Chyba powinam zmienic mieszkanie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-05, 08:21   #1
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 603

Chyba powinam zmienic mieszkanie?


Witam was!

Otóż,mam wrażenie że różnie się od swoich koleżanek, właśnie w sprawach sexsu,wynajmuje mieszkanie z trzema dziewczynami, i od dłuższego czasu zastanawiam się nad wyprowadzką.
A dlatego,że chyba do nich nie pasuje,wszystkie jesteśmy w tym samym wieku, ale ja jedyna czuje się czasami zacofana.. przez nasze mieszkanie, przewija się sporo facetów, ogólnie poznanych na imprezach,( w sumie obcy mężczyźni) i często słychac igraszki w środku nocy,za ścianą jednej z nich.
W sumie wszystkie są wolne,i mają prawo do korzystac w zycia.. ale mi to nie odpowiada, wręcz mnie to oburza..nie popieram takiego podejścia do zycia.
One zdaje sobie z tego sprawę, i wiele razy z nimi o tym rozmawiałam ,że skoro mieszkamy razem pewne zasady pownny funkcjonowac..
Nie mam ochoty wstawac,z samego rana w piżamie ... i zastac w łazience,obcego gościa w samych slipach

Nie tylko, o te schadzki tutaj się rozchodź..ale też o dyskusje które się toczą, w naszym domu.. non stop,rozmowy o lodach,seksie, pettingach , i innych pierdół. Jakby innych tematów nie było.
Ja, sama jestem dziewicą, i w sumie chciałabym nią byc jak najdłużej, narazie nie jestem w związku..fakt, mam potrzebe bliskosc, ale zawsze samemu można rozładowac swoje napięcie.

Według nich to chore podejście,niezdrowe,tłumi enie natury, oszukiwanie biologi.. ale mi jak najbardziej taki stan rzeczy odpowiada, i nie chce tego zmieniac.
To na dodatek,próbują mnie jakoś zmienic, tłumaczą mi że od tego jest młodosc, zeby z niej korzystac. Szlak mnie trafia, jak coś takiego słyszę.

Chciałabym zmieszkac z dziewczynami, które są w pewien sposób podobne do mnie, może wtedy potrafiłabym złapac z kimś dobry kontakt.
Bo z tymi dziewuchami,się naprawdę nie da.

Chciałam się, wygadac ..bo juz nie wiem,może to ze mną jest coś nie tak!?
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 08:51   #2
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Chyba powinam zmienic mieszkanie?

Autorko, po pierwsze każdy ma prawo do swoich poglądów - Ty do swoich, a Twoje współlokatorki do swoich. Nie da się niestety tutaj tego pogodzić, a szkoda, żebyś się męczyła (czy to odczuwała brak swobody w mieszkaniu, czy słuchała krytyki Twojego stylu życia).

Najprostszym rozwiązaniem będzie wyprowadzka.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 10:08   #3
_lady_rebel_
Raczkowanie
 
Avatar _lady_rebel_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 199
Dot.: Chyba powinam zmienic mieszkanie?

Pewnie, że się wyprowadź, problem tylko w tym, że nigdy nie wiesz na kogo znów możesz trafić... a, że współcześnie seks traktowany jest jak wyjście do supermarketu po bułki, wcale bym się nie zdziwiła, gdybyś trafiła z deszczu pod rynnę...
Niemniej jednak, warto próbować, pamiętaj, że życie mamy tylko jedno i to Ty o nim decydujesz, także zamiast sobie utrudniać, to je sobie ułatwiaj. A jak któraś z tych dziewczyn złapie jakiegoś syfa to się może zastanowi...
__________________
"Every day is a new day"
_lady_rebel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 13:24   #4
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Chyba powinam zmienic mieszkanie?

Cytat:
Napisane przez _lady_rebel_ Pokaż wiadomość
Pewnie, że się wyprowadź, problem tylko w tym, że nigdy nie wiesz na kogo znów możesz trafić...
hehe, no na takie delikwentki jak opisane w wątku to jednak chyba nie tak łatwo trafić nie wiem, ja nigdy się nie spotkałam z takimi szalonymi współlokatorkami. kiedyś tylko współlokatorka mi opowiadała że wczesniej w pokoju mieszkały dość aktywne dziewczyny z bogatą kolekcją bielizny i koszykiem na zabawki erotyczne wiszącym nad łóżkiem zawsze wyjściem jest szukać mieszkania z ustatkowanymi parami, starszymi pracującymi ludźmi, są też żeńskie stancje przy klasztorach, jeśli komuś nie przeszkadza ograniczona wolność. nie ma co się męczyć, pomijając tabuny przewijających się przez mieszkanie facetów i odgłosy to ja bym nie chciała żeby ktoś mi wytykał brak życia seksualnego
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 13:41   #5
kasiunia_tymbarkoholiczka
Raczkowanie
 
Avatar kasiunia_tymbarkoholiczka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 78
Exclamation Dot.: Chyba powinam zmienic mieszkanie?

Ej sorka ja nie rozumiem niech sobie robią co chcą przecież mieszkają obok i płacą za mieszkanie tak???? Mają prawo robić w nim co ze chcą i nie ogarniam czemu się wtrącasz heh.
__________________
“Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest ♥”

dobrze wiedziałeś że jestem nieufna i z dystansem podchodzę do ludzi. mimo to sprawiłeś, że bezwiednie oddałam Ci mój cały świat. miałam racje, że ufać nie warto.

kasiunia_tymbarkoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 13:49   #6
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 603
Dot.: Chyba powinam zmienic mieszkanie?

kasiunia_tymbarkoholiczka


A wtrącam się dlatego, bo mi to nie odpowiada. Ja tez tam mieszkam,i mam prawo jakiegoś głosu.
Nie będę mieszkała w b*rdelu, rozmawiałam z nimi wielokrotnie.. chyba zostaje mi tylko przeprowadzkę.
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 14:18   #7
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Chyba powinam zmienic mieszkanie?

O ile nie rozumiem ani Twojego problemu z poglądami tych dziewczyn, ani ich problemu z Twoimi (każdy ma prawo "zarządzać" swoim ciałem jak tylko ma ochotę ), to już nie dziwię Ci się w ogóle, że przeszkadzają Ci obcy faceci w Waszym mieszkaniu. Też płacisz za nie, też tam mieszkasz i masz prawo nie życzyć sobie, żeby w każdy weekend plątał się tam inny facet. Przecież to również zagrożenie dla Ciebie - nie znamy ludzi z którymi trafiamy do domu po imprezie; mogą się okazać złodziejami, którzy połaszą się na Twoje rzeczy kiedy śpisz, ale również zboczeńcami, dewiantami, agresywnymi typami którzy np. wymyślą sobie, że koleżanka z pokoju obok powinna dołączyć do zabawy. Może to strasznie pesymistyczne wizje, ale naprawdę nie chciałabym na Twoim miejscu, żeby nocą kręcił się w moim mieszkaniu napalony, pijany dupek, którego nikt tak naprawdę nie zna.

Na Twoim miejscu bym się jak najprędzej wyprowadziła.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 18:43   #8
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 603
Dot.: Chyba powinam zmienic mieszkanie?

No widzisz,najbardziej chodź mi o to,że za bardzo interesują sie moim życiem, niby grają dobre koleżanki,którym zależy na przyjaźni .
A mojego zdania chyba nie biorą pod uwagę,toleruje te dziewczyny i się z nimi nie sprzeczam,ale nie będę udawała że darze je sympatią,po prostu mi te laski nie odpowiadają .
Może gdybyśmy doszły do jakiegoś porozumienia, dogadały się ..(bo mogłyby zapraszac swoich kolegów,np gdy mnie nie ma)? albo przynajmiej w nocy zachowywac się ciszej,bo chwilami az czuje się zażenowana.
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 21:42   #9
mazena111
Rozeznanie
 
Avatar mazena111
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 989
Dot.: Chyba powinam zmienic mieszkanie?

Chyba w tej sytuacji jedyne wyjście to wyprowadzka.
__________________
maza

tkwi w każdym z nas...

"Nie sztuka mi się oprzeć,
sztuka zaakceptować"
mazena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 19:03   #10
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Chyba powinam zmienic mieszkanie?

Zdecydowanie wyprowadź się. Ważne jest, żeby czuć się dobrze w mieszkaniu, nie ma sensu się męczyć. Popytaj znajomych, może komuś się zwalnia pokój.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 10:10   #11
coffee_candy
Raczkowanie
 
Avatar coffee_candy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 458
Dot.: Chyba powinam zmienic mieszkanie?

[1=20e6ad78eac783f5bf2c2aa a836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb 026b9e;39603607]No widzisz,najbardziej chodź mi o to,że za bardzo interesują sie moim życiem, niby grają dobre koleżanki,którym zależy na przyjaźni .
A mojego zdania chyba nie biorą pod uwagę,toleruje te dziewczyny i się z nimi nie sprzeczam,ale nie będę udawała że darze je sympatią,po prostu mi te laski nie odpowiadają .
Może gdybyśmy doszły do jakiegoś porozumienia, dogadały się ..(bo mogłyby zapraszac swoich kolegów,np gdy mnie nie ma)? albo przynajmiej w nocy zachowywac się ciszej,bo chwilami az czuje się zażenowana.[/QUOTE]

Ty nie rozumiesz ich, one nie rozumieją Ciebie - wyprowadź się i już. Po co dłużej nad tym myśleć?
__________________
"So hit me with music!"

coffee_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 10:25   #12
Filifjonka
Raczkowanie
 
Avatar Filifjonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 290
Dot.: Chyba powinam zmienic mieszkanie?

Wyprowadzka to jedyne wyjście, nie ma się co zastanawiać
W tym czasie dość łatwo znaleźć mieszkanie, przynajmniej na pewno łatwiej niż na wakacjach, kiedy pojawią się wyniki rekrutacji. Ja kiedyś znalazłam właśnie w marcu fajny pokoik
Filifjonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 11:11   #13
ahoooj
Raczkowanie
 
Avatar ahoooj
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 326
Dot.: Chyba powinam zmienic mieszkanie?

Jeśli bardzo uprzykrza Ci mieszkanie z nimi, to się wyprowadź.
Ty jedna przeciwko im trzem.
Płacą z to mieszkanie tak samo jak Ty, więc ciężko dla nich będzie zmieniać się tylko i wyłącznie dla jednej współlokatorki, tym bardziej, że im jest z sobą dobrze. Nie możesz się wtrącać do ich życia, inaczej wyglądałaby sytuacja, jeśli miałabyś poparcie innych współlokatorów, ale musisz się pogodzić z tym, że w tej sytuacji jesteś sama i nikt Tobie nie pomoże. Wyprowadzając się, oszczędzisz sobie wielu stresów.

Edytowane przez ahoooj
Czas edycji: 2013-03-12 o 11:13
ahoooj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 19:27   #14
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 603
Dot.: Chyba powinam zmienic mieszkanie?

Już znalazłam dla siebie pokój. Wyprowadzam się za tydzień, i całe szczęście .

Chciały mnie namówic do zostania, bo same we trzy będą musiały płacic więcej za mieszkanie, może znajdą jakaś koleżankę dla siebie. Peszek.

Edytowane przez 20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Czas edycji: 2013-03-12 o 19:29
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.