Angel - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-31, 11:36   #31
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Angel

Cytat:
Napisane przez marietta Pokaż wiadomość
tak znacznie lepiej przedzierać się przez 200 stron w innych wątkach. przepraszam za bałagan panie moderatorki. więcej napewno wątków zakładać nie będę. otrzymałam nauczkę - być moze się poprawię. znacznie lepiej cytować po raz nty czyjąś odpoiwedź i podpisać od siebie tekstem "dokŁadnie tak". oj panie gdybym wiedziała, że moje pytanie wywoła burzę to bym go nie zadawała. sama pani moderator nie wie gdzie podwiesić wątek a ja mam wiedzieć!

Pani moderator wie ,,gdzie podwiesić wątek", jednak pewnie wolałaby nie mieć dylematu gdzie go podwiesić.
A nie miałaby go z pewnością gdyby wszystkim chciało się najpierw korzystać z wyszukiwarki
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 11:37   #32
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Angel

Marietto, zaczynasz prowokować pyskówkę, a za to można dostać ostrzeżenie. Najprościej jest rzecz jasna założyć nowy wątek, ale to zaśmieca forum. A co to za problem zadać pytanie na wątku o Angel, gdzie wpisują się dziewczyny które znają ten zapach i pewnie od razu by Ci odpowiedziały?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 11:41   #33
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Angel

Cytat:
Napisane przez marietta Pokaż wiadomość
tak znacznie lepiej przedzierać się przez 200 stron w innych wątkach. przepraszam za bałagan panie moderatorki. więcej napewno wątków zakładać nie będę. otrzymałam nauczkę - być moze się poprawię. znacznie lepiej cytować po raz nty czyjąś odpoiwedź i podpisać od siebie tekstem "dokŁadnie tak". oj panie gdybym wiedziała, że moje pytanie wywoła burzę to bym go nie zadawała. sama pani moderator nie wie gdzie podwiesić wątek a ja mam wiedzieć!
Marietto nie rozumiem, czemu sie unosisz

Przecież chodzi tylko o przestrzeganie ustalonych na forum zasad. Inaczej powstałby tu przecież jeden wielki chaos Osoby, które chcą uczestniczyć w forum muszą stosować się do panujących na nim zasad, albo dać sobie spokój i nie uczestniczyć w dyskusjach.
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 11:43   #34
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Angel

Marietto, to zabawne tak się pieklić podczas gdy kompletnie nie ma się racji. Odpowiedź na swoje pytanie otrzymałaś, nawet pomimo faktu, że jesteś niegrzeczna, niemiła i nie stosujesz się do regulaminu. Tam wyraźnie zamieszczono informację, że uprasza się każdego o skorzystanie z wyszukiwarki przed rozpoczęciem nowego wątku. To pomaga zachować porządek
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 11:54   #35
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Angel

Cytat:
Napisane przez marietta Pokaż wiadomość
tak znacznie lepiej przedzierać się przez 200 stron w innych wątkach. przepraszam za bałagan panie moderatorki. więcej napewno wątków zakładać nie będę. otrzymałam nauczkę - być moze się poprawię. znacznie lepiej cytować po raz nty czyjąś odpoiwedź i podpisać od siebie tekstem "dokŁadnie tak". oj panie gdybym wiedziała, że moje pytanie wywoła burzę to bym go nie zadawała. sama pani moderator nie wie gdzie podwiesić wątek a ja mam wiedzieć!
Posłuchaj, każdemu może się w pewnym momencie wyczerpać cierpliwość i w tym momencie moja się wyczerpała !

Wydajesz się być zgryźliwą i niegrzeczną osobą, rzucasz oskarżeniami, chwytasz za słówka, nie wyciągasz właściwych wniosków z tego co piszemy i w dodatku robisz z siebie ofiarę

Wyobraź sobie gdyby każdy zakładał sobie nowy wątek, bez uprzedniego skorzystania z wyszukiwarki, bo miałby ochotę ot tak "rzucić sobie temat" - wtedy moderatorzy mieliby sporo niepotrzebnej pracy !
Każda z nas stara się im tego oszczędzić, dlatego zawsze odsyłamy do wyszukiwarki.
Mogłaś z powodzeniem zadać pytanie w wątku "Fenomen Angel", a nie zakładać nowy...

Cytat:
Napisane przez marietta Pokaż wiadomość
Naprawdę nie rozumiem takiej zgryźliwości niektórych osób w stosunku do nowych na forum
Cytat:
Napisane przez marietta Pokaż wiadomość
przeglądając forum odniosłam wrażenie, że nowe osoby sa traktowane nieco z góry, pouczane, przywoływane do porządku
Dbamy o to aby na forum nie było bałaganu, aby wszystko było czytelne i uporządkowane !

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Marietto, zaczynasz prowokować pyskówkę
Owszem Szukasz zaczepki i tym samym odbiegasz od tematu...

__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 12:02   #36
marietta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 9
Angel

tak tak dajcie mi ostrzeżenie ! nie robię z siebie ofiary nikomu nic nie zarzucam i nie jestem zgryźliwa. Trudno dyskutować ze straymi wyjadaczkami. dlatego przyznaję rację - mea culpa. I proszę nie analizować mojego zachowania ponieważ nie od tego jest to forum. zadałam pytanie liczyłam na odpowiedź to tyle

wszystkim którzy mi doradzali serdecznie dziękuję za zainteresowanie i chwilę uwagi.

Edytowane przez tulipanka
Czas edycji: 2007-08-31 o 12:06 Powód: post pod postem - proszę korzystać z funkcji edytuj
marietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 12:05   #37
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Angel

Może więc nadszedł czas na zamknięcie wątku, bo to chyba nie ma sensu... I Marietto, uważaj, bo się naprawdę dorobisz ostrzeżenia. Nie ma to najmniejszego sensu, lepiej poczytać trochę Wizaż i zorientować się w panujących tu zasadach.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 12:05   #38
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Angel

Cytat:
Napisane przez marietta Pokaż wiadomość
tak znacznie lepiej przedzierać się przez 200 stron w innych wątkach. przepraszam za bałagan panie moderatorki. więcej napewno wątków zakładać nie będę. otrzymałam nauczkę - być moze się poprawię. znacznie lepiej cytować po raz nty czyjąś odpoiwedź i podpisać od siebie tekstem "dokŁadnie tak". oj panie gdybym wiedziała, że moje pytanie wywoła burzę to bym go nie zadawała. sama pani moderator nie wie gdzie podwiesić wątek a ja mam wiedzieć!
Nie trzeba mnie tytułować "pani".
Doskonale wiem, gdzie podwiesić wątek. Przeczytaj proszę dokładnie co napisałam. TERAZ połączenie tematów może doprowdzić do zamieszania, gdybyś po prostu dopisała się w innym nie byłoby problemu.
Istnieje opcja "Przeszukaj wątek", jeśli czegoś się w konkretnym szuka. A jeśli trzeba, to tak, przedziera się przez 200 stron (o, a który z wątków na 200 stron?). Pewne zasady obowiązują wszystkich, a jeśli Tobie się nie chce szukać, tylko wymagasz, żeby Ci wszystko podać "na tacy", to nie oczekuj, że wszyscy pobiegną to zrobić.
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 12:19   #39
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Angel

Wszystko, co mogło zostać napisane, dziewczyny już napisały.

Nie widzę sensu, żeby kontynuwać ten temat, bo zanosi się na kilkustronicową sprzeczkę.
Marietto, przykro mi, że tak to się skończyło, ale Wizażanki miały dobre intencje - po prostu jesteśmy trochę wyczulone na niektóre rzeczy; i bardzo cenimy sobie porządek.

Wątek zamknęłyśmy.

__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.