Straszny Wątek ;) - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-04, 11:33   #3181
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
ja wczoraj z nudy zaczelam przekopywac watki z evp, bardzo zaciekawily mnie niektore historie zwyklych ludzi od nas z Polski. Szkoda tylko ze rozmowy na forum pochodza z roku 2008, 2007 i watek umarl smiercia tragiczna.
podaj link
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 15:56   #3182
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez bambooko
Teraz historia która zdarzyła się na 100% i jest w mojej rodzinie bardzo popularna z racji ,że dużo osób w niej uczestniczyło. Było to w pewnej wsi, mój tata, wujkowie, kuzyni generalnie cała rodzina zebrała się na pogrzebie jakiegoś dalekiego członka familii. Były to późne lata 60'. Pogrzeb na wsi czyli ciało jest w domu. Dzień pochowania, zamykają trumnę, wynoszą po schodach na podwórze i nagle ktoś wali we wieko Panowie upuścili trumnę, która pod wpływem upadku sie otworzyła, a 'wujo' powitał słowami: ' żywego człowieka grzebać ku***?!' Rodzina do dzis jak to opowiada to wylewa łzy ze śmiechu A sam zainteresowany żył jeszcze około 15 lat. Happy End.
Może mam jakieś spaczone poczucie humoru, ale mnie to przeraża, a nie bawi.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 18:53   #3183
13_minut
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 166
Dot.: Straszny Wątek ;)

Agniesia666, świetna historia. Może mrozić krew w żyłach. Ostatnio gdzieś czytałam, że np. na wsiach do połowy XX wieku podawano dzieciom zupę z maków- żeby się uspokoiły. I takie dzieci popadały w długi, głęboki sen. O pomyłkę trudno nie było. Często uznawano to za zgon i dzieci chowano, choć były żywe. Ale nie chcę tu siać jakiś horrorystycznych opowieści.
13_minut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 18:58   #3184
bambooko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 80
Dot.: Straszny Wątek ;)

veronicas15 W sumie nie musi Cię to śmieszyć. Sprawa indywidualna.
Wujek sam się z tego śmiał. Zdążył 'w samą porę'.
__________________
29.07.10r
Kocham i tęsknię.
bambooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 19:37   #3185
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez 13_minut Pokaż wiadomość
Agniesia666, świetna historia. Może mrozić krew w żyłach. Ostatnio gdzieś czytałam, że np. na wsiach do połowy XX wieku podawano dzieciom zupę z maków- żeby się uspokoiły. I takie dzieci popadały w długi, głęboki sen. O pomyłkę trudno nie było. Często uznawano to za zgon i dzieci chowano, choć były żywe. Ale nie chcę tu siać jakiś horrorystycznych opowieści.
Dawaj, dawaj!
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 19:40   #3186
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez 13_minut Pokaż wiadomość
Agniesia666, świetna historia. Może mrozić krew w żyłach. Ostatnio gdzieś czytałam, że np. na wsiach do połowy XX wieku podawano dzieciom zupę z maków- żeby się uspokoiły. I takie dzieci popadały w długi, głęboki sen. O pomyłkę trudno nie było. Często uznawano to za zgon i dzieci chowano, choć były żywe. Ale nie chcę tu siać jakiś horrorystycznych opowieści.
chyba nie moja historia jednak, tylko veronicas
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 22:05   #3187
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez bambooko Pokaż wiadomość
veronicas15 W sumie nie musi Cię to śmieszyć. Sprawa indywidualna.
Wujek sam się z tego śmiał. Zdążył 'w samą porę'.
Wiem, że sprawa indywidualna, ale nie rozumiem jak pogrzebanie żywego człowieka może śmieszyć, zwłaszcza samego zainteresowanego. Ciekawe czy gdyby nie zdążył też by miał ubaw. Cóż, różni są ludzie

Historia nie moja, ja tylko cytowałam przecież :P
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."

Edytowane przez veronicas15
Czas edycji: 2010-05-06 o 22:07
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 22:19   #3188
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Straszny Wątek ;)

Mnie to osobiście przeraża a nie śmieszy ale każdy ma inne poczucie humoru a najważniejsze że historia skończyła się dobrze
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 23:02   #3189
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Straszny Wątek ;)

A ja chyba coś widziałam.
Nocą jechaliśmy ze znajomymi samochodem. Zatrzymaliśmy sie przed mostem, ruch wahadłowy. Przed nami stał jeden samochód - przed jego lampą była blisko blacha - i widziałam, jak cień człowieka sobie przeszedł przed tą blachą Tłumaczylam to na wszystkie sposoby, ale to naprawdę miało ręce i nogi!
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 14:21   #3190
aqa31
Raczkowanie
 
Avatar aqa31
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mój świat...
Wiadomości: 178
Dot.: Straszny Wątek ;)

Niezłe coś.
__________________
Miliony marzą o nieśmiertelności, jednocześnie nie wiedząc co ze sobą zrobić w niedzielne, deszczowe popołudnie - Susan Ert

Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej. - Paulo Coelho
aqa31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:34   #3191
Bo Ja Kocham
Raczkowanie
 
Avatar Bo Ja Kocham
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 346
Dot.: Straszny Wątek ;)

jakiś czas temu dzień w dzień słyszałam odgłosy w moim domu...myślałam że tylko ja to słysze i że zgłupiałam...!ale raz rano jak była u mnie to też słyszała...boże jak ja się wtedy bałam a przecież rano było;p


nie wiem co to było w każdym bądź razie już nic nie słychać i mogę żyć w spokoju...

Niedawno mama mi opowiadała że u nas w rodzinie chcieli pochować jakiegoś wujka chyba(nie pamiętam kim byłby dla mnie,nawet na świecie mnie nie było) zawiezli go do kostnicy a on się tam obudził...:O wśród martwych ludzi przeleżał całą noc dopóki nikt ne usłyszał że ktoś krzyczy...
Straszne.Ale niedługo potem umarł naprawde nie wiadomo czemu...
__________________
Sometimes you just have to accept that some people can only be in your heart, not in your life.

_________________________ _
Au-pair in Ireland 11.09.14-10.12.14
Norway 27.04 - 31.05
London 1.01 - ?

Edytowane przez Bo Ja Kocham
Czas edycji: 2010-05-13 o 19:40
Bo Ja Kocham jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 20:58   #3192
xpatusx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 161
Dot.: Straszny Wątek ;)

Ja właściwie jeszcze nigdy słyszałam żadnych głosów, ale i tak panicznie boje się duchów! Jedynie znam je z opowieści dziadków.

W sumie raz miałam dziwną sytuację. Kilka lat temu, jako szczeniak z byłym często przesiadywaliśmy w piwnicy Taka miejscówka bo był telewizor, łóżko, ława a nawet video Piwnica ta była ostatnią i żeby do niej przejść trzeba było iść przez kilka niezłych zakrętów. Do rzeczy Byliśmy sami, leżeliśmy na łóżku i usłyszałam jakby w stół co stał obok ktoś wystukiwał alfabet morsa. Zapytałam go tylko czy coś słyszy, nie powiedziałam nic więcej. Odpowiedział, że nie... Chwilkę potem ustało. Po jakichś 30 min jak już oboje zapomnieliśmy o jakichś dźwiękach, On ni stąd ni zowąd zapytał czy słyszę jakby ktoś na stole wystukiwał coś jakby alfabet morsa. Ja nie słyszałam kompletnie nic! Przestraszyłam się nie na żarty, a jak mu powiedziałam, że przed chwilą słyszałam dosłownie to samo co on teraz to oboje wpadliśmy w panikę... Jakie było nasze przerażenie o myśli, że trzeba przebrnąć przez te wszystkie zakręty, a w niektórych miejscach nawet światła nie było... Pamiętam, że biegłam na oślep! Potem już nigdy tam nie weszłam, nawet gdy wybierała się tam cała nasza paczka.

A co do historii z chowaniem żywego. Niestety takich przypadków jest wiele... Ostatnio rozmawiałam z moją babką od angielskiego i opowiadała, że ma wujka grabarza. Nie raz jej opowiadał, że gdy trzeba było likwidować grób bo był np. nieopłacany to widział wiele ciał z pozdzieranymi paznokciami o wieko trumny albo ciała które nie leżały w pozycji na wznak...

Uciekam z tego wątku bo zaczynam się bać jak czytam Wasze historie! A jak się nakręcę to nie zasnę, nawet do toalety nie wyjdę jak będzie mi się chciało! Wrr!

Edytowane przez xpatusx
Czas edycji: 2010-05-13 o 21:07
xpatusx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 20:30   #3193
Assiiaa20
Raczkowanie
 
Avatar Assiiaa20
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Chrzanowa
Wiadomości: 100
Dot.: Straszny Wątek ;)

Mi teraz mama opowiedziała jak wujek i ciocia szli od mich rodziców przez jakieś pola bo było szybciej do domu było już ciemno i jak szli to z daleka zobaczyli młodą parę taką do ślubu ubranych to było niedaleko cmentarza. Jak to zobaczyli to szli tak szybko a byli z małym dzieckiem.


A ja jak spałam u babci na wsi to w nocy popatrzyłam w stronę kuchni i wydawało mi się że widzę jakąś postać przechodzącą koło mnie myślałam że umrę ze strachu.


Jakoś tak bardzo się nie boje, wracam po ciemku to domu koło parku gdzie ciemno i wogóle tak dziwnie, ale jak by coś mi się tak strasznego zdarzyło to nie wiem.
Assiiaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 00:02   #3194
Assiiaa20
Raczkowanie
 
Avatar Assiiaa20
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Chrzanowa
Wiadomości: 100
Dot.: Straszny Wątek ;)

Nie wiem czy było to tu już poruszane ale słyszałyście coś o topielcach, które wołają na pomoc a jak się idzie w tym kierunku to wciągają do wody?
Assiiaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 00:15   #3195
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Straszny Wątek ;)

ja nic nie slyszałam niestety (albo i stety) ale na władcy pierścieni był taki motyw ^^
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 13:45   #3196
izoolka
Raczkowanie
 
Avatar izoolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Bielska Białej
Wiadomości: 263
Dot.: Straszny Wątek ;)

mi ostatnio zdarzyła się dość ciekawa rzecz..
moja mama pojechała na 2tyg do szpitala (jeździ tam co rok) i ja zostałam sama w domu z tatą..mamy dom 2piętrowy a ja śpie na górze całkiem sama(kiedyś mieszkała tam moja sioastra z mężem). No i jakieś kilka dni pod rząd ojciec mówił mi że czemu ja chodze tak późno spać i ogólnie zrobił mi zadyme..ale nie wiedziałam ocb..a on mi powiedział że od kilku dni budzi go w nocy jakiś odgłos z góry..ale ja tam śpie i nic nie słyszałam..raz może jakiś odgłos ale naprawde nie wiem o co mu chodziło..troche sie przesraszyłam nie powiem że nie szczególnie jak mi powiedział że to tak ok 2 czy 3 =O na początku myślałam że pies mi przyszedł w nocy na góre i tam urzędował ale drzwi na klatke miałam zamknięte...
izoolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 16:03   #3197
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Straszny Wątek ;)

izoolka i nadal tam śpisz sama??
okropne..

Ja po tym wątku i paranormal activity mam tak zryta psychę, że nie wiem ile lat mi zajmie uspokojenie się.. Jak jestem u tżta i wychodze wieczorem na fajkę przed blok to jest spoko, ale jak tylko przyjdzie mi wrócic i wejsc na ciemną jeszcze klatkę schodową to zawsze sobie przywołam w myslach jakąś straszną historię..

A już u mnie na wsi , jak gaszą latarnie o 23 to obiecałam sobie nigdy nie wychodzic lub wracac po tej godzinie. szczególnie, że mieszkam niedaleko cmentarza..Brrr.. :/
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 00:02   #3198
Assiiaa20
Raczkowanie
 
Avatar Assiiaa20
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Chrzanowa
Wiadomości: 100
Dot.: Straszny Wątek ;)

Wracam dziś z pracy ide sobie i znikąd wyszła dziewczyna stała obrócona tyłem się wtedy przestraszyłam idę po schodach oglądam się za nią a ona stoi na środku i się patrzy. Ide powoli po tych schodach obrócona tyłem aż tu nagle pies zaczął szczekać i ja podskoczyłam i prawie zawału dostałam. hehe
Assiiaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 00:11   #3199
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Straszny Wątek ;)

Polecam też film "Przypadek 39" Niezły,trzyma w napięciu i lepszy od "Egzorcyzmów Dorothy.... "
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 07:28   #3200
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Straszny Wątek ;)

własnie sobie przypomniałam o tej historii-

http://www.npn.org.pl/?p=1534

a ta jest jeszcze lepsza:

http://www.npn.org.pl/?p=1524
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 07:41   #3201
Liptonka
Rozeznanie
 
Avatar Liptonka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 870
Dot.: Straszny Wątek ;)

Wakacje. Wyjazd w góry ze znajomymi był czymś o czym marzyłam od dawna Mamy tam domek więc zapowiadało się super
Pewnej soboty wybieraliśmy się na dyskoteke, tylko tego dnia strasznie się czułam, bolała mnie głowa i ogólnie jakoś tak niewyraźnie
Powiedziałam znajomym niech sobie idą i się bawią, ja zostane z psem w domu, pooglądam sobie TV, coś poczytam i się położe. Takie wyjście najbardziej mi odpowiadało. Koleżanka nawet chciała ze mną zostać, ale stwierdziłam, że nie ma takiej potrzeby i wypchałam ją na tą impreze
Znajomi wyszli, ja zostałam sama z psem. Oglądaliśmy Tv. W salonie na dole jest sofa i 3 fotele. Wszystko było ok do momentu gdy pies zaczał szczekac na jeden z foteli najpierw leżał, przy mnie na sofie. Na początku nie zwróciłam na to uwagi, ale gdy zaczynał coraz głośniej szczekać przerazilam się. Zaczełam go wołac, ale nie reagował Szczekanie nie ustawało, więc wziełam smycz, zapiełam go i obeszłam z nim cały dom. Najpiew pozamykałam wszytkie okna i sprawdziłam czy drzwi są pozamykane, bo zaraz po wyjściu znajomych się pozamykałam.( w tym domu są 3 wejścia, a znajomi mieli klucze)Potem poszliśmy na góre. Tam się uspokoił. Położyłam się spać. W nocy obudził mnie dźwięk włączonego telewizora. Wejrzałam na zegarek była 3 rano. Pomysłam sobie, że znajomi wrócili i sobie włączyli. Zasnęłam. Rano już przy śniadaniu, znajomi opowiadali jak to się świetnie bawili, po czym kolega zwrócił mi uwagę, że jak ide spać mam wyłączyć telewizor mówią mi, ż wrócili około 5 rano a telewizor był włączony
A jestem pewna, że go wyłaczyłam, bo zawsze zanim ide spać, wyłaczam TV, radio i jeszcze zrobiłam spacerek po domu czy wszystko ok

Edytowane przez Liptonka
Czas edycji: 2010-05-18 o 07:44
Liptonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 12:53   #3202
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
izoolka i nadal tam śpisz sama??
okropne..

Ja po tym wątku i paranormal activity mam tak zryta psychę, że nie wiem ile lat mi zajmie uspokojenie się.. Jak jestem u tżta i wychodze wieczorem na fajkę przed blok to jest spoko, ale jak tylko przyjdzie mi wrócic i wejsc na ciemną jeszcze klatkę schodową to zawsze sobie przywołam w myslach jakąś straszną historię..

A już u mnie na wsi , jak gaszą latarnie o 23 to obiecałam sobie nigdy nie wychodzic lub wracac po tej godzinie. szczególnie, że mieszkam niedaleko cmentarza..Brrr.. :/
chyba są dwie wersje filmu paranormal activity, ja chyba oglądałam tą starszą, to dla mnie był nudny - przewijałam tylko na momenty scen kręconych w nocy
fakt faktem ten wątek dobrze psuje psychikę, haha. też mam ten problem- sama sobie przypominam o historiach, które wolałabym zapomnieć w nocy

z tym cmentarzem.. kurcze, może ja strachliwa jestem aż za bardzo, ale w życiu nie zamieszkałabym niedaleko!!!
__________________






miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:33   #3203
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez miiisiek Pokaż wiadomość
z tym cmentarzem.. kurcze, może ja strachliwa jestem aż za bardzo, ale w życiu nie zamieszkałabym niedaleko!!!
jast jakieś pół kilometra dalej, za moim domem. Jak wracam do domu, to go nie widac, ale już sam fakt, że on tam jest napawa mnie strachem.

A filmu pewnie bym się nie przestraszyła, gdybym nie czytała wczesniej tego wątku
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 14:13   #3204
izoolka
Raczkowanie
 
Avatar izoolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Bielska Białej
Wiadomości: 263
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Liptonka Pokaż wiadomość
Wakacje. Wyjazd w góry ze znajomymi był czymś o czym marzyłam od dawna Mamy tam domek więc zapowiadało się super
Pewnej soboty wybieraliśmy się na dyskoteke, tylko tego dnia strasznie się czułam, bolała mnie głowa i ogólnie jakoś tak niewyraźnie
Powiedziałam znajomym niech sobie idą i się bawią, ja zostane z psem w domu, pooglądam sobie TV, coś poczytam i się położe. Takie wyjście najbardziej mi odpowiadało. Koleżanka nawet chciała ze mną zostać, ale stwierdziłam, że nie ma takiej potrzeby i wypchałam ją na tą impreze
Znajomi wyszli, ja zostałam sama z psem. Oglądaliśmy Tv. W salonie na dole jest sofa i 3 fotele. Wszystko było ok do momentu gdy pies zaczał szczekac na jeden z foteli najpierw leżał, przy mnie na sofie. Na początku nie zwróciłam na to uwagi, ale gdy zaczynał coraz głośniej szczekać przerazilam się. Zaczełam go wołac, ale nie reagował Szczekanie nie ustawało, więc wziełam smycz, zapiełam go i obeszłam z nim cały dom. Najpiew pozamykałam wszytkie okna i sprawdziłam czy drzwi są pozamykane, bo zaraz po wyjściu znajomych się pozamykałam.( w tym domu są 3 wejścia, a znajomi mieli klucze)Potem poszliśmy na góre. Tam się uspokoił. Położyłam się spać. W nocy obudził mnie dźwięk włączonego telewizora. Wejrzałam na zegarek była 3 rano. Pomysłam sobie, że znajomi wrócili i sobie włączyli. Zasnęłam. Rano już przy śniadaniu, znajomi opowiadali jak to się świetnie bawili, po czym kolega zwrócił mi uwagę, że jak ide spać mam wyłączyć telewizor mówią mi, ż wrócili około 5 rano a telewizor był włączony
A jestem pewna, że go wyłaczyłam, bo zawsze zanim ide spać, wyłaczam TV, radio i jeszcze zrobiłam spacerek po domu czy wszystko ok
o kurde fest hardcorowo ale ja słyszałam że jest możliwe że sprzęty elektryczne typu lampki tv itd sie same włączają..dzieje sie to podobno jak jest jakieś spięcie czy coś ? ale podobno jest to możliwe..ale i tak bym sie nieźle wystraszyła na Twoim miejscu
izoolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 15:00   #3205
Alciaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 542
Dot.: Straszny Wątek ;)

No mam nadzieję że jakieś pięcia czy coś, bo ostatnio rano się obudziłam bo u mamy w pokoju telewizor szedł. A ja wściekła rzuciłam się i go wyłączyłam. Nikt nie mógł go włączyć bo rodzice w pracy, a brat spał.
__________________

Alciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 12:09   #3206
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez izoolka Pokaż wiadomość
o kurde fest hardcorowo ale ja słyszałam że jest możliwe że sprzęty elektryczne typu lampki tv itd sie same włączają..dzieje sie to podobno jak jest jakieś spięcie czy coś ? ale podobno jest to możliwe..ale i tak bym sie nieźle wystraszyła na Twoim miejscu
u mnie czajnik często sam się zapalał, podobno wina spięć czy tam nieregularnej pracy prądu, nie wiem..
__________________






miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 21:59   #3207
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Assiiaa20 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy było to tu już poruszane ale słyszałyście coś o topielcach, które wołają na pomoc a jak się idzie w tym kierunku to wciągają do wody?
O topielcach, tak jak i innych słowiańskich demonach, można poczytać w naszej rodzimej mitologii
Swoją drogą, jeszcze kilka pokoleń wstecz naprawdę święcie w nie wierzono i topiono nawet świeżo zakupione konie w jeziorze, po to by topielców przekupić i móc się samemu swobodnie wykąpać.
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 07:04   #3208
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez izoolka Pokaż wiadomość
mi ostatnio zdarzyła się dość ciekawa rzecz..
moja mama pojechała na 2tyg do szpitala (jeździ tam co rok) i ja zostałam sama w domu z tatą..mamy dom 2piętrowy a ja śpie na górze całkiem sama(kiedyś mieszkała tam moja sioastra z mężem). No i jakieś kilka dni pod rząd ojciec mówił mi że czemu ja chodze tak późno spać i ogólnie zrobił mi zadyme..ale nie wiedziałam ocb..a on mi powiedział że od kilku dni budzi go w nocy jakiś odgłos z góry..ale ja tam śpie i nic nie słyszałam..raz może jakiś odgłos ale naprawde nie wiem o co mu chodziło..troche sie przesraszyłam nie powiem że nie szczególnie jak mi powiedział że to tak ok 2 czy 3 =O na początku myślałam że pies mi przyszedł w nocy na góre i tam urzędował ale drzwi na klatke miałam zamknięte...
a moze lunatykujesz
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 20:40   #3209
izoolka
Raczkowanie
 
Avatar izoolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Bielska Białej
Wiadomości: 263
Dot.: Straszny Wątek ;)

nigdy mi sie nie zdarzyło ani mama ani tata nie lunatykowali xd ale tak na serio to nie wiem co to mogło być...dalej śpie gdzie spałam i nie narzekam :P
izoolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 21:29   #3210
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Straszny Wątek ;)

A ponoć każdemu z nas, choć raz w życiu przytrafia się jakaś rundka lunatyczna xD
Ja już swoją zaliczyłam. Kilka lat temu zdarzyło mi obudzić się... na balkonie. Do tej pory mnie zadziwia, jakim cudem byłam w stanie spać spokojnie w taki ziąb i na dodatek nie ucierpieć przy tym zdrowotnie
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-04 17:12:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.