Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX ! - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-24, 21:51   #1531
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez ewa 81 Pokaż wiadomość
A ja dzis szukam natchnienia na choinke (dekoracje ) i znalazlam 😍😍😍 teraz musze rozgrysc po kolei co do tego potrzebne 🤔 pomozecie ? Chyba ze lepsza fotke gdzies wynajde w necie ...Załącznik 7247406

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodzi Ci o te wstążki, prawda? Myślę, że wyjściowo jest ich 6. To jest stosunkowo łatwe, mocujesz wszystkie na czubku, a potem naprzemiennie łapiesz po dwie, pilnując żeby to było na równej wysokości. Myślę, że ładnie by też wyglądało, gdyby to miejsce łączenia wstążek złapać jakąś delikatną ozdobą na klipsie. No i trzeba to miejsce łączenia przymocować do gałązki. A miejsce, z którego wstążki wychodzą na górze, maskujesz za pomocą kokardy, gwiazdy czy innej ozdoby.
Ja bym najpierw spróbowała "na sucho" - sklej z kartonu stożek, weź nitki i zrób prototyp
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-24, 22:51   #1532
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Mysle, ze te wstazki maja w krawedziach druciki... wtedy ladnie mozna je ukladac i zachowuja ksztalt.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 05:36   #1533
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Byłam w Kiku i kupiłam drewniane sanie z miejscem na świeczkę. Chciałam zapytać, czy znajde tam jeszcze jakieś refnifery do tych sani? Bo wczoraj niestety nie rozglądałam się za reniferami.
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 06:48   #1534
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Wyrwałam sie na zakupy wczoraj i wybralam prezent na Święta dla mnie. Strasznie podoba mi się nowy zapach Armaniego "Because it's you".
Mam te perfumy i bardzo je lubię, choć daleko im do czegoś odkrywczego. Myślę, że będą przyjemnie rozgrzewać w mroźne dni
A ten prezent to masz zamiar sama sobie zrobić, czy piszesz list do Mikołaja?

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o te wstążki, prawda? Myślę, że wyjściowo jest ich 6. To jest stosunkowo łatwe, mocujesz wszystkie na czubku, a potem naprzemiennie łapiesz po dwie, pilnując żeby to było na równej wysokości. Myślę, że ładnie by też wyglądało, gdyby to miejsce łączenia wstążek złapać jakąś delikatną ozdobą na klipsie. No i trzeba to miejsce łączenia przymocować do gałązki. A miejsce, z którego wstążki wychodzą na górze, maskujesz za pomocą kokardy, gwiazdy czy innej ozdoby.
Ja bym najpierw spróbowała "na sucho" - sklej z kartonu stożek, weź nitki i zrób prototyp
Ty to masz łeb do takich spraw Faktycznie - ozdobienie tych łączeń wstążek może dać piękny efekt

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Byłam w Kiku i kupiłam drewniane sanie z miejscem na świeczkę. Chciałam zapytać, czy znajde tam jeszcze jakieś refnifery do tych sani? Bo wczoraj niestety nie rozglądałam się za reniferami.
Chodzi o te sanki z miejscem na tealighta? U siebie nie widziałam takich małych reniferków, ale napisów "xmas" też nie było , więc może to zależeć od sklepu. No i tak naprawdę to dopiero początek świątecznego asortymentu - z czasem pewnie coś się pojawi
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 07:28   #1535
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

o ja tez chce kupic napis "xmas" tylko nie wiem czy bialy czy popielaty 😄 i w ogole chyba kupie tego mniejszego stojacego reniferka, jakies lampki i cos jeszcze moze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 07:33   #1536
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Przepraszam że się wtrace Ale od miesiąca próbuje napisać że mój TZ pytał się kiedy wieszamy lampki na balkonie już w sierpniu
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 07:49   #1537
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Dziękuję



Dziękuję Mam nadzieję, że z tym ściąganiem to w tym roku nie poszaleje



Dziękuję

Wymieniłam punkty na jeden fireflies - Italian Winter, a upolowałam Auburn Lake, Black Amber Plum, Cozy Home, French Autumn, Wildest Dreams, White Tea & Bergamot.

Wyrwałam sie na zakupy wczoraj i wybralam prezent na Święta dla mnie. Strasznie podoba mi się nowy zapach Armaniego "Because it's you".

Fajne woski

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Zdecydowanie to mój ukochany koc

Hmmm... Wiesz... Często ludzie przed ważnym wyjściem/okazją idą do fryzjera/kosmetyczki/kupić nowe ciuchy i nie oznacza to, że przez resztę roku chodzą jak obdartusy, do tego zaniedbani i z kołtunem na głowie Po prostu chcą poczuć się bardziej wyjątkowo niż na co dzień, podkreślić wagę okazji itd..
Ze sprzątaniem jest podobnie. Porządek mam przez okrągły rok (no dobra, zdarza mi się zostawić lekki rozpierdziel gdy wyjeżdżam na kilka dni i przed wyjściem przypomni mi się, że czegoś nie spakowałam ), ale na Święta ma być jeszcze lepiej, najlepiej jak się da - od świeżo wypranej firanki, przez idealny ład w szufladzie z bielizną, po dokładnie wyczyszczone listwy przypodłogowe
W zasadzie podobnie jest ze wspomnianymi wiosennymi i innymi "wielkimi" porządkami.
Poza tym jeśli masz czas, siłę i chęć, aby dzień w dzień dokładnie dbać o każdy kąt to super, szczerze gratuluję. Zwróć jednak uwagę, że dla osób mających wyczerpującą pracę, dzieci, absorbujące obowiązki rodzinne itd., utrzymanie nienagannego codziennego porządku może stanowić pewien problem, a do tego niekoniecznie być priorytetem.

Inna sprawa, że choć sama uwielbiam, by mieszkanie na Święta lśniło czystością idealną, to jednocześnie nie jest to dla mnie konieczność. Do niczego się nie zmuszam i jeśli nie chce mi się czegoś umyć czy gdzieś poukładać, to po prostu to olewam. Święta nie będą gorsze, jeśli jakieś okno pozostanie nieumyte

Już któryś raz obiło mi się ostatnio o uszy, że ponoć tegoroczna zima ma być wyjątkowo mroźna - może w tym roku w końcu będzie szansa na białe Święta?
Dokładnie to!! To własnie napisalam wyżej

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Przepraszam że się wtrace Ale od miesiąca próbuje napisać że mój TZ pytał się kiedy wieszamy lampki na balkonie już w sierpniu
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-25, 08:40   #1538
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Byłam w Kiku i kupiłam drewniane sanie z miejscem na świeczkę. Chciałam zapytać, czy znajde tam jeszcze jakieś refnifery do tych sani? Bo wczoraj niestety nie rozglądałam się za reniferami.
Takich zwykłych reniferów nie ma, przynajmniej u mnie. Są tylko te, które ktoś wrzucił stronę czy dwie temu. Mnie one jakoś nie ujęły - mniejsze mają swój urok, ale te większe - jak dla mnie - mają strasznie durne te mordy
Szukam dużego, zwykłego renifera bez udziwnień.

Ewa 81 - jeszcze co do tych wstążek - myślę, że ona najlepiej będą wyglądać na choince sztucznej, o regularnym kształcie albo żywej gęstej. No i tej wstążki pójdzie spora ilość.

Co do sprzątania - każdy ma własny system. Zgadzam się z Tinką - ludzie, którzy mają dzieci, pracę, obowiązki nie mają czasu i chęci latać przez okrągły rok na szmacie. Sprzątają regularnie, aczkolwiek większe i bardziej gruntowne porządki robią rzadziej. I to wcale nie jest oznaką zaniedbanego i zapuszczonego domu. Takie gruntowne porządki przed świętami to chyba bardziej tradycja, której niektórzy nijak sobie odpuścić nie potrafią.
Mnie bardziej zastanawia, czemu ludzie tak bardzo potrafią sobie spaprać taki piękny czas. Zamiast się cieszyć sobą, to z zaciśniętymi zębami wynajdują sobie coraz bardziej głupie rzeczy do zrobienia, warczą na domowników i podpierają nosem ze zmęczenia. A jak już przychodzi wigilia, to wszystkim się odechciewa i mają szczerze dosyć, bo atmosfera jest tak gęsta, że można siekierę zawiesić.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 14:30   #1539
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
o ja tez chce kupic napis "xmas" tylko nie wiem czy bialy czy popielaty 😄 i w ogole chyba kupie tego mniejszego stojacego reniferka, jakies lampki i cos jeszcze moze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W moim Kiku napisu nie mieli, a obsługa robiła wielkie oczy gdy o niego pytałam
Ostatecznie stałam się jego posiadaczką za sprawą dobrej duszy - Allmode - która zrobiła mi niespodziankę i przysłała paczkę nie tylko z napisem, ale i z mydełkiem świątecznym Nie ma to jak prezenty świąteczne we wrześniu
Miło się zdziwiłam, bo sądziłam, że ten napis będzie wykonany z jakiegoś marnego tworzywa czy drewna, a on jest ceramiczny

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Przepraszam że się wtrace Ale od miesiąca próbuje napisać że mój TZ pytał się kiedy wieszamy lampki na balkonie już w sierpniu
Powiedz chłopu żeby już Cię nie pytał, tylko niech Cię zaskoczy

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Dokładnie to!! To własnie napisalam wyżej
Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Co do sprzątania - każdy ma własny system. Zgadzam się z Tinką - ludzie, którzy mają dzieci, pracę, obowiązki nie mają czasu i chęci latać przez okrągły rok na szmacie. Sprzątają regularnie, aczkolwiek większe i bardziej gruntowne porządki robią rzadziej. I to wcale nie jest oznaką zaniedbanego i zapuszczonego domu. Takie gruntowne porządki przed świętami to chyba bardziej tradycja, której niektórzy nijak sobie odpuścić nie potrafią.
Mnie bardziej zastanawia, czemu ludzie tak bardzo potrafią sobie spaprać taki piękny czas. Zamiast się cieszyć sobą, to z zaciśniętymi zębami wynajdują sobie coraz bardziej głupie rzeczy do zrobienia, warczą na domowników i podpierają nosem ze zmęczenia. A jak już przychodzi wigilia, to wszystkim się odechciewa i mają szczerze dosyć, bo atmosfera jest tak gęsta, że można siekierę zawiesić.
Fajnie, że nie jestem sama ze swoim poglądem.

All, z tym sprzątaniem na siłę do upadłego to jest chyba właśnie tak jak piszesz - dla niektórych to swego rodzaju tradycja, zwyczaj nie do przeskoczenia. Kiedy ktoś lata na tej szmacie półprzytomny ze zmęczenia, ale robi to bo chce i koniec końców cieszy się efektem, jest zadowolony i potrafi cieszyć się atmosferą to ok. Gorzej, gdy jest tak jak wspomniałaś - człowiek wypruwa sobie flaki, co rusz wynajduje inne pierdoły do czyszczenia, a na koniec najchętniej by kogoś zamordował, zapomniał o Świętach i poszedł spać Ta druga opcja jest dla mnie kompletnym kosmosem i nigdy tego nie zrozumiem, ale to w sumie nie moje życie, więc nie mój problem
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 15:31   #1540
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Dembi naprawde cie rozumiem, a raczej twoj napad śmiechu ja sama często łapie sie ze chodze i próbuje ogarnąć mojego dwulatka actak naprawde kiepsko mi to idzie a cała sytuacja jest komiczna
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 16:11   #1541
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

dokładnie nie ma co przesadzac z tym sprzątaniem tak samo jak z gotowaniem bo tego wszystkiego nikt nie jest w stanie zjeść
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-25, 16:12   #1542
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cześć Wam! Wczoraj byłam w Poznaniu i wstąpiłam do KiK'a. Rzeczywiście królują tam już jesienne ozdoby, Halloweenowe dynie i... Boże Narodzenie! Oniemiałam tam !

Spotkałam frustratkę, która wygłaszała mi nad uchem, że pojechali po bandzie, że kto normalny ogląda ozdoby świąteczne we wrześniu itd. To prowokacyjnie zaczęłam oglądać te reniferki, świeczki i świeczniki. Co prawda widać, że to jest początkowy asortyment, bo nie było nic z ozdób choinkowych.

Z racji ograniczonego bagażu skusiłam się na dwa świeczniki, głównie z przeznaczeniem do kuchni, bo tam zwykle nic takiego nie ma oraz drewniane zamki, które można powiesić lub postawić. Ja chyba je postawię.

Dodatkowo kupiłam dwa grzybki jesienne, bo na jesień w zasadzie nie mam w domu nic

W Ikei z kolei kupiłam kilka świeczek, w tym jedną, która pachnie świątecznym ciastem.

Dzisiaj uświadomiłam sobie, że za praktyczne miesiąc jest Wszystkich Świętych, ściagna z półek znicze i wjadą święta!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1506352758738.jpg (25,0 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1506352770887.jpg (26,8 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1506352778117.jpg (23,9 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1506352784806.jpg (24,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1506352791818.jpg (26,7 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1506352801826.jpg (36,4 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1506352837795.jpg (35,5 KB, 60 załadowań)
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 16:15   #1543
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

drewniane sanki oczywiście, pomyłka mała się wkradła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 16:35   #1544
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

własnie włączyłam świąteczne piosenki
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 16:52   #1545
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Sezon na korzenne dzwoneczki uwazam za OTWARTY

20170925_175040.jpg
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 17:12   #1546
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Sezon na korzenne dzwoneczki uwazam za OTWARTY

Załącznik 7249106
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 21:01   #1547
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Mam te perfumy i bardzo je lubię, choć daleko im do czegoś odkrywczego. Myślę, że będą przyjemnie rozgrzewać w mroźne dni
A ten prezent to masz zamiar sama sobie zrobić, czy piszesz list do Mikołaja?
Piszę list do męża Zagadywałam, że chciałabym na rocznicę w listopadzie, ale zapytał, czy może być na Święta. Półtorej miesiąca mnie nie zbawi, a na listopad może ma inny plan
Ja póki co miałam je tylko na nadgarstku i bardzo mnie ujęły


Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Cześć Wam! Wczoraj byłam w Poznaniu i wstąpiłam do KiK'a. Rzeczywiście królują tam już jesienne ozdoby, Halloweenowe dynie i... Boże Narodzenie! Oniemiałam tam !

Spotkałam frustratkę, która wygłaszała mi nad uchem, że pojechali po bandzie, że kto normalny ogląda ozdoby świąteczne we wrześniu itd. To prowokacyjnie zaczęłam oglądać te reniferki, świeczki i świeczniki. Co prawda widać, że to jest początkowy asortyment, bo nie było nic z ozdób choinkowych.

Z racji ograniczonego bagażu skusiłam się na dwa świeczniki, głównie z przeznaczeniem do kuchni, bo tam zwykle nic takiego nie ma oraz drewniane zamki, które można powiesić lub postawić. Ja chyba je postawię.

Dodatkowo kupiłam dwa grzybki jesienne, bo na jesień w zasadzie nie mam w domu nic

W Ikei z kolei kupiłam kilka świeczek, w tym jedną, która pachnie świątecznym ciastem.

Dzisiaj uświadomiłam sobie, że za praktyczne miesiąc jest Wszystkich Świętych, ściagna z półek znicze i wjadą święta!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękne zdobycze

Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
własnie włączyłam świąteczne piosenki
Aż mnie naszła ochota, ale mąż jest obok Ostatnio puściłam Last Christmas i pytałam syna, czy z brzucha pamięta. W końcu w zeszłym roku w grudniu wałkowałam na okrągło
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 21:33   #1548
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
dokładnie nie ma co przesadzac z tym sprzątaniem tak samo jak z gotowaniem bo tego wszystkiego nikt nie jest w stanie zjeść
Dla mnie te święta po części wlasnie polegają trochę na przesadzie i co więcej, bardzo to lubię bo to tak jak któraś z Was napisała, to oddaje ważność tych dni i specyfikę tej atmosfery

W UK rozkręcają sie ze świątecznym asortymentem, podrzucę Wam pozniej zdjęcia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 04:14   #1549
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Z tym sprzątaniem to widze że wszystkie mamy podobnie ja ogolnie lubie jak jest czysto i schludnie jednak przy dwulatku jest to niemożliwe dlatego na codzień ogarniam dom żeby było znośnie (co i tak jest wyzwaniem) a przed świętami to już każdy kąt ale absolutnie nie traktuje tego jako przykry obowiazek, lubie to robić słuchając świątecznych hitów
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-26, 08:37   #1550
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

U mnie tak samo... Nie piorę co tydzień firan, nie odsuwam narożnika i wielkich mebli przy każdym sprzątaniu. Także jest nas więcej

Dziewczyny, tak mi się chce świątecznych zakupów już... myślicie, że już tkmaxx coś znajdę?
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 09:23   #1551
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
P.S. kupiłam herbatę Winter Time o smaku cynamonu i herbatników migdałowych. Jeszcze nie otwarta. Część z was to herbaciary, piłyście?
nie piłam ale brzmi pysznie

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
W lesie było cudnie słoneczko sobie leciutko swieciło,około 20 stopni, zero wiaterku , bajka Zjedlismy piknikowe żarcie i poszłam z mamą troche połazić, a moze jakies grzybki bedą . No i były pozbieralysmy ładne podgrzybki, maslaki i do bigosu beda jak znalazł

W tym miejscu, gdzie mielismy piknik, było mnostwo pięknego wrzosu. Modelka oczywiście nie omieszkała zwrócic na siebie uwagi. Pacz foto

W następny weekend zmieniam wystrój okien i domu na jesienny Juz mam wszystko zaplanowane i kupione
Modelka bardzo reprezentatywna jaką piękna sznupka

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Byłam w Kiku i kupiłam drewniane sanie z miejscem na świeczkę. Chciałam zapytać, czy znajde tam jeszcze jakieś refnifery do tych sani? Bo wczoraj niestety nie rozglądałam się za reniferami.
Poka zdobycze!
Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Przepraszam że się wtrace Ale od miesiąca próbuje napisać że mój TZ pytał się kiedy wieszamy lampki na balkonie już w sierpniu
Niej nie pyta tylko zakłada

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Cześć Wam! Wczoraj byłam w Poznaniu i wstąpiłam do KiK'a. Rzeczywiście królują tam już jesienne ozdoby, Halloweenowe dynie i... Boże Narodzenie! Oniemiałam tam !

Spotkałam frustratkę, która wygłaszała mi nad uchem, że pojechali po bandzie, że kto normalny ogląda ozdoby świąteczne we wrześniu itd. To prowokacyjnie zaczęłam oglądać te reniferki, świeczki i świeczniki. Co prawda widać, że to jest początkowy asortyment, bo nie było nic z ozdób choinkowych.

Z racji ograniczonego bagażu skusiłam się na dwa świeczniki, głównie z przeznaczeniem do kuchni, bo tam zwykle nic takiego nie ma oraz drewniane zamki, które można powiesić lub postawić. Ja chyba je postawię.

Dodatkowo kupiłam dwa grzybki jesienne, bo na jesień w zasadzie nie mam w domu nic

W Ikei z kolei kupiłam kilka świeczek, w tym jedną, która pachnie świątecznym ciastem.

Dzisiaj uświadomiłam sobie, że za praktyczne miesiąc jest Wszystkich Świętych, ściagna z półek znicze i wjadą święta!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kocham świeczki z Ikei generalnie kocham duperelki z Ikei
Dobrze z ze mi przypomniałaś o ozdobie do kuchni, bo nic nie mam!

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Sezon na korzenne dzwoneczki uwazam za OTWARTY

Załącznik 7249106
kupione czy własne?
Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Dla mnie te święta po części wlasnie polegają trochę na przesadzie i co więcej, bardzo to lubię bo to tak jak któraś z Was napisała, to oddaje ważność tych dni i specyfikę tej atmosfery

W UK rozkręcają sie ze świątecznym asortymentem, podrzucę Wam pozniej zdjęcia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Proszę o info, żeby tz wyslac Na zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 09:44   #1552
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Cześć Wam! Wczoraj byłam w Poznaniu i wstąpiłam do KiK'a. Rzeczywiście królują tam już jesienne ozdoby, Halloweenowe dynie i... Boże Narodzenie! Oniemiałam tam !

Spotkałam frustratkę, która wygłaszała mi nad uchem, że pojechali po bandzie, że kto normalny ogląda ozdoby świąteczne we wrześniu itd. To prowokacyjnie zaczęłam oglądać te reniferki, świeczki i świeczniki. Co prawda widać, że to jest początkowy asortyment, bo nie było nic z ozdób choinkowych.

Z racji ograniczonego bagażu skusiłam się na dwa świeczniki, głównie z przeznaczeniem do kuchni, bo tam zwykle nic takiego nie ma oraz drewniane zamki, które można powiesić lub postawić. Ja chyba je postawię.

Dodatkowo kupiłam dwa grzybki jesienne, bo na jesień w zasadzie nie mam w domu nic

W Ikei z kolei kupiłam kilka świeczek, w tym jedną, która pachnie świątecznym ciastem.

Dzisiaj uświadomiłam sobie, że za praktyczne miesiąc jest Wszystkich Świętych, ściagna z półek znicze i wjadą święta!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie to trochę zazdroszczę takim ludziom - widać, że nie mają prawdziwych problemów w życiu

Fajne zakupy Z resztą zakupy świąteczne nie mogą być niefajne

A za 3 miesiące zaczniemy ostatni dzień Świąt

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Piszę list do męża Zagadywałam, że chciałabym na rocznicę w listopadzie, ale zapytał, czy może być na Święta. Półtorej miesiąca mnie nie zbawi, a na listopad może ma inny plan
Ja póki co miałam je tylko na nadgarstku i bardzo mnie ujęły
Popieram, popieram
Skoro tak zareagował, to chyba faktycznie wymyślił już coś na rocznicę

Ja mam taki problem, że generalnie mało który zapach trzyma się porządnie mojej skóry. Ten na szczęście należy do grupy, na którą nie narzekam

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
U mnie tak samo... Nie piorę co tydzień firan, nie odsuwam narożnika i wielkich mebli przy każdym sprzątaniu. Także jest nas więcej

Dziewczyny, tak mi się chce świątecznych zakupów już... myślicie, że już tkmaxx coś znajdę?
Ja to jestem z siebie dumna, że spod łóżka codziennie dokładnie wymiatam Ale to w sumie nieunikniona konieczność, bo pozbijane w kłęby kłaki mojego psa magicznie materializują się tam w ilościach hurtowych

U mnie tego sklepu nie ma, ale gdybyś zajrzała i zastała coś świątecznego to dawaj fotki - chociaż się ponapalam
Mnie też już strasznie szarpie i nie mogę doczekać się zakupowego szaleństwa
Wrzesień dosyć szybko mi zleciał, ale końcówka to już się trochę wlecze
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 10:48   #1553
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość

W tym miejscu, gdzie mielismy piknik, było mnostwo pięknego wrzosu. Modelka oczywiście nie omieszkała zwrócic na siebie uwagi. Pacz foto
Pieseł
Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Zdecydowanie to mój ukochany koc
Fakt - Jysk konkretnie zdziera, ale na promocji idzie upolować go w fajnej cenie razem z poduszkami do kompletu
A ja poduszek nie widzialam
Są za to w innym sklepie, ale całe białe, chyba się skuszę, bo już drugi rok się na nie ślinię, ale w okresie świątecznym magicznie znikają ze sklepów...
Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość

Wyrwałam sie na zakupy wczoraj i wybralam prezent na Święta dla mnie. Strasznie podoba mi się nowy zapach Armaniego "Because it's you".
Mi też się bardzo podoba, ale męski Damski jest bardzo mało odkrywczy... mam już coś podobnego
Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Przepraszam że się wtrace Ale od miesiąca próbuje napisać że mój TZ pytał się kiedy wieszamy lampki na balkonie już w sierpniu
Hahah, to pewnie przez Twoją grę psychologiczną przez lata
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Sezon na korzenne dzwoneczki uwazam za OTWARTY

Załącznik 7249106
Ojeju chcę

Zrobiłam w niedzielę cudowne, pierwsze w swoim życiu crubmle z jabłkami, śliwkami i cynamomem Szybkie, a takie dobre, że omatko Obawiam się, że będę robić częściej

U mnie za to NIC świątecznego w sklepach nie ma jeszcze Nic kompletnie, nie mam nawet na czym oka zawiesić

Wczoraj za to cały dzień męczyliśmy moje puzzle, nie skończyliśmy, trudne są skubaniutkie
__________________

Edytowane przez Y a s m i n e
Czas edycji: 2017-09-26 o 11:00
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 11:00   #1554
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Cześć Wam! Wczoraj byłam w Poznaniu i wstąpiłam do KiK'a. Rzeczywiście królują tam już jesienne ozdoby, Halloweenowe dynie i... Boże Narodzenie! Oniemiałam tam !

Spotkałam frustratkę, która wygłaszała mi nad uchem, że pojechali po bandzie, że kto normalny ogląda ozdoby świąteczne we wrześniu itd. To prowokacyjnie zaczęłam oglądać te reniferki, świeczki i świeczniki. Co prawda widać, że to jest początkowy asortyment, bo nie było nic z ozdób choinkowych.

Z racji ograniczonego bagażu skusiłam się na dwa świeczniki, głównie z przeznaczeniem do kuchni, bo tam zwykle nic takiego nie ma oraz drewniane zamki, które można powiesić lub postawić. Ja chyba je postawię.

Dodatkowo kupiłam dwa grzybki jesienne, bo na jesień w zasadzie nie mam w domu nic

W Ikei z kolei kupiłam kilka świeczek, w tym jedną, która pachnie świątecznym ciastem.

Dzisiaj uświadomiłam sobie, że za praktyczne miesiąc jest Wszystkich Świętych, ściagna z półek znicze i wjadą święta!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Grzybki śliczne!!!


Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Sezon na korzenne dzwoneczki uwazam za OTWARTY

Załącznik 7249106
Ale mi smaka zrobiłaś !!!
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 12:56   #1555
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
o ja tez chce kupic napis "xmas" tylko nie wiem czy bialy czy popielaty 😄 i w ogole chyba kupie tego mniejszego stojacego reniferka, jakies lampki i cos jeszcze moze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Błagam o fotki renifera, bo pilnie poszukuje do moich sani, przecież ktoś je musi ciągnąć
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 14:02   #1556
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

W Piotrze i Pawle znalazłam świąteczną czekoladę na gorąco w cudnej puszce. Ale cena Rozsądek wziął górę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2017-09-26 13.34.18.jpg (117,2 KB, 96 załadowań)
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 17:13   #1557
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
nie piłam ale brzmi pysznie


Modelka bardzo reprezentatywna jaką piękna sznupka



Poka zdobycze!

Niej nie pyta tylko zakłada


Kocham świeczki z Ikei generalnie kocham duperelki z Ikei
Dobrze z ze mi przypomniałaś o ozdobie do kuchni, bo nic nie mam!


kupione czy własne?

Proszę o info, żeby tz wyslac Na zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupione czekaly u rodzicow, tata juz ostrzyl zęby ale mi nie wyjadl

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Pieseł

A ja poduszek nie widzialam
Są za to w innym sklepie, ale całe białe, chyba się skuszę, bo już drugi rok się na nie ślinię, ale w okresie świątecznym magicznie znikają ze sklepów...

Mi też się bardzo podoba, ale męski Damski jest bardzo mało odkrywczy... mam już coś podobnego

Hahah, to pewnie przez Twoją grę psychologiczną przez lata

Ojeju chcę

Zrobiłam w niedzielę cudowne, pierwsze w swoim życiu crubmle z jabłkami, śliwkami i cynamomem Szybkie, a takie dobre, że omatko Obawiam się, że będę robić częściej

U mnie za to NIC świątecznego w sklepach nie ma jeszcze Nic kompletnie, nie mam nawet na czym oka zawiesić

Wczoraj za to cały dzień męczyliśmy moje puzzle, nie skończyliśmy, trudne są skubaniutkie
Ja tez juz mysle o otwarciu sezonu na puzzle przy muzyce i kieliszeczku winka tylko nie wiem czy 3000 czy jesienne 4000
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 17:38   #1558
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Kupione czekaly u rodzicow, tata juz ostrzyl zęby ale mi nie wyjadl

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------


Ja tez juz mysle o otwarciu sezonu na puzzle przy muzyce i kieliszeczku winka tylko nie wiem czy 3000 czy jesienne 4000
Ja po kieliszeczku wina miałabym problem z ulozeniem nawet stu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 18:17   #1559
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cześć dziewczyny ☺ Witam się z Wami i od razu przychodzę z reniferami do sanek ☺ Ja kupiłam srebrnego leżącego za 8,99 a te leżące i stojące, bardziej realistyczne były po 8,99 najmniejszy i 15,99 największy. U mniedziś w KIK-u
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1506446242738.jpg (97,2 KB, 110 załadowań)
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 21:03   #1560
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

1, 2, 3 - Tesco
4, 5, 6 - B&M
7 - nie pamiętam co to za sklep, ale już od wejścia mnóstwo świątecznych kartek i świec YC
8, 9, 10 - polska Ikea dziś, powolutku się rozkręca
11 - mój zakup w "funciaku" całe 4 funty, pachnie pięknie

UK już jest pełne świątecznego asortymentu, w B&M są już też bombki, papiery prezentowe, wszystko. Wymieszane z Halloween, ale mimo wszystko mam wrażenie, że więcej bożonarodzeniowego asortymentu

IMG_1542.jpgIMG_1543.jpgIMG_1544.jpgIMG_1549.jpgIMG_1550.jpgIMG_1551.jpgIMG_1560.JPGIMG_1567.jpgIMG_1568.jpgIMG_1569.jpgIMG_1577.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.

Edytowane przez Ondiine
Czas edycji: 2017-09-26 o 21:21
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-29 23:28:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.