Wtargnięcie na podwórko i robienie zdjęć. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-25, 09:13   #1
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422

Wtargnięcie na podwórko i robienie zdjęć.


Witam, nie mogłam znaleźć podobnego tematu stąd nowy wątek.Opiszę Wam wczorajszą sytuację , która po prostu mnie bardzo zdenerwowała i nie wiem czy można coś z nią teraz zrobić czy lepiej zostawić w spokoju. Do rzeczy.
Dwa dni temu zamówiłam furkę drzewa u pana który zaopatruje pół wsi w opał.Wczoraj przed południem zjawia sie u mnie policja i mówią panowie że pewna pani J. oskarżyła nas o paserstwo że niby drzewo które leżało u nas było ukradzione z jej lasu.Dodam tylko że owa pani znana jest na wsi z robienia tego typu różnych zamieszań i problemów.My złożyliśmy z mężem zeznania , nie mieliśmy nic do ukrycia - drzewo było na asygnate.Po wizycie policji , rozmawiałam z mamą. To co mi powiedziała przeszło ludzkie pojęcie. Pani J. tego dnia od rana wydzwaniała do mojem mamy i groziła cyt."zobaczysz , zapłacisz za to" , "jesteście w komitywie z tym złodziejem i kradniecie drzewo , i twoja córka też" , "jeszcze możesz załatwić tą sprawe , zrób coś a wycofam sprawe" itp.Mama powiedziała też że była u niej na podwórku zrobiła zdjęcia drzewa (u mnie też była i robiła zdjęcia gdy jeszcze spaliśmy). Wiemy o tych zdjęciach bo mamie powiedziała że przekazała je policji. Policja jeszcze tego samego dnia sprawe umożyła bo pani J. nie miała racji. Jednak gdy moja babcia wracała z wieczornej mszy została wyzwana przez pania J. najgorszymi słowami.Babcia jest kobietą bardzo dobrą i spokojną , nie ma z ludzmi zatargów a co najważniejsze nie miała związku z tą sprawą !Dlaczego ta kobieta jest tak podła i próbuje z naszej rodziny zrobić przestępców?nie wiem i teraz zastanawiam sie czy mozna jej jakoś dać popalić z to jej zachowanie? czy może lepiej dać sobie spokój? skoro policja stwierdziła że zna tą panią i takich zgłoszeń mieli już wiele z jej udziałem i nic do tej pory nie dotarło do niej:/co byście zrobiły na moim miejscu?
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 17:18   #2
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Wtargnięcie na podwórko i robienie zdjęć.

Wątpię czy coś zrobią takiej rozdartej wronie, skoro każdy ją zna, wie jak się zachowuje na co dzień, sąsiedzi, policja, urzędnicy.
Bardzo szkoda mi babci, bo jak sobie pomyślę to aż się we mnie gotuje , można jedynie zakładać sprawy o zniesławienie, ale czy macie tyle siły by procesować się bez końca?
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 17:21   #3
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Wtargnięcie na podwórko i robienie zdjęć.

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Witam, nie mogłam znaleźć podobnego tematu stąd nowy wątek.Opiszę Wam wczorajszą sytuację , która po prostu mnie bardzo zdenerwowała i nie wiem czy można coś z nią teraz zrobić czy lepiej zostawić w spokoju. Do rzeczy.
Dwa dni temu zamówiłam furkę drzewa u pana który zaopatruje pół wsi w opał.Wczoraj przed południem zjawia sie u mnie policja i mówią panowie że pewna pani J. oskarżyła nas o paserstwo że niby drzewo które leżało u nas było ukradzione z jej lasu.Dodam tylko że owa pani znana jest na wsi z robienia tego typu różnych zamieszań i problemów.My złożyliśmy z mężem zeznania , nie mieliśmy nic do ukrycia - drzewo było na asygnate.Po wizycie policji , rozmawiałam z mamą. To co mi powiedziała przeszło ludzkie pojęcie. Pani J. tego dnia od rana wydzwaniała do mojem mamy i groziła cyt."zobaczysz , zapłacisz za to" , "jesteście w komitywie z tym złodziejem i kradniecie drzewo , i twoja córka też" , "jeszcze możesz załatwić tą sprawe , zrób coś a wycofam sprawe" itp.Mama powiedziała też że była u niej na podwórku zrobiła zdjęcia drzewa (u mnie też była i robiła zdjęcia gdy jeszcze spaliśmy). Wiemy o tych zdjęciach bo mamie powiedziała że przekazała je policji. Policja jeszcze tego samego dnia sprawe umożyła bo pani J. nie miała racji. Jednak gdy moja babcia wracała z wieczornej mszy została wyzwana przez pania J. najgorszymi słowami.Babcia jest kobietą bardzo dobrą i spokojną , nie ma z ludzmi zatargów a co najważniejsze nie miała związku z tą sprawą !Dlaczego ta kobieta jest tak podła i próbuje z naszej rodziny zrobić przestępców?nie wiem i teraz zastanawiam sie czy mozna jej jakoś dać popalić z to jej zachowanie? czy może lepiej dać sobie spokój? skoro policja stwierdziła że zna tą panią i takich zgłoszeń mieli już wiele z jej udziałem i nic do tej pory nie dotarło do niej:/co byście zrobiły na moim miejscu?
zgłosić na policji nękanie. Może jak z nią pogadają to się odczepi.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 17:42   #4
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wtargnięcie na podwórko i robienie zdjęć.

Zgłosić wtargnięcie, nękanie i używanie obelżywych słów. Każdy się zastanawia, czy warto, a potem takie osoby myślą, że są bezkarne.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 19:31   #5
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Wtargnięcie na podwórko i robienie zdjęć.

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Dodam tylko że owa pani znana jest na wsi z robienia tego typu różnych zamieszań i problemów.
Czy ta pani ma jakąś rodzinę? Może przez nią jakoś dałoby radę na nią wpłynąć.
IMO procesowanie się tylko będzie nakręcać sytuację. Kobieta albo ma problemy psychiczne, albo poważne ich zaczątki. Nie przetłumaczysz.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-25 20:31:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.