Oryginał czy podróbka? - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-17, 07:59   #2791
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Oryginał czy podróbka?

[QUOTE=Dorisa32;13764258]Witam. Zachorowałam na Allure. Dzis przegladajac aukcje na all znalazlam cos takiego. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=711278077 Wersja letnia. Hmmm może jest i letnia ale moja wiedza niestety jest zbyt mala aby ocenic czy to prawda. Prosze o pomoc. Pogrzebałam na wizazu i nic podobnego nie znalazlam Co o tej aukcji sadzic i czy oczywiscie jest to oryginal ?


coś takiego istnieje, na tej stronie można to zobaczyć ,trzeba przeczekać intro a potem kliknąć w eager for live ,ale czy na aallegro to oryginał to nie wiem

podaje linka http://www.bohemiadesign.com.au/ALLURE.swf


no i tu też jest

http://nbcosmetic.com/products_detai...11267-0-1.html

Edytowane przez angellika
Czas edycji: 2009-08-17 o 08:19
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 08:11   #2792
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Mgiełki do włosów mają szronione szkło, no ale to nie mgiełka...
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 08:16   #2793
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Dorisa32 Pokaż wiadomość
Witam. Zachorowałam na Allure. Dzis przegladajac aukcje na all znalazlam cos takiego. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=711278077 Wersja letnia. Hmmm może jest i letnia ale moja wiedza niestety jest zbyt mala aby ocenic czy to prawda. Prosze o pomoc. Pogrzebałam na wizazu i nic podobnego nie znalazlam Co o tej aukcji sadzic i czy oczywiscie jest to oryginal ?
Wygląda na oryginał, tylko nieco wiekowy.
Znalazłam tą wersję w necie, jest to wersja letnia , odświeżajca z 2002 roku , chyba limitowanka. Trudno stwierdzić czy trzyma zapach i jak długo, może spytaj sprzedajacej.
__________________
WYMIANA Pearl mancera

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2009-08-17 o 08:34
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 08:25   #2794
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Nie słyszałam o takiej wersji Allure.
jest taka wersja,w moim poście powyżej są linki


i na stronie zagranicznej SEPHORY także cos takiego jest tyle tylko że plyn w środku nie jest taki ciemny jak na te aukcji allegro ,a jasny

Edytowane przez angellika
Czas edycji: 2009-08-17 o 08:30
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 08:45   #2795
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
jest taka wersja,w moim poście powyżej są linki


i na stronie zagranicznej SEPHORY także cos takiego jest tyle tylko że plyn w środku nie jest taki ciemny jak na te aukcji allegro ,a jasny
Wiem, edytowałam post
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 11:01   #2796
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
to i ja sie chetnie doksztalce w temacie j'adore...bo nie mialam 'butli' w produkcie i na allegro nie potrafie odroznic ich od podrobki... jesli jest gdzies na Wizazu opis oryginalu i podrobki, to poprosze o linka, chetnie poczytam


szkoda, ze te zlote limitowanki juz nie do zdobycia w zasadzie, tez ubolewam nad tym strasznie...ze tez nie bralam na allegro jak byly...;(
nie wiem czy jest na wizażu taki wątek Ja " dokształcam " sie głównie praktycznie
Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
No jasny jakiś ten Twój Jadore, kurka.

Chyba że to kwestia mniejszej pojemności...skoro reszta jak mówisz się zgadza. Butelka porządnie wygląda...
jasny, jasny.............
butelka idealna, zapach OK, trwałość OK, tylko ten kolor, ale juz nie chce mi się dochodzić, czy to tak świetnie zrobiona podróbka, czy kolor sie po prostu zmienił.Za te [ieniądze , przeżyje to W Marrinaud, Pani stwierdziła, że testery Jadore jaśnieją i faktycznie jak wyjeła Jadore z kartonu to było ciemniejsze od testera.
Pokazywała mi jeszcze ( w dowód, że testery zmieniaja kolor, jak tak sobie stoją ) jakieś męskie perf, nie pamiętam juz jakie to były, ale z niebieskich zrobiły sie zielone
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 11:28   #2797
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Dorisa32 Pokaż wiadomość
Witam. Zachorowałam na Allure. Dzis przegladajac aukcje na all znalazlam cos takiego. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=711278077 Wersja letnia. Hmmm może jest i letnia ale moja wiedza niestety jest zbyt mala aby ocenic czy to prawda. Prosze o pomoc. Pogrzebałam na wizazu i nic podobnego nie znalazlam Co o tej aukcji sadzic i czy oczywiscie jest to oryginal ?
ja bym nie skusiła się na cos takiego

po pierwsze -uzywane
po drugie -staroc
po trzecie -noszone w torebce
po czwarte- wpłata tylko na konto bankowe,nie ma przy odbiorze,dostaniesz jakies g...


takie resztki.......po co?ja bym za darmo takie coś oddała

Edytowane przez angellika
Czas edycji: 2009-08-17 o 11:31
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 11:35   #2798
aqa31
Raczkowanie
 
Avatar aqa31
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mój świat...
Wiadomości: 178
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Ja też bym tego nie brała. Ale jak zrobisz to już twoja sprawa
__________________
Miliony marzą o nieśmiertelności, jednocześnie nie wiedząc co ze sobą zrobić w niedzielne, deszczowe popołudnie - Susan Ert

Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej. - Paulo Coelho
aqa31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 12:16   #2799
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Witam
Mam pytanie. Mam Nine- 50 ml. Oryginalna z perfumerii, nie mam watpliwosci. Zdejmuje sie z niej tylko koreczek, listki sa przytwierdzone do atomizera. Czy tak samo jest w 30-tce? Czy zdejmuje sie je razem z korkiem?
Beyza, ja mam 30 ml Niny kupione w Drogerii Natura, więc oryginał i tam są listki przytwierdzone do koreczka i jak zdejmujesz korek, to listki również ( nie zostają one na butelce)
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 12:19   #2800
aqa31
Raczkowanie
 
Avatar aqa31
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mój świat...
Wiadomości: 178
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
tam są listki przytwierdzone do koreczka i jak zdejmujesz korek, to listki również ( nie zostają one na butelce)
__________________
Miliony marzą o nieśmiertelności, jednocześnie nie wiedząc co ze sobą zrobić w niedzielne, deszczowe popołudnie - Susan Ert

Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej. - Paulo Coelho
aqa31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 12:19   #2801
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
ja bym nie skusiła się na cos takiego

po pierwsze -uzywane
po drugie -staroc
po trzecie -noszone w torebce
po czwarte- wpłata tylko na konto bankowe,nie ma przy odbiorze,dostaniesz jakies g...


takie resztki.......po co?ja bym za darmo takie coś oddała
Po pierwsze często tutaj kupujemy zapachy używane i perfumom niczego to nie ujmuje, nam też .
Po drugie kupujemy równiez perfumy noszone w torebce , w torebce jest ciemno i zapachowi nic się nie dzieje, gorzej jak stoi na toaletce pod oknem.
Po trzecie, sprzedająca nie oferuje resztek, tylko 80 ml.
Na marginesie , twoja sprawa co robisz z niechcianymi perfumami , możesz pryskać psa.

Jedyny istotny problem , w tym ,ze flakonik ma kilka lat i może mieć zmieniony lub nietrwały zapach.

Przy niewielkiej cenie , można ewentualnie zaryzykować, zależy jak bardzo ma się ochotę na Allure , ta woda miała dobre rezcenzje.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 12:40   #2802
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Po pierwsze często tutaj kupujemy zapachy używane i perfumom niczego to nie ujmuje, nam też .
Po drugie kupujemy równiez perfumy noszone w torebce , w torebce jest ciemno i zapachowi nic się nie dzieje, gorzej jak stoi na toaletce pod oknem.
Po trzecie, sprzedająca nie oferuje resztek, tylko 80 ml.
Na marginesie , twoja sprawa co robisz z niechcianymi perfumami , możesz pryskać psa.

Jedyny istotny problem , w tym ,ze flakonik ma kilka lat i może mieć zmieniony lub nietrwały zapach.

Przy niewielkiej cenie , można ewentualnie zaryzykować, zależy jak bardzo ma się ochotę na Allure , ta woda miała dobre rezcenzje.
a dlaczego mnie tak zaatakowalaś co?nie pisalam do ciebie,nikogo nie chciałam urazić ,po prostu wyraziłam swoje zdanie to tyle

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość


Jedyny istotny problem , w tym ,ze flakonik ma kilka lat i może mieć zmieniony lub nietrwały zapach.
no wiec dla mnie to skórka nie warta wyprawki jak mówi przysłowiedla mnie to produkt niepełnowartościowy,ale co kto lubi,powtarzam jeszcze raz wyraziłam swoje zdanie bo kazdy ma do tego prawo

a co do Twojej rady że niechcianymi perfumami mogę popsikać psa to nie skorzystam,dzięki za troskę

Edytowane przez angellika
Czas edycji: 2009-08-17 o 12:43
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 12:48   #2803
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
a dlaczego mnie tak zaatakowalaś co?nie pisalam do ciebie,nikogo nie chciałam urazić ,po prostu wyraziłam swoje zdanie to tyle
no wiec dla mnie to skórka nie warta wyprawki jak mówi przysłowie
angelliko, z kolei ROZ-ter-KA wyrazila zdanie chyba wiekszosci perfumeryjnych maniaczek dla mnie to zupelnie normalne, ze mozna kupic uzywane perfumy noszone w torebce (a o odbior osobisty mozna sie zawsze dopytac), tylko faktycznie, ich wiek mialby znaczenie. ostatnimi czasy kupuje w zasadzie wylacznie uzywki, dzieki czemu mam satysfakcjonujacy mnie calkiem zbiorek flaszek, w przeciwnym razie (gdybym nabywala jeno nowki sztuki niesmigane) nie moglabym sobie na tyle rodzajow perfum pozwolic. nadto, w tym konkretnym przypadku to nie sa zadne resztki, bo calkiem solidna porcja perfum (choc ja bywam zainteresowana i klasycznymi resztkami - na pare testow dokonale ).
no i perfumy to nie majtki

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2009-08-17 o 12:49
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 12:54   #2804
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
a dlaczego mnie tak zaatakowalaś co?nie pisalam do ciebie,nikogo nie chciałam urazić ,po prostu wyraziłam swoje zdanie to tyle

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

no wiec dla mnie to skórka nie warta wyprawki jak mówi przysłowiedla mnie to produkt niepełnowartościowy,ale co kto lubi,powtarzam jeszcze raz wyraziłam swoje zdanie bo kazdy ma do tego prawo
Chodzi chyba o to, ze uzywane i noszone w torebce odnosi sie do w zasadzie wszystkich uzywek, ktorymi, wiadomo, wizazanki handluja, no a 80 ml to faktycznie prawie cale perfumy, nie resztki.

Za darmo to ja bym ich nie oddala, chyba ze rodzinie vel przyjaciolce

Choc stwierdzenie ze staroc jest tu jak najbardziej uzasadnione no i to chyba jest istota problemu z tymi akurat perfumami podejrzewam ze glownie o to Ci chodzilo

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
no i perfumy to nie majtki
To straszne co teraz napisze, ale ja widzialam uzywane majtki oferowane na allegro (i nie chodzi mi tez o uzywane majtki japonskich uczennic, bo to zupelnie inna kategoria )

Przysiegam ze widzialam, choc nie moglam uwierzyc i myslalam, ze mam omamy
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:07   #2805
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
angelliko, z kolei ROZ-ter-KA wyrazila zdanie chyba wiekszosci perfumeryjnych maniaczek dla mnie to zupelnie normalne, ze mozna kupic uzywane perfumy noszone w torebce (a o odbior osobisty mozna sie zawsze dopytac), tylko faktycznie, ich wiek mialby znaczenie. ostatnimi czasy kupuje w zasadzie wylacznie uzywki, dzieki czemu mam satysfakcjonujacy mnie calkiem zbiorek flaszek, w przeciwnym razie (gdybym nabywala jeno nowki sztuki niesmigane) nie moglabym sobie na tyle rodzajow perfum pozwolic. nadto, w tym konkretnym przypadku to nie sa zadne resztki, bo calkiem solidna porcja perfum (choc ja bywam zainteresowana i klasycznymi resztkami - na pare testow dokonale ).
no i perfumy to nie majtki
nie no rozumiem,naprawde nie chcialam nikogo urazić dziewczyny,ja akurat kupuję zawsze nówki ,no ale każdy inaczej,nie miałma niczego zlego na mysli ,naprawde ,ja to ugodowe dziewcze i sympatyczne[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Za darmo to ja bym ich nie oddala, chyba ze rodzinie vel przyjaciolce

Choc stwierdzenie ze staroc jest tu jak najbardziej uzasadnione no i to chyba jest istota problemu z tymi akurat perfumami podejrzewam ze glownie o to Ci chodzilo

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------



To straszne co teraz napisze, ale ja widzialam uzywane majtki oferowane na allegro (i nie chodzi mi tez o uzywane majtki japonskich uczennic, bo to zupelnie inna kategoria )

Przysiegam ze widzialam, choc nie moglam uwierzyc i myslalam, ze mam omamy
a ja właśnie oddaje takie które mi nie pasują lub coś w tym rodzaju,a co do tego co napisalaś o staroci to dokładnie o to mi chodziło i nic więcej ok?[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Edytowane przez angellika
Czas edycji: 2009-08-17 o 13:19
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:22   #2806
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
To straszne co teraz napisze, ale ja widzialam uzywane majtki oferowane na allegro (i nie chodzi mi tez o uzywane majtki japonskich uczennic, bo to zupelnie inna kategoria )

Przysiegam ze widzialam, choc nie moglam uwierzyc i myslalam, ze mam omamy
Aniu, ale to nie jest takie rzadkie zjawisko do tego, nawet i stringi uzywane sie zdarzaja

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
nie no rozumiem,naprawde nie chcialam nikogo urazić dziewczyny,ja akurat kupuję zawsze nówki ,no ale każdy inaczej,nie miałma niczego zlego na mysli ,naprawde ,ja to ugodowe dziewcze i sympatyczne
angelliko, jak tu dluzej z nami posiedzisz, to zaczniesz tylko raz lapac uzywki w okazyjnej cenie, zobaczysz
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:22   #2807
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Oryginał czy podróbka?

a co do oddania za darmo to mam pewne perfumy które mogę oddać za darmo bo naprawde mnie wnerwiają,listę nawet mogę zrobić
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:23   #2808
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Osobiście chętniej kupiłabym używane perfumy, niż takie które sa nowe zapakowane w foile , a w kartoniku nie wiadomo co jest
Jeśli ktos chce spróbowac jakiś zapach, to im mniej jest perfum tym lepiej ( cena ).
Nie widze nic złego w sprzedawaniu/kupowaniu nawet typowych resztek. Jak któraś napisała, to nie majtki.
Co do omawianego Allure pour L`ete. Ma b.dobre opinie ten zapach. Nie znalazłam wyraźnego foto flakonu. Chociaz mnie osobiście wygląda OK.
Za taką cene można spróbować. Po za tym fajnie mieć limitowanke z 02r. Klasyka z 02r bym nie kupiła, ale limitowanka , to LIMITOWANKA

http://www.ciao.fr/Avis/Chanel_Allur..._l_ete__275011
http://www.allaboutperfumery.com/sty...L%20ETE%202002

jak ktos chce za darmo perfumy oddać to ja chętnie przyjmę!!

Edytowane przez vilandra
Czas edycji: 2009-08-17 o 13:24
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:24   #2809
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Aniu, ale to nie jest takie rzadkie zjawisko do tego, nawet i stringi uzywane sie zdarzaja


angelliko, jak tu dluzej z nami posiedzisz, to zaczniesz tylko raz lapac uzywki w okazyjnej cenie, zobaczysz
nieeee,wolę naprawde kupować nówki,to takie polowanie,i musi być nowe
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 13:38   #2810
aqa31
Raczkowanie
 
Avatar aqa31
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mój świat...
Wiadomości: 178
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Ja tak samo. Zresztą...tak raz w miesiącu robie sobie takie duże polowanko. Wiecie o co mi chodzi, prawda??Perfumy jakieś dobre zawsze biorę (taka moja mała obsesyjka) i dotego nie zawsze drogie. Ostatnio kupiłam taki śliczny zapaszek za 50zł, co w perfumeriach w moich mieście jest rzadkością.
__________________
Miliony marzą o nieśmiertelności, jednocześnie nie wiedząc co ze sobą zrobić w niedzielne, deszczowe popołudnie - Susan Ert

Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej. - Paulo Coelho
aqa31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:48   #2811
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Oryginał czy podróbka?

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez aqa31 Pokaż wiadomość
Ja tak samo. Zresztą...tak raz w miesiącu robie sobie takie duże polowanko. Wiecie o co mi chodzi, prawda??Perfumy jakieś dobre zawsze biorę (taka moja mała obsesyjka).
ojj rozumiemm Cię baaardzo dobrze,ja to się juz leczyć chyba musze ,buuuu

Edytowane przez angellika
Czas edycji: 2009-08-18 o 16:47
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:58   #2812
aqa31
Raczkowanie
 
Avatar aqa31
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mój świat...
Wiadomości: 178
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Ja się leczę, ale wystarczy, że zobaczę jakieś fajne perfumki to za 5 min. już są w mojej torebce
__________________
Miliony marzą o nieśmiertelności, jednocześnie nie wiedząc co ze sobą zrobić w niedzielne, deszczowe popołudnie - Susan Ert

Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej. - Paulo Coelho
aqa31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 14:04   #2813
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez aqa31 Pokaż wiadomość
Ja się leczę, ale wystarczy, że zobaczę jakieś fajne perfumki to za 5 min. już są w mojej torebce
skąd ja to znam ,koszmar,wydaje fortunę na nie ,w ty mtygodniu przyszło 5 flakonów a ja znowu mam pewne typy które chce i muszę mieć ,auuuu
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 14:10   #2814
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
w ogole jestem uzależniona od kupowania perfum i trochę zaczynam się martwić bo w miesiącu zamawiam 5 flakonow ,zawsze zamawiam 30 lub 50 ml
do oddania mam
-VIVENNE WESTWOOD-ANGLOMANIA
JPG-FRAGILE
COCO MADEMOSELLE-Z 60 ML zostało mało
ORGANZA -5 ml
CHOPARD PURE WISH-30 ml zostało 20 ml
ALIEN-30 ml zostało20 ml
GAULTIER2-40 ml zostalo chyba 20 ml

to mam do oddania za darmo

to ja już sie w kolejce ustawiam
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 14:11   #2815
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
to ja już sie w kolejce ustawiam
no to bierz ,tylko za przesyłke zapłac i TWOJE

NIE ma zdjęć ANGLOMANI I JPG bo mam na działce ,ale tamte prawie nie używane ,kilka psików było i mi nie pasowało

Edytowane przez angellika
Czas edycji: 2009-08-17 o 14:13
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 14:17   #2816
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

a ja moge tez do kolejki dolaczyc?
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 14:20   #2817
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Oryginał czy podróbka?

ja ostatnio mam faze na niszowce,ale powiem Wam że mam dużo probek bo zamawiałam z GALILU Parfumerie Generale ,2 flakony zapachy ładne aczkolwiek mało trwałe o dziwo, nie kupię wiecej bo naprawde ceny kosmiczne ,zapłaciłam za 2 flakony prawie 900 zl a trwałość średnia',oddać też mogę próbki róznorakie bo to mi niepotrxzebne

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
a ja moge tez do kolejki dolaczyc?
nie no jasne ,tylko dajcie mi znać co która chce,bo ja to oddaje za darmo więc co która chce?plus próbki też daje,
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 14:22   #2818
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

ja bym byla chetna na Aliena i Coco Mademoiselle^^
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 14:24   #2819
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Oryginał czy podróbka?

naprawde nie znoszę tych zapachów więc oddać musze,a sprzedawać używane to dla mnie jakaś dziwna sprawa ,a poza tym nie mam jakiś ostatnio marzeń co do perfum więc wymiana też nie wchodzi w grę po prostu je chce oddać i tyle bo działają na mnie alergicznie

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ja bym byla chetna na Aliena i Coco Mademoiselle^^
to włącz prywatne wiadomości bo masz wyłączone ,podaj adres,ale mówię od razu ,za przesylkę płacisz TY siarka , ok?

Edytowane przez angellika
Czas edycji: 2009-08-17 o 14:28
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 14:28   #2820
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ja bym byla chetna na Aliena i Coco Mademoiselle^^
nooo tak sie nie bawię ja byłam 1-wsza i chcem

JPG-FRAGILE
COCO MADEMOSELLE-Z 60 ML zostało mało
ALIEN-30 ml zostało20 ml

vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.