Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-02, 22:51   #3991
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
macałem taki kameleon, w opakowaniu wydaje się chłodny, a na skórze łapie trochę ciepła, przyjemny kolorek
Dokładnie identyczne wrażenia mam i ja! W opakowaniu zimny, na skórze jakby ciepły Ale buzia wygląda bosko Jeszcze tylko pędzelek 116 i full wypas
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 22:51   #3992
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
O na spotkanie to ja bardzo chętnie
to est nas co najmniej dwie
Jak MARUDKA dołączy to trzy a jak Bojkotek zechce to i cztery! Dalej ekipo wrocławska! 18 września przybywam, w godzinach typu 14-15 zamierzam być w Magnolii

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość

Uważaj, bo on jeszcze zzielenieje i wtedy bedziesz mgr
hehe, nie żebym się przed tym specjalnie broniła...
Cytat:
True Nie skojarzyłam, że to też Frosty
ciężko skojarzyć, bo MAC ma dziwne te oznaczenia, Frost kojarzy się z blink blink, brokacik, te klimaty, a MACowe Frosty to cud, miód i orzeszki!

Cytat:
Muszę się przyjrzeć bliżej tym szminkom MAcowym, bo mam tylko 1 i w oczoj***nym (pardon my French ) kolorze, przez co nie jest zbyt często używana
Coś co nada kolor ustom a nie zrobi trupa, preferowany średni róż bez brokatu ? Any ideas ?
Jaki masz oczodający kolor?
średni róż to Slimek Long Stem Rose albo Fanfare. Ta ostatnia dość widoczna, ale delikatnie widoczna, Cremesheeny mają mocne krycie mi większość jasnych robi efekt trupa... więc jak mówię, że jakiś NIE robi to zwykle wiem o czym mówię

Cytat:
Napisane przez MARUDKA Pokaż wiadomość

Zgodnie z obietnicą testowałam nowe pomadki prolongwear nosiłam ją cały dzień. Jeżeli chodzi o komfort noszenia jest super .. nie miałam wrażenia wysuszania ust, konsystencja bardzo przyjemna. Jedynie drobny minus za trwałość w ciągu dnia musiałam raz poprawiać usta ale to chyba nie jest aż tak straszna ilość poprawek Kolor ściera się równomiernie i się "nie kruszy " jak to czasem pomadki o przedłużonej trwałości mają.

Brand nie wiedziałam że z Wrocławia jesteś... bo może się okaże że miałam okazję Cię spotkać
Ten komfort noszenia do mnie przemawia! a ja tam mogę poprawiać, nawet lubię sam gest ważne żeby nie co chwilę jak np z błyszczykiem Diora mi się zdarza... po 15 minutach zero śladu po błyszczyku za nie powiem ile....MAC bije o na głowę. muszę koniecznie obczaić te szminki
Jak bywasz w MACu we Wrocku to może się widziałyśmy kiedyś

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Pochwale się, co dla mnie wymyślił Kamil ( z tego miejsca również ślicznie dziękuje ) Mejkap na specjalną okazję, specjalnie miał by neutralno-brązowy. Enjoy

Cienie to na pewno pigment Vanilka, folie albo Haux i coś matowego w brązie, a przy rzęsach roztarte czarne
mniaammmm fajny!
chyba muszę zainwestować w Carbona i nie wiem czy nie w Gesso...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 22:54   #3993
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

ale to nie jest staszne, to jest piękne
Blota bardzo lubię zwłaszcza na "tłuste dni" bo moja skóra takie miewa od czasu do czasu a generalnie mocno się nie tłuści...
Pigmenty najlepiej nakładać dobrym pędzlem, np 217. łapie odpowiednią ilość. Porządnie otrzepać pędzelek i jechane można ruchem "wciskającym", można omiatającym...
Cienie koniecznie! Wybór nieziemski, kolory mocno napigmentowane! cały czas w zasadzie na bieżąco się toczy dyskusja, podczytuj nas w końcu już 3 części napisaliśmy




Immo, czytaj wątek, czytaj, wiem że jest sporo ale tu generalnie dyskusja o cieniach się toczy cały czas. MAC ma wszystko dooczne super, i cienie prasowane (wiele z nas ma już po kilak palet i ciągle jakieś cienie "na oku" - dosłownie i w przenośni) i pigmenty, i cienie w kremie (tzw. Paintpoty i Painty, raczej jako bazy się sprawdzają podbijając kolor)
Mokry glow da Ci na pewno Beauty Powder, super się sprawdza jako rozświetlacz, w limitowanej edycji kociej jest taki jeden chłodny różyk teraz. Pamiętam chyba Ciebie z innego wątku, o kulkach Guerlain, że Ci się te białe podobały, dobrze kminię? i chyba lubisz chłodne kolorki...



Tak tak, ja to ta "od bialych kuleczek Guerlain"

Powiadasz ze jest cos teraz

Mi wlasnie dzisiaj TZ napisal, ze kupil 2 opakowania kulek z Guerlain i blyszczyk Lancome Fever Gloss...

Chyba go jeszcze naciagne na ten rozyk...
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 22:55   #3994
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
chyba muszę zainwestować w Carbona i nie wiem czy nie w Gesso...
Carbon jeżeli planujesz go tylko w, linii rzęs to możesz odpuścić, wystarczy czarna kredka, chyba że chcesz troche iśc w ciemne makijaże

Gesso trzeba mieć, solo super do rozświetlania na matowo, ale też do mieszaniaz innymi kolorami, ja nie mam go tylko dlatego że mam identyczy z Clarinsa, ale powoli się kończy i trzeba będzie Gesso kupić
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2010-09-02 o 23:03
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 23:03   #3995
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Tak tak, ja to ta "od bialych kuleczek Guerlain"

Powiadasz ze jest cos teraz

Mi wlasnie dzisiaj TZ napisal, ze kupil 2 opakowania kulek z Guerlain i blyszczyk Lancome Fever Gloss...

Chyba go jeszcze naciagne na ten rozyk...
a to jeszcze dobra pamięć mam
właśnie pomyliło mi się, poprawiłam się przed jakąś chwilą, ten puderek rozświetlający wejdzie pod koniec września w kolekcji Disneyowskiej

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Carbon jeżeli planujesz go tylko w, linii rzęs to możesz odpuścić, wystarczy czarna kredka, chyba że chcesz troche iśc w cimne makijaże

Gesso trzeba mieć, solo super do rożświetlnia na matowo, ale też do mieszaniaz innymi kolorami, ja nie mam go tylko dlatego że mam identyczy z Clarinsa, ale powoli się kończy i trzeba będzie Gesso kupić
A wiesz co, chciałabym go też do dodania "głębi" w kolorowych makijażach, nie ukrywam, że pokombinowałabym z nim chętnie, może jakieś smokey... cały czas nie umiem sobie kurczę tak ładnie wyciągnąć cienia w zewnętrznym kąciku :/ moje łuki wychodzą ale nadal mam problem żeby były idealnie równe...ach żebym tak miała kogoś do poćwiczenia...
Gesso... no właśnie o rozświetlaniu myślałam! dobrze że go chwalisz, dobrze, dopisujemy
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 23:08   #3996
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ooo podczytują? to ja też pozdrawiam! będę 18stego bo jadę na panieński do Wrocka i nie omieszkam zahaczyć o Magnolię!
brand - może jakieś spotkanko? Ostatnio warszawscy MAComaniacy mnie olali (;P - kogo to dotyczy ten wie) to może z wrocławskimi wyjdzie? Może Bojkot? Bojkot, jesteś?
Jesteś, zajęta zdradzaniem MACa z inną firmą na M ale z czterema literkami w skrócie (dziś macałam nowe pomadziorki i są )
Spotkanie na tak, ale cobym wolne miała w końcu... Bo z Kamilem nie wyszło i do tej pory mi smutno z tego powodu

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Pochwale się, co dla mnie wymyślił Kamil ( z tego miejsca również ślicznie dziękuje ) Mejkap na specjalną okazję, specjalnie miał by neutralno-brązowy. Enjoy

Cienie to na pewno pigment Vanilka, folie albo Haux i coś matowego w brązie, a przy rzęsach roztarte czarne
No w końcu, już myślałam, że mi umknęło to sławne oko Kamila

Buziaki dla wszystkich nowych maniaków i starych też (tęsknię, ale doba ma niestety tylko 24 godziny) Może niedługo wrócę. Na pewno po pigmentowych zakupach z Amandą wrzucę swatche.

dla wszystkich

Mnie z połączeń fascynuje szarość (Copperplate ) z pomarańczami i różami, tu pomocne pigmenty. Polecam
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 23:08   #3997
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a to jeszcze dobra pamięć mam
właśnie pomyliło mi się, poprawiłam się przed jakąś chwilą, ten puderek rozświetlający wejdzie pod koniec września w kolekcji Disneyowskiej

To jeszcze bardziej mnie ucieszylas
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 23:13   #3998
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Jesteś, zajęta zdradzaniem MACa z inną firmą na M ale z czterema literkami w skrócie (dziś macałam nowe pomadziorki i są )
Spotkanie na tak, ale cobym wolne miała w końcu... Bo z Kamilem nie wyszło i do tej pory mi smutno z tego powodu



No w końcu, już myślałam, że mi umknęło to sławne oko Kamila

Buziaki dla wszystkich nowych maniaków i starych też (tęsknię, ale doba ma niestety tylko 24 godziny) Może niedługo wrócę. Na pewno po pigmentowych zakupach z Amandą wrzucę swatche.

dla wszystkich

Mnie z połączeń fascynuje szarość (Copperplate ) z pomarańczami i różami, tu pomocne pigmenty. Polecam
Martucha co do spotkania to się nie martw, najpierw mi bombe podłożyli na Okeciu a póżniej się NieLOT spóżnił wiec dużo nie zobaczylem

Z tej twojej firmy to sie czaje ma róze w płynie/kremie
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 23:19   #3999
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Pochwale się, co dla mnie wymyślił Kamil ( z tego miejsca również ślicznie dziękuje ) Mejkap na specjalną okazję, specjalnie miał by neutralno-brązowy. Enjoy

Cienie to na pewno pigment Vanilka, folie albo Haux i coś matowego w brązie, a przy rzęsach roztarte czarne
oooo zazdroszczę oka w wykonaniu Kamila
Ja dzisiaj testowałam liner z kociej kolekcji. Malowało się nim całkiem nieźle (i tak wolę fluidline), ale umazalam sobie nim rzęsy, które później musiałam skubać, bo się całe posklejały (ale to tylko przez brak doświadczenia), wytrzymał na moich oczach cały dzień, a zmycie go było dosyć trudne. Zgadzam się z Temptalią, że trzeba go zrolować (), bo się nie rozpuszcza pod wpływem mleczka. Chętnie w przyszłości kupię sobie jakiś, bo kolory mają śliczne, ale konsystencji nie kocham.
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 23:21   #4000
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

byłam dziś we wrocławskim mac i... na ladzie, przy kasie jest karteczka z cytatem wypowiedzi któreś wizażanki (parę dni temu któraś pisała o wrocławskiej ekipie maca )
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 23:30   #4001
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

A konkretnie?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 23:39   #4002
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Martucha co do spotkania to się nie martw, najpierw mi bombe podłożyli na Okeciu a póżniej się NieLOT spóżnił wiec dużo nie zobaczylem

Z tej twojej firmy to sie czaje ma róze w płynie/kremie
(Na mojej skórze Aqua cream no 5 trzymał się w formie różu 12 godzin, aż go zmyłam - nie do zdarcia, cud miód malina)

No ja mam nadzieję!

Słuchajcie, w takim razie spotykamy się we Wrocławiu!
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 23:40   #4003
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Jesteś, zajęta zdradzaniem MACa z inną firmą na M ale z czterema literkami w skrócie (dziś macałam nowe pomadziorki i są )
Spotkanie na tak, ale cobym wolne miała w końcu... Bo z Kamilem nie wyszło i do tej pory mi smutno z tego powodu
to już urlop załatwiaj! na 18stego!


Cytat:
Mnie z połączeń fascynuje szarość (Copperplate ) z pomarańczami i różami, tu pomocne pigmenty. Polecam
Marti mi Copperplate'a kupiiiiiła musze koniecznie spróbować!! z różem połączenie szarości znam,kiedyś w jakimś katalogu Avonowskim było i ściągnęłam ale zpomarańczem nie próbowałam...

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
To jeszcze bardziej mnie ucieszylas


Cytat:
Napisane przez mon88 Pokaż wiadomość
byłam dziś we wrocławskim mac i... na ladzie, przy kasie jest karteczka z cytatem wypowiedzi któreś wizażanki (parę dni temu któraś pisała o wrocławskiej ekipie maca )
ja też chcę zawisnąć, ja też hihi
super że nas dziewczyny (i chłopaki!) czytają!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 23:46   #4004
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Co wy kombinujecie? Tez chce wiedziec
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 00:11   #4005
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość

Mnie z połączeń fascynuje szarość (Copperplate ) z pomarańczami i różami, tu pomocne pigmenty. Polecam
Mnie bardzo się spodobało połączenie Paradisco z Knight Divine
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 00:27   #4006
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Słuchajcie, w takim razie spotykamy się we Wrocławiu!
Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Co wy kombinujecie? Tez chce wiedziec
Aaaa Immo, teraz widzę żeś Ty też z Wrocławia!!! rozumiem że też sie piszesz? noo proszę i nam sie mały zlocik zaczyna klarować... ale ja już sie nie podniecam, ciiiiii.... ostatnio się podjarałam i z całkiem-dużego-zlotu wyszło całkiem-bardzo-miłe-spotkanie-we-troje jak nam wyjdzie - wtedy się będę cieszyć
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 06:02   #4007
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
to już urlop załatwiaj! na 18stego!
18 mam wolne. I idę na wesele...

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Mnie bardzo się spodobało połączenie Paradisco z Knight Divine
Nie mam Rycerza, ale Paradisco tak, muszę spróbować z czymś podobnym..

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Aaaa Immo, teraz widzę żeś Ty też z Wrocławia!!! rozumiem że też sie piszesz? noo proszę i nam sie mały zlocik zaczyna klarować... ale ja już sie nie podniecam, ciiiiii.... ostatnio się podjarałam i z całkiem-dużego-zlotu wyszło całkiem-bardzo-miłe-spotkanie-we-troje jak nam wyjdzie - wtedy się będę cieszyć
No ale nic to.

Co wchodzi po Kotach?
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 06:59   #4008
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Co wchodzi po Kotach?
Disney

Co do 18ego to nie mogę obiecać - mam być wtedy w Warszawie ale nie wiem jeszcze czy pojadę więc jak zostanę to będę. Dam znać konkretnie bliżej 18
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 07:29   #4009
6th_Sense
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 178
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Wy to chyba nie sypiacie

KNK - dziękuję za rady. Kręciłam się jakiś czas temu koło Inglota ale jakoś nie miałam ochoty zapoznawać się z ofertą, bo w myślach z pigmentów chodzi mi tylko MAC. Ale trzeba poszerzać swoje horyzonty
A czy ta kredka to będzie dostępna też w Inglocie, czy już muszę sobie poszukać gdzie indziej..?
6th_Sense jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 08:34   #4010
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj testowałam liner z kociej kolekcji. Malowało się nim całkiem nieźle (i tak wolę fluidline), ale umazalam sobie nim rzęsy, które później musiałam skubać, bo się całe posklejały (ale to tylko przez brak doświadczenia), wytrzymał na moich oczach cały dzień, a zmycie go było dosyć trudne. Zgadzam się z Temptalią, że trzeba go zrolować (), bo się nie rozpuszcza pod wpływem mleczka. Chętnie w przyszłości kupię sobie jakiś, bo kolory mają śliczne, ale konsystencji nie kocham.
Ja tez ogladalam te linerki, ale wlasnie to, ze tak ciezko sie zmywaja mnie zniechecilo
Za to kupilam sobie Pet Me i tak na dodatek Patinke Co za szczescie, ze nic mnie z kotow nie powalilo na kolana, bo z Disneyem juz tak gladko nie pojdzie


__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 09:21   #4011
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ooooo zlocik... No to ja czekam na wiesci
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 09:52   #4012
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
18 mam wolne. I idę na wesele...
No ale nic to.

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Co do 18ego to nie mogę obiecać - mam być wtedy w Warszawie ale nie wiem jeszcze czy pojadę więc jak zostanę to będę. Dam znać konkretnie bliżej 18
spoko, jeszcze przecież dużo czasu, tak tylko rzuciłam. Nie teraz to może w październiku, albo listopadzie albo nie wiem kiedy tam zawitam Siorkę odwiedzić!
Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ooooo zlocik... No to ja czekam na wiesci
dam znać
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 09:53   #4013
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Daj Daj koniecznie!
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 09:58   #4014
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez mon88 Pokaż wiadomość
byłam dziś we wrocławskim mac i... na ladzie, przy kasie jest karteczka z cytatem wypowiedzi któreś wizażanki (parę dni temu któraś pisała o wrocławskiej ekipie maca )
A konkretnie, co pisało? ciekawość ...

Laski, no oświecćta mnie, co tam pisało, bo umrę z ciekawości
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-09-03 o 10:02
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:26   #4015
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja tez jestem ciekawa
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:31   #4016
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ja tez jestem ciekawa
No, ale widze, ze Laski takie tajemnicze, ze się chyba nie dowiemy

Immo, a Ty często jestes w Magnolii w MAC-u?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-09-03 o 10:32
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:48   #4017
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

wrzucam swoje maczki, swatche na ręce wybitnie nieudane
foto 1 wszystko, czyli:
*paletka z cieniami Patina, Shale, Greensmoke
*szminka Modesty (Creamsheen)
*blot Medium Dark
*róż Plum Foolery
*sampel pigmentu Naked
foto 2, 3, 4 zbliżenia
foto 5 swatch na ręce cieni (od lewej Patina, Shale, Greensmoke bez i na bazie UD)
foto 6 swatch różu, szminki, pigmentu Naked i blota
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:59   #4018
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dosyc rzadko raczej. Teraz to mi TZ wszystko w Kanadzie kupuje

oolong piekne
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:02   #4019
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
wrzucam swoje maczki, swatche na ręce wybitnie nieudane
foto 1 wszystko, czyli:
*paletka z cieniami Patina, Shale, Greensmoke
*szminka Modesty (Creamsheen)
*blot Medium Dark
*róż Plum Foolery
*sampel pigmentu Naked
foto 2, 3, 4 zbliżenia
foto 5 swatch na ręce cieni (od lewej Patina, Shale, Greensmoke bez i na bazie UD)
foto 6 swatch różu, szminki, pigmentu Naked i blota

super ten różyk, mi się wydawał duuuuużo ciemniejszy jak macałam!
a, w ogóle to zapraszamy ze swatchami: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=354327&page=4 niech nam sie wątek rozrasta!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:03   #4020
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3


właśnie zmyłam rękę i po zmyciu wodą samą zeszły cienie bez bazy i róż
po dość długim myciu mydłem w płynie i szczotką do pazurków zeszła reszta, ale jeszcze są ślady szminki i jednego z cieni na bazie, także mocno się trzymają


EDIT: róż nałożyłam cienka warstwą, tak jakby 1-2 nabrania na pędzel, ale rzeczywiście krzywdy sobie nim nie zrobię
Ogólnie najbardziej jestem zadowolona z różu, szminki i blota. Jakoś z tym cieniami nie do końca trafiłam, myślę, że przez sztuczne światło.
__________________
siabada


Edytowane przez oolong
Czas edycji: 2010-09-03 o 11:06
oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.