Problem na wyjeździe - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 10:26   #31
Lolecek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Problem na wyjeździe

Długo myślałam nad tym, w jaki sposób opisać swoją sytuację aby nikt mnie źle nie zrozumiał. Jednak ''uroki'' pisemnego rozwiązywania problemów są takie jak widać powyżej.

Jeszcze raz powtarzam - lubie seks i tylko z moim X jest mi dobrze. Miałam pisać wyuzdanie komentarze żebyście się o tym przekonali? Nie będę nikomu tego udowadniać.
Opisując swoje zmęczenie miałam na celu zaznaczenie jak bardzo mi zależało na zbliżeniu a nie to by narzekać, że ''musiałam'' się z nim kochać..

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Bo zdrowy człowiek seksu potrzebuje, co jest w tym niesamowitego? Na samym Wizażu czytam regularnie, jak udany seks jest ważny w związku i że jego brak na co dzień prowadzi do frustracji i rozpadu uczuć.


Zauważyłam jego odpowiedź - "ale nie jesteś". No bo nie jest chora, taka jest prawda. Nie trzeba być maniakiem uzależnionym od seksu żeby się wkurzyć gdy ktoś kolejny raz odmawia. To "a co by było gdybym" jest głupie, przecież wiadomo że wtedy myśli się innymi kategoriami. To ma taki sam sens jakby Cię ktoś pytał czemu jesz słodycze - Ty byś odpowiedziała że lubisz, a on "a co by było gdybyś miała cukrzycę?!" Gdyby była chora lub w ciąży sytuacja byłaby inna i inne rzeczy byłyby ważne, ale teraz nie jest, a i tak seksu nie ma, więc facet ma prawo czuć się tym skrzywdzony. I nie tylko facet, chyba każdy by to czuł. Ja bym się na jego miejscu poczuła jakbym w mordę dostała, to trochę na zasadzie "mamo, obiecuję, jutro odrobię lekcje", a następnego dnia "mamo, proszę Cię, jestem taaaka zmęczona" - przykry obowiązek, nic więcej. Nie mówię że tak jest, ale facet na 100% tak to właśnie odebrał, a rodzaj męski też ma uczucia i emocje w tym względzie

Nie było mi przykro z powodu, że się z nim kochałam, chyba zaczynacie przesadzać.


Dziewczyny, nie bierzcie każdego faceta za maniaka któremu tylko seks w głowie. Nie sposób uwierzyć w to, że Wy np. kochając się ze swoimi facetami raz w miesiącu i wyjeżdżając w końcu na weekend przyjęłybyście z uśmiechem kolejne "wybacz, jestem zmęczony, ale przecież zrobiłem Ci łaskę wczoraj więc nie masz się o co fochać".
Po raz setny powtarzam, że kochałam się z nim z przyjemnością a nie dlatego bo muszę.
Lolecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 10:30   #32
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Problem na wyjeździe

Cytat:
Napisane przez Lolecek Pokaż wiadomość
Po raz setny powtarzam, że kochałam się z nim z przyjemnością a nie dlatego bo muszę.
Napisałam wyraźnie, że o ile nie zaprzeczam, że może być to prawda, to Twój facet mógł to odebrać zupełnie inaczej. Zwłaszcza że non stop podkreślasz to, że "zrobiłaś to dla niego".
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 11:16   #33
Lolecek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Problem na wyjeździe

No własnie on to odebrał zupełnie inaczej, w ogóle mam wrażenie, że cały czas nie chce zrozumieć tego co ja do niego mówię. Poza tym od tego czasu nie chcę się z nim kontaktować, nawet sobie tego nie przemyśli bo powiedział że nie ma o czym myśleć.

Przepraszam bardzo, ale co ja mam o tym myśleć? I co mam zrobić? Mam mu dać czas do namysłu? Nie chcę do niego dzwonić ponieważ to on mnie obraził i moim zdaniem sam powinien pierwszy wyciągnąć rękę.

Zastanawiam się też nadal dlaczego akurat użył takich słów? Nie kocha mnie już? Czy może alkohol zdziałał u niego swoje?
Lolecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 11:18   #34
TakaSobieDziewuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Z laptopa ;)
Wiadomości: 110
Dot.: Problem na wyjeździe

Widuje się ze swoim TŻ nie za często, ok 300 km nas dzieli. Kiedy jesteśmy razem rożnie bywa, zasypiam w jego ramionach przy jakimś filmie bo padam ze zmęczenia ale nastaje ranek i mając go przy sobie nie ma mowy by nie nadrobić wieczoru. Nie tylko noc i wieczór są od igraszek. Sex jest ważny w związku, miłość, zaufanie, poczucie bezpieczeństwa też. Związek to nie tylko trzymanie się za rączki na mieście ale prawdziwe zbliżenie się dwóch osób, które potrafią przed sobą nawzajem się obnażyć.
Autorko następnym razem jak spotkacie się na jakimś wyjeździe,porozmawiaj szczerze ze swoim TŻ. Powiedz mu, że pierwszy wieczór potrzebujesz dla siebie, cały tydzień intensywnej pracy sprawił, że łóżko kojarzy Ci się ze snem. Poproś go o relaksacyjna kąpiel z kieliszkiem szampana i świeczkami zapachowymi, o masaż i jego ramie do snu. Po takim wieczorze następuje ranek, który jeśli będziesz chciała wykorzystaj.

Co do gadania Twojego faceta to są to tylko puste słowa. Jest biedak tak już sfrustrowany i spragniony Ciebie, że gada co mu ślina na język niesie. On się pewnie boi, że dla Ciebie nie jest atrakcyjny i zaczynasz przestawać widzieć w nim faceta.

Co do miesiączki to są inne sposoby by było miło i Tobie i Twojemu facetowi. Dla Ciebie kąsanie, mizianie, głaszczenie piersi, z tamponem dostęp dłonią do Twojej łechtaczki tez będzie miał Dla niego Twoje usta/dłoń na jego penisie i szukanie ustami jego wrażliwych miejsc na ciele. A delikatne pieszczoty Twojego faceta wyzwolą endorfiny, które z kolei zniwelują ból spowodowany miesiączką.
TakaSobieDziewuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 11:18   #35
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Problem na wyjeździe

Cytat:
Napisane przez Lolecek Pokaż wiadomość
Długo myślałam nad tym, w jaki sposób opisać swoją sytuację aby nikt mnie źle nie zrozumiał. Jednak ''uroki'' pisemnego rozwiązywania problemów są takie jak widać powyżej.
no to może faktycznie masz problemy z przekazywaniem na piśmie, bo jednak zdania takie jak "zrobiłam to dla niego" czy "boję się że dostanę okres i go rozczaruję" nie swiadczą o tym że cieszysz się seksem. ja też nie lubię jak mi wypada okres w czasie spotkania z tż ale nie schizuję się tym bo nie będę mogła mu dać tylko dlatego że ja tez strace okazję do zbliżenia, jedną z niewielu.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 11:19   #36
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Problem na wyjeździe

Cytat:
Napisane przez Lolecek Pokaż wiadomość
No własnie on to odebrał zupełnie inaczej, w ogóle mam wrażenie, że cały czas nie chce zrozumieć tego co ja do niego mówię.
(...)
Zastanawiam się też nadal dlaczego akurat użył takich słów? Nie kocha mnie już? Czy może alkohol zdziałał u niego swoje?
A co do niego mówisz?

Ja obstawiam, że mu się ulało, bo czuje się skrajnie sfrustrowany i niedoceniony jako facet.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 11:58   #37
Lolecek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Problem na wyjeździe

Mówię mu, że go kocham, że tylko on mi się podoba, że nikogo innego nie chce w łóźku. On i tak na swoje przekręci, a jak się długo nie kochamy podejrzewa nawet, że go zdradzam, dużo pracuję on również ma swoje zajęcia i nie widujemy się za często.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
A co do niego mówisz?

Ja obstawiam, że mu się ulało, bo czuje się skrajnie sfrustrowany i niedoceniony jako facet.
Ok, jestem w stanie zrozumieć to, że bardzo go pociągam, co mnie bardzo cieszy, ale to nie zwalnia go z zachowania szacunku do mnie i traktowania mnie jakbym była wyłącznie obiektem seksualnym.
Lolecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 14:04   #38
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Problem na wyjeździe

Autorko,

Jak dla mnie trochę się miotasz w swoich postach. Na samym początku piszesz, że kochałaś się z nim zaciskając zęby a potem mówisz nam, że też czerpiesz z tego przyjemność. Coś jest nie tak.

Cytat:
Pomimo tego, iż kochaliśmy się poprzedniej nocy, że zrobiłam mu dobrze i skończył tam gdzie lubi, ''upiprał'' mi włosy, które musiałam później umyć i straciłam też na to czas
Sama w życiu bym nie myła o 3 rano włosów po sexie. Wypłukałabym tylko miejscowo i poszła spać


Ale wracając jak dla mnie rada jest taka:
1. Absolutnie nie panikuj nigdy, że bedziesz mieć okres. Będziesz mieć - trudno, taka jest natura. Pamiętaj, że możesz swojego partnera zadowolić w różny sposób nie tylko przez sam stosunek
2. Jak dla mnie jesteś przemęczona i sfrustrowana. Powinnaś iść na jakiś urlop - i nie mówię tutaj o wyjeździe tylko o urlopie, gdzie będziesz się byczeć do godziny 13 w łóżku
3. Z jednej strony facet postąpił jak cham, ale z drugiej nie dziwię mu się. Sama mam wysokie libido i gdyby mój facet ciągle szukał jakiś wymówek, ostrzegał mnie uważaj, bo może być tak, albo tak to bym zaczęła myśleć, że ZE MNĄ jest coś nie tak. Uważam, że powinnaś zadzwonić do niego, powiedzieć, że jest Ci przykro, ponieważ wiedział, że jesteś zmęczona, że mogliście pójść spać i pobaraszkować na dzień dobry - myślę, że miłobyłby zaskoczony, jakbyś go obudziła pieszczotami, a potem przeszlibyście do stosunku ( tylko od tyłu, bo zęby nie umyte)
4. Zrób sobie mały rachunek sumienia czy naprawdę jesteś zadowolona z sexu, bo pamiętaj - zawsze obydwie strony muszą być zadowolone
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 18:00   #39
Lolecek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Problem na wyjeździe

Pudel123 - nie miotam się Kochana, mogłam zwyczajnie źle opisać sytuację. Kiedy doszło między nami do bliskości, było mi bardzo dobrze. Jednak na następny dzień a raczej noc gdy potraktował mnie tak, jak potraktował, totalnie zapomniałam o przyjemności i o tym, że nic wtedy mi nie przeszkadzało - to, że byłam zmęczona czy późno się kąpałam. Nie potrafię po tej całej sytuacji, kiedy się po mnie wyżył, myśleć dobrze o nim, poprzedniej cudownej nocy i seksie.

Edytowane przez Lolecek
Czas edycji: 2013-03-12 o 18:01
Lolecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 22:11   #40
zbulwersowany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 60
Dot.: Problem na wyjeździe

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
zbulwersowany - jakbyś się kochał tak rzadko to też byś był napaleńcem. Ja mam bardzo wysokie libido i jestem w stanie wczuć się w sytuację faceta Autorki. Poza tym wydaje mi się, że Lolecek ma lekko histeryczną naturę, stąd to cięcie się żyletką (takie odpały w wieku 25 lat to grube przegięcie). No ale to tylko moja opinia, anonimowej osoby z forum
ot prosze, co za hipokryzja, KOBIETA WCZULA SIE W SYTUACJE FACETA - lepiej niz facet? smieszne jestescie i za razem, no nie wiem, jak to okreslic? moze podswiadomie zmuszacie sie same do seksu?

to, ze ma ochote i uprawia seks rzadko czy tam czesto nie daje mu prawa do tego, aby odreagowywac na dziewczynie... gdyby dostala okresu, to to samo by jej powiedzial... wedlug was tez to jest fair?
jezeli nie chce, a ma powod, to o co problem? powinien to zrozumiec...
wybaczcie, ale moim zdaniem czesc z was staje na rzesach, aby to faceta zadowolic - bez wzgledu na siebie, a nie o to tu chodzi... to ma byc obustronna przyjemnosc - a nie zmuszanie sie do jakis rzeczy

przeciez poprzedniej nocy dostal to, czego chcial... czy wiec na drugi wieczor "MUSI" na sile? nie... dla mnie to chore, bo facet cie potraktowal jak przedmiot, nie chcesz mi dac, to cie wyrzuce, i pier... tych dziewczyn, ze to twoja wina jest jednym wielkim bledem...

gwalty tez bedziecie tlumaczyc tym, ze facet ma ogromna ochote? dla mnie sytuacja jest prosta, moze dlatego, ze to wlasnie ja jestem facetem... taka sytuacja jasno swiadczy o tym, ze on musi, jak knur rozplodowy

seks nie moze byc w zadnym stopniu przymuszony, skoro on chcial, to czemu nie zrobil nic, abyscie wyszli z imprezy o jakiejs wzglednej porze tak, abys jeszcze miala sily? facet ewidentnie sie z toba nie liczy - ale cala ta czesc kobiet napisze, ze to ty powinnas go wyciagnac, nie on...

JAK MA BYC ZADOWOLONA Z SEKSU, skoro jadac na wyjazd panicznie boi sie okresu? to pokazuje, ze sie boi reakcji faceta, bo dla niego to takie wazne... kobieta powinna byc najwazniejsza a nie seks...

a co do samego okresu, zadziwia mnie, ze nie brzydzicie sie jedzeniem spermy, czy jak ona wam "lata" we wlosach, a zwykly seks w czasie okresu jest czyms niestosownym... anal tez moze byc, krew a gowno to roznica, ale ze wskazaniem na to pierwsze... a co do aspektu zdrowotnego, seks odpreza i to chyba ma dobry wplyw na samopoczucie w czasie miesiaczowania
zbulwersowany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 22:23   #41
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Problem na wyjeździe

Cytat:
Napisane przez zbulwersowany Pokaż wiadomość
a co do samego okresu, zadziwia mnie, ze nie brzydzicie sie jedzeniem spermy, czy jak ona wam "lata" we wlosach, a zwykly seks w czasie okresu jest czyms niestosownym... anal tez moze byc, krew a gowno to roznica, ale ze wskazaniem na to pierwsze... a co do aspektu zdrowotnego, seks odpreza i to chyba ma dobry wplyw na samopoczucie w czasie miesiaczowania
raz - a kto powiedział że wszystkie nie brzydzą się spermy a brzydza okresu? są takie co brzydza się odwrotnie (spermy a okresu nie), obu, albo nie brzydza się w ogóle.
dwa - faceci też nieraz brzydzą się okresu i nie chcą współżyć w takich dniach
trzy- kazda kobieta przeżywa okres inaczej i nie dla każdej seks będzie wpływał pozytywnie na samopoczucie.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 22:42   #42
zbulwersowany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 60
Dot.: Problem na wyjeździe

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
raz - a kto powiedział że wszystkie nie brzydzą się spermy a brzydza okresu? są takie co brzydza się odwrotnie (spermy a okresu nie), obu, albo nie brzydza się w ogóle.
dwa - faceci też nieraz brzydzą się okresu i nie chcą współżyć w takich dniach
trzy- kazda kobieta przeżywa okres inaczej i nie dla każdej seks będzie wpływał pozytywnie na samopoczucie.
1. - gdzie napisalem, ze wszystkie kobiety tak maja?
2. - gdzie napisalem, ze faceci sie nie brzydza?
zbulwersowany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 23:19   #43
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Problem na wyjeździe

Cytat:
Napisane przez zbulwersowany Pokaż wiadomość
1. - gdzie napisalem, ze wszystkie kobiety tak maja?
2. - gdzie napisalem, ze faceci sie nie brzydza?
widocznie źle zrozumiałam tę cześć twojej bezładnej i chaotycznej wypowiedzi
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 07:47   #44
Lolecek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Problem na wyjeździe

Wszystkie wypowiedzi, zarówno te krytykujące mnie jak i przecierające mi oczy z mgły naiwności, są bardzo cenne.
Niestety od niedzieli tkwie w samotności i jest mi z tym strasznie źle. On się nie odzywa, ja również nie poczyniłam w tym kierunku żadnych kroków, ale czuję, że sam powinien wyciągnąć rękę.

Jak myślicie? Odezwie się do mnie? Mam mu dać czas, czy zwyczajnie nauczyć się żyć samej? Nie wiem, czy będę potrafiła zapomnieć to, co mi nawrzucał. Czuję, że nie powinnam się odzywać do niego pierwsza, nie wiem co dalej będzie. Nie chcę być z człowiekiem, który traktuje mnie przedmiotowo.
Lolecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 08:25   #45
TakaSobieDziewuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Z laptopa ;)
Wiadomości: 110
Dot.: Problem na wyjeździe

Cytat:
Napisane przez Lolecek Pokaż wiadomość
Wszystkie wypowiedzi, zarówno te krytykujące mnie jak i przecierające mi oczy z mgły naiwności, są bardzo cenne.
Niestety od niedzieli tkwie w samotności i jest mi z tym strasznie źle.On się nie odzywa, ja również nie poczyniłam w tym kierunku żadnych kroków, ale czuję, że sam powinien wyciągnąć rękę.

Jak myślicie? Odezwie się do mnie? Mam mu dać czas, czy zwyczajnie nauczyć się żyć samej? Nie wiem, czy będę potrafiła zapomnieć to, co mi nawrzucał. Czuję, że nie powinnam się odzywać do niego pierwsza, nie wiem co dalej będzie. Nie chcę być z człowiekiem, który traktuje mnie przedmiotowo.
Zaczynasz od jednego problemu, następnie tłumacząc się piszesz wykluczające się wypowiedzi a na koniec znów robisz to samo. Podjęłaś decyzje. Teraz raczej powinnaś szukać rad typu " Jak zapomnieć o facecie", "Jak i gdzie poderwać nowego faceta"
TakaSobieDziewuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 08:32   #46
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Problem na wyjeździe

Cytat:
Napisane przez Lolecek Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy będę potrafiła zapomnieć to, co mi nawrzucał. Czuję, że nie powinnam się odzywać do niego pierwsza, nie wiem co dalej będzie. Nie chcę być z człowiekiem, który traktuje mnie przedmiotowo.
skoro tak się czujesz to nie odzywaj się do niego.
z resztą dla mnie to jest trochę dziwne że osoba która wywrzeszczała w złości jakieś nieprzyjemne słowa od kilku dni milczy i nie zamierza przeprosić, bo choć uważam że mógł się czuć sfrustrowany, to porządne przeprosiny i rozmowa jak najbardziej się Tobie należą i powinno to wyjść od niego.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 08:49   #47
Lolecek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Problem na wyjeździe

Cytat:
Napisane przez TakaSobieDziewuszka Pokaż wiadomość
Zaczynasz od jednego problemu, następnie tłumacząc się piszesz wykluczające się wypowiedzi a na koniec znów robisz to samo. Podjęłaś decyzje. Teraz raczej powinnaś szukać rad typu " Jak zapomnieć o facecie", "Jak i gdzie poderwać nowego faceta"

No, przepraszam, ale musze to napisać. Niektóre Wasze wypowiedzi są po prostu głupie. Z naciskiem na Teraz raczej powinnaś szukać rad typu " Jak zapomnieć o facecie", "Jak i gdzie poderwać nowego faceta''.

Litości!!!!!

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
skoro tak się czujesz to nie odzywaj się do niego.
z resztą dla mnie to jest trochę dziwne że osoba która wywrzeszczała w złości jakieś nieprzyjemne słowa od kilku dni milczy i nie zamierza przeprosić, bo choć uważam że mógł się czuć sfrustrowany, to porządne przeprosiny i rozmowa jak najbardziej się Tobie należą i powinno to wyjść od niego.

Też tak uważam, utwierdziłaś mnie w tym, żeby nie robić z siebie desperatki i poczekać, a nóż wykaże ze swojej strony jakąś inicjatywę. Zobaczymy. Postaram się nie zwariować.
Lolecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 17:17   #48
roxyfoxy
Raczkowanie
 
Avatar roxyfoxy
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 64
Dot.: Problem na wyjeździe

nie jesteś przedmiotem i masz prawo odmówić seksu. Twój TZ Cię poniża i nie wiem jak możesz być z kimś takim
roxyfoxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 18:04   #49
Lolecek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Problem na wyjeździe

Cytat:
Napisane przez roxyfoxy Pokaż wiadomość
nie jesteś przedmiotem i masz prawo odmówić seksu. Twój TZ Cię poniża i nie wiem jak możesz być z kimś takim
Tak właśnie się poczułam. Poniżona. Jestem z nim bo go kocham, ale czasem miłość jest ślepa.

Umieram z chronicznego bólu pourazowego mięśnia sercowego, cokolwiek to znaczy...
Lolecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 21:35   #50
marion83
Raczkowanie
 
Avatar marion83
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 368
Dot.: Problem na wyjeździe

Straszne... Sam fakt, że wpadasz w panikę przed każdym wyjazdem, świadczy o tym, że ten związek jest toksyczny. Nie powinnaś czuć absolutnie żadnego przymusu ani presji. To chore! Na dodatek facet szantażuje Cię, że Cię zostawi, bo nie masz siły na seks?! Tzn. że tylko do tego jesteś mu potrzebna? Chyba tak, skoro odmowa grozi rozstaniem... Nie wyobrażam sobie życia z kimś takim
marion83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 15:57   #51
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Problem na wyjeździe

Moim zdaniem problemem nie jest tu kompletnie ten wyjazd... Jest nim całokształt Waszego życia seksualnego. Nie widzę sensu rozdrabniania się nad tym, kto z Was zawinił tego wieczora- podejrzewam, że chciałaś dobrze, a facet powiedział co powiedział z powodu nerwów- był sfrustrowany, zawiedziony.
Ja bym tu wprowadziła jakiś element spontaniczności :P Przypuśćmy: Wasi znajomi to dorośli ludzie, nie trzeba ich 24/7 trzymać za rączkę i poradziliby sobie przez te 15 minut, podczas których wyskoczylibyście na szybki numerek pod byle pretekstem. I moglibyście zacząć robić takie akcje częściej- w końcu np. toaleta jest prawie w każdym miejscu
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 21:27   #52
Ines_Ines
Raczkowanie
 
Avatar Ines_Ines
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 290
Dot.: Problem na wyjeździe

Facet odezwał się do Ciebie nieodpowiednio - to nie podlega dyskusji. Ale, jeśli wieczorem nie miałaś siły to może trzeba było nie męczyć się tylko iść spać i zrobić to rano, gdy oboje będziecie trzeźwi i wypoczęci? Przecież seksu nie trzeba uprawiać wieczorem. Jeśli chcesz mieć kontrolę nad @ (i przechodzić lżej) to polecam hormony.
__________________
Bloguję:
http://szczyptapieprzu.blogspot.com/


Blogi o związkach i seksie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=672894

(zapraszam do wrzucania linków do ciekawych blogów i postów)

Ines_Ines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 11:03   #53
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Problem na wyjeździe

Fakt Twój facet, nie powinien tak do Ciebie mówić. Trudno mi wyobrazić sobie taka sytuację że jestem z moim ukochanym na wyjeździe i idę spać bo jestem zmęczona. Tym bardziej że nie widujecie się codziennie. Też mam pracę jaka mam, pracuję po 12h i mimo czasami wielkiego zmęczenia z wielką przyjemnościa kocham sie z moim meżczyzną. A tym bardziej hotel, w którym mozna stworzyć bardzo romantyczna miła atmosferę. Zamiast siedzieć ze znajomymi do północy albo i dłużej wzięłą bym butelkę szampana albo dobrego wina i poszla z nim do pokoju. A tamta para jestem pewna że by się nie obraziła, bo im zapewne też potrzeba odrobiny intymności i spędzęnia czasu tylko we dwoje. A co do okresu to jest tyle innych możliwości i różnych pieszczot, że spokojnie można coś wybrać. Także wystarczą tylko dobre chęci, wyzbycie się egoizmu i zacząć mysleć również o partnerze i jego potrzebach a nie tylko o własnym zmęczeniu. A jeżeli Twój facet zauważy że Tobie też zależy to bedzie inaczej do Ciebie i do spraw seksu podchodził. Takie jest moje skromne zdanie na ten temat. Pozdrawiam.

Edytowane przez Magdusiaaa
Czas edycji: 2013-03-22 o 11:34
Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.