w co sie ubierać?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-18, 13:07   #1
Puma79
Przyczajenie
 
Avatar Puma79
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17

w co sie ubierać??


hej Dziewczymy, jestem wysoka szczupłą blondynka o krótkich włosach. Mam 180 cm wzrostu waże 59 kg. Jestem dost dynamiczna i nie wiem w co sie ubierac. moj facet zarzuca mi ze swoim strojem stwarzam pozory niewinnej kobietki bo mam pazur w sobie a ubieram dziewczece spodniczki do kolan albo klasyczne dzinsy. Jego zdaniem powinnam sugerować odrobinkę, dawać oznaki swojej dzikości w łózku. Jak mam sie ubierac zeby pokazac pazur??? Podoba mi sie taki styl jak reserved ale czy bedzie do mnie pasował??POMOCY!!
Puma79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 13:27   #2
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: w co sie ubierać??

proponuję obcisłe dżinsy w grantowym kolorze, nogawki włożone w cholweki od fajnych kozaczków na niskiej (jesteś wysoka) szpilecze, najlepiej w szpic, fajne koszule z szpiczastymi kołnierzami z odsłonętym dekolcikiem i małe, dopasowane marynareczki, do tego nieco ekstrawagancka torebka i gotowe Co do okrycia wierzchniego to jakiś dopasowany w talii płaszczyk. W makijarzu nieco drapieżniej podkreślone oczy (zajrzyj na dział Moje Makijarze). A na usta błyszczyk, lustrzany I nie zapomnij o fajnej biżuterii.
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 13:29   #3
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: w co sie ubierać??

a! i jeszcze obcisłe golfiki, mogą być lekko drapowane.
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 13:33   #4
emi338
Raczkowanie
 
Avatar emi338
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: tczew/gdańsk
Wiadomości: 117
GG do emi338
Dot.: w co sie ubierać??

co to jest styl reserved?
emi338 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 13:36   #5
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: w co sie ubierać??

Cytat:
Napisane przez Puma79 Pokaż wiadomość
. Jego zdaniem powinnam sugerować odrobinkę, dawać oznaki swojej dzikości w łózku. !!
po co pokazywac obcym jakim sie jest w łózku
tez nie wiem co to jest styl reserved.Z dzikoscia kojarzy mi sie jedynie panterka
Nie napisalas jakie nosisz buty,jakie bluzki,okrycia wierzchnie,czy ubierasz sie kobieco,czy kamuflujesz sylwetke i atuty
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 14:16   #6
Ditto
Rozeznanie
 
Avatar Ditto
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 621
Dot.: w co sie ubierać??

Może powinnaś wrzucić kilka fotek prezentujących Twój styl teraz. Wtedy pewnie łatwiej byłoby coś doradzić, powprowadzać jakieś drobne zmiany, zacząć od dodatków (bo chyba nie chcesz wyrzucić całej swojej dotychczasowej garderoby po to, aby nagle wyglądać jak dzika kotka?).
Pozdrawiam!
Ditto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 14:28   #7
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: w co sie ubierać??

Styl Reserved to pewnie styl tego sklepu, a coz to moze byc innego...

Dla mnie to bez sensu, zmieniac styl ktory sie lubi, bo chlopak uwaza tak czy siak (a juz Twoj to ma takie argumenty ze hoho... ). Ja juz sobie wyobrazam jak on by Cie ubral no ale jesli to dla Ciebie takie wazne, to najlepiej idz z nim na zakupy i niech Ci pokaze co mu sie podoba. I Ditto dobrze pisze, nie wiemy jak sie ubierasz. Co do stylu Reserved... tam jest tyle rzeczy, ze ciezko konkretnie ocenic styl tego sklepu.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-18, 14:29   #8
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: w co sie ubierać??

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Styl Reserved to pewnie styl tego sklepu, a coz to moze byc innego...

Dla mnie to bez sensu, zmieniac styl ktory sie lubi, bo chlopak uwaza tak czy siak (a juz Twoj to ma takie argumenty ze hoho... ). Ja juz sobie wyobrazam jak on by Cie ubral .
pewnie cos a la styl sceniczny Dody
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 06:43   #9
Puma79
Przyczajenie
 
Avatar Puma79
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: w co sie ubierać??

Czerna Kicia !! Dzieki chyba własnie o coś takiego chodziło. A na zakupach z nim byłam - raczej mamy podobny gust. chodzi o to zeby nie bylo tyle niewinnosci i codziennosci w moim stylu, chodzilo o to ze nic nie dodaje od siebie- bo po prostu nie mysle co zakladam tylko zakladam to co mam pod reka i to byl chyba moj bląd do tej pory. Musze sie bardziej postarac. On lubi dobre materiały i oryginalne w fasonie ciuszki, ja z reszta tez ale jak pracuje w terenie to przyzwyczajam sie do tych szybkich codziennych strojów. Wyobrazcie sobie mnie jak sie na "niedziele postaram" rozkloszowana spodniczka, przewaznie ciemna do tego bluzka kopertowa z pękcięciem zamiast dekoldu. czarne szpilki- chyba bez wyrazu co?? a o styl reserved chodzilo mi o takie zestawienia jak http://www.re-reserved.com/pl/nowinstores/ i wszystkie zestawienia ze spodniami , uwazam ze swietne sa te szerokie przy szyi golfy tunikowate a jesli chodzi o cos bardziej kobiecego to któtkie spodniczki z zakładkami albo kopertowe sukienki podkreslajace figure. Nie ukrywam zadnych mankamentów figury, mam jedynie szersze biodra niz obwod w biuscie, ale to nie jest wg mnie złe
Puma79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 07:10   #10
Ditto
Rozeznanie
 
Avatar Ditto
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 621
Dot.: w co sie ubierać??

No to sama chyba najlepiej wiesz w co chciałabyś się ubierać Teraz tylko pora na małe zakupy. Jesteś wysoka i szczupła, więc tak naprawdę możesz sobie na wiele pozwolić, jeśli chodzi u ubrania.
A ta sukieneczka do której link podałaś jest świetna
Ditto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 07:39   #11
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: w co sie ubierać??

puma dobrze że chcesz coś zmienić. Świetnie jest o siebie dbać, wprowadzać coś nowego. To bardzo pozytywnie wpływa na psychikę (i wygląd ) kobiety a także na jej mężczyznę Oczywiście nic na siłę i wbrew sobie..
Powodzonka na zakupkach !! Jakby co to dawaj foty - obecne i po zmianie
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 07:43   #12
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: w co sie ubierać??

Ja uważam że jeżeli chcesz zlać się z tłumem i wyglądać jak większość dziewczyn na ulicy to ubieraj się tak jak radzi cZaRnA_KiCiA. Wg powinnać przede wszystkim zakładać rzecyz które Ci się podobają a nie Twojemu chłopakowi. Lubisz spódniczki- w porządku noś je. Nie daj się na siłe zmienić bo będzie to widać
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 10:06   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: w co sie ubierać??

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Styl Reserved to pewnie styl tego sklepu, a coz to moze byc innego...

Dla mnie to bez sensu, zmieniac styl ktory sie lubi, bo chlopak uwaza tak czy siak (a juz Twoj to ma takie argumenty ze hoho... ). Ja juz sobie wyobrazam jak on by Cie ubral no ale jesli to dla Ciebie takie wazne, to najlepiej idz z nim na zakupy i niech Ci pokaze co mu sie podoba. I Ditto dobrze pisze, nie wiemy jak sie ubierasz. Co do stylu Reserved... tam jest tyle rzeczy, ze ciezko konkretnie ocenic styl tego sklepu.
Racja.

Bo coś mi się dziwnie wydaje, że chłopak chce z Ciebie zrobić wydekoltowaną panienkę w szpilach i kabaretkach (lub cokolwiek innego znaczy wg niego pokazanie pazura). Tak, czy siak, chce abyś częściowo przestała być sobą! Co innego jest od czasu do czasu ubrać dla faceta sukienkę, która mu się bardzo podoba, a co innego zmieniać SWÓJ styl. Nie daj się stłamsić i nie szukaj nowego stylu na siłę. Facet ma Cię kochać za całokształt a nie za to jak się ubierasz.

Najpierw będzie chodziło "tylko" o Twój styl ubierania, a skończy się na dobieraniu Ci znajomych.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 11:27   #14
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: w co sie ubierać??

_magdzia_ nie ukrywam że odczułam w Twojej wypowiedzi nutę ironii co do moich rad, ale że wątek dotyczy Mody to nie będę ropić OT i nie napiszę co myślę o Twoim sposobie wyrażania zdania.
puma sama wybierze to co jej najbardziej odpowiada. Tak na marginesie to masz kiepską wyobraźnię.. i nie wiem gdzie mieszkasz skoro wszystkie tak u Ciebie paradują...
Raczej nie bardzo wiesz o co mi chodziło.

A Doris1981 bardzo mądrze radzi. Pumo przemyśl sobie sedno sprawy i zastanów się czy chłopak czasem nie chce zrobić z Ciebie kogoś innego.
Wydaje mi się jednak że mu raczej chodzi o delikatną zmianę stylu, jakieś stosowne dodatki, jakiś kobiecy, seksowny (tak seksowny bo kobieta powinna być bez przymusu seksowna-sama z siebie) szyk, a nie odrazu dekolty i miniówy................ (to nie na tym rzecz polega.......)
No nie wiem Zrobisz jak uważasz, ale nie przekorcz granicy która sprawiłaby że stałabyś się zupełnie kimś innym!
powodzonka
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 12:32   #15
Pure_Evil
Raczkowanie
 
Avatar Pure_Evil
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 132
Dot.: w co sie ubierać??

Bez urazy, ale skoro masz taki drapieżny charakter, to czemu Twój chłop narzuca Ci jak się ubierać? Ja też mam charakterek i gdyby mój TŻ powiedziałby mi coś takiego: ",dawać oznaki swojej dzikości w łózku" to bez namysłu odparowałabym mu,że niech szuka sobie jakiejś Dody.... no bo łóżko, a ubranie to kompletnie dwie różne sprawy.

Czujesz się dobrze w swoich ubraniach, to je noś... nie dawaj się zmieniać, bo komuś się wydaje że cośtam cośtam.... ODWAGI I PEWNOŚCI SIEBIE DZIEWCZYNO, te Twoje pazurki to trochę są stępione skoro na jedno zawołanie faceta, rzucasz wszystko. RÓB COŚ DLA SIEBIE A NIE DLA FACETA!!!!!!!
__________________
"Confusion will be my epitaph..."
Możesz do mnie mówić studentko UKKNJA- witaj!! Nowy nauczyciel angielskiego na horyzoncie
Pure_Evil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 12:42   #16
Puma79
Przyczajenie
 
Avatar Puma79
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: w co sie ubierać??

Hej!! ja nie dam sie zmienic, ale wziełam sobie bardzo do serca jego subtelna uwage dokładnie taka ze moze bardziej zadbałabym o swoja szafe bo czasmi chciałby zebym wygladala bardziej sexi. Ja chce dopasowac rzeczy ktore dokupie do swojego stylu i mam juz pewne pomysly. z reszta musze sie pzyznac ze ostatnio nie bardzo przywiazywalam wage do tego co na siebie wkladam- moze stad jego sluszna uwaga. On nie lubi dody ani kabaretek wiec nic w tym stylu raczej jakies połechtanie wyobraźni. I tak tez bede robic. dzieki za wszystkie uwagi. zostane soba tylko w bardziej kobiecym stylu.
Puma79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 13:05   #17
Pure_Evil
Raczkowanie
 
Avatar Pure_Evil
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 132
Dot.: w co sie ubierać??

I o to mi własnie chodziło, abyś była sobą
__________________
"Confusion will be my epitaph..."
Możesz do mnie mówić studentko UKKNJA- witaj!! Nowy nauczyciel angielskiego na horyzoncie
Pure_Evil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 13:25   #18
Puma79
Przyczajenie
 
Avatar Puma79
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: w co sie ubierać??

.. a swoja droga . ciekawe czy bedzie zima w tym roku- taka z prawdziwego zdarzenia.. trzeba by pomyslec o cieplec czapce i szaliku w góry co? popatrzcie na ta stronke http://www.czapki.megasam.net/produc...a78af7d0757e97
Puma79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 13:29   #19
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: w co sie ubierać??

uroczy komplecik na śnieżne wyprawy
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 15:11   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: w co sie ubierać??

Pumo79, z tego co czytam wynika, że mądra z Ciebie dziewczyna . Powodzenia w lekkiej zmianie stylu i większym zadbaniu o siebie (dla siebie samej).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 15:37   #21
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: w co sie ubierać??

Z opisu wynika, że jesteś bardzo zgrabna. Jedyne co musisz zrobić to podkreślić swoje walory. Nie stawiaj na ogromne dekolty i spódniczki mini, bo zginiesz w tłumie lasek, które chcąc wyglądać seksownie narażają się na śmieszność.
Podkreśl pupę dobrze skrojonymi jeansami, mogą być rurki, nadal są modne.
Jeśli wolisz szerokie spodnie - super, ale tylko z małą, dość obcisłą górą. Fajnie wyglądają bliźniaki (sweterek + bluzeczka w komplecie).
Obcisłe ubrania podkreślą biust i talię - to na plus
Buty z zaokrąglonymi czubkami, spiczaste dawno wyszły z mody, są w wielu przypadkach tandetne, a co najważniejsze - niezdrowe dla stóp.
Co do spódnic - te o długości do kolan też mogą być seksowne. Wystarczy, że będą dopasowane, mogą mieć np. pęknięcie. Możesz także zainwestować w rajstopy, które mają szew z tyłu, do tego buty na obcasie (przy Twoich 180cm możesz sobie jeszcze przecież pozwolić na obsacy, oczywiście o ile je lubisz).
Szukaj ubrań z dobrych gatunkowo materiałów, fajnie będą wyglądały satyna, jedwab - one same w sobie są bardzo kobiecie.

Mam nadzieję, że coś pomogłam i dasz radę przebrnąć przez mój wywód

Co do czapki --> absolutnie zrezygnuj - wygląda jak czapka dla 14-latki.
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 15:47   #22
Justa30_1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z wnętrza
Wiadomości: 345
Dot.: w co sie ubierać??

No z tego co widac to twoj facet troskzu zna sie na ubraniach wiec moze wez go na male tourne po sklepach. Przymierzaj wszystko co ci sie lub jemu podoba i razme cos wybierzecie zreszta to bylaby fajna zabawa (oczywiscie jesli lubi zakupy)
__________________
"co by nie napisać zawsze to będą tylko słowa"
Justa30_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 16:51   #23
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: w co sie ubierać??

Cytat:
Napisane przez cZaRnA_KiCiA Pokaż wiadomość
_magdzia_ nie ukrywam że odczułam w Twojej wypowiedzi nutę ironii co do moich rad, ale że wątek dotyczy Mody to nie będę ropić OT i nie napiszę co myślę o Twoim sposobie wyrażania zdania.
Nic złego nie miałam na myśli. Po prostu uważam że jeżeli ktoś napisać aby udzielić mu rad to znaczy że chce może wyglądać wyjątkowo i bardziej oryginalnie niż większość dziewczyn na ulicy. Tylko tyle miałam na myśli
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:00   #24
dziedziczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 77
Dot.: w co sie ubierać??

Cytat:
Bez urazy, ale skoro masz taki drapieżny charakter, to czemu Twój chłop narzuca Ci jak się ubierać? Ja też mam charakterek i gdyby mój TŻ powiedziałby mi coś takiego: ",dawać oznaki swojej dzikości w łózku" to bez namysłu odparowałabym mu,że niech szuka sobie jakiejś Dody
to widzę, że mało wzajemnego zrozumienia jest w Twoim związku . ale to nie o tym temat.

Mi zawsze z osobami wysokimi i szczupłymi, a DOBRZE ubranymi kojarzyły się ciuchy bardzo oryginalne - asymetryczny krój, eklektyczne łączenie kolorów i przede wszystkim długie włosy i niecodzienny makijaż.. taki trochę "modelkowy". I radzę Ci żebyś przed wszystkim tak jak któraś z dziewcząt już zasugerowała - zainwestowała w dodatki, potrafią zupełnie odmienić strój .
dziedziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 20:25   #25
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: w co sie ubierać??

myśle, że wiem o co chodzi twojemu chłopakowi. mój facet też czasem mi zarzuca ze zbyt często ubieram sie -jak on to określa "artystycznie i dziewczęco" a zbyt rzadko kobieco i seksownie -i nie chodzi mu o wulgarny strój, a raczej taką klasyczną elegancką kobiecość -tak jak pisał ktoś wcześniej, dopasowane żakiety, odslaniające dekolt, ogólnie wszystko to co ukazuje atuty, ale nie w sposób przesadzony, do tego jakaś delikatna bizuteria, bardzo ważnym elementem dodania sobie drapieżnosci (albo innej cechy...) są perfumy -zadbaj więc o jakiś uwodzicielski zapach jeżeli dobrze wyglądasz w czerwonym to zaopatrz sie w ciuchy w tym kolorze -to chyba najseksowniejszy z kolorów

no i zorientuj się co konkretnie twój facet uważa za seskowny strój -bo np ja często ubieram się w stylu jak ta sukeinka z reserved, którą zaprezentowałaś i mój facet uważa to za słodki strój dla nastolatki, który wzbudza na jego twarzy raczej uśmiech niz poządanie

Cytat:
Napisane przez Pure_Evil Pokaż wiadomość
Bez urazy, ale skoro masz taki drapieżny charakter, to czemu Twój chłop narzuca Ci jak się ubierać? Ja też mam charakterek i gdyby mój TŻ powiedziałby mi coś takiego: ",dawać oznaki swojej dzikości w łózku" to bez namysłu odparowałabym mu,że niech szuka sobie jakiejś Dody.... no bo łóżko, a ubranie to kompletnie dwie różne sprawy.
hmm.. ja bym ten wcharakterek nazwała raczej chamstwem i nerwowością skoro takie są twoje reakcje na uwagi chłopaka
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 06:07   #26
Puma79
Przyczajenie
 
Avatar Puma79
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: w co sie ubierać??

dziewczyny!!!!! na tej stronie reserved nie jest tylko sukienka poklikajcie sobie na te male zdjecia po lewej stronie- tam sa fajne kreacje- np. takie szare spodnie szerokie z szarym zakiecikiem i futerkiem- albo dłuzszy czerwony golf uwidaczniajacy szyje- a moja jest łabędzia. taki szary sfeterek odsłaniajacy dekold- ta pierwsza sukienka to jest najmniej fajna.
apropo,s nakrycia na głowe znalazłam świetne na allegro co o tym sadzicie?? http://www.allegro.pl/item257891318_...em_5kolor.html
kupilam go do mojego płaszyka- prosta 2-rzędówka z duzymi klapami i paskiem w talii- długość przed kolano tekstura- "w jodełkę"
Puma79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 16:48   #27
Ditto
Rozeznanie
 
Avatar Ditto
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 621
Dot.: w co sie ubierać??

Całkiem ładna czapeczka. A jaki kolor kupiłaś?
Ditto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 06:09   #28
Puma79
Przyczajenie
 
Avatar Puma79
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: w co sie ubierać??

Na poczatku chcialam czerwony bo jestem dosc blada i nie mam przywileju rumienic sie , ale nie ma czerwonych wiec wzielam szara- najwyzej mocniiej sie pomaluje
Puma79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 07:04   #29
Ditto
Rozeznanie
 
Avatar Ditto
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 621
Dot.: w co sie ubierać??

Cytat:
Napisane przez Puma79 Pokaż wiadomość
Na poczatku chcialam czerwony bo jestem dosc blada i nie mam przywileju rumienic sie , ale nie ma czerwonych wiec wzielam szara- najwyzej mocniiej sie pomaluje
Szara też jest bardzo ładna. Też bym się zastanawiała nad tymi dwoma kolorami i pewnie wygrałby szary (czerwony jednak nie do wszystkiego pasuje). A jak Ci idzie zmiana stylu? Wybierasz się na jakieś zakupy?
Ditto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 10:11   #30
Shizofredka
Raczkowanie
 
Avatar Shizofredka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 97
GG do Shizofredka
Dot.: w co sie ubierać??

Zawsze można coś pokombinować z dodatkami... Jakaś ekstrawagancka biżuteria, apaszka, pasek albo torebka... Nie trzeba od razu robić z siebie dody elktrody... Dodatkami można naprawde świetnie urozmaicić strój codzienny bez drastycznych zmian... Powodzenia
__________________
Żadne to odkrycie
moja miłość ma na imię...
ŻYCIE...
Shizofredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.