Diamenty Choparda - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-26, 17:36   #1
Adeline
BAN stały
 
Avatar Adeline
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 330

Diamenty Choparda


Do perfumerii właśnie wchodzi Wish Pink Diamond Choparda. Opakowanie klasyczny chopardowski diament ( brylant ) tym razem w kolorze jasnego, subtelnego różu. Odkryłam go dzisiaj. Ciekawa jestem czy któraś z Wizażanek też już wąchała to cudo i co o nim sądzicie?Ja osobiście jestem pod wrażeniem.
Adeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 18:12   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Diamenty Choparda

Podpowiem, że nasza Hybris posiada już te perfumy od jakiegoś czasu, może zechce się z nami podzielić swym zdaniem
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 18:22   #3
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Diamenty Choparda

Pewnie, że zechce
Rzeczysiście mam Pink Diamond od jakiegoś czasu, ale nie powiem, żeby to była kompozycja na miarę klasycznego Wish. Nieskomplikowany zapach z owocowym początkiem, dalej rozwijający się kwiatowo, z wyraźną, różaną nutą. Może i by mnie powalił na kolana, gdyby nie fakt, że jest do złudzenia podobny do Stelli Sheer 2004, z tym, że brakuje mu świeżości, która jest w Stelli. Miły, przyjemny, ale tylko tyle. Z pewnością warto spróbować, ale przed kupnem radziłabym jednak trochę potestować, bo na przykład na mojej skórze jest niesamowicie nietrwały - niestety występuje tylko w wersji edt.
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 20:47   #4
Adeline
BAN stały
 
Avatar Adeline
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 330
Dot.: Diamenty Choparda

Cytat:
Napisane przez hybris
Pewnie, że zechce
Rzeczysiście mam Pink Diamond od jakiegoś czasu, ale nie powiem, żeby to była kompozycja na miarę klasycznego Wish. Nieskomplikowany zapach z owocowym początkiem, dalej rozwijający się kwiatowo, z wyraźną, różaną nutą. Może i by mnie powalił na kolana, gdyby nie fakt, że jest do złudzenia podobny do Stelli Sheer 2004, z tym, że brakuje mu świeżości, która jest w Stelli. Miły, przyjemny, ale tylko tyle. Z pewnością warto spróbować, ale przed kupnem radziłabym jednak trochę potestować, bo na przykład na mojej skórze jest niesamowicie nietrwały - niestety występuje tylko w wersji edt.
Dzięki Hybris Z tą nietrwałością masz rację. Byłam w Sephorze o 15 i popsikane Chopardem miejsce bardzo słabo pachnie, w porównaniu z pierwotnym efektem, właściwie nic nie czuć
Adeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 14:17   #5
roztoczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 165
Dot.: Diamenty Choparda

Ja przyznam się szczerze, do uczucia lekkiego rozczarowania tym zapachem. Moim zdaniem jest po prostu bardzo zwyczajny Należy do kategorii kwiatowo - owocowej, pachnie ładnie, ale nie ma w nim nic poruszającego, a nawet skłaniającego do powtórnych testów. Po głębszym zastanowieniu doszłam do wniosku, że będzie idealnie nadawał się dla zakłopotanych mężczyzn, nie do końca wiedzących, jaki zapach kupić swojej Pani Jest idealnie uniwersalny na prezent. Bo pachnie przecież ładnie, kwiatkami...
roztoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 14:32   #6
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Diamenty Choparda

Jest już u nas, ja mam próbkę od nieocenionej Hybris no i poiwem szczerze, że zaszokowało mnie to jak niewiele ma wspólnego z klasycznym Wishem, toż to zupełnie inna bajka... faktycznie, przypomina mi Stellę Sheer, różany ale słodszy, mniej orzeźwiający.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 15:41   #7
Sauvignon
Raczkowanie
 
Avatar Sauvignon
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 489
Dot.: Diamenty Choparda

Raczej rozczarowanie... Bardzo lubię Madness (miałam tylko próbkę), i jako że poszukuję nowego zapachu, pomyślałam, że może Chopard. Klasyczny Wish ciepły i intrygujący, chciałam testować dalej, niestety w obu Sephorach tester był wyczerpany. Spróbowałam więc różowego Wisha, i wydał mi się zbyt kwiatowo-owocowy. Nie odrzuca, ale nie pociąga. Może jeszcze spróbuję - skoro miałam cierpliwość do Promesse, która nie podobała mi się od razu...
Sauvignon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-16, 16:42   #8
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Diamenty Choparda

MNie zaciekawił wyglad flakonu. Czuję się lekko rozczarowana, bo myslałam, że będzie efektowniejszy. Kolor ma taki banalny, że w sumie i zapach tak mi się kojarzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Choparda Pink.jpg (14,4 KB, 15 załadowań)
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 18:19   #9
Adeline
BAN stały
 
Avatar Adeline
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 330
Dot.: Diamenty Choparda

Cytat:
Napisane przez roztoczanka
Ja przyznam się szczerze, do uczucia lekkiego rozczarowania tym zapachem. Moim zdaniem jest po prostu bardzo zwyczajny Należy do kategorii kwiatowo - owocowej, pachnie ładnie, ale nie ma w nim nic poruszającego, a nawet skłaniającego do powtórnych testów. Po głębszym zastanowieniu doszłam do wniosku, że będzie idealnie nadawał się dla zakłopotanych mężczyzn, nie do końca wiedzących, jaki zapach kupić swojej Pani Jest idealnie uniwersalny na prezent. Bo pachnie przecież ładnie, kwiatkami...
No właśnie tego się boję Przed Świętami zakłopotani ( trafnie to ujęłaś faceci będą je masowo kupować jak kiedyś Very Irrestible i Manię ( oczywiście nie starszą wersję). I to już troszkę mnie jednak zniechęca
Adeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 18:20   #10
Adeline
BAN stały
 
Avatar Adeline
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 330
Dot.: Diamenty Choparda

Cytat:
Napisane przez Adeline
No właśnie tego się boję Przed Świętami zakłopotani ( trafnie to ujęłaś faceci będą je masowo kupować jak kiedyś Very Irrestible i Manię ( oczywiście nie starszą wersję). I to już troszkę mnie jednak zniechęca
Jeszcze coś Słowo UNIWERSALNY to już chyba najgorsze co mogę
powiedzieć o zapachu. Uniwersalny czyli....absolutnie nie wyjątkowy, dla każdego i do bólu bezpieczny. Aż dreszcz przechodzi
Adeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 21:06   #11
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Diamenty Choparda

Mamo!!!!!!!!!


ratujcie ...

Wlasnie mam zalamke - kupila pink diamond chwilke temu. A jakze - w ciemno. Chciala zwykly wish - nie bylo, wzielam rozowe.

No owszem zachwycilam sie przez jakies 53 pierwsze sekundy...
Teraz to cudko jest na moim nadgarstku jakies 15 minut a mnie nie tylkoe, ze sie nie podoba ale ciagnie mnie na autentyczne WYMIOTY. kiedy tylko nadgarstek znajduje sie okolicy nosa jak czuje gule w przelyku...

Co w nim jest - przegladnelam nuty - normalne. Moze ze mna cos dzis nie tak... bo Paris Hilton Just Me kojarzy mi sie proszkiem do prania... milym proszkiem.

No tego choparda nie zniese...

Testowac dalej? w innej porze roku? dac komus? sprzedac? wymienic na wizazu jak bede w PL?

rady prosze o rady ;/
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-10, 21:33   #12
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Diamenty Choparda

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Mamo!!!!!!!!!


ratujcie ...

Wlasnie mam zalamke - kupila pink diamond chwilke temu. A jakze - w ciemno. Chciala zwykly wish - nie bylo, wzielam rozowe.

No owszem zachwycilam sie przez jakies 53 pierwsze sekundy...
Teraz to cudko jest na moim nadgarstku jakies 15 minut a mnie nie tylkoe, ze sie nie podoba ale ciagnie mnie na autentyczne WYMIOTY. kiedy tylko nadgarstek znajduje sie okolicy nosa jak czuje gule w przelyku...

Co w nim jest - przegladnelam nuty - normalne. Moze ze mna cos dzis nie tak... bo Paris Hilton Just Me kojarzy mi sie proszkiem do prania... milym proszkiem.

No tego choparda nie zniese...

Testowac dalej? w innej porze roku? dac komus? sprzedac? wymienic na wizazu jak bede w PL?

rady prosze o rady ;/
Hecate daj sobie jeszcze kilka dni na testowanie. Czasami pierwsze wrazenia sa hmm niedecydujace. Moze sie jeszcze przekonasz Ja tak mialam z Insolence (swoja droge wiem, ze nie cierpisz...), za 3 czy 4 razem doznalam olsnienia i teraz to jeden z moich ulubionych zapachow.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 21:42   #13
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Diamenty Choparda

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Hecate daj sobie jeszcze kilka dni na testowanie. Czasami pierwsze wrazenia sa hmm niedecydujace. Moze sie jeszcze przekonasz Ja tak mialam z Insolence (swoja droge wiem, ze nie cierpisz...), za 3 czy 4 razem doznalam olsnienia i teraz to jeden z moich ulubionych zapachow.
insolence mnie zabilo... mialam migrene roku.
Balabym sie przetestowac jeszce raz - jesli sie zdecyduje to na pewno nie na sobie.

Myslisz, ze z pink diamonda moze jeszcze cos byc?

Przewaznie perfumy, ktore mi nie pasuja wywoluja migrene - wymioty? to jakas nowosc...

zmywalam to z reki - siedzi wciaz diabelstwo trwale.

flakonu szkoda oj szkoda...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 21:49   #14
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Diamenty Choparda

hecate, wszystkie zaproponowane przez Ciebie opcje są OK Na pewno uda Ci się uszczęśliwić kogoś innego
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 21:57   #15
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Diamenty Choparda

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość

Przewaznie perfumy, ktore mi nie pasuja wywoluja migrene - wymioty? to jakas nowosc... .

ja tez miewam perfumiarskie migreny. Tak bylo po Women hugo Bossa i Donnie Karan Be delicious. Bol glowy, nudnosci, ogolnie spadek dobrego samopoczucia.....bleeeeee eeeeeee

a co do podchodzenia kilka razy do zapachu chociaz z poczatku Ci sie nie podoba to polecam Kiedys odrzucalo mnie od wszystkich ciezkich, mocnych, zdecydowanych zapachow. Pozniej przeszlam transformacje <dzieki Aaliyah ktora ''rozwinela'' troche moj nos> i teraz jestem pod wrazeniem niektorych perfum od ktorych niegdys az mnie wykrecalo
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 22:05   #16
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Diamenty Choparda

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
insolence mnie zabilo... mialam migrene roku.
Balabym sie przetestowac jeszce raz - jesli sie zdecyduje to na pewno nie na sobie.

Myslisz, ze z pink diamonda moze jeszcze cos byc?

Przewaznie perfumy, ktore mi nie pasuja wywoluja migrene - wymioty? to jakas nowosc...

zmywalam to z reki - siedzi wciaz diabelstwo trwale.

flakonu szkoda oj szkoda...
Szczerze - pink diamonda nie znam. Rowniez migreny nigdy po erfumach nie mialam, ale "co nagle to po diable" wiec daj sobie czas, a jesli sprawa jest beznadziejna to wyslij w swiat, niech pink diamond uszczesliwi kogo innego

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
ja tez miewam perfumiarskie migreny. Tak bylo po Women hugo Bossa i Donnie Karan Be delicious. Bol glowy, nudnosci, ogolnie spadek dobrego samopoczucia.....bleeeeee eeeeeee

a co do podchodzenia kilka razy do zapachu chociaz z poczatku Ci sie nie podoba to polecam Kiedys odrzucalo mnie od wszystkich ciezkich, mocnych, zdecydowanych zapachow. Pozniej przeszlam transformacje <dzieki Aaliyah ktora ''rozwinela'' troche moj nos> i teraz jestem pod wrazeniem niektorych perfum od ktorych niegdys az mnie wykrecalo
Dziekuje Uwielbiam jak mi kadza Czuje sie odpowiedzialna za Twoje perfumiarskie nawrocenie
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 22:28   #17
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Diamenty Choparda

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
hecate, wszystkie zaproponowane przez Ciebie opcje są OK Na pewno uda Ci się uszczęśliwić kogoś innego
jak cos bedzie piekny prezent dla mamy
chciala perfumy

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
ja tez miewam perfumiarskie migreny. Tak bylo po Women hugo Bossa i Donnie Karan Be delicious. Bol glowy, nudnosci, ogolnie spadek dobrego samopoczucia.....bleeeeee eeeeeee

a co do podchodzenia kilka razy do zapachu chociaz z poczatku Ci sie nie podoba to polecam Kiedys odrzucalo mnie od wszystkich ciezkich, mocnych, zdecydowanych zapachow. Pozniej przeszlam transformacje <dzieki Aaliyah ktora ''rozwinela'' troche moj nos> i teraz jestem pod wrazeniem niektorych perfum od ktorych niegdys az mnie wykrecalo
Bede testowac...
Be delicious cie zabilo? tozto zapach bajka chyba najmniej inwazyjny zapach ever uwielbiam latem

ah oswajac zapachy czesto mi sie zdarza i czasem udaje - ale to moze byc przypadek beznadziejny przez jeden skladnik, ktorego rozszywrowac nie moge ale kreci mi w nosie i zoladkiem rzuca...

a taka ladna roza poczatkowo byla...


pocieszam sie tym, ze do tamtego miesiaca Light Blue (wiem wiem ) tez mnie dobijalo i migrenowalo a teraz lubie bardzo...
I fendi mnie w migreny wpedzal - ale tylko moca, bo zapach podobal mi sie od 1szego niucha...

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Szczerze - pink diamonda nie znam. Rowniez migreny nigdy po erfumach nie mialam, ale "co nagle to po diable" wiec daj sobie czas, a jesli sprawa jest beznadziejna to wyslij w swiat, niech pink diamond uszczesliwi kogo innego


sprawdze go jeszcze - troche sie boje ale nie poddam go tak latwo...
Czy zmeczenie moze wplynac na odbior zapachu?
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 00:10   #18
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Diamenty Choparda

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Dziekuje Uwielbiam jak mi kadza Czuje sie odpowiedzialna za Twoje perfumiarskie nawrocenie
a w nagrode, dedykuje Ci mojego tysiecznego posta



Hecate niew wiem co jest z Be delicious, ze mam po nich migrene.....ogolnie na pierwszy, drugi i pare nastepnych razow zapach mi sie podobal. Ale jak juz przyszlo do spotkania pierwszego stopnia i noszenia go na sobie to ciezko to trawilam.

Najciekawsze jest to, ze odziedziczylam go po mojej siostrze ktora oddala mi go dokladnie z tego samego powodu. Teraz DK poszla w rece kuzyneczki meza

ale za to rehabilituje sie wobec Donny Karan wielkim sentymentem i miloscia do DKNY

hecate - KTORE FENDI?????
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 00:12   #19
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Diamenty Choparda

bezsennosc?

klasyczne Fendi



co do Be Delicious to jak juz pisalam lubie, ale jest se taki zapach jeden Tommy Girl - uo tego to pasjami nienawidze. To sa perfumy numer jeden na czarnej liscie do odstrzalu.

mialam, prawie zemdlalam od nich na uczelni, oddalam siostrze, ta babci...

nikt ich u mnie nie polubil, ja to nawet na innym nie trawie a wyczuwam w lot...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-12, 20:47   #20
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Diamenty Choparda

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
jsprawdze go jeszcze - troche sie boje ale nie poddam go tak latwo...
Czy zmeczenie moze wplynac na odbior zapachu?
Wg. mnie moze. Napisz jak ida Ci kolejne testy

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
a w nagrode, dedykuje Ci mojego tysiecznego posta
Czuje sie zaszczycona . Gratuluje 1000-go posta!
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 20:49   #21
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Diamenty Choparda

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Wg. mnie moze. Napisz jak ida Ci kolejne testy
dalej rzygam
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 20:51   #22
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Diamenty Choparda

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
dalej rzygam
Czyli co? Uszczesliwisz Mame?
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 20:53   #23
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Diamenty Choparda

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Czyli co? Uszczesliwisz Mame?

na 90%

ale mam miesiac na podjecie decyzji
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 20:55   #24
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Diamenty Choparda

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
na 90%

ale mam miesiac na podjecie decyzji
W takim razie radze zrobic z tydzien przerwy i wtedy sprobowac A w razie czego wydasz w dobre rece - najlepsze
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 01:31   #25
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Diamenty Choparda

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
bezsennosc?

klasyczne Fendi



co do Be Delicious to jak juz pisalam lubie, ale jest se taki zapach jeden Tommy Girl - uo tego to pasjami nienawidze. To sa perfumy numer jeden na czarnej liscie do odstrzalu.

mialam, prawie zemdlalam od nich na uczelni, oddalam siostrze, ta babci...

nikt ich u mnie nie polubil, ja to nawet na innym nie trawie a wyczuwam w lot...

ehm...dzisiaj tez nie spie ale to nie bezsennosc, tylko wolny laptop Moj mezulek po calych dniach ''lapie okazje'' i nie mam okazji dostac sie do kompa


a co do tematu: Tommy Girl mi sie podoba a co do fendi, to jezeli to ten w zoltym opakowaniu Fendi-Fendi to jest to faworyt mojej mamy. Sama jej go kupuje w Uk, ale szczerze nienawidze!!!!! naprawde to skrajny przypadek jak dla mnie. Jezeli tylko znajde sie ok.5metrow od mamy mdli mnie jak cholerka............:/ to ten?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fendi.jpg (8,5 KB, 0 załadowań)
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 10:20   #26
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Diamenty Choparda

Ten Aniu )))) dokladnie ten :
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.