Majowe Panny Młode - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-22, 14:33   #2851
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
od tego TU jesteśmy

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

a jesteście za kolorowymi butami? czy jednak pozostajecie przy białych? jakieś typy, zdjęcia itp...?
Cytat:
Napisane przez 86ladybird Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie jestem za kolorowymi, jakieś fajne sandałki na małym obcasie wyglądają super do białej sukni.
A ja wam powiem że sie nad tym nie zastanawiałam. Tzn przez myśl mi nie przeszło żeby założyć inne niż pod kolor sukni, ale jak juz o tym wspomniałyście i zaczełam się zastanawiać to mooooże
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 14:48   #2852
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Angry Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Hola guapa! Widziałam że wspominałaś w wątku coś o welonie? Ja aktualnie mieszkam w Barcelonie (ale ślub w Polsce). Suknię już kupilam, teraz szukam dodatków (w tym welonu). Wymarzyłam sobie welon w stylu hiszpanskim (http://www.google.com/images?q=welon+hiszpa%C5% 84ski&oe=utf-8&rls=org.mozilla:plffi cial&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=XJHBTLHZ Gc-TjAfY0aRX&sa=X&oi=image_r esult_group&ct=title&resn um=1&ved=0CC0QsAQwAA&biw= 1024&bih=423) Czy orientujesz się może w jakiej cenie są takie welony? I czy z łatwością się je znajdzie w salonach ślubnych w Hiszpanii?
Hola ! Tak, welony takie mozna dostac w Hiszpanii, sa przepiekne! Nie znam cen z pierwszej reki (tzn nie pytalam w sklepach), ale wiem, ze sa bardzo wysokie. Tam, gdzie ja kupuje suknie, za tiulowy welon bez koronki ( z tym ze bardzo dlugi, z 2,5 - 3 metry) licza sobie 180 euro. Ale to oczywiscie zalezy od marki. Przeszukalam troche hiszpanskie fora i wychodzi na to, ze w tych bardziej znanym firmach: aire barcelona, rosa clara, pronovias ceny welonow wahaja sie od 250 do nawet 800 euro.

Edytowane przez monita01
Czas edycji: 2010-10-22 o 14:49
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 14:56   #2853
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
a jesteście za kolorowymi butami? czy jednak pozostajecie przy białych? jakieś typy, zdjęcia itp...?
ja chcę białe
koleżanka ma na zbyciu - jak znajdę suknię to na pewno najpierw od niej przymierzę
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 15:01   #2854
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Hola ! Tak, welony takie mozna dostac w Hiszpanii, sa przepiekne! Nie znam cen z pierwszej reki (tzn nie pytalam w sklepach), ale wiem, ze sa bardzo wysokie. Tam, gdzie ja kupuje suknie, za tiulowy welon bez koronki ( z tym ze bardzo dlugi, z 2,5 - 3 metry) licza sobie 180 euro. Ale to oczywiscie zalezy od marki. Przeszukalam troche hiszpanskie fora i wychodzi na to, ze w tych bardziej znanym firmach: aire barcelona, rosa clara, pronovias ceny welonow wahaja sie od 250 do nawet 800 euro.
Gdybyscie chcialy kupowac welon w pl, to moj koronkowy w W-wie kosztowal 1200, ale ja wyczailam go w Lodzi za 990 (mialam bagdad San Patricka 2m). Moze oplaca wam sie sprawdzic ceny w pl
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 15:39   #2855
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Majowe Panny Młode

Jestem zdecydowanie za kolorowymi, marzą mi się jasne albo ciemne różowe jakie jeszcze kolory proponujecie?
__________________
maj 2011
I_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 15:43   #2856
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez I_K Pokaż wiadomość
Jestem zdecydowanie za kolorowymi, marzą mi się jasne albo ciemne różowe jakie jeszcze kolory proponujecie?
z naszego wątku Pm2011 np dziewczyny pisały o takich kolorach - czerwony, różowy, zielony, fioletowy
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 00:20   #2857
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Hola ! Tak, welony takie mozna dostac w Hiszpanii, sa przepiekne! Nie znam cen z pierwszej reki (tzn nie pytalam w sklepach), ale wiem, ze sa bardzo wysokie. Tam, gdzie ja kupuje suknie, za tiulowy welon bez koronki ( z tym ze bardzo dlugi, z 2,5 - 3 metry) licza sobie 180 euro. Ale to oczywiscie zalezy od marki. Przeszukalam troche hiszpanskie fora i wychodzi na to, ze w tych bardziej znanym firmach: aire barcelona, rosa clara, pronovias ceny welonow wahaja sie od 250 do nawet 800 euro.
Oj to sporo. Myślę że poszukam jakiś używanych albo na ebayu. W Hiszpanii chyba nie ma czegoś w stylu allegro.pl? Hiszpanski ebay jest bardzo ubogi :/
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 08:21   #2858
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

jeszcze niedawno podobały mi się buciki kolorowe do sukni ślubnej, jednak obstaję przy bialych. Nie przez to, że kolorowe przestały mi się podobać.
stwierdziłam, że białych nigdy nie założe, a po co łamać konwenanse z drugiej strony jakos mam wrazenie, ze TO urozmaicenie az tak bardzo nie pasuje do mnie
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 09:10   #2859
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode

Ja mam suknię w stylu hiszpańskim I welon właśnie z koronką. Tylko jest długi... A wolałabym taki w tyłek Siostra mi przerobi
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 11:09   #2860
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode


Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Oj to sporo. Myślę że poszukam jakiś używanych albo na ebayu. W Hiszpanii chyba nie ma czegoś w stylu allegro.pl? Hiszpanski ebay jest bardzo ubogi :/
Sprobuj wpisać "vendo velo" w wyszukiwarce, dziewczyny czasem odsprzedają

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

@ Joasiunia: A czy suknie jest z trenem? Po według standardów mody, gdy suknia jest z trenem najlepszy do niej welon, to taki, ktory jest dluzszy od trenu.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Gdybyscie chcialy kupowac welon w pl, to moj koronkowy w W-wie kosztowal 1200, ale ja wyczailam go w Lodzi za 990 (mialam bagdad San Patricka 2m). Moze oplaca wam sie sprawdzic ceny w pl
Super wyglądałaś, i fajnie, że udało ci się dostać welon taniej. Ja mam zamiar podzwonić po salonach w róznych miastach w Hiszpanii, bo okazało się, że mimo, że to są salony firmowe, to ceny różnią się od miasta do miasta. A boję się kupować w internecie czy w innym sklepie, za względu na to, że chcę mieć dobrze dobrany kolor, więc na pewno welon kupię w salonie firmowym. W Polsce natomiast rozejrzę się za halką, bo w salonie, w którym kupowałam suknię najprostsza halka kosztuje 135 euro....

Edytowane przez monita01
Czas edycji: 2010-10-23 o 10:36
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 11:38   #2861
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Super wyglądałaś, i fajnie, że udało ci się dostać welon taniej. Ja mam zamiar podzwonić po salonach w róznych miastach w Hiszpanii, bo okazało się, że mimo, że to są salony firmowe, to ceny różnią się od miasta do miasta. A boję się kupować w internecie czy w innym sklepie, za względu na to, że chcę mieć dobrze dobrany kolor, więc na pewno welon kupię w salonie firmowym. W Polsce natomiast rozejrzę się za halką, bo w salonie, w którym kupowałam suknię najprostsza halka kosztuje 135 euro....
Dzieki
Ja halke kupilam na allegro, jakos bardzo tanio kosztowala, ale jakosci przedniej niestety nie byla i nieladnie mi sie pod suknia ukladala Ostatecznie odprulam tiul i wstawilam nowa fiszbine (bo tylko jakis drut paskudny byl) i halka byla idealna
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 11:43   #2862
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
z drugiej strony jakos mam wrazenie, ze TO urozmaicenie az tak bardzo nie pasuje do mnie
i tak samo jest w moim przypadku
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 14:15   #2863
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość



Sprobuj wpisać "vendo velo" w wyszukiwarce, dziewczyny czasem odsprzedają

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

@ Joasiunia: A czy suknie jest z trenem? Po według standardów mody, gdy suknia jest z trenem najlepszy do niej welon, to taki, ktory jest dluzszy od trenu.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------



Super wyglądałaś, i fajnie, że udało ci się dostać welon taniej. Ja mam zamiar podzwonić po salonach w róznych miastach w Hiszpanii, bo okazało się, że mimo, że to są salony firmowe, to ceny różnią się od miasta do miasta. A boję się kupować w internecie czy w innym sklepie, za względu na to, że chcę mieć dobrze dobrany kolor, więc na pewno welon kupię w salonie firmowym. W Polsce natomiast rozejrzę się za halką, bo w salonie, w którym kupowałam suknię najprostsza halka kosztuje 135 euro....
Kupowałam suknie w W-wie i przymierzałam ich halki, porządna haleczka kosztuje o ile dobrze pamiętam 150zł, w salonie Tylko Ona (Nowolipie 22a), w ogóle przesympatyczni ludzie w tym sklepie, więc polecam
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 14:31   #2864
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

jesli chodzi o welony, to na ślubie nie będę miala.
Ale rozglądam się za welonem..poniewaz chcę go kupić, aby założyć na zdjęcia w plenerze.. Coś Mój TŻ zaczął wspominać o welonie ostatnio, więc zrobię mu tą przyjemność
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 16:34   #2865
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Kupowałam suknie w W-wie i przymierzałam ich halki, porządna haleczka kosztuje o ile dobrze pamiętam 150zł, w salonie Tylko Ona (Nowolipie 22a), w ogóle przesympatyczni ludzie w tym sklepie, więc polecam
Salon znam, bo zaraz obok chodziłam do liceum Jak będę w Wawie w grudniu to na pewno się wybiorę i kupię. Wezme zdjęcie sukienki, myslę, że będę mi potrafili dobrać odpowiednią halkę, prawda?
Dzięki !

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Dzieki
Ja halke kupilam na allegro, jakos bardzo tanio kosztowala, ale jakosci przedniej niestety nie byla i nieladnie mi sie pod suknia ukladala Ostatecznie odprulam tiul i wstawilam nowa fiszbine (bo tylko jakis drut paskudny byl) i halka byla idealna
Woda sodowa, ja niestety nie mam zdolnych łapek i na pewno nic sama sobie nie przeszyję... Ale powiedz, czy do Twojej sukni miałaś halke na kole z druta, czy coś pokręciłam?
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 18:56   #2866
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Woda sodowa, ja niestety nie mam zdolnych łapek i na pewno nic sama sobie nie przeszyję... Ale powiedz, czy do Twojej sukni miałaś halke na kole z druta, czy coś pokręciłam?
Jak kupilam te halke, to miala ona wlozony taki plaski, bialy drut, a poniewaz mialam rybke, to sie w tym chodzic nie dalo, bo mi kostki po prostu ranilo. W koncu dzien przed slubem swiadkowa kupila mi taka fajna, elastyczna, materialowa fiszbine, ktora super podkreslala ksztalt sukni, a jak chodzilam, to dopasowywala sie do moich krokow.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:17   #2867
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Jak kupilam te halke, to miala ona wlozony taki plaski, bialy drut, a poniewaz mialam rybke, to sie w tym chodzic nie dalo, bo mi kostki po prostu ranilo. W koncu dzien przed slubem swiadkowa kupila mi taka fajna, elastyczna, materialowa fiszbine, ktora super podkreslala ksztalt sukni, a jak chodzilam, to dopasowywala sie do moich krokow.
No właśnie tak mi się wydawało, że do Twojej sukienki nie potrzebna była halka na kole.
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:54   #2868
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode

W salonie można kupić samą halkę??? Bo w sumie nie wiem czy wypożyczać czy kupić Jest jeszcze jedna możliwość,żeby mi Siostra uszyła... Tylko musi zobaczyć tą halkę. Nie wiem czy by mi tak wypożyczyli na chwilę Żeby oblukała jak jest uszyta.

Mi właśnie trzeba sztywną z tiulu bez kół
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 12:06   #2869
niebieski pantofelek
Raczkowanie
 
Avatar niebieski pantofelek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 128
Dot.: Majowe Panny Młode

pup puk
dołączyć można? My ślubujemy 21 maja. Mamy już kościół, nauki przedmałżeńskie, poradnię, kamerzystę, fotografa,zespół, alkoholi to chyba tyle. Zaproszenia, winietki i zawieszki na wódkę robimy sami. Materiały na wszystko zakupimy w tym tyg.-koszt ok 80zł tak więc i produkcja ruszy niedługo Suknię będę szyła ale w grudniu na 1 przymiarkę bo na maj ma dużo zamówień (komunie).
Dziewczyny kiedy najlepiej rozglądać się na garniturem?

ups i o sali zapomniałam jeszcze bo tak teraz sobie czytam Wasze wcześniejsze posty

Edytowane przez niebieski pantofelek
Czas edycji: 2010-10-24 o 12:13
niebieski pantofelek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 16:51   #2870
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode

I jak tam w poradni??? Ja jak sobie pomyślę,że mam tam iść to mi się niedobrze robi To prowadzi ksiądz i osoba świecka???
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 18:07   #2871
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez niebieski pantofelek Pokaż wiadomość
pup puk
dołączyć można? My ślubujemy 21 maja. Mamy już kościół, nauki przedmałżeńskie, poradnię, kamerzystę, fotografa,zespół, alkoholi to chyba tyle. Zaproszenia, winietki i zawieszki na wódkę robimy sami. Materiały na wszystko zakupimy w tym tyg.-koszt ok 80zł tak więc i produkcja ruszy niedługo Suknię będę szyła ale w grudniu na 1 przymiarkę bo na maj ma dużo zamówień (komunie).
Dziewczyny kiedy najlepiej rozglądać się na garniturem?

ups i o sali zapomniałam jeszcze bo tak teraz sobie czytam Wasze wcześniejsze posty
witamy witamy
T'ai - dopisz naszą nową "majówkę" do kalendarza
wow, to jestes daleko kobitko ze wszystkim, no i super! zamysł na suknię juz masz? pokazuj
jejku ja tylko tymi naukami przedmałżenskimi przerazona jestem hehee najgorsze jest to, że miałam juz w szkole średniej, ale gdzieś zagubiłam potwierdzenie echhhh, ale i tak słyszałam, ze nawet jak się ma, to i tak tzrba robić na nowo

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
I jak tam w poradni??? Ja jak sobie pomyślę,że mam tam iść to mi się niedobrze robi To prowadzi ksiądz i osoba świecka???
też się tego obawiam niestety......
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 19:08   #2872
izzunja
Rozeznanie
 
Avatar izzunja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 573
Dot.: Majowe Panny Młode

Hej dziewczynki czy poradnia ma jakiś okres ważności tak jak dokumenty z USC czy można iść kiedy się chce? Bo szczerze to chcielibyśmy mieć to już za sobą
__________________
28.05.2011 "...I ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci..."



03.06.2013 - Sebastianek
izzunja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 19:12   #2873
niebieski pantofelek
Raczkowanie
 
Avatar niebieski pantofelek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 128
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
I jak tam w poradni??? Ja jak sobie pomyślę,że mam tam iść to mi się niedobrze robi To prowadzi ksiądz i osoba świecka???
w poradni super3 razy trzeba było przyjść. W kwietniu poszliśmy się zapisać, siedziała już jakaś para, która miała mieć ślub za tydzień. Pani była w szoku, że tak wcześnie chcemy zrobić poradnię skoro ślub w 2011 Kazała nam usiąść i słuchaćno a że już kończyli to na koniec dała nam nr tel żeby umówić się na następne spotkanie gdzieś na jesieni, a mi ofiarowała......karteczkę do pomiarów śluzu. Prosiła żeby zakupić termometr do pomiaru i jak zrobię obserwację to mamy przyjść2 raz przyszliśmy w październiku (bo tak mieliśmy nauki) no i na wejściu Pani poprosiła o karteczkę, a ja yyyyyy że nie zrobiłam. Ona że rozumie, zmusić mnie nie może i tak większość nie robi i olewa sprawę no i wtedy wyyyyyyyciąągnęła 20 tablic o tym jak, co, dlaczego, co ma facet a co babka, cykle, śmikle i itp. Przyznam, że śmiesznie było tzn śmiech nas telepał w duchu, dawaliśmy sobie z TŻ znaki oczami ale powagę trzeba było zachować. Pani do sprawy podeszła bardziej poważnie bo opowiadała o swoich cyklach jak była młoda a jakie ma terazogólnie baaaaardzo otwarta kobieta. Pod koniec zobaczyła w kalendarz, wzięła zaświadczenia i zaczęła wypisywać, a my oczy takie bo to 2 spotkanie było ale nie widzieliśmy nic przeciwkotrzeba było jeszcze zakupić jakieś książeczki o rodzinie, menstruacji i tak oto pożegnaliśmy się z zaświadczeniem w ręku. miód cud malina.

DELL szczerze to sukni długo nie szukałam gdzieś po stronach internetowych bo od razu patrzyłam tylko na pierzaste. Potem wkleję fotki. Naukami się nie przejmuj My mieliśmy na weekendzie, zleciało jak nie wiem. Było bardziej dużo "zabaw" na poznanie się niż tego "nauczania", kawa, ciacho w przerwie, jakiś film. Prowadziły 2 pary małżeńskie całkiem w porządku.

Edytowane przez niebieski pantofelek
Czas edycji: 2010-10-24 o 19:24
niebieski pantofelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 00:27   #2874
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Salon znam, bo zaraz obok chodziłam do liceum Jak będę w Wawie w grudniu to na pewno się wybiorę i kupię. Wezme zdjęcie sukienki, myslę, że będę mi potrafili dobrać odpowiednią halkę, prawda?
Dzięki !

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Myślę że tak, nie powinno byc problemu

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
W salonie można kupić samą halkę??? Bo w sumie nie wiem czy wypożyczać czy kupić Jest jeszcze jedna możliwość,żeby mi Siostra uszyła... Tylko musi zobaczyć tą halkę. Nie wiem czy by mi tak wypożyczyli na chwilę Żeby oblukała jak jest uszyta.

Mi właśnie trzeba sztywną z tiulu bez kół
No pewnie ze mozna kupic halke, mozna tez wypozyczyc (i wtedy jest taniej)

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
I jak tam w poradni??? Ja jak sobie pomyślę,że mam tam iść to mi się niedobrze robi To prowadzi ksiądz i osoba świecka???
U mnie poradnia trwała 15 minut :P I koniec, zaliczone mam wysztko Prowadziła świecka osoba, sympatyczna, odpowiadała na pytania. Nie ma się co bać
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 08:17   #2875
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Tu w Hiszpanii chyba na szczescie nie ma takiej instytucji jak poradnia....
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 08:32   #2876
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Nasz ksiadz poszedl nam na reke i nie musielismy zadnych nauk ani poradni zaliczac
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 08:52   #2877
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez niebieski pantofelek Pokaż wiadomość
pup puk
dołączyć można? My ślubujemy 21 maja. Mamy już kościół, nauki przedmałżeńskie, poradnię, kamerzystę, fotografa,zespół, alkoholi to chyba tyle. Zaproszenia, winietki i zawieszki na wódkę robimy sami. Materiały na wszystko zakupimy w tym tyg.-koszt ok 80zł tak więc i produkcja ruszy niedługo Suknię będę szyła ale w grudniu na 1 przymiarkę bo na maj ma dużo zamówień (komunie).
Dziewczyny kiedy najlepiej rozglądać się na garniturem?

ups i o sali zapomniałam jeszcze bo tak teraz sobie czytam Wasze wcześniejsze posty
cześć

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
I jak tam w poradni??? Ja jak sobie pomyślę,że mam tam iść to mi się niedobrze robi To prowadzi ksiądz i osoba świecka???
ja idę w listopadzie do poradni
nauki mamy za sobą
jak dla mnie to tylko odpykać i tyle
poradnia i nauka kalendarzyka to w ogóle wg mnie żenada

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
T'ai - dopisz naszą nową "majówkę" do kalendarza
już to robię
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 12:13   #2878
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

hyhhhh, dam Wam znać kiedy my bedziemy "po poradni". Z tego co się włąsnie zdołałam dowiedzieć, to w mojej miejscowości niestety jest to POWAŻNA INSTYTUCJA i niczego nie da się obejsc

juz widzę tam siebie i mojego TŻ
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 13:28   #2879
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode

My mamy zamiar iść za tydzień w środę na pierwsze spotkanie
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 13:50   #2880
niebieski pantofelek
Raczkowanie
 
Avatar niebieski pantofelek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 128
Dot.: Majowe Panny Młode

T'ai jedni 'załatwiają' poradnię, drudzy idą bo po prostu trzeba zrobić ale wolą iść niż dać w łapę, a jeszcze inni idą bo są zainteresowani i biorą czynny udział.
DELL no jak najbardziej poważna instytucja, tam wszystko jest baaardzo poważne zleci a może jeszcze szybciej niż myślicie np tak jak u olik04 suknie, które mi się podobają to "Diamond" z kolekcji 2009 Maggio Ramatti albo Cymbeline-model Daylice

Edytowane przez niebieski pantofelek
Czas edycji: 2010-10-25 o 14:04
niebieski pantofelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.