Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-22, 20:46   #4201
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Kelis95 Pokaż wiadomość
W Ikei jest juz troche bombek i innych ozdob
Szkoda, że mam tak daleko do Ikei.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 06:10   #4202
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Hej ja do ikei mam teoretycznie blisko tylko nigdy nie jest tam po drodze ale moze przed swietami tam dojade
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 06:35   #4203
olanna
Zakorzenienie
 
Avatar olanna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 062
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Szkoda, że mam tak daleko do Ikei.
Mnie też nie po drodze do Ikei.

Ale mam ochotę posłuchać już świątecznej playlisty. Na razie się powstrzymuję, żeby mi nie spowszedniała.

Dzisiaj nie dość, że leje, to jeszcze wieje potworny wiatr, strach z domu wychodzić.
__________________
S Y S T E M A T Y C Z N O Ś Ć ! ! !


olanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 07:37   #4204
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Okłamali mnie Miał być śnieg, a deszcz pada i do tego wcale nie ma mrozu plus 5 stopni. Wrrr A ja już się tak cieszyłam. Choć przyznam, że mimo tych 5 stopni jest taki wiatr, że w wełnianym płaszczu, kapturze i rękawiczkach było mi zimno I bardzo się z tego ucieszyłam.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 07:52   #4205
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Pogoda tragiczna, nawet kawa nie pomaga na rozbudzenie.
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 08:15   #4206
paulinusia180
Raczkowanie
 
Avatar paulinusia180
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 227
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

oj tak, zimno bardzo może wieczorem chociaż deszcz ze śniegiem u nas popada. Mam przynajmniej taką nadzieję Widzę, że już Święta blisko bo nawet moja mama się pytała gdzie już można bańki kupić
__________________
Razem od 1.06.2006
Zaręczeni od 11.01.2013
Ślub 14.02.2015
Cytat:
O związek trzeba walczyć po pół roku, 2 latach, 10, 30... zawsze!
paulinusia180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 08:23   #4207
Inkus97
Rozeznanie
 
Avatar Inkus97
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 949
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez paulinusia180 Pokaż wiadomość
oj tak, zimno bardzo może wieczorem chociaż deszcz ze śniegiem u nas popada. Mam przynajmniej taką nadzieję Widzę, że już Święta blisko bo nawet moja mama się pytała gdzie już można bańki kupić
U mnie w mieście jak na razie na śnieg się nie zapowiada. Codziennie pogodę oglądam i liczę, że niedługo on spadnie, wreszcie!


PS. Jestem tutaj "nowa" ale uwielbiam zimę i święta, podobnie jak Wy więc postanowiłam również się udzielać jeśli nie macie nic przeciwko!
Inkus97 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 08:41   #4208
olanna
Zakorzenienie
 
Avatar olanna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 062
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
PS. Jestem tutaj "nowa" ale uwielbiam zimę i święta, podobnie jak Wy więc postanowiłam również się udzielać jeśli nie macie nic przeciwko!
Pewnie, zapraszamy!

Jak dobrze, że chociaż tutaj są osoby, które jak ja czekają na śnieg. Jak wspominam o śniegu, to reakcja jest jedna: "żadnego śniegu!!!" Ja nie oczekuję syberyjskich zasp, no ale chociaż troszkę puchu nie zaszkodzi.
__________________
S Y S T E M A T Y C Z N O Ś Ć ! ! !


olanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 08:53   #4209
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

U mnie znowu ponuro, drzewa już prawie gołe mam nadzieję że za chwilę pokryje je śnieg
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 09:45   #4210
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez olanna Pokaż wiadomość
Pewnie, zapraszamy!

Jak dobrze, że chociaż tutaj są osoby, które jak ja czekają na śnieg. Jak wspominam o śniegu, to reakcja jest jedna: "żadnego śniegu!!!" Ja nie oczekuję syberyjskich zasp, no ale chociaż troszkę puchu nie zaszkodzi.
U mnie identycznie Na moje wzdychanie za białym puchem wszyscy wokół reagują w stylu: żadnego śniegu, śnieg to zło, zima to zło, dajcie słońce i +30 na termometrze!

U mnie dziś też 5 stopni i wiatr - w końcu w mieszkaniu zrobiło się chłodno i zainaugurowałam sezon na ogrzewanie
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 09:48   #4211
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Eh , mój telefon też zapowiadał mi na dziś śnieg i niestety się pomylił:/ ale jest zimno i to bardzo bo jak wychodziłam rano z mieszkania to się kuliłam jak w zimie i to jest właśnie bardzo dziwne bo ja od zawsze nie lubiłam zimna i powtarzałam , że jestem ciepłolubna jak kot (zime uwielbiałam przez okno) a teraz z roku na rok coraz bardziej pragnę tego mrozu .
Jesli chodzi o ozdoby świąteczne to jeszcze nie spotkałam w sklepach niczego.Myślę że się zacznie po św.zmarłych.
Co do opinii ludzi na temat śniegu to właśnie bardzo dziwi mnie to jak ktoś mówi "żeby jak najdłużej było bez śniegu" . Przecież święta i okres przed świąteczny bez śniegu jest taki ... trochę smutny ... czegoś brakuje jak wkoło sterczą takie suche drzewa i zgniła trawa i liście. Chyba tylko my maniaczki świąt lubimy śnieg Ale udało mi się mojego męża uzależnić od świąt i teraz ciągle gada , że nie może się doczekać śniegu , ubierania choinki i świątecznych filmów i reklam . A kiedyś uważał tak jak większość na ten temat
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 10:07   #4212
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Może kiedyś w domu rodzinnym nie obchodził tak świat jak z Toba
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 10:14   #4213
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Może kiedyś w domu rodzinnym nie obchodził tak świat jak z Toba
Niby obchodził ale jego ojciec , delikatnie mówiąc , nie był dobrym ojcem i święta nie były w pełni radosne jak w moim domu.Tak naprawde już dwa lata przed ślubem święta spędzał u mnie - poza wigilią. Ale ja jestem w ogóle taką osobą , trochę jak dziecko , cieszą mnie niezmiernie kolorowe światełka , ozdoby i cały ten klimat i on będąc ze mną już tyle lat , zmienił się i upodobnił do mnie
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 10:19   #4214
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o ozdoby świąteczne to jeszcze nie spotkałam w sklepach niczego.Myślę że się zacznie po św.zmarłych.
Co do opinii ludzi na temat śniegu to właśnie bardzo dziwi mnie to jak ktoś mówi "żeby jak najdłużej było bez śniegu" . Przecież święta i okres przed świąteczny bez śniegu jest taki ... trochę smutny ... czegoś brakuje jak wkoło sterczą takie suche drzewa i zgniła trawa i liście. Chyba tylko my maniaczki świąt lubimy śnieg
Też nie wiem dlaczego ludziom śnieg przeszkadza, ja tam go uwielbiam. Chociaż rozumiem na przykład jak mój tata mówi, że śniegu nie chce bo codziennie jeździ samochodem do pracy a jak wiadomo warunki zimowe do jazdy samochodem nie są zbyt dobre, z resztą sama mam prawo jazdy więc rozumiem wszystkich kierowców. Chociaż z drugiej strony wolę jednak jak na chodnikach leży śnieg niż jak są takie kałuże jak teraz. Z resztą wczoraj w drodze na uczelnię o mało co nie zostałam ochlapana wodą z kałuży, które były na ulicach bo kierowcy nie chciało się trochę w prawo zjechać (mimo że miał całą jezdnię wolną) tylko musiał przejechać prosto przez wielka kałużę.
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 10:25   #4215
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Dziewczyny , chciałabym w tym roku kupić sobie jakieś świece zapachowe o typowo świątecznych zapachach tylko nie wiem jakie zapachy są typowo świąteczne . A może są jakieś kolekcje specjalnie na święta? możecie mi coś polecić?
PS znalazłam kolekcje wosków - 4 zapachy - ale nie wiem jak te woski się używa. Bo one nie są w pojemniczkach tylko sam wosk w folijce. I czy można kupić coś takiego w rossmanie?
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 10:29   #4216
olanna
Zakorzenienie
 
Avatar olanna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 062
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
U mnie identycznie Na moje wzdychanie za białym puchem wszyscy wokół reagują w stylu: żadnego śniegu, śnieg to zło, zima to zło, dajcie słońce i +30 na termometrze!

U mnie dziś też 5 stopni i wiatr - w końcu w mieszkaniu zrobiło się chłodno i zainaugurowałam sezon na ogrzewanie
A jak są upały to: "co za gorąc, żyć się nie da, kto to widział taki skwar. :/"


My grzejemy ostatnio codziennie, jakoś miło mi się wraca w te ulewy, wiedząc, że w domu czeka na mnie gorący kaloryfer.

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Co do opinii ludzi na temat śniegu to właśnie bardzo dziwi mnie to jak ktoś mówi "żeby jak najdłużej było bez śniegu" . Przecież święta i okres przed świąteczny bez śniegu jest taki ... trochę smutny ... czegoś brakuje jak wkoło sterczą takie suche drzewa i zgniła trawa i liście. Chyba tylko my maniaczki świąt lubimy śnieg
Dokładnie, przecież nie ma nic fajnego w takim szarym krajobrazie. Taka ciapa i błoto będzie na przedwiośniu, grudzień i styczeń moim zdaniem obowiązkowo powinien być biały. Oczywiście bez popadania w skrajności, bo zaspy po kolana jednak utrudniają życie.

I gratuluję sprowadzenia męża na dobrą drogę.

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Też nie wiem dlaczego ludziom śnieg przeszkadza, ja tam go uwielbiam. Chociaż rozumiem na przykład jak mój tata mówi, że śniegu nie chce bo codziennie jeździ samochodem do pracy a jak wiadomo warunki zimowe do jazdy samochodem nie są zbyt dobre, z resztą sama mam prawo jazdy więc rozumiem wszystkich kierowców. Chociaż z drugiej strony wolę jednak jak na chodnikach leży śnieg niż jak są takie kałuże jak teraz. Z resztą wczoraj w drodze na uczelnię o mało co nie zostałam ochlapana wodą z kałuży, które były na ulicach bo kierowcy nie chciało się trochę w prawo zjechać (mimo że miał całą jezdnię wolną) tylko musiał przejechać prosto przez wielka kałużę.
Też mnie to strasznie wkurza, jak jedzie taki typ samochodem i nie patrzy, że ktoś idzie chodnikiem. Jemu jest ciepło i sucho, to po co się martwić tymi kałużami-gigantami, a że kogoś ochlapie jadąc? Pfff, kto by się przejmował.
__________________
S Y S T E M A T Y C Z N O Ś Ć ! ! !


olanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 11:01   #4217
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Tez uwielbiam śnieg. Pod koniec listopada, a szczególnie w grudniu w okresie przedświątecznym i przynajmniej do połowy stycznia powinien być. Przed świętami białe pola cieszą najbardziej. Mnie się bardzo podobają lampki w ogrodzie na drzewach, które są przyprószone śniegiem.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 11:09   #4218
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Dziewczyny , chciałabym w tym roku kupić sobie jakieś świece zapachowe o typowo świątecznych zapachach tylko nie wiem jakie zapachy są typowo świąteczne . A może są jakieś kolekcje specjalnie na święta? możecie mi coś polecić?
PS znalazłam kolekcje wosków - 4 zapachy - ale nie wiem jak te woski się używa. Bo one nie są w pojemniczkach tylko sam wosk w folijce. I czy można kupić coś takiego w rossmanie?
Woski się wsadza w specjalny kominek, pod nimi stawia się świeczkę typu tealight, a one topią się i pachną.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 11:35   #4219
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

I znowu pada.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 12:00   #4220
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Pamiętajcie żeby uważać na prezenty Przepraszam ale musiałam
https://www.facebook.com/video.php?v=598672320241567
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 12:32   #4221
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Nie ma nic lepszego !!!!!!!!!!!!! jak zima święta ta atmosfera...
do świąt zostało tylko 61 dni,11 h,27 m,30 sek !!!!!!!!!!!!!!
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 13:00   #4222
Darcy_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Z Wyspy
Wiadomości: 128
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Witam wszystkie nowe koleżanki na wątku. Ja dalej chora do tego gardło prawie wysiadło i nikt mnie nie słyszy.
Ja lubię zimę, ale jak pomyślę że jak tylko spadnie śnieg to znów nic nie będzie jeździć i będę musiała chodzić do pracy piechotą to mi słabo. Tak bym chciała żeby te święta były białe.
Ogórek a Ty trenujesz na siłowni z trenerem czy sama? Jakie ćwiczenia wykonujesz? Ja chcę zapisać się na basen a później pomyślę o siłowni. Muszę rozpisać sobie dietę, kupić parowar i wziąć się za siebie. Dziewczyny wiecie gdzie mogę w necie kupić takie cięższe hula hop i obciążniki na kostki?
Malinka masz na myśli zapachy z YC?U mnie w mieście są już do wyboru zapachy świąteczne. Sama ostatnio kupiłam 2 świeczki, ja polecam zapach cranberry ice, wąchałam jeszcze świeczkę o zapachu żywej choinki i chyba czegoś jeszcze ale nie pamiętam nazwy. Następnym
razem napewno ten zapach wezmę bo i tak muszę kupić kominek póki są tanie i dla mamy odświeżacz do samochodu w formie zawieszki. Jeśli chcesz mogę pomóc w zakupie bo mam u siebie
naprawdę duży wybór. Jadę w sobote do victoria's secret po kilka rzeczy to od razu rozejrze się za
prezentem wymiankowym przy okazji kupię dla mamy prezent na święta oby była zadowolona. W
końcu dostałam swój xlash mam nadzieję że wart był swojej ceny, nawet otrzymałam kupon na całe
5£ szaleństwo. U mnie pewnie zacznie się świąteczne szaleństwo zaraz po hallowen już nie mogę się doczekać.

Edytowane przez Darcy_89
Czas edycji: 2014-10-23 o 13:10
Darcy_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 13:04   #4223
niezarejestrowana
Raczkowanie
 
Avatar niezarejestrowana
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 411
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez olanna Pokaż wiadomość
A jak są upały to: "co za gorąc, żyć się nie da, kto to widział taki skwar. :/"
Ja upał lubię tylko i wyłącznie gdy przebywam nad morzem lub inną wodą W przeciwnym razie mnie tylko męczy i aż z domu mi się wychodzić nie chce. Człowiek od razu cały spocony, zmachany, spragniony.

Śnieg uwielbiam - szczególnie w święta!

Jako, że do Ikei mam blisko i często tam bywam to może wpadnę tam niedługo co by się zaopatrzyć w jakieś ozdoby świąteczne, bo w sumie to nie posiadam żadnych

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Dziewczyny , chciałabym w tym roku kupić sobie jakieś świece zapachowe o typowo świątecznych zapachach tylko nie wiem jakie zapachy są typowo świąteczne . A może są jakieś kolekcje specjalnie na święta? możecie mi coś polecić?
PS znalazłam kolekcje wosków - 4 zapachy - ale nie wiem jak te woski się używa. Bo one nie są w pojemniczkach tylko sam wosk w folijce. I czy można kupić coś takiego w rossmanie?
Podpinam się pod pytanie Ogólnie polecacie woski czy raczej zwykłe świece?
__________________
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.

Dr House: Ludzie się modlą, żeby Bóg nie rozgniótł ich jak robaka.

Edytowane przez niezarejestrowana
Czas edycji: 2014-10-23 o 13:07
niezarejestrowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 13:04   #4224
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

U mnie od wczoraj też jesienna atmosfera

Wybrałyśmy się do Ikei z ekipą koleżanek i nic świątecznego nie widziałam
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 13:28   #4225
Darcy_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Z Wyspy
Wiadomości: 128
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez niezarejestrowana Pokaż wiadomość
Podpinam się pod pytanie Ogólnie polecacie woski czy raczej zwykłe świece?
Ja ze swojej strony polecam zapachy z YC. Wosków jeszcze nie próbowałam bo nie mam kominka, ale za to kupowałam świeczki i każdy w domu czuł. Ja przy moim katarze nawet teraz czuję zapach. Jednak wydaje mi się że woski mocniej pachną niż świeczki, ale nie jestem pewna.
Darcy_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 13:34   #4226
Inkus97
Rozeznanie
 
Avatar Inkus97
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 949
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
U mnie identycznie Na moje wzdychanie za białym puchem wszyscy wokół reagują w stylu: żadnego śniegu, śnieg to zło, zima to zło, dajcie słońce i +30 na termometrze!

U mnie dziś też 5 stopni i wiatr - w końcu w mieszkaniu zrobiło się chłodno i zainaugurowałam sezon na ogrzewanie
Mhm, + 30 na termometrze...a jak jest lato, upał, żar się z nieba leje to wszyscy narzekają, że za ciepło, że nie ma klimatyzacji w autobusach i od ludzi nieładnie pachnie, delikatnie mówiąc itd .Wszystkim nie da się dogodzić. Ja tam lubię jesień, ale taką słoneczną, a nie jaka aktualnie panuje za oknem, bo najchętniej to cały dzień bym spała jak tak ponuro na dworze.
U mnie też 5 stopni. Chciałam wyciągnąć kurtkę zimową ale jak się zorientowałam, że ma mnóstwo futra na kapturze to zrezygnowałam, bo nie chcę aby ludzie patrzyli na mnie jak na nienormalną. Przecież ciepło jeszcze jest - powiedziała mi dzisiaj koleżanka, która przyszła do szkoły w trampkach i spodniach do łydki .

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Niby obchodził ale jego ojciec , delikatnie mówiąc , nie był dobrym ojcem i święta nie były w pełni radosne jak w moim domu.Tak naprawde już dwa lata przed ślubem święta spędzał u mnie - poza wigilią. Ale ja jestem w ogóle taką osobą , trochę jak dziecko , cieszą mnie niezmiernie kolorowe światełka , ozdoby i cały ten klimat i on będąc ze mną już tyle lat , zmienił się i upodobnił do mnie
Ja mam bardzo podobną sytuację jeśli chodzi o obchodzenie Świąt. Moja mama wyjechała do Anglii 2 lata temu. W wakacje wyjechał także brat. Aktualnie mieszkam z dziadkami, z którymi nie mam dobrych kontaktów, Święta to jedynak chwile spędzone z najbliższymi, a pomimo, że to babcia i dziadek to jednak nie traktuję ich jako najbliższych. W Święta jest wszystko ładnie, pięknie, dzielimy się opłatkiem i składamy sobie życzenia ale ja wiem, że to jest fałszywe, szczególnie z ich strony, a ja fałszywych ludzi nie toleruję, dlatego Święta, pierwszy i drugi dzień spędzam u rodziny od strony taty ( tata wyjechał do Norwegii ), tam panuje dużo bardziej miła i przytulna atmosfera. Wiem, że w przyszłości chciałabym spędzać Święta z bliskimi i czuć tę magię Świąt, a nie siedzieć przy stole wigilijnym i myśleć ile krzywdy wyrządzili mi ludzie, którzy przed chwilą składali mi życzenia i życzyli "Wszystkiego Najlepszego".


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~

Byłam w szkole na 2 lekcjach. W gruncie rzeczy to niepotrzebnie w ogóle szłam, obecność nie była sprawdzana, a ja mogłabym leżeć cały dzień w łóżku. Robię sobie dzisiaj wolny dzień, bez siłowni, bez chodzenia po sklepach. Taka chwila wytchnienia dla mnie. Najchętniej to włączyłabym sobie jakiś świąteczny film czy piosenki ale to za szybko według mnie. Zacznę w grudniu aby ta magia Świąt nie straciła swojego uroku .

Edytowane przez Inkus97
Czas edycji: 2014-10-23 o 13:36
Inkus97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 13:37   #4227
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Darcy, kuruj się!

Ja po Wszystkich Świętych lecę na poszukiwania prezentu wymiankowego.


Inkus, też tak mam przy wigilijnym stole - rodzice myślą, że w ten dzień o wszystkim da się zapomnieć, a już po kolacji wszystko jest tak jak zwykle.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019


Edytowane przez karolinaaa92
Czas edycji: 2014-10-23 o 13:39
karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 14:11   #4228
madziulaczek1991
Zakorzenienie
 
Avatar madziulaczek1991
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 203
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Dziewczyny, nie wiecie czy nie można by było dołączyć jeszcze do akcji wymiankowej ?:/ Czekałam na to rok, gdyż w poprzednim też się spóźniłam:/ Uwielbiam robić prezenty oraz je dostawać zwłaszcza, że u ''nas'' nie daje się prezentów ani na Mikołaja ani na Gwiazdkę:/
madziulaczek1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 14:14   #4229
alniac
Raczkowanie
 
Avatar alniac
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 180
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

A to dzisiaj miał ten deszcz padać? Cóż, w Krakowie pogoda okropna - ani to deszcz, ani nie deszcz... Takie okropne coś. Do tego wieje i z moich ogarniętych włosów o 7:00 została... dupa, zaledwie pół godziny później A i ciężki dzień na uczelni... Chcę już Święta!

PS Ktoś tu pytał, czy jestem z okolic Krakowa - obecnie mieszkam, bo i studiuję w Krakowie, ale pochodzę spod Łodzi. Dokąd też właśnie za moment jadę pociągiem Właśnie siedzę już w pociągu. I umieram na @ notabene...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Minimalistycznie, konkretnie, czysto i modnie? Z lekką dozą humoru? Do domu, kosmetycznie, melancholijnie, muzycznie i po prostu życiowo? Tak, to tutaj - www.alniac.com

A jeśli powyższa sugestia Ci się spodobała, to kliknij like tutaj - alniac.com!
alniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 14:16   #4230
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez madziulaczek1991 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiecie czy nie można by było dołączyć jeszcze do akcji wymiankowej ?:/ Czekałam na to rok, gdyż w poprzednim też się spóźniłam:/ Uwielbiam robić prezenty oraz je dostawać zwłaszcza, że u ''nas'' nie daje się prezentów ani na Mikołaja ani na Gwiazdkę:/
W tym roku wymianką zajmowały się allmode i Martyna_tina, więc skontaktuj się z nimi.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-07 08:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.