Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-06, 12:05   #3571
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

heh ja najpierw zamowilam macerat z zielonej herbaty na zsk i byl od razu HA maly ale jeszcze go mam, stosuje ok 2-3 tygodni,
a doszla do mnie tez duza butla 100ml z bu i narazie czeka sobie.

hmmm... juz 3 majteczki i rajtki na tylku... ciezka sprawa.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 12:12   #3572
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Paula a może już nie będziecie musiały wracać do pamperów tyle byłoby dobrego z tej wysypki, tak sobie myślę.
Mam zamiar małą w wakacje przestawić na gatki; ze starszym jakos sprawnie poszło, ale on to anioł nie dziecko
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 12:27   #3573
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Gadmarka tez tak pomyslalam, mam nadzieje ze sie uda, o ile ja bede miala wystarczajaco duzo cierpliwosci (i gatek chyba hehe teraz chyba mam za malo bo 6 par tylko...)
tez mialam w planach odzwyczajanie na wakacje ale skoro przyszla taka koniecznosc to sporbujemy.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 12:32   #3574
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Paula86 22msc to zalecany wiek do odstawienia pieluszek, mi sie udalo w styczniu (18msc) i bezbolesnie zupelnie- więc trzymam kciuki!
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 12:47   #3575
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Paula86 22msc to zalecany wiek do odstawienia pieluszek, mi sie udalo w styczniu (18msc) i bezbolesnie zupelnie- więc trzymam kciuki!
ja wiem ze to dobry czas, moglam juz wczesniej ale chyba nie bardzo mi sie chcialo. wolalam zeby cieplej bylo.
dziekuje za kciuki
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 12:52   #3576
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

ja na pewno do wakacji, mała ma teraz 16 m-cy i juz wie o co chodzi z tzw."dwójką": ucieka w kąt, albo do innego pomieszczenia a potem wraca do nas roztaczając specyficzne zapachy
nocnik stoi w pogotowiu, narazie jako przyrząd ćwiczebny
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 14:28   #3577
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Frantic dzieki, ustrzeglas mnie przed wpadka zakupowa Ja mam delikatne rzesy i tez tylko lekko je podkreslam, wiec takie solidne laczenie sztucznych rzes wygladaloby u mnie karykaturalnie. Musze sie rozejrzec za innymi.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 18:08   #3578
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

dziewczyny, a tak z innej beczki- gdzie mozna najtaniej dostac ta Lirene 50+? na allegro przesylka sprawia ze bardziej sie oplaca kupowac w aptece.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 18:31   #3579
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Poszukaj w hipermarketach typu Auchan, widzialam tam po 22 zl sa tez w Drogerii Natura.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 18:32   #3580
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Poszukaj w hipermarketach typu Auchan, widzialam tam po 22 zl
dziekuje
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 18:40   #3581
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
dziewczyny, a tak z innej beczki- gdzie mozna najtaniej dostac ta Lirene 50+? na allegro przesylka sprawia ze bardziej sie oplaca kupowac w aptece.
apteki- w lublinie gdzieś na czechowie miałam cynk że jest, w warszawie kupiłam przy rondzie ONZ, mama kupiła w tesco- wszędzie ok. 22zł
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 19:29   #3582
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

lublin i warszawa to nie moje strony ale tesco, carrefour (bedzie w nim?) auchan itp. sa

ale sie u mnie rozpadalo :/ szok
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:38   #3583
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

A ja chyba muszę zainstalować nową Operę bo nagle mi się na wizażu sporo reklam pojawiło - jak nigdy...

Właśnie dobiła mnie nowa reklama Ery "Daj Basi spokój"... Jestem nedzną pracownicą infolinii z najniższą możliwą płacą i to na zlecenie, jak mi zasuwają tę reklamę to rozgrzewam się do białości - ani to takie przyjemne, ani wesołe, a dowcipu nigdy nie było z założenia. Tłumaczę się 8 godzin dziennie za kogoś i jeszcze każą mi tym wkurzonym ludziom wciskać jakiś kit... No ale zawsze to praca, zwłaszcza w regionie, gdzie bezrobocie straszy jak mało gdzie - gorzej jest chyba tylko na podkarpaciu... W sumie nie jest najgorzej, mam ciepło, siedzę, tylko jakby ludzie tyle na mnie nie krzyczeli...

Chciałabym już skończyć studia i pójść to takiej prawdziwej pracy. Ale chyba wszędzie jest podobnie...

A może zostanę matką-Polką i machnę na to ręką? Tylko chyba moja niezależna feminizująca dusza padłaby z żałości.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:43   #3584
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A ja chyba muszę zainstalować nową Operę bo nagle mi się na wizażu sporo reklam pojawiło - jak nigdy...

Właśnie dobiła mnie nowa reklama Ery "Daj Basi spokój"... Jestem nedzną pracownicą infolinii z najniższą możliwą płacą i to na zlecenie, jak mi zasuwają tę reklamę to rozgrzewam się do białości - ani to takie przyjemne, ani wesołe, a dowcipu nigdy nie było z założenia. Tłumaczę się 8 godzin dziennie za kogoś i jeszcze każą mi tym wkurzonym ludziom wciskać jakiś kit... No ale zawsze to praca, zwłaszcza w regionie, gdzie bezrobocie straszy jak mało gdzie - gorzej jest chyba tylko na podkarpaciu... W sumie nie jest najgorzej, mam ciepło, siedzę, tylko jakby ludzie tyle na mnie nie krzyczeli...

Chciałabym już skończyć studia i pójść to takiej prawdziwej pracy. Ale chyba wszędzie jest podobnie...

A może zostanę matką-Polką i machnę na to ręką? Tylko chyba moja niezależna feminizująca dusza padłaby z żałości.
Będzie dobrze gabs, nie martw się... Potraktuj to jako bardzo dobry trening przed kolejną pracą... Ja na studiach też pracowałam w miejscu, gdzie był ogromny stres i ludzie sie na mnie wydzierali, i teraz strasznie trudno mnie z równowagi wyprowadzić, tak się tam zahartowałam...
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:47   #3585
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

gabs, nie wyobrażam sobie nic gorszego od matki polki mnie siedzenie w domu wykańcza.. a wzięłam zaledwie rok wychowawczego..

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
apteki- w lublinie gdzieś na czechowie miałam cynk że jest, w warszawie kupiłam przy rondzie ONZ, mama kupiła w tesco- wszędzie ok. 22zł
Czechów rozległy jest..
a gdzie w tesco, nie pamiętam czy widziałam lirenkę na górczewskiej.. a musze kupić, bo migdalę się razem z mężem i za szybko mi wyjdzie.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:51   #3586
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Gabs ja kiedyś czytałam dość spory artykuł na temat w pracy w infolinii. Wiem że to pewnie był bardzo ogólnie potraktowany temat, ale mi się włos zjeżył Przyznam, że ja się do takiej pracy kompletnie nie nadaję. Nerwowo bym tego nie wytrzymała . A czytałam, ze ludzie na infoliniach to max 2 lata wytrzymują
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:51   #3587
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
gabs, nie wyobrażam sobie nic gorszego od matki polki mnie siedzenie w domu wykańcza.. a wzięłam zaledwie rok wychowawczego..

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------


Czechów rozległy jest..
a gdzie w tesco, nie pamiętam czy widziałam lirenkę na górczewskiej.. a musze kupić, bo migdalę się razem z mężem i za szybko mi wyjdzie.
wiem, że rozległy, ale to informacja z 2. ręki- dopytam i dam znać
a w tesco lubelskim, przy wylocie na kraśnik, półtora tygodnia temu była i pewnie tak zostanie bo powoli sezon się zaczyna.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:53   #3588
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Gabs ja kiedyś czytałam dość spory artykuł na temat w pracy w infolinii. Wiem że to pewnie był bardzo ogólnie potraktowany temat, ale mi się włos zjeżył Przyznam, że ja się do takiej pracy kompletnie nie nadaję. Nerwowo bym tego nie wytrzymała . A czytałam, ze ludzie na infoliniach to max 2 lata wytrzymują
też bym nie dała rady, po dniu pewnie groziłby wybuch. Dlatego jak ktoś robi badania konsumenckie przez telefon staram się pomóc jak mam czas, jak nie grzecznie odmawiam.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:54   #3589
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
wiem, że rozległy, ale to informacja z 2. ręki- dopytam i dam znać
a w tesco lubelskim, przy wylocie na kraśnik, półtora tygodnia temu była i pewnie tak zostanie bo powoli sezon się zaczyna.
dziękuję hihi to bym siorkę po zakupy wysłała w auchan w wola parku to się okropnie szybko rozeszły i właśnie nie pamiętam czy były ostatnio w tesco, nic jutro się przejdę, może będzie.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 20:02   #3590
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
też bym nie dała rady, po dniu pewnie groziłby wybuch. Dlatego jak ktoś robi badania konsumenckie przez telefon staram się pomóc jak mam czas, jak nie grzecznie odmawiam.
też zawsze jestem miła dla osób z infolinii
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 20:07   #3591
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
też bym nie dała rady, po dniu pewnie groziłby wybuch. Dlatego jak ktoś robi badania konsumenckie przez telefon staram się pomóc jak mam czas, jak nie grzecznie odmawiam.
a co jest najgorsze? ze wlasnie ogloszen na takie stanowiska jest najwiecej teraz, telemarketr itp. a ja sie do takiej pracy nie nadaje...nie umiem tak bezwstydnie wciskac kitu (choc pewnie gdybym musiala, robilabym tak), co innego kiedy to do mnie by ludzie wlasnie dzwonili, ale wtedy wlasnie czesto by na mnie krzyczeli z frustracji.. a ja za bardzo nerwowa i wybuchowa jestem.
a staram si tez byc mila dla tych z infolinii, choc nie czesto mam przyjemnosc z nimi rozmawiac.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 20:07   #3592
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Też czytałam ten artykuł, był w Duzym Formacie, och, dowcipy o nim u mnie krążą na ten temat. Cóż, może gdyby nam więcej przerw wydzielali to byłoby latwiej. Ja i tak mam lepiej, czasami nie odbieram telefonów tylko rozpatruję reklamacje. Tylko jak się słyszy że wszędzie w call centre płacą więcej niż u nas (takie tanie miasto...), no yo krew zalewa.

A bycia matką Polką bym nie wytrzymała. Od razu bym popadła w depresję. W sumie dlatego poszłam do pracy, nie musiałam, wciąż studiuję, ale mam tyyyle zajęć że postanowiłam pójść do pracy - zapełniam czas i parę złotych na własne kaprysy (czytaj: minerały) mam. I nie muszę nikogo pytać o pozwolenie na wydanie tej kasy.

I klops bo uzależniłam się od pieniędzy
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 20:10   #3593
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Nie znosze telefonow a mialam dwie prace ktore opieraly sie na telefonach
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 20:30   #3594
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

i chyba praca akwizytora też nie należy do najprzyjemniejszych
po jednym, treningowym, dniu stwierdziłam, że nic bardziej niewdziecznego nie można robić, podziękowałam i tyle mnie widzieli.
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 20:38   #3595
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

gabs- uwierz że może być gorzej.. Niedlugo znajdziesz coś lepszego
Oto moja historia
Pierwsza praca- kebab na centralnym w Warszawie... ;(
Druga- firma tworząca portal internetowy o tematyce biznesowej z reklamami- sprzedawałam reklamy internetowe- już lepsza jest infolinia niż połączenia wychodzące i wciskanie reklam. Nastepnie awansowałam i osobiście jeździłam do klientów ale też sprzedawałam reklamy...
Teraz pracuję w firmie, która zbytnio od obozu koncentracyjnego momentami nie odstaje... Mega marnie płacą a obowiązków mam tyle, że obdzieliłabym ze 3 osoby... I to zostawanie po godzinach do którego mnie zmuszają- codzienie ze 2h...
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-05-06 o 20:41
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 20:42   #3596
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ale jestem zła.
Pół dnia robiłam aukcje na ebay.Gdy już chciałam je wystawić to jakoś zablokowałm sobie hasło.Potem zmieniłam i jak już dostałam potwierdzenie zmiany to nowe hasło nie działało.I tak zmieniłam dziś 5 razy to hasło i nadal nie działa.

Ja pracowałam na infolini branży telefonicznej prawie 2 lata.I gdyby nie to,ze była to praca przez agencję to polubiła bym tą pracę.
Sama nie lubie jak ktos do mnie dzwoni z różnymi ofertami i na szczęście nie musiałam ja tego robić.
Teraz wogóle nie odbieram telefonu stacjonarnego.Tylko na komórkę dzwonią ale krótkie "nie mam czasu" kończy rozmowe.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 21:51   #3597
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

dziewczyny, ja mam Lirenkę do oddania w dobre ręce, kupiona niedawno, ubytek niewielki - niestety ma składnik, który mnie uczula
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 20:52   #3598
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ale się wkurzyłam, właśnie dostałam meila z EcoZen, że nie mają Afterglow Bisque i może jakiś inny kolor chcę wypróbować a mnie pasuje tylko ten A kasa oczywiście zapłacona przez Paypal. Odpisałam, że chcę zwrot pieniędzy na PP. Dali mi zaraz znać, że już zrobili zwrot: I have just refunded your order. Dojdą pieniążki w ten sposób?Czy mam z PP wysłać żądanie zapłaty? Pomożecie, bo boje się, że mi wetnie 150zł
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 21:16   #3599
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Ale się wkurzyłam, właśnie dostałam meila z EcoZen, że nie mają Afterglow Bisque i może jakiś inny kolor chcę wypróbować a mnie pasuje tylko ten A kasa oczywiście zapłacona przez Paypal. Odpisałam, że chcę zwrot pieniędzy na PP. Dali mi zaraz znać, że już zrobili zwrot: I have just refunded your order. Dojdą pieniążki w ten sposób?Czy mam z PP wysłać żądanie zapłaty? Pomożecie, bo boje się, że mi wetnie 150zł

= bedzie odrazu na karcie ( tzn po 2 dniach- wiec do poniedzialku nie panikuj)

ja mam chyba jeszcze ten kolor, ale musze sprawdzic
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 21:54   #3600
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Dziewczyny, ja dzis tyle powiem, ze znalazlam do-segment marzen.. oby sie udalo go nabyc.. koniec budowy na lipiec.. az mnie brzuch ze stresu rozbolal!
trzymajcie kciuki! proooosze!
buziaki spadam sprzatac lazienke .. grr
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.