Mój facet zażywa sterydy? (Tamoxifen egis, LK-metanolon) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-30, 21:41   #1
Ivonka0705
Raczkowanie
 
Avatar Ivonka0705
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wien (Austria)
Wiadomości: 43
Unhappy

Mój facet zażywa sterydy? (Tamoxifen egis, LK-metanolon)


Leki znalazłam między ubraniami w szafie, w opakowaniu bez etykiety. W środku było kilka tabletek z etykietą Tamoxifen egis oraz luzem tabletki z sygnaturą LK (bez opakowania). Wzbudziło to moje podejrzenia, bo leki trzymamy w jednym miejscu a nie między ubraniami...to juz wydało mi sie dziwne dlatego poszperałam w sieci i wyczytałam, że to STERYDY.
Ktoś się zna? To groźne?

Wszystko by się zgadzało, bo kiedyś był temat, że jego kolega proponował mu sterydy ale on ponoc odmówił. Teraz od ok. 1.5 miesiąca nie chodzi na siłownie, nie mówi dlaczego, nawet jak pytam, no i teraz znalazłam te tabletki. Nie wiem co myśleć.

Mam nadzieję, że znajdą się tu osoby związane z fitnessem/kulturystyką i napiszą mi coś więcej (fachowo).

dzięki.pozdrawiam
Ivonka0705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 10:25   #2
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mój facet zażywa sterydy? (Tamoxifen egis, LK-metanolon)

Współczuję i nie wiem za bardzo co doradzić. Z jednej strony warto byłoby pogadać na spokojnie, ale chłopak pewnie powie, że to nie jego tylko kolegi, że nie bierze itd a jak będzie chciał się dalej faszerować sterydami to zacznie je po prostu lepiej chować a że to niebezpieczne i ma masę skutków ubocznych wie chyba każdy...
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 18:32   #3
Flavis
Raczkowanie
 
Avatar Flavis
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 396
Dot.: Mój facet zażywa sterydy? (Tamoxifen egis, LK-metanolon)

Myślę, że prócz poczytania o samych lekach w internecie to warto takie pytanie skierować na forum sportowym/kulturystycznym. Tam zapewne szybciej otrzymasz odpowiedzi od ludzi, którzy się na tym znają.
Flavis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 19:32:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.