Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-24, 20:29   #1321
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Dzięki za odpowiedzi dziewczyny Tego, że są zabite to ja jestem pewna Jeszcze nigdy mi nie urosły.
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 20:52   #1322
Ysabell6
Raczkowanie
 
Avatar Ysabell6
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 46
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez YouMadeMyDay Pokaż wiadomość
Hm..myślę, że było około 100ml. Mam nadzieję, że nie za mało i nawiedziły mnie "tylko" jakieś wzdęcia
To może było za mało spróbuj nalać tak do 3/4 szklanki.

Cytat:
Napisane przez czarnaaa33 Pokaż wiadomość
Ja tak samo-wstaję i od razu zabijam dziady. A drożdże staram się teraz kupować na mieście, gdzie mnie nie znają, bo w moim osiedlowym to juz dziwnie sie patrza jak co dziennie /co drugi dzień/ kostkę drożdży kupuję. A ostatnio zabrakło i mąż w sklepie zaczął głośno komentować, że pewnie im wszystkie wypiłam. Wiem, że raczej panie nie pomyslały sobie, że ja codziennie piekę drożdżowe ciasta, ale żeby tak od razu przy ludziach wydać mnie z nałogiem?!
Może pomyślały, że żartuje

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
Przyłączam się!
Zaraz wypije 2 kubeczek.
Wprawdzie mąż patrzy na mnie jak na wariatkę, ale co tam
Cytat:
Napisane przez Rozena Pokaż wiadomość
Witam Was
Trochę mi zajęło zanim przeczytałam cały wątek ale dałam radę.
Dzisiaj wypiłam swój pierwszy kubek drożdży i jestem zdeterminowana żeby pić je przez następne 3 miesiące codziennie.
Pozdrawiam Was !
Witamy w klubie

Cytat:
Napisane przez xsylax Pokaż wiadomość
Robię tak ale np. wyślą mi maila a potem wchodzę na stronie i nie ma Towar widmo ;/ Ale teraz musze sie wstrzymać trochę z zakupem bo kasy nie mam
No ja ost chciałam na zapas kupić ale też z kaską licho
Ysabell6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 21:00   #1323
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
ja zawsze piję na zimno. Zabiję, potem o nich zapomnę, później w nocy sobie przypominam i piję
Moje też przeważnie trochę stoją bo przeważnie nie chce mi się chodzić do kuchni w tą i spowrotem i stoją sobie aż sobie o nich przypomnę albo wybieram się do toalety to wtedy przy okazji je zgarniam
Cytat:
Napisane przez Ysabell6 Pokaż wiadomość


No ja ost chciałam na zapas kupić ale też z kaską licho
A miałaś już kiedyś? Bo ja jeszcze nie i jestem ciekawa jak z zapachem i wydajnością
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 21:24   #1324
angeloos069
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 35
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Piję drożdże ok. 10 dni Wciąż ledwo przechodzą mi przez gardło, ale na szczęście nie ma żadnych wyprysków, ani nic Teraz tylko czekać na efekty!
angeloos069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 22:38   #1325
Ysabell6
Raczkowanie
 
Avatar Ysabell6
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 46
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
a one przez godzine ci nie wykipia.?
A ile drożdży dajesz jednorazowo?

Cytat:
Napisane przez xsylax Pokaż wiadomość
A miałaś już kiedyś? Bo ja jeszcze nie i jestem ciekawa jak z zapachem i wydajnością
Właśnie jestem w trakcie pierwszej buteleczki. Zapach przypomina mi trochę perfumy jakich dziadek używał więc nawet miło mi się kojarzy
A dziewczynom czytałam, że starcza jedna butelka na jedną kurację czyli jakieś 3 tyg i mi chyba też tak wyjdzie. Nie wiem tylko co potem, czy znowu Jantar czy może Aloes.....
Ysabell6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 22:51   #1326
beautystyleandme
Zadomowienie
 
Avatar beautystyleandme
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 108
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
aaa :P no bo ja mialam tak ze mi do gory szly.. wiec nie rozumiem czemu tak robily jak je zostawilam na pol godziny
Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
omg. to najlepiej zalac i poczekac az zimne. i jak nie beda szly do gory to pic.? to ja kurcze nie raz zle robilam ach joo
Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
wiec postanowilam bede pic na zimno
jej.. niunia.. przeraziłam się jak to przeczytałam..
nie ma znaczenia czy pijesz na zimno czy ciepło... chodzi o to żeby je zabić.. zalewasz wrzątkiem (ja zalewam 1/3 kubka na 1/3 kostkę- ale jeśli ktoś sie boi to niech zalewa nawet 1/2 kubka)
Niunia.. jeśli drożdże Ci rosną czy to po 15 minutach 30... nawet godzinie.. to znaczy że nie są zabite. Uważaj bo tego nie można pić.
U mnie coś takiego nigdy nie miało miejsca. Zalewam wrzątkiem, mieszam do CAŁKOWITEGO rozpuszczenia, przykrywam na minimum 15 minut i piję.
beautystyleandme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 23:27   #1327
karolowanka
Rozeznanie
 
Avatar karolowanka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 679
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez beautystyleandme Pokaż wiadomość
jej.. niunia.. przeraziłam się jak to przeczytałam..
nie ma znaczenia czy pijesz na zimno czy ciepło... chodzi o to żeby je zabić.. zalewasz wrzątkiem (ja zalewam 1/3 kubka na 1/3 kostkę- ale jeśli ktoś sie boi to niech zalewa nawet 1/2 kubka)
Niunia.. jeśli drożdże Ci rosną czy to po 15 minutach 30... nawet godzinie.. to znaczy że nie są zabite. Uważaj bo tego nie można pić.
U mnie coś takiego nigdy nie miało miejsca. Zalewam wrzątkiem, mieszam do CAŁKOWITEGO rozpuszczenia, przykrywam na minimum 15 minut i piję.
trzeba po prostu pamiętac, żeby średnia temperatura powstałego napoju wynosiła co najmniej 70 stopni C, bo podobno w takiej temperaturze drożdże giną.
Nie można zalac drożdży zbyt małą ilością wody, polecam wyjąc drożdże z lodówki kilkanaście minut przed ich zalaniem.
Ja zalewam 1/3 kostki drożdży (30 g) 180 ml wody i wtedy mam pewnośc, że zostały zabite.
niunia, jeżeli nie zabijesz drożdży to nie ma znaczenia, czy pijesz je ciepłe czy zimne, bo one nie mogą już urosnąc. Jeżeli po odstawieniu się spieniły (w wyraźnym stopniu) to znaczy, że nie zostały zabite. A to, że wypijesz je, zanim to zauważysz, na pewno nie rozwiązuje problemu, bo żywe drożdże w organizmie są pasożytami.

Edytowane przez karolowanka
Czas edycji: 2011-11-24 o 23:50
karolowanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 23:41   #1328
zua
Wtajemniczenie
 
Avatar zua
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 364
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Ja 40g zalewam 200 ml wrzącej wody
Próbowałam wcześniej odczekać, aż woda trochę ostygnie, jak tu radziłyście, ale później źle się czułam... I teraz wrzątkiem je traktuje tylko
zua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 06:51   #1329
Kamila Ce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 21
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

ja biorę pół kostki, na duży kubek mleka
mleka oczywiście takie prawie gotujące się (potwierdzam, piana się robi)

ale na początku też zdarzały mi się wpadki
drożdże trzeba się nauczyć robić, potem już się robi na oko i jest si

a wiecie, że mi po drożdżach przestało się robić sianko i bardziej kręcą się włoski?
Kamila Ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 07:53   #1330
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Dziewczynki niedawno zalałam moje drożdże i na wierzchu jest taka delikatna pianka, ale drożdże nie rosną w ogóle, a minęło już 15 minut. Mam nadzieję, że je zabiłam, co ? Pierwszy raz mi się ta pianka zdarzyła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00948.jpg (31,5 KB, 37 załadowań)
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.



Edytowane przez smutna_dziewczyna
Czas edycji: 2011-11-25 o 08:03
smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 07:54   #1331
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

3 kubeczek - kurcze smakują mi
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 08:05   #1332
ania smerfetka
Raczkowanie
 
Avatar ania smerfetka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 325
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Dziewczynki niedawno zalałam moje drożdże i na wierzchu jest taka delikatna pianka, ale drożdże nie rosną w ogóle, a minęło już 15 minut. Mam nadzieję, że je zabiłam, co ? Pierwszy raz mi się ta pianka zdarzyła.
Jak nie rosną to wszystko jest w porządku. Mi też się czasem tak robi.
__________________
Piłam pokrzywę i drożdże.
Olejuję włosy od 30.08.2011
Stosuję pielęgnację a'la CG, choć jestem SG
Owsiankę jem regularnie od 10.10.2011
Od zawsze się ODCHUDZAM
ania smerfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 08:22   #1333
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Ysabell6 Pokaż wiadomość
A ile drożdży dajesz jednorazowo?



Właśnie jestem w trakcie pierwszej buteleczki. Zapach przypomina mi trochę perfumy jakich dziadek używał więc nawet miło mi się kojarzy
A dziewczynom czytałam, że starcza jedna butelka na jedną kurację czyli jakieś 3 tyg i mi chyba też tak wyjdzie. Nie wiem tylko co potem, czy znowu Jantar czy może Aloes.....
1/3 kostki daje. ja wlasnie wole je zalac wrzatkiem i poczekac az beda zimne by miec pewnosc ze je zabilam. a nie ta pewnosc bym miala jak juz beda wypite rozumiecie.?
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 08:38   #1334
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Wypilam wczoraj 14 kubek powoli sie przyzwyczajam do tego smaku, ale nadal nie mogę powiedzieć, ze mi smakują
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 09:22   #1335
Rozena
Raczkowanie
 
Avatar Rozena
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 228
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Drugi kubek za mną. Tym razem mną nie wstrząsnęło
__________________
Rozena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 09:42   #1336
YouMadeMyDay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 32
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

5 kubek za mną! Stwierdzam, że z bananem oczywiście dużo lepsze, ale nie chce mi się takiej mikstury przygotowywać, więc wypijam drożdżyki z wodą duszkiem i po bólu
YouMadeMyDay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 10:14   #1337
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

hej, norlamnie dziewczyny podziwiam Was ale chcialabym tez i siebie....tylko aktualnie wlacze z pryszczami na brodzie i boje sie ze po drozdzach wszystki mi wroci....no i wlosy. myslicie ze naprawde warto je pic? po jakim czasie widac efekty?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 10:18   #1338
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Wypilam wczoraj 14 kubek powoli sie przyzwyczajam do tego smaku, ale nadal nie mogę powiedzieć, ze mi smakują
poczatki najgorsze
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 11:23   #1339
OlilkaCQE
Zadomowienie
 
Avatar OlilkaCQE
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 703
GG do OlilkaCQE
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Siedzę w pracy i powiem Wam, że ... napiłabym się drożdży !

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
hej, norlamnie dziewczyny podziwiam Was ale chcialabym tez i siebie....tylko aktualnie wlacze z pryszczami na brodzie i boje sie ze po drozdzach wszystki mi wroci....no i wlosy. myslicie ze naprawde warto je pic? po jakim czasie widac efekty?
Moim zdaniem warto Piję drożdże od 8.11 i niemal natychmiast widzę efekty. Paznokcie zazwyczaj miękkie, rozdwajające się i łamliwe, są mocne, włosy są błyszczące i miękkie - na wzrost jeszcze czekam wiadomo nic od razu . Cera też jakby lepsza.
Na początku picia miałam odruch wymiotny :/ zatykanie nosa itp. Ale po 4 kubku jakby ręką odjął ! Wręcz zaczęły mi smakować
Także sądzę, że warto spróbować Ja jestem zachwycona efektami jakie drożdże dały moim paznokciom więc naprawdę jestem zmotywowana do dalszego picia i polecam
OlilkaCQE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 11:30   #1340
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
nie wiem w jakim jesteś wieku ( im młodsza jeteś tym niższy), ale norma na tsh jest bardzo zawyżona.
Mi endokrynolog dąży do wyniku 1-2.
Radzę się przejść do endokrynologa.
Mam 23 lata. właśnie pisałam, że granica normy jest do 4, 20, ja mam 4, 25 więc niby przekoczone o 0, 05, dlatego nie dostałąm żadnych wytycznych co dalej z tym robić. Swoją drogą wizyta u tej lekarki trwałą może 1 min i miałam wrażenie że mnie olała zwyczajnie, nawet nie słuchała co do niej mówię..... nie wiem, czy iść do innwego lekarza z tym, bo włosy jak leciały tak lecą.
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 11:35   #1341
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
Mam 23 lata. właśnie pisałam, że granica normy jest do 4, 20, ja mam 4, 25 więc niby przekoczone o 0, 05, dlatego nie dostałąm żadnych wytycznych co dalej z tym robić. Swoją drogą wizyta u tej lekarki trwałą może 1 min i miałam wrażenie że mnie olała zwyczajnie, nawet nie słuchała co do niej mówię..... nie wiem, czy iść do innwego lekarza z tym, bo włosy jak leciały tak lecą.
ja mialam .4.80 a mam teraz po 2 latach 1.88
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 11:43   #1342
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

u mnie bodajże 19 kubek do wszystkiego można się przyzwyczaić
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 12:18   #1343
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

No ja też juz po 18 kubku mogę stwierdzić, że nie muszę zatykac nosa jak je piję. Myślę, że za 2 miesiące nawet sie polubimy

Ja drożdże zalewam sobie zaraz jak wstanę i piję letnie na pusty żołądek tuż przed śniadaniem. Nie mam żadnych sensacji żołądkowych, nie mam wysypu, natomiast mam wrażenie, że nie przyspiesza mi się porost wlosów. Ale zobaczymy podczas mierzenia.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:13   #1344
OlilkaCQE
Zadomowienie
 
Avatar OlilkaCQE
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 703
GG do OlilkaCQE
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Rozena Pokaż wiadomość
Drugi kubek za mną. Tym razem mną nie wstrząsnęło
istnieje prawdopodobieństwo, że za jakiś czas nawet Ci posmakują
OlilkaCQE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:22   #1345
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Idę zalać drożdże
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:44   #1346
Rozena
Raczkowanie
 
Avatar Rozena
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 228
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez OlilkaCQE Pokaż wiadomość
istnieje prawdopodobieństwo, że za jakiś czas nawet Ci posmakują
Może tak być
__________________
Rozena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 15:01   #1347
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

u mnie jest już ciut lepiej
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 16:27   #1348
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Dziewczynki niedawno zalałam moje drożdże i na wierzchu jest taka delikatna pianka, ale drożdże nie rosną w ogóle, a minęło już 15 minut. Mam nadzieję, że je zabiłam, co ? Pierwszy raz mi się ta pianka zdarzyła.
Też mam taką piankę czasem, ale zawsze zalewam wrzącym mlekiem więc nie ma szans abyśmy piły niezabite


A u mnie 12 kubek.


Dziewczyny - czy w mikrofalówce mleko mogę zagotować do 100*C tak jak gotuję w garnku?
Po prostu nudzi mi się już codzienne szorowanie garna po gotującym się, wrzącym mleku

I zastanawiam się czy jak wstawię szklankę z mlekiem do mikrofalówki to czy się tam zagotuje do tych conajmniej 80*C które zabija drożdże ..
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 17:25   #1349
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
No ja też juz po 18 kubku mogę stwierdzić, że nie muszę zatykac nosa jak je piję. Myślę, że za 2 miesiące nawet sie polubimy

Ja drożdże zalewam sobie zaraz jak wstanę i piję letnie na pusty żołądek tuż przed śniadaniem. Nie mam żadnych sensacji żołądkowych, nie mam wysypu, natomiast mam wrażenie, że nie przyspiesza mi się porost wlosów. Ale zobaczymy podczas mierzenia.
ja tez mam takie wrazenia. przez dwa miesiace 2 cm.? cos tu nie gra
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 18:10   #1350
monak89
Raczkowanie
 
Avatar monak89
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

ja wypinam pupke po kopa - dziś nie piję drożdży. nie chce mi się, nie mam ich w domu, nie wychodzę bo się źle czuję, a nie ma mi kto kupić.
ech.

ale są bardzo duże postępy, już pijam nawet bez banana
__________________
wrzesień: oleje
lniany - pestki winogron - oliwa z oliwek - sezamowy - arachidowy - oliwka BD - rycynowy
kokos-.
olejek himalaya - .

słodkie migdały - end.
oliwka hipp - end.

drożdże-tran-seboradin
hh 220'
monak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.