Koty - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-14, 11:17   #271
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Koty

Cytat:
Napisane przez aqa31 Pokaż wiadomość
Moje RC wcinają i nic im nie jest. Zdrowe są i ładnie wyglądają (znaczy futro itp.)

Moja też, ładnie na nim wyrosła - bo od małego dostaje - i teraz też dobrze wygląda. Nie choruje, futerko błyszczy jak marzenie. Będę musiała znaleźć jakieś porządne jedzonko miękkie, bo najczęściej daję jej gourmeta (tam serio nie ma mięcha? A wygląda, jakby było .___. ) w saszetkach, takiego z wołowiną, albo tuńczykiem...ale tylko raz na dwa tygodnie, albo coś koło tego, więc raczej jej nie zaszkodzi
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 16:33   #272
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Koty

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
mój tata ostatnio kupił Shebe 30 puszek i trzeba to teraz wykorzystać chyba go nie namówię na Animodę.
Choć i tak po kryjomu kupuje kotu lepsze
Edit: zauważyłam że krak-vet ma jeszcze TOTW ale tylko duże pojemnosci

Animodna jest niedużo lepsza.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 17:00   #273
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Koty

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Animodna jest niedużo lepsza.
a zawsze myslałam że Sheba jest kiepska...
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 20:57   #274
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty

Kupuje / kupował ktoś kotom PERFECT FIT lub PURINĘ ONE?
Kupiłam moim kotom te suche karmy i chętnie jedzą

Zarejestrowałam się na http://www.purina-one.pl/ i od jutra będę prowadziła internetową książeczkę zdrowia moich kotów

Jest super!!! Można pisać pamiętnik w imieniu kota i dodawać zdjęcia
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 14:50   #275
Tacca
Zakorzenienie
 
Avatar Tacca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 051
Dot.: Koty

Moja Miśka też purinę wcina w zasadzie tylko purinę, nic innego jej nie smakuje.. Ja kupuję mieszankę puriny i odsierszczacza... Wet mi polecił
Tacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 07:26   #276
aqa31
Raczkowanie
 
Avatar aqa31
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mój świat...
Wiadomości: 178
Dot.: Koty

A do mnie się w piątek przyplątało takie małe, chude, wystraszone i z raną na nodze kocisko. Kocurek ma może z dwa miesiące. I wzięłam. Nie mogłam zostawić. Dziś jedziemy do weta . Mam nadzieję, że jest zdrowy
__________________
Miliony marzą o nieśmiertelności, jednocześnie nie wiedząc co ze sobą zrobić w niedzielne, deszczowe popołudnie - Susan Ert

Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej. - Paulo Coelho
aqa31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 12:18   #277
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty

Moje koty też uwielbiają Perfect Fit Junior

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez aqa31 Pokaż wiadomość
A do mnie się w piątek przyplątało takie małe, chude, wystraszone i z raną na nodze kocisko. Kocurek ma może z dwa miesiące. I wzięłam. Nie mogłam zostawić. Dziś jedziemy do weta . Mam nadzieję, że jest zdrowy
Jak dasz radę, to wstaw zdjęcie kociaka i napisz, co powiedział wet
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 16:50   #278
aqa31
Raczkowanie
 
Avatar aqa31
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mój świat...
Wiadomości: 178
Dot.: Koty

Właśnie wróciliśmy od weta. Kotek ma nieco ponad miesiąc, jest zdrowy, ale zaniedbany. Ma robaki (pastylki do jedzenia raz dziennie), niegłędoką ranę na tylnej łapce (dwa razy dzienne przecierać płynem, a kiedy zacznie odrastać futro raz dziennie smarować mastką). Powinien jeść raz dziennie (przez około tydzień nic nie jadł- nie chcemy rewelacji żołądkowej). Ma pchły- obróżka już kupiona. W piątek mamy się zameldować- szczepionka i wizyta kontrolna. Zapomniałabym- maluch ma na imie Lucky (czyt. Laki).

A oto i moja nowa pociecha.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2343.jpg (157,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2346.jpg (153,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2353.jpg (154,8 KB, 55 załadowań)
__________________
Miliony marzą o nieśmiertelności, jednocześnie nie wiedząc co ze sobą zrobić w niedzielne, deszczowe popołudnie - Susan Ert

Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej. - Paulo Coelho
aqa31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 17:05   #279
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Koty

sliczny ! Masz dobre serce
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 17:14   #280
aqa31
Raczkowanie
 
Avatar aqa31
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mój świat...
Wiadomości: 178
Dot.: Koty

Nie mogłam zostawić przestraszonego, chudego jak kościotrup, bezdomnego i w dodatku RANNEGO kociaka.
__________________
Miliony marzą o nieśmiertelności, jednocześnie nie wiedząc co ze sobą zrobić w niedzielne, deszczowe popołudnie - Susan Ert

Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej. - Paulo Coelho
aqa31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 17:38   #281
Gosiu
Rozeznanie
 
Avatar Gosiu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
Dot.: Koty

Jaki cudowny, aż się wzruszyłam!
Gosiu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 18:04   #282
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty

Cytat:
Napisane przez aqa31 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciliśmy od weta. Kotek ma nieco ponad miesiąc, jest zdrowy, ale zaniedbany. Ma robaki (pastylki do jedzenia raz dziennie), niegłędoką ranę na tylnej łapce (dwa razy dzienne przecierać płynem, a kiedy zacznie odrastać futro raz dziennie smarować mastką). Powinien jeść raz dziennie (przez około tydzień nic nie jadł- nie chcemy rewelacji żołądkowej). Ma pchły- obróżka już kupiona. W piątek mamy się zameldować- szczepionka i wizyta kontrolna. Zapomniałabym- maluch ma na imie Lucky (czyt. Laki).
Kurczę, mój chomik chyba więcej ważył...

He, he Lucky to moja papuga nimfa, która jako jedyna przeżyła z pierwszego lęgu...

Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia : cmok:
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 20:59   #283
Otoshi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 61
Smile Dot.: Koty

Witam.
Jako że to temat o kociskach, od razu informuję - tych futrzanych potworów mam... pięć. 4 przygarnięte dachowce i persa. W kolejności wiekowej i "przybycia" do nas. - Trussi (pers, niemalże 14 l.), Becki (8 l.), Cyryl (7 l.), Nina i Franek (4 l.). Potworki są strasznie wybredne - raz im się zachciewa Persiana (RC), którego zresztą jedzą najczęściej wraz z Kittenem (RC), drugi raz mają ochotę na zwykłego Whiskasa i wcinają go jak trzeba . Chłopcy (oprócz Tuta) sercem, nerką czy w ostateczności wątróbką nie pogardzą, a dziewczyny (i nie tylko) skubną sobie od czasu do czasu rybkę czy mięso z kurczaka z zupy. Ogółem kocham je bardzo bardzo, ale nieraz byłam bliska palpitacji serca.
Otoshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 23:37   #284
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Koty

Aga za kilka tygodni będzie z niego pulpecik
Jeśli wet prawidłowo odgadł jak długo kotek nie jadł to jest z nim bardzo źle, obserwuj czy robi kupkę, po tak długim czasie niejedzenia kotom przestają zupełnie pracować jelita

Ja bym raczej nie głodziła kotka, bo raz dziennie to dopiero by było zabójstwo dla jego flaczków, koty z natury lubią podjadać kilkanaście razy dziennie po maleńkiej porcji, dawaj mu po łyżce jedzenia 5-6 razy dziennie, tylko nie mleko. najlepiej gotowanego kurczaczka a jeszcze lepiej indorka

Nie jedną kocią bidę udało mi się odchuchać, to bardzo miłe uczucie patrzeć jak takie zabiedzone brzydkie kaczątko przeistacza się w pięknego łabądka

Wyczyść maleńkiemu wacikiem z letnią wodą pod noskiem i przy oczkach.

Weterynarz nie dał żadnego środka na pchły?! Obróżka to za mało, trzeba szybko przepędzić z bidusia tą inwazję pcheł.
Zaglądałaś do uszek czy nie ma świerzbu?
Wygląda to tak jakby kot miał straszliwie zabrudzone uszka ziemią.

Gratuluję zakocenia, powodzenia kocia mamo
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.

Edytowane przez trojka
Czas edycji: 2009-08-16 o 23:38
trojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 06:03   #285
aqa31
Raczkowanie
 
Avatar aqa31
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mój świat...
Wiadomości: 178
Dot.: Koty

Świerzbu nie ma, wacikiem już przemyte, ale było ciężko bo kociak się wyrywał. On sam mało je, znaczy dostał gotowanego kurczaka i troszkę suchej karmy i wodę. Zjadł kurczka może z 2 kawałki, karmy nie tkną wody też nie. Dopiero dzisiaj zjadł ładnie. Pcheł to on tam nie ma za dużo, wet go dokładnie obejrzał i może tam były ze dwie. Więc obróżka jest w sam raz. Teraz to jedyne co on robi to śpi, pije wode i skacze po parapetach. Ale w większości śpi .
__________________
Miliony marzą o nieśmiertelności, jednocześnie nie wiedząc co ze sobą zrobić w niedzielne, deszczowe popołudnie - Susan Ert

Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej. - Paulo Coelho
aqa31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 08:40   #286
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Koty

Cytat:
Napisane przez aqa31 Pokaż wiadomość
Nie mogłam zostawić przestraszonego, chudego jak kościotrup, bezdomnego i w dodatku RANNEGO kociaka.
niestety 99% naszego społeczeństwa w ogóle nie przejełoby się takim widokiem, a jeszcze mniej byłoby gotowych go przygarnąć i mu pomóc. dlatego cieszę się, że spotkał na swojej drodze kogoś takiego jak ty a kotkowi życzę zdrowia
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 09:52   #287
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty

Ja to mam " szczęście" do znajdywania porzuconych psów
4 lata temu znalazłam w parku niewidomego -bodajże- pekińczyka ( cały biały ).Jaki on był kochany!!!Taki pieszczoch
Niestety, musiałam go oddać do schroniska, bo miałam już swoje 2 psy...
Nie mogłam tego przeżyć...

Innym razem znalazłam beagla. Oczywiście dałam mu z koleżanką jeść.On tak za nami chodził, więc przez kilka dni na noc zamykałyśmy go w ogródku, żeby go psy nie pogryzły albo żeby nie wpadł pod samochód.
Potem rodzice zawieźli go do znajomych na wieś. W samochodzie siedział jak aniołek, choć było widać, że był trzymany na dworze ( miał taką wygniecioną sierść na szyi od obroży).

Miałam jeszcze kilka takich przypadków znalezienia psa, ale już ich za dobrze nie pamiętam.

A znalezione koty, podrzucałam mojej sąsiadce. Ona i tak miała ich dużo, więc na pewno się nie zorientowała.Zresztą, ona jak zobaczy jakiegoś kota to od razu go zabiera do siebie, bo "ktoś go wyrzucił". Przynajmniej mają ciepło i jedzenie.
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 18:27   #288
the kamm
Zadomowienie
 
Avatar the kamm
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL.
Wiadomości: 1 899
Dot.: Koty

WRÓCIŁAAAM !
Od jutra zaczynam poszukiwania kociaka w okolicy
Hehe
Aha , może ktoś zna adres jakiejś PORZĄDNEJ hodowli w podlaskim , coo ???
Nie umiem jakoś nic znaleść ...

Edytowane przez the kamm
Czas edycji: 2009-08-17 o 18:42
the kamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 19:20   #289
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Koty

Cytat:
Napisane przez the kamm Pokaż wiadomość
WRÓCIŁAAAM !
Od jutra zaczynam poszukiwania kociaka w okolicy
Hehe
Aha , może ktoś zna adres jakiejś PORZĄDNEJ hodowli w podlaskim , coo ???
Nie umiem jakoś nic znaleść ...
a z jakiegis miasta jestes dokladnie, albo obok jakiego wiekszego miasta mieszkasz? szukasz kota z rodowodem czy moze to byc tez zwykly kociak?!

masz jakies preferencje co do wieku? koloru? charakteru? plci?

Edytowane przez marea
Czas edycji: 2009-08-17 o 19:44
marea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 20:30   #290
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Koty

Cytat:
Napisane przez aqa31 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciliśmy od weta. Kotek ma nieco ponad miesiąc, jest zdrowy, ale zaniedbany. Ma robaki (pastylki do jedzenia raz dziennie), niegłędoką ranę na tylnej łapce (dwa razy dzienne przecierać płynem, a kiedy zacznie odrastać futro raz dziennie smarować mastką). Powinien jeść raz dziennie (przez około tydzień nic nie jadł- nie chcemy rewelacji żołądkowej). Ma pchły- obróżka już kupiona. W piątek mamy się zameldować- szczepionka i wizyta kontrolna. Zapomniałabym- maluch ma na imie Lucky (czyt. Laki).

A oto i moja nowa pociecha.

Kociak słodziutki.

oby więcej było takich dobrych ludzi jak ty
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 21:35   #291
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty

Cytat:
Napisane przez aqa31 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciliśmy od weta. Kotek ma nieco ponad miesiąc, jest zdrowy, ale zaniedbany. Ma robaki (pastylki do jedzenia raz dziennie), niegłędoką ranę na tylnej łapce (dwa razy dzienne przecierać płynem, a kiedy zacznie odrastać futro raz dziennie smarować mastką). Powinien jeść raz dziennie (przez około tydzień nic nie jadł- nie chcemy rewelacji żołądkowej). Ma pchły- obróżka już kupiona. W piątek mamy się zameldować- szczepionka i wizyta kontrolna. Zapomniałabym- maluch ma na imie Lucky (czyt. Laki).
lepiej poczekac ze szczepieniem i zaszczepić kotka 10 dni po odrobaczeniu (i gdy zagoi sie ranka, bo inaczej szczepionka nie zadziała tak, jak powinna). To mało prawdopodobne, że kociak nie jadł od tygodnia, bo raczej by tego nie przeżył. Lepiej dawajcie mu małe porcje, ale często (3-4 razy dziennie). Możecie dawać mu też taką odżywkę http://www.krakvet.pl/royal-canin-co...rt-p-2000.html
Niech się zdrowo chowa
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 22:18   #292
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomości: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: Koty

Cytat:
Napisane przez aqa31 Pokaż wiadomość
(dwa razy dzienne przecierać płynem, a kiedy zacznie odrastać futro raz dziennie smarować mastką)..
Hmmm..czym?? Rozumiem że zdrobniłaś słowo "maść", bo "mastka" to coś, czym niekoniecznie chciałabyś smarować łapki swojego kota, sprawdź na wikipedii
Wredonisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 07:05   #293
aqa31
Raczkowanie
 
Avatar aqa31
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mój świat...
Wiadomości: 178
Dot.: Koty

Ależ oczywiście, chodzi mi o maść- tylko nazwałam to mastką, bo to jest naprawdę malutkie opakowanko, ma może z 7cm i bardzo malutkimi ilościami mam mu to smarować.
__________________
Miliony marzą o nieśmiertelności, jednocześnie nie wiedząc co ze sobą zrobić w niedzielne, deszczowe popołudnie - Susan Ert

Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej. - Paulo Coelho
aqa31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 09:56   #294
the kamm
Zadomowienie
 
Avatar the kamm
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL.
Wiadomości: 1 899
Post Dot.: Koty

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
a z jakiegis miasta jestes dokladnie, albo obok jakiego wiekszego miasta mieszkasz? szukasz kota z rodowodem czy moze to byc tez zwykly kociak?!

masz jakies preferencje co do wieku? koloru? charakteru? plci?
Mam dosyć blisko do Sokółki . Z Białegostoku też może być , albo z jakiegoś miasta w tych okolicach .
Raczej zwykly kociak , może być jakiś mieszaniec albo zwykły kot domowy . Ewentualnie rasowy , ale byle nie długowłosy i nie drogi - do 30 zł max , wątpie żebym kupiła za taką cenę rasowego .
Wiek , hmmm... Najlepiej żeby teraz miał od 8 do 13 tygodni , czyli taki mały , ale już samodzielny .
Płeć - chłopczyk .
Koloru raczej nie ...
Charakter chyba też konkretnie nie , no ale najlepiej żeby był spokojny i najważniejsze - lubił głaski

Acha , bardzo ważne dla mnie jest żeby nie był przyzwyczajony do podwórka i dobrze czuł się w mieszkaniu , ponieważ nie będzie u mnie miał pełnej swobody ruchu , gdyż mieszkam w bloku - dość wysoko . Będę chyba wychodzić z nim na spacery , ale na szelkach i smyczy .

Ufff... - Ankieta wypełniona

Masz jakieś propozycje ?
the kamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 11:31   #295
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Koty

Kamm, a nie myslalas o wizycie w schronisku?? Mnóstwo kotów czeka na nowy dom, do wyboru do koloru, duze,małe, białe,czarne, kolorowe zaszczepione, odrobaczone Poza tym opiekunki zwierząt w schronisku są do nich strasznie przywiązane i doskonale sie orientują w ich charakterach i potrzebach. Doradzą
Ja przyszłam powiedziałam, ze chce kotke do mieszkania, może być dorosła, a pani pokazała palcem które sie nadają i od maja mieszkamy sobie razem (z kotkami, nie z pania oczywiscie )
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 11:55   #296
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Koty

Mojego kocurka, przyniosła do domu mama jakieś 10 dni temu. Był to spory szok szczególnie dla taty, gdyż mama poszla na zakupy a wróciła z zawiniętym w koc rudym kociakiem . Dałam mu na imię Alfred, wszyscy śmieja się z tego imienia, ale ja uważam ze do kotka idealnie pasuje . Mama spełniła swoje marzenie o rudym kociaku, a ja tym zwierzakiem musze sie opiekowac. Przyznam szczerze, że warto - Alfred jest tak wesołym pupilem, mozna na niego patrzyć godzinami. Troszke broi, ale to normalne u kociąt.

Mój kociak uważa mnie za mame;p zawsze gdy leze w łózku przychodzi i ciągnie mnie za ucho;p. Reauguje już na imie, jednak tylko wtedy gdy ja go wołam - może to głos a nie imie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_1086.jpg (158,1 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1106.jpg (155,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1179.jpg (167,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1099.jpg (182,2 KB, 52 załadowań)
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 12:15   #297
aqa31
Raczkowanie
 
Avatar aqa31
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mój świat...
Wiadomości: 178
Dot.: Koty

Śliczny kociak
__________________
Miliony marzą o nieśmiertelności, jednocześnie nie wiedząc co ze sobą zrobić w niedzielne, deszczowe popołudnie - Susan Ert

Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej. - Paulo Coelho
aqa31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 12:44   #298
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Koty

Dziękuje ;*

aqa31 - świetny cytat P. Coelho
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 17:30   #299
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Koty

Aga31 bardzo się cieszę, że koteczek ma się lepiej. Do suchej karmy kotek powinien mieć cały czas dostęp by sobie pogryzać mógł,
ja mojego niejadka karmię bawiąc się z nim w rzucanie karmą, rzucam po podłodze, podrzucam do góry te jego kuleczki a on tak fajniutko łapie i zjada czasem tak się rozbawi że dzióbek otwiera i uda mi się z daleka trafić do pyszczka
Pisz często co słychać i kociaczka.

SleepingBeuty masz piękną rudą małpę zazdroszczę Ci rudziaczka

Wredonisia, Ty łobuziczko
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 17:47   #300
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Koty

Jasne, przejrzalam zwykla gratke, sa 3 strony kociakow do adopcji, przebywajacych obecnie w domach tymczasowych, czyli ktos je uczy jak zyc w domku, sa zazwyczaj juz odchowane, nauczone czystosci..ale wiesz zazwyczaj wymaga sie by zabezpieczyc balkon, okna czy twoi rodzice sa tego swiadomi i na to gotowi? kotki lubia polowac i taki kotek moze nieswiadomie spasc z balkonu czy okna i tragedia gotowa
Juz ci wklejam linki do stron napewno tez osoby te beda chetne dowiezc ci takiego kociaka, byleby mial dobry i kochany domek no i pamietajcie o wykastrowaniu w wieku ok 6 miesiecy, nie bedzie susial po kontach i wolal za kotkami

http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2046...bialystok.html - np te, sa 2 chlopczyki, jeden spokojniejszy drugi troszke wiekszy wariat

albo ten czarny chlopczyk - http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2046...bialystok.html

albo te http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1975...nie_tylko.html






Cytat:
Napisane przez the kamm Pokaż wiadomość
Mam dosyć blisko do Sokółki . Z Białegostoku też może być , albo z jakiegoś miasta w tych okolicach .
Raczej zwykly kociak , może być jakiś mieszaniec albo zwykły kot domowy . Ewentualnie rasowy , ale byle nie długowłosy i nie drogi - do 30 zł max , wątpie żebym kupiła za taką cenę rasowego .
Wiek , hmmm... Najlepiej żeby teraz miał od 8 do 13 tygodni , czyli taki mały , ale już samodzielny .
Płeć - chłopczyk .
Koloru raczej nie ...
Charakter chyba też konkretnie nie , no ale najlepiej żeby był spokojny i najważniejsze - lubił głaski

Acha , bardzo ważne dla mnie jest żeby nie był przyzwyczajony do podwórka i dobrze czuł się w mieszkaniu , ponieważ nie będzie u mnie miał pełnej swobody ruchu , gdyż mieszkam w bloku - dość wysoko . Będę chyba wychodzić z nim na spacery , ale na szelkach i smyczy .

Ufff... - Ankieta wypełniona

Masz jakieś propozycje ?
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.