Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4 - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-02, 19:21   #4621
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez sephora001 Pokaż wiadomość
Prezerwatywy były często zmieniane, około 10 sprzątnęłam
Matko. 10 gumek... Ja rozumiem że 2 pękły a reszta?
Że tak sobie na offtop pozwolę...

Zrób test. Będziesz wiedziała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-03, 13:57   #4622
Xzo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 4
Stosunek do końca a stosunek przerywany a możliwość ciąży

Witam, 26 czerwca miałam ostatnią miesiączkę. 29 czerwca przestałam brać tabletki antykoncepcyjne. 14 lipca odbył sie stosunek przerywany, po którym partner sie tylko wytarł i za jakieś 40 min byl kolejny stosunek bez zadnego efektu (ok 3min), a 15 lipca był stosunek potem przez kolejne dni kilka razy z efektem,końcowym w środku. Test 12 sierpnia dopiero pokazał ciążę. Lekarz,określił termin,porodu na 8/9 kwietnia 2018roku. Ciekawa jestem na ile możliwe jest ze w ciąże zaszlam.z,tego stosunku przerywanego z 14 lipca? Dziękuję, będę wdzięczna za,opinie.
Xzo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 18:18   #4623
_Ariel_
Raczkowanie
 
Avatar _Ariel_
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 452
Dot.: Stosunek do końca a stosunek przerywany a możliwość ciąży

Cytat:
Napisane przez Xzo Pokaż wiadomość
Witam, 26 czerwca miałam ostatnią miesiączkę. 29 czerwca przestałam brać tabletki antykoncepcyjne. 14 lipca odbył sie stosunek przerywany, po którym partner sie tylko wytarł i za jakieś 40 min byl kolejny stosunek bez zadnego efektu (ok 3min), a 15 lipca był stosunek potem przez kolejne dni kilka razy z efektem,końcowym w środku. Test 12 sierpnia dopiero pokazał ciążę. Lekarz,określił termin,porodu na 8/9 kwietnia 2018roku. Ciekawa jestem na ile możliwe jest ze w ciąże zaszlam.z,tego stosunku przerywanego z 14 lipca? Dziękuję, będę wdzięczna za,opinie.
Myślę że jeśli stosunek bez zabezpieczenia był 14,15 i przez kolejne dni to niestety ale nie dowiesz się z którego z nich zaszłaś w ciążę. Plemniki żyją kilka dni i też nie wiadomo kiedy miałaś owulację, a lekarz określa początek ciąży od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Szanse były każdego dnia takie same.
_Ariel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 00:55   #4624
zuzannamalkonska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Witam mam pytanie.
Otóż z partnerem dnia 30 września chcielismy uprawiać seks, byly to dni nie płodne poniewaz okres powinien mi sie zaczac 4 pazdziernika.
Sytuacja byla taka ze gdy juz bylismy po grze wstepnej, partner zacząl stosunek ze mna, t o nagle cos nam przerwalo tak na amen ze nie skonczylismy + od tamtej pory tego nie robilismy. Parnter nie doszedł, lecz byl bez prezewaatywy, głupie pytanie... Czy moge być w ciazy? ponieważ okres spoznia mi sie juz 4 dni, a nie mam żadnych objawów miesiączki jak to bylo wczesniej.. żadnego bólu brzucha itp.. zero krwawien, glupie to ale boje sie strasznie ze moge być w ciazy, choc raczej sadze ze to niemożliwe[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------


a
zuzannamalkonska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 06:45   #4625
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez zuzannamalkonska Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie.
Otóż z partnerem dnia 30 września chcielismy uprawiać seks, byly to dni nie płodne poniewaz okres powinien mi sie zaczac 4 pazdziernika.
Sytuacja byla taka ze gdy juz bylismy po grze wstepnej, partner zacząl stosunek ze mna, t o nagle cos nam przerwalo tak na amen ze nie skonczylismy + od tamtej pory tego nie robilismy. Parnter nie doszedł, lecz byl bez prezewaatywy, głupie pytanie... Czy moge być w ciazy? ponieważ okres spoznia mi sie juz 4 dni, a nie mam żadnych objawów miesiączki jak to bylo wczesniej.. żadnego bólu brzucha itp.. zero krwawien, glupie to ale boje sie strasznie ze moge być w ciazy, choc raczej sadze ze to niemożliwe[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------


a
Nie możesz być w ciąży.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 21:15   #4626
zuzannamalkonska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Kolejne dwa dni a ja okresu wciąz nie mam, ani jednego objawu zbliżającego sie :/ macie moze jakieś sugestie o co chodzi? Wciaz sie boje o tą ciaze...
zuzannamalkonska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 21:26   #4627
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 14 694
Wyślij wiadomość przez ICQ do xXBlankaXx GG do xXBlankaXx Wyślij wiadomość przez Yahoo do xXBlankaXx Send a message via Skype™ to xXBlankaXx
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez zuzannamalkonska Pokaż wiadomość
Kolejne dwa dni a ja okresu wciąz nie mam, ani jednego objawu zbliżającego sie :/ macie moze jakieś sugestie o co chodzi? Wciaz sie boje o tą ciaze...
Idź do ginekologa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Verified Maidens
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-10, 07:15   #4628
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Stres opóźnia okres.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 08:11   #4629
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Okres czasami nie przychodzi. Raz na jakieś 2 lata zdarza mi się, że po prostu go nie ma i jest w następnym terminie. Może akurat tak ci się trafiło. Lub po prostu stres
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 19:05   #4630
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Witam, bardzo chciałabym porozmawiać. Mam męża, dwuletniego syna i marzę o drugim dziecku.dlatego też poczynilismy starania w tym miesiącu.cykle 28-29-dniowe regularne.seks w 12 i 14 dc bez zabezpieczeń. I teraz objawy.czesto budzę się o 5-6 rano i nie chce mi się już spać. Czasem, raczej popołudniami lub wieczorami myli mnie lekko od żołądka. Wczoraj kurcze nawet śniło mi się że urodziłam syna.poza tym, jutro powinnam dostać okres a nie mam żadnych objawów.nie boli brzuch, piersi też nie.za to senna się zrobiłam.aha i po ponad 5 latach od wyleczenia trądziku w tym miesiącu wywalilo mi wielkiego podskornego pryszcze na czole.wiele wskazuje że nam się udało ale...no właśnie wszędzie pisze że kobiety mają na początku ciąży dużo śluzu a u mnie susza:-/ tzn coś tam jest ale nie odczuwam żeby mi było mokro jak podczas dni płodnych. Jak to odebrać? Co o tym myślicie?
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 19:38   #4631
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Witam, bardzo chciałabym porozmawiać. Mam męża, dwuletniego syna i marzę o drugim dziecku.dlatego też poczynilismy starania w tym miesiącu.cykle 28-29-dniowe regularne.seks w 12 i 14 dc bez zabezpieczeń. I teraz objawy.czesto budzę się o 5-6 rano i nie chce mi się już spać. Czasem, raczej popołudniami lub wieczorami myli mnie lekko od żołądka. Wczoraj kurcze nawet śniło mi się że urodziłam syna.poza tym, jutro powinnam dostać okres a nie mam żadnych objawów.nie boli brzuch, piersi też nie.za to senna się zrobiłam.aha i po ponad 5 latach od wyleczenia trądziku w tym miesiącu wywalilo mi wielkiego podskornego pryszcze na czole.wiele wskazuje że nam się udało ale...no właśnie wszędzie pisze że kobiety mają na początku ciąży dużo śluzu a u mnie susza:-/ tzn coś tam jest ale nie odczuwam żeby mi było mokro jak podczas dni płodnych. Jak to odebrać? Co o tym myślicie?
Wow, sen jako objaw ciąży???? Tego jeszcze nie było. Kup test i go zrób. Tyle i aż tyle.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-25, 19:53   #4632
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Musisz być taka uszczypliwa? Byłam już raz w ciąży i wyobraź sobie że sny też miałam inne, bardziej realistyczne i często z podtekstem seksualności co wcześniej mi się nie zdarzało. Mój ginekolog powiedział często kobiety w ciąży mają takie sny i jest to normalne.moja mama urodziła troje dzieci i za każdym razem najpierw jej się śnił poród a potem dowiadywala się o ciąży. Coś w tym jest, może podświadomość podpowiada , nie wiem.test napewno zrobię ale raczej nie w tej chwili bo zauważ że jest wieczór, test robi się z porannego moczu.chcialam po prostu popisać z kimś miłym...
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 19:58   #4633
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Musisz być taka uszczypliwa? Byłam już raz w ciąży i wyobraź sobie że sny też miałam inne, bardziej realistyczne i często z podtekstem seksualności co wcześniej mi się nie zdarzało. Mój ginekolog powiedział często kobiety w ciąży mają takie sny i jest to normalne.moja mama urodziła troje dzieci i za każdym razem najpierw jej się śnił poród a potem dowiadywala się o ciąży. Coś w tym jest, może podświadomość podpowiada , nie wiem.test napewno zrobię ale raczej nie w tej chwili bo zauważ że jest wieczór, test robi się z porannego moczu.chcialam po prostu popisać z kimś miłym...
Jak najbardziej możesz test zrobić wieczorem, ale rano stężenie gonadotropiny kosmowkowej jest największe. A jeśli uważasz, że sen to objaw ciąży, to ja powinnam w niej być już setki razy.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 19:59   #4634
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Ale jak można o takich aż pierdołach pisać, jako o objawach, zlituj się.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 20:02   #4635
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Jak najbardziej możesz test zrobić wieczorem, ale rano stężenie gonadotropiny kosmowkowej jest największe. A jeśli uważasz, że sen to objaw ciąży, to ja powinnam w niej być już setki razy.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Też mi się już śniło kilkanaście razy, że byłam w ciąży lub miałam dziecko.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Musisz być taka uszczypliwa? Byłam już raz w ciąży i wyobraź sobie że sny też miałam inne, bardziej realistyczne i często z podtekstem seksualności co wcześniej mi się nie zdarzało. Mój ginekolog powiedział często kobiety w ciąży mają takie sny i jest to normalne.moja mama urodziła troje dzieci i za każdym razem najpierw jej się śnił poród a potem dowiadywala się o ciąży. Coś w tym jest, może podświadomość podpowiada , nie wiem.test napewno zrobię ale raczej nie w tej chwili bo zauważ że jest wieczór, test robi się z porannego moczu.chcialam po prostu popisać z kimś miłym...
Ok, to poproszę o jakieś badania na ten temat, bo to, że Twój lekarz tak mówi mnie nie przekonuje. Prędzej jestem w stanie uwierzyć, że to podświadomość podsyła Ci te sny, a nie zarodek w macicy.

Ja podchodzę do sprawy racjonalnie. Skoro starasz się o dziecko, to test powinnaś mieć już dawno kupiony i zamiast rozkminać nt. dziwnych objawów, powinnaś ten test wykonać. Pierwszym objawem ciąży jest brak miesiączki, a nie sny, bezsenność i śluz.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 20:07   #4636
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Dobrze, zostawmy te sny.to jest najmniej istotne.napisalam kilka innych objawów o których nikt nic nie napisał. Widzę że lubicie się czepiać szczegółów. Zresztą macie dzieci lub jesteście w ciąży? Macie jakieś doświadczenie lub wiedzę od koleżanki siostry lekarza?bo mnie zastanawia brak śluzu i to pytanie padło jako główne i najważniejsze.ale widzę że lepiej czepiać się "☠☠☠☠☠☠☠y" i dowalic babie bo durna jest
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 20:08   #4637
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Mówią że ciąża lub dziecko w śnie to zmiany, zarówno życiowe jak i emocjonalne. Dziecko oznacza zmianę. Nie czyta się snów dosłownie...

Tu nie jesteśmy po to by aż tak pierdzieć nad takimi głupotami. Jesteśmy tu po to by odpowiadać na pytania, ale rzeczowe.
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 20:11   #4638
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Dobrze, zostawmy te sny.to jest najmniej istotne.napisalam kilka innych objawów o których nikt nic nie napisał. Widzę że lubicie się czepiać szczegółów. Zresztą macie dzieci lub jesteście w ciąży? Macie jakieś doświadczenie lub wiedzę od koleżanki siostry lekarza?bo mnie zastanawia brak śluzu i to pytanie padło jako główne i najważniejsze.ale widzę że lepiej czepiać się "y" i dowalic babie bo durna jest
Napisałam Ci, co jest pierwszym objawem ciąży. Brak miesiączki. Inne objawy przychodzą z czasem. Jeśli od stosunku minęło mniej niż 2 tygodnie, to Twój organizm może nawet jeszcze nie wiedzieć, że jest w ciąży. A to oznacza, że nie daje jeszcze żadnych objawów.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 20:12   #4639
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Uwielbiam te argumenty lub pytania 'a jesteś w ciąży lub masz dziecko? Bo jeśli nie, to nic nie wiesz o życiu!'.
Od razu wiem wtedy z jaką osoba rozmawiam.
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-25, 20:13   #4640
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Andz126p Pokaż wiadomość
Mówią że ciąża lub dziecko w śnie to zmiany, zarówno życiowe jak i emocjonalne. Dziecko oznacza zmianę. Nie czyta się snów dosłownie...

Tu nie jesteśmy po to by aż tak pierdzieć nad takimi głupotami. Jesteśmy tu po to by odpowiadać na pytania, ale rzeczowe.
Mówią logicznie myślący że "czytanie snów " jako przepowiedni na przyszłość to bzdura.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 20:14   #4641
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Kurcze często czytam fora i miło się czyta jak ludzie próbują sobie doradzać, wspierać lub po prostu fajnie pogadać a ja napisałam i od razu wszyscy na mnie naskakuja. Czy wy jak wam lekarz coś powie na temat jakiejś dolegliwości to zawsze wolacie dowodu na to że mówi prawdę?ja nie prosiłam o to i nie doszukiwalam potwierdzenia na własną rękę.

Skoro nikt nie chce pogadać normalnie to kończę tą bezsensowna dyskusje.
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 20:16   #4642
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Krosta na brodzie i wcześniejsza pobudka to pewne objawy.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Kurcze często czytam fora i miło się czyta jak ludzie próbują sobie doradzać, wspierać lub po prostu fajnie pogadać a ja napisałam i od razu wszyscy na mnie naskakuja. Czy wy jak wam lekarz coś powie na temat jakiejś dolegliwości to zawsze wolacie dowodu na to że mówi prawdę?ja nie prosiłam o to i nie doszukiwalam potwierdzenia na własną rękę.

Skoro nikt nie chce pogadać normalnie to kończę tą bezsensowna dyskusje.
Ja zawsze wołam dowodu.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 20:17   #4643
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Kurcze często czytam fora i miło się czyta jak ludzie próbują sobie doradzać, wspierać lub po prostu fajnie pogadać a ja napisałam i od razu wszyscy na mnie naskakuja. Czy wy jak wam lekarz coś powie na temat jakiejś dolegliwości to zawsze wolacie dowodu na to że mówi prawdę?ja nie prosiłam o to i nie doszukiwalam potwierdzenia na własną rękę.

Skoro nikt nie chce pogadać normalnie to kończę tą bezsensowna dyskusje.
Dałam Ci rzeczową odpowiedź, ale ją ignorujesz.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Wpadnij na wątek staraczkowy. Tam dziewczyny rozmawiają o zachodzeniu w ciążę itp. Ten wątek służy czemuś innemu. Jest skierowany do osób, które raczej w ciąży nie chcą być.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 20:24   #4644
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Andz126p - z jaką osobą rozmawiasz? Bo wydaje mi się że raczej nic o mnie nie wiesz. Zadałem to pytanie bo na forach często wypowiadają się ludzie którzy nie byli w danej sytuacji i tak naprawdę znają tylko teorie.to wszystko. Poza tym tyle "mądrych" osób chętnie mi dopieka a nikt nie skupił się na tym o co pytałam tylko na szczególe który jest najmniej istotny. Tak, zdaje sobie sprawę że kobiety często wkrecaja sobie różne objawy. Tych snów też nie traktowałam jako główny objaw ciąży, nie jestem głupią malolata.
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 20:29   #4645
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Myślę że Adrianna ci juz dawno odpowiedziała, a to właśnie Ty teraz czepiasz się niepotrzebnych szczegółów które nie były dla ciebie istotne.
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 20:33   #4646
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Andz126p - z jaką osobą rozmawiasz? Bo wydaje mi się że raczej nic o mnie nie wiesz. Zadałem to pytanie bo na forach często wypowiadają się ludzie którzy nie byli w danej sytuacji i tak naprawdę znają tylko teorie.to wszystko. Poza tym tyle "mądrych" osób chętnie mi dopieka a nikt nie skupił się na tym o co pytałam tylko na szczególe który jest najmniej istotny. Tak, zdaje sobie sprawę że kobiety często wkrecaja sobie różne objawy. Tych snów też nie traktowałam jako główny objaw ciąży, nie jestem głupią malolata.
Dżizas... Szkoda czasu.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 20:40   #4647
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Wpadnij na wątek staraczkowy. Tam dziewczyny rozmawiają o zachodzeniu w ciążę itp. Ten wątek służy czemuś innemu. Jest skierowany do osób, które raczej w ciąży nie chcą być.
Pierwsze czytam, serio. Z tego co kojarzę to jest to wątek pomagający potwierdzić lub wykluczyć ciążę (jakkolwiek by diagnozowanie prze net nie brzmiało ) i tyle.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
napisalam kilka innych objawów o których nikt nic nie napisał.
W dniu spodziewanej miesiączki zrób test i potwierdź betą. Objawów jest mnóstwo, każda ma inaczej, w każdej ciąży może być inaczej, ciężko coś ocenić. Zwłaszcza że się staracie, więc niejako automatycznie jesteś wyczulona na wszystkie zmiany w organizmie i się wszystkim trochę nakręcasz.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 23:12   #4648
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 14 694
Wyślij wiadomość przez ICQ do xXBlankaXx GG do xXBlankaXx Wyślij wiadomość przez Yahoo do xXBlankaXx Send a message via Skype™ to xXBlankaXx
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Nikt ci tutaj że szklanej kuli nie wywróży.

Powiem ci z własnego doświadczenia. To wszystko co odczuwasz, te objawy..
One mogą, a nie muszą oznaczać ciąży.
Również staram się o dziecko i to wszystko ,to nasza psychika. Tak bardzo się chce tej ciąży,tego dziecka ,że w każdym objawów doszukuje się ciąży. Bolą piersi, jest śluz, wyskoczyła opryszczka, senność,czy mdłości. Sama się nakręcasz to wszystko siedzi w głowie. Tak bardzo chce się mieć dziecko,że zwraca się uwagę na wszystko + podświadomość.
Co do snów,chcesz dziecka, myślisz o tym, więc ci się śni.

Mnie te wszystkie miesiące starań nauczyły jednego, to że ma się objawy nie oznacza,że jest się w ciąży.
Tak jak napisała jedna z dziewczyn.. brak miesiączki najbardziej może sugerować ciążę.. chociaż nie zawsze. Czasem okres się zatrzyma, lub spóźni,a ciąży nie oznacza. Nie reaguj tak agresywnie... Bo nikt ci tutaj nie powie "Tak jesteś w ciąży" bo każda kobieta, każdy organizm jest inny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Verified Maidens

Edytowane przez xXBlankaXx
Czas edycji: 2017-10-26 o 19:59
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 11:53   #4649
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Pierwsze czytam, serio. Z tego co kojarzę to jest to wątek pomagający potwierdzić lub wykluczyć ciążę (jakkolwiek by diagnozowanie prze net nie brzmiało ) i tyle.
Tak, ale właśnie w sytuacjach niepewnych, kiedy to pytające raczej w ciąży nie chciały być. Może nie było to nigdzie napisane, ale tak się chyba pryzjęło
Jest osobny wątek, w którym dziewczyny, które starają się o dziecko, rozmawiają o tym, wspierają się i rozwiewają swoje wątpliwości. Po co robić z tego tutaj drugi taki sam?
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 08:23   #4650
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Jest osobny wątek, w którym dziewczyny, które starają się o dziecko, rozmawiają o tym, wspierają się i rozwiewają swoje wątpliwości. Po co robić z tego tutaj drugi taki sam?
Dziewczyna przedstawiła sytuację i to co uważa za objawy, po mojemu post typowy dla tego wątku
Pisały i piszą tu różne dziewczyny, także te które chcą być w ciąży. Wątek staraczkowy ma nieco inną specyfikę.

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Tak czy siak najważniejsze w takich sytuacjach jest zrobienie testu i nie przestaje mnie zadziwiać panująca tu niechęć do tego rozwiązania.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-02 21:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.