Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-16, 22:58   #3841
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Dobranoc moje drogie Padam na klawiaturę totalnie. Może w końcu się wyśpię totalnie.
dobrej nocki!
ja też spadam, głowa mi pęka, muszę wypocząć jutro będę się zmagać z dentystą-sadystą... także no... dobranoc !
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 22:59   #3842
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Przy gęstych podkładach lubi zostawiać smugi... Do Colorstay'a się nie nadawał ale z Bourjois HM się lubią


Dużo pracy na koniec stażu bo wszystkie wakacjują no i trochę za bardzo imprezuję ostatnio, ale obiecuję poprawę!
I coś się zaczyna dziać w życiu osobistym ale nie zapeszam więc ciii
Ja to do bebików szukam, one nie są jakieś super gęste. A Colorstay nigdy nie miałam.

I to ostatnie zdanie mnie baaardzo cieszy

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ja mam po prostu potworne kłucia w klatce, zawroty głowy no i denerwuje się bez powodu.
Teraz akurat nie mam powodów aby się wnerwiać ale mimo wszystko byle jaki stres potrafi zwalić mnei z nóg.

Czasami można trafić na lekarza z powołania ale najczęściej stają mi na drodze gbury co pozjadały wszystkie rozumy i ja tylko panikuję.
O tak! Raz tak trafiłam i dobrze na tym wyszłam. Chociaż nadal uważam, że nic mi nie było Chyba, że to była niby bezobjawowa choroba

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ahahhhahaa i tak rzadko tam kupuję, ale jak na coś trafię jak dzisiaj to koniecznie
no to ja tez właśnie tak sprawdzam i okrecam. ten różany z wibo jakoś mi umknął załadowałam do koszyka a w domu okazało się ze rozlany no i tak niechetnie nim maluje paznokcie teraz
a w małych sklepikach gdzie pilnują to pytam czy można okrecic i pedzelek sprawdzić, jak chcę kupić.

Prezesie, brać te dwa jak będą u mnie w Naturze?

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------



chyba na takiego jeszcze nie trafiłam...
Brać, ale wątpię by były

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Może to nie nerwica ale coś głębszego już?
Jestem zła bo nawet mój rodzinny ukochany nie chce mi dać skierowania nigdzie. Jak dawał do gastrologa (polecający hematolog) to już kręcił głową.
Też właśnie mam wątpliwości czy to nerwica...

Mnie to rozwala zawsze, co im szkodzi? Zastanawiało mnie to zawsze, dlaczego niektórzy tak niechętnie dają skierowania do specjalistów



Ależ ja mam pecha do tego BM To się już robi troszkę nieprawdopodobne

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2012-08-16 o 23:01
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 23:15   #3843
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Macie pazury. Taka długośc jest dla mnie idealna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 113.jpg (32,1 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 114.jpg (34,3 KB, 62 załadowań)
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 23:47   #3844
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Mnie kusi ten. I nie wiem czy ten czy Ecotools? Ale mam problem
hmmm ja doszłam do wniosku, ze jak jest do mineralnych to do mineralnych i nie brałam go pod uwagę... ale możliwe, ze to bardzo mylne...

Cytat:
Nie mam żadnego z Twinsów

Ty potrafisz człowieka podbudować
ja mam 3... i żałuję, ze nie miałam jak kupić poprzedniej edycji...
tak tak wiem


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
wolno skoro panie sprzedające tam nawet na swoich ciapały i ,,zachęcały'' do zakupu
nie znoszę czegoś takiego... kiedyś nie zdawałam sobie może sprawy z wszystkich "przeciw" testowaniu lakierów ale teraz aż mnie trzęsie... ale głupio mi jest jeszcze na razie przemóc się i powiedzieć pani sklepikarce, ze tak nie wolno!!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
nie no, ja tam lubię sobie odkręcić i sprawdzić czy nie jest rozlany lakier, czy ma sprawny pędzelek, bo już nie raz się naciełam na takie.
w małym mieście to wiesz.. różni ludzie różnie robią.
ja muszę sprawdzić i już.
hmmmm w sumie bardzo mądrze... ja nigdy tak nie robię i nie raz mam pędzelek bleee... rzadko ale dzisiaj się zdarzyło w tym Hean..
Hmmmm mam przedziwne wrażenie, ze mieszkasz gdzieś w naszej okolicy... bo zrozumiałam, ze w lbn mieszkasz podczas studiów... mogę wiedziec skąd? Może trzeba Cię na randkę ściągnąć jak się będziemy umawiac z Malinka i Orchidkiem
na PW mi napisz

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ależ ja mam pecha do tego BM To się już robi troszkę nieprawdopodobne
no nie mów, ze znowu coś nie tak...

bo ostatnio to zdaje się BM ci nie dotarły z amazona? tak? A teraz?

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Macie pazury. Taka długośc jest dla mnie idealna
a dla mnie o połowę za długie...
na upartego o 1/3... ale autentycznie widziałabym je z połowę krótszą cześcią zaopuszkową...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 00:00   #3845
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

o polowe ? ledwo co by wystawało za opuszek
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 00:01   #3846
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
zdasz, zdasz
ja zdawałam polski, matme, angielski, biologie pr, chemie pr i fizyke pr

ja się zastanawiam jeszcze nad wosem, ale po co mi wos..
a fizyka, never.. mam 3 na koniec i radość ogromna


Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
no.. bezdomnych i ja muszę czytać



meeow
- zdajesz biologię? i jaaaa też

kupiłam dziś, ale leżą na parapecie przygłodzę ich trochę i zacznę czytać


no zdaję, zdaję, to mój przedmiot rozszerzony, jaki i geografia



Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Siema smoothly Ostatnio polubiłem kolorowe skarpetki Szczególnie w paski, ale nie tylko. To tak z nowości ode mnie

kolorowe skarpetki są najs chociaż wolę tradycyjne białe albo dwukolorowe jak śmigam w adidasach i krótkich spodenkach (jak ma się białe adidasy z żółtymi neonowymi wstawkami to się uważa z tym )


Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Dobranoc moje drogie Padam na klawiaturę totalnie. Może w końcu się wyśpię totalnie.

też nadużywam tego słowa.. TOTALNIE branoc


Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Macie pazury. Taka długośc jest dla mnie idealna

jak dla mnie za długie.. widać, że zdrowe, mocne.. ale trochę mnie przerażają..
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 00:52   #3847
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
o polowe ? ledwo co by wystawało za opuszek
o polowe bialego mam na myśli. Przynajmniej wyliczyłam sobie gdzie u ciebie zaczyna się białe na oko.. uważam, ze masz długą różową cześć (mogę się mylić...) i w tej chwili na prawdę to wygląda niefajnie... Są najzwyczajniej za długie...
Swego czasu już prowadziłyśmy debatę na ten temat i po skróceniu jak ci wszystkie radziłyśmy, sama doszłas do wniosku., że wyglądają lepiej krótsze. Teraz jest podobnie...

---------- Dopisano o 01:52 ---------- Poprzedni post napisano o 01:49 ----------

Jeszcze coś mi przyszło do głowy... Być może w migdałach byłoby lepiej, Śniegowa zdaje się zauwazyła pewną tendencję - kwadraty najlepiej wyglądaja jak są stosunkowo krótkie... A w migdale nawet jak są dosć długie wygląda to ajkoś delikatniej, lepiej... długość tak nie rzuca się w oczy... próbowałaś kiedyś?
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 06:51   #3848
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Brać, ale wątpię by były
zobaczymy


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
nie znoszę czegoś takiego... kiedyś nie zdawałam sobie może sprawy z wszystkich "przeciw" testowaniu lakierów ale teraz aż mnie trzęsie... ale głupio mi jest jeszcze na razie przemóc się i powiedzieć pani sklepikarce, ze tak nie wolno!!!
no wiesz, nie powinno się, wiadomo, ale jest jak jest.


Cytat:
hmmmm w sumie bardzo mądrze... ja nigdy tak nie robię i nie raz mam pędzelek bleee... rzadko ale dzisiaj się zdarzyło w tym Hean..
ja miałam pecha i co chwilę mi się jakies niewypały trafiały - ten ma wykrzywiony pędzelek, temu połowa włosków stoi pod jakimś dziwnym kątem, tam jeszcze coś... i od tej pory zawsze sprawdzam.
raz lakier ze złym pędzelkiem kupiłam mamie na prezent, taki mały drobiazg, a tam ...

Cytat:
Hmmmm mam przedziwne wrażenie, ze mieszkasz gdzieś w naszej okolicy... bo zrozumiałam, ze w lbn mieszkasz podczas studiów... mogę wiedziec skąd? Może trzeba Cię na randkę ściągnąć jak się będziemy umawiac z Malinka i Orchidkiem
na PW mi napisz
juz pędzę i piszęęę!


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja się zastanawiam jeszcze nad wosem, ale po co mi wos..
a fizyka, never.. mam 3 na koniec i radość ogromna
TŻ zdawał wos, gdzie też był mu do niczego nie potrzebny, tyle że on się interesuje co się dzieje dookoła. poszedł, otworzył arkusz, napisał co wiedział, godzina lewo minęła a on do mnie dzwoni - ,, ja już pooo'' co się okazało? coś koło 80 % miał
jak to lubisz i wiesz co się na świecie dzieje to śmiało nawet dla siebie mi tak fizyka była niepotrzebna, ale poszłam dla przypału i mam


sara, ale długie ; o
nie przeszkadzają Ci ani nic??
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 07:58   #3849
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

ta da da da dammmmmmm

bell 02
miyo

tylko ,,fakera'' z boku jakoś nie domalowałam i zauważyłam to dopiero na fotkach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2241.jpg (85,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2242.jpg (81,4 KB, 31 załadowań)
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 08:08   #3850
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Bywałem w różnych miejscach, ale miałem bardzo mało czasu. Strasznie zabiegane i zalatane wakacje. A doszły mnie ploty, że się obraziłem :P Kto takie głupoty wymyśla, co?

To prowokacja była Udała się sesese.


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość


blondyny są naj.
chociaż ja chyba rezygnuję z bycia naj..
Czemu rezygnujesz?


Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
zlakobieto, witaj matko :P
Jak byś tak do mnie powiedział, to uciekaj przed moim gniewem...

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
wolno skoro panie sprzedające tam nawet na swoich ciapały i ,,zachęcały'' do zakupu

Nie. Nie wolno. Każdy chce przecież kupić nieuzywany produkt.
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Śnieguś to nie przypadkiem guzowatość piszczelowa? Ja do teraz mam zwolnienie z zajęć wf ponieważ od 12 roku życia potowrnie bolaly mnie czasami kolana - najczęściej podczas skoków. Po (oczywiście) pół roku lekarze wpadli na genialny pomysł żeby zrobić jakieś komputerowe badania i okazało się, że to właśnie guzowatość czyli mięśnie nie nadążały za wzrostem kości. Samo przechodzi.
Reumatyzm też mam i puchną mi nogi.
Brzmi przerażająco....
Lekarze mówią właśnie, że to wzrostowe.

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Może to nie nerwica ale coś głębszego już?
Jestem zła bo nawet mój rodzinny ukochany nie chce mi dać skierowania nigdzie. Jak dawał do gastrologa (polecający hematolog) to już kręcił głową.
Niekoniecznie. Nerwica może dawać na prawde bardzo nieprzyjeme objawy.

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Macie pazury. Taka długośc jest dla mnie idealna
Nie Sara. One są szponiaste.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
o polowe bialego mam na myśli. Przynajmniej wyliczyłam sobie gdzie u ciebie zaczyna się białe na oko.. uważam, ze masz długą różową cześć (mogę się mylić...) i w tej chwili na prawdę to wygląda niefajnie... Są najzwyczajniej za długie...
Swego czasu już prowadziłyśmy debatę na ten temat i po skróceniu jak ci wszystkie radziłyśmy, sama doszłas do wniosku., że wyglądają lepiej krótsze. Teraz jest podobnie...

---------- Dopisano o 01:52 ---------- Poprzedni post napisano o 01:49 ----------

Jeszcze coś mi przyszło do głowy... Być może w migdałach byłoby lepiej, Śniegowa zdaje się zauwazyła pewną tendencję - kwadraty najlepiej wyglądaja jak są stosunkowo krótkie... A w migdale nawet jak są dosć długie wygląda to ajkoś delikatniej, lepiej... długość tak nie rzuca się w oczy... próbowałaś kiedyś?
Właśnie to delikatnie próbowałam Sarze zasugerować.

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ta da da da dammmmmmm

bell 02
miyo

tylko ,,fakera'' z boku jakoś nie domalowałam i zauważyłam to dopiero na fotkach
Ten belek jest fantastyczny. Bałam się, że będzie dla mnie trochę tandetny, zbyt jaskrawy, ale nie. Ma idealny kolorek
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 08:16   #3851
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Czemu rezygnujesz?
rozjaśnianie pali włosy, ciągle mi się łamią, mimo że nawilżam je intensywnie często są przesuszone, poza tym z natury dość szybko mi rosną włosy, odrost mnie dobija i najchętniej farbowałabym je co 2 tygodnie. ostatnio mama mnie przetrzymała - w cztery miesiące odrost wyszedł 7 cm..

Cytat:
Ten belek jest fantastyczny. Bałam się, że będzie dla mnie trochę tandetny, zbyt jaskrawy, ale nie. Ma idealny kolorek
jak dla mnie rewelacja, szukałam właśnie takiej czerwieni. kryje przy pierwszej warstwie, ma ładny intensywny kolor, baardzo go lubię
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 08:28   #3852
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
rozjaśnianie pali włosy, ciągle mi się łamią, mimo że nawilżam je intensywnie często są przesuszone, poza tym z natury dość szybko mi rosną włosy, odrost mnie dobija i najchętniej farbowałabym je co 2 tygodnie. ostatnio mama mnie przetrzymała - w cztery miesiące odrost wyszedł 7 cm..



jak dla mnie rewelacja, szukałam właśnie takiej czerwieni. kryje przy pierwszej warstwie, ma ładny intensywny kolor, baardzo go lubię

AAA rozumiem.
Myslałam, ze masz naturalnie jasne i chcesz przyciemnić.
Mi fajnie słońce rozjaśniło
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 08:37   #3853
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
AAA rozumiem.
Myslałam, ze masz naturalnie jasne i chcesz przyciemnić.
Mi fajnie słońce rozjaśniło
nie, nie, nie, nie... moje naturalne są takie:


a obecnie są takie:
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 08:40   #3854
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
nie, nie, nie, nie... moje naturalne są takie:


a obecnie są takie:
Naturalny jest bardzo fajny
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 08:44   #3855
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Meoow, Oj tam nadużywam... Raz mi się zdarzyło ze zmęczenia

Śniegowa, faktycznie się udała prowokacja, choć i tak miałem teraz jakoś napisać, zajrzeć co się dzieje.

Co do rozjaśniania. Ostatnio u fryzjera widziałem jak sobie babka rozjaśniała i jej włosy wyglądały... Nie wyglądały pięknie - takie byle co miała na łbie. No właśnie - ja ostatnio byłem u fryzjera Nie ma zbyt wielkiej różnicy ale miałem ochotę powiedzieć, że chcę irokeza na butapren a nie jak zwykle.
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 08:46   #3856
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Naturalny jest bardzo fajny
dziękuję
żałuję że sama to zauważyłam po 5 latach farbowania..
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 08:51   #3857
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Meoow, Oj tam nadużywam... Raz mi się zdarzyło ze zmęczenia

Śniegowa, faktycznie się udała prowokacja, choć i tak miałem teraz jakoś napisać, zajrzeć co się dzieje.

Co do rozjaśniania. Ostatnio u fryzjera widziałem jak sobie babka rozjaśniała i jej włosy wyglądały... Nie wyglądały pięknie - takie byle co miała na łbie. No właśnie - ja ostatnio byłem u fryzjera Nie ma zbyt wielkiej różnicy ale miałem ochotę powiedzieć, że chcę irokeza na butapren a nie jak zwykle.
zdążyłeś zapewne zauważyć, że mały złośliwiec ze mnie.

Irokez mówisz. Dobrze ostrzyżony nie jest zły.

Czy ja mam dziś chęć na coś słodkiego?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 08:53   #3858
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Na coś słodkiego? Oczywiście

E tam, nie jest z Ciebie taki złośliwiec
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 08:57   #3859
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Na coś słodkiego? Oczywiście

E tam, nie jest z Ciebie taki złośliwiec
mmm.. coś słodkiego
a i tak już przytyłam, nie wolno mi słodkiego, nie, nie, nie
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 09:03   #3860
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Ja też przytyłem, jupiii
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 09:05   #3861
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Ja też przytyłem, jupiii
gratuluję, chcesz jeszcze pare kilo? mogę śmiało oddać
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 09:09   #3862
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Jeszcze kilka kilo by się przydało, ale też już niewiele

A w ogóle to ostatnio chodzi mi po głowie jeden kawałek. Posłuchajcie i zobaczcie ile utworów znacie bez patrzenia do opisu kawałka (bo jest to mix baaardzo wielu zupełnie innych i różnych utworów) Klik
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 09:21   #3863
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Na coś słodkiego? Oczywiście

E tam, nie jest z Ciebie taki złośliwiec
No ja właśnie sama nie wiem....

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
mmm.. coś słodkiego
a i tak już przytyłam, nie wolno mi słodkiego, nie, nie, nie
a to u mnie tak nie działa. Ja słodkie to rzadko.

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Ja też przytyłem, jupiii
Wreszcie.


Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Jeszcze kilka kilo by się przydało, ale też już niewiele

A w ogóle to ostatnio chodzi mi po głowie jeden kawałek. Posłuchajcie i zobaczcie ile utworów znacie bez patrzenia do opisu kawałka (bo jest to mix baaardzo wielu zupełnie innych i różnych utworów) Klik
Hmmm ciekawe to. Kilka udało mi się zidentyfikować. Ale kilkoma byłam zaskoczona.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 09:30   #3864
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Macie pazury. Taka długośc jest dla mnie idealna

Są zadbane, ale przerażające. Faktycznie lepiej by wyglądały nieco krótsze i spiłowane na migdał.


Cytat:
Posłuchajcie i zobaczcie ile utworów znacie bez patrzenia do opisu kawałka (bo jest to mix baaardzo wielu zupełnie innych i różnych utworów) Klik
Fajny pomysł z tym poskładaniem piosenek, szkoda, prawie wszystkie utwory to nie mój styl Ale Zeppelinów poznałam. Aaaaa i Florence
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 09:54   #3865
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Macie pazury. Taka długośc jest dla mnie idealna
Dla mnie wyglądają po prostu jak łopatki..
Spróbuj może właśnie migdałków?
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ta da da da dammmmmmm

bell 02
miyo

tylko ,,fakera'' z boku jakoś nie domalowałam i zauważyłam to dopiero na fotkach
O masz teraz bardzo podobne do moich
Też czasami nie domaluję boków.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Brzmi przerażająco....
Lekarze mówią właśnie, że to wzrostowe.


Niekoniecznie. Nerwica może dawać na prawde bardzo nieprzyjeme objawy.
Przechodzi samo.

Wszystkich wymieniać nie będę. Ciocia neurolog tak samo powiedziała ale potrzebne jest skierowanie a przepisać się do innego lekarza wcale nie jest tak łatwo..
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
nie, nie, nie, nie... moje naturalne są takie:


a obecnie są takie:
Naturalne bardzo Ci pasują.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 10:27   #3866
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Przechodzi samo.

Wszystkich wymieniać nie będę. Ciocia neurolog tak samo powiedziała ale potrzebne jest skierowanie a przepisać się do innego lekarza wcale nie jest tak łatwo..

Naturalne bardzo Ci pasują.
Brzmi pocieszająco

Młoda też miała w podstawówce problemy z nerwica (tak. na początku podstawówki) efektem były potworne bóle brzucha, siniała dosłownie z bólu. W ciągu tygodnia schudła prawie 2 kg - dla 7 letniego dziecka to dużo.
Po całodniowych badaniach w szpitalu, które nie wykazały żadnych nieprawidłowości, diagnoza była: nerwy. I to się potwierdza. Jak ma stresa, to brzuch krzyczy.

Naturalne najczęściej najlepiej pasują. Albo te blisko naturalnych. Są oczywiście drobne wyjątki, ale najlepiej trzymać się własnej tonacji- zimnej lub ciepłej.

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-08-17 o 10:28
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 10:30   #3867
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Brzmi pocieszająco

Młoda też miała w podstawówce problemy z nerwica (tak. na początku podstawówki) efektem były potworne bóle brzucha, siniała dosłownie z bólu. W ciągu tygodnia schudła prawie 2 kg - dla 7 letniego dziecka to dużo.
Po całodniowych badaniach w szpitalu, które nie wykazały żadnych nieprawidłowości, diagnoza była: nerwy. I to się potwierdza. Jak ma stresa, to brzuch krzyczy.
Tylko wtedy nie jest zalecane granie w kosza, siatkówkę itp. Czyli wszelkie gry gdzie wymagane są skoki. Mi już prawie przeszło, cierpliwości.

To mój brzuch w takim razie wychodzi z siebie a nie krzyczy.
Podobno wszystkie moje nerwy teraz wychodzą, zgromadzone od kilku/nastu lat.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 10:31   #3868
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
To testuj szybciutko

Nie mów
Ostatnio jak malowałam to stwierdziłam, że lepiej paluchami, ale podejrzewam, że to dlatego, że krem mógł mi się nie zdążyć wchłonąć do końca :P

No nie mówię, nie ekscytujmy się za szybko

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a ja
Zapytam, nie chcę go nadwyrężać. Zobaczę co da się zrobić, jeśli się zgodzi to luz
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 10:33   #3869
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość

Co do rozjaśniania. Ostatnio u fryzjera widziałem jak sobie babka rozjaśniała i jej włosy wyglądały... Nie wyglądały pięknie - takie byle co miała na łbie. No właśnie - ja ostatnio byłem u fryzjera Nie ma zbyt wielkiej różnicy ale miałem ochotę powiedzieć, że chcę irokeza na butapren a nie jak zwykle.

Dobry irokez nie jest zły

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Naturalny jest bardzo fajny
zgadzam się

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja się zastanawiam jeszcze nad wosem, ale po co mi wos..
a fizyka, never.. mam 3 na koniec i radość ogromna

kupiłam dziś, ale leżą na parapecie przygłodzę ich trochę i zacznę czytać


no zdaję, zdaję, to mój przedmiot rozszerzony, jaki i geografia


kolorowe skarpetki są najs chociaż wolę tradycyjne białe albo dwukolorowe jak śmigam w adidasach i krótkich spodenkach (jak ma się białe adidasy z żółtymi neonowymi wstawkami to się uważa z tym )

wos nie dla mnie, choć mam dużo przedmiotów ekonomicznych ja zdaję bio, ale nie mam jej jako rozszerzonej.. po prostu to moja nowa pasja, od dawna nie miałam 5 na koniec odbija mi na starość

nie wolno przygładzać!

ja tam noszę wszystkie kolory świata. Noszę zabudowane do kostki trampki.. niskie też, ale nie potrafię ubrać adidasów hahaha, nie wiem zupełnie dlaczego
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 10:36   #3870
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Macie pazury. Taka długośc jest dla mnie idealna
Jak dla mnie są za długie. Nie przeszkadzają Ci?

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

no nie mów, ze znowu coś nie tak...

bo ostatnio to zdaje się BM ci nie dotarły z amazona? tak? A teraz?

a dla mnie o połowę za długie...
na upartego o 1/3... ale autentycznie widziałabym je z połowę krótszą cześcią zaopuszkową...
Nie doszły, ktoś się do nich przytulił Po ponad 3 miechach napisałam, do nich, że nie doszły. Ale ciągle łudziłam się, że w końcu dotrą. Odpisali, ze im przykro, bla bla bla i że zwrócą mi kasę. Ale ja i tak chciałam je zamówić ponownie, więc zapytałam czy mogliby wysłać je ponownie, bo i tak będę chciała je kupić. Wysłali i... tak, tak nie doszły Znowu poczekałam trzy miesiące i przedwczoraj zapytałam czy wysłali, bo nie ich nie ma. Tak mi było głupio Odpisali, że przepraszają, bla bla bla i zwrócą mi kasę. Już rozpoczęli tą całą procedurę, bo potem dostałam maila odnosnie tego zwrotu. Chyba zamówię za jakiś czas 2 i 3 set razem i dopłacę do przesyłki, tylko muszę się zorientować ile to wyjdzie.

Zgaszam się

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

kolorowe skarpetki są najs chociaż wolę tradycyjne białe albo dwukolorowe jak śmigam w adidasach i krótkich spodenkach (jak ma się białe adidasy z żółtymi neonowymi wstawkami to się uważa z tym )
Uwielbiam kolorowe skarpetki W ogóle lubię kolory Zwłaszcza te wyraziste

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ta da da da dammmmmmm

bell 02
miyo

tylko ,,fakera'' z boku jakoś nie domalowałam i zauważyłam to dopiero na fotkach
Interesujacy Chyba się w niego zaopatrzę

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
nie, nie, nie, nie... moje naturalne są takie:


a obecnie są takie:
Naturalny jest super. Bardzo Ci pasuje
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.