Straszny Wątek ;) - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-19, 17:22   #3661
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Straszny Wątek ;)

Jakiś wariat najgorsze, ze jak to czytałam, to moj TZ cos krzyknął przez sen.. straszy..
A zapytaj się o rodziców tego chłopaka, co to za ludzie?
Ja w kazdym razie nie chciałabym takiego spotkać..


Zaraz mnie czeka oglądanie Paranormal Activity 2..i boje się, i chce się bać, cóż za sprzeczne uczucia Dobrze, ze mam w domu kota, to wszystkie ewentualne szmery moge zgonic na niego. Inaczej chyba bym znowu świrowała
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:10   #3662
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez aqa31 Pokaż wiadomość
Z tym chłopakiem jest jeszcze dużo historii, resztę opiszę jutro albo jeszcze dzisiaj. I tak jeszcze sąsiadkę wypytam dokładniej, bo mnie zaciekawiło, nie powiem
Czekamy z niecierpliwością na ciąg dalszy historii
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:16   #3663
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: Straszny Wątek ;)

aqa13 czekam na CD!
__________________
Jeśli kopiuję, to tylko w punktach ksero,
Gdy ktoś powiela kogoś,
Uważam go za zero,
Mówię prawdę szczerą,
Bo nie lubię, gdy ktoś kłamie,
Służę pomocą, nie na każde zawołanie,
Mam własne zdanie i szereg racji,
Niezmienna niezależnie od miejsca, czasu i akcji


Reggae


BLESS!
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 04:16   #3664
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Straszny Wątek ;)

Och, jak dobrze, że już po 5:00... :P Od 3:00 siedzę nad tym wątkiem, oglądam filmy, czytam historie, w między czasie robię co innego, bo bym zeschizowała całkiem. Niech się już jasno zrobi....
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 11:00   #3665
aqa31
Raczkowanie
 
Avatar aqa31
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mój świat...
Wiadomości: 178
Dot.: Straszny Wątek ;)

Tak jak obiecałam, wracam z dalszą częścią historii. O rozdziców chłopaka zapytałam, ale sąsiadka wie tylko tyle, że byli rozwiedzeni, a on sam mieszkał z matką. Ojciec odwiedzał ich bardzo rzadko, ale o tym słyszała tylko od swojej mamy, bo sama na oczy go nie widziała. Miał w zwyczaju przychodzić w dziwnych porach, tj. albo nad ranem, kiedy ona jeszcze spała albo późno w nocy. Matka było w miarę normalną kobietą, całymi dniami siedziała w pracy. Kontaktów z synem nie miała za dobrych, ciągle się kłócili.

Ale wracając do historii.

Koleżanka siedziała w swoim pokoju i próbowała się uczyć, była w domu sama z mamą. Przez ścianę znowu słychać było awanaturę w mieszkaniu tego chłopaka. Nie zdziwiły się, ale potem nagle nastała cisza jak makiem zasiał. Koleżanka była przerażona, poszła do mamy, też nie w lepszym stanie. Z jednej strony bały się, że chłopak mógł zrobić coś matce, a z drugiej przecież same tam nie pójdą. Poczekały chwilę, ale nic nie było słychać. Najdziwniejsze było to, że tej kobiety w ogóle o tej porze nie powinno być w domu. Ale dobra, nie ważne. Koleżanka wygląda przez okno i... zdębiała. Przez plac wracała z pracy matka tego chłopaka. O tym, że mógł kłócić się z kimś innym nie było mowy, bo wyraźnie słyszała jej głos. Jej mama również

Kiedyś na wakacje przyjechali do niej jej wujkowie z córką. Mała miała chyba 2-3 latka. Przejść się z nią obok drzwi mieszkania tamtych ludzi nie dało, płakała, krzyczała, biegła z powrotem. A kiedy nie daj Boże zobaczyła chłopaka na dworze czy na klatce schodowej, to już była histeria. Kiedyś koleżanka zapytała tą małą, co się dzieje, to ta tylko, że ona się tego pana boi, bo pan do niej w nocy przychodzi i się z niej śmieje

Podobnie było z psem i kotem koleżanki. Pies na widok tego chłopaka warczał, szczekał, piszczał. Kot tylko jeżył się cały i jazda do domu.

Dodając nocne stukanie w ściany, wrażenie kroków w mieszkaniu tego chłopaka, które jakby "wchodziły" do mieszkania koleżanki i uczuciu, że ktoś ich obserwuje nawet nie będę się rozpisywać, dodam tylko, że to było niemal dzień w dzień. Koleżanka dodała też, że gdy rodzice zwracali matce chłopaka uwagę o hałasy, ona twierdziła, że nic nie słyszała, a warto dodać, że sąsiedzi z dołu też często na to narzekali.
__________________
Miliony marzą o nieśmiertelności, jednocześnie nie wiedząc co ze sobą zrobić w niedzielne, deszczowe popołudnie - Susan Ert

Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej. - Paulo Coelho
aqa31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 11:13   #3666
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Straszny Wątek ;)

o kurcze
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 11:22   #3667
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez aqa31 Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam, wracam z dalszą częścią historii. O rozdziców chłopaka zapytałam, ale sąsiadka wie tylko tyle, że byli rozwiedzeni, a on sam mieszkał z matką. Ojciec odwiedzał ich bardzo rzadko, ale o tym słyszała tylko od swojej mamy, bo sama na oczy go nie widziała. Miał w zwyczaju przychodzić w dziwnych porach, tj. albo nad ranem, kiedy ona jeszcze spała albo późno w nocy. Matka było w miarę normalną kobietą, całymi dniami siedziała w pracy. Kontaktów z synem nie miała za dobrych, ciągle się kłócili.

Ale wracając do historii.

Koleżanka siedziała w swoim pokoju i próbowała się uczyć, była w domu sama z mamą. Przez ścianę znowu słychać było awanaturę w mieszkaniu tego chłopaka. Nie zdziwiły się, ale potem nagle nastała cisza jak makiem zasiał. Koleżanka była przerażona, poszła do mamy, też nie w lepszym stanie. Z jednej strony bały się, że chłopak mógł zrobić coś matce, a z drugiej przecież same tam nie pójdą. Poczekały chwilę, ale nic nie było słychać. Najdziwniejsze było to, że tej kobiety w ogóle o tej porze nie powinno być w domu. Ale dobra, nie ważne. Koleżanka wygląda przez okno i... zdębiała. Przez plac wracała z pracy matka tego chłopaka. O tym, że mógł kłócić się z kimś innym nie było mowy, bo wyraźnie słyszała jej głos. Jej mama również

Kiedyś na wakacje przyjechali do niej jej wujkowie z córką. Mała miała chyba 2-3 latka. Przejść się z nią obok drzwi mieszkania tamtych ludzi nie dało, płakała, krzyczała, biegła z powrotem. A kiedy nie daj Boże zobaczyła chłopaka na dworze czy na klatce schodowej, to już była histeria. Kiedyś koleżanka zapytała tą małą, co się dzieje, to ta tylko, że ona się tego pana boi, bo pan do niej w nocy przychodzi i się z niej śmieje

Podobnie było z psem i kotem koleżanki. Pies na widok tego chłopaka warczał, szczekał, piszczał. Kot tylko jeżył się cały i jazda do domu.

Dodając nocne stukanie w ściany, wrażenie kroków w mieszkaniu tego chłopaka, które jakby "wchodziły" do mieszkania koleżanki i uczuciu, że ktoś ich obserwuje nawet nie będę się rozpisywać, dodam tylko, że to było niemal dzień w dzień. Koleżanka dodała też, że gdy rodzice zwracali matce chłopaka uwagę o hałasy, ona twierdziła, że nic nie słyszała, a warto dodać, że sąsiedzi z dołu też często na to narzekali.
szczególnie poruszyło mnie z ta małą dziewczynką .... strach sie bać normalnie
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 12:35   #3668
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez aqa31 Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam, wracam z dalszą częścią historii. O rozdziców chłopaka zapytałam, ale sąsiadka wie tylko tyle, że byli rozwiedzeni, a on sam mieszkał z matką. Ojciec odwiedzał ich bardzo rzadko, ale o tym słyszała tylko od swojej mamy, bo sama na oczy go nie widziała. Miał w zwyczaju przychodzić w dziwnych porach, tj. albo nad ranem, kiedy ona jeszcze spała albo późno w nocy. Matka było w miarę normalną kobietą, całymi dniami siedziała w pracy. Kontaktów z synem nie miała za dobrych, ciągle się kłócili.

Ale wracając do historii.

Koleżanka siedziała w swoim pokoju i próbowała się uczyć, była w domu sama z mamą. Przez ścianę znowu słychać było awanaturę w mieszkaniu tego chłopaka. Nie zdziwiły się, ale potem nagle nastała cisza jak makiem zasiał. Koleżanka była przerażona, poszła do mamy, też nie w lepszym stanie. Z jednej strony bały się, że chłopak mógł zrobić coś matce, a z drugiej przecież same tam nie pójdą. Poczekały chwilę, ale nic nie było słychać. Najdziwniejsze było to, że tej kobiety w ogóle o tej porze nie powinno być w domu. Ale dobra, nie ważne. Koleżanka wygląda przez okno i... zdębiała. Przez plac wracała z pracy matka tego chłopaka. O tym, że mógł kłócić się z kimś innym nie było mowy, bo wyraźnie słyszała jej głos. Jej mama również

Kiedyś na wakacje przyjechali do niej jej wujkowie z córką. Mała miała chyba 2-3 latka. Przejść się z nią obok drzwi mieszkania tamtych ludzi nie dało, płakała, krzyczała, biegła z powrotem. A kiedy nie daj Boże zobaczyła chłopaka na dworze czy na klatce schodowej, to już była histeria. Kiedyś koleżanka zapytała tą małą, co się dzieje, to ta tylko, że ona się tego pana boi, bo pan do niej w nocy przychodzi i się z niej śmieje

Podobnie było z psem i kotem koleżanki. Pies na widok tego chłopaka warczał, szczekał, piszczał. Kot tylko jeżył się cały i jazda do domu.

Dodając nocne stukanie w ściany, wrażenie kroków w mieszkaniu tego chłopaka, które jakby "wchodziły" do mieszkania koleżanki i uczuciu, że ktoś ich obserwuje nawet nie będę się rozpisywać, dodam tylko, że to było niemal dzień w dzień. Koleżanka dodała też, że gdy rodzice zwracali matce chłopaka uwagę o hałasy, ona twierdziła, że nic nie słyszała, a warto dodać, że sąsiedzi z dołu też często na to narzekali.
Wow! O ile to prawda to jestem przerażona!!! Dzieci mają coś takiego, że "czują" jakieś zło/duchy itd.

Pamiętam jak moja kuzynka, miała wtedy ok. 3latka nie chciała wejść za narożnik, za którym miała schowane rowerki, samochodziki itd.
Wręcz w histerię wpadła. Ciocia pytała ją co się stało, a ona, że w nocy ktoś tam stał, wysoki pan i był cały biały. (dziadek był wysoki). Dzieci mają wybujałą wyobraźnię jednak tę historię traktuję serio.
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 14:46   #3669
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Wow! O ile to prawda to jestem przerażona!!! Dzieci mają coś takiego, że "czują" jakieś zło/duchy itd.

Pamiętam jak moja kuzynka, miała wtedy ok. 3latka nie chciała wejść za narożnik, za którym miała schowane rowerki, samochodziki itd.
Wręcz w histerię wpadła. Ciocia pytała ją co się stało, a ona, że w nocy ktoś tam stał, wysoki pan i był cały biały. (dziadek był wysoki). Dzieci mają wybujałą wyobraźnię jednak tę historię traktuję serio.
Ja pamietam, że jak bylam mała to widywałam ŚP dziadka na niebie, ale tylko w jednym miejscu - miedzy moim domem a figurką Jezusa po drugiej stronie ulicy. cieszyłam się na ten widok, bo dzadek był usmiechniety i zapewne spokojny, szczęsliwy.

Aqa - a ten chłopak się wyprowadził potem? Ciary przechodzą...jak one mogły to wytrzymać..
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:01   #3670
aqa31
Raczkowanie
 
Avatar aqa31
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mój świat...
Wiadomości: 178
Dot.: Straszny Wątek ;)

Chłopak pomieszkał w tym mieszkaniu coś koło 5 lat i się wyprowadził. Wszystkie hałasy, strach zwierząt i dzieci ponoć przeszły jak ręką odjął. W sumie to się zastnawiam, co mogło z tym chłopakiem być.
__________________
Miliony marzą o nieśmiertelności, jednocześnie nie wiedząc co ze sobą zrobić w niedzielne, deszczowe popołudnie - Susan Ert

Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej. - Paulo Coelho
aqa31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 01:19   #3671
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Straszny Wątek ;)

A ja mam dziwne wrażenie, że on był nękany i mi go żal. Nie wiem czemu tak czuję.

---------- Dopisano o 02:19 ---------- Poprzedni post napisano o 01:17 ----------

BTW znacie taki filmik, na którym jest pokazane jak jedzie sobie troje ludzi samochodem i zabierają po drodze jakąś autostopowiczkę, jadą dalej i nagle coś się dzieje strasznego, a potem samochód został znaleziony rozwalony i tylko jedna dziewczyna przeżyła? Są dwie wersje tego filmiku, jedna dłuższa (bo Ci ludzie kręcili swoje rozmowy w samochodzie dłuuugo przed tym jak jechali tą drogą z autostopowiczką) i krótsza, która pokazuje tylko to.
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 08:21   #3672
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Straszny Wątek ;)

Jesli chodzi o reakcje dzieci to cos w tym jest.
Kilka nocy temu wstałam do mojego dziecka, obudziło mnie jego chodzenie po łóżeczku. Podeszłam do niego, dzieciak mnie nie widział, natomiast patrzył na scianę i dosłownie smiał się w głos, na scianie nie ma obrazków, nie ma szlaczków, dosłownie nic co mogłoby skupić jego uwagę. A ten smieje się do rozpuku. Reagował tak samo jak w momentach gdy mu robię a-kuku. Przyznam się że poczułam się nieswojo.. Ale to nie pierwszy raz mam takie zdarzenie, były prawdziwe hardkory czasem.

Edytowane przez Senses Woman
Czas edycji: 2011-01-21 o 08:23
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:58   #3673
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość

BTW znacie taki filmik, na którym jest pokazane jak jedzie sobie troje ludzi samochodem i zabierają po drodze jakąś autostopowiczkę, jadą dalej i nagle coś się dzieje strasznego, a potem samochód został znaleziony rozwalony i tylko jedna dziewczyna przeżyła? Są dwie wersje tego filmiku, jedna dłuższa (bo Ci ludzie kręcili swoje rozmowy w samochodzie dłuuugo przed tym jak jechali tą drogą z autostopowiczką) i krótsza, która pokazuje tylko to.
http://www.youtube.com/watch?v=YZ79FJzi1ao
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 10:56   #3674
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to pic na wodę , ktoś to po prostu wyreżyserował i wrzucił do sieci Choć nie przeczę ,że wiele słyszałam o autostopowiczach-duchach , była nawet kiedyś audycja na ten temat w Radiu Zet

A tutaj znalazłam taki oto artykuł : http://www.wiadomosci24.pl/artykul/a...dmo_87303.html

Edytowane przez Denise
Czas edycji: 2011-01-21 o 11:08
Denise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 13:38   #3675
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o reakcje dzieci to cos w tym jest.
Kilka nocy temu wstałam do mojego dziecka, obudziło mnie jego chodzenie po łóżeczku. Podeszłam do niego, dzieciak mnie nie widział, natomiast patrzył na scianę i dosłownie smiał się w głos, na scianie nie ma obrazków, nie ma szlaczków, dosłownie nic co mogłoby skupić jego uwagę. A ten smieje się do rozpuku. Reagował tak samo jak w momentach gdy mu robię a-kuku. Przyznam się że poczułam się nieswojo.. Ale to nie pierwszy raz mam takie zdarzenie, były prawdziwe hardkory czasem.
Wiec chetnie poczytamy wiecej historii

Moja chrzesnica (ma ok 1,5 roku) podobno czesto gaworzy w srodku nocy,smieje sie patrzac ciagle w jedno miejsce.Nawet za bardzo nie zwraca wtedy uwagi na mame tylko jest czym bardzo zainteresowana.Albo pokazuje paluszkiem na sciane lub sufit choc nic tam nie ma.

Edytowane przez blueania
Czas edycji: 2011-01-21 o 13:39
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 14:55   #3676
czerybka
Raczkowanie
 
Avatar czerybka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wiatrakowo
Wiadomości: 331
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Denise Pokaż wiadomość
Naprawdę nie wiem co o tym myśleć....
a ja się zaczęłam śmiać
fajny wątek!
__________________
"Love lives forever"

59/2011
43/2012
52/2013
50/2014
37/2015
11/2016
czerybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 15:04   #3677
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez czerybka Pokaż wiadomość
a ja się zaczęłam śmiać
fajny wątek!
Widzę że nie jestem osamotniona w innym postrzeganiu tych opowieści.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:05   #3678
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
jakos do mnie nie przemawia
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 20:58   #3679
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Myslalam,ze odejda mi wody jak powiedziala ze umarla
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 06:01   #3680
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Straszny Wątek ;)

Ja też się lubię bać, ale ten filmik mnie nie przeraził szczerze mówiąc Podałam link, bo od razu go skojarzyłam Zresztą te wszystkie filmiki na YT z uchwyconymi na kamerze "zjawami", jakimiś cieniami itd. do mnie nie przemawiają Według mnie, straszniejsze jest jak same drzwi się otwierają, słychać jakieś głosy, przesuwają się przedmioty - wtedy działa wyobraźnia
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 09:19   #3681
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Helianka Pokaż wiadomość
Poczytałam trochę wątek i powiem, ze już się zaczynam bać W ogóle horrorów nie mogę oglądać w nocy i sama, bo później wariuje i myślę o tym jeszcze z miesiąc.
Teraz coś co wydarzyło się u mnie. Moja mama zapewnia mnie, że to się wydarzyło naprawdę, że jej się nic nie przyśniło, bo na początku nie mogłam w to uwierzyć po prostu. Około 3 w nocy przebudziła się. Wszyscy w domu spali, obok niej był mój brat. Nagle usłyszała jakieś kroki, rozmowy dzieci dobiegające z klatki. Już to ją mocno wystraszyło, bo przecież co mogą o 3 w nocy jakieś dzieci robić. Kiedy już ucichło usłyszała jakby klamka od drzwi frontowych się poruszyła. Poczuła chłód i nagle kołdra zaczęła jej się zsuwać lekko do dołu. Próbowała ją do siebie przysunąć, ale ta kołdra dalej się zsuwała. Poczuła coś tak jakby wirowało wokół niej. Trwało to parę minut. Moja mama chciała obudzić mojego brata, ale nie miała siły nic powiedzieć ze strachu. Nagle to ustało i firanka przy drzwiach balkonu zaczęła się ruszać. Później to wszystko ustało. Ciężko mi w to nadal uwierzyć. Ja to i tak źle opowiedziałam, bo nie wszystko do końca pamiętam, ale tak to mniej więcej było. Zawsze jak mi to opowiada włos mi jeży. Nawet jak teraz to pisałam. Ja bym chyba zawału przez to dostała.

No i jeszcze drugie z moją mamą. W nocy się przebudziła. Leżała w stronę ściany. Nagle poczuła jak coś chce ją odwrócić w drugą stronę. Strasznie się bała i z całych sił próbowała zostać po tej stronie, bo bała się, że zobaczy jakiegoś ducha. Pomodliła się i uspokoiło się.
Ja się teraz boje w tym pokoju spać, a muszę. Może to głupie, ale zawsze jak śpię w tym pokoju mam przy sobie różaniec.
Może Twoja mama ma paraliże senne? ja to czasem miewam i wtedy są jazdy tego typu właśnie łącznie ze "spływaniem" z łóżka, telepaniem się łóżka, poczuciem, że ktos siedzi na klacie i dusi, albo właśnie że chcesz się odwrócić i nie możesz albo właśnie nie chcesz i się odwracasz ja przywykłam
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 11:41   #3682
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Może Twoja mama ma paraliże senne? ja to czasem miewam i wtedy są jazdy tego typu właśnie łącznie ze "spływaniem" z łóżka, telepaniem się łóżka, poczuciem, że ktos siedzi na klacie i dusi, albo właśnie że chcesz się odwrócić i nie możesz albo właśnie nie chcesz i się odwracasz ja przywykłam
Tak, też o tym pomyślałam. To z pewnością paraliże senne. Nie ma w tym nic niezwykłego, podobno każdy przynajmniej raz w życiu tego doświadcza, inni częściej (ja ok. 2 razy w miesiącu). Kwestia zapoznania się z wiedzą na temat tego zjawiska i umiejętności panowni nad nim, a przestaje być tak straszne . Chociaż za każdym razem człowieka ogarnia lęk.
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 12:17   #3683
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Tak, też o tym pomyślałam. To z pewnością paraliże senne. Nie ma w tym nic niezwykłego, podobno każdy przynajmniej raz w życiu tego doświadcza, inni częściej (ja ok. 2 razy w miesiącu). Kwestia zapoznania się z wiedzą na temat tego zjawiska i umiejętności panowni nad nim, a przestaje być tak straszne . Chociaż za każdym razem człowieka ogarnia lęk.
Oj tak, jak się już wie co to za licho to od razu człowiekowi lżej ja się niestety dowiedziałam wiele lat po tym, odkąd zaczęłam tego doświadczać, a niestety jako dziecko i nastolatka miałam dość częste "jazdy", na szczęście nie "spotkałam" podczas zbyt wiele "zjaw", widocznie jestem odporna na takie rzeczy ale tak czy siak wrażenia nie do pozazdroszczenia ;(
Ostatnio miałam wrażenie, że już mnie to nie spotyka, ale jak przemyślałam sprawę to jednak chyba nadal mnie to dręczy, tyle, że już mi to tak "wisi" że nawet nie pamiętam, że było .. czasem tylko jak przez mgłę coś mi się przypomni rano
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 16:22   #3684
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Oj tak, jak się już wie co to za licho to od razu człowiekowi lżej ja się niestety dowiedziałam wiele lat po tym, odkąd zaczęłam tego doświadczać, a niestety jako dziecko i nastolatka miałam dość częste "jazdy", na szczęście nie "spotkałam" podczas zbyt wiele "zjaw", widocznie jestem odporna na takie rzeczy ale tak czy siak wrażenia nie do pozazdroszczenia ;(
Ostatnio miałam wrażenie, że już mnie to nie spotyka, ale jak przemyślałam sprawę to jednak chyba nadal mnie to dręczy, tyle, że już mi to tak "wisi" że nawet nie pamiętam, że było .. czasem tylko jak przez mgłę coś mi się przypomni rano
Dokładnie. Przestaje to być tak dotkliwe po pewnym czasie, bo prawda jest taka, że każdy człowiek przeżywa paraliż senny co noc. Nie są one jednak tak intensywne, żeby je zapamiętywać. Ja nauczyłam się przechodzić ze stanu paraliżu w stan świadomego snu i już coraz rzadziej doświadczam uczucia strachu kiedy to się zaczyna. Prawdę mówiąc, chyba z miesiąc czasu nic mnie nie dusiło (jak na złość dzisiaj w nocy mnie coś dopadnie :P).
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 16:41   #3685
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Dokładnie. Przestaje to być tak dotkliwe po pewnym czasie, bo prawda jest taka, że każdy człowiek przeżywa paraliż senny co noc. Nie są one jednak tak intensywne, żeby je zapamiętywać. Ja nauczyłam się przechodzić ze stanu paraliżu w stan świadomego snu i już coraz rzadziej doświadczam uczucia strachu kiedy to się zaczyna. Prawdę mówiąc, chyba z miesiąc czasu nic mnie nie dusiło (jak na złość dzisiaj w nocy mnie coś dopadnie :P).
O to fajnie masz, ja się muszę wybudzić albo po prostu zasnąć, ale w świadomy sen nigdy nie przeszłam. Czasem mam takie jazdy, że co chwile się budzę z paraliżem, rozbudzam, zasypiam i znowu .. i znowu .. takie noce są okropne. Jeszcze jakbym miała spotykać jakieś zjawy do tego to chyba bym się pochlastała ostatnio jedyne co pamiętam to uczucie, ze mi coś łazi pod kołdrą, ale ja już wiem co to jest więc mi nie przeszkadza
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 17:04   #3686
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Straszny Wątek ;)

Ja jakiś czas temu przez ok. miesiąc miałam te paraliże co noc! To było przerażające, bo niby się budziłam, widziałam przed sobą jakąś zjawę albo czułam jak mnie coś dotyka i ani ręką ani nogą. Z całych sił chciałam się ruszyć, kopnąć czy uciec! Przeszło jak zmieniłam pozycję snu (może to głupie).
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:24   #3687
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Ja jakiś czas temu przez ok. miesiąc miałam te paraliże co noc! To było przerażające, bo niby się budziłam, widziałam przed sobą jakąś zjawę albo czułam jak mnie coś dotyka i ani ręką ani nogą. Z całych sił chciałam się ruszyć, kopnąć czy uciec! Przeszło jak zmieniłam pozycję snu (może to głupie).
Nie to nie głupie . Wg wierzeń stzrożytnych i mniej starożytnych istniał demon zwany zmorą czyli paraliż senny pod postacią eterycznej zjawy. W ludowych podaniach znaleźć można sposoby zohydzenia zmorze procederu i jednym z nich jest właśnie zmiana pozycji - tam gdzie zazwyczaj masz głowę połóż nogi. Niektóre zmory wsadzały język w usta ,,ofiar" by wyssać z nich siły witalne więc wiecie gdzie ten język traafiał w przypadku zmiany pozycji delikwenta . Zmora wkurzona wówczas odchodziła.
To tak z mitologii, a z przekazów naukowych czy medycznych niestety nie da się wywnioskować dlaczego zmiana pozycji wpływa na zanikanie paraliżu. Żaden mądry człek nie jest w stanie sobie tego wyjaśnić
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 14:58   #3688
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Nie to nie głupie . Wg wierzeń stzrożytnych i mniej starożytnych istniał demon zwany zmorą czyli paraliż senny pod postacią eterycznej zjawy. W ludowych podaniach znaleźć można sposoby zohydzenia zmorze procederu i jednym z nich jest właśnie zmiana pozycji - tam gdzie zazwyczaj masz głowę połóż nogi. Niektóre zmory wsadzały język w usta ,,ofiar" by wyssać z nich siły witalne więc wiecie gdzie ten język traafiał w przypadku zmiany pozycji delikwenta . Zmora wkurzona wówczas odchodziła.
To tak z mitologii, a z przekazów naukowych czy medycznych niestety nie da się wywnioskować dlaczego zmiana pozycji wpływa na zanikanie paraliżu. Żaden mądry człek nie jest w stanie sobie tego wyjaśnić
No właśnie! Spałam przodem do drzwi, jak opowiedziałam to koleżance natychmiast kazała mi zmienić pozycję. Zmieniłam i jak ręką odjął!
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 15:59   #3689
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez peggy_blue Pokaż wiadomość
a któś mógłby mi napisać w skrócie na biało, albo na pw, co jest na tych filmikach? bo nie ma bata, żebym na nie weszła, współlokatorka wyjechała na weekend, a w piątek oglądałam "polowanie na czarownice", co prawda nie horror, ale ma schizy
Też ostatnio oglądałam ten film.Fajny
Przymierzam się do oglądnięcie Paranormal Activity 2,bo jedynka była fajna


Widziałam już te filmiki z duchem w spiżarni,nie powiem lekk przerażające.Z ta dziewczynką przy lustrze,mysle że to fake.

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Tu duch przemówił
http://www.youtube.com/watch?v=xIvIW...eature=related
Ja napewno nigdy bym nie weszła do jakiegoś opuszczonego budownictwa

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Ten filmik jest the best
http://www.youtube.com/watch?v=llLN8...eature=related
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 20:38   #3690
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
To tak z mitologii, a z przekazów naukowych czy medycznych niestety nie da się wywnioskować dlaczego zmiana pozycji wpływa na zanikanie paraliżu. Żaden mądry człek nie jest w stanie sobie tego wyjaśnić
No jak nie? Czytałam parokrotnie (i nawet pisałam o tym w tym wątku) paraliż senny (czyli "zmora") wynika po prostu z niedotlenienia mózgu w wyniku spania w jakiejś pozycji, a wiadomo że przy niedotlenieniu różne rzeczy się widzi, słyszy i czuje. Wystarczy zmienić ułożenie ciała podczas snu i człowiekowi od razu lepiej się oddycha i przestaje mieć zwidy. A że kiedyś wiedza ludzka była dużo mniejsza to ludzie tłumaczyli sobie to jak umieli i myśleli że oszukali rzekomą zmorę.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-04 17:12:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.