Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-02, 07:13   #4201
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja miałam 105 Skin Ilussion , teraz mam 105 Extra Comfort. I dla mnie oba podkłady w tym odcieniu wpadają lekko w róż. Z tym ze ja jestem mocno naczynkowa, wiec wiadomo
Idealny dla mnie na jesienno - zimowa porę jest Skin Ilussion 103. Zakupu extra comfort nie powtórzę dla mnie duzo gorszy od illusiona, zbyt ciężki.
Ciekawa jestem tego nowego podkładu
A illusion jaka ma konsystencje? Bo mi bardzo pasuje firming, ale na rozswietlajacy bym sie skusila, mam raczej sucha skore...

Sent from my ST26i using Wizaz Forum mobile app
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 08:21   #4202
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
A illusion jaka ma konsystencje? Bo mi bardzo pasuje firming, ale na rozswietlajacy bym sie skusila, mam raczej sucha skore...

Sent from my ST26i using Wizaz Forum mobile app
lekka kremowa
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 08:42   #4203
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Po ile?
Corii, nie chcesz gąbeczki z real techniques?:p
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 08:58   #4204
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48361179]A gdzie w Polszy Kiehl's?
[/QUOTE]

Póki co tylko w CH Arkadia w Warszawie
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 09:11   #4205
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

dobra jest?

bo mam polskiej sephory i orynalnego bb i nawet porownac sie ich nie da
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 09:26   #4206
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

James ostatnio zamawiała , czekam na jej opinię
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 10:14   #4207
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48361179]A gdzie w Polszy Kiehl's?



Ja oczywiscie polecem Giovanni. Mam delikatna skore glowy i wszelkie sulfaty laduja w koszu lub w praniu (Bubel&Bubel do prania skarpetek mi sluzyl, nie do wlosow). Wlosy mam bardzo podatne na obciazenie. Do tego elektryzuja sie, pusza sie po wyczesaniu dzikiem. Bardzo latwo wysuszaja sie. Problemow z nimi mnostwo. Polece Ci szampon i odzywke nawilzajaca Giovanni, odzywke dajaca objetnosc tez z Giovanni (swietnie nawilza). Do tego maske z Giovanni. Obecnie produktow do wlosow otwartych mam ponad 20-cia. Powyzsze produkty to moje nawilzajace minimum i niezbednik zarazem. Jeszcze okazjonalnie uzywam psikadel jakichs i oczywiscie innych odzywek czy szamponow, ale zawsze wracam do tego zestawu.

Polecam tez zmienic sposob bycia. Jesli masz dobry szampon, ktory nie wysusza (czyli taki bez sulfatowego badziewia) to naloz go jako maske. Ja szampon rozpieniam na wlosach i trzymam kilka minut. Pozniej odzywka lub maska.[/QUOTE]
Jest w Arkadii od miesiąca.
Współczuję sprzedawczyni, bo chodzi w białym kitlu, sklep jest półotwarty i niezbyt rozgarnięci ludzie co chwila mylą go z apteką. Przy mnie podszedł jakiś facio z wysypką na rękach, czy pani magister może mu coś doradzić, bo ma krosty i chciał żeby go czymś posmarowała

Dziękuję za poradę, czuję się przekonana i na pewno wypróbuję Giovanni'ego, najlepiej w całej serii, tylko wykończę otwarte kosmetyki. Kupujesz na Hqhair, iHerbs? Nie pamiętam.

Tak czytam o tej zmianie sposobu bycia i aż się przestraszyłam, że jakieś zastrzeżenia i personalne docinki Jedna literka a takie znaczenie, haha Rzeczywiście takie dłuższe trzymanie (dobrego) szamponu dobrze działa. Od jakiegoś czasu też tak robię, z tym, że trzymam go z 5min. Wydłużę ten czas i sprawdzę efekty

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
MissScareAll u mnie 105 Clarinsowe nie wpadają w róż. Być może mam mniej żółtego pigmentu w skórze ale nie wpadają.. Nie miałam Radiance ale miałam Ilusion, Everlasting i Firminga.

---------- Dopisano o 06:29 ---------- Poprzedni post napisano o 06:27 ----------



Grzechu nie ale jeśli lubisz Long Lastingi to uwagi jak najbardziej
A to fajnie, zazdroszczę U mnie nawet typowe żółtki magicznie zmieniają się w różowe na twarzy, także muszę kombinować.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 10:18   #4208
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cześć ,
małe pytanko - teraz jest promo w sephorze dla goldów - 20 % .czy to obejmuje perfumy tez? ostatnio tez było - 20 ale tylko na pielęgnacje i kolorówke ....

drugie pytanko - czy wie któraś kiedy wejdzie nowy podkład Estee Lauder do sprzedaży ?
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 10:20   #4209
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ok, znalazłam Giovanni na iHerb. Jakie przyjemne ceny, myślałam, że to droższe. Chyba więc od razu nakupuję
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 10:21   #4210
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
Cześć ,
małe pytanko - teraz jest promo w sephorze dla goldów - 20 % .czy to obejmuje perfumy tez? ostatnio tez było - 20 ale tylko na pielęgnacje i kolorówke ....

drugie pytanko - czy wie któraś kiedy wejdzie nowy podkład Estee Lauder do sprzedaży ?
A wejdzie ? Mamo ...pójdę z torbami
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 12:58   #4211
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
w douglasie lancome teint idole ultra 125zł, pełna oferta kolorystyczna
ktoś wie czy też stacjonarnie?
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 13:06   #4212
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Dziewczyny, nie wiem czy wiecie, ale w Dougim przy zamówieniu czegokolwiek z Clarins (można kliknąć nawet temperówkę) dodaje się mini błyszczyk Clarins

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2014-10-02 o 17:10
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 13:07   #4213
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Corii, nie chcesz gąbeczki z real techniques?:p
Przestałam lubiec RT produkty pedzle sa do niczego wiec jakos nie mam zaufania i do gabki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 16:55   #4214
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

011 z Stara jest dostępne aktualnie na feelu
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 17:17   #4215
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Dzisiaj spotkała mnie w Galerii Kazimierz nieprzyjemna sytuacja w Sephorze. Niestety, moje pytanie do Pani "czy coś jej się dzieje" nie mogło… zatem dzisiaj lub jutro wysyłam maila do centrali. Nie pozwolę sobie by mnie tak traktowano… bo chciałam próbki podkładu Star!
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 17:28   #4216
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dzisiaj spotkała mnie w Galerii Kazimierz nieprzyjemna sytuacja w Sephorze. Niestety, moje pytanie do Pani "czy coś jej się dzieje" nie mogło… zatem dzisiaj lub jutro wysyłam maila do centrali. Nie pozwolę sobie by mnie tak traktowano… bo chciałam próbki podkładu Star!
Ale co, nie chciała Ci dać?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 17:31   #4217
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

U mnie w Sephorze odkad ja czesto odwiedzam daja mi z checia probki, nawet sami proponuja. W Douglasie tak samo. Nawet dzisiaj Pan mi zaproponowal probki a ja nie chcialam kupilam pelnowymiarowke i dostalam 6 gratisow.
Wspolczuje Madziu ze znowu Cie spotkala taka sytuacja.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 17:45   #4218
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ja się nie doprosiłam próbki Stara w końcu - w jednym sklepie nie było pojemniczków, w drugim zniknąl tester a w trzecim nie bo nie, bo próbki przy zakupie tylko
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 18:05   #4219
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dzisiaj spotkała mnie w Galerii Kazimierz nieprzyjemna sytuacja w Sephorze. Niestety, moje pytanie do Pani "czy coś jej się dzieje" nie mogło… zatem dzisiaj lub jutro wysyłam maila do centrali. Nie pozwolę sobie by mnie tak traktowano… bo chciałam próbki podkładu Star!
No niestety, obsługa w S czy D jest bardzo zróżnicowana. Nie wiem czemu nie chcą dawać tych próbek, przecież to z pożytkiem dla nich Nie można mierzyć wszystkich mierzyć jedną miarą i myśleć, ze będą te próbki odsprzedawać.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 18:06   #4220
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

dziwne, ja probke Stara dostalam bez proszenia, jak bylam w galerii Krakowskiej.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 18:17   #4221
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
dziwne, ja probke Stara dostalam bez proszenia, jak bylam w galerii Krakowskiej.

To kwestia ekspedientki. Ja raz dostałam aż 3 kolory podkładu a chciałam tylko jeden, pani się uparła żebym przetestowała jeszcze inne kolory. A innym razem inna dziewczyna z tego salonu nie dała mi próbek

Jakie macie doświadczenia z oddawaniem produktów z zamówień online z S. w stacjonarnym sklepie?
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 18:18   #4222
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
No niestety, obsługa w S czy D jest bardzo zróżnicowana. Nie wiem czemu nie chcą dawać tych próbek, przecież to z pożytkiem dla nich Nie można mierzyć wszystkich mierzyć jedną miarą i myśleć, ze będą te próbki odsprzedawać.
Dokładnie. Panie z S i D bywają b.różne... Nie zapomnę jak z 3 lata temu gdy chciałam kupić dla mamy diorową jadorkę za ciężko uciułaną kasę . Pani wymieniła ze mną ze dwa zdania i w pewnej chwili wyjęła mi tester z dłoni( tak powąchałam sobie) i powiedziała no ale one są bardzo drogie.....ależ się mi przykro wtedy zrobiło. Byłam trochę styraną życiem studentką ale miałam kasę na te perfumy a poczułam się jakby Pani miała mi dać coś za darmo

Miałam dwie podobne sytuacje jedną choć nie tak hardcorową w Niemczech .. Chodziłam w kiepskich trampkach ( dola studenta) ale kurczę ... Już nie chodzę do Sephora. Mam jedną swoją ulubioną perfumerię i tam chodzę Panie mnie znają zrobią kawy ,pogadają dadzą( same z siebie) próbkę. Warto mieć taki punkt bo ostatecznie to ma być przyjemność
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-10-02 o 18:20
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 18:19   #4223
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
Ja się nie doprosiłam próbki Stara w końcu - w jednym sklepie nie było pojemniczków, w drugim zniknąl tester a w trzecim nie bo nie, bo próbki przy zakupie tylko

Ostatnio na Insta dziewczyna pisała, że powiedziała, że pójdzie do Rossmanna i kupi pojemniczki po 2 zł to jej powiedzieli, ze muszą być kupione w D. po 8 złotych
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 18:19   #4224
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
To kwestia ekspedientki. Ja raz dostałam aż 3 kolory podkładu a chciałam tylko jeden, pani się uparła żebym przetestowała jeszcze inne kolory. A innym razem inna dziewczyna z tego salonu nie dała mi próbek

Jakie macie doświadczenia z oddawaniem produktów z zamówień online z S. w stacjonarnym sklepie?
Ja gdy poszłam po próbkę stara dostałam jeszcze próbki kolejnych podkładów) Niemniej powinni mieć jakąś odgórną politykę wz z tematem
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 18:22   #4225
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Dokładnie. Panie z S i D bywają b.różne... Nie zapomnę jak z 3 lata temu gdy chciałam kupić dla mamy diorową jadorkę za ciężko uciułaną kasę . Pani wymieniła ze mną ze dwa zdania i w pewnej chwili wyjęła mi tester z dłoni( tak powąchałam sobie) i powiedziała no ale one są bardzo drogie.....ależ się mi przykro wtedy zrobiło. Byłam trochę styraną życiem studentką ale miałam kasę na te perfumy a poczułam się jakby Pani miała mi dać coś za darmo

Miałam dwie podobne sytuacje jedną choć nie tak hardcorową w Niemczech .. Chodziłam w kiepskich trampkach ( dola studenta) ale kurczę ... Już nie chodzę do Sephora. Mam jedną swoją ulubioną perfumerię i tam chodzę Panie mnie znają zrobią kawy ,pogadają dadzą( same z siebie) próbkę. Warto mieć taki punkt bo ostatecznie to ma być przyjemność

To przykre, że tak Cię potraktowano Te Panie same zarabiają 1800 zł i jeśli nie mają zamożnych rodziców/partnerów to na wiele też sobie nie mogą pozwolić więc nie wiem skąd mają przyzwolenie na takie traktowanie klientów.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 18:24   #4226
kaaterina
Zadomowienie
 
Avatar kaaterina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ja po próbki przeważnie idę z dziećmi (wiecznie w ruchu 6 i 5 lat) chcą się mnie szybciej pozbyć, nie proponują testowania na miejscu i sprawiam wrażenie starszej i poważniejszej, w końcu dzieciata Wczoraj próbkę Stara otrzymałam od razu
kaaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 18:30   #4227
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ale co, nie chciała Ci dać?
dała mi Pani próbkę,ale z łaską
wzdychała i była mega niezadowolona
poszłam potem do Douglasa,bo dała mi chyba pół pompki tego podkładu i Pan w Douglasie w M1 dał mi prawie cały słoiczek

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
Ja się nie doprosiłam próbki Stara w końcu - w jednym sklepie nie było pojemniczków, w drugim zniknąl tester a w trzecim nie bo nie, bo próbki przy zakupie tylko


---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
No niestety, obsługa w S czy D jest bardzo zróżnicowana. Nie wiem czemu nie chcą dawać tych próbek, przecież to z pożytkiem dla nich Nie można mierzyć wszystkich mierzyć jedną miarą i myśleć, ze będą te próbki odsprzedawać.
jestem w szoku Pani mnie dobrze zna, jest kierownikiem
bardzo mnie rozczarowała tak kupowałam pierwszego Clarisonica tak robię duże zakupy dla bliskich
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 18:32   #4228
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
To przykre, że tak Cię potraktowano Te Panie same zarabiają 1800 zł i jeśli nie mają zamożnych rodziców/partnerów to na wiele też sobie nie mogą pozwolić więc nie wiem skąd mają przyzwolenie na takie traktowanie klientów.
Wyglądałam trochę jak dzieciuch ale ostatecznie klient to klient
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 18:34   #4229
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
dała mi Pani próbkę,ale z łaską
wzdychała i była mega niezadowolona
poszłam potem do Douglasa,bo dała mi chyba pół pompki tego podkładu i Pan w Douglasie w M1 dał mi prawie cały słoiczek

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------





---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------



jestem w szoku Pani mnie dobrze zna, jest kierownikiem
bardzo mnie rozczarowała tak kupowałam pierwszego Clarisonica tak robię duże zakupy dla bliskich

Tym bardziej nie rozumiem Jako kierownik powinna dawać inny przykład. Rozumiem, że skargę napiszesz? A co Ci powiedziała jak spytałaś z czym ma problem, że tak wzdycha i narzeka?
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 18:37   #4230
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Tym bardziej nie rozumiem Jako kierownik powinna dawać inny przykład. Rozumiem, że skargę napiszesz? A co Ci powiedziała jak spytałaś z czym ma problem, że tak wzdycha i narzeka?
zapytała czy mi to przeszkadza
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.