Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-27, 17:46   #31
lora113
Raczkowanie
 
Avatar lora113
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 163
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cally05 No to widzę, że oprócz odchudzania to wszystkie wspólnie zapuszczamy włoski
A co do jadłospisu wydaje mi się, że za mało jesz
a naleśniki zrobiłabym na pewno z mąką pełnoziarnistą - o wiele zdrowsze.

zieloneoliwki a dziękuje włoski moje w sumie były wtedy po farbowaniu, ale mam taki naturalny kolor, a do tego moje włosy max utrzymują 2 tyg kolor

ja do poniedziałku zamierzam ładnie sobie porozpisywać wszystko
__________________
Lecimy! Nie śpimy!

www.tardless.blogspot.com
lora113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 17:55   #32
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
[/COLOR]
A dietę trzymasz? bo może sobie tylko ćwicz, przy takim wzroście wagę masz super
Co do diety- jem mniej ale czesciej.
Cytat:
Napisane przez zieloneoliwki Pokaż wiadomość
Dzień dobry!!

xTync jejku, przecież Ty musisz być chudzinka! Nie wystarczy troszkę poćwiczyć?
Nie jestem taka chudzinka
Cytat:
Napisane przez lora113 Pokaż wiadomość
Mój ukochany TŻ jest najwspanialszy na świecie i na każdym kroku podkreśla mi: ładnie wyglądasz, dla mnie jesteś szczupła - co niestety nie motywuje.... ale lepiej słyszeć to niż, że jestem wielorybem ^^
Na mnie TZ cwiczy ze wygladam jak z Ghetta.. 0 wsparcia.. Nawet straszyl ze nie przyjedzie do mnie na dzien kobiet jak nie przytyje 2 kg...
Cytat:
Napisane przez Cally05 Pokaż wiadomość
Ehh ... Lubie grysik Pamiętam jak razem sie odchudzałysmy i miałysmy prawie takie same spadki :P Ale mnie dopadło jo-jo a Cb nie ---> Zazdroszcze (zreszta nie tylko tego )
A Twój chłopak ma racje jestes patyczakiem :P Ale rozumiem ze chcesz schudnac wiecej bo ja wazyłam 45 kg wszyscy mówili że jestem chuda a ja czułam sie grubo i wiezyłam że tak wygladam . Ale to juz przeszłość
Nie jestem patyczakiem Widzialas moje fotki , wiec nie przesadzaj




Bylam oddac krew, iii zemdlalam w autobusie + cisnieniomierz nie chcial trzymac mi sie na rece , i Pani skomentowala ze mam je za chude




Dziewczyny, a moze chcecie wstawic zdjecia figur? przed i po?


+ tez zapuszczam wlosy !
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 18:21   #33
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Mogę sie przyłączyć?

Ja tez postanowiłam schudnąć i w wakacje cieszyc się zgrabną sylwetką.
chcialabym zgubić 10kg to wystarczy abym osiągnęła wage sprzed kilku lat,mi jest gorzej się zmobilizować,jestem mama trójki dzieci,prowadzę własną firmę,wszystko na głowie,dom,dzieci itp. i człowiek nie ma czasu dla siebie
Postanowiłam to zmienić od marca i fajnie że powstał taki watek

Aktualnie moje gabaryty
Wiek-32lata
Wzrost-175cm
Waga-70kg

Może nie uważam się za tłuścioszka ale jak miałam 58kg czułam się bardzo dobrze teraz moją największa zmora jest oponka

lora113 mam taki problem jak ty brzuszek i mimo to że moj tz mnie akceptuje to chcialabym wyglądac lepiej nie tylko dla siebie ale i dla niego

Jest też dobra strona tego wszystkiego,mam urodzone trójkę dzieci wię c i tak dobrze się trzymam haha

A co do włosków to ostatnio sciełam z takich do ramion na króciutkoi czuje się super dobrze

to jak?moge dołączyc
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 18:24   #34
Voya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cześć
ja także chciałabym się dołączyć
Ogólnie sprawa u mnie wygląda tak, że rok temu ważyłam 78kg, schudłam do 72, potem przytyłam do 76 i powoli gubię to... Obecnie ważę 72,5 przy 182 cm. Moim takim 1szym celem jest 69 kg. Po prostu zobaczenie tej 6 na przodzie. Nie zależy mi potem na jakiejś konkretnej wadze, nie chcę mieć rozmiaru 36. Mi w zupełności wystarczy 40. Chcę mieć jędrne, kobiece ciało. Problem u mnie jest taki, że mam zaburzenia odżywiania , których nabawiłam się lekami antydepresyjnymi i depresją ogólnie... Potrafię cały dzień nic nie jeść, albo przelecieć na bułce. Przez to jestem coraz bledsza i coraz słabsza. Chcę zapisać się na terapię, żeby coś zmienić bo samej jest mi bardzo ciężko. Wiem, że muszę się zdrowo odżywiać, ale myśl o większym posiłku powoduje u mnie skręt żołądka dlatego bardzo zależy mi na wsparciu nie tylko w odchudzaniu (zdrowym!) ale po prostu w jedzeniu.
a i ps, ja też zapuszczam włosy
Voya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 21:14   #35
xxagacxx
Przyczajenie
 
Avatar xxagacxx
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Złotoryja/Berlin
Wiadomości: 17
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez Pani_Budowlaniec Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki


Ja studiuję i pracuję, a praca na budowie ma to do siebie, że raz jesteś cały dzień przy biurku, a raz nie zdążysz się nawet przebrać i już Cię wołają i chodzisz cały dzień po budowie. Ale codziennie wieczorem robię sobie te 5 posiłków do pojemników, wrzucam jakieś owoce do sokowirówki i do buteleczki. Rano zabieram te pojemniki i jak jestem głodna po prostu wyjmuje gotowy posiłek co nie zajmuje wtedy dużo czasu, bo nie wiadomo czy będę go miała w tym dniu bardzo dużo, czy jak na lekarstwo. Może to jest jakieś rozwiązanie, które mogłabyś zastosować też u siebie?
myślę, że to da się zrobić dzięki za rady
Dziewczyny! Zabieramy się do pracy!!!
xxagacxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 21:45   #36
Gruszeczka
Raczkowanie
 
Avatar Gruszeczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Witajcie!

Też przystępuję do tego wyzwania Mam 24 lata, 175 cm wzrostu i obecnie ważę 71 kg. Moim celem jest 65.
Odchudzam się już od dawna, schudłam 14 kilogramów ale ostatnio idzie mi to coraz wolniej. Dzisiaj wprowadziłam pewną "innowację"- oprócz prowadzenia dzienniczka żywieniowego zapisuję w nim również to, jakie emocje, nastroje towarzyszyły mi podczas jedzenia, czy najadłam się (zauważyłam, że po pewnych rzeczach o wiele szybciej robię się głodna). Chciałabym też bardziej zmotywować się do dbania o skórę (masaże, peeling kawowy, rzadsze gorące kąpiele) i częściej chodzić do klubu fitness (obecnie 2-3 razy w tygodniu) oraz ogólnie więcej się ruszać Jak przygotuję sobie jakiś konkretny plan działania, to dam znać
__________________
When life gives you lemons, make lemonade.

Wypełnij proszę moją ankietę do pracy dyplomowej: http://www.ankietka.pl/ankieta/18391...chudzaniu.html
Dziękuję!

Zapraszam na mojego bloga o odchudzaniu:
http://na-dobre.blogspot.com/
Gruszeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 22:52   #37
lora113
Raczkowanie
 
Avatar lora113
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 163
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Dobry wieczór dziewczęta
Voya,xTync widzę, że prawie że każda z nas zapuszcza włoski
MONIKA1850 brzuszek to moja największa wada jaka może być niestety ja jestem zdania, że jak coś robimy to tylko i wyłącznie dla siebie, ewentualnie dla innych żeby mieli być o co zazdrośni

Gruszeczka zauważyłam, że pisanie dzienniczka żywieniowego jest jednym (jak dla mnie) sposobów na trzymanie się diety zakupiłam sobie na rok 2013 dwa kalendarze - w jednym zapisuję swoje klientki i zajęcia, a w drugim jadłospis oraz motywacje



Myślę, że może Was to rozśmieszyć, ale we wrześniu mam wesele (wujka), ostatnio byłam w Dortmundzie - trafiłam na wyprzedaże i kupiłam sobie ostatnią sukienkę za 5euro. Jest piękna, ale przymała na mnie... Jest to kolejna motywacja aby stracić na wadze - żeby zmieścić się w tą sukienkę
__________________
Lecimy! Nie śpimy!

www.tardless.blogspot.com
lora113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 05:45   #38
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez lora113 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór dziewczęta
Voya,xTync widzę, że prawie że każda z nas zapuszcza włoski
Dokladnie ! Kupilam ostatnio jak bylam w Polsce olejek, ktory uzylam tylko raz.. Trzeba sie za to zabrac
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 07:41   #39
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez Gruszeczka Pokaż wiadomość
Witajcie!

Też przystępuję do tego wyzwania Mam 24 lata, 175 cm wzrostu i obecnie ważę 71 kg. Moim celem jest 65.
Odchudzam się już od dawna, schudłam 14 kilogramów ale ostatnio idzie mi to coraz wolniej. Dzisiaj wprowadziłam pewną "innowację"- oprócz prowadzenia dzienniczka żywieniowego zapisuję w nim również to, jakie emocje, nastroje towarzyszyły mi podczas jedzenia, czy najadłam się (zauważyłam, że po pewnych rzeczach o wiele szybciej robię się głodna). Chciałabym też bardziej zmotywować się do dbania o skórę (masaże, peeling kawowy, rzadsze gorące kąpiele) i częściej chodzić do klubu fitness (obecnie 2-3 razy w tygodniu) oraz ogólnie więcej się ruszać Jak przygotuję sobie jakiś konkretny plan działania, to dam znać
O widzę że gabaryty podobne jak moje

Cytat:
Napisane przez lora113 Pokaż wiadomość
MONIKA1850 brzuszek to moja największa wada jaka może być niestety ja jestem zdania, że jak coś robimy to tylko i wyłącznie dla siebie, ewentualnie dla innych żeby mieli być o co zazdrośni
No własnie

Słuchajcie a stosujecie jakies suplementy diety? Czytałam tu na forach o Lineii w w iększośći ma pozytywne opinie,może tak by się wspomóc
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 07:48   #40
e19c5719f6a7940d002dc7b15b591184dc08028e_5f8782f23d7b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 222
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Hej hej Któraś z was pytała na początku jak schudłam 6kg, a więc krótko ćwiczyłam i trzymałam dietę. Najpierw całą 6weidera i jakieś 5 x w tygodniu 30 km na rowerku stacjonarnym (godzina), później dołączyłam basen i hula hop, ale szybko mi się hh znudziło i cały grudzień codziennie ćwiczenia z Ewką na płytce. Później wyjechałam na parę dni i przerwałam jedno i drugie. Całe 2 mc (styczeń, luty) nie mogłam się zmobilizować. Sesja też nie pomogła... No i mój chłopak, który też uważa że wystarczy. Ale nie da się ukryć, miałam płaski brzuszek, ale już taki nie jest... Teraz nie wiem ile ważę, ale myśl że 54 może być... Więc muszę sie wziąć za siebie, żeby nie dopuścić do jo-jo. więc od 2 dni zdrowa dieta + wczoraj byłam na basenie i jestem na 10dniu 6 weidera, robię ją z tą dziewczyną ze strony fittapy i jest mega ciężej Btw. ja mam już długie włosy, ale cienkie i trochę muszę je podciać...
e19c5719f6a7940d002dc7b15b591184dc08028e_5f8782f23d7b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 09:13   #41
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

[1=e19c5719f6a7940d002dc7b 15b591184dc08028e_5f8782f 23d7b5;39501430]Hej hej Któraś z was pytała na początku jak schudłam 6kg, a więc krótko ćwiczyłam i trzymałam dietę. Najpierw całą 6weidera i jakieś 5 x w tygodniu 30 km na rowerku stacjonarnym (godzina), później dołączyłam basen i hula hop, ale szybko mi się hh znudziło i cały grudzień codziennie ćwiczenia z Ewką na płytce. Później wyjechałam na parę dni i przerwałam jedno i drugie. Całe 2 mc (styczeń, luty) nie mogłam się zmobilizować. Sesja też nie pomogła... No i mój chłopak, który też uważa że wystarczy. Ale nie da się ukryć, miałam płaski brzuszek, ale już taki nie jest... Teraz nie wiem ile ważę, ale myśl że 54 może być... Więc muszę sie wziąć za siebie, żeby nie dopuścić do jo-jo. więc od 2 dni zdrowa dieta + wczoraj byłam na basenie i jestem na 10dniu 6 weidera, robię ją z tą dziewczyną ze strony fittapy i jest mega ciężej Btw. ja mam już długie włosy, ale cienkie i trochę muszę je podciać...[/QUOTE]



A powiedz mi, nie boli Cie kregoslup po a6w? Moj kregoslup jest strasznie obciazony po tym.. A fitappy ma swietne cwiczenia!
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 09:25   #42
shine_on
Rozeznanie
 
Avatar shine_on
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 886
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Dzień dobry chciałabym i ja się przyłączyć, gdyż od dłuższego czasu nie mogę się ogarnąć, może to będzie jakiś sposób
Mam 165cm wzrostu, 3 lata temu schudłam 10kg z 72kg do 62kg, niestety to odchudzanie zrodziło jeszcze większe kompleksy i niezdrowe podejście do diety więc sobie odpuściłam. Dłuższy czas trzymałam tą wagę z różnymi wahaniami, od roku zaczęłam tyć i teraz ważę ok 66 kg. Na początek bardzo chciałabym zobaczyć 5 z przodu, jeszcze mi się to podczas "dorosłego życia" nie udało... Ale już sam powrót do 62kg będzie super sprawą bo czułam się o niebo lepiej. Pierwszą przeszkodą i pierwszą rzeczą do zwalczenia będzie moje uzależnienie od słodyczy i poprawianie sobie nimi humoru. Mam rowerek stacjonarny i mam zamiar wziąć go w obroty poza tym zdrowe odżywianie i ogólne dbanie o siebie, bo czuje się ostatnimi czasy zapuszczona. Jak autorka kupię również piękny zeszycik, i jeśli starczy mi zapału, będę wszystko notować
shine_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 10:06   #43
donkje
Raczkowanie
 
Avatar donkje
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 410
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cześć
Można ?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post45194590

Wymianka kosmetyczna LUTY
donkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 11:30   #44
zieloneoliwki
Raczkowanie
 
Avatar zieloneoliwki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 250
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Witam wszystkie nowe dziewczyny, cieszę się że jest nas coraz więcej!

Wy tu tak o grysiku, a ja nie przypominam sobie żebym go kiedykolwiek jjadła

U mnie nie tyle w brzuszek, co wszystko w boczki i uda poszło Chociaż w biust by mogło troszkę, a tu nic
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56

od 25.12.2013 Szczęśliwa Narzeczona!
zieloneoliwki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 12:20   #45
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez zieloneoliwki Pokaż wiadomość
Witam wszystkie nowe dziewczyny, cieszę się że jest nas coraz więcej!

Wy tu tak o grysiku, a ja nie przypominam sobie żebym go kiedykolwiek jjadła

U mnie nie tyle w brzuszek, co wszystko w boczki i uda poszło Chociaż w biust by mogło troszkę, a tu nic
Znam to... Ja mam szerokie biodra, udziska i lydki..
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 13:58   #46
oleczka55
Raczkowanie
 
Avatar oleczka55
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 69
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

pozwolę sobie dołączyć

ważę 70 kg chcę zejść do 63 kg przy wzroście 170 cm. diety żadnej konkretnej nie trzymam, ale planuję zacząć jak wszystko sobie rozpiszę. ćwiczę z Jillian Michaels zestaw 30 Day Shred, dziś mój piąty dzień poziomu 1, oprócz tego postawiłam sobie cel - ujędrnienie pośladków i nóg, więc ćwiczę Squat (30-dniowe wyzwanie). od przyszłego tygodnia planuję wodny aerobik, o ile mi się spodoba..

stosujecie jakieś konkretne dietki, ograniczenia kaloryczne czy coś takiego?
oleczka55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 15:37   #47
lora113
Raczkowanie
 
Avatar lora113
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 163
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Ja w swoim cudownym kalendarzu rozpisuję sobie treningi, mam również w nim na pierwszej stronie 10 przykazań oraz motywację co zrobię kiedy....

oleczka55 Proszę powiedz mi o tych treningach z Jill? znajdę je na yt? Czy gdziekolwiek indziej?


W sumie wpadłam na pomysł nie wiem co na to powiecie dziewczyny, ale mogłybyśmy rzucać sobie wyzwania np. na 30 dni, że pierwszego dnia robimy tyle i tyle danego ćwiczenia co myślicie o tym?
__________________
Lecimy! Nie śpimy!

www.tardless.blogspot.com
lora113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 16:00   #48
oleczka55
Raczkowanie
 
Avatar oleczka55
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 69
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

jest to program treningowy, składający się z 3 leveli - każdy 10 dni, czyli w sumie 30. w czasie programu nie powinno się zrobić przerwy. levele różnią się od siebie ćwiczeniami oraz poziomem trudności. ćwiczenia trwają 30 minut w ich skład wchodzą rozgrzewka, 3 circuit i rozciągnie. każdy circuit to 3 minuty ćwiczeń siłowych, 2 minuty cardio i 1 minuta abs (ćwiczenia na brzuch). do ćwiczeń potrzebne są tylko hantle ok. 1,5 kg

http://www.youtube.com/watch?v=6hhzEBSGvtU
ja osobiście ją uwielbiam, bardzo mnie motywuje do ćwiczeń, zwłaszcza po obejrzeniu tego filmiku

link do ćwiczeń (level 1): http://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8
na yt można dodatkowo znaleźć wiele filmików, w których dziewczyny opisują efekty stosowania programów Jillian bo oczywiście programów ćwiczeń jest więcej niż ten, który ja wybrałam dla siebie

co do wyzwań to jestem bardzo za ćwiczeń nigdy mało

Edytowane przez oleczka55
Czas edycji: 2013-02-28 o 16:01
oleczka55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 16:47   #49
xxagacxx
Przyczajenie
 
Avatar xxagacxx
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Złotoryja/Berlin
Wiadomości: 17
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez zieloneoliwki Pokaż wiadomość

aga wiem co to znaczy, też kiedyś pracowałam na zmiany i mój organizm nie mógł się przystosować ani do snu, ani do posiłków. Ciężko jeść regularnie, jeśli np. pracujesz na nocne zmiany, ale na pewno da się ograniczyć niezdrowe rzeczy i zacząć ćwiczyć

Dziewczyny, co zamierzacie zmienić, co jeść, co ćwiczyć, żeby schudnąć?
Ja muszę przyznać że próbowałąm już X razy, ale teraz na prawdę muszę się za siebie wziąć, bo nie mogę czasem na siebie patrzeć. Nawet mój TŻ ostatnio zażartował jak spojrzał na nasze zdjęcie z wakacji 3 lata temu 'aleś Ty była szczypior' Niby żart, ale w każdym żarcie jest ziarenko prawdy...
włąśnie, nocki najgorsze! Przy pracy fizycznej nie da się ograniczyć jedzenia nocą...

ja też czasem przeglądam z moim stare zdjęcia i szczerze przyznam, że on sam mówi 'zrobiłabyś coś, jakieś brzuszki..." bo żadnego problemu nie ma, oprócz brzucha
Słuchajcie, dzisiaj w internecie znalazłam coś takiego...: https://polki.pl/dieta_dietyodchudza...4.html?print=1

i wg mnie brzmi to racjonalnie. Co o tym sądzicie?
xxagacxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 16:55   #50
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez xxagacxx Pokaż wiadomość
włąśnie, nocki najgorsze! Przy pracy fizycznej nie da się ograniczyć jedzenia nocą...

ja też czasem przeglądam z moim stare zdjęcia i szczerze przyznam, że on sam mówi 'zrobiłabyś coś, jakieś brzuszki..." bo żadnego problemu nie ma, oprócz brzucha
Słuchajcie, dzisiaj w internecie znalazłam coś takiego...: https://polki.pl/dieta_dietyodchudza...4.html?print=1

i wg mnie brzmi to racjonalnie. Co o tym sądzicie?


Bylam na diecie nielaczenia ! Najlepsza dieta jaka do tej pory stosowalam, jesz wszystko tylko osobno. Jednak po zaprzestaniu kilogramy zaczely wracac...
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 17:04   #51
lora113
Raczkowanie
 
Avatar lora113
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 163
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez oleczka55 Pokaż wiadomość
jest to program treningowy, składający się z 3 leveli - każdy 10 dni, czyli w sumie 30. w czasie programu nie powinno się zrobić przerwy. levele różnią się od siebie ćwiczeniami oraz poziomem trudności. ćwiczenia trwają 30 minut w ich skład wchodzą rozgrzewka, 3 circuit i rozciągnie. każdy circuit to 3 minuty ćwiczeń siłowych, 2 minuty cardio i 1 minuta abs (ćwiczenia na brzuch). do ćwiczeń potrzebne są tylko hantle ok. 1,5 kg

http://www.youtube.com/watch?v=6hhzEBSGvtU
ja osobiście ją uwielbiam, bardzo mnie motywuje do ćwiczeń, zwłaszcza po obejrzeniu tego filmiku

link do ćwiczeń (level 1): http://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8
na yt można dodatkowo znaleźć wiele filmików, w których dziewczyny opisują efekty stosowania programów Jillian bo oczywiście programów ćwiczeń jest więcej niż ten, który ja wybrałam dla siebie

co do wyzwań to jestem bardzo za ćwiczeń nigdy mało
myślę, że przejrzę sobie później te ćwiczenia bo nie pierwszy raz słyszę o Jill i się zastanawiałam gdzie mogę znaleźć i przede wszystkim brzuszek dla mnie najważniejszy

myślę, że np można byłoby robić przysiady, proste ćwiczenie, ale jednak angażuje jedne z bardziej ważnych dla kobiet mięśni nóg ^^ jeśli jesteście za to ja sobie później rozpiszę i wstawię rozpiskę
albo brzuszki
__________________
Lecimy! Nie śpimy!

www.tardless.blogspot.com
lora113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 17:19   #52
oleczka55
Raczkowanie
 
Avatar oleczka55
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 69
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez lora113 Pokaż wiadomość
myślę, że przejrzę sobie później te ćwiczenia bo nie pierwszy raz słyszę o Jill i się zastanawiałam gdzie mogę znaleźć i przede wszystkim brzuszek dla mnie najważniejszy

myślę, że np można byłoby robić przysiady, proste ćwiczenie, ale jednak angażuje jedne z bardziej ważnych dla kobiet mięśni nóg ^^ jeśli jesteście za to ja sobie później rozpiszę i wstawię rozpiskę
albo brzuszki
w takim razie polecam program 6 week 6 pack, sporo dobrych recenzji o nim czytałam, chociaż sama planuję się za niego zabrać, jak już zrzucę to i owo

squat o którym wspominałam to właśnie nic innego jak przysiady, ale jeżeli znajdzie się jakieś inne wyzwanie to się piszę całą sobą
oleczka55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 17:39   #53
shine_on
Rozeznanie
 
Avatar shine_on
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 886
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez xxagacxx Pokaż wiadomość
włąśnie, nocki najgorsze! Przy pracy fizycznej nie da się ograniczyć jedzenia nocą...

ja też czasem przeglądam z moim stare zdjęcia i szczerze przyznam, że on sam mówi 'zrobiłabyś coś, jakieś brzuszki..." bo żadnego problemu nie ma, oprócz brzucha
Słuchajcie, dzisiaj w internecie znalazłam coś takiego...: https://polki.pl/dieta_dietyodchudza...4.html?print=1

i wg mnie brzmi to racjonalnie. Co o tym sądzicie?
Mnie nie przekonuje, a już szczególnie, że nie można pić kawy ja bym chciała w końcu wyrobić sobie nawyk zdrowego odżywiania na stałe, więc żadne tego typu dziwne diety nie wchodzą w grę...

Ja dzisiaj póki co zrobiłam listę zakupów, zakupy zrobię po części juro i w poniedziałek, w sobotę niestety urodziny babci, także... od jutra zaczynam na lajcie, a od poniedziałku pełną parą, dzisiaj wyjadłam resztki z lodówki bo nie chciałam tego wyrzucać. Jutro rano się zważę i pomierzę
shine_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 18:25   #54
xxagacxx
Przyczajenie
 
Avatar xxagacxx
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Złotoryja/Berlin
Wiadomości: 17
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez xTync Pokaż wiadomość
Bylam na diecie nielaczenia ! Najlepsza dieta jaka do tej pory stosowalam, jesz wszystko tylko osobno. Jednak po zaprzestaniu kilogramy zaczely wracac...
wydaje mi się, że zawsze będą wracać, w momencie kiedy przestajemy o siebie dbać - dołączę jakieś ćwiczonka i będzie git!

Muszę się tylko zmierzyć i... kupić wagę - wyprowadziłam się z domu i jeszcze w nią nie zainwestowałam, bo nie lubiłam patrzeć ile ważę.. :P
xxagacxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 18:46   #55
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez xxagacxx Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że zawsze będą wracać, w momencie kiedy przestajemy o siebie dbać - dołączę jakieś ćwiczonka i będzie git!

Muszę się tylko zmierzyć i... kupić wagę - wyprowadziłam się z domu i jeszcze w nią nie zainwestowałam, bo nie lubiłam patrzeć ile ważę.. :P
Tylko ze ja jadlam malo kaloryczne jedzenie, duzo warzyw, owocow i kurczakow (bo tylko takie mieso jem) i wrocilo ... Ta diete trzeba trzymac do konca zycia, co nawet gdzies w necie pisali..
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 19:01   #56
xxagacxx
Przyczajenie
 
Avatar xxagacxx
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Złotoryja/Berlin
Wiadomości: 17
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez xTync Pokaż wiadomość
Tylko ze ja jadlam malo kaloryczne jedzenie, duzo warzyw, owocow i kurczakow (bo tylko takie mieso jem) i wrocilo ... Ta diete trzeba trzymac do konca zycia, co nawet gdzies w necie pisali..
to ja już nie wiem... muszę znaleźć w necie jakąś dobrze rozpisaną dietę, bo inaczej będzie mie ciężko...
xxagacxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 19:14   #57
magi21
Raczkowanie
 
Avatar magi21
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 306
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Witam, ja też się chętnie dołączę. Ja po dwójce dzieciaczków mam pare kilo do zrzucenia. Przed ciążą ważyłam 48kg, po ciąży (przed dietą) 65kg, a teraz 60, chciałabym ważyć przynajmniej 52, mam 161 cm wzrostu. Na diecie jestem od końca stycznia, staram się jeść co 3 godziny, 5 posiłków, nie jem ziemniaków, pieczywa, ryżu i makaronu, a mięso i ryby jem tylko smażone bez tłuszczu lub gotowane. 4 razy w tygodniu biegam po 30 minut, jeżdżę na rowerku stacjonarnym 30 min i na stepperze też 30 min Mam nadzieję, że razem uda nam się dojść do celu i że będziemy się wspierać
A od jutra porządnie się zabieram za diete, bo ostatnio coś mi waga stoi
magi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 19:29   #58
xxagacxx
Przyczajenie
 
Avatar xxagacxx
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Złotoryja/Berlin
Wiadomości: 17
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

a ma ktoś rozpisaną na jadłospisy dobrą, godną polecenia dietę? cokolwiek... nadal szukam inspiracji...
xxagacxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 19:54   #59
oleczka55
Raczkowanie
 
Avatar oleczka55
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 69
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez xxagacxx Pokaż wiadomość
a ma ktoś rozpisaną na jadłospisy dobrą, godną polecenia dietę? cokolwiek... nadal szukam inspiracji...
ooo ja się dołączam do pytanka, też by mi się takie coś przydało..
w sobotę impreza... dietetycznie i bez alkoholu
oleczka55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 21:19   #60
lora113
Raczkowanie
 
Avatar lora113
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 163
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Na stronie Ewy Chodakowskiej oraz na facebooku podaje ona różne jadłospisy

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=KH67tN3-3bs
a co myślicie o tym? zacząć od poniedziałku i z dnia na dzień coraz więcej
rzucamy sobie wyzwanie?

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

A co myślicie o P90X?
Znalazłam tyle na ten temat i się zastanawiam czy nie zacząć od tego, nie ma nudy, monotonności i mogłabym mojego TŻ namówić aby ze mną popracował nad ciałkiem
Podaję linki:
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/Mexter/Trening/P90X
http://poland-power.blogspot.com/p/p90x.html
http://www.youtube.com/watch?v=4z85Ik8bAcA - efekty tej pani są zniewalające moim zdaniem
__________________
Lecimy! Nie śpimy!

www.tardless.blogspot.com
lora113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.