Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-02-18, 21:54   #2701
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
ibyza czemu teraz bêdziesz rzadziej?
aj troszke mi siê pokomplikowa³o wszystko... postaram siê byæ jak najczê¶ciej. ogólnie podczytuje Was na telefonie ale tam nie odpisujê, bo jako¶ nie mam wszystkiego tak jak trzeba

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
No i decyzja zapad³a !

Ale od pocz±tku- mia³am ulubion± fryzjerkê, do której chodzi³am 10 lat, ma super wyczucie kolorów, mia³am do niej 1000% zaufanie. No i zasz³a w ci±¿ê, od kwietnia nie pracowa³a. No i próbowa³am w kilku salonach, raz masakra, raz nawet nie¼le, ale ¿adna nie by³a "moj±" Joasi±. A wczoraj dosta³am sms z salonu, ¿e Joasia wraca od marca ! I ju¿ jestem umówiona, co prawda na pocz±tek kwietnia (niedawno farbowa³am) i MAM PLAN - bêdzie baleja¿- moje naturalne ciemny blond/jasny br±z z takim karmelkiem, tofikiem, wiecie o co chodzi ?
oooo super kombinacja na wiosnê, jak to metaxa napisa³a
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-20, 14:22   #2702
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez flexx Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie
Zafarbowa³am w³osy na orzechowy br±z (Joanna), wyj¶ciowy kolor ciemny blond, mo¿e nawet ¶redni. W³osy rozja¶niane, jako¶ nie trzymaj± farby - t± w piance Schwarzkopfa zaraz odrzuca³y. Obecnie do¶æ ciemny br±z (s±dzê, ¿e siê spierze, bo Joanna raczej nie jest zbyt trwa³± farb±) , chcia³abym mieæ kolor br±z - naturalnie wygl±daj±cy br±z, na który w wakacje mog³abym zaszaleæ i na³o¿yæ jak±¶ nietrwa³± szamponetkê ¿eby uzyskaæ co¶ podobnego - KLIK. Bardzo zale¿y mi aby kolor nie by³ ani zbyt ciemny ani zbyt jasny
Co powinnam zrobiæ? Bo raczej nie nak³adaæ na sprany nawet kolor innej farby w odcieniu br±z. My¶lê ¿e to by tylko przyciemni³o w³osy. I tak sobie rozmy¶la³am ¿eby na sprany kolor po³o¿yæ farbê Natural&Easy w odcieniu ¶redniego srebrzystego popielatego blondu (mia³am, odcieñ rzeczywi¶cie popielaty) ¿eby trochê wybiæ nienaturalne odcienie miedzi/czerwieni z w³osków. A potem stosowaæ jak±¶ farbkê w odcieniu br±zu o naturalnym odcieniu - na odrosty i potem przeci±gn±æ.
Szczerze mówi±c nie mam pojêcia czy to dobry pomys³, zale¿y mi na utrzymaniu br±zu, a nie wpêdzeniu siê w krucz± czerñ, bo ju¿ j± przerabia³am.

Kolor jaki mi siê podoba - KLIK
KLIK

ja nie mam pojecia co Ci poradziæ :/
niemniej jednak kolor jaki chcesz jest bardzo ³adny

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
aj troszke mi siê pokomplikowa³o wszystko... postaram siê byæ jak najczê¶ciej. ogólnie podczytuje Was na telefonie ale tam nie odpisujê, bo jako¶ nie mam wszystkiego tak jak trzeba


oooo super kombinacja na wiosnê, jak to metaxa napisa³a
znowu z kompem co¶ nie tak??

racja, korzystanie z neta w telefonie jest jak±¶ masakr±

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

co¶ nasz w±tek podupada
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-20, 18:36   #2703
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Wpad³am dzisiaj do rossmanna i zapomnia³am co chcia³am kupiæ, farby ominê³am sama nie wiem czemu :P
Ale kupi³am sobie szampon, od¿ywkê, ¿el pod prysznic. Zapomnia³±m jeszcze o ¿elu do mycia twarzy i pomadce ochronnej... Wszystko dlatego, ¿e siê spieszy³am. Mia³am rano i¶æ do rossmanna ale chyba zamykali w tym miejscu. WIec po zajeciach od razu wskoczy³am w empeka i podjecha³±m do takiego du¿ego, przestronnego
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:44   #2704
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Dziewczyny, odkry³am ¶wietny podk³ad, Rimmel, Wake me up. Daje taki efekt jak lubiê, roz¶wietla, ale nie b³yszczy siê, kryje, ale nie ma maski. £adne jasne odcienie, co dla mnie wa¿ne- be¿owe, a nie ró¿owe. Polecam, cera wygl±da tak ¶wie¿o, wiosennie
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-21, 07:23   #2705
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Wpad³am dzisiaj do rossmanna i zapomnia³am co chcia³am kupiæ, farby ominê³am sama nie wiem czemu :P
Ale kupi³am sobie szampon, od¿ywkê, ¿el pod prysznic. Zapomnia³±m jeszcze o ¿elu do mycia twarzy i pomadce ochronnej... Wszystko dlatego, ¿e siê spieszy³am. Mia³am rano i¶æ do rossmanna ale chyba zamykali w tym miejscu. WIec po zajeciach od razu wskoczy³am w empeka i podjecha³±m do takiego du¿ego, przestronnego
a planujesz kupiæ jak±¶ farbe??
ja do twarzy u¿ywam p³ynu miecelarnego ju¿ od dawna i d³ugo przy nim zostane

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, odkry³am ¶wietny podk³ad, Rimmel, Wake me up. Daje taki efekt jak lubiê, roz¶wietla, ale nie b³yszczy siê, kryje, ale nie ma maski. £adne jasne odcienie, co dla mnie wa¿ne- be¿owe, a nie ró¿owe. Polecam, cera wygl±da tak ¶wie¿o, wiosennie
w sam raz na wiosnê
a ja ku mojemu zdziwieniu jestem bardzo zadowolona z podk³adu avonu
kolor trafi³am w 10, nie wazy sie i jest trwa³y
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-21, 08:06   #2706
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, odkry³am ¶wietny podk³ad, Rimmel, Wake me up. Daje taki efekt jak lubiê, roz¶wietla, ale nie b³yszczy siê, kryje, ale nie ma maski. £adne jasne odcienie, co dla mnie wa¿ne- be¿owe, a nie ró¿owe. Polecam, cera wygl±da tak ¶wie¿o, wiosennie
równie¿ go wczoraj kupi³am jestem mega zadowolona zgadzam siê z Tob± w ka¿dym s³owie odcieñ mam oczywi¶cie naja¶niejszy,ale nie jest ró¿owy a taki problem mia³am z ivory Colorstay...
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-21, 08:58   #2707
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Z Avonu u¿ywam te¿, Calming Effect, bardzo go lubiê , te¿ mi odcienie pasuj±. Za to nigdy nie znalaz³am dla siebie nic z Loreala, jasny jest ró¿owy, a pierwszy "be¿"- br±zowy
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 09:30   #2708
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Z Avonu u¿ywam te¿, Calming Effect, bardzo go lubiê , te¿ mi odcienie pasuj±. Za to nigdy nie znalaz³am dla siebie nic z Loreala, jasny jest ró¿owy, a pierwszy "be¿"- br±zowy
dla mnie te¿ z Loreala tak nie bardzo pasuj±
z avonu mam ten podk³ad trwa³y, wystarczy niewiele i twarz jest ³adne pokryta

apropo w³osów
jak skoñczy mi siê vatika planujê kupiæ ten olejek
mi³a go która¶ z Was?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2108822455.jpg (7,9 KB, 6 za³adowañ)
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-21, 09:55   #2709
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, odkry³am ¶wietny podk³ad, Rimmel, Wake me up. Daje taki efekt jak lubiê, roz¶wietla, ale nie b³yszczy siê, kryje, ale nie ma maski. £adne jasne odcienie, co dla mnie wa¿ne- be¿owe, a nie ró¿owe. Polecam, cera wygl±da tak ¶wie¿o, wiosennie

ja uzywam Rimmel Lasting Finish
uwielbiam go
ladnie kryje rowniez bez efektu maski, twarz sie po nim nie swieci i naprawde jest trwaly
jaki masz odcien ?
Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a planujesz kupiæ jak±¶ farbe??
ja do twarzy u¿ywam p³ynu miecelarnego ju¿ od dawna i d³ugo przy nim zostane

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------



w sam raz na wiosnê
a ja ku mojemu zdziwieniu jestem bardzo zadowolona z podk³adu avonu
kolor trafi³am w 10, nie wazy sie i jest trwa³y
a jaki podklad z Avonu kupilas ?
ja zamowilam probki tego nowego podkladu kryjacego ,,idealna cera"

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
równie¿ go wczoraj kupi³am jestem mega zadowolona zgadzam siê z Tob± w ka¿dym s³owie odcieñ mam oczywi¶cie naja¶niejszy,ale nie jest ró¿owy a taki problem mia³am z ivory Colorstay...
a sprawdzalas jaka jest roznica pomiedzy Ivory a true ivory ?
bo jak wybieralam Lasting Finish i sprawdzalam w Rossmannie to o dziwo ivory wydawal sie odrobinke ciemniejszy od true ivory

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
dla mnie te¿ z Loreala tak nie bardzo pasuj±
z avonu mam ten podk³ad trwa³y, wystarczy niewiele i twarz jest ³adne pokryta

apropo w³osów
jak skoñczy mi siê vatika planujê kupiæ ten olejek
mi³a go która¶ z Was?
a ja z Loreala w tamtym tygodniu kupilam ten nowy podklad Lumi Magique
i powiem szczeze ze taki sobie jak dla mnie a kupilam zachecona opiniami na Wizazu
wydaje mi sie ze zabardzo sie swieci
juz chyba nigdy nie kupie podkladu Loreala , Rimmel wedlug mnie ma lepsze podklady a jest o polowe tanszy
a mialas moze kiedys jakis podklad z Meybelline lub Max Factora ? zastanawiam sie ze czy maja fajne podklady , nigdy nie mialam
__________________
,, Kiedy¶ tam bêdziesz mia³ doros³± duszê,
Kiedy¶ tam, kiedy¶ tam ...
A dzi¶ jeste¶ ma³y jak okruszek,
Który Los rzuci³ nam... "


Nasza Ksiê¿niczka !
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-21, 10:07   #2710
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Iwonka ja mam ivory true wydawa³ mi ciemniejszy,eraz na zimê ivory to idealny odcien dla mnie,na wiosne czy lato pewnie kupiê true ivory albo soft beige.W ka¿dym razie idealnie pasuje do mojej cery,nie ma efektu maski,ani ró¿nicy pomiêdzy twarz± a dekoltem czy szyj±.Jest idealny,u siebie w miejscowo¶ci zap³aci³am 35z³:/ w Rossmannie czy Naturze pewnie jest kilka z³otych tañszy.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
dla mnie te¿ z Loreala tak nie bardzo pasuj±
z avonu mam ten podk³ad trwa³y, wystarczy niewiele i twarz jest ³adne pokryta

apropo w³osów
jak skoñczy mi siê vatika planujê kupiæ ten olejek
mi³a go która¶ z Was?
szybko zu¿y³a¶ ja mam jeszcze jakie¶ pó³ buteleczki,ale w³a¶nie nastêpnym razem biorê Amle

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-02-21 o 10:10
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-21, 10:28   #2711
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
ja uzywam Rimmel Lasting Finish
uwielbiam go
ladnie kryje rowniez bez efektu maski, twarz sie po nim nie swieci i naprawde jest trwaly
jaki masz odcien ?


a jaki podklad z Avonu kupilas ?
ja zamowilam probki tego nowego podkladu kryjacego ,,idealna cera"



a sprawdzalas jaka jest roznica pomiedzy Ivory a true ivory ?
bo jak wybieralam Lasting Finish i sprawdzalam w Rossmannie to o dziwo ivory wydawal sie odrobinke ciemniejszy od true ivory



a ja z Loreala w tamtym tygodniu kupilam ten nowy podklad Lumi Magique
i powiem szczeze ze taki sobie jak dla mnie a kupilam zachecona opiniami na Wizazu
wydaje mi sie ze zabardzo sie swieci
juz chyba nigdy nie kupie podkladu Loreala , Rimmel wedlug mnie ma lepsze podklady a jest o polowe tanszy
a mialas moze kiedys jakis podklad z Meybelline lub Max Factora ? zastanawiam sie ze czy maja fajne podklady , nigdy nie mialam
ivoncia, ja mam podk³ad supertrwa³y
a je¶li chodzi o ten z Loreala to by³ og³oszony konkurs w którym wziê³am udzia³
moze siê uda i wpadnie mi w rêce
a ile za niego d±³a¶??
z Max Factora mam z tym serum ale kolory s± dla mnie za ciemne przynajmniej te dostêpne u mnie w sklepie

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Iwonka ja mam ivory true wydawa³ mi ciemniejszy,eraz na zimê ivory to idealny odcien dla mnie,na wiosne czy lato pewnie kupiê true ivory albo soft beige.W ka¿dym razie idealnie pasuje do mojej cery,nie ma efektu maski,ani ró¿nicy pomiêdzy twarz± a dekoltem czy szyj±.Jest idealny,u siebie w miejscowo¶ci zap³aci³am 35z³:/ w Rossmannie czy Naturze pewnie jest kilka z³otych tañszy.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------


szybko zu¿y³a¶ ja mam jeszcze jakie¶ pó³ buteleczki,ale w³a¶nie nastêpnym razem biorê Amle
ale ten co wstawi³am??
czyta³am, ze pog³ebia kolor ciemnych wlosów
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 10:33   #2712
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Iwonka ja mam ivory true wydawa³ mi ciemniejszy,eraz na zimê ivory to idealny odcien dla mnie,na wiosne czy lato pewnie kupiê true ivory albo soft beige.W ka¿dym razie idealnie pasuje do mojej cery,nie ma efektu maski,ani ró¿nicy pomiêdzy twarz± a dekoltem czy szyj±.Jest idealny,u siebie w miejscowo¶ci zap³aci³am 35z³:/ w Rossmannie czy Naturze pewnie jest kilka z³otych tañszy.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------


szybko zu¿y³a¶ ja mam jeszcze jakie¶ pó³ buteleczki,ale w³a¶nie nastêpnym razem biorê Amle

no a wlasnie jak ja sprawdzalam te dwa odcienie z seri Lasting Finish
to Tru ivory wydawal sie odrobine jasniejsze od ivory , nie wiem czy tak jest w tej seri czy poprostu przez to swiatlo tak wygladalo , u mnie w Rossmannie jest okropne swiatlo do wybierania podkladu
ale naprawde polecam Ci Lasting Finish jest super ! i czesto w promocji
nie wiem jak sprawdza sie ten wasz podklad ale tez ma dobre opinie
wlasnie rozmyslalam czy go nie wziasc a wzielam ten Loreala a moze akurat ten co TY masz jest lepszy
no ale trudno mam Loreala i bede musiala uzywac
wogole ja mam manie na podklady hehe tak mnie wzielo jakis czas temu

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

[QUOTE=metaxa;32445280]ivoncia, ja mam podk³ad supertrwa³y
a je¶li chodzi o ten z Loreala to by³ og³oszony konkurs w którym wziê³am udzia³
moze siê uda i wpadnie mi w rêce
a ile za niego d±³a¶??
z Max Factora mam z tym serum ale kolory s± dla mnie za ciemne przynajmniej te dostêpne u mnie w sklepie

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------


ja zap³acilam 46,90 zl bo akurat jest promocja w Rossmannie
tzn tz mi go kupil na walentynki
wybralam sobie odcien C4 Rosse Beige , myslalam ten nad tym porcelan rosse ale jak sprawdzilam na reku to byl bardzo jasny i bardzi rozowy , dla mnie zbyt jasny
a Ty w tym konkursie jaki odcien wybralas?
__________________
,, Kiedy¶ tam bêdziesz mia³ doros³± duszê,
Kiedy¶ tam, kiedy¶ tam ...
A dzi¶ jeste¶ ma³y jak okruszek,
Który Los rzuci³ nam... "


Nasza Ksiê¿niczka !
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-21, 10:52   #2713
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Iwonko ja wysz³am na chwilkê na dwór ¿eby zobaczyæ który lepszy bo te¿ w sztucznym ¶wietle kompletnie nie wiedzia³am który wzi±¶æ.Na prawdê true wydawa³ mi siê ciemniejszy.Kupowa³am u siebie w miejscowo¶ci w takim malutkim sklepie kosmetycznym.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

metaxa chodzi mi o ten http://www.helfy.pl/amla-olejek-do-wlosow to chyba ten sam co Ty wstawi³a¶a je¿eli pog³êbia kolor w³osów to jak dla mnie plus

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-02-21 o 10:54
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-21, 11:03   #2714
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Iwonko ja wysz³am na chwilkê na dwór ¿eby zobaczyæ który lepszy bo te¿ w sztucznym ¶wietle kompletnie nie wiedzia³am który wzi±¶æ.Na prawdê true wydawa³ mi siê ciemniejszy.Kupowa³am u siebie w miejscowo¶ci w takim malutkim sklepie kosmetycznym.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

metaxa chodzi mi o ten http://www.helfy.pl/amla-olejek-do-wlosow to chyba ten sam co Ty wstawi³a¶a je¿eli pog³êbia kolor w³osów to jak dla mnie plus

no to bede musiala nastepnym razem tez wyjsc i zobacze jak to wyglada w Lasting Finish
a ladnie kryje ten co kupilas ?
dla mnie true ivory jest idealny , wrecz identyczny jak moja cera nic a nic sie nie odroznia
bardzo nie lubie zaciemnych podkladow
__________________
,, Kiedy¶ tam bêdziesz mia³ doros³± duszê,
Kiedy¶ tam, kiedy¶ tam ...
A dzi¶ jeste¶ ma³y jak okruszek,
Który Los rzuci³ nam... "


Nasza Ksiê¿niczka !
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-21, 11:17   #2715
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
no to bede musiala nastepnym razem tez wyjsc i zobacze jak to wyglada w Lasting Finish
a ladnie kryje ten co kupilas ?
dla mnie true ivory jest idealny , wrecz identyczny jak moja cera nic a nic sie nie odroznia
bardzo nie lubie zaciemnych podkladow
Iwonko ja wcale nie mia³am zamiaru go kupowaæ po prostu posz³am po jaki¶ podk³ad bo mi siê skoñczy³ stary,i w³a¶nie zobaczy³am,¿e s± te nowe Rimmela chcia³am spróbowaæ. ³adnie kryje,mo¿e nie jest to idealne krycie ale dla mnie wystarczaj±ce.Cera wygl±da tak zdrowo,³adnie.Jestem zadowolona trochê ¿a³owa³am wydania prawie 40z³,ale jak pierwszy raz go wypróbowa³am to uzna³am,¿e na prawdê warto.A jak mi siê skoñczy to mo¿e wpróbuje ten co Ty masz zobaczymya co do odcieni,ja w zimie ma cerê mega blad±,dopiero wiosn± czy latem moja cera wygl±da"zdrowiej" je¿eli Ty nie jest taka blada to byæ mo¿e true ivory z tego nowego Rimmela by³by dla Ciebie dobrya ten Loreal który kupi³a¶ dobry jest?

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-02-21 o 11:20
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-21, 11:22   #2716
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Iwonko ja wysz³am na chwilkê na dwór ¿eby zobaczyæ który lepszy bo te¿ w sztucznym ¶wietle kompletnie nie wiedzia³am który wzi±¶æ.Na prawdê true wydawa³ mi siê ciemniejszy.Kupowa³am u siebie w miejscowo¶ci w takim malutkim sklepie kosmetycznym.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

metaxa chodzi mi o ten http://www.helfy.pl/amla-olejek-do-wlosow to chyba ten sam co Ty wstawi³a¶a je¿eli pog³êbia kolor w³osów to jak dla mnie plus
tak, aga to ten
na allegro masz 240 ml za 21,50 z³
chyba bardziej siê op³aca
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-21, 11:23   #2717
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
tak, aga to ten
na allegro masz 240 ml za 21,50 z³
chyba bardziej siê op³aca
a to dziêki,nawet nie sprawdzalam zawsze robiê zakupy w tym sklepieopinie dobre,tak¿e musimy wypróbowaæa chcia³am zapytaæ czy tym olej nak³adasz na zwil¿one w³osy czy na suche?
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-21, 11:24   #2718
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

[QUOTE=ivoncia16;32445344]no a wlasnie jak ja sprawdzalam te dwa odcienie z seri Lasting Finish
to Tru ivory wydawal sie odrobine jasniejsze od ivory , nie wiem czy tak jest w tej seri czy poprostu przez to swiatlo tak wygladalo , u mnie w Rossmannie jest okropne swiatlo do wybierania podkladu
ale naprawde polecam Ci Lasting Finish jest super ! i czesto w promocji
nie wiem jak sprawdza sie ten wasz podklad ale tez ma dobre opinie
wlasnie rozmyslalam czy go nie wziasc a wzielam ten Loreala a moze akurat ten co TY masz jest lepszy
no ale trudno mam Loreala i bede musiala uzywac
wogole ja mam manie na podklady hehe tak mnie wzielo jakis czas temu

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ivoncia, ja mam podk³ad supertrwa³y
a je¶li chodzi o ten z Loreala to by³ og³oszony konkurs w którym wziê³am udzia³
moze siê uda i wpadnie mi w rêce
a ile za niego d±³a¶??
z Max Factora mam z tym serum ale kolory s± dla mnie za ciemne przynajmniej te dostêpne u mnie w sklepie

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------


ja zap³acilam 46,90 zl bo akurat jest promocja w Rossmannie
tzn tz mi go kupil na walentynki
wybralam sobie odcien C4 Rosse Beige , myslalam ten nad tym porcelan rosse ale jak sprawdzilam na reku to byl bardzo jasny i bardzi rozowy , dla mnie zbyt jasny
a Ty w tym konkursie jaki odcien wybralas?
chyba najjasniejszy

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
a to dziêki,nawet nie sprawdzalam zawsze robiê zakupy w tym sklepieopinie dobre,tak¿e musimy wypróbowaæa chcia³am zapytaæ czy tym olej nak³adasz na zwil¿one w³osy czy na suche?
na suche, zauwazy³am ze jak olejek jest ciep³y to lepiej siê rozprowadza
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-21, 11:51   #2719
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Iwonko ja wcale nie mia³am zamiaru go kupowaæ po prostu posz³am po jaki¶ podk³ad bo mi siê skoñczy³ stary,i w³a¶nie zobaczy³am,¿e s± te nowe Rimmela chcia³am spróbowaæ. ³adnie kryje,mo¿e nie jest to idealne krycie ale dla mnie wystarczaj±ce.Cera wygl±da tak zdrowo,³adnie.Jestem zadowolona trochê ¿a³owa³am wydania prawie 40z³,ale jak pierwszy raz go wypróbowa³am to uzna³am,¿e na prawdê warto.A jak mi siê skoñczy to mo¿e wpróbuje ten co Ty masz zobaczymya co do odcieni,ja w zimie ma cerê mega blad±,dopiero wiosn± czy latem moja cera wygl±da"zdrowiej" je¿eli Ty nie jest taka blada to byæ mo¿e true ivory z tego nowego Rimmela by³by dla Ciebie dobrya ten Loreal który kupi³a¶ dobry jest?

moze kiedys wyprobuje tez podklad co kupilas
powiem Ci ze zaluje troszke ze kupilam tego LOreala myslalam ze bedzie lepszy no ale trudno
lepszy jest Rimmel Lasting Finish jak dla mnie , nawet o wiele lepszy !
ale jak juz mam to bede musiala uzywac

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Agatko w Rossmanie jest teraz promocja na produkty Rimmela
- 20 % na wszystkie
ciekawe ile kosztuje ten podklad co kupilas
__________________
,, Kiedy¶ tam bêdziesz mia³ doros³± duszê,
Kiedy¶ tam, kiedy¶ tam ...
A dzi¶ jeste¶ ma³y jak okruszek,
Który Los rzuci³ nam... "


Nasza Ksiê¿niczka !
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 15:52   #2720
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
znowu z kompem co¶ nie tak??

racja, korzystanie z neta w telefonie jest jak±¶ masakr±
nie z kompem wszystko w porz±dku , daje radê, wcale tak rzadko nie jestem fakt, ¿e mniej piszê, ale wiem, ¿e wybaczycie mi

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a planujesz kupiæ jak±¶ farbe??
ja do twarzy u¿ywam p³ynu miecelarnego ju¿ od dawna i d³ugo przy nim zostane

p³yn micelarny to cudo natury, ja te¿ tylko tego kosmetyku uzywam do demakijazu

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez flexx Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie
Zafarbowa³am w³osy na orzechowy br±z (Joanna), wyj¶ciowy kolor ciemny blond, mo¿e nawet ¶redni. W³osy rozja¶niane, jako¶ nie trzymaj± farby - t± w piance Schwarzkopfa zaraz odrzuca³y. Obecnie do¶æ ciemny br±z (s±dzê, ¿e siê spierze, bo Joanna raczej nie jest zbyt trwa³± farb±) , chcia³abym mieæ kolor br±z - naturalnie wygl±daj±cy br±z, na który w wakacje mog³abym zaszaleæ i na³o¿yæ jak±¶ nietrwa³± szamponetkê ¿eby uzyskaæ co¶ podobnego - KLIK. Bardzo zale¿y mi aby kolor nie by³ ani zbyt ciemny ani zbyt jasny
Co powinnam zrobiæ? Bo raczej nie nak³adaæ na sprany nawet kolor innej farby w odcieniu br±z. My¶lê ¿e to by tylko przyciemni³o w³osy. I tak sobie rozmy¶la³am ¿eby na sprany kolor po³o¿yæ farbê Natural&Easy w odcieniu ¶redniego srebrzystego popielatego blondu (mia³am, odcieñ rzeczywi¶cie popielaty) ¿eby trochê wybiæ nienaturalne odcienie miedzi/czerwieni z w³osków. A potem stosowaæ jak±¶ farbkê w odcieniu br±zu o naturalnym odcieniu - na odrosty i potem przeci±gn±æ.
Szczerze mówi±c nie mam pojêcia czy to dobry pomys³, zale¿y mi na utrzymaniu br±zu, a nie wpêdzeniu siê w krucz± czerñ, bo ju¿ j± przerabia³am.

Kolor jaki mi siê podoba - KLIK
KLIK

hm... wiesz, co mo¿na co¶ takiego spróbowaæ, ale trzeba koniecznie omin±æ odrost... a potem juz po³ozyæ farbê na ca³e w³osy mi joanna orzechowy br±z spra³a siê ca³kiem sporo... wiêc poczekaj a¿ porz±dnie Ci sie spierze, od¿ywiaj w tym czasie a potem eksperymentuj

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-02-21 o 15:54
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-21, 20:42   #2721
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

A ja mam Soft Beige 200, idealnie mi pasuje.

U¿ywam Bourjois (super), Avon a teraz Rimmel. A jak mam przyp³yw wiêkszej gotówki to wtedy szalejê i Helena Rubinstein . Po tym to ju¿ photoshopa nie potrzeba
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-21, 21:48   #2722
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 178
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Dziewczyny ja jestem teraz blondynka farbowana farba, marze o brazie a najbardziej podoba mi sie taki ciemniejszy tylko ze moje naturalne wlosy sa dosc jasne lekko rudawe i boje sie ze to bedzie wyglafac nieestetycznie
Czy ktoras z was tez farbuje na braz z naturalnie jasnych??? )

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Tzn chodzi mi o to ze odrosty beda wygladac nieestetycznie
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-22, 07:22   #2723
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
nie z kompem wszystko w porz±dku , daje radê, wcale tak rzadko nie jestem fakt, ¿e mniej piszê, ale wiem, ¿e wybaczycie mi



p³yn micelarny to cudo natury, ja te¿ tylko tego kosmetyku uzywam do demakijazu

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------


hm... wiesz, co mo¿na co¶ takiego spróbowaæ, ale trzeba koniecznie omin±æ odrost... a potem juz po³ozyæ farbê na ca³e w³osy mi joanna orzechowy br±z spra³a siê ca³kiem sporo... wiêc poczekaj a¿ porz±dnie Ci sie spierze, od¿ywiaj w tym czasie a potem eksperymentuj
no ja nie wiem czy wybaczê

ibyza, nie klupuj tylko p³ynu micelarnego z Lirene
to jest totalna pomy³ka

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam Soft Beige 200, idealnie mi pasuje.

U¿ywam Bourjois (super), Avon a teraz Rimmel. A jak mam przyp³yw wiêkszej gotówki to wtedy szalejê i Helena Rubinstein . Po tym to ju¿ photoshopa nie potrzeba
a konkretnie to o jak± Helenkê Ci chodzi??

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez bonita88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny ja jestem teraz blondynka farbowana farba, marze o brazie a najbardziej podoba mi sie taki ciemniejszy tylko ze moje naturalne wlosy sa dosc jasne lekko rudawe i boje sie ze to bedzie wyglafac nieestetycznie
Czy ktoras z was tez farbuje na braz z naturalnie jasnych??? )

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Tzn chodzi mi o to ze odrosty beda wygladac nieestetycznie
ivoncia farbuje na ciemno ale a¿ takich jasnych swoich w³osów to nie ma
niemniej jednak z odrostami ma w³asnie straszny problem
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:27   #2724
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Metaxa, albo Prodigy albo Color Clone, oba s± rewelacyjne.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-22, 14:10   #2725
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Metaxa, albo Prodigy albo Color Clone, oba s± rewelacyjne.
bedê je mia³a na uwadze w przysz³o¶ci

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

zamówi³am ten olejek Amla
22 z³ przesy³ka gratis
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-22, 14:17   #2726
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
dla mnie te¿ z Loreala tak nie bardzo pasuj±
z avonu mam ten podk³ad trwa³y, wystarczy niewiele i twarz jest ³adne pokryta

apropo w³osów
jak skoñczy mi siê vatika planujê kupiæ ten olejek
mi³a go która¶ z Was?
ja go mia³am, du¿o dziewczyn sobie chwali ale ja nie mog³am znie¶æ koszmarnego zapachu a co najwa¿niejsze na w³osach nie zauwa¿y³am ¿adnego efektu wiec w chwili z³osci wyla³am wiêksze pó³ du¿ej butelki do zlewu

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
dla mnie te¿ z Loreala tak nie bardzo pasuj±
z avonu mam ten podk³ad trwa³y, wystarczy niewiele i twarz jest ³adne pokryta

apropo w³osów
jak skoñczy mi siê vatika planujê kupiæ ten olejek
mi³a go która¶ z Was?
Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
bedê je mia³a na uwadze w przysz³o¶ci

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

zamówi³am ten olejek Amla
22 z³ przesy³ka gratis
chyba sie troche spó¼ni³am z odpowiedzi±
kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-22, 14:20   #2727
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka¿ wiadomo¶æ
ja go mia³am, du¿o dziewczyn sobie chwali ale ja nie mog³am znie¶æ koszmarnego zapachu a co najwa¿niejsze na w³osach nie zauwa¿y³am ¿adnego efektu wiec w chwili z³osci wyla³am wiêksze pó³ du¿ej butelki do zlewu

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------





chyba sie troche spó¼ni³am z odpowiedzi±
no trudno, zobaczymy, nie s± to jakie¶ straszne pieni±dze na szczê¶cie
ale kto wie moze mi przypasuje
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-22, 14:24   #2728
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
no trudno, zobaczymy, nie s± to jakie¶ straszne pieni±dze na szczê¶cie
ale kto wie moze mi przypasuje
tego oczywi¶cie ¿yczê sama mam ochote na jaki¶ nowy olej ale najpierw spróbuje wykoñczyæ moja alterre
kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-22, 14:36   #2729
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka¿ wiadomo¶æ
tego oczywi¶cie ¿yczê sama mam ochote na jaki¶ nowy olej ale najpierw spróbuje wykoñczyæ moja alterre
ja jeszcze mam vatike i ca³kiem nie¼le sobie radzi

a któr± masz alterrê? ja mam limonkow±
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-22, 14:56   #2730
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja jeszcze mam vatike i ca³kiem nie¼le sobie radzi

a któr± masz alterrê? ja mam limonkow±
ja mam t± z migda³em i pajaj±, ¶licznie pachnie i moje w³osy j± kochaj± bo jest taka `lekka` i mam po niej ca³kiem fajne w³oski

w³a¶nie my¶la³am nad t± vatik± ale boje sie trochê kokosa bo mia³am kiedy¶ próbkê parachute i sie nie sprawdzi³o, wg moje k³aczki s± jakie¶ dziwne(jestem krêconow³osa, albo rachej puchow³osa)
kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.