, że nie dotyczy marki Acqua di Parma - pierwszy raz to widzę

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------



to tam mi dołożyła do mojej torby zakupy Innym razem pytała czy dać torebkę - normalnie jak w markecie... Siatkę?!
Doliczyć siatkę do zakupów Nie no słabe to dla mnie było strasznie, ja rozumiem że małe zakupy robiłam ale żeby tak w S do ręki
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 21:23   #1677
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Doliczyć siatkę do zakupów Nie no słabe to dla mnie było strasznie, ja rozumiem że małe zakupy robiłam ale żeby tak w S do ręki
Pamiętam jak miałam kartę White kupowałam sam lakier S i jeszcze dostałam próbkę perfum - dumna byłam jak paw W ogóle to ten lakier mi tego samego dnia spadł przez wiatr ze szklanej półki i oczywiście przy szyjce się rozpadł Kupiłam następnego dnia taki sam Już bez próbki było i opakowania
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 21:25   #1678
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Pamiętam jak miałam kartę White kupowałam sam lakier S i jeszcze dostałam próbkę perfum - dumna byłam jak paw W ogóle to ten lakier mi tego samego dnia spadł przez wiatr ze szklanej półki i oczywiście przy szyjce się rozpadł Kupiłam następnego dnia taki sam Już bez próbki było i opakowania
A dostalas torebeczke ?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 21:30   #1679
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A dostalas torebeczke ?
No, właśnie nie tzn pierwszy raz tak Był full wypas, a potem bida
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 21:39   #1680
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
No, właśnie nie tzn pierwszy raz tak Był full wypas, a potem bida

To juz bym sie bardziej spodziewala takiego podejscia u mnie w miescie, gdzie jest tylko jedna S., a nie u was gdzie jest kilka i powinny walczyc o klienta
Ostatnio wpadlam na chwile, bez problemu bez zakupow dostalam 2 probki podkladow Dior. Poprzednim razem rowniez probke Signoriny, tylko wtedy robilam zakupy, ale moja taktyka jest taka ze przy zakupach zawsze o konkretna probke prosze po tym jak juz dostane ta nalezna :

Ostatnio konsultantka w S. Mi powiedziala ze bez zakupow mozna wziac jedna probke. Kiedys sie wstydzilam i w zyciu bym nie poszla, a teraz gdy mam swiadomosc i nie kupuje na zasadzie pierwsze lepsze to uwazam se mam prawo przetestowac kosmetyk, jesli jest taka mozliwosc, tym bardziej ze zwykle kosztuja kilka stowek.
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście

Edytowane przez kleo_4
Czas edycji: 2016-04-07 o 21:52
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-14 11:54:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.