Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX ! - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-21, 11:46   #1501
rintintin
Zakorzenienie
 
Avatar rintintin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 828
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez ewa 81 Pokaż wiadomość
U mnie grzeją już od 3 dni ale pogoda ich zmusiła -wrzesień paskudny -dziś leje potwornie i 11C tylko Ja się pytam gdzie jest złota polska jesien

Jestem w Lidlu często to dam znać ale ciastka korzenne są w Tesco i ostatnio Biedronka pierniki dała i były tez korzenne i pomarańczowe .

Ja też chyba w tym roku się pokusze o mniejszą ale żywą choinke w doniczce -póżniej na balkonie zamieszka

A u mnie dzieci przywlekły wirusy ze szkoły i ja poległam -katar gardło głowa przez to już wogule nie chce mi się nosa z domu wystawiać .
Złota polska jesień jest nad morzem. Słońce i 18 stopni. Pewnie to rekompensata za brak lata 😎
rintintin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 13:35   #1502
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez rintintin Pokaż wiadomość
Dzień dobry. U mnie w kiku jest tak. W reniferkach się zakochałam
renifery super tylko tak myśle jak je wykorzystać? po prostu postawić na półce czy może obok tego jakis stroik zrobić? nie jestem kreatywna

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez karolka_boroweczka Pokaż wiadomość
A wiecie może kiedy Lidl startuje ze świątecznymi słodyczami? Mam wielką ochotę na korzenne ciasteczka.
wiem ze w zeszłym roku kaufland był pierwszy i pod koniec września były Mikołaje tak wiec pewnie w przyszłym tygodniu można patrzeć a tez zawsze są dobre korzenne ciastka
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 13:37   #1503
karolka_boroweczka
Raczkowanie
 
Avatar karolka_boroweczka
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 386
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Niestety nie mam u siebie Kauflandu :-(
karolka_boroweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 17:27   #1504
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Czesc, dziewczyny! Wracam, ja marnotrawna. Z majowym synkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 23:44   #1505
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość



Brrrr zimna woda! a jak sie kapiesz? jakas grzalka elektryczna, czy poza domem? biedna
Jest strasznie kąpię się poza domem, na szczęście kilka kroków obok mam babcie, ale przez to bieganie z mokrą głowa już cały tydzień przeziębiony

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Współczuję Na dłuższą metę przecież tak się nie da funkcjonować!

Swego czasu w mieszkaniu rodzinnym co roku w środku zimy przez 2 tygodnie nie było ciepłej wody, zawsze wtedy chorowałam
No nie da sie, dzień, w którym włącza ciepłą wodę to będzie moj najszczęśliwszy dziej w roku, no, zaraz po dniach świątecznych

Cytat:
Napisane przez karolka_boroweczka Pokaż wiadomość
A wiecie może kiedy Lidl startuje ze świątecznymi słodyczami? Mam wielką ochotę na korzenne ciasteczka.
Tez je uwielbiam!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 06:02   #1506
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Ja w tym roku kupię jakiś kocyk nowy do salonu, nie wiem jeszcze czy strikte w świąteczne klimaty czy po prostu jakiś zimowy motyw... zobaczymy. Najpierw muszę ustalić kolorystykę na święta Zawsze wszystko pod to kupuję

Może mi pomożecie i wkleicie jakieś inspiracje na kolory? Bazowe kolory na choince mam biel plus srebro plus "kryształ" (niczym lód). W tym roku chcę dodać jakiś kolor - JAKI? Co będzie fajnie wyglądało z taką bazą?
albo czarne, albo miedziane ja w tym roku robie : złoto, czarno,miedziano/cynamonowo, plus jakies biale akcenty bo to zawsze rozjasnia ładnie


Cytat:
Napisane przez rintintin Pokaż wiadomość
Złota polska jesień jest nad morzem. Słońce i 18 stopni. Pewnie to rekompensata za brak lata 😎
Chyba podjade z mezem i psem na spacer


Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Czesc, dziewczyny! Wracam, ja marnotrawna. Z majowym synkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hey Gratulacje synusia

ALe rano była cudna mgła
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 14:09   #1507
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

mam nadzieje ze w przyszłym roku bede z TŻ mieszkać i wreszcie wspolna choinka bedzie
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-22, 16:00   #1508
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Byłam w Jysk i nic fajnego jesiennego nie było, tym bardziej zimowego, ale mam za to dwie cudne poduchy zamiast 300 zl, 150 prezent dla mamy na urodziny i dla taty na dzien chłopaka

A i rodzice sobie zażyczyli fajne,zimowe kołdry na prezent pod choinke. Dobrze, ze nic im jeszcze nie kupiłam ( to co pisalam wczesniej, nie udało mnie sie dla mamy zlicytowac, za tyle,za ile chciałam) Obczaje tez w Jysku, bo ceny są mega !!

Potem podjechalam do Pepco i nic jesiennego i tylko haloweenowe badziewie ale kupiłam 4 sztuki sciereczek kuchennych

A teraz relaksik
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 17:42   #1509
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Jak masz talent do szukania i fajny lumpeks, to możesz trafić perełki niemal zawsze - Allmode ma do tego wyjątkowe szczęście
Ten tego.... nie żebym się chwaliła, ale świąteczny kubek w lumpie znalazłam. Nowy No i sweterek, ale nie mój rozmiar.

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Nie potrafię zrozumieć tego oburzenia, że za wcześnie, jeszcze nie było listopada, bla bla bla... A już najbardziej rozwala mnie argument, że sklepy powinny uszanować fakt, że najpierw jest Wszystkich Świętych i ludzie chcą uczcić pamięć swoich bliskich. Po pierwsze: nikt nie stoi z pistoletem wymierzonym w moją głowę i nie zmusza mnie do oglądania świątecznych pierdół. Po drugie: ja o zmarłych ukochanych osobach pamiętam CAŁY CZAS, tak jak i na bieżąco odwiedzam i dbam o groby. Nie muszę robić tego na pokaz akurat konkretnego dnia.

Theorema to bardzo podobne klimaty do BdM, ale jak dla mnie jest bardziej sucha i elegancka No i oczywiście też wycofana
Pokazówka na Wszystkich świętych musi być
Nie uwierzysz, jakie pytania potrafią klienci zadawać.
Jakie znicze / kwiaty są modne w tym roku? Czy moja siostra już coś zamówiła?/a co? bo ja chcę ładniejsze
I faktycznie są często komentarze odnośnie asortymentu bożonarodzeniowego - kto to widział tak wcześnie ale te same osoby potrafią przyjść 3 listopada i się wielce oburzać, że jak to dekoracji świątecznych jeszcze nie ma????? Serio, ręce opadają.

Theorema jest piękna Mam minaturkę od Tinki


Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Rano marzniesz, a jakbyś miała jeszcze sie myć w lodowatej wodzie jak ja?
Współczuję. Można się tak umyć, jak jest naprawdę wyższa konieczność. Ale nagminnie to tragedia.


Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Ludzie narzekają, że sklepy wystawiają asortyment świąteczny zbyt wcześnie, ale paradoksalnie później te same osoby stoją w kolejce 24 grudnia o godzinie 13 z półproduktami w koszyku: proszkami do pieczenia, kukurydzami, majonezami itd.
Dokładnie. Po jakie pierdoły potrafią przychodzić, to szok. Bo przecież wcześniej nie można tego załatwić.
I to pytanie, a raczej stwierdzenie: "w święta oczywiście będzie otwarte?"

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Czesc, dziewczyny! Wracam, ja marnotrawna. Z majowym synkiem
Hej gratuluję maleństwa. Jak ma na imię?


A ja mam nastrój wybitnie antyświąteczny. Mam masakryczny atak alergii i astmy, PMS, ciągle mi zimno, a w pracy zaczyna się kociokwik.
Byłam w Kiku, obejrzałam te renifery i jakoś mnie nie przekonują.
Też czekam na Home&you, bo mam kartę upominkową i chcę sobie kupić coś ładnego. W zeszłym roku na początku listopada asortyment był pełen.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 20:35   #1510
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Hey Gratulacje synusia
Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Hej gratuluję maleństwa. Jak ma na imię?
Dziękuję synek nazywa się Bruno Już nie mogę się doczekać jego miny, kiedy zobaczy choinkę

U mnie kupiony już cały jeden prezent na Święta a chcę w tym roku zabrać się szybciej, żeby rozłożyć wydatki. Totalnie nie mam pomysłów póki co.

Szkoda, że do Kika mam daleko
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 06:42   #1511
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Melka gratuluje synka moj juz ma 2latka i trzy miesiace, urwis kochany

U mnie w rodzinie jakoś nigdy nie robiliśmy sobie prezentów. No oprócz małych dzieci ktore wierzą jeszcze w Mikołaja jakoś mi tego nie brakuje, dla mnie ten czas jest wyjątkowy i taki magiczny. Oczywiście miło jest zawsze cos dostać a jeszcze fajniej dać ale niestety nie stać mnie żeby obdarować całą rodzine. Od nikogo tego nie wymagam. My spedzamy rodzinnie czas przy choince i jest cudownie
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-23, 08:19   #1512
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Dziękuję synek nazywa się Bruno Już nie mogę się doczekać jego miny, kiedy zobaczy choinkę
Mamuńciu! Imię Bruno należy do grona moich ulubionych! No i oczywiście gratuluję syna

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
U mnie w rodzinie jakoś nigdy nie robiliśmy sobie prezentów. No oprócz małych dzieci ktore wierzą jeszcze w Mikołaja jakoś mi tego nie brakuje, dla mnie ten czas jest wyjątkowy i taki magiczny. Oczywiście miło jest zawsze cos dostać a jeszcze fajniej dać ale niestety nie stać mnie żeby obdarować całą rodzine. Od nikogo tego nie wymagam. My spedzamy rodzinnie czas przy choince i jest cudownie
U mnie od zawsze prezenty są na Mikołajki i na Wigilię. Odkąd pamiętam to 6 grudnia z rana znajdowałam pod poduszką lub obok łóżka prezent od rodziców. Zaś w Wigilię prezenty pod choinkę "przynosi" Gwiazdka. I, jak same wiecie, co dom to obyczaj. Niektórzy robią prezenty tylko na Wigilię, inni tylko na Mikołajki, a u mnie w domu podwójnie. Niby fajnie, ale koszta też większe, dlatego ja już część prezentów mam, a w przyszłym tygodniu jadę po szlafrok dla mamy, bo ten, który jej się spodobał jest akurat na promocji, więc dostanie na Mikołaja
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 09:37   #1513
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Kurcze wlasnie wlaczylam tv4 a tam skonczyl sie film "moj tata Scrooge".
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 12:16   #1514
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Melka gratuluje synka moj juz ma 2latka i trzy miesiace, urwis kochany
Dziękuję! Ten czas tak leci, że pewnie za chwilę ja będę pisała, że mały ma 2 lata

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Mamuńciu! Imię Bruno należy do grona moich ulubionych! No i oczywiście gratuluję syna
U nas pojawiło się w typowanych jako ostatnie. Ale mały się urodził, mąż spojrzał i mówi: Bruno! bardzo dużo komplementów za imię zbieramy Polecam, hehe

U nas dziś szaro, buro, ponuro i mokro. Dłuugo byczyliśmy się w łóżkach, strach wychodzić. Wieczorem pewnie odpalę kolejny wosk GC. Upolowałam na tej promocji w sierpniu sześć zapachów i nowy kominek.
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 14:01   #1515
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
wybór
Mam teraz pytanie do tych z Was, które kupują żywe choinki- czy te Wasze pachną? W sensie drzewko, żywica itd.
Ja tutaj zawsze jak tu kupuję, nawet same gałęzie, to nie czuć nic (w Polsce pamiętam, nawet te z Leroy&Merlin pachniały, i to bardzo długo). Kiedyś słyszałam, że drzewka z hodowli są modyfikowane i pozbawiane zapachu, bo to alergeny sratatata... I żeby nie było komercyjnego problemu dla tych delikatnych i wyczulonych, sprzedają specjalne bezwonne odmiany.
Dla mnie to kompletny absurd, bo ten zapach właśnie jest wisienką na torcie W tym roku TŻ stwierdził, że syfu nie kupujemy i pojedziemy dalej poza miasto do jakiejś leśniczówki kupić "normalną" pachnącą
Ja jako żywą choinkę zawsze kupowałam świerk i fakt - pachniała, ale po 2-3 dniach czułam zapach ju tylko niemal wtykając nos w drzewko

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Rano marzniesz, a jakbyś miała jeszcze sie myć w lodowatej wodzie jak ja?
Mam już dość, zwykle jak tak było chłodno to włączali już grzanie, a teraz od miesiąca już wymieniają w bloku piec i nie mamy cieplej wody, jest dramat, jestem już załamana, odkładają uruchomienie tego pieca z tygodnia na tydzień...
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O fuck, masakra! Aż mi się słabo robi jak pomyślę jak w takiej sytuacji muszą czuć się starsi schorowani ludzie...

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Widziałam gdzieś kiedyś miniaturki Theoremy, chyba na allegro. Jak kiedyś znajdę to kupię.

Oglądałam ostatnio te koce i nawet się nad nimi zastanawiałam
Idzie upolować miniaturki na allegro, ale nieźle już podnieśli ceny

Jeśli chodzi o koce z Jyska, to szczerze polecam ten: https://jysk.pl/do-domu/koce/sztuczn...35x195cm-szary
Jest tak niesamowicie mięciutki, ciepły i przyjemny, że mogłabym spod niego nie wyłazić Do tego wprowadza bardzo przytulny klimat. Cena regularna jak dla mnie to duża przesada Kupiłam w niedawnej promocji za 60zł i taka kwota za niego jest jak najbardziej ok

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Pokazówka na Wszystkich świętych musi być
Nie uwierzysz, jakie pytania potrafią klienci zadawać.
Jakie znicze / kwiaty są modne w tym roku? Czy moja siostra już coś zamówiła?/a co? bo ja chcę ładniejsze

A ja mam nastrój wybitnie antyświąteczny. Mam masakryczny atak alergii i astmy, PMS, ciągle mi zimno, a w pracy zaczyna się kociokwik.
Byłam w Kiku, obejrzałam te renifery i jakoś mnie nie przekonują.
Też czekam na Home&you, bo mam kartę upominkową i chcę sobie kupić coś ładnego. W zeszłym roku na początku listopada asortyment był pełen.
ŁAT?!

Jak śmiesz mieć antyświąteczny nastrój, gdy do Świąt zostały tylko 3 miesiące?

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
U mnie w rodzinie jakoś nigdy nie robiliśmy sobie prezentów. No oprócz małych dzieci ktore wierzą jeszcze w Mikołaja jakoś mi tego nie brakuje, dla mnie ten czas jest wyjątkowy i taki magiczny. Oczywiście miło jest zawsze cos dostać a jeszcze fajniej dać ale niestety nie stać mnie żeby obdarować całą rodzine. Od nikogo tego nie wymagam. My spedzamy rodzinnie czas przy choince i jest cudownie
U nas akurat prezenty są, ale jednak najważniejsza jest ta magiczna, wyjątkowa atmosfera
Mimo wszystko ciężko byłoby mi wytrzymać bez choćby skromnych podarunków dla najbliższych. Jednorazowy wydatek w grudniu na prezenty dla wszystkich byłby jednak zdecydowanie zbyt dużym obciążeniem, dlatego kasę bezboleśnie odkładam przez okrągły rok
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 15:22   #1516
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ja jako żywą choinkę zawsze kupowałam świerk i fakt - pachniała, ale po 2-3 dniach czułam zapach ju tylko niemal wtykając nos w drzewko
Ach te czułości
Cytat:
Jeśli chodzi o koce z Jyska, to szczerze polecam ten: https://jysk.pl/do-domu/koce/sztuczn...35x195cm-szary
Jest tak niesamowicie mięciutki, ciepły i przyjemny, że mogłabym spod niego nie wyłazić Do tego wprowadza bardzo przytulny klimat. Cena regularna jak dla mnie to duża przesada Kupiłam w niedawnej promocji za 60zł i taka kwota za niego jest jak najbardziej ok
MAM GO!!
Jest cuuu-doooow-ny!!!
Kupiłam go w zeszłym roku w belgijskiej sieciówce CASA, za całe 15E, cena normalna to 25e. Więc myślę, że Jysk ostro zdziera...

Cytat:
U nas akurat prezenty są, ale jednak najważniejsza jest ta magiczna, wyjątkowa atmosfera
Mimo wszystko ciężko byłoby mi wytrzymać bez choćby skromnych podarunków dla najbliższych. Jednorazowy wydatek w grudniu na prezenty dla wszystkich byłby jednak zdecydowanie zbyt dużym obciążeniem, dlatego kasę bezboleśnie odkładam przez okrągły rok
Też tak mam Ale mi się kasa rozłazi w ciągu roku i nawet nie wiem gdzie . Za to cała grudniowa pula idzie wyłącznie na prezenty.

Ondiine, rany, trzymaj się tam, mam nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy . Ja mam tu chwilami podobnie, bo jest zimno, ogrzewania za żadne skarby nie włączą przed wytyczoną datą okresu grzewczego, czyli jest zimno i wilgotno... Salon od Północy, więc nawet w dzień słoneczny i gorący jest zimno Nie wiem, co za idioci robią plany urbanistyczne.... A do tego, coś się stało z mechanizmem grzewczym wody (właściwie wiem, jest za stary i nieserwisowany, bo się właścicielowi nie opłaca...) I ciepła woda się kilka razy dziennie wyłącza... Także ten...

Dziewczyny, kupiłam wczoraj woski, YC, wzięłam Driftwood, który dla mnie pachnie jak żywy świerk Oraz nowość zimową- Merry Berry Linzer- pachnie słodkim kruchym ciasteczkiem z marmoladą, posypanym cukrem pudrem
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 16:39   #1517
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Melka gratuluje synka moj juz ma 2latka i trzy miesiace, urwis kochany

U mnie w rodzinie jakoś nigdy nie robiliśmy sobie prezentów. No oprócz małych dzieci ktore wierzą jeszcze w Mikołaja jakoś mi tego nie brakuje, dla mnie ten czas jest wyjątkowy i taki magiczny. Oczywiście miło jest zawsze cos dostać a jeszcze fajniej dać ale niestety nie stać mnie żeby obdarować całą rodzine. Od nikogo tego nie wymagam. My spedzamy rodzinnie czas przy choince i jest cudownie
Moja Ninusia 2 i cztery miechy Masz już bunt dwulatka ???



Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Czesc, dziewczyny! Wracam, ja marnotrawna. Z majowym synkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Gratuluję synusia


Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Mamuńciu! Imię Bruno należy do grona moich ulubionych! No i oczywiście gratuluję syna



U mnie od zawsze prezenty są na Mikołajki i na Wigilię. Odkąd pamiętam to 6 grudnia z rana znajdowałam pod poduszką lub obok łóżka prezent od rodziców. Zaś w Wigilię prezenty pod choinkę "przynosi" Gwiazdka. I, jak same wiecie, co dom to obyczaj. Niektórzy robią prezenty tylko na Wigilię, inni tylko na Mikołajki, a u mnie w domu podwójnie. Niby fajnie, ale koszta też większe, dlatego ja już część prezentów mam, a w przyszłym tygodniu jadę po szlafrok dla mamy, bo ten, który jej się spodobał jest akurat na promocji, więc dostanie na Mikołaja
U mnie na Mikołajki są słodycze dla dzieci, na BN normalne prezenty. Tak było też kiedyś w moim domu rodzinnym.
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 17:01   #1518
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Dziękuję synek nazywa się Bruno Już nie mogę się doczekać jego miny, kiedy zobaczy choinkę
Ja też brałam pod uwagę to imię dla syna Bardzo ładnie
A choinka na pewno będzie się podobać - duża, kolorowa i tyle fajnych rzeczy do ściągania


Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ja jako żywą choinkę zawsze kupowałam świerk i fakt - pachniała, ale po 2-3 dniach czułam zapach ju tylko niemal wtykając nos w drzewko

ŁAT?!

Jak śmiesz mieć antyświąteczny nastrój, gdy do Świąt zostały tylko 3 miesiące?

U nas akurat prezenty są, ale jednak najważniejsza jest ta magiczna, wyjątkowa atmosfera
A mnie się w ostatnich latach trafiały mocno pachnące choinki. Ostatnia to pachniała nawet jak już całkiem sucha była

No niestety, trzeba mieć najbardziej wypasiony stroik na grobie. Nie ma zmiłuj

Jakoś tak ciężko mieć świąteczny nastrój, jak się płuca po kawałku wypluwa. Aczkolwiek jest poprawa.

U nas na rodzinnej wigilii też prezenty są tylko dla dzieci. W domu za to czekają dla każdego


Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam wczoraj woski, YC, wzięłam Driftwood, który dla mnie pachnie jak żywy świerk Oraz nowość zimową- Merry Berry Linzer- pachnie słodkim kruchym ciasteczkiem z marmoladą, posypanym cukrem pudrem
Ten drugi z opisu bardzo zachęcający. Muszę przy okazji powąchać
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-24, 06:55   #1519
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

U nas bunt dwulatka trwa już dlugo i nadal sie nie skończył :/przybiera tylko różne formy, np. oskarek ma teraz bzika na punkcie robienia fikołków, których nie potrafi robić (staje na głowie przekrzywiajac strasznie szyjkę i upada z hukiem na plecy) im bardziej mu tlumacze tym on to czesciej i gwaltowniej robi a ja drże zeby sobie krzywdy nie zrobił
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-24, 07:28   #1520
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Tak się dzisiaj zastanwiam z rana, czy tylko ja nie łapię fenomenu wielkich przedświątecznych porządków? Sprząta się przecież cały rok. A przed świętani większość biega z obłędem w oczach że jeszcze bałagan mają. Ja w tym czasie biegam po sklepach. Czy to znaczy że jestem flejtuchem?

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

P.S. kupiłam herbatę Winter Time o smaku cynamonu i herbatników migdałowych. Jeszcze nie otwarta. Część z was to herbaciary, piłyście?
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-24, 08:25   #1521
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Tak się dzisiaj zastanwiam z rana, czy tylko ja nie łapię fenomenu wielkich przedświątecznych porządków? Sprząta się przecież cały rok. A przed świętani większość biega z obłędem w oczach że jeszcze bałagan mają. Ja w tym czasie biegam po sklepach. Czy to znaczy że jestem flejtuchem?

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

P.S. kupiłam herbatę Winter Time o smaku cynamonu i herbatników migdałowych. Jeszcze nie otwarta. Część z was to herbaciary, piłyście?
O Boże, właśnie! Ja też się nad tym zastanawiam - wiosenne, świąteczne, jesienne porządki. To tak jakby cały kwartał albo i więcej zbierało się hałdy śmieci w domu i nagle BACH, CHOINKA STOI, TRZEBA POSPRZĄTAĆ, BO MIKOŁAJ PRZYJDZIE I ZEJDZIE NA ZAWAŁ!

U mnie w domu porządek jest jakieś 330 dni w roku, pomijając może dwa-trzy dni w miesiącu, (tylko teraz bajzel okrutny z racji remontów) , a przed Świętami robimy tylko to, co zawsze. Myjemy podłogi, ścieramy kurze. Bo jeżeli się dba o mieszkanie cały rok, to wystarczy godzina i wszystko ogarnięte. Potem tylko odpalić woski i wszystko gra.
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-24, 08:40   #1522
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Remonty przerabiałam znam ból. Najgorsze gipsowanie. Ja sprzątam na bierząco więc generalne porządki mam w nosie, do podłogi sie jeszcze nikt nie przykleił. Wolę stać przy garach niż jeździć na ścierze wyganiając nieistniejący kurz z kątów.
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-24, 08:51   #1523
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Dziękuję! Ten czas tak leci, że pewnie za chwilę ja będę pisała, że mały ma 2 lata
U nas pojawiło się w typowanych jako ostatnie. Ale mały się urodził, mąż spojrzał i mówi: Bruno! bardzo dużo komplementów za imię zbieramy Polecam, hehe

U nas dziś szaro, buro, ponuro i mokro. Dłuugo byczyliśmy się w łóżkach, strach wychodzić. Wieczorem pewnie odpalę kolejny wosk GC. Upolowałam na tej promocji w sierpniu sześć zapachów i nowy kominek.
Piękne imię A co upolowałaś , jakie woski ?


Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Ach te czułości


MAM GO!!
Jest cuuu-doooow-ny!!!
Kupiłam go w zeszłym roku w belgijskiej sieciówce CASA, za całe 15E, cena normalna to 25e. Więc myślę, że Jysk ostro zdziera...


Też tak mam Ale mi się kasa rozłazi w ciągu roku i nawet nie wiem gdzie . Za to cała grudniowa pula idzie wyłącznie na prezenty.

Ondiine, rany, trzymaj się tam, mam nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy . Ja mam tu chwilami podobnie, bo jest zimno, ogrzewania za żadne skarby nie włączą przed wytyczoną datą okresu grzewczego, czyli jest zimno i wilgotno... Salon od Północy, więc nawet w dzień słoneczny i gorący jest zimno Nie wiem, co za idioci robią plany urbanistyczne.... A do tego, coś się stało z mechanizmem grzewczym wody (właściwie wiem, jest za stary i nieserwisowany, bo się właścicielowi nie opłaca...) I ciepła woda się kilka razy dziennie wyłącza... Także ten...

Dziewczyny, kupiłam wczoraj woski, YC, wzięłam Driftwood, który dla mnie pachnie jak żywy świerk Oraz nowość zimową- Merry Berry Linzer- pachnie słodkim kruchym ciasteczkiem z marmoladą, posypanym cukrem pudrem

Mi tez Driftwood pachnie piękną choinką nad morzem,mam swiece

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
U nas bunt dwulatka trwa już dlugo i nadal sie nie skończył :/przybiera tylko różne formy, np. oskarek ma teraz bzika na punkcie robienia fikołków, których nie potrafi robić (staje na głowie przekrzywiajac strasznie szyjkę i upada z hukiem na plecy) im bardziej mu tlumacze tym on to czesciej i gwaltowniej robi a ja drże zeby sobie krzywdy nie zrobił
Przepraszam, wiem, ze się boisz, ze mu sie cos stanie, ale widze to oczami wyobraźni i nie moge



Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Tak się dzisiaj zastanwiam z rana, czy tylko ja nie łapię fenomenu wielkich przedświątecznych porządków? Sprząta się przecież cały rok. A przed świętani większość biega z obłędem w oczach że jeszcze bałagan mają. Ja w tym czasie biegam po sklepach. Czy to znaczy że jestem flejtuchem?

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

P.S. kupiłam herbatę Winter Time o smaku cynamonu i herbatników migdałowych. Jeszcze nie otwarta. Część z was to herbaciary, piłyście?
No to wam zazdroszcze i podziwiam, ze potraficie sprzatac za szafami,sofami,miec porzadek w poscieli lub np, szafkach kuchennych systematycznie , ja nie daję rady I dlatego ogarniam całą chatę przed swietami , ale jak niektórzy już wiedzą, zaczynam spokojnie w połowie listopada i co weekend cos tam sobie sprzątam

Zaraz jade na grzyby i piknik
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-24, 09:00   #1524
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

O, piknik. Jak fajnie .
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-24, 09:59   #1525
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Piknik, piknik... U mnie typowo jesienna pogoda - zimno, szaro, ponuro i ciągle pada. Ale szczerze mówiąc, nie przeszkadza mi to bo siedzę opatulona w gruby, trochę drapiący sweter taty

No i w końcu zaczęli grzać! Co ciekawe, kaloryfer jest ciepły tylko w moim pokoju haha
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-24, 14:25   #1526
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

A ja dzis szukam natchnienia na choinke (dekoracje ) i znalazlam 😍😍😍 teraz musze rozgrysc po kolei co do tego potrzebne 🤔 pomozecie ? Chyba ze lepsza fotke gdzies wynajde w necie ...Screenshot_20170924-152442.png

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi.... płaczą, ponieważ byli silni zbyt długo....
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-24, 14:29   #1527
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
O Boże, właśnie! Ja też się nad tym zastanawiam - wiosenne, świąteczne, jesienne porządki. To tak jakby cały kwartał albo i więcej zbierało się hałdy śmieci w domu i nagle BACH, CHOINKA STOI, TRZEBA POSPRZĄTAĆ, BO MIKOŁAJ PRZYJDZIE I ZEJDZIE NA ZAWAŁ!

U mnie w domu porządek jest jakieś 330 dni w roku, pomijając może dwa-trzy dni w miesiącu, (tylko teraz bajzel okrutny z racji remontów) , a przed Świętami robimy tylko to, co zawsze. Myjemy podłogi, ścieramy kurze. Bo jeżeli się dba o mieszkanie cały rok, to wystarczy godzina i wszystko ogarnięte. Potem tylko odpalić woski i wszystko gra.
No nie - padlam 😂 ale .....przy moich nastolatkach to niestety zawal ma murowany 😂 chyba wywiesze mu kartke - wchodzisz na wlasne ryzyko 😜😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi.... płaczą, ponieważ byli silni zbyt długo....
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-24, 16:02   #1528
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

W lesie było cudnie słoneczko sobie leciutko swieciło,około 20 stopni, zero wiaterku , bajka Zjedlismy piknikowe żarcie i poszłam z mamą troche połazić, a moze jakies grzybki bedą . No i były pozbieralysmy ładne podgrzybki, maslaki i do bigosu beda jak znalazł

W tym miejscu, gdzie mielismy piknik, było mnostwo pięknego wrzosu. Modelka oczywiście nie omieszkała zwrócic na siebie uwagi. Pacz foto

W następny weekend zmieniam wystrój okien i domu na jesienny Juz mam wszystko zaplanowane i kupione
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170924_141538.jpg (206,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170924_141547.jpg (214,1 KB, 57 załadowań)
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-24, 18:03   #1529
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
MAM GO!!
Jest cuuu-doooow-ny!!!
Kupiłam go w zeszłym roku w belgijskiej sieciówce CASA, za całe 15E, cena normalna to 25e. Więc myślę, że Jysk ostro zdziera...
Zdecydowanie to mój ukochany koc
Fakt - Jysk konkretnie zdziera, ale na promocji idzie upolować go w fajnej cenie razem z poduszkami do kompletu

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Tak się dzisiaj zastanwiam z rana, czy tylko ja nie łapię fenomenu wielkich przedświątecznych porządków? Sprząta się przecież cały rok. A przed świętani większość biega z obłędem w oczach że jeszcze bałagan mają. Ja w tym czasie biegam po sklepach. Czy to znaczy że jestem flejtuchem?

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

P.S. kupiłam herbatę Winter Time o smaku cynamonu i herbatników migdałowych. Jeszcze nie otwarta. Część z was to herbaciary, piłyście?
E tam flejtuchem - najwyżej zapominalską, bo ci, którzy wtedy sprzątają, zakupy mają już dawno załatwione

Miałam kiedyś tę herbatę i nie do końca mi pasowała. Chyba nawet ostała mi się jeszcze jakaś sztuka - może dziś się do niej dokopię i przypomnę sobie smak

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
O Boże, właśnie! Ja też się nad tym zastanawiam - wiosenne, świąteczne, jesienne porządki. To tak jakby cały kwartał albo i więcej zbierało się hałdy śmieci w domu i nagle BACH, CHOINKA STOI, TRZEBA POSPRZĄTAĆ, BO MIKOŁAJ PRZYJDZIE I ZEJDZIE NA ZAWAŁ!

U mnie w domu porządek jest jakieś 330 dni w roku, pomijając może dwa-trzy dni w miesiącu, (tylko teraz bajzel okrutny z racji remontów) , a przed Świętami robimy tylko to, co zawsze. Myjemy podłogi, ścieramy kurze. Bo jeżeli się dba o mieszkanie cały rok, to wystarczy godzina i wszystko ogarnięte. Potem tylko odpalić woski i wszystko gra.
Hmmm... Wiesz... Często ludzie przed ważnym wyjściem/okazją idą do fryzjera/kosmetyczki/kupić nowe ciuchy i nie oznacza to, że przez resztę roku chodzą jak obdartusy, do tego zaniedbani i z kołtunem na głowie Po prostu chcą poczuć się bardziej wyjątkowo niż na co dzień, podkreślić wagę okazji itd..
Ze sprzątaniem jest podobnie. Porządek mam przez okrągły rok (no dobra, zdarza mi się zostawić lekki rozpierdziel gdy wyjeżdżam na kilka dni i przed wyjściem przypomni mi się, że czegoś nie spakowałam ), ale na Święta ma być jeszcze lepiej, najlepiej jak się da - od świeżo wypranej firanki, przez idealny ład w szufladzie z bielizną, po dokładnie wyczyszczone listwy przypodłogowe
W zasadzie podobnie jest ze wspomnianymi wiosennymi i innymi "wielkimi" porządkami.
Poza tym jeśli masz czas, siłę i chęć, aby dzień w dzień dokładnie dbać o każdy kąt to super, szczerze gratuluję. Zwróć jednak uwagę, że dla osób mających wyczerpującą pracę, dzieci, absorbujące obowiązki rodzinne itd., utrzymanie nienagannego codziennego porządku może stanowić pewien problem, a do tego niekoniecznie być priorytetem.

Inna sprawa, że choć sama uwielbiam, by mieszkanie na Święta lśniło czystością idealną, to jednocześnie nie jest to dla mnie konieczność. Do niczego się nie zmuszam i jeśli nie chce mi się czegoś umyć czy gdzieś poukładać, to po prostu to olewam. Święta nie będą gorsze, jeśli jakieś okno pozostanie nieumyte

Już któryś raz obiło mi się ostatnio o uszy, że ponoć tegoroczna zima ma być wyjątkowo mroźna - może w tym roku w końcu będzie szansa na białe Święta?
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-24, 21:22   #1530
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Gratuluję synusia
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Ja też brałam pod uwagę to imię dla syna Bardzo ładnie
A choinka na pewno będzie się podobać - duża, kolorowa i tyle fajnych rzeczy do ściągania
Dziękuję Mam nadzieję, że z tym ściąganiem to w tym roku nie poszaleje

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Piękne imię A co upolowałaś , jakie woski ?
Dziękuję

Wymieniłam punkty na jeden fireflies - Italian Winter, a upolowałam Auburn Lake, Black Amber Plum, Cozy Home, French Autumn, Wildest Dreams, White Tea & Bergamot.

Wyrwałam sie na zakupy wczoraj i wybralam prezent na Święta dla mnie. Strasznie podoba mi się nowy zapach Armaniego "Because it's you".
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-29 23:28:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.