Z zimy na jesień, da się? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-25, 14:49   #1
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547

Z zimy na jesień, da się?


Jestem typowa zima, jednak marzą mi się rude włosy, myślicie, że dało by radę? Jeśli tak to jaki odcień by pasował?
Włosy mam naturalnie b.ciemny brąz trochę go jeszcze przyciemniam, bo w chłodniejszych i ciemniejszych uważam, że mi lepiej. Jednak, może w jakimś odcieniu czerwieni jakoś bym wyglądała? Mam włosy do pasa, raczej cienkie, zdecydowanie proste, niepodatne na żadne układanie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (15,8 KB, 349 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1d.jpg (32,4 KB, 331 załadowań)
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 15:48   #2
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Z zimy na jesień, da się?

moim zdaniem źle robisz, że farbujesz się na czarno. czerń, a ciemny brąz to spora różnica, przede wszystkim ciemny brąz to zupelnie inna gama niż czerń.
kolor brwi kłóci się z kolorem włosów, wyglądasz w tym kolorze trochę blado..
poza tym czerń jest płaska, bez refleksów, kolor ten zawsze wygląda sztucznie. Naprawdę na twoim miejscu wróciłam bym do naturalnego.. co do czerwieni...no cóż,, skoro musisz.. ładna z Ciebie dziewczyna, nie wiem czy jest sens się oszpecać
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 16:03   #3
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Z zimy na jesień, da się?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
moim zdaniem źle robisz, że farbujesz się na czarno. czerń, a ciemny brąz to spora różnica, przede wszystkim ciemny brąz to zupelnie inna gama niż czerń.
kolor brwi kłóci się z kolorem włosów, wyglądasz w tym kolorze trochę blado..
poza tym czerń jest płaska, bez refleksów, kolor ten zawsze wygląda sztucznie. Naprawdę na twoim miejscu wróciłam bym do naturalnego.. co do czerwieni...no cóż,, skoro musisz.. ładna z Ciebie dziewczyna, nie wiem czy jest sens się oszpecać
Raczej ten mój naturalny ciemny brąz to wygląda jak spłowiała czerń, tzn farbuje włosy gdzieś co 2 miesiące, bo odrostów praktycznie nie widać, tylko pod mocne światło. Do tego uzywam farby na 25 myć i ona sie nierównomiernie wypłukuje, wiec takie pasemka jakby się robią. Czerń tak czarno wygląda tylko w takim oswieleniu jak to foto, na słońcu różne kolory z niej wychodzą.

Właśnie z brwiami mam problem, bo mam włoski na brwiach idealnie czarne, tylko rzadkie, tu mam pomalowane brązową kredka i z bliska mi sie odznacza kredka od koloru włosków na brwiach, grafitowa też jest za jasna, najlepiej wygląda czarny cień, ale z tym łatwo przedobrzyć.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 21:06   #4
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: Z zimy na jesień, da się?

ja mam czarne brwi i wyglądają naprawde na czarne, hehe tzn.widac je nawet z daleka Twoje są naprawde jasne i nie wygląda to za fajnie.. chciałabys byc jesienia, wiec moze powinnas sie troszke opalic? zmienic odcienie makijazu np. na złoto-zielone. Najpierw radziłabym Ci wypróbowac np. złoty brąz na włosach, jesli bedziesz zadowolona mozesz isc stopniowo dalej w inne cieplejsze odcienie, choc na razie nie wyobrazam sobie Ciebie w rudosci
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 23:13   #5
amelia12101992
Raczkowanie
 
Avatar amelia12101992
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 75
Dot.: Z zimy na jesień, da się?

hmmm... niech sie wypowie na ten temat jakaś specjalistka, ale
jak sama pewnie wiesz Pani Zima jest chłodnym typem urody a Pani Jesień ciepłym, więc wogóle ze soba nie współgrają..
można by tam kombinować może jakim podtypem Zimy jesteś, a są 3 ale ja sie na tym za bardzo nie znam..
w każdym bądź razie, Głęboka Jesień, którą ja jestem ( tak sie niedawno dowiedziałam dzięki wizażowi i kochanej osobie GretaKredka )
chyba ma pewne cechy Głebokiej Zimy, ale jednak Zima jest zimna, a Jesień ciepła...
a jeśli twoja skóra ma nute różową, co jest powszechne w zimnych typach urody, to czerowny kolor tylko to podkreśli i będzie wyglądać to groteskowo
nie wiem, może są odcienie rudego "zimne" (?) choć to raczej niemożliwe, bo przecież to najbardziej ciepły kolor..
także, jeśli nie szkoda Ci włosów próbuj, ale jednak odradzam

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

a jesteś pewna, że jesteś zima?
w sumie to ja sie na tym nie znam, ale masz ciepły kolor tęczówki
najważniejsze to określić czy Twoja skóra wpada w żółć czy róż..
poszukaj w wątkach pytań pomocnych w określeniu typu urody
__________________
Na nocnym stoliku stała szklanka z wodą. Podniósł ją.
- Większość znanych mi kobiet przypomina tę szklankę wody. Ty jesteś morzem.


amelia12101992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 07:48   #6
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Z zimy na jesień, da się?

Cytat:
Napisane przez tigiii Pokaż wiadomość
ja mam czarne brwi i wyglądają naprawde na czarne, hehe tzn.widac je nawet z daleka Twoje są naprawde jasne i nie wygląda to za fajnie.. chciałabys byc jesienia, wiec moze powinnas sie troszke opalic? zmienic odcienie makijazu np. na złoto-zielone. Najpierw radziłabym Ci wypróbowac np. złoty brąz na włosach, jesli bedziesz zadowolona mozesz isc stopniowo dalej w inne cieplejsze odcienie, choc na razie nie wyobrazam sobie Ciebie w rudosci
Moje brwi są jasne, no sorry, ale chyba na tych zdjęciach tak wyszły, czuje się idiotycznie jak muszę udowadniać, że nie jestem wielbłądem, jednak wrzucę dodatkowe zdjecia moich brwi, jeśli to wg Was nie jest kolor czarny, to obiecuje iść do okulisty Moje brwi bez makijażu na foto.

Jesień ma jasna skórę, raczej się zastanawiam, czy nie byłabym za ciemna na rude włosy. Wszystkie naturalne rudzielce, które ja znam mają wprost biała skórę, jak dla mnie opalenizna i rude włosy to okropne połączenie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00200.jpg (38,8 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (60,2 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00202.jpg (40,8 KB, 64 załadowań)
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 14:53   #7
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Z zimy na jesień, da się?

a ja mam pytanie z innej beczki.... piszesz, że włosy masz cienki i do pasa. Nie boisz się, że rozjaśnienie ich (i to bardzo mocne, bo żeby dojść do rudego musisz najpierw rozjaśnić do blondu) Ci je po prostu zniszczy? Poza tym po rozjaśnianiu ruda farba będzie Ci się bardzo szybko wypłukiwać i będziesz musiała farbować co 2-3 tygodnie. Piszę to wszystko bo jakieś 2 lata temu zrobiłam dokładnie to co Ty z czarnego - rudy i do tej pory żałuję. Po pół roku i tak wróciłam do czerni.
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 16:27   #8
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Z zimy na jesień, da się?

Jesteś naprawdę śliczna (zawsze zazdrościłam Zimom).

Ogólnie wychodzę z założenia, że te wszystkie typy i podtypy oraz barwy ściśle do nich przypisane są mocno kontrowersyjne. Jeżeli ktoś się dobrze czuje w danej kolorystyce, to dlaczego by nie spróbować (zapewne zostanę za to stwierdzenie zlinczowana).
Ktoś sobie kiedyś wymyślił, że ma być tak i tak, a wszyscy się do tego stosują, nie zawsze z powodzeniem. Ja powinnam fantastycznie wyglądać w brązach i pomarańczach, a czuję się w nich jak trup, więc odpuszczam.
Osobiście znam parę osób, które wbrew wszelakim zasadom funkcjonują opierając się o barwy typów zupełnie im przeciwnym.
Więc jeżeli czujesz, że czas na "Jesień", to ja jestem za. Myślę, że fajnie byś wyglądała w jakiś czerwieniach (w odcieniach miodowych czy pomarańczowych jednak nie za bardzo Cię widzę), wiadomo wtedy jednak trzeba by było trochę zniwelować różowe tony cery, no a to się wiąże z lekką tapetą :/
Na niekorzyść zmiany "jesiennej" najbardziej przemawia faktyczne zniszczenie włosów... pozdrawiam i ciekawa jestem, co wymyślisz
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 18:14   #9
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Z zimy na jesień, da się?

ja nosiłam 8 lat czarny zrobilam dekoloryzacje o 3 tony potem walnelam sobie lorealem czekolada z rozjasniaczem i wygladam tak mi sie podoba i farbuje nia juz 2 rok srpobuj najpierw brazu,potem czekolada,a ewentualnie kolejny to rudy zrob delikatna henne,ale grafitowa proszkowa nie czarna bedziesz wygladac bosko slicznas i powaga zrzucaj czerń jak najszybciej nie boj sie zmian
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 113.jpg (153,2 KB, 154 załadowań)
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 18:49   #10
marychaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar marychaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomości: 192
Dot.: Z zimy na jesień, da się?

Cytat:
Napisane przez Depresja2010 Pokaż wiadomość
ja nosiłam 8 lat czarny zrobilam dekoloryzacje o 3 tony potem walnelam sobie lorealem czekolada z rozjasniaczem i wygladam tak mi sie podoba i farbuje nia juz 2 rok srpobuj najpierw brazu,potem czekolada,a ewentualnie kolejny to rudy zrob delikatna henne,ale grafitowa proszkowa nie czarna bedziesz wygladac bosko slicznas i powaga zrzucaj czerń jak najszybciej nie boj sie zmian
Masz sliczny kolor wlosow ! ;D


narjia : slicznas !
__________________
' Bez popełniania błędów człowiek nie był by człowieczy. '


Razem od : 11.11.2009

Dieta nielaczenia.
Jest: 72.....
Bedzie: 58.....
marychaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 01:15   #11
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Z zimy na jesień, da się?

autorko, na tych zdjęciach widać, że brwi nawet jeśli mają czarny kolor, to jeszcze nic nie znaczy. masz cienkie delikatne włoski, przez co te brwi wcale aż takie ciemne nie są jak uważasz. powiedzialabym że mi się raczej rzuca w oczy trochę grafit, trochę brąz, a nie czerń. Ty chyba jeszcze naprawdę czarnych i mega wyraźnich brwi nie widziałaś pomalowałaś te brwi henną na czarno? chyba tak, bo jakoś kłóci mi się kolor brwi z oczami z wlosami...
jakbys miala takie jak Megan Fox, to moglabys mowic że są naprawdę ciemne.

Depresja 2010 na zdjęciu ma cudowny kolor- i w takim czymś ja bym Cię widziała- pięknie skomponowałby się ten kolor z tęczówką oka.
brwi pomalowałabyś henną ciemny brąz i gra gitara.

druga sprawa, temperatura barwowa zdjęć-jest bardzo zimna, stąd możemy mieć zaburzony obraz tego co widzimy. jesli moglabys wkleić choc po jednym zdjęciu:
-zrobione w świetle lampy w pomieszczeniu z odleglosci okolo 1.5-2 metry
-na zewnątrz bez lampy, ale pilnuj zeby balans nie poleciał w zimne tony.


---------- Dopisano o 02:15 ---------- Poprzedni post napisano o 02:12 ----------

mialam na myśli "w świetle lampy, ale błyskowej, nie sufitowej"
<lol2>
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 06:57   #12
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Z zimy na jesień, da się?

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie z innej beczki.... piszesz, że włosy masz cienki i do pasa. Nie boisz się, że rozjaśnienie ich (i to bardzo mocne, bo żeby dojść do rudego musisz najpierw rozjaśnić do blondu) Ci je po prostu zniszczy? Poza tym po rozjaśnianiu ruda farba będzie Ci się bardzo szybko wypłukiwać i będziesz musiała farbować co 2-3 tygodnie. Piszę to wszystko bo jakieś 2 lata temu zrobiłam dokładnie to co Ty z czarnego - rudy i do tej pory żałuję. Po pół roku i tak wróciłam do czerni.
Raczej włosów mi nie będzie szkoda, mogę nawet obciąć tak za ramiona, tylko gorzej mnie przestraszyłaś z tym wypłukiwaniem farby.

Cytat:
Napisane przez Depresja2010 Pokaż wiadomość
ja nosiłam 8 lat czarny zrobilam dekoloryzacje o 3 tony potem walnelam sobie lorealem czekolada z rozjasniaczem i wygladam tak mi sie podoba i farbuje nia juz 2 rok srpobuj najpierw brazu,potem czekolada,a ewentualnie kolejny to rudy zrob delikatna henne,ale grafitowa proszkowa nie czarna bedziesz wygladac bosko slicznas i powaga zrzucaj czerń jak najszybciej nie boj sie zmian
Ślicznie wyglądasz w tym kolorku, tylko nie wiem, czy dla mnie by trochę za ciepły nie był, bardziej myślałabym nad jakimś wpadającym w wiśnie.

Cytat:
Napisane przez Delilah* Pokaż wiadomość
Myślę, że fajnie byś wyglądała w jakiś czerwieniach (w odcieniach miodowych czy pomarańczowych jednak nie za bardzo Cię widzę), wiadomo wtedy jednak trzeba by było trochę zniwelować różowe tony cery, no a to się wiąże z lekką tapetą :/
Na niekorzyść zmiany "jesiennej" najbardziej przemawia faktyczne zniszczenie włosów... pozdrawiam i ciekawa jestem, co wymyślisz
Właśnie też myślę raczej nad czymś czerwono, czy wiśnio podobnym, taki typowy "farbowany" kolor, bo raczej na naturalnego rudzielca wiem, że szans nie mam sie przerobić.

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
autorko, na tych zdjęciach widać, że brwi nawet jeśli mają czarny kolor, to jeszcze nic nie znaczy. masz cienkie delikatne włoski, przez co te brwi wcale aż takie ciemne nie są jak uważasz. powiedzialabym że mi się raczej rzuca w oczy trochę grafit, trochę brąz, a nie czerń. Ty chyba jeszcze naprawdę czarnych i mega wyraźnich brwi nie widziałaś pomalowałaś te brwi henną na czarno? chyba tak, bo jakoś kłóci mi się kolor brwi z oczami z wlosami...
jakbys miala takie jak Megan Fox, to moglabys mowic że są naprawdę ciemne.

Depresja 2010 na zdjęciu ma cudowny kolor- i w takim czymś ja bym Cię widziała- pięknie skomponowałby się ten kolor z tęczówką oka.
brwi pomalowałabyś henną ciemny brąz i gra gitara.

druga sprawa, temperatura barwowa zdjęć-jest bardzo zimna, stąd możemy mieć zaburzony obraz tego co widzimy. jesli moglabys wkleić choc po jednym zdjęciu:
-zrobione w świetle lampy w pomieszczeniu z odleglosci okolo 1.5-2 metry
-na zewnątrz bez lampy, ale pilnuj zeby balans nie poleciał w zimne tony.


---------- Dopisano o 02:15 ---------- Poprzedni post napisano o 02:12 ----------

mialam na myśli "w świetle lampy, ale błyskowej, nie sufitowej"
<lol2>

Nigdy nie robilam sobie henny na brwiach, teraz też nie mam, ten kolor tęczówki co widać na foto to sie tylko wydobywa albo jak mi dać światłem po oczach, albo w mocnym czarnym makijażu i przy czarnych włosach, jak kiedys nosilam ciut jasniejsze włosy to tej zielonkowatości w tęczówce nie było widac, była idealnie brązowa.

Popatrzę za takim foto, jak nie znajdę to zrobię.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 18:01   #13
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Z zimy na jesień, da się?

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Moje brwi są jasne, no sorry, ale chyba na tych zdjęciach tak wyszły, czuje się idiotycznie jak muszę udowadniać, że nie jestem wielbłądem, jednak wrzucę dodatkowe zdjecia moich brwi, jeśli to wg Was nie jest kolor czarny, to obiecuje iść do okulisty Moje brwi bez makijażu na foto.

Jesień ma jasna skórę, raczej się zastanawiam, czy nie byłabym za ciemna na rude włosy. Wszystkie naturalne rudzielce, które ja znam mają wprost biała skórę, jak dla mnie opalenizna i rude włosy to okropne połączenie.
Zdjęcia (zwłaszcza drugie) pokazuje, że Twoje brwi mają "myszowaty" kolor - dokładnie taki, jaki posiadają dziewczyny o typie kolorystycznym Lato. Cóż, żadna ze mnie specjalistka, ale według mnie na siłę próbujesz zrobić z siebie Zimę. Kolor brwi typowy dla Lata, kolor tęczówki typowy dla jednego z typów ciepłych - wiosny lub jesieni...
Czerń na włosach w ogóle Ci nie pasuje, za to sądzę, że w rudościach (na przykład coś takiego: http://i.iplsc.com/ruda-klara-bez-ko...AVIW3-C402.jpg ) i z delikatną opalenizną wyglądałabyś prześlicznie.
Do tego fryzura w stylu Ewy Farny ( http://ewa-farna.nasza-rozrywka.waw..../Ewa_Farna.jpg ) i sama obejrzałabym się za Tobą na ulicy .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 11:33   #14
tasik92
Raczkowanie
 
Avatar tasik92
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 272
Dot.: Z zimy na jesień, da się?

mam dokładnie taki sam kolor brwi, oczu też i nie powiedziałabym, że jestem zimą, tylko LATEM

kolor włosów masz zdecydowanie za ciemny. ja póki co nie znalazłam idealnego. zawsze chciałam mieć brązowe włosy, ale w praktyce nie najlepiej to wyglądało. próbowałam z typowymi rudościami, blondem z niewielką dawką rudości (nie polecam), a teraz mam na głowie coś rudo-czerwonego ze zdecydowaną przewagą czerwieni.
przez te "ciepłe" oczy nie wiem czy sięgać po cieplejsze odcienie czy zimne - takie jak brwi.

PS mama twierdzi, że dobrze mi w typowo rudym.
tasik92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 21:38   #15
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Z zimy na jesień, da się?

Cytat:
Czerń na włosach w ogóle Ci nie pasuje, za to sądzę, że w rudościach (na przykład coś takiego: http://i.iplsc.com/ruda-klara-bez-ko...AVIW3-C402.jpg ) i z delikatną opalenizną wyglądałabyś prześlicznie.
Do tego fryzura w stylu Ewy Farny ( http://ewa-farna.nasza-rozrywka.waw..../Ewa_Farna.jpg ) i sama obejrzałabym się za Tobą na ulicy
Kurczę, szczerze mowiąc to mnie się baaardzo nie podobają opalone rudowłose, wygląda to jak na moje oko trochę tandetnie i wszystko się zlewa... Autorki wątku kompletnie nie widzę w opaleniznie, ma boską bladą cerę... No, ale to moja opinia oczywiście.. Niewiele to wniosło do wątku, ale musiałam się zbulwersować ...
Ja bym pozostała w klimacie blada plus te wiśniowe włosy (no ale może to jakieś zboczenie już jest ?

Co do letnich/zimowych kolorów, brwi itp... tu pewnie najwięcej do powiedzenia miały by dziewczyny na stałe zajmujące się kolorystyką, bo często zdjęcia są przekłamane , więc trudno wyczuć .
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 09:43   #16
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Z zimy na jesień, da się?

Cytat:
Napisane przez Delilah* Pokaż wiadomość
Kurczę, szczerze mowiąc to mnie się baaardzo nie podobają opalone rudowłose, wygląda to jak na moje oko trochę tandetnie i wszystko się zlewa... Autorki wątku kompletnie nie widzę w opaleniznie, ma boską bladą cerę... No, ale to moja opinia oczywiście.. Niewiele to wniosło do wątku, ale musiałam się zbulwersować ...
Ja bym pozostała w klimacie blada plus te wiśniowe włosy (no ale może to jakieś zboczenie już jest ?

Co do letnich/zimowych kolorów, brwi itp... tu pewnie najwięcej do powiedzenia miały by dziewczyny na stałe zajmujące się kolorystyką, bo często zdjęcia są przekłamane , więc trudno wyczuć .
Aj . Nie mówię, że ma się spalić na skwarkę, ale lekka opalenizna raczej dodałaby jej uroku. Zresztą nieważne czy z opalenizną czy bez - czarne włosy OUT, bo Autorce w ogóle nie pasują .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.