Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-26, 08:27   #4351
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Ale ten czas pędzi...

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Za chwilę szósta część wątku...
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 08:30   #4352
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
Jesteśmy ( szczególnie ja ) młodzi. Mam 17 lat dopiero, on 22. Napisał do mnie na Facebooku, pisaliśmy 2 dni i w piątek byłam w mieście z koleżanką, zaproponował, że odwiezie mnie do domu żebym nie marzła. Wydawał się "normalny", zabawny itd., ale jak wczoraj się dowiedział o tym, że nie miałam jeszcze partnera "łóżkowego" to usunął mnie nawet ze znajomych Takie to dojrzałe. Nie no, ja nie będę z tego powodu się użalać nad wszystkim. Ja się szanuję i na pewno nie chciałabym po 2 tygodniach iść z kimkolwiek do łóżka, dla mnie to jest za szybko i jeśli partner nie przyjmuje do wiadomości mojej decyzji to trudno, ja na pewno nie będę się jemu podporządkowywać.

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Zmiana czasu czyli dłużej śpimy!
Łooo, to nie ma w ogóle nad czym się rozczulać Myślałam, że jesteście w związku. Kolesiowi hormony buzują właściwie nawet lepiej, że od razu pokazał, na czym mu zależy , ale usunięcie ze znajomych to już mistrzowska dziecinada Jesteś jeszcze młoda i masz czas na rozpoczęcie życia seksualnego - bardzo fajnie, że nie ulegasz presji I wcale nie chodzi o to, że powinnaś czekać, aż przekroczysz tę "magiczną" granicę 18 lat, czy aż będziesz w związku z długim stażem - ważne, abyś po prostu wiedziała, że jesteś gotowa, że to TEN moment

Cytat:
Napisane przez madziulaczek1991 Pokaż wiadomość
Dzień dobry w ten niedzielny zimny poranek Niby zmiana czasu,ale i tak na nogach wcześniej Zimno strasznie, chyba muszę zapalić w piecu Zaraz idę szykować coś na obiad. U mnie tradycyjnie ciepły, pyszny rosołek . A Wy co dzisiaj gotujecie?
Ja nic Ale mężu będzie smażył świeżutkiego dorsza
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 08:44   #4353
madziulaczek1991
Zakorzenienie
 
Avatar madziulaczek1991
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 203
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Oj kochana, pyszne papu.. z indyczych skrzydel wyciągam kość nadziewam mięsem mielonym albo pieczarkami zawijam jak roladę i do rondla.. tak samo można z pałkami kurczaka..
Kochana to mniej więcej coś takiego : http://o-pysznym-jedzeniu.bloog.pl/i...tticaid=613b0a ?
madziulaczek1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 09:02   #4354
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Też się z tym zgadzam My się bliżej poznaliśmy w Sylwestra, a moja szwagierka swojego faceta 30 stycznia. Mąż oświadczył mi się 4 grudnia (nie wytrzymał do Mikołajek). Uważam, że miłość w zimie jest piękna Można pić razem grzańca na pierwszych randkach, gorącą czekoladę, grzać się nawzajem i jak romantycznie jak facet zdejmuje swoją czapkę i pożycza nam, żebyśmy nie zmarzły w ten mróz
Mi też!

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
Jesteśmy ( szczególnie ja ) młodzi. Mam 17 lat dopiero, on 22. Napisał do mnie na Facebooku, pisaliśmy 2 dni i w piątek byłam w mieście z koleżanką, zaproponował, że odwiezie mnie do domu żebym nie marzła. Wydawał się "normalny", zabawny itd., ale jak wczoraj się dowiedział o tym, że nie miałam jeszcze partnera "łóżkowego" to usunął mnie nawet ze znajomych Takie to dojrzałe. Nie no, ja nie będę z tego powodu się użalać nad wszystkim. Ja się szanuję i na pewno nie chciałabym po 2 tygodniach iść z kimkolwiek do łóżka, dla mnie to jest za szybko i jeśli partner nie przyjmuje do wiadomości mojej decyzji to trudno, ja na pewno nie będę się jemu podporządkowywać.
Wow, niezły dupek

Cytat:
Napisane przez IwonaMazury Pokaż wiadomość
wygrałam w zdrapkę 100 zł mój budżet się powiększył
AAA super!

U nas dziś leczo będzie

Jejku trzymajcie kciuki - może dziś kotek trafi do nowego domku!

A jutro idę do dentysty i boję się pancznie!
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 09:07   #4355
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Kelis95 Pokaż wiadomość
W home&you tez juz swiatecznie

Nie mogę się doczekać już całej świątecznej kolekcji od nich... powoli mam już pomysł na dekoracje do domu

sugarfreee, strasznie współczuję wizyt u dentysty. Nienawidzę... co będziesz robić? Ja mam 4 ósemki do wyrwania... od kilku lat już, ale coś nie mogę się wybrać

Trzymam kciuki za domek dla koteczka...

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

5 z przodu?! Wow, ale poleciało!
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 09:09   #4356
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość

Nie mogę się doczekać już całej świątecznej kolekcji od nich... powoli mam już pomysł na dekoracje do domu

sugarfreee, strasznie współczuję wizyt u dentysty. Nienawidzę... co będziesz robić? Ja mam 4 ósemki do wyrwania... od kilku lat już, ale coś nie mogę się wybrać

Trzymam kciuki za domek dla koteczka...

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

5 z przodu?! Wow, ale poleciało!
Kontrola, ale nie byłam 2 lata, na pewno są jakieś ubytki

Dziękuję!
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 09:21   #4357
Darcy_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Z Wyspy
Wiadomości: 128
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Dzień dobry ja już po zabawie, oj ale się wytańczyłam. Impreza się udała i maleńki kac też jest:P.
Inkus no co za palant! Nie przejmuj się takim burakiem lepiej że teraz się okazało na czym mu zależało.
Sugar 3mam kciuki za kotka oddajesz go koleżance?

U mnie dziś zapiekanka ze szpinakiem i piersią z kurczaka. Zostało już tylko 58 dni do świąt, a już niedługo będzie 4 z przodu. Jak ten czas szybko leci nawet się nie obejrzymy a już będą święta.
Darcy_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-26, 09:27   #4358
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Darcy_89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry ja już po zabawie, oj ale się wytańczyłam. Impreza się udała i maleńki kac też jest:P.
Inkus no co za palant! Nie przejmuj się takim burakiem lepiej że teraz się okazało na czym mu zależało.
Sugar 3mam kciuki za kotka oddajesz go koleżance?

U mnie dziś zapiekanka ze szpinakiem i piersią z kurczaka. Zostało już tylko 58 dni do świąt, a już niedługo będzie 4 z przodu. Jak ten czas szybko leci nawet się nie obejrzymy a już będą święta.
No to fajnie, żeś wybawiona!

Niby tak, ale ma kota rezydenta, i martwię się, czy wszystko w porządku będzie, bo wirusówki wśród kotów bezpańskich są bardzo popularne.
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 09:42   #4359
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez madziulaczek1991 Pokaż wiadomość
Kochana to mniej więcej coś takiego : http://o-pysznym-jedzeniu.bloog.pl/i...tticaid=613b0a ?
Dokładnie. Polecam bo jest pyszne

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=Rr7624jL_tQ
coś na przypomnienie
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 09:42   #4360
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Jejku trzymajcie kciuki - może dziś kotek trafi do nowego domku!

A jutro idę do dentysty i boję się pancznie!
Oj tam oj tam... A czego tu się bać? Tego dziwacznego fotela? Tych wierrrrteł?

Trzymam kciuki za kociaka
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 09:43   #4361
madziulaczek1991
Zakorzenienie
 
Avatar madziulaczek1991
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 203
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Dokładnie. Polecam bo jest pyszne
Ale mi apetytu narobiłaś Na pewno wypróbuję Z czym je podajesz?
madziulaczek1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-26, 09:46   #4362
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Na disney xd zimowy odcinek Fineasza

__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 09:57   #4363
Martacin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MTK
Wiadomości: 209
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cześć dziewczyny!

Lidl już też szaleje: http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=454
Martacin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 10:02   #4364
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Wow, faktycznie lidl zaszalał, deluxe tak szybko?
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 10:09   #4365
Inkus97
Rozeznanie
 
Avatar Inkus97
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 949
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Łooo, to nie ma w ogóle nad czym się rozczulać Myślałam, że jesteście w związku. Kolesiowi hormony buzują właściwie nawet lepiej, że od razu pokazał, na czym mu zależy , ale usunięcie ze znajomych to już mistrzowska dziecinada Jesteś jeszcze młoda i masz czas na rozpoczęcie życia seksualnego - bardzo fajnie, że nie ulegasz presji I wcale nie chodzi o to, że powinnaś czekać, aż przekroczysz tę "magiczną" granicę 18 lat, czy aż będziesz w związku z długim stażem - ważne, abyś po prostu wiedziała, że jesteś gotowa, że to TEN moment
Masz rację, dobrze, że okazało się to na początku, a nie dopiero jak już coś pomiędzy Nami zaczęłoby się "dziać". Nie zamierzam się podporządkowywać facetowi, może i byłabym teraz gotowa na TEN moment ale to musi być odpowiedni mężczyzna, a nie pierwszy lepszy, którego znam tydzień czy dwa. Niestety w dzisiejszych czasach mężczyźni myślą, że wszystkie dziewczyny w moim wieku są takie same. Idą do łóżka na pierwszym spotkaniu, nie będąc w związku itd .

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez IwonaMazury Pokaż wiadomość
58 dni dziewczyny
Jak ten czas szybko leci. Już nie mogę się doczekać

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez madziulaczek1991 Pokaż wiadomość
A Wy co dzisiaj gotujecie?
A ja na obiad idę do babci, jak co niedzielę
Inkus97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 10:13   #4366
olanna
Zakorzenienie
 
Avatar olanna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 062
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez madziulaczek1991 Pokaż wiadomość
Dzień dobry w ten niedzielny zimny poranek Niby zmiana czasu,ale i tak na nogach wcześniej Zimno strasznie, chyba muszę zapalić w piecu Zaraz idę szykować coś na obiad. U mnie tradycyjnie ciepły, pyszny rosołek . A Wy co dzisiaj gotujecie?
Mama gotuje rosół, ale ja zjem pełnoziarniste świderki z twarogiem na słodko.





Cytat:
Napisane przez IwonaMazury Pokaż wiadomość
wygrałam w zdrapkę 100 zł mój budżet się powiększył
Gratuluję, ja kompletnie nie mam szczęścia do zdrapek.





Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Oj kochana, pyszne papu.. z indyczych skrzydel wyciągam kość nadziewam mięsem mielonym albo pieczarkami zawijam jak roladę i do rondla.. tak samo można z pałkami kurczaka..
Ooo, brzmi apetycznie, ale chyba dość trudne do zrobienia?









Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość

sugarfreee, strasznie współczuję wizyt u dentysty. Nienawidzę... co będziesz robić? Ja mam 4 ósemki do wyrwania... od kilku lat już, ale coś nie mogę się wybrać
Ja mam ponoć wszystkie zatrzymane, ale jeszcze się łudzę, że wyrosną choć trochę. Tylko jedna się odrobinę przebiła. A jedna w ogóle krzywo rośnie pod dziaslem. Rany, same problemy z tymi zębami.





Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Kontrola, ale nie byłam 2 lata, na pewno są jakieś ubytki

Dziękuję!
Sugar, ja nie byłam dużo dłużej z powodu panicznego lęku. Jak już poszłam, to sporo wyszło do leczenia, ale bez jakiejś tragedii. Trzymam kciuki!





Cytat:
Napisane przez Martacin Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Lidl już też szaleje: http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=454
Ooo, jak tylko wejdę na kompa to oglądam! Bo teraz przecież się uczę i nie korzystam z internetu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
S Y S T E M A T Y C Z N O Ś Ć ! ! !


olanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 10:18   #4367
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Olanna, najgorzej jest kość wydłubać, ale warto się z tym pomęczyc bo efekt końcowy jest

__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 10:27   #4368
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Oj tam oj tam... A czego tu się bać? Tego dziwacznego fotela? Tych wierrrrteł?

Trzymam kciuki za kociaka
Cicho babo bo po dupie!!!


A mnie znowu jakieś choróbsko bierze chyba...głowa pęka, temperatura wróciła...a do pracy chodzić trzeba
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 10:29   #4369
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
U mnie załamka. Kupilam przedwczoraj książkę TŻ o jakiej marzył. Od roku szukał. Ostatnio znalazłam bo wznowili wydanie. Kupilam. W szafie leży. Mial być prezentem. A tu na targach książki wydawnictwo je sprzedaje...TZ chcial kupić przeszczęśliwy że w końcu jest. I musiałam powiedzieć,że kupilam. A mial Mikolaj przynieść:/ i znowu muszę wymyśleć coś. Chyba rózgę dostanie
Rok temu mialam tak samo..kupilam mojemu Facetowi wypasione sluchawki..zadowolona, bo trudno mu cos wymyslec i na dodatek pod koniec stycznia ma jeszcze urodziny Dwa dni przed wigilia wracam z pracy do domu, patrze a on z tymi sluchawkami na uszach siedzi, najpierw myslalam ze znalazl te moje..ale one lezaly w szafie i musialam te moje oddac i na szybkiego cos wymyslec

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
Jesteśmy ( szczególnie ja ) młodzi. Mam 17 lat dopiero, on 22. Napisał do mnie na Facebooku, pisaliśmy 2 dni i w piątek byłam w mieście z koleżanką, zaproponował, że odwiezie mnie do domu żebym nie marzła. Wydawał się "normalny", zabawny itd., ale jak wczoraj się dowiedział o tym, że nie miałam jeszcze partnera "łóżkowego" to usunął mnie nawet ze znajomych Takie to dojrzałe. Nie no, ja nie będę z tego powodu się użalać nad wszystkim. Ja się szanuję i na pewno nie chciałabym po 2 tygodniach iść z kimkolwiek do łóżka, dla mnie to jest za szybko i jeśli partner nie przyjmuje do wiadomości mojej decyzji to trudno, ja na pewno nie będę się jemu podporządkowywać.


eee..rzeczywiscie bardzo dojrzaly... i bardzo dobrze ze tak myslisz, nic na sile

Ja dzisiaj dopiero zagladnelam do skrzynki na listy a tam od piatku mnostwo listow..tzn..rachunkow ale tez maly katalog z Ikei z swietecznymi ozdobami..wiec teraz to juz na pewno musze sie tam wybrac

U mnie lodowka pusta, zero pomyslow co na obiad zrobic..mamy duzo makaronu, ale jakos nie mam ochoty..moze mojego A. pozniej wysle po jakies zarelko z kanjpy
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-26, 11:17   #4370
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
A jutro idę do dentysty i boję się pancznie!
Oj współczuję. Ja też nienawidzę dentystów, do tego mam takie zęby, że minimum 3 ubytki mi znajdują mimo, że chodzę co pół roku. Niektóre mam już ze 4 razy borowane. Ale za to moje zęby są śnieżnobiałe. Podobno im bielsze, tym bardziej się psują. Mój mąż ma żółte, nie był 5 lat na kontroli, poszedł i nawet jednej dziury nie miał, a nie dba o nie zbytnio.

U mnie dziś krokiety z pieczarkami i barszczem z torebki Mąż smaży, bo on u nas jest od gotowania. Ja tylko ciacha robię.

Ja nie wiem jak wy możecie dwa dania jeść na obiad. Ja w życiu bym tyle w siebie nie zmieściła. U teściów jak jest zupa, to już na drugie nie mogę patrzeć. U mnie zawsze w domu było nawet w niedzielę jedno danie i może dlatego tak jestem nauczona.

Inkus ty się takim dupkiem nie przejmuj Ja w twoim wieku też faceta nie miałam. Pierwszego dopiero na pierwszym roku studiów złapałam I też okazało się, że zależy mu tylko na jednym. Ale pamiętam jak w twoim wieku myślałam jaka to ja muszę być okropna jak nikt mnie nie chce. Zobaczysz, że spotkasz tego księcia wymarzonego, który okaże się porządnym facetem. A potem twoim mężem
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 11:26   #4371
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość

Nie mogę się doczekać już całej świątecznej kolekcji od nich... powoli mam już pomysł na dekoracje do domu
A na stronie też jest? Bo nie widzę

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Kontrola, ale nie byłam 2 lata, na pewno są jakieś ubytki

Dziękuję!
Ja nie byłam prawie 2 lata też! Masakra... na pewno będzie coś do zrobienia, już się boję. Muszę znaleźć dobrego dentystę, bo ta do której wcześniej chodziłam to porażka jakaś

Cytat:
Napisane przez Darcy_89 Pokaż wiadomość
U mnie dziś zapiekanka ze szpinakiem i piersią z kurczaka. Zostało już tylko 58 dni do świąt, a już niedługo będzie 4 z przodu. Jak ten czas szybko leci nawet się nie obejrzymy a już będą święta.
A my robimy dziś placki ziemniaczane


Mój psiak ma się lepiej, dostała dziś znowu antybiotyk i wyciągnęli jej gazik z dziury po zębie - wyrywała się strasznie i TŻ jest podrapany. Jutro mamy przyjść zobaczyć, czy jedzenie tam wchodzi czy nie i czy trzeba będzie to czyścić na bieżąco. Bo zanim się zagoi to minie dużo czasu
Kolejny antybiotyk we wtorek

Biorę się na poważnie za prezenty - dzisiaj spisuję, co komu kupię - większość pomysłów jest, mam juz dwie książki i kremy kupione jako część prezentów. W ogóle listopad i grudzień to najgorszy czas finansowo, bo wszyscy mają urodziny i na Święta też prezenty się kupuje
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 11:33   #4372
madziulaczek1991
Zakorzenienie
 
Avatar madziulaczek1991
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 203
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość

U mnie dziś krokiety z pieczarkami i barszczem z torebki Mąż smaży, bo on u nas jest od gotowania. Ja tylko ciacha robię.

Ja nie wiem jak wy możecie dwa dania jeść na obiad. Ja w życiu bym tyle w siebie nie zmieściła. U teściów jak jest zupa, to już na drugie nie mogę patrzeć. U mnie zawsze w domu było nawet w niedzielę jedno danie i może dlatego tak jestem nauczona.

Ja u siebie też miała przeważnie jedno danie. Mieszkam teraz z mężem i gotujemy wspólnie z teściową :/( na dwa dania) Niestety nie podoba mi się to zwłaszcza, że mam swoją osobną kuchnię. Głównie to ona kupuje produkty a ja gotuję to co ona chce. Już od pewnego czasu marzę o gotowaniu tylko dla siebie i męża, tak aby nikt nie patrzył mi na ręce, mówił co mam robić itp. Jednak nie mam odwagi jej tego powiedzieć, bo czuję się zobowiązana przez to, że to ona płaci za półprodukty:/ Od razu będzie, że mi się coś z głową robi, że 5 lat tak gotowałyśmy to dlaczego teraz nie możemy:/
madziulaczek1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 11:40   #4373
IwonaMazury
Rozeznanie
 
Avatar IwonaMazury
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 694
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

dorot-qa u mnie tak samo przed świętami są moje, mamy, taty urodziny później mikołajki rocznica rodziców i też finansowo jest masakra ale zawsze staram się jakieś drobiazgi kupić i zaczęłam odkładać wcześniej w tym roku.
IwonaMazury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 11:45   #4374
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

U nas dzis też rosołek a na drugie pierogi z mięsem , bo zostały z wczoraj

Ja juz mam ochote na pierniczki świateczne muszę się rozejrzeć za fajnym przepisem i wypróbować a nigdy przedtem sama nie robiłam i to będzie mój mały debiut
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 11:49   #4375
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez madziulaczek1991 Pokaż wiadomość
Ja u siebie też miała przeważnie jedno danie. Mieszkam teraz z mężem i gotujemy wspólnie z teściową :/( na dwa dania) Niestety nie podoba mi się to zwłaszcza, że mam swoją osobną kuchnię. Głównie to ona kupuje produkty a ja gotuję to co ona chce. Już od pewnego czasu marzę o gotowaniu tylko dla siebie i męża, tak aby nikt nie patrzył mi na ręce, mówił co mam robić itp. Jednak nie mam odwagi jej tego powiedzieć, bo czuję się zobowiązana przez to, że to ona płaci za półprodukty:/ Od razu będzie, że mi się coś z głową robi, że 5 lat tak gotowałyśmy to dlaczego teraz nie możemy:/
Rozumiem cie, bo ja np nie używam mąki pszennej zwykłej tylko żytnią i gracham i też moja mama mówi, że to fanaberia (na szczęście my mieszkamy w swoim mieszkaniu oddzielnie). I nie wyobrażam sobie, że nie mogłabym gotować tego co chcę.
Wiesz jak ja rozwiązuję swoje problemy z teściową? Mój mąż z nią rozmawia, bo to w końcu jego mama i zawsze mówi, ze to jego pomysł i ja jestem ta dobra Może pogadaj z mężem w końcu jesteście po ślubie, macie swoją kuchnię to co to za problem żebyś gotowała dla was oddzielnie. Powiedz mu, że to twoje marzenie I najwyżej niech ona robi zakupy dla siebie, a wy dla siebie.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 11:53   #4376
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
A na stronie też jest? Bo nie widzę
Pojedyncze produkty... 2.11 pewnie wystartują na maksa
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 11:55   #4377
madziulaczek1991
Zakorzenienie
 
Avatar madziulaczek1991
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 203
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Rozumiem cie, bo ja np nie używam mąki pszennej zwykłej tylko żytnią i gracham i też moja mama mówi, że to fanaberia (na szczęście my mieszkamy w swoim mieszkaniu oddzielnie). I nie wyobrażam sobie, że nie mogłabym gotować tego co chcę.
Wiesz jak ja rozwiązuję swoje problemy z teściową? Mój mąż z nią rozmawia, bo to w końcu jego mama i zawsze mówi, ze to jego pomysł i ja jestem ta dobra Może pogadaj z mężem w końcu jesteście po ślubie, macie swoją kuchnię to co to za problem żebyś gotowała dla was oddzielnie. Powiedz mu, że to twoje marzenie I najwyżej niech ona robi zakupy dla siebie, a wy dla siebie.
Rozmawiałam właśnie ostatnio. Z przekonaniem powiedziałam, że z dniem 3 stycznia 2015 roku gotuję u siebie na górze. Nic nie odpowiedział. Z tym nie będzie problemu, on nawet woli moje jedzenie. Boję się tylko co teściowa na mnie naopowiada:/ Siostra mojego męża przez 10 lat gotowała ze swoją teściową, teraz dopiero zaczęła sama i coś widzę, że ich relacje nie są teraz najlepsze, bo jej''mama'' nie chce jej dzieci nawet pilnować. Może stwierdziła, że obiad sobie ugotujesz to i dzieci dasz radę przypilnować jak będziesz w pracy:P Ja dzieci nie mam, ale już czuję tą burzową atmosferę nad nami
madziulaczek1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 12:12   #4378
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez IwonaMazury Pokaż wiadomość
dorot-qa u mnie tak samo przed świętami są moje, mamy, taty urodziny później mikołajki rocznica rodziców i też finansowo jest masakra ale zawsze staram się jakieś drobiazgi kupić i zaczęłam odkładać wcześniej w tym roku.
w listopadzie imieniny TŻ, urodziny siotry, teściowej, brata TŻ, w grudniu ja mam urodziny i moja druga siostra no i Święta (na Mikołajki nie robimy prezentów)



Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Pojedyncze produkty... 2.11 pewnie wystartują na maksa
ok dzięki

jezuuu uwielbiam te emotki ale nam się super udało załatwić to w zeszłym roku
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 12:16   #4379
Darcy_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Z Wyspy
Wiadomości: 128
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

U mnie na szczęście nikt nie ma urodzin czy czegoś podobnego. Kupuję tylko prezenty na mikołajki i święta. Z zasady na 6 grudnia kupuję jakieś drobiazgi a na BN już jakieś konkrety.
Sugar ja też miałam pierwszego kota rezydenta ale kotke przyjął bawili się razem. Mam nadzieję że kot zaakceptuje Twoją znajde.
Olana a jak robisz ten twaróg na słodko? Jestem ciekawa.
Dorot-qa czemu musiałaś pisać o tych plackach? Jeej jaką mi ochote narobiłaś, ale jak sobie pomyślę że miałabym trzeć to mi się odechciewa:P może jutro zrobię. Ucałuj swoją psinke ode mnie, 3mam kciuki żeby wszystko było dobrze i szybko się goiło.
Darcy_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 12:28   #4380
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

U mnie w grudniu wypadają jeszcze urodziny TŻ i nasza rocznica i urodziny mojej przyjaciółki.

Na rocznicę wybieramy sie na projekt 'Nowe sytuacje', już nie mogę się doczekać tego! Szkoda tylko, że nigdy nie usłyszę Republiki w normalnym składzie, ale to zawsze jakaś namiastka.

Ja obiadów w ogóle nie lubię, czasem zjem, bo TŻ jada, a jak już robimy mu, to też oszamię, ale jestem szczęśliwa bez obiadów :P

A co do dentystów- uwielbiam Jestem psychiczna

U mnie w home&you tylko resztki zeszłorocznych kolekcji póki co. Oczywiście już się natknęłam na babiszony stojące obok i psioczące, że co to ma być! że czemu teraz! Chwilę potem szłam przed dziewczyną gadającą przez telefon i usłyszałam urywki jak mówiła, że już świąteczne rzeczy są i super, bo jeszcze 60 dni Od razu milej człowiekowi.

Niedługo wystartuję chyba z paleniem świąteczno-zimowych wosków, bo trzymałam je na okres przedświąteczny. No, a w listopadzie to można już ruszyć z przygotowaniami na 100 %

Muszę się pochwalić, że kupiłam wczoraj nowego laptopa, śliczną kurtkę zimową i buty na jesień Kurtki i butów szukałam już z 2-3 miesiące i nic nie było. Wczoraj weszliśmy do pierwszego sklepu i od razu kupiłam tam buty. Pewnie dlatego, że są podobne do moich wcześniejszych

Dziewczyny, kiedy robicie ciasto na pierniczki i piernik staropolski? W sensie te leżakujące?
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-07 08:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.