Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-21, 13:51   #3811
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dzień dobry
pochorowana jeszcze bardziej, ledwo mówię, ledwo kaszlę bo aż się przez to kasłanie nabawiłam zakwasów..
zaraz idę się szykować i przed 12:30 muszę wylądować w przychodni, żeby wyprzedzić wszystkie matki z chorymi bachorami, które są tak chore, że jak biegają i drą się po korytarzu to aż im łeb odskakuje nigdy tego nie zrozumiem.. jak byłam mała i chora, to siedziałam grzecznie przy mojej mamie, a teraz jak popatrzę na te dzieci, to nie wiem, z której strony są chore
Oj tam, jak nie mają gorączki a np kaszel czy coś innego to tez się idzie do lekarza... a wtedy dzieciaki są niespokojne to "szaleją". W końcu to dzieci, nie radzą sobie z tym jak dorośli co innego jak dziecko osłabione bardzo, to wiadome że siedzi spokojnie.

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Pokazuję moje dzisiejsze pazurki.. chyba jednak zostawię ten mój zdublowany fiolet..

Załącznik 4895215
Załącznik 4895228
.


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3666811 6]

Ale na tym różowym wibosiu chyba też nienajgorzej wygląda, nie?[/QUOTE]


choć wolę na ciemnych flejksy

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No słońce to i u mnie wyszło, ale tak ciepło to nie jest.
dokładnie - słoneczko świeci a powietrze "mroźne"

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

dziękuję
choroba nie sprzyja malowaniu paznokci
no to zdrowiej w końcu

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Nie mogę szukać dorywczej pracy, bo potrzebuję stałej. Z tym, że do pierwszej wypłaty będzie masakra.
Trochę mnie dziwi Twoje podejście w takiej sytuacji
W moim rejonie znaleźć normalną stałą pracę (nie jakąś super, za najniższą średnią) to jest szczęście naprawdę. Więc mając 4 dychy do dyspozycji łapałabym się wszystkiego a w międzyczasie szukała stałej pracy. No ale...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 14:00   #3812
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość



Padam i nie wstaję
Przepięknie się błyszczą! Ja to taka sroka jestem i jak zobaczę jakikolwiek błysk, brokat itp., to od razu banan na twarzy i wniebowzięcie. Bardzo fajne masz migdałki, a pazurki jakie dłuuuuugaśne!

haha, dziękuję! oj nie są znów takie długaśne.. ale za to bardzo wygodne

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 14:10   #3813
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci ślicznie za wszystkie rady Jak zwykle niezastąpiona! Skórki odsuwam kilka razy dziennie paznokciem (z przyzwyczajki) i mam wrażenie, że przez to płytka się wydłuża. Może to tylko omamy, nie wiem, nie znam się na tym. Muszę znowu wrócić do bloga Ewalucji i wgłębić się w post o pazurkowej przemianie, tam na pewno coś będzie.
Nie są powycinane, tylko podpiłowane. Regularnie podpiłowuję boki, żeby bardziej je zaokrąglić. Słyszałam, że to nie robi dobrze paznokciom, ale podobno Mgiełka też tak postępuje (jeśli się mylę to najmocniej Mgiełkę przepraszam ). Jeśli to tak źle wygląda to je zostawię i skupię się na zapuszczaniu. Nie podobają mi się takie krótkie
Jeszcze raz wielkie dzięki, Ania!
.
nie ma za co
Skórki pieknie wyprowadziłaś w tak krótkim czasie
płytka już się ciut wydłuzyła ale tak jak pisałam to na pewno nie koniec

Wiesz, ktoś może tak robić bo ma już płytkę uformowaną. Twoja jest w trakcie przyrastania więc zrobiło mi się jej szkoda popatrz na kciuk jak jest wypiłowany tam z boku ał. W tych miejscach ma się przyrastać, jak się wydłuzy będziesz widziała dokąd piłować. Nie twierdzę że to wygląda źle ale chyba za daleko wyjeżdżasz a to raczej nie służy przyrastaniu.

Pokazuj!
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 14:10   #3814
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O żesz..... To dlonie innej osoby normalnie.
Przemiana spektakularna.
Miło mi słyszeć
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
W ogóle, moja kolekcja lakierów z zerowej zamieniła się w 30...
Prawidłowa postawa
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Pokazuję moje dzisiejsze pazurki.. chyba jednak zostawię ten mój zdublowany fiolet..
Ejjj, miałam dziś w planach takie same (fiolet i flejksy) i wyjdzie, żem maUpa
Pazurki śliczne, oczywiście. Jesienne.
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3666811 6]Ale na tym różowym wibosiu chyba też nienajgorzej wygląda, nie?[/QUOTE]
Pierwsze skojarzenie, które przyszło mi na myśl to: urocze
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3666905 5]To u Ciebie trzeba skierowanie do dermatologa?
U mnie nie... do alergologa to już tak...

Dziwne... to od rejonu zależy czy coś się zmieniło a ja o tym nie wiem [/QUOTE]
To jest w ogóle chore... i to jeszcze w nagłym przypadku A taka reakcja alergiczna to jest nagły przypadek - pokrzywka "przetrzymana" za długo może przecież, przez opuchliznę, zablokować drogi oddechowe...
(Jam Świdnik i też nie potrzebuję skierowania do dermatologa
Ale już do chirurga muszę mieć skierowanie i tak: żeby móc zapisać się do poradni chirurgicznej, muszę drałować ze skręconą kostką/złamaną nogą/cokolwiek na drugi koniec miasta, żeby wziąć tylko papierek)
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Dobra przemiana w zasadzie teraz jak paznokcie doszły do formy to możesz nosić krótkie kwadraty albo dłuższe okragłe
a w zestawieniu brakuje mi ogólnie Twoich migdałków - dłuższych, krótszych przecież nosiłaś je chyba dość długo z tego co pamiętam?

Taak, migdałki nosiłam bardzo długo, różnej długości, ale już nie chciałam przynudzać zdjęciami
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 14:17   #3815
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość


Taak, migdałki nosiłam bardzo długo, różnej długości, ale już nie chciałam przynudzać zdjęciami
a szkoda bo były śliczne
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 14:24   #3816
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Wstawiać pazury? Bo nie chcę Was zanudzać.
Co to za pytanie?
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Trochę mnie dziwi Twoje podejście w takiej sytuacji
W moim rejonie znaleźć normalną stałą pracę (nie jakąś super, za najniższą średnią) to jest szczęście naprawdę. Więc mając 4 dychy do dyspozycji łapałabym się wszystkiego a w międzyczasie szukała stałej pracy. No ale...
Myślę tak samo
Poza tym dorywczą można zrzucić praktycznie z dnia na dzień, kiedy już będzie się pewnym, że wpadła stała praca
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a szkoda bo były śliczne
Poszukam czegoś i wrzucę, by sprawić ci przyjemność

Zapomniałam napisać wcześniej:
nie jestem zadowolona z lumpkowania Wyszłam z dwiema zwykłymi bluzkami z długim rękawem, poza tym wszystko bure, szare i za małe
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 14:26   #3817
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Ale mi się komputer zacina Masakra.

Cytat:
Napisane przez AgataBm180
haha, dziękuję! oj nie są znów takie długaśne.. ale za to bardzo wygodne
Nie ma sprawy. Niee, wcale nie są długie... Widziałam zdjęcia Twoich golasków na blogu i szczena mi opadła. To są chyba moje idealne migdałki, takie, jakie miałabym szansę mieć w przyszłości. Do takich będę dążyć, bo z kwadratów zrezygnowałam jakiś czas temu.

Cytat:
nie ma za co
Skórki pieknie wyprowadziłaś w tak krótkim czasie
płytka już się ciut wydłuzyła ale tak jak pisałam to na pewno nie koniec

Wiesz, ktoś może tak robić bo ma już płytkę uformowaną. Twoja jest w trakcie przyrastania więc zrobiło mi się jej szkoda popatrz na kciuk jak jest wypiłowany tam z boku ał. W tych miejscach ma się przyrastać, jak się wydłuzy będziesz widziała dokąd piłować. Nie twierdzę że to wygląda źle ale chyba za daleko wyjeżdżasz a to raczej nie służy przyrastaniu.

Pokazuj!
Jak teraz patrzę na te stare zdjęcia to ciary mnie przechodzą Skórki były naprawdę obrzydliwe, i te długie łopaty... Fuj! Dobrze, że z tym zerwałam. A wszystko dzięki Wizażowi. Niektórzy mówią (czyt. domownicy), że przesadnie dbam o pazury, za dużo nakładam odżywek i że w ogóle za dużo na nie patrzę, że to już maniakalne zachowania Wcale tak nie uważam właśnie, cały czas mam wrażenie, że za mało się staram i za mało mam lakierów.
Wieem, widziałam ten kciuk i mnie też się to niezbyt podoba. Ale dzięki za rady, właśnie dzięki takim osobom mam szansę na zmianę Niby wszyscy są tu starsi ode mnie i w ogóle, ale mnie wcale nie imponują obgryzione paznokcie moich rówieśniczek. Wolę mieć zadbane pazury już w tym wieku, nawet jeśli dla innych to jest obsesja Od dzisiaj nie piłuję tych boczków, tylko wytrwale zapuszczam. Zacznę robić z nich migdałki, jak wyjdą za opuszek, o.

Cytat:
Napisane przez vivinn
Prawidłowa postawa
No nie wiem... Mój portfel raczej tak nie twierdzi


Łapcie pazury i moją księżniczkę - Melkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00198.jpg (89,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00200.jpg (79,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00201.jpg (84,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00188.jpg (80,9 KB, 28 załadowań)
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 14:32   #3818
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3666457 4]Będę uważać
I dzięki



Też tak sobie pomyślałam i o to chodzi. Nie będę musiała od razu rozwijać zawrotnych prędkości 50km/h
[/QUOTE]

haha, na początek pewnie plac i troszkę po mieście, więc spokojnie
daj znać jak Ci się po Lublinie jeździ, ja raz samochodem brykałam po mieście i oj, zawsze przed zamieniam się jakoś przyzwyczajona jestem do jazdy po mniejszych miejscowościach, czy na drogach takich międzymiastowych, ale miasto to katorga dla mnie, muszę to zmienić


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Wielki marsz się pamięta.... Dłuuugo.
zdecydowanie


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
aż jestem ciekawa
ja mam pomysł, jak odpicować moje mani, ale muszę najpierw skrócić paznokcie
ja też muszę, bardziej wyrównać niż skrócić, ale jak ja tego nie lubie....


Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Wy nie trzymajcie kciuków, tylko paczki z jedzeniem przysyłajcie
zapraszam na obiadek


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3666905 5]To u Ciebie trzeba skierowanie do dermatologa?
U mnie nie... do alergologa to już tak...

Dziwne... to od rejonu zależy czy coś się zmieniło a ja o tym nie wiem [/QUOTE]

dziwne, bo ja chodziłam i u siebie do dermatologa bez skierowania i w Lublinie widziałam że do lekarza specjalisty trzeba skierowanie oprócz ginekologa i dermatologa..



ale mi sie nic nie chceeeeeeeeeeeeeee! a musze ogarnąć mieszkanie i wszystko, jutro ,,teściowie'' na kawę wpaść mają
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 14:44   #3819
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Myślę tak samo
Poza tym dorywczą można zrzucić praktycznie z dnia na dzień, kiedy już będzie się pewnym, że wpadła stała praca

Poszukam czegoś i wrzucę, by sprawić ci przyjemność
dokładnie.

Hehehe czuję się zaszczycona

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
A

Jak teraz patrzę na te stare zdjęcia to ciary mnie przechodzą Skórki były naprawdę obrzydliwe, i te długie łopaty... Fuj! Dobrze, że z tym zerwałam. A wszystko dzięki Wizażowi. Niektórzy mówią (czyt. domownicy), że przesadnie dbam o pazury, za dużo nakładam odżywek i że w ogóle za dużo na nie patrzę, że to już maniakalne zachowania Wcale tak nie uważam właśnie, cały czas mam wrażenie, że za mało się staram i za mało mam lakierów.
Wieem, widziałam ten kciuk i mnie też się to niezbyt podoba. Ale dzięki za rady, właśnie dzięki takim osobom mam szansę na zmianę Niby wszyscy są tu starsi ode mnie i w ogóle, ale mnie wcale nie imponują obgryzione paznokcie moich rówieśniczek. Wolę mieć zadbane pazury już w tym wieku, nawet jeśli dla innych to jest obsesja Od dzisiaj nie piłuję tych boczków, tylko wytrwale zapuszczam. Zacznę robić z nich migdałki, jak wyjdą za opuszek, o.


Łapcie pazury i moją księżniczkę - Melkę
i dobrze

piłuj to co wystaje za opuszkę, a nie to co rośnie na skórze i wystarczy to Cię nie boli w ogóle?

o, na tych zdjęciach to wygląda już mniej groźnie nie wiem czemu. Duży odstęp czasu między tymi fotami?

ale futrzaaak


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ale mi sie nic nie chceeeeeeeeeeeeeee! a musze ogarnąć mieszkanie i wszystko, jutro ,,teściowie'' na kawę wpaść mają
uuuuu się nie dziwię
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 14:47   #3820
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Rozumiem mam nadzieję, że powoli dojdziesz do siebie. Pamiętaj,że nie jesteś sama
Jakoś się to ogarnie chyba

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Trochę mnie dziwi Twoje podejście w takiej sytuacji
W moim rejonie znaleźć normalną stałą pracę (nie jakąś super, za najniższą średnią) to jest szczęście naprawdę. Więc mając 4 dychy do dyspozycji łapałabym się wszystkiego a w międzyczasie szukała stałej pracy. No ale...
Ja już raz się przejechałam na dorywczej pracy - jak ją rzuciłam po półtora tygodnia, to za to półtora tygodnia nie dostałam kasy. Tak że wolę od razu szukać czegoś normalnego.

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
zapraszam na obiadek
Trochę mam daleko.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 14:55   #3821
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
uuuuu się nie dziwię
hahaha, na własne życzenie


muszę się poskarżyć że p0chwaliłam moje paznokcie ostatnio a tu zmywam dzisiaj i co widzię? rozdwajać się zaczynają 2 paznokcie ;o


Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Trochę mam daleko.
wiem, a szkoda krokiecikami bym Cię uraczyła
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 14:57   #3822
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Łeee ile prasowania mam. Właśnie wyschła mi cała pralka ciuchów i tak po kawałku je prasuję. Pozostałe co mam ze sobą zabrać też do prasowania. Jutro wieczorem je transportuję na miejsce mego pobytu podczas roku szkolnego.
Ciekawo czy internet tam będzie. Umowa dalej obowiązuje, ale chyba nikt mi przez wakacje tam za niego nie płacił Jak pojadę i zapłacę, pewnie z tydzień mi go będą przyłączać.
Potrzebuję nowych spodni, prawie wszystkie mi spadają. Przez te prawko we wtorek wcale jakoś nie czuję, że niedługo już na uczelnie.

Jak mam w żelazku jakiś system czyszczenia z kamienia, to można wlewać zwykłą wodę z kranu? Destylowanej w domu nie mam teraz. Najwyżej jak mama coś będzie mówić powiem że to któryś z moich braci .
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 14:59   #3823
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Jak myślicie - kupiłam w ross krem do stóp z 10% mocznikiem, i dzisiaj jakoś nim dłonie posmarowałam - są super w dotyku! Można go używać stricte do dłoni? Nie będzie się nic złego działo?
Ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...siv-creme.html

Pachnie ładniej od tego Isana do rąk, tak jakby kremem/balsamem nivea
__________________

Edytowane przez blair witch
Czas edycji: 2012-09-21 o 15:00
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 14:59   #3824
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Rozumiem mam nadzieję, że powoli dojdziesz do siebie. Pamiętaj,że nie jesteś sama
Taki jest plan

Nawet nie wiesz jakie to miłe

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość





To całkiem sprzeczne z Twoim nickiem

.
No wiem...

To ze szkoły jeszcze. Bladzioch z jasnymi włosami byłam

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Łapcie pazury i moją księżniczkę - Melkę
Pazurki ładne, ale kooooootyyyyy!!
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 15:01   #3825
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Jak myślicie - kupiłam w ross krem do stóp z 10% mocznikiem, i dzisiaj jakoś nim dłonie posmarowałam - są super w dotyku! Można go używać stricte do dłoni? Nie będzie się nic złego działo?
Ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...siv-creme.html

Pachnie ładniej od tego Isana do rąk, tak jakby kremem/balsamem nivea
o, nawet bym na taki pomysł nie wpadła, a już zużyłam chyba połowę, ale zgodnie z przeznaczeniem
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 15:03   #3826
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
hahaha, na własne życzenie


muszę się poskarżyć że p0chwaliłam moje paznokcie ostatnio a tu zmywam dzisiaj i co widzię? rozdwajać się zaczynają 2 paznokcie ;o




wiem, a szkoda krokiecikami bym Cię uraczyła
własnej roboty? Ja robie dzisiaj wieczorem
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 15:08   #3827
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly
ale mi sie nic nie chceeeeeeeeeeeeeee! a musze ogarnąć mieszkanie i wszystko, jutro ,,teściowie'' na kawę wpaść mają
Żółwik, też mam lenia, a tyle spraw czeka... Nauka wiersza, na jakieś klasówki, sprzątanko pokoju (chyba jutro jednak się za to wezmę ) i ogarnięcie się. To pewnie przez tą jesień, zawsze na początku mam taki depresyjno-leniowaty nastrój.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP
i dobrze

piłuj to co wystaje za opuszkę, a nie to co rośnie na skórze i wystarczy to Cię nie boli w ogóle?

o, na tych zdjęciach to wygląda już mniej groźnie nie wiem czemu. Duży odstęp czasu między tymi fotami?

ale futrzaaak
No niby tak Ale nie chcę też przesadzić w drugą stronę i zrobić się próżna.

Na razie nic nie będę piłować, bo za opuszek nie wystaje ani trochę pazurka Jakby mnie bolało to bym nie piłowała, no co Ty. Po prostu sądziłam, że przez to kształt będzie bardziej migdałkowaty i...

Może dlatego, że tamte były z bliska + z lampą i nagie. Te sfotografowałam z dwoma warstwami odżywki Eveline 8w1, w świetle dziennym, no i pewnie te boczki jakoś się schowały. Na szczęście. Odstęp jednodniowy (bo chyba wczoraj wrzucałam tamte? albo przedwczoraj, nie pamiętam już)

Gruby i leniwy, jak właścicielka

Cytat:
Napisane przez Śniegowa
Pazurki ładne, ale kooooootyyyyy!!
Dzięki

Też uwielbiam. To taki mój pieszczoch, zawsze wszędzie wejdzie, pomruczy, siądzie na zeszytach, gdy się uczę... A jak tylko się położę to wskakuje na brzuch/piersi i nie daje oddychać.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 15:10   #3828
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36673725]własnej roboty? Ja robie dzisiaj wieczorem [/QUOTE]

__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 15:12   #3829
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Smoouwielbiam krokiety!
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 15:12   #3830
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Łapcie pazury i moją księżniczkę - Melkę
Śliczne pazurki i kocur

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36673725]własnej roboty? Ja robie dzisiaj wieczorem [/QUOTE]
100 lat nie robiłam krokietów. Może jutro ukręcę

Kopnijcie mnie w zadek. Siedzę na all i kupuję obrusy, serwety i dekoracje na stół... Po tym remoncie mi się kolory w salonie pozmieniały. A ja lubię mieć wszystko pod kolor więc muszę kupić nowe
Zbankrutuję
Ale niedługo Mamunia ma urodziny i pewnie imprezkę zrobi i chciałam ładnie stół przystroić, więc mam wymówkę na zakupy
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 15:21   #3831
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Ej,teraz narobiłam sobie smaka na krokiety,i się nie moge doczekać kiedy mama przyjdzie i bedziemy robić
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 15:23   #3832
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

wracając do historii z przychodni..
przyszłam, cieszyłam się, że jestem 3, okazało się, że wchodzę 6 bo tak się przepuszczały w kolejce..

rozwaliła mnie historia babki, która opowiadała facetowi, jak to pilnowała wnuczki i zaczęła jej lecieć krew z nosa i ona myślała, że mała sobie wsadziła tic-taca do nosa i dlatego jej leci krew.. oh, god why.. przecież by się rozpuścił..
ja to kiedyś połknęłam 1 gr i 2 gr.. na szczęście nic mi się nie stało, ale ta mina mojej mamy
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 15:47   #3833
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
wiem, a szkoda krokiecikami bym Cię uraczyła
Teraz jeszcze mam co jeść, jestem w domu. To od przyszłej srody/czwartku zacznie się walka o przetrwanie.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 15:52   #3834
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36673941]Smoouwielbiam krokiety![/QUOTE]

ja też. i ryż z kurczakiem i curry


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36674112]Ej,teraz narobiłam sobie smaka na krokiety,i się nie moge doczekać kiedy mama przyjdzie i bedziemy robić [/QUOTE]

hahaha, ja mam farsz zamrożony, któregoś dnia też narobię i zamrożę i będę mieć jedzonka na tydzień


Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Teraz jeszcze mam co jeść, jestem w domu. To od przyszłej srody/czwartku zacznie się walka o przetrwanie.
będzie dobrze
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 16:03   #3835
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Jeszcze bardziej od krokietów lubię rosół.Właśnie się gotuje
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 16:10   #3836
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Ejjj, miałam dziś w planach takie same (fiolet i flejksy) i wyjdzie, żem maUpa
Pazurki śliczne, oczywiście. Jesienne.
Haha, właściwie ja to zrobiłam spontanicznie.. pomalowałam paznokcie lakierem, który wcześniej spisałam na straty.. i pomyślałam "hmm.. nie jest taki zły, chyba zacznę go używać" i dodałam flejksy.. i oto efekt

dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość


Nie ma sprawy. Niee, wcale nie są długie... Widziałam zdjęcia Twoich golasków na blogu i szczena mi opadła. To są chyba moje idealne migdałki, takie, jakie miałabym szansę mieć w przyszłości. Do takich będę dążyć, bo z kwadratów zrezygnowałam jakiś czas temu.
Ja miałam kwadraty.. i chociaż je lubię, nie pasują do mnie i są niewygodne dosyć.

Nadal mam kompleks paznokci, wąziutka płytka, są takie drobne..
No ale nie można mieć wszystkiego już inna nie będzie

ps: one nie są idealne haha pooglądaj zdjęcia reszty pazurkomaniaczek - to są ideały

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Taki jest plan

Nawet nie wiesz jakie to miłe
Przynajmniej się uśmiechasz główka do góry, trzeba przeżyć te miesiące,żeby znowu było pięknie!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36674112]Ej,teraz narobiłam sobie smaka na krokiety,i się nie moge doczekać kiedy mama przyjdzie i bedziemy robić [/QUOTE]

krokiety no nieeee.... jak ja mam na nie smaka ;(

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wracając do historii z przychodni..
przyszłam, cieszyłam się, że jestem 3, okazało się, że wchodzę 6 bo tak się przepuszczały w kolejce..

rozwaliła mnie historia babki, która opowiadała facetowi, jak to pilnowała wnuczki i zaczęła jej lecieć krew z nosa i ona myślała, że mała sobie wsadziła tic-taca do nosa i dlatego jej leci krew.. oh, god why.. przecież by się rozpuścił..
ja to kiedyś połknęłam 1 gr i 2 gr.. na szczęście nic mi się nie stało, ale ta mina mojej mamy

masakra z tymi przychodniami dobrze,że masz to już za sobą.. teraz tylko zdrowiej
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 16:20   #3837
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Ktoś mi napisał na blogu że mam ohydny kształt paznokci ide się spalić na stosie
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 16:21   #3838
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Ja już raz się przejechałam na dorywczej pracy - jak ją rzuciłam po półtora tygodnia, to za to półtora tygodnia nie dostałam kasy. Tak że wolę od razu szukać czegoś normalnego.
No to niedobrze, ale czy warto skreślać wszystkie możliwe dorywcze przez jeden niewypał... zawsze można kogoś podpytać itp
a na normalnej pracy też się można przejechać.
Ale skoro już zdecydowałaś to powodzenia

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Jak myślicie - kupiłam w ross krem do stóp z 10% mocznikiem, i dzisiaj jakoś nim dłonie posmarowałam - są super w dotyku! Można go używać stricte do dłoni? Nie będzie się nic złego działo?
Ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...siv-creme.html

Pachnie ładniej od tego Isana do rąk, tak jakby kremem/balsamem nivea
hmm nie wiem, ale chyba najważniejszy jest skład a nie to co napiszą na opakowaniu jak już spróbowałaś i służy to czemu nie są też kremy z mocznikiem do rąk.

Ja do stóp mam Sorayę z mocznikiem i też czasem łapki smarnę i jest ok.
Fajnie jakby ktoś Ci sklad przeanalizował

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość

No niby tak Ale nie chcę też przesadzić w drugą stronę i zrobić się próżna.

Na razie nic nie będę piłować, bo za opuszek nie wystaje ani trochę pazurka Jakby mnie bolało to bym nie piłowała, no co Ty. Po prostu sądziłam, że przez to kształt będzie bardziej migdałkowaty i...

Może dlatego, że tamte były z bliska + z lampą i nagie. Te sfotografowałam z dwoma warstwami odżywki Eveline 8w1, w świetle dziennym, no i pewnie te boczki jakoś się schowały. Na szczęście. Odstęp jednodniowy (bo chyba wczoraj wrzucałam tamte? albo przedwczoraj, nie pamiętam już)
A tam dbanie o paznokcie nie oznacza jeszcze próżnosci

no kształt na pewno bardziej migdalowaty, ale za tydzień nawet jak ciut podrosną zobaczysz jak bedzie

a nie wiem nawet z kiedy zdjecie, bo nadrabiałam hehe.


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wracając do historii z przychodni..
przyszłam, cieszyłam się, że jestem 3, okazało się, że wchodzę 6 bo tak się przepuszczały w kolejce..
wrr...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 16:25   #3839
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

O Bożebożebożebożebożeboże!
Przedostatni odcinek "Wyspy Harpera"
MatkoBosko jakie zdziwko
Znaczy miałam podejrzenia co do osoby, ale nie znałam motywu
Ja chcę ostatni odcinek!
A do domu muszę iść
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 16:34   #3840
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Ktoś mi napisał na blogu że mam ohydny kształt paznokci ide się spalić na stosie

Ojoj, zazdrość kogoś zżera
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.