Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-06, 12:27   #61
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Ah, Jose Mourinho, Portugalczyk Kiedyś obłędnie mi się podobał bramkarz reprezentacji Portugalii - Vitor Baia, no i Zidane oczywiście
O tak - portugalczyk
Niby stary, ale jak to mówią "jary" - Mimo swojego dojrzałego wieku (44 lata) nadal jest bardzo przystojny
Mnie za to od zawsze najbardziej podobał się Alessandro Nesta
Victora Baię znam i trzeba przyznać, że też zły nie jest...

A co sądzisz o innym portugalczyku - Cristiano Ronaldo ?
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 12:36   #62
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Jak chcesz łuk to ja mam na zbyciu nieużywany od czasu kiedy byłam krzyżackim łucznikiem
Łuuuuk
Zawsze pasjonowała i pociągała mnie walka na miecze, katany, łuki... Ach.
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ideał to wklęśnięcie w talii, kobieca budowa (a nie chłopięca - biodra szerokości brzucha), ładne biodra i wydatna pupa, oczywiście widoczny biust.
A ja jej właśnie zazdroszczę chłopięcej sylwetki. I urody. Po prostu uważam, że jest śliczna... Chciałabym mieć jej figurę, może kiedyś będę miała
Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
uwielbiam siebie Te wałeczki na brzuchu mi odpowiadają, ten wylewający się z dekoltu biust również Ładna cera, gęste włosy, rzęsy, zadbana skóra. Mam wiele plusów i każda z nas ma, najgorzej jest je dostrzec
Najgorzej, jak te plusy są ukryte tak głęboko, że mimo wpatrywania się w lustro, nie mogę ich dostrzec. Mikre, pijackie oczka, kikutki rzęs, cera która spędza mi sen z powiek - nawet jeśli jakieś partie mojego ciała są ładne, to ogółem wyglądam jak przypadkowy zlepek.
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Co jest niestety spowodowane właśnie pojawianiem się na ekranach w większości patykowato-szparagowych - modelek i aktorek.
Możliwe...
Ale wydaje mi się, że jeżeli ktoś ma sprecyzowany gust, to co pokazują media niewiele na niego wpłynie. Uwielbiam Kalinę Jędrusik, Annę Dymną, Christinę Ricci... I Keirę.
Lubię bardziej kobiece kształty, ale nie na sobie.
Cytat:
Naprawdę uważasz, że tak http://newsimg.bbc.co.uk/media/image...htly_getty.jpg wygląda normalnie zbudowana kobieta?
Nie popadajmy w skrajności - owszem, tu jest za chuda. Ale przecież nie te zdjęcia wklejałam, zachwycając się.

Rozumiem o co chodzi Małgosi i Tulipance. Określenie wieszak/patyczak nie należy do przyjemnych; z czego większość osób raczej nie zdaje sobie sprawy Mam nadzieję, że nasza dyskusja nie przerodzi się w burzę, bo będę miała wyrzuty sumienia, że to wszystko przez moją keiroobsesję...


W temacie: Must i Tea Rose Amber, bo robiłam próbki.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 12:39   #63
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Serdecznie witam wszystkich powrotnie (wrocilam znaczy sie ;-))) ) i zmykam tyrac (pachnac Eau de Lys Mariny Bourbon, calkiem przyjemnymi kwiatkami ).
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 12:43   #64
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Serdecznie witam wszystkich powrotnie (wrocilam znaczy sie ;-))) ) i zmykam tyrac (pachnac Eau de Lys Mariny Bourbon, calkiem przyjemnymi kwiatkami ).
Witaj
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 12:46   #65
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

Od kiedy przytyłam ciągle mnie pytają co robię, jak ćwiczę, czy stosuję dietę i ile chcę ważyć. I nikomu do łba nie przyjdzie samo z siebie, że ja chcę tak wyglądać. A kiedy to mówię, widzę takie miny... Oczywiście mowa o kobietach, facetom nie przychodzi do głowy, że mam z czego się odchudzać.

I tak kobiety sobie same robią kuku.
Dokładnie

Koleżanka mojej mamy, którą z resztą lubię bo ogólnie fajna z niej babka, często jak do nas przychodzi i nie raz mówi mi : "Kaśka, ale Ty to już nie tyj więcej!" "Wyglądasz jak taka dziewczyna - rzepa" "ale masz duży tyłek" "mama jest od Ciebie szczuplejsza" "daj tą sukienkę mamie, na niej to dopiero będzie dobrze wyglądać".

A z drugiej strony, czasem się mnie dotknie i z podziwem mówi : "jakie jędrne ciało, też bym chciała mieć takie", albo prawi mi komplementy odnośnie biustu.

Wiem, że ona uwielbia swoją figurę i podobają się jej wyłącznie szczupłe ciała. Można powiedzieć, że "niezła z niej laska", ale czy ma prawo rzucać do mnie takie hasła? Ja tylko raz się przejęłam, teraz biorę to za żarty i puszczam mimo uszu, ponieważ ja jestem z siebie zadowolona, a że komuś się nie podoba, że jestem bardziej okrągła, to już nie jest mój problem .

Są ważniejsze sprawy na tym świecie niż pilnowanie swojej wagi, jest większa radość niż ta z utraconych kilogramów. Przynajmniej dla mnie
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 12:47   #66
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
A co sądzisz o innym portugalczyku - Cristiano Ronaldo ?
Myślę, że ma zadatki na fajnego faceta...tak za parę lat. Póki co, jest po prostu bardzo ładnym chłopcem . Mógłby też w końcu przestać płakać. Bardzo łatwo się rozkleja. Z drugiej strony - może faktycznie wrażliwy taki...
Ronaldo trochę przypomina mi Valona Behrami, który gra w rep. Szwajcarii (pochodzi z Kosowa)

witaj khy
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 12:48   #67
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

hehe .. oj burzy to chyba nie bedzie

Rachelo - nie widziałam Twojego zdjęcia, ale pamiętam jak dziewczyny pisały, że jesteś ładna - postaraj się poparzeć na siebie inaczej ... może Ci się uda - wtedy będzie Ci napewno lepiej.
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-06, 12:53   #68
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Myślę, że ma zadatki na fajnego faceta...tak za parę lat. Póki co, jest po prostu bardzo ładnym chłopcem . Mógłby też w końcu przestać płakać. Bardzo łatwo się rozkleja. Z drugiej strony - może faktycznie wrażliwy taki...
Ronaldo trochę przypomina mi Valona Behrami, który gra w rep. Szwajcarii (pochodzi z Kosowa)
Też tak myślę
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 12:54   #69
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
A ja jej właśnie zazdroszczę chłopięcej sylwetki. I urody. Po prostu uważam, że jest śliczna... Chciałabym mieć jej figurę, może kiedyś będę miała
A ja myślę, że prędzej z tego wyrośniesz. A wyjdzie Ci to tylko na zdrowie.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ale wydaje mi się, że jeżeli ktoś ma sprecyzowany gust, to co pokazują media niewiele na niego wpłynie.
A ilu znasz takich co mają swoje zdanie bez względu na wszystko, znajomych, media? O młodych pytam oczywiście. Bo ja się założę, że 99% jest bardzo podatnych.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 13:00   #70
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

W kwestii nadmiaru i niedoboru kilogramów (rozmiarów itp.).
Wszystko jest OK jeżeli wygląda to zdrowo.
Zarówno nadmierna szczupłość jak i nadmierne kilogramy w pewnym momencie przestają wyglądać dobrze i zaczynają wygląda chorobliwie.

To co sie nam podoba to nasz własny gust i powinien zostac tylko nasz a nie byc modyfikowany przez opinie publiczna i wpływy koleżanek.

Tak samo powinno być z sylwetka ze powinniśmy mieć taka jaka nam najbardziej odpowiada i jak się podoba bez względu na kreowanie wyglądu w mediach.
To co obecnie kreują Media odrobinę Mnie przeraza. No niedawna była kreowana szczupłość obecnie jest już kreowana anoreksja.

Nikt a to kompletnie nikt Mnie nie przekona ze rozmiar 34 (czy 32 przy wzroscie 165) przy wzroście 175 wygląda ładnie (przepraszam z góry osoby tak szczupłe z natury a nie z świadomego wychudzenia).

Skóra mi na plecach cierpnie jak ogladam co z siebie zrobiły niegdyś piekne kobiety o cudownych kształtach np.: Keira K, Victoria B czy Angelina J.
Z pięknych proporcjonalnych i bardzo zgrabnych kobiet zrobiły z siebie "suszonkę Hollywoodzka".

Parę faktów:
Statystyki ostatnich lat są przerażające. W ciągu ostatnich 10 lat ilość przypadków śmiertelności z zagłodzenia sie wzrosła 3 krotnie.
Podobny wzrost pacjentów maja kliniki z oddziałami "zaburzeń żywieniowych".
Ciekawostki:
- najstarsza na świecie anorektyczka ma 38 lat, jej organizm ma problemy z trawieniem wiec odżywia sie jedynie specjalnie przygotowanymi posiłkami - posiłki maja temperaturę 4-5 stopni bo inaczej nie są przyswajane w całości i sa podawane co 4 godziny 1 porcja,
- najszczuplejsza kobieta jaka dało sie uratować miała BMI = 10,2. Zmarła 3 lata później (bo nie potrafiła wyciągnąć logicznych wniosków).

Na zakończenie jako osoba która zakceptowała w pełni swoja "frikowatość" i brzydotę zamieszczam obiecane zdjęcie z któtkimi włosami. Na razie niewyraźne ale jutro TŻ zrobi mi mam nadzieje lepsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg JA1.JPG (5,4 KB, 87 załadowań)
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 13:03   #71
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Kropko.
Wiadomo, że z mody czerpie się z inspiracje - ale wśród moich znajomych (głównie mężczyźni) nie panuje przekonanie, że im chudsza, tym lepsza i ładniejsza
Nie wiem, jak sprawa wygląda w gimnazjach czy liceach - ale moja "paczka" nadal czuje sentyment do lat czterdziestych. pięćdziesiątych, do starych filmów, pełnych aktorek
Nie wiem, jak to wyjaśnić, ale po prostu nie mamy obsesji na punkcie szczupłości.
No, poza mną, ale ja zawsze trochę inna byłam.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-06, 13:06   #72
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Eenax, to jeszcze się bardziej obcięłas niż jak Cie widziałam, czy to fotka ze związanymi włosami? Do tej długosci pasowałaby Ci taka wystrzepiona grzyweczka po skosie, ale i tak jest super!
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 13:14   #73
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Eanax, ale sympatycznie wyglądasz

Ciąg dalszy testów Chanel Chance EDP
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 13:19   #74
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Margot:
UPS! Słuszna uwaga w całym tym ferworze robienia zdjęcia do lustra zapomniałam je "odkucykowac", ale to i tak mała róznica bo kucyk jest 4-5 centymetrowy.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 13:19   #75
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
W kwestii nadmiaru i niedoboru kilogramów (rozmiarów itp.).
Wszystko jest OK jeżeli wygląda to zdrowo.
Zarówno nadmierna szczupłość jak i nadmierne kilogramy w pewnym momencie przestają wyglądać dobrze i zaczynają wygląda chorobliwie.

To co sie nam podoba to nasz własny gust i powinien zostac tylko nasz a nie byc modyfikowany przez opinie publiczna i wpływy koleżanek.

Tak samo powinno być z sylwetka ze powinniśmy mieć taka jaka nam najbardziej odpowiada i jak się podoba bez względu na kreowanie wyglądu w mediach.
To co obecnie kreują Media odrobinę Mnie przeraza. No niedawna była kreowana szczupłość obecnie jest już kreowana anoreksja.

Nikt a to kompletnie nikt Mnie nie przekona ze rozmiar 34 (czy 32 przy wzroscie 165) przy wzroście 175 wygląda ładnie (przepraszam z góry osoby tak szczupłe z natury a nie z świadomego wychudzenia).

Skóra mi na plecach cierpnie jak ogladam co z siebie zrobiły niegdyś piekne kobiety o cudownych kształtach np.: Keira K, Victoria B czy Angelina J.
Z pięknych proporcjonalnych i bardzo zgrabnych kobiet zrobiły z siebie "suszonkę Hollywoodzka".

Parę faktów:
Statystyki ostatnich lat są przerażające. W ciągu ostatnich 10 lat ilość przypadków śmiertelności z zagłodzenia sie wzrosła 3 krotnie.
Podobny wzrost pacjentów maja kliniki z oddziałami "zaburzeń żywieniowych".
Ciekawostki:
- najstarsza na świecie anorektyczka ma 38 lat, jej organizm ma problemy z trawieniem wiec odżywia sie jedynie specjalnie przygotowanymi posiłkami - posiłki maja temperaturę 4-5 stopni bo inaczej nie są przyswajane w całości i sa podawane co 4 godziny 1 porcja,
- najszczuplejsza kobieta jaka dało sie uratować miała BMI = 10,2. Zmarła 3 lata później (bo nie potrafiła wyciągnąć logicznych wniosków).


PS. Jak miło Cię zobaczyć
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 13:25   #76
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Eenax - nijak nie widzę u Ciebie tej "frikowatości" i brzydoty. Widzę za to młodą, atrakcyjną kobietę, która ma do siebie duży dystans i dobrze się czuje w swojej skórze. Z tego zdjęcia bije coś niesamowicie sympatycznego (bez wazeliny )
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 13:30   #77
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Kropko.
Wiadomo, że z mody czerpie się z inspiracje - ale wśród moich znajomych (głównie mężczyźni) nie panuje przekonanie, że im chudsza, tym lepsza i ładniejsza
Nie wiem, jak sprawa wygląda w gimnazjach czy liceach - ale moja "paczka" nadal czuje sentyment do lat czterdziestych. pięćdziesiątych, do starych filmów, pełnych aktorek
Nie wiem, jak to wyjaśnić, ale po prostu nie mamy obsesji na punkcie szczupłości.
No, poza mną, ale ja zawsze trochę inna byłam.
Może własnie dlatego?
Wśród moich też nie, bo to baby po 30tce już, a kiedy ja miałam naście takiej mody nie było. Natomiast panowie rzadko podzielają kobiecą fascynację kosteczkami, to prawda.

Fryzurki Eenax nie komentuję, bo w moim pracowym monitorze niewiele widzę na tej fotce. Poczekam na lepsiejszą. Ale pod tekstem mogę się podpisać. Mnie też przeraża obecna moda.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 13:38   #78
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Wciąż Miss Punk, doszły London Avonu - mieszanka dolnopółkowa. MP się przebija.

Mam ochotę na szarlotkę JPG, ale chyba już i tak przesadziłam ze słodkością, mdli mnie. MP, London i kanapki z masłem czekoladowym i orzechowym.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 13:47   #79
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Po tych wszystkich fotkach Keiry, które tu widzę powiem tylko tyle, ze bardzo mi się humor poprawił. Lubię siebie. Swoje 170 cm i 54 kilo wagi, przy szczupłej talii i szerokich biodrach.


Od niepamiętnych czasów jęczę, że mam za duży tyłek, za szerokie biodra, za grube uda. Od początku roku schudłam ok 7 kilo ale wciąż mi za mało, wiecznie jestem niezadowolona i wiem, że tak będzie. Takie mam tendencje. To się nakręca jak spirala. Pisałam już kiedyś gdzieś, że wychudłam do 47 kilo i było mi mało. Zastanówcie się dziewczyny czy warto. Straciłam wtedy ciąże, może drugiej szansy mieć nie będę......... ot tyle co chciałam napisać.
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-06, 14:09   #80
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Very Irresistible pachnę dziś, ale coś humoru nie mam- zaraz idę do szpitala z wizytą
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 14:32   #81
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Siedzę w oparach The Parfum, z kroplą Pink Sugar(nie mogę bez nich ostatnio), wkurzona, rozzłoszczona.
Wlazł mi do salonu facet z torbą podróbek, w ręce trzymał dwa flakony, nie dość że już na schodach jak zauważyłam co trzyma w ręce powiedziałam że za podróbki dziękuję, nie używam, ale bardzo miłym głosem, nie to że fuknęłam na niego, bo ładnie i z uśmiechem.
On wchodzi dalej i że to nie podróbki, więc ja że za alternatywne, i odpowiedniki itp też dziękuję.
Jednak Pana to nie zraziło rozłożył majdan na biurku
To on z tekstem że co ja używam jak takich nie chce.

Coś mi tam o stronie mówił internetowej, to ja mu że akurat oglądałam Truskawę i osmoz pokazuję na monitor że ja tu sobie czytam i tyle mi wystarczy, nawet nie spojrzał, ehhh.

Podkładał pod nos kartonik, a że jadłam Knoperssa i chciałam się rozkoszować tą dawką słodyczy którą nieprędko znów spożyję, znów powiedziałam że ja się na pewno nie skuszę, więc dziękuję.
A on mi flakon pod nos ciśnie na tego mego Konperssa.

Zaczyna swoją litanie że Kenzo to sam spirytus, a oni to ileś tam procent czegoś tam, a nie alkohol, że mocniejsze, ahhhh i ohhhhh.
Całe szczęście że zadzwonił mu tel to się ulotnił, jednak po 10 minutach znów przechodził, nie zdzierżyłabym znowu gadki. Całe szczęście nie wszedł.
Ja rozumiem jego praca, ale ja grzecznie dziękuję, w jedzeniu mi przeszkadza

Całe szczęście że psikać mnie nie zaczął. Ufff
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 14:41   #82
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość

Na zakończenie jako osoba która zakceptowała w pełni swoja "frikowatość" i brzydotę zamieszczam obiecane zdjęcie z któtkimi włosami. Na razie niewyraźne ale jutro TŻ zrobi mi mam nadzieje lepsze.

Eenax, jaka sympatyczna buzia !!!
Ja też się musze do fryzjera wybrac wreszcie bo mam fryzurę, niefryzurę - po ptrostu długie i poczochrane

Pachnę ciastkiem z galaretką i truskawkami - nie mogłam się oprzeć .. a co tam
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 14:53   #83
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Ja też się musze do fryzjera wybrac wreszcie bo mam fryzurę, niefryzurę - po ptrostu długie i poczochrane
Ja też, bo mam już ewidentnie za długie włosy
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 14:56   #84
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Chciałabym mieć za długie włosy Od jakiegoś czasu dzielnie zapuszczam, na razie sięgają mi... prawie do ramion. I wiecznie się czochrają.
Achhh, nie mogę się doczekać, aż będę je mogła (łącznie z grzywką) związać w kitkę albo zrobić sobie odmładzające dwa warkoczyki ).
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 15:05   #85
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Chciałabym mieć za długie włosy Od jakiegoś czasu dzielnie zapuszczam, na razie sięgają mi... prawie do ramion. I wiecznie się czochrają.
Achhh, nie mogę się doczekać, aż będę je mogła (łącznie z grzywką) związać w kitkę albo zrobić sobie odmładzające dwa warkoczyki ).
Nie wiem czy to tak fajnie mieć za długie włosy - moje są już do pasa... i chwilami, kiedy są rozpuszczone mam wrażenie, że wyglądam jak czarownica
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 15:09   #86
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Hmm, ja i bez długich włosów słyszę, że jestem trochę wiedźmowata.
I biorę to za komplement


Czeka mnie zaraz wyprawa na pocztę, muszę wreszcie wysłać próbki i flakoniki
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 15:35   #87
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Hmm, ja i bez długich włosów słyszę, że jestem trochę wiedźmowata.
I biorę to za komplement
Ja ze średnio długimi też jestem wiedźmowata i takoż jak komplement to traktuję. Robię też wszystko, by nikt mojej wiedźmowatości nie przeoczył...


Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Czeka mnie zaraz wyprawa na pocztę, muszę wreszcie wysłać próbki i flakoniki
A mnie do bankomatu - jutro lub pojutrze przybędzie do mnie paczuszka z Quality.


Wyobraźcie sobie - zadzwonił do mnie przed godziną mój Miły i oświadczył, że właśnie akurat znajduje się w perfumerii Fragonard. Pyta mnie więc, czy czegoś sobie życzę. A ja - rybka.
Na chybcika wybrałam Baroque i Belle de Nuit. Nie wiem, czy dobrze, bo bazowałam wyłącznie na nielicznych dostępnych opisach i (a jakże!) wątku pt. Fragonard na Wizażu.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 16:38   #88
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

dzisiaj pachniałam zupełnie niewiedźmowato slodkim, miękkim, owocowo- kwiatowym Lalique.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 16:45   #89
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Angel. Chyba się zakochałam...
Trudno mu się oprzeć prawda?

Dziś rano Insolence, teraz po prysznicu Funny
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 17:14   #90
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Globalnie Niną Niny Ricci
Oraz testuję nowe nabytki: LN - Black Bvlgari, PN - męski Rush Gucci :P
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.