Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX ! - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-30, 11:40   #2011
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez ewa 81 Pokaż wiadomość
Dzięki

Ja dziś widziałam śnieg Byłam na spacerze z psem rano ,ziąb wieje jak diabli patrze coś sypie pierwsza myśl grad ? Ale nie za chwile porządnie sypneło grubym mokrym śniegiem co bym nie miała wątpliwość


Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
U nas właśnie pada śnieg
Pewnie za chwilę wszystko się roztopi, ale miło się patrzy




A u nas piekne słońce , na szczescie zimno
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 13:17   #2012
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
U nas właśnie pada śnieg
Pewnie za chwilę wszystko się roztopi, ale miło się patrzy
U mnie też padał Zaraz się topił oczywiście, ale fajnie było popatrzeć
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 13:32   #2013
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Planujecie jakieś kalendarze adwentowe ? Gotowe? czy może same robicie ?
Szukam oryginalnych pomysłów na taki kalendarz, ale też zastanawiam się nad kalendarzem kosmetycznym dla siebie
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 14:11   #2014
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Na pewno będę robić kalendarz adwentowy dla córki. Sobie kupię jakiś czekoladowy
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 14:33   #2015
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

U mnie bywały kalendarze adwentowe - czekoladki, ale w tym roku nie będzie żadnego
Ja chwilowo przestawiłam się na halloweenowo-zaduszne klimaty, palę dyniowy lampion, odpaliłam kanał halloweenowy na open.fm i pichcę w kuchni obiad na jutro chłopu do pracy.... fajnie mieć wolny poniedziałek, cieszę się, że dostałam urlop dziś wieczorem odpalę sobie Gnijącą Pannę Młodą, a już jutro tradycyjnie... Miasteczko Halloween choć wolę oryginalny tytuł Nightmare Before Christmas i będę z Dyniowym Królem śpiewać piosenki zachwytu nad miasteczkiem świątecznym i czym są święta
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 15:44   #2016
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

U mnie znowu sypie tym razem to jak śnieżyca wygląda ...
Ja dorwałam w Żabce czekolade piernikową i jabkowa z czerwonym cukrem Schogetten

Wąchałam w katalogu Avon dyfuzor zapachowy świąteczny i muszęęę go mieć -to pachnie jak mandarynki świażo obrane
__________________
Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi.... płaczą, ponieważ byli silni zbyt długo....
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 18:00   #2017
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Zaległe zdjęcia
Empik:


__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-30, 18:36   #2018
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

magda_lena111 trudno mi powiedzieć bo robię na raty jak mam chwilę np.jak syn śpi najpierw wyrysowalam sobie serduszka na materiale i powycinalam a teraz po trochę zszywam i "faszeruje" wadąale tak na oko to jakieś parę minut zejdzie z jednym serduszkiem, później jak się wprawy nabierze to jeszcze szybciej idzie

Chcę jeszcze obszyć te serca wkoło koronką by zakryć szef no i oczywiście dołożyć wstążka żeby zawiesić oczami wyobraźni widzę że będą piękne 😍
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 19:38   #2019
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez ewa 81 Pokaż wiadomość
U mnie znowu sypie tym razem to jak śnieżyca wygląda ...
Ja dorwałam w Żabce czekolade piernikową i jabkowa z czerwonym cukrem Schogetten

Wąchałam w katalogu Avon dyfuzor zapachowy świąteczny i muszęęę go mieć -to pachnie jak mandarynki świażo obrane
Ja w zeszłym roku albo 2 lata temu wzięłam świąteczny dyfuzor z avonu i bardzo się zawiodłam zapach był boski, ale po 2 dniach czuć go było tylko po wsadzeniu nosa w patyki...albo patyków do nosa
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 20:22   #2020
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Tak,tak poszaleli w tym roku . Ja się jednak szarpnęłam na ten kalendarz w kształcie domku Pewnie młoda wciągnie zawartość jednego wieczoru, ale co tam, niech ma dziecko radochę


Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
U mnie bywały kalendarze adwentowe - czekoladki, ale w tym roku nie będzie żadnego
Ja chwilowo przestawiłam się na halloweenowo-zaduszne klimaty, palę dyniowy lampion, odpaliłam kanał halloweenowy na open.fm i pichcę w kuchni obiad na jutro chłopu do pracy.... fajnie mieć wolny poniedziałek, cieszę się, że dostałam urlop dziś wieczorem odpalę sobie Gnijącą Pannę Młodą, a już jutro tradycyjnie... Miasteczko Halloween choć wolę oryginalny tytuł Nightmare Before Christmas i będę z Dyniowym Królem śpiewać piosenki zachwytu nad miasteczkiem świątecznym i czym są święta
A słynnego śmierdziucha Witches Brew nie będzie?


U mnie dziś na przemian to śnieg to grad, patrzyłam jak urzeczona
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 20:51   #2021
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Tak,tak poszaleli w tym roku . Ja się jednak szarpnęłam na ten kalendarz w kształcie domku Pewnie młoda wciągnie zawartość jednego wieczoru, ale co tam, niech ma dziecko radochę

A słynnego śmierdziucha Witches Brew nie będzie?


U mnie dziś na przemian to śnieg to grad, patrzyłam jak urzeczona
Jak nie jak tak właśnie się hajcuje aż miło wcześniej paliłam Haunted Hollow, ale po jakimś czasie musiałam go zamaskować najcudowniejszą wiedziemką

W Wawie to tylko deszcz padał i łeb urywa

Domek jest prześliczny na zdjęciu może jak będzie starsza to będzie jadła w 2 dni?
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-30, 21:15   #2022
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Hej. ☺️
U mnie zimowo, więc częściej myślę o świętach. ☺️ w przyszłym tygodniu ruszam ze świąteczną playlistą. ☺️ 🎄🎀🎁🎅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 07:24   #2023
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Tak,tak poszaleli w tym roku . Ja się jednak szarpnęłam na ten kalendarz w kształcie domku Pewnie młoda wciągnie zawartość jednego wieczoru, ale co tam, niech ma dziecko radochę




A słynnego śmierdziucha Witches Brew nie będzie?


U mnie dziś na przemian to śnieg to grad, patrzyłam jak urzeczona
Witches Brew jest za☠☠☠isty! Kupiłem właściwie z głupoty, ale pod odpaleniu miazga. Na YT słyszałem, że to zapach piwnicy, trupa, Bóg jeden raczy wiedzieć czego jeszcze, natomiast dla mnie pachniał świetnie, nie wiem czym, ale świetnie. Natomiast ten Haunted Hollow mnie przeraża dosłownie.

Jakie plany na dzisiejszy dzień macie? To właściwie granica między normalnym rokiem, a okresem typowo świątecznym dla takich wariatów jak my. Ja odpalam dzisiaj woski Halloweenowe z Yankee, piekę dyniowe ciastka, pójdę się przejść jak zacznie się ściemniać i wtedy wieczorkiem jakiś horror w oparach Witches Brew.
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 07:34   #2024
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Witches Brew jest zaisty! Kupiłem właściwie z głupoty, ale pod odpaleniu miazga. Na YT słyszałem, że to zapach piwnicy, trupa, Bóg jeden raczy wiedzieć czego jeszcze, natomiast dla mnie pachniał świetnie, nie wiem czym, ale świetnie. Natomiast ten Haunted Hollow mnie przeraża dosłownie.



Jakie plany na dzisiejszy dzień macie? To właściwie granica między normalnym rokiem, a okresem typowo świątecznym dla takich wariatów jak my. Ja odpalam dzisiaj woski Halloweenowe z Yankee, piekę dyniowe ciastka, pójdę się przejść jak zacznie się ściemniać i wtedy wieczorkiem jakiś horror w oparach Witches Brew.
Plany, niestety, praca do 16 zastanawiam sie czy sobie zrobić wolne w czwartek i piatek, ale chyba odpuszczę i w grudniu zrobię sobie wolne... wczoraj podobno śnieg konkretnie sypał. W górach zima.
Idą święta, idą święta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 07:53   #2025
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Jak nie jak tak właśnie się hajcuje aż miło wcześniej paliłam Haunted Hollow, ale po jakimś czasie musiałam go zamaskować najcudowniejszą wiedziemką

W Wawie to tylko deszcz padał i łeb urywa

Domek jest prześliczny na zdjęciu może jak będzie starsza to będzie jadła w 2 dni?
No nie wiem Parvatku, jajada (czekolada) ma ostre branie, i chyba ma to po mamusi Ja jadłam tak długo aż ujrzałam dnooo


Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Witches Brew jest za☠☠☠isty! Kupiłem właściwie z głupoty, ale pod odpaleniu miazga. Na YT słyszałem, że to zapach piwnicy, trupa, Bóg jeden raczy wiedzieć czego jeszcze, natomiast dla mnie pachniał świetnie, nie wiem czym, ale świetnie. Natomiast ten Haunted Hollow mnie przeraża dosłownie.

Jakie plany na dzisiejszy dzień macie? To właściwie granica między normalnym rokiem, a okresem typowo świątecznym dla takich wariatów jak my. Ja odpalam dzisiaj woski Halloweenowe z Yankee, piekę dyniowe ciastka, pójdę się przejść jak zacznie się ściemniać i wtedy wieczorkiem jakiś horror w oparach Witches Brew.
Ooo następny nawiedzony . Też lubię ten smrodek zaraz będę grzebać w moim koszu z woskami, może coś tam jeszcze z wiedźmy zostało
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 08:10   #2026
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
No nie wiem Parvatku, jajada (czekolada) ma ostre branie, i chyba ma to po mamusi Ja jadłam tak długo aż ujrzałam dnooo




Ooo następny nawiedzony . Też lubię ten smrodek zaraz będę grzebać w moim koszu z woskami, może coś tam jeszcze z wiedźmy zostało
No dla mnie on jest super.

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=1PBkkHi_yeQ
Widzieliście jakie ładne?
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 08:11   #2027
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Ze sporym opóźnieniem, ale chwale się szczeniaczkiem

Pracy nadal nie mam, wszystkie oferty są z doopy. No i panikuje, bo ani prezentów ani kasy na nie nie mam, fak.


DSC03538-01.jpeg2017-09-18%2002.03.48%201.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 08:46   #2028
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Witches Brew jest zaâ˜☠â˜☠â˜☠isty! Kupiłem właściwie z głupoty, ale pod odpaleniu miazga. Na YT słyszałem, że to zapach piwnicy, trupa, Bóg jeden raczy wiedzieć czego jeszcze, natomiast dla mnie pachniał świetnie, nie wiem czym, ale świetnie. Natomiast ten Haunted Hollow mnie przeraża dosłownie.

Jakie plany na dzisiejszy dzień macie? To właściwie granica między normalnym rokiem, a okresem typowo świątecznym dla takich wariatów jak my. Ja odpalam dzisiaj woski Halloweenowe z Yankee, piekę dyniowe ciastka, pójdę się przejść jak zacznie się ściemniać i wtedy wieczorkiem jakiś horror w oparach Witches Brew.
Witamy w gronie miłośników Wiedźmy Haunted Hollow jest zupełnie inne, jak dla mnie pachnie przyprawami - jakimś liściem laurowym, pieprzem, zielem angielskim, chyba w przyszłym roku poszukam mu nowego domku, bo przy dłuższym paleniu zabija mocą
Ja dziś rozkoszuję się urlopem, ale, że jestem obsmarkana to z domu planuję iść tylko do piekarni po pieczywo na pewno w planach mam sprzątanie, gotowanie i inne takie fascynujące czynności, a tak halloweenowo no to wczoraj pisałam + może uda mi się skończyć czytać książkę

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
No nie wiem Parvatku, jajada (czekolada) ma ostre branie, i chyba ma to po mamusi Ja jadłam tak długo aż ujrzałam dnooo

Ooo następny nawiedzony . Też lubię ten smrodek zaraz będę grzebać w moim koszu z woskami, może coś tam jeszcze z wiedźmy zostało
Ja tam ją rozumiem jajada jest dobra na wszystko

edit: nie jest to co prawda widok jak w górach, ale w moim rodzinnym mieście też już cos popadało
https://www.youtube.com/watch?v=hSggLTVJrtI
__________________
czytam


CBT

Edytowane przez Parvati
Czas edycji: 2017-10-31 o 09:13
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 15:49   #2029
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Witches Brew jest za☠☠☠isty! Kupiłem właściwie z głupoty, ale pod odpaleniu miazga. Na YT słyszałem, że to zapach piwnicy, trupa, Bóg jeden raczy wiedzieć czego jeszcze, natomiast dla mnie pachniał świetnie, nie wiem czym, ale świetnie. Natomiast ten Haunted Hollow mnie przeraża dosłownie.

Jakie plany na dzisiejszy dzień macie? To właściwie granica między normalnym rokiem, a okresem typowo świątecznym dla takich wariatów jak my. Ja odpalam dzisiaj woski Halloweenowe z Yankee, piekę dyniowe ciastka, pójdę się przejść jak zacznie się ściemniać i wtedy wieczorkiem jakiś horror w oparach Witches Brew.
U mnie tez juz wiedzma sie pali i po powrocie ze spaceru z psem poleci moj ukochany Beetle Juice

Nie wiem jak u was, ale ja kiedys uwielbiałam horrory, a teraz nie przepadam za nimi . Za duzo stresu w pracy, w życiu


Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
Ze sporym opóźnieniem, ale chwale się szczeniaczkiem

Pracy nadal nie mam, wszystkie oferty są z doopy. No i panikuje, bo ani prezentów ani kasy na nie nie mam, fak.


Załącznik 7294041Załącznik 7294046

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudny
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-31, 16:48   #2030
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Mam dwie czeko z Żabki! Piernikową i Candy Apple (czy jakoś tak!)
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 17:58   #2031
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
Ze sporym opóźnieniem, ale chwale się szczeniaczkiem

Pracy nadal nie mam, wszystkie oferty są z doopy. No i panikuje, bo ani prezentów ani kasy na nie nie mam, fak.


Załącznik 7294041Załącznik 7294046

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A szukasz w jakimś konkretnym zawodzie?
Szczeniaczek cudowny


Widziałyście jak pięknie w Zakopanem? Wczoraj podobno było jeszcze bardziej bajecznie
https://krupowkidolne.webcamera.pl/
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 18:05   #2032
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
A szukasz w jakimś konkretnym zawodzie?
Szczeniaczek cudowny
Narazie szukam czegokolwiek, tak, żeby się nie zajechać i żeby było w systemie zmianowym. Po środzie mam dostać odpowiedź z jednego miejsca, które byłoby okej, ale trochę zwaliłam po rozmowie, bo byli chetni mnie zatrudnić, a ja miałam kiepskie okoliczności życiowe po rozmowie i byłam przez jakiś czas poza jakimikolwiek kontaktami, więc się nie odezwałam, bo i tak bym nie szła pracować. Teraz się z nimi dopiero skontaktowałam i zobaczy się, czy dalej mnie chcą.

No, ale dla relaksu bezmyślnie kupiłam sobie dziś dwa świąteczne woski, bo mi smutno było oszczędność level ja.

Nawiasem, ja się cieszę, że Romy nie ma w nowej części, bo mało która aktorka mnie tak drażni jak ona


Własnie słucham sobie santaclausoffice, o ile nie oglądam jakoś mega co tam się dzieje, to to moja ulubiona muzyka do ogarniania spraw świątecznych
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 18:50   #2033
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Nie wiem jak u was, ale ja kiedys uwielbiałam horrory, a teraz nie przepadam za nimi . Za duzo stresu w pracy, w życiu
Ja żyję w permanentnym, piekielnym stresie, ale horrory wielbię, kocham, lofciam
Właśnie szykujemy sobie z mężem coś na straszny halloweenowy wieczór

Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
Własnie słucham sobie santaclausoffice, o ile nie oglądam jakoś mega co tam się dzieje, to to moja ulubiona muzyka do ogarniania spraw świątecznych
Też uwielbiam muzyczkę w tle! Często sobie zapuszczam i buszuję za prezentami - od razu jest milej

Byliśmy u moich rodziców na kawie, ktoś zadzwonił do drzwi, otwarłam, a tam dzieciaki z tekstem "cukierek albo psikus" . Trzy dziewuszki, fajnie poprzebierane, aż mi się gęba cieszyła W ogóle nie byliśmy przygotowani na taką wizytę, bo jeszcze nie spotkaliśmy się u nas z obchodzeniem Halloween i chodzeniem po domach, ale wykopałam z szafy czekoladę i ciasteczka - młode zadowolone, jeszcze psa wygłaskały i poleciały dalej Widziałam, że miały ze sobą mąkę i papier toaletowy - zapewne do wykorzystania jako psikus
Swoją droga ciekawa jestem, czy z dzieciakami chodzącymi po domach buja się ktoś dorosły - chyba bałabym się puścić młodych samodzielnie, nawet w grupie
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 18:55   #2034
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Ja Wam powiem, że horrory kiedyś namiętnie oglądałam, a teraz musi być naprawdę mocny, ażebym się nie nudziła i nie śmiała.

Byłam dzisiaj w Pepco, ponieważ dokładnie rok temu 31ego października kupiłam mnóstwo rzeczy z wyprzedaży świątecznych w Pepco, a tym razem bryndza, nic nie było na wyprzedaży Ale w Pepco już panuje christmas!!!!!

54 dni! za dokładnie miesiąc na YouTube będzie królował christmas, nie mogę się doczekać.

W Auchan już wypakowują zabawki dla dzieci, także dostawa level christmas już pewnie w magazynie czeka.

Jutro Wszystkich Świętych, mam nadzieję, że padać nie będzie, bo dzisiaj to co odwaliłam przeszło samą siebie. Szłam obładowana kwiatami i wszędzie samo bagno, błocisko nie z tej ziemi, wpadłam w nie po kostki i jeszcze się przewróciłam, cała kurtka, spodnie, ręce, buty unorane jak w chlewie świniak jakiś.. siara nie z tej ziemi

W ogóle mam wrażenie, że wkraczamy w magiczny czas w roku, i choć jutro dość smutny dzień, pełen zadumy, to rodzinny, ciepły i z pamięcią o innych. Zupełnie tak jak w święta. Listopad i grudzień to zwiastun świąt, atmosfery cudownej

Tymczasem specjalnie dla Was,

półki świąteczne z Pepco cz1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 23131054_1496776000376248_778563759_o.jpg (201,3 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23113114_1496776183709563_859706309_o.jpg (185,2 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23113201_1496775980376250_869940538_o.jpg (139,8 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23131098_1496775937042921_1609261048_o.jpg (190,8 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23131425_1496776043709577_267309607_o.jpg (151,8 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23134653_1496775867042928_1466653912_o.jpg (176,3 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23134776_1496775877042927_134005891_o.jpg (184,5 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23134790_1496775870376261_762962186_o.jpg (145,1 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23135013_1496776147042900_1376962152_o.jpg (157,8 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23157782_1496776133709568_577771637_o.jpg (134,5 KB, 114 załadowań)
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 18:56   #2035
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Pepco cz2
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 23157782_1496776133709568_577771637_o.jpg (134,5 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23158292_1496776030376245_237545286_o.jpg (189,7 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23192017_1496776177042897_1584988535_o.jpg (138,7 KB, 111 załadowań)
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 19:41   #2036
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Biały koc w śnieżyny 29zł? Czy mam zwidy?

wysłane z mojego Xiaomi
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 19:41   #2037
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Wiesz co Medikate, idź sobie. Zachorowałem przez Cię na te koce w gwiazdki i koce bałwanki.
A tak poważnie, to serio koce super. Sam byłem w ubiegły piątek po jeden pled i jest rewelacyjny, któryś ze świątecznych też na pewno nabędę.
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 20:07   #2038
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
Biały koc w śnieżyny 29zł? Czy mam zwidy?

wysłane z mojego Xiaomi
dobrze widzisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Wiesz co Medikate, idź sobie. Zachorowałem przez Cię na te koce w gwiazdki i koce bałwanki.
A tak poważnie, to serio koce super. Sam byłem w ubiegły piątek po jeden pled i jest rewelacyjny, któryś ze świątecznych też na pewno nabędę.
Hahah, sama bym hapnęła, najlepiej wszystkie po jednym taka ja niedobra, pokazuję świąteczne artykuły

Cudne te kocyki poważnie Reszta w sumie podobna do tych z zeszłego roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 20:11   #2039
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
(...)
Byliśmy u moich rodziców na kawie, ktoś zadzwonił do drzwi, otwarłam, a tam dzieciaki z tekstem "cukierek albo psikus" . Trzy dziewuszki, fajnie poprzebierane, aż mi się gęba cieszyła W ogóle nie byliśmy przygotowani na taką wizytę, bo jeszcze nie spotkaliśmy się u nas z obchodzeniem Halloween i chodzeniem po domach, ale wykopałam z szafy czekoladę i ciasteczka - młode zadowolone, jeszcze psa wygłaskały i poleciały dalej Widziałam, że miały ze sobą mąkę i papier toaletowy - zapewne do wykorzystania jako psikus
Swoją droga ciekawa jestem, czy z dzieciakami chodzącymi po domach buja się ktoś dorosły - chyba bałabym się puścić młodych samodzielnie, nawet w grupie
Ja się jeszcze z tym nie spotkałam i może to i lepiej, bo mam tylko batonika z chlorellą i l-karnityną musiałabym pewnie od tej mąki drzwi szorować

Medikate a jak jakość tych kocy? Ten Mikołajowy i Bałwankowy uroczy, a w śnieżyny sama bym przytuliła dobrze, że mam bana na koce, bo bym zaraz grzała pomacać
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 20:20   #2040
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
dobrze widzisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------


Hahah, sama bym hapnęła, najlepiej wszystkie po jednym taka ja niedobra, pokazuję świąteczne artykuły

Cudne te kocyki poważnie Reszta w sumie podobna do tych z zeszłego roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, muszę poprosić mamę lub siostrę żeby mi któraś sprezentowała na gwiazdkę 🎁

wysłane z mojego Xiaomi
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-29 23:28:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.