Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-26, 19:28   #2101
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez KiziMizi Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was pierze biustonosze w takich specjalnych kulach do pralki ??? Bo kiedyś coś takiego widziałam i zastanawiałam się czy nie będzie to dobrym rozwiązaniem do pralki?
no, taka kula wydaje sie byc swietnym rozwiazaniem w sytuacji, jesli staniki w pralce sie komus odksztalcaja. przy czym one maja chyba jakies maksymalne wymiary, pamietam, ze podczas dyskusji na ten temat na jednym z forow, duzobiusciaste dziewczyny stwierdzily, ze swoich stanikow tam nie zmieszcza .

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Ja piore recznie, długo czasu to nie zajmuje a boje sie ze coś sie uszkodzi, tym bardziej ze mam drogie staniki
nie wiem czy ja mam drogie w porownaniu z Toba, w kazdym razie sukienki mam drozsze od stanikow, czesto rownie delikatne, a tez pakuje bezceremonialnie do pralki^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 09:14   #2102
Arabelas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 146
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

moze ktos polecic jakis elektorniczny brafitter ktoby by po wpisaniu wymiarow podal moj rozmiar?
jak maja sie do tej rozmiarowki staniki z la senzy?
Arabelas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 10:04   #2103
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Arabelas Pokaż wiadomość
moze ktos polecic jakis elektorniczny brafitter ktoby by po wpisaniu wymiarow podal moj rozmiar?
jak maja sie do tej rozmiarowki staniki z la senzy?
Masz w pierwszym poście link do kalkulatora Co nie zmienia faktu, że kalkulator wyliczy Ci tylko orientacyjny rozmiar, bo dużo zależy od kształtu biustu.
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 12:17   #2104
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny WITAM
jestem na etapie kupna mojego pierwszego uświadomionego stanika i mam 2 pytania.
1. Dlaczego przy mierzeniu się w biuście ważny jest wymiar w pozycji pochylonej?
2. Czy stanik push-up (niepolecany tutaj to już wiem ) po wyjęciu wkładek, gdzie zostaje wtedy cienka gąbka można podciągnąć pod stanik usztywniany, taki też z cienkiej gąbki? Strasznie podobają mi się staniki polskiej Kingi, ale praktycznie wszystkie to modele push-up ((

Pozdrawiam
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 12:25   #2105
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Dziewczyny WITAM
jestem na etapie kupna mojego pierwszego uświadomionego stanika i mam 2 pytania.
1. Dlaczego przy mierzeniu się w biuście ważny jest wymiar w pozycji pochylonej?
2. Czy stanik push-up (niepolecany tutaj to już wiem ) po wyjęciu wkładek, gdzie zostaje wtedy cienka gąbka można podciągnąć pod stanik usztywniany, taki też z cienkiej gąbki? Strasznie podobają mi się staniki polskiej Kingi, ale praktycznie wszystkie to modele push-up ((

Pozdrawiam
1. ponieważ nie wszystkie biusty są jędrne i "stojące", przy biuście mniej jędrnym wynik w pozycji stojącej a w pozycji pochylonej może się różnić o kilka dobrych centymetrów. Wiadomo, że biustonosz powinien zbierać i unosić więc w takim wypadku miara zdjęta z pozycji stojącej będzie sfałszowana

2.) nie wszystkie push up'y mają wyjmowane wkładki, niektóre mają tony gąbek wszytych w biustonosz. Jeśli wkładki są wyjmowane a sam biustonosz nie jest wykonany z 1 centymetrowego usztywnienia to jak najbardziej zdadzą egzamin. Natomiast z polskich firm się nie wypowiem bo po prostu nie noszę.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 12:59   #2106
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

czy ktoś coś może słyszał o wyprzedaży u Effuniaka? bo widzę coraz wiecej modeli z nowej kolekcji a przygarnęłabym jakiś fajny jasny z starej, tylko jakby trochę tańsze były

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Dziewczyny WITAM
2. Czy stanik push-up (niepolecany tutaj to już wiem ) po wyjęciu wkładek, gdzie zostaje wtedy cienka gąbka można podciągnąć pod stanik usztywniany, taki też z cienkiej gąbki? Strasznie podobają mi się staniki polskiej Kingi, ale praktycznie wszystkie to modele push-up ((

Pozdrawiam
jeżeli wkładka jest wyjmowana to nie ma problemu, tylko uważaj na polskie firmy (oprócz effuniaka) bo w większości oferują rozciągliwe modele i średni dostęp miseczek wiec niełatwo się wpasować w rozmiarówkę
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 15:20   #2107
gohhha
Raczkowanie
 
Avatar gohhha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: trn/krk
Wiadomości: 321
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

LINK

noz sie w kieszeni otwiera...
__________________
Podpisu jest aktualnie brak
gohhha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 23:41   #2108
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez gohhha Pokaż wiadomość
LINK

noz sie w kieszeni otwiera...
Ledwo rozumiem pierwszy akapit.
W koszulce z dekoltem bułę będzie widać, nawet gdy próg miseczki styka się z progiem bluzki.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 01:32   #2109
Maith
Raczkowanie
 
Avatar Maith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 477
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Ja tam staniki piorę w pralce, tylko na programie zwanym "pranie ręczne" albo na maksymalnie 40 stopniach, z leciutkim wirowaniem. Ale ja nie mam np. staników z dziwnym, nieprzewidywalnym wypełnieniem.
Co do naciągania miseczek - Effuniaki piankowe z wersją bawełnianą tego wymagały, przynajmniej na początku, np. dżinsowy. Inaczej się leciutko zbiegały przy pierwszych praniach. Czyli w zależności od potrzeb należało to zrobić, albo nie.

---------- Dopisano o 02:32 ---------- Poprzedni post napisano o 02:26 ----------

Cytat:
Napisane przez gohhha Pokaż wiadomość
LINK

noz sie w kieszeni otwiera...
Ano dno. Biusty wyglądają na domalowane w fotoszopie (a tego na pewno w cenie nie dodają). A sama koncepcja cóż... po co niszczyć sobie czymś takim biust, skoro istnieją staniki, w których dzięki konstrukcji własny biust wygląda ładnie, a jednocześnie poprawia się jego stan.
Maith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 09:08   #2110
gohhha
Raczkowanie
 
Avatar gohhha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: trn/krk
Wiadomości: 321
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Maith Pokaż wiadomość

Ano dno. Biusty wyglądają na domalowane w fotoszopie (a tego na pewno w cenie nie dodają). A sama koncepcja cóż... po co niszczyć sobie czymś takim biust, skoro istnieją staniki, w których dzięki konstrukcji własny biust wygląda ładnie, a jednocześnie poprawia się jego stan.
dla mnie i tak najgorsze jest to, ze w tym artykule autor(ka) swiadomie i otwarcie nabija sie z zasad brafittingu i samych kobiet, ktore sie do jego zasad stosuja...
__________________
Podpisu jest aktualnie brak
gohhha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 10:08   #2111
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

nabija się z zasad brafittingu, bo chyba nie wie, że podobny efekt też może być w dobrze dobranym biustonoszu. Myślę, że model Deco jest tego dobrym przykładem. Albo autor lubi lansować sztuczność.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 13:33   #2112
Maith
Raczkowanie
 
Avatar Maith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 477
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
nabija się z zasad brafittingu, bo chyba nie wie, że podobny efekt też może być w dobrze dobranym biustonoszu. Myślę, że model Deco jest tego dobrym przykładem. Albo autor lubi lansować sztuczność.
Swoją drogą to jest tak głupie, że aż śmieszne - że ktoś proponuje ludziom zgniatanie sobie biustów w kiepskiej konstrukcji udającej na chwilę, że są ładniejsze. Zresztą nawet nie wiadomo, czy chociaż to robi, skoro biusty trzeba było fotoszopem poprawiać

Jednocześnie próbując się wyśmiewać z rozwiązania tak oczywistego, jak właściwy rozmiar w dobrej konstrukcji, co poprawia i chwilowo wygląd i na stałe kształt.
Maith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 13:43   #2113
Sternchen_7
Zadomowienie
 
Avatar Sternchen_7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 816
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny, proszę o poradę, moje wymiary to pod biustem 73 a w biuście 87. W kalkulatorze wychodzi mi 30DD (UK) i takie biustonosze ostatnio nosiłam i były w sam raz. Kupiłam sobie ostatnio dwie nowe sztuki i szok - mam wrażenie, że są jednak za małe, biust mi urósł i wylewa mi się z miseczek, a ja nie mam pojęcia jaki teraz rozmiar mógłby być dla mnie odpowiedni? Zaznaczę, że biustonosze jakie kupiłam są tego samego producenta, nawet ten sam model - Marks&Spencer, ponieważ jeden wyrzuciłam (65DD) postanowiłam zakupić go jeszcze raz, niczym się nie różnią, więc to jednak coś z moim biustem się stało.
Sternchen_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 18:05   #2114
Maith
Raczkowanie
 
Avatar Maith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 477
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Sternchen_7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o poradę, moje wymiary to pod biustem 73 a w biuście 87. W kalkulatorze wychodzi mi 30DD (UK) i takie biustonosze ostatnio nosiłam i były w sam raz. Kupiłam sobie ostatnio dwie nowe sztuki i szok - mam wrażenie, że są jednak za małe, biust mi urósł i wylewa mi się z miseczek, a ja nie mam pojęcia jaki teraz rozmiar mógłby być dla mnie odpowiedni? Zaznaczę, że biustonosze jakie kupiłam są tego samego producenta, nawet ten sam model - Marks&Spencer, ponieważ jeden wyrzuciłam (65DD) postanowiłam zakupić go jeszcze raz, niczym się nie różnią, więc to jednak coś z moim biustem się stało.
To wygląda na klasyczny przypadek migracji.
Dlatego po zmianie rozmiaru na prawidłowy nie należy sobie przez jakiś czas dokupować kolejnych sztuk - bo w ciągu paru miesięcy, a czasem już tygodni, może Cię dopaść właśnie migracja.
To efekt powrotu piersi na miejsce (wcześniej najwyraźniej część była rozjechana po klatce, pod obwodem itd.).
Zasady są takie, że po zmianie trzeba się obserwować i jak miseczka robi się za mała, to kupić większą.

Co ciekawe, migracja czasem nie zmienia wymiarów, a jedynie tak poprawia kształt, że w efekcie ta większa miseczka jest potrzebna.
Bo z centymetrów wynika, że to 65DD powinno być dobre. Ale z opisu, że dopadła Cię migracja i zmiana jest konieczna.

Załóż ten stanik z za małymi miseczkami, pochyl się do przodu, trzymając z dołu trochę z boku za fiszbinę i wygarnij sobie wszystko spod pach. W takiej sytuacji oceń, czy ona jest za mała tylko o 1 rozmiar, czy może aż o 2.
Bo czasem i tak się robi.

Na koniec kolejna rzecz - pamiętaj, że kupując stanik od firmy przez Internecie masz prawo do odsyłki (wg polskiego prawa w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki). Zatem jeśli ten nowy stanik kupiłaś w sklepie internetowym i nie zerwałaś metek, tylko po przymierzeniu stwierdziłaś, że jest za mały, to możesz go jeszcze odesłać.
Maith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 17:40   #2115
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

może kogoś zainteresuje, ale koleżanka widziała straplessa toffi w Lady Bra w K-ce, nie pytała o cenę czy dostępność, tylko przy okazji zauważyła jest też kilka modeli z nowej kolekcji, Atrament, Bella i Malachit
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 18:15   #2116
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Hej Dziewczyny mogłybyście mi pomóc?
Tym razem chodzi o moją babcię,niską, nieco pulchną osóbkę. Całe życie chodziła w źle dobranych biustonoszach i z okazji imienin chciałam jej zafundować jakiś porządniejszy biustonosz.Dlatego przed chwilą ją zmierzyłam i coś mi tu nie gra ;/.
Pod biustem ma 105,natomiast w biuście tylko 120 cm.Dziwi mnie tak mała różnica,bo biust ma spory.Zastanawiam się czy to nie efekt ,,przesunięcia się" biustu pod pachy w wyniku noszenia źle dobranych staników.Myślicie ,że 105 C będzie dobre?Bo tak mi w sumie wychodzi we wszystkich kalkulatorach.No sama nie wiem.Od razu mówię,że odpada udanie się z babcią na przymierzanie.Babcia to typowa domatorka,z domu się rusza tylko do sklepu,u lekarza nie była z 10 lat,tym bardziej by się nie rozebrała itp.Pomożecie?
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 19:58   #2117
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

105C na pewno będzie za małe po wygarnięciu (i wydaje mi się, że za duże w obwodzie, chyba że rozmawiamy o effuniakach). Jak się całe życie chodziło w źle dobranych stanikach, to ma się sporo do wygarniania. Ciężko mi coś powiedzieć konkretnego...
czijo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 09:24   #2118
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny mogłybyście mi pomóc?
Tym razem chodzi o moją babcię,niską, nieco pulchną osóbkę. Całe życie chodziła w źle dobranych biustonoszach i z okazji imienin chciałam jej zafundować jakiś porządniejszy biustonosz.Dlatego przed chwilą ją zmierzyłam i coś mi tu nie gra ;/.
Pod biustem ma 105,natomiast w biuście tylko 120 cm.Dziwi mnie tak mała różnica,bo biust ma spory.Zastanawiam się czy to nie efekt ,,przesunięcia się" biustu pod pachy w wyniku noszenia źle dobranych staników.Myślicie ,że 105 C będzie dobre?Bo tak mi w sumie wychodzi we wszystkich kalkulatorach.No sama nie wiem.Od razu mówię,że odpada udanie się z babcią na przymierzanie.Babcia to typowa domatorka,z domu się rusza tylko do sklepu,u lekarza nie była z 10 lat,tym bardziej by się nie rozebrała itp.Pomożecie?
A mierzyłaś babcię w zwisie? W tym wieku, i chodzeniu przez tyle lat z źle dobranym staniku, piersi już nie są tak sterczące. I może być problem z obwodem u babci. Zauważyłam, że starszym osobom często nie odpowiadają dopasowane obwody...
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 11:31   #2119
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
A mierzyłaś babcię w zwisie? W tym wieku, i chodzeniu przez tyle lat z źle dobranym staniku, piersi już nie są tak sterczące. I może być problem z obwodem u babci. Zauważyłam, że starszym osobom często nie odpowiadają dopasowane obwody...
Powiedzmy,że ma trochę opadnięte,więc kazałam jej podnieść je na ramiączkach stanika,i wtedy zmierzyłam,więc raczej dobrze.Nie mierzyłam ,,na płasko".
No na razie kupiłam inny prezent,ale w najbliższym czacie będę chciała kupić ten biustonosz,ale teraz to już całkiem nie wiem co robić.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 20:20   #2120
grulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 251
GG do grulla
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

witajcie!

mam pytanie dot. Effuniakowych staników. Mierzyłam się wg wskazań na stronie i wychodzi mi tak 75D / 75 DD, przy czym to DD jest z różnicy o 1 cm w mierzonym biuście w pochyleniu...jak myślicie,czy to istotna różnica? który lepiej wybrać? wydaje mi się,że kształt mojego biustu to kropla,może ma to jakieś znaczenie.

wcześniej nosiłam 70E z Konrada.
pozdrawiam
__________________
"Nie ma czegoś takiego jak zła pogoda,jest tylko niewłaściwe ubranie".

grulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 08:21   #2121
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez grulla Pokaż wiadomość
witajcie!

mam pytanie dot. Effuniakowych staników. Mierzyłam się wg wskazań na stronie i wychodzi mi tak 75D / 75 DD, przy czym to DD jest z różnicy o 1 cm w mierzonym biuście w pochyleniu...jak myślicie,czy to istotna różnica? który lepiej wybrać? wydaje mi się,że kształt mojego biustu to kropla,może ma to jakieś znaczenie.

wcześniej nosiłam 70E z Konrada.
pozdrawiam
hej niestety nie odpowiem na twoje pytanie o effuniaki, bo nie miałam z nimi do czynienia. Mam natomiast do ciebie pytanie o Konrada, bo przymierzam się do zakupu modelu wanilia lub magique. Jakie masz wymiary? Jaki się sprawuje biustonosz z Konrada - rozciąga się?

Bo mam dylemat. Czy wziąć 70C/D wanilię czy 65 D/E magique? (tylko takie rozmiary są), niestety nie mam możliwości przemierzenia stacjonarnie
Moje wymiary to 74 pod biustem i tak z 87 w biuście, trudno zmierzyć bo biust mam dość rozpłaszczony na boki (co mam nadzieję wkrótce się zmieni)
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 08:37   #2122
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

A ja niedawno, całkiem przypadkiem "odkryłam" niedaleko mnie sklep z "uświadomiona" bielizną i pani powiedziała że 26.11. (w sobotę) bedzie u niej "Klinia Stanuka" tak że jeżeli ktoś jest z kujawsko-pomorskiego to w Brodnicy na Batalionów Chłopskich będzie miał okazję skorzystać z pomocy profesjonalnych pań brafiterek Wreszcie coś bliżej niż 80km ode mnie
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 09:06   #2123
zakochanyaniol
Przyczajenie
 
Avatar zakochanyaniol
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: prawie jak niebo
Wiadomości: 3
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

czy kupywanie stanika na giełdzie na rynku to dobrze czy nie? bo ja tam kupuję tanie i zawsze mili sprzedawcy. trochę się obawiałam kupywać w takim miejscu ale jakoś dokonałam doskonałego zakupu. A wy tylko w sklepach kupujecie?
__________________
Jestem jaka jestem, czasem kochana czasem odrzucona, czasem niegrzeczna a czasem po prostu samotna...
zakochanyaniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 14:50   #2124
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez zakochanyaniol Pokaż wiadomość
czy kupywanie stanika na giełdzie na rynku to dobrze czy nie? bo ja tam kupuję tanie i zawsze mili sprzedawcy. trochę się obawiałam kupywać w takim miejscu ale jakoś dokonałam doskonałego zakupu. A wy tylko w sklepach kupujecie?
ja kupuję tylko w internecie
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 19:51   #2125
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny wiem że watek nie do końca o tym ale chciałam trafić na specjalistki i nie zakładać nowego wątku. Mój problem to znalezienie eleganckiej koszuli, zazwyczaj nosze rozmiar 38-40, ale moje cycki w koszuli rozpychają guziki i nawet rozmiar 42 jest za ciasny w biuście, a jak włożę 44 i więcej to w cyckach super ale na brzuchu, pod pachami i w ramionach jest katastrofa i chciałam się Was poradzić gdzie kupujecie koszulę? Może są sklepy z takimi fasonami? A może lepiej zrezygnować z koszul, albo kupować takie nierozpinane typu ciążówki? Na pewno w moim przypadku odpada przerabianie u krawcowej koszul, może poradzicie jakieś sklepy, fasony?

Edytowane przez 2016100512001
Czas edycji: 2011-11-09 o 19:53
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 20:23   #2126
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Hej dziewczyny, w pt będę we Wrocławiu. Wiecie w jakich sklepach jest brafittting i czy będę za takie usługi w sklepie dopłacać?
__________________
Ćwiczę tyłek i motywację:
http://rozowydres.blogspot.com/
Jillian Shred:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 20:36   #2127
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem że watek nie do końca o tym ale chciałam trafić na specjalistki i nie zakładać nowego wątku. Mój problem to znalezienie eleganckiej koszuli, zazwyczaj nosze rozmiar 38-40, ale moje cycki w koszuli rozpychają guziki i nawet rozmiar 42 jest za ciasny w biuście, a jak włożę 44 i więcej to w cyckach super ale na brzuchu, pod pachami i w ramionach jest katastrofa i chciałam się Was poradzić gdzie kupujecie koszulę? Może są sklepy z takimi fasonami? A może lepiej zrezygnować z koszul, albo kupować takie nierozpinane typu ciążówki? Na pewno w moim przypadku odpada przerabianie u krawcowej koszul, może poradzicie jakieś sklepy, fasony?
Polecam BiuBiu.pl, aczkolwiek nie każdej z nas odpowiadają ich wzory, kroje itp. Ale na pewno jest to najlepszy wybór na polskim rynku (może dlatego, że jedyny ). Jest jeszcze brytyjski sklep Pepperberry, ale tam już jest bardzo drogo w przeliczeniu na złotówki.
czijo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 21:24   #2128
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziękuje za szybką odpowiedź. A z takich sklepów stacjonarnych? Ciężko jest mi znaleźć rozmiar dlatego tym bardziej bała bym się kupować przez internet.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 21:33   #2129
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez HarajukuChilli Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, w pt będę we Wrocławiu. Wiecie w jakich sklepach jest brafittting i czy będę za takie usługi w sklepie dopłacać?
Nie trzeba płacić, sklepy są zaznaczone na stanikowej mapie - link w pierwszym poście
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 22:01   #2130
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Dziękuje za szybką odpowiedź. A z takich sklepów stacjonarnych? Ciężko jest mi znaleźć rozmiar dlatego tym bardziej bała bym się kupować przez internet.
Ich ubrania są również w stanikowych sklepach stacjonarnych. Ale każdy ciuch jest tak wymierzony, że chyba ciężko spudłować, nawet kupując przez internet. No i zawsze można odesłać, jak nie będzie pasować.
czijo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.