Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-10, 19:22   #2671
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ja na razie nic nie ukrywam

Mowie do malza
- zgadnij co przyszlo
- (on) cienie
- skad wiesz?
- bo masz mine jak moj kot kiedy dostawal pietruszke



kupil mi kuferek do mineralow i ogolnie mowi ze mi zazdraszcza bo on by sobie chetnie cos pomieszal w sloiczku i w ogole podoba mu sie idea mineralow i ze ma sie wplyw co sie na twarz naklada

nic tylko kupowac
zeby tylko jeszcze kasa byla
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 19:42   #2672
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

hmm...taaak, ja ukrywac nie moge niestety...nawet gdybym chciala. bo place z konta mego meza, a on ma inteligo i po chwili dostaje sms z informacja o ilosci pieniazkow, ktore ulecialy z konta...
tak wiec nie mam innego wyboru niz mowic ze chce kolejne zamowienie i licytowac sie o wiecej. wlasnie mi sie zgodzil na probki twierdzac ze "to ostatnie w tym miesiacu" tylko chyba zapomnial ze ja zamawialam wszystko w poprzednim...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 21:51   #2673
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Muszę wysterylizować kotkę w tym miesiącu i strasznie się boję Koty kastrowałam ale nigdy kotki nie miałam więc nie sterylizowałam... Tak strasznie się boję czy sobie poradzę z opieką nad nią Wolnego w pracy nie dostanę już Kurcze normalnie ciężko mi z tym bo się boję, że coś nie tak pójdzie albo ja się później nie spiszę. Naczytałam się pełno artykułów i na forum ale jakoś ciężko mi... Może to dlatego, że to moja pierwsza własna kotka którą wywalczyłam...
Martwi mnie to na tyle, że aż nie mam ochoty kupować nowych minerałów bo boję się, że zabraknie na badania, zastrzyki, lekarstwa...
Musiałam to z siebie wyrzucić bo dziś podjęłam ostateczną decyzję, że w tym tygodniu zaraz jak wrócę do W-wy idę na badania i umówić się na sterylkę.
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 22:20   #2674
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

White tez mam kotke 1 roczna i strasznie mi miauczy co jakis czas ... to juz nie chodzi o to ze mi to przeszkadza bo ja to te kilka dni wytrzymam w miesiacu ale tez sie boje ze jej sie cos stanie bo o zaplodnieniu nie ma teraz mowy i tez sie zastanawialam nad sterylizacją ... i tez sie jakoś boje ... I w sumie nie chce ... Nawet nie wiedzialam ze trzeba z kotkiem zostac w domu po sterylizacji

Trzymam za Ciebie kciuki no i za Koteczke przede wszystkim!!
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 22:30   #2675
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Muszę wysterylizować kotkę w tym miesiącu i strasznie się boję Koty kastrowałam ale nigdy kotki nie miałam więc nie sterylizowałam... Tak strasznie się boję czy sobie poradzę z opieką nad nią Wolnego w pracy nie dostanę już Kurcze normalnie ciężko mi z tym bo się boję, że coś nie tak pójdzie albo ja się później nie spiszę. Naczytałam się pełno artykułów i na forum ale jakoś ciężko mi... Może to dlatego, że to moja pierwsza własna kotka którą wywalczyłam...
Martwi mnie to na tyle, że aż nie mam ochoty kupować nowych minerałów bo boję się, że zabraknie na badania, zastrzyki, lekarstwa...
Musiałam to z siebie wyrzucić bo dziś podjęłam ostateczną decyzję, że w tym tygodniu zaraz jak wrócę do W-wy idę na badania i umówić się na sterylkę.
Ależ absolutnie nie masz się czym martwić. Jeśli tylko masz zaufaną klinikę to nic jej nie będzie - pochodzi kilka dni w takiej śmiesznej koszulce i z glowy. Tylko potem to już nie taki sladki kociak tylko leniwe kocisko... Moja tak właśnie ma teraz
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 22:44   #2676
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Foxxxy- sterylizacja to podstawa wg. mnie- pomoże to Tobie i przede wszystkim kici. Ja moją pilnuje z resztą nigdy nie wychodzi na dwór a mój kocurek to bezjajec czyli kastrat
gabs- klinika polecana przez pełno osób i ja też w sumie zadowolona jestem (www.bialobrzeska.waw.pl) .
Nie wiem czy dziś zasnę tyle się naczytałam o sterylizacji. Wiem, że to zdrowe i niezbędne ale tak jakoś cholerka Moja taka mała niunia szkrabek słoneczko Najukochańsza na świecie nawet jak podczas tej pierwszej rujki moje ulubione zamszowe butki osikała Nie oddam w cudze rączki nawet na kilka godzin...
Kaftanika nigdzie dostać nie mogę w necie- mam nadzieję, że w lecznicy będą. Jutro czynne powinni mieć to zadzwonię wypytać o wszystko. Bo słyszałam, że na zastrzyki trzeba jeździć i lekarstwa podawać- mam rację gabs?
Co do tego lenistwa to się nie boję, bo ona już ma troszkę tak. A właściwie może w końcu zacznie całą noc przesypiać a nie o 3 się budzić i skakać po pani z myszkami z dzwoneczkiem
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 00:04   #2677
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

WhiteInnocent mam nadzieję, ze wszytsko będzie dobrze. Ja miałam wycinanych dwóch kocich chłopców i własciwie jednemu uratowało to życie bo włóczył się przez 3 zimy okropnie łapiąc ciągle zapalenia płuc i ostatnio wyszło ze ma śrut w brzuszku- ktoś do niego strzelał jak był młody...znikał wtedy nna całe tygodnie. A teraz jest grzeczny i bardzo miły i o dziwo szczupły i bardzo aktywny.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 08:49   #2678
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Wesolych Swiat dziewczynki!
Rodzinna atmosfere delikatnie narusza mi pokusa zlozenia nowego zamowienia w Lauress, a caly czas nie dostalam probek ani nawet maila o wysylce. A niech to licho wezmie. Swieta spedze z Roselyn
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 08:54   #2679
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

a mój pies uciekł z suczką z sąsiedztwa i nie ma ich od wczoraj wieczorem i oba domy strasznie się martwią. Niech już wróci, żeby nikt im krzywdy nie zrobił. Ludzie są tacy źli i nie lubią zwierząt...

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-04-12 o 09:00
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 10:11   #2680
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
a mój pies uciekł z suczką z sąsiedztwa i nie ma ich od wczoraj wieczorem i oba domy strasznie się martwią. Niech już wróci, żeby nikt im krzywdy nie zrobił. Ludzie są tacy źli i nie lubią zwierząt...
Wróci- na pewno! Ludzie w domu siedzą z rodzinami więc nic złego ich nie spotka...
A wykastrowany pies a suczka po sterylce? Żeby małych nie było tylko.

Jak rudego kocurka kastrowałam jakoś mniej to przeżywałam. Chociaż to mniej skomplikowany zabieg był a kot właściwie rodziców. Zajmowałam się nim sama ale to tylko jeden dzień i znowu szalał.
Tutaj trzeba i jajniki i macice wyciąć... Dłużej do siebie będzie dochodziła a to taki słodziak kochany- nie wiem jak ja przeżyję jej smutek i ból
Kiedyś się Wam pochwalę moim miziakiem Jej nie da się nie polubić- nawet ktoś kto kotów nie lubi i mnie odwiedzi przed wyjściem na kolankach wygłaszcze małą

Wesołych i pogodnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnym gronie wszystkim tym, którzy obchodzą
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 11:29   #2681
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

WhiteInnocent, nie martw się: kotka mojej siostry miała wycinane wszystko2 tygodnie temu, też nie mogli wziąć urlopu, żeby się nią zająć a po tygodniu już brykała a białobrzeską też polecam.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 12:04   #2682
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
a mój pies uciekł z suczką z sąsiedztwa i nie ma ich od wczoraj wieczorem i oba domy strasznie się martwią. Niech już wróci, żeby nikt im krzywdy nie zrobił. Ludzie są tacy źli i nie lubią zwierząt...
i jak wrócił już uciekinier ??
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 12:17   #2683
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
i jak wrócił już uciekinier ??
wrócił! Nie było go prawie dobę, przypełzł jak rozwieszałam ogłoszenia. Pewnie przeczytał o nagrodzie
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 12:39   #2684
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
wrócił! Nie było go prawie dobę, przypełzł jak rozwieszałam ogłoszenia. Pewnie przeczytał o nagrodzie
hehe całe szczęście, że wrócił cały i zdrów ale pewnie nagrody nie dostał tylko karę
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 12:43   #2685
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach


karę za to, że wrócił?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 12:51   #2686
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1186279 2]
karę za to, że wrócił?[/QUOTE]

za te, że uciekł i spowodował u Pani stan przedzawałowy
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 12:55   #2687
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Jeśli ukarzesz psa po powrocie, to on to odbierze jako karę właśnie za powrót, a nie ucieczkę. Skąd on ma wiedzieć, że Ty go karzesz, za to, że nie było go dzień w domu? To nie człowiek.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 12:59   #2688
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1186296 8]Jeśli ukarzesz psa po powrocie, to on to odbierze jako karę właśnie za powrót, a nie ucieczkę. Skąd on ma wiedzieć, że Ty go karzesz, za to, że nie było go dzień w domu? To nie człowiek.[/QUOTE]

ale ja nie mówię tu o biciu itp rzeczach przecież to normalne, że nie będzie się biło psa za to, że wrócił tylko chodzi o karę, że niedostanie jakiegoś smakołyka dziś a nie, że go zleję
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 13:01   #2689
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Homek został wykąpany bo był oblepiony czymś dziwnym, nakarmiony ulubionym jedzonkiem i śpi! Prawie cały czas śpi, z przerwami na siusiu i jedzenie. Bardzo się odwodnił, jest słaby, przygaszony i przestraszony. Gdzież go karać
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 13:10   #2690
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Homek został wykąpany bo był oblepiony czymś dziwnym, nakarmiony ulubionym jedzonkiem i śpi! Prawie cały czas śpi, z przerwami na siusiu i jedzenie. Bardzo się odwodnił, jest słaby, przygaszony i przestraszony. Gdzież go karać
no wiem ale nie chodziło mi o karę typową cielesną tylko, że dziś nie zostanie rozpieszczony ulubionym smakołykiem źle zostałam zrozumiana a może źle ujęłam tą "karę" najważniejsze, że wrócił jest cały i zdrów
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 13:31   #2691
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
no wiem ale nie chodziło mi o karę typową cielesną tylko, że dziś nie zostanie rozpieszczony ulubionym smakołykiem źle zostałam zrozumiana a może źle ujęłam tą "karę" najważniejsze, że wrócił jest cały i zdrów
dzięki faa za zainteresowanie
rzeczywiście cała rodzina miała stan prawie przedzawałowy.
Założe się że mama go bedzie rozpieszczać jeszcze bardziej.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 16:58   #2692
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Pranie za kazdym razem kiedy widze reklame soku cappy pomaranczowego ( laska sieka pomarancza w powietrzu) widzę Ciebie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 17:01   #2693
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Pranie za kazdym razem kiedy widze reklame soku cappy pomaranczowego ( laska sieka pomarancza w powietrzu) widzę Ciebie
hehehe
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 17:11   #2694
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Tutaj trzeba i jajniki i macice wyciąć... Dłużej do siebie będzie dochodziła a to taki słodziak kochany- nie wiem jak ja przeżyję jej smutek i ból
Kiedyś się Wam pochwalę moim miziakiem Jej nie da się nie polubić- nawet ktoś kto kotów nie lubi i mnie odwiedzi przed wyjściem na kolankach wygłaszcze małą
Ja sterylizowałam na Białobrzeskiej dwie kicie (styczeń i marzec). Jestem bardzo zadowolona - szew malutki, a po 24 godzinach od operacji kotki powróciły do doskonałej formy. Wcześniej w innej klinice sterylizowałam kotki i było to robione metodą tradycyjną - szew 6-7 cm i dochodzenie do formy trwało dobrych kilka dni.
Polecam umówić się na sterylkę przed weekendem, będziesz wtedy mogła doglądać kici w weekend
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 17:18   #2695
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Pastereczko, to nie ja na szczescie Ale obejrze z zainteresowaniem
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 18:49   #2696
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

to pytanie z wątku EDM, ale odpowiem tutaj, co by bałaganu nie robić
Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Cathy, poniewaz zauwazam, ze nasze buzie podobnie reaguja na poszczegolne marki mineralne, powiedz prosze jaki primer stosujesz i który jest dla ciebie nr 1.Czy moze na te mieszanke z kwasami i olejami nakładasz od razu podkład?
jeżeli nie masz nic przeciwko, to przeniosę to na wątek plotkowy, żeby tu nie bałaganić
ja ostatnio z primerów zrezygnowałam całkowicie, choć nie powiem, diva defense z CS nawet, nawet mi się spisywała, ale za krótko ją stosowałam, żeby polecić z pełną odpowiedzialnością..
Ostatnio zrobiłam niezły porządek ze swoją cerą, bo okryłam, że ona, mimo iż mieszana, to potrzebuje bardzo silnego nawilżenia i wszystkie problemy, jakie mialam, wynikały z nieodpowiedniej pielęgnacji.
Używałam żeli myjących do cery mieszanej i tłustej, do tego kremów matujących itd., a tymczasem okazało się, że zupełnie niepotrzebnie.
Obecnie moja pielęgnacja wygląda tak:
- wieczorem zmycie makijażu za pomocą maceratu z nagietka (tłuste jak diabli, ale mojej cerze okazało się to potrzebne), który łagodzi podrażnienia, zapobiega niespodziankom i itd.
- potem przetarcie twarzy wacikiem z hydrolatem (najczęsciej oczarowy, który mi fajnie zwęża pory)
- następnie serum Lemon z BU, albo ostatnio serum oczyszczające z ZSK
rano:
- po ochlapaniu twarzy wodą przecieram ją płatkiem nasączonym hydrolatem różanym
- na to porządna kropla kwasu hialuronowego zmieszana z odrobiną oleju (ostatnio z pestek śliwki, albo arbuzowym), co razem wchłania się po kilku minutach prawie do matu, a moja cera nie potrzebuje już żadnego więcej nawilżenia, tylko jest miękka i prawie matowa.
- na to podkład (filtrów niestety mimo ich wszystkich zalet nie lubię, nawet sławnej lirenki) flat topem, jedna warstwa, którą potem stempluję wacikiem zwilżonym hydrolatem
- kolejna cienka warstwa podkładu, znowu stemplowanie
- potem róż, rozświetlacz, wykończeniówka (ostatnio wyłączonie boron nitride)

i na razie, odpukać, żadnych suchych skórek, żadnego warzenia się podkładów, żadnego błyszczenia, niespodzianek i innych paskudztw...
czyli w moim wypadku nie wystarczyły same minerały, ale całościowo przestawienie się na naturalne kosmetyki, które ostatnio kręcę w szalonych ilościach Moim ostatnim odkryciem jest płyn do zmywania twarzy na bazie maceratu i hydrolatu, ale dodałam do niego emuglator, więc nie wiem jeszcze czy za kilka dni moja cera nie zaprotestuje przeciwko niemu
To tyle..
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 19:05   #2697
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
to pytanie z wątku EDM, ale odpowiem tutaj, co by bałaganu nie robić
jeżeli nie masz nic przeciwko, to przeniosę to na wątek plotkowy, żeby tu nie bałaganić
ja ostatnio z primerów zrezygnowałam całkowicie, choć nie powiem, diva defense z CS nawet, nawet mi się spisywała, ale za krótko ją stosowałam, żeby polecić z pełną odpowiedzialnością..
Ostatnio zrobiłam niezły porządek ze swoją cerą, bo okryłam, że ona, mimo iż mieszana, to potrzebuje bardzo silnego nawilżenia i wszystkie problemy, jakie mialam, wynikały z nieodpowiedniej pielęgnacji.
Używałam żeli myjących do cery mieszanej i tłustej, do tego kremów matujących itd., a tymczasem okazało się, że zupełnie niepotrzebnie.
Obecnie moja pielęgnacja wygląda tak:
- wieczorem zmycie makijażu za pomocą maceratu z nagietka (tłuste jak diabli, ale mojej cerze okazało się to potrzebne), który łagodzi podrażnienia, zapobiega niespodziankom i itd.
- potem przetarcie twarzy wacikiem z hydrolatem (najczęsciej oczarowy, który mi fajnie zwęża pory)
- następnie serum Lemon z BU, albo ostatnio serum oczyszczające z ZSK
rano:
- po ochlapaniu twarzy wodą przecieram ją płatkiem nasączonym hydrolatem różanym
- na to porządna kropla kwasu hialuronowego zmieszana z odrobiną oleju (ostatnio z pestek śliwki, albo arbuzowym), co razem wchłania się po kilku minutach prawie do matu, a moja cera nie potrzebuje już żadnego więcej nawilżenia, tylko jest miękka i prawie matowa.
- na to podkład (filtrów niestety mimo ich wszystkich zalet nie lubię, nawet sławnej lirenki) flat topem, jedna warstwa, którą potem stempluję wacikiem zwilżonym hydrolatem
- kolejna cienka warstwa podkładu, znowu stemplowanie
- potem róż, rozświetlacz, wykończeniówka (ostatnio wyłączonie boron nitride)

i na razie, odpukać, żadnych suchych skórek, żadnego warzenia się podkładów, żadnego błyszczenia, niespodzianek i innych paskudztw...
czyli w moim wypadku nie wystarczyły same minerały, ale całościowo przestawienie się na naturalne kosmetyki, które ostatnio kręcę w szalonych ilościach Moim ostatnim odkryciem jest płyn do zmywania twarzy na bazie maceratu i hydrolatu, ale dodałam do niego emuglator, więc nie wiem jeszcze czy za kilka dni moja cera nie zaprotestuje przeciwko niemu
To tyle..
ooo chyba tez wypróbuję taką pielęgnację ale mam pytanie czy po tym serum lemon i tym kwasie hialuronowego z olejem można się normalnie opalać w solarium?? (zostanę pewnie zbesztana za solarium ale chodzę bardzo rzadko )
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 19:09   #2698
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

No tak Cathy, a Aneckiej tluklysmy o nawilzeniu a Ty dopiero teraz :P
Podstawowy blad pielęgnacji mieszanej i tlustej cery to brak mega nawilzania

Faa z tego co wiem to nie ma przeciwskazan
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 19:09   #2699
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ooo chyba tez wypróbuję taką pielęgnację ale mam pytanie czy po tym serum lemon i tym kwasie hialuronowego z olejem można się normalnie opalać w solarium?? (zostanę pewnie zbesztana za solarium ale chodzę bardzo rzadko )
Kwas hialuronowy tylko z nazwy jest kwasem - on nie złuszcza w ogóle, tylko nawilża więc nie daje żadnych przeciwskazań do solarium. Co do serum LEMON, to tu już może byc problem. Tam jest kwas salicylowy i generalnie jak się go używa, to raczej nie powinno się opalać, ale niech się może większe guru w kwestiach biochemicznych wypowiedzą
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 19:16   #2700
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

a no widzisz Iwi sie zna to lepiej inny olejek
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.