Chodzenie po górach - cz.II - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-10, 22:12   #2041
_gatinha_
Zadomowienie
 
Avatar _gatinha_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 542
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Przepiękne zdjęcia! Mój pierwszy szczyt to z kolei nie Nosal a Giewont był Oj ale kondycję to wtedy do dupci miałam...Patrząc na te wszystkie zdjęcia zachciało mi się w góry jechać...Strasznie chciałabym wejść np na Świnicę, bardzo męczący szlak na nią jest?
__________________
Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa!
_gatinha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 22:17   #2042
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Bardzo lubię szlak na Świnicę od Przełęczy Świnickiej. Nie zmęczył mnie, ale jest charakterystyczny, to obcowanie ze skałą.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 10:12   #2043
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez bemolka Pokaż wiadomość
ależ proszę


i trzecie - najważniejsze - zejście do Piekiełka. Myślę że pamiętasz, albo chociaż masz na zdjęciach to wąskie zejście schodami dość znacznie w dół między skałami? To zejście było całkowicie oblodzone. Jedyna rzecz na której można było złapać jakiekolwiek oparcie to łańcuch z jednej strony ściany. W pierwszym momencie jak to zobaczyliśmy, zrezygnowaliśmy i mieliśmy wracać. Ale przyszła taka grupka ok 20osobowa - młodzi, starsi, taka mieszanka - i dwóch śmiałków zeszło. reszta się wycofała, ale stojąc tak i obserwując z mężem podjęliśmy decyzję że spróbujemy, raz się żyje
on zszedł pierwszy, ja schodziłam druga. z początku szło mi sprawnie, ale gdzieś w połowie zawisłam tylko na łańcuchu przytulona do ściany, a stopy mi pojechały w dół. niefajne uczucie. jakoś się doprowadziłam do względnego pionu i chwila moment kawałek niżej to samo :/ pożałowałam że się odważyłam, ale odwrotu już nie było. jakoś zlazłam, ale ręce tak mnie piekły że opisać tego się nie da ( jak na złośc nie wzięliśmy rękawiczek a do tego tak kurczowo się tego łańcucha trzymałam..)
ale zeszłam czym wzbudziłam sporą sensację w grupce wspomnianej wcześniej, bo stali na górze i obserwowali ( okrzyki typu "kobieta schodzi!' a póżniej 'kobieta zeszła!' co rusz )
zeszedł jeszcze mój ojciec, ale on to sprawnie i szybko, widać lata doświadczeń
mama została i poszła inną trasą omijając Piekiełko.
Później wyjście z Piekiełka. Również łańcuch i poręcz, ale na szczęscie fragmentami uświadczyło się nieoblodzonego kamienia także było dużo lżej niż to zejście.

fotki:
- kartka informacyjna
- pustka przed schroniskiem
- Piekiełko z góry
- zejście do Piekiełka. sam lód
- to zejście ale widziane już z dołu ku górze
- wyjście z Piekiełka, widać kawałki nieoblodzone na szczęscie, więc bokiem przy samej ścianie dało radę postawić stopę

, faktycznie masakra z tym oblodzeniem, teraz tam nawet użycie raczków by nie pomogło. Dobrze, że szczęśliwie się wycieczka skończyła. W zasadzie nawet, jak byłam latem trzeba tam było uważać. I choć w lipcu były upały to w szczelinach nadal leżał śnieg.

Edytowane przez jelonki
Czas edycji: 2011-04-11 o 10:17
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 19:58   #2044
danka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 222
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Pękne zdjęcia.
Kiedy będą wakacje, jeszcze 3 miesiące.

Cytat:
Napisane przez _gatinha_ Pokaż wiadomość
Przepiękne zdjęcia! Mój pierwszy szczyt to z kolei nie Nosal a Giewont był Oj ale kondycję to wtedy do dupci miałam...Patrząc na te wszystkie zdjęcia zachciało mi się w góry jechać...Strasznie chciałabym wejść np na Świnicę, bardzo męczący szlak na nią jest?
Pierwszy szczyt w Tatrach - Giewont od Strążyńskiej ciekawie było zakwasy szczególnie, że dzień szybciej przyjechaliśmy z Mazur.
Pierwsze wejście na Świnicę robiliśmy przez Zawrat, powrót Świnicką Przełęczą, ciężko było upał dał się nam we znaki ale wspominia piękne.
danka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 08:44   #2045
krusia83
Raczkowanie
 
Avatar krusia83
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 434
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Ja miałam największe zakwasy po zeszłorocznej wycieczce na Krywań. Przede wszystkim nigdy więcej tak wymagającej kondycyjnie wycieczki zaraz po przyjeździe Jednak ponad 1500m podejścia zrobiło swoje.

Chociaż teraz szłam od strony Szczyrbskiego Jeziora a myślę, że następnym razem pójdę szlakiem z Trzech Źródeł bo wydaje mi się jednak przyjemniejszy i na pewno krótszy.

Na domiar złego tak mnie słońce na tym Krywaniu spiekło (zachciało mi się odpinać nogawki ), że w połączeniu z zakwasami nie mogłam rozprostować nóg przez kolejne dni. No ale nauczka na przyszłość jest

A do wakacji na szczęście coraz bliżej chociaż cały czas liczę, że uda się wyskoczyć wcześniej na jakiś weekend. Chciałabym sobie połazić po jaskiniach w Kościeliskiej ale zobaczymy co z planów wyjdzie, bo jednak z Wrocka trochę daleko.
krusia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 08:56   #2046
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Bardzo lubię szlak na Świnicę od Przełęczy Świnickiej. Nie zmęczył mnie, ale jest charakterystyczny, to obcowanie ze skałą.
Ja tez lubie ten szlak Faktycznie nie jest az tak męczący a daje fajne możliwości. W ogóle lubię taka skalna scenerię

Cytat:
Napisane przez krusia83 Pokaż wiadomość
Na domiar złego tak mnie słońce na tym Krywaniu spiekło (zachciało mi się odpinać nogawki ), że w połączeniu z zakwasami nie mogłam rozprostować nóg przez kolejne dni. No ale nauczka na przyszłość jest
Gratuluje wejścia na Krywań
Co do słońca ja w zeszłym roku się wybrałam na Granaty. Spakowałam wszystko prócz kremu do opalania. O ile buzię mam zawsze posmarowaną kremem z filtrem. Ramiona, dekold był "goły". To była kompletna masakra.. Jednak krem w górach to trzeba mieć zawsze! Od tamtego momentu nie wyjmowałam go w ogóle z plecaka
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 09:12   #2047
krusia83
Raczkowanie
 
Avatar krusia83
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 434
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

No właśnie najgorsze, że ja miałam krem i wysmarowałam sobie twarz i ramiona i wszystko tylko o nogach nie pomyślałam, bo dopiero później poodpinałam nogawki

Dodatkowo szlak na Krywań jest praktycznie cały czas otwarty w słońcu (dopiero na sam koniec wchodzi się w las) więc miałam pięknie różnokolorowe nogi po tej wycieczce bo słońce cały czas z jednej strony grzało

Też uwielbiam taką skalną scenerię. Dlatego bardzo spodobały mi się słowackie Tatry - wydaje mi się, że są trochę bardziej dzikie niż polskie, no i jednak mniej ludzi chyba.
krusia83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 09:33   #2048
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

krusia83 - ale Ci tego Krywania zazdroszczę
Fajnie brzmi "dopiero na sam koniec wchodzi się w las", tak jakby stała sobie piramida z krzywym czubkiem, a na niej lasek jak oaza :P
Na Słowacji jest bardziej dziko i szlaki są dłuższe, ale mogliby popracować nad ich oznakowaniem
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 09:41   #2049
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
krusia83 - ale Ci tego Krywania zazdroszczę

Na Słowacji jest bardziej dziko i szlaki są dłuższe, ale mogliby popracować nad ich oznakowaniem
Wiedziałam, że Ty to powiesz!

Tak nad oznakowaniem i zagospodarowaniem bo szlaki są zdecydowanie bardziej nieuporządkowane niz po naszej stronie.. (przynajmniej te co widziałam )
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 10:02   #2050
krusia83
Raczkowanie
 
Avatar krusia83
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 434
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
krusia83 - ale Ci tego Krywania zazdroszczę
Fajnie brzmi "dopiero na sam koniec wchodzi się w las", tak jakby stała sobie piramida z krzywym czubkiem, a na niej lasek jak oaza :P
Na Słowacji jest bardziej dziko i szlaki są dłuższe, ale mogliby popracować nad ich oznakowaniem
hehe no wiadomo o co chodzi ale szczerze mówiąc to właśnie czułam sie jak jakiś wędrowiec na pustynii i byle tylko dojść do oazy a szlak przy zejściu się dłuuuuzył strasznie

z tym oznakowaniem i dbaniem o szlaki to racja niestety
krusia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 10:25   #2051
Alinka_91
Raczkowanie
 
Avatar Alinka_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez bemolka Pokaż wiadomość
ależ proszę

- wyjście z Piekiełka, widać kawałki nieoblodzone na szczęscie, więc bokiem przy samej ścianie dało radę postawić stopę
Ha Widzę że tez lubisz porywać się na takie dziwne przejścia.Szłam tamtędy dwa lata temu,po lodziku, na początku kwietnia...i zdecydowanie wolę letnia wersję Tyle że jak piszesz- wiosna jest luźno

Dziewczyny-świetne fotki. Okropna zazdrosnica ze mnie wyłazi jak sobie te Taterki u Was oglądam.

A ja na Górki czekam.W planach Izerskie,w maju...nie wybiera się ktoś?
__________________
szczęśliwie zakochana
studentka

góromaniaczka

http://www.freerice.com

Alinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 10:31   #2052
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

A ja mam chore płuca, nie wiadomo co mi jest i mam zakaz chodzenia po górach, żeby się nie udusić
Odebrano mi najważniejszą rzecz w życiu.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 10:45   #2053
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A ja mam chore płuca, nie wiadomo co mi jest i mam zakaz chodzenia po górach, żeby się nie udusić
Odebrano mi najważniejszą rzecz w życiu.

Zdrowia!!!
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 11:06   #2054
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A ja mam chore płuca, nie wiadomo co mi jest i mam zakaz chodzenia po górach, żeby się nie udusić
Odebrano mi najważniejszą rzecz w życiu.

Oby się wyjaśniło co jest i zaradziło, bo to faktycznie masakra.

__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 15:21   #2055
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A ja mam chore płuca, nie wiadomo co mi jest i mam zakaz chodzenia po górach, żeby się nie udusić
Odebrano mi najważniejszą rzecz w życiu.

Malla mam nadzieję, ze to przejściowe i bardzo szybko minie , bo tak to przecież nie może być byś nie mogła realizować swojej wielkiej pasji
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 16:42   #2056
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Malla - zakaz? jak to zakaz, na ile?
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 19:22   #2057
lukreti
Wtajemniczenie
 
Avatar lukreti
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 593
GG do lukreti
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Malla trzymaj się dziewczyno....z tymi płucami to mam nadzieję,ze to tylko chwilowa niedyspozycja
__________________
Moje skromne prace
ZAPRASZAM
Blogowanie pora zacząć
MÓJ BLOG
lukreti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 21:12   #2058
Alinka_91
Raczkowanie
 
Avatar Alinka_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Malla...trzymam kciuki żeby to było coś łagodnego, i żeby "zakaz" dało się jak najszybciej odwołać. Będzie dobrze
__________________
szczęśliwie zakochana
studentka

góromaniaczka

http://www.freerice.com

Alinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 21:22   #2059
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Nie wiem, na ile zakaz, niektóre zmiany mogą być trwałe, bo nie doleczyłam płuc rok temu po zapaleniu
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 21:28   #2060
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Malla my tu wszystkie na pewno mocno za Ciebie będziemy kciuki trzymał!
Będzie dobrze! Inaczej być nie może Trzymaj się
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 22:22   #2061
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez Alinka_91 Pokaż wiadomość

A ja na Górki czekam.W planach Izerskie,w maju...nie wybiera się ktoś?
jak będziesz narób dużo zdjęć bo zawsze jak jestem w Izerach jest pełno śniegu, jakoś w lecie nie umiem tam trafić

a ja na majówkę mam chęć pojechać w masyw Śnieżnika - jutro będę wydzwaniać za jakąś miejscówką na jeden nocleg.


Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A ja mam chore płuca, nie wiadomo co mi jest i mam zakaz chodzenia po górach, żeby się nie udusić
Odebrano mi najważniejszą rzecz w życiu.
Malla będzie dobrze!
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 12:50   #2062
Alinka_91
Raczkowanie
 
Avatar Alinka_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez bemolka Pokaż wiadomość
jak będziesz narób dużo zdjęć bo zawsze jak jestem w Izerach jest pełno śniegu, jakoś w lecie nie umiem tam trafić
Postaram się Już baardzo potrzebuję się w góry wybrać, ale towarzystwo kategorycznie odmówiło,więc to będzie moje pierwsze przejście "samopas".Jeszcze nie wiem jak je zorganizować... myślałam o przejściu ze Świeradowa do Szklarskiej i powrocie innym szlakiem w jeden dzień,ale nie wiem czy mi czau starczy-w maju dni nie takie znowu długie...

Albo Świeradów-Szklarska,nocleg i Szklarska-Karpacz głównym Sudeckim...ale to drugie to kawałek jak na jeden dzień,całe Karkonosze prawie
No nie wiem. Co powiecie na to
__________________
szczęśliwie zakochana
studentka

góromaniaczka

http://www.freerice.com

Alinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 13:30   #2063
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Na pewno fajniejszy jest wariant z jakimś noclegiem , w tych okolicach dużo fajnych schronisk jest
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 13:43   #2064
jola_lojalna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 234
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Koło Świeradowa jest ciekawe miejsce. nazywa się Agro przy lesie i prowadzone jest przez bardzo przyjemną Panią Halinkę. Zgooglujcie sobie, ja planuję się tam wybrać z rodziną jak już się cieplej zrobi.
jola_lojalna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 15:16   #2065
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

A ja polecam nocleg w Chatce Górzystów i pyszne naleśniki tam
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 08:58   #2066
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez bemolka Pokaż wiadomość
jak będziesz narób dużo zdjęć bo zawsze jak jestem w Izerach jest pełno śniegu, jakoś w lecie nie umiem tam trafić

a ja na majówkę mam chęć pojechać w masyw Śnieżnika - jutro będę wydzwaniać za jakąś miejscówką na jeden nocleg.
ja w masywie Śnieżnika byłam w zeszłym roku, dziś właśnie ze znajomymi jestem umówiona na wieczór na zaplanowane tego roku, chyba pochodzimy teraz po czeskiej stronie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nie wiem, na ile zakaz, niektóre zmiany mogą być trwałe, bo nie doleczyłam płuc rok temu po zapaleniu
Malla mam nadzieję że to przejściowe i płuca muszą odpocząć i być doleczone, ale nie będzie to oznaczało że góry musisz sobie odpuścić na zawsze. Ze zdrowiem nie ma żartów.
Z drugiej strony, jak lekarze argumentują zakaz wyjść w góry? Jak to wpływa na płuca? zbyt duży wysiłek i niewydolność oddechowa czy jak?
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 12:08   #2067
Alinka_91
Raczkowanie
 
Avatar Alinka_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
A ja polecam nocleg w Chatce Górzystów i pyszne naleśniki tam

Kusi mnie właśnie nocleg tam, bo z tego co słyszałam to atmosfera jak w bieszczadzkich chatkach,ale chyba trasa inaczej wypadnie.Ale wstapie na pewno

Mam kilka pomysłów na trasę,ale...no właśnie nie wiem

1: Wyjście ze Świeradowa i czerwonym przez grzbiet Izerskich do Szklarskiej(po drodze jakieś "odbicia na boki, np na Smrek) nocleg w Szklarskiej i drugi dzień Szklarska-Szrenica-Grzbietowym przez Śnieżkę do Karpacza

2,czyli tylko Izerskie : Ze Świeradowa czerwonym na Wysoki Kamień,powrót niebieskim na Halę Izerską(nie wiem czy zdążę) nocleg w Chatce Górzystów i drugi dzień jakaś jeszcze trasa po Izerskich(właśnie nie wiem jaka-poradzicie? Może być długa,może być forsowna-byle do zrobienia w 1 dzień)
__________________
szczęśliwie zakochana
studentka

góromaniaczka

http://www.freerice.com


Edytowane przez Alinka_91
Czas edycji: 2011-04-16 o 12:10
Alinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 12:15   #2068
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez Alinka_91 Pokaż wiadomość

Albo Świeradów-Szklarska,nocleg i Szklarska-Karpacz głównym Sudeckim...ale to drugie to kawałek jak na jeden dzień,całe Karkonosze prawie
No nie wiem. Co powiecie na to
ja szłam Szklarska-Karpacz z noclegiem na Przeł. Karkonoskiej, ale to dlatego że szłam z bratem, który kondycję ma zerową. Natomiast dla normalnych piechurów myślę że jest to trasa na jeden dzień, ale rzeczywiście od rana do wieczora.

Śnieżnik jednak nie wypalił, mąż wydzwaniał wczoraj pół dnia za jakimś noclegiem i nic, wszystko zajęte albo życzą sobie na min. 7 dni :/
Za to mam co innego: Beskid Żywiecki strasznie mi się tam podoba, juz mam zarezerwowane spanie w Korbielowie

Edytowane przez bemolka
Czas edycji: 2011-04-16 o 12:18
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 18:10   #2069
Alinka_91
Raczkowanie
 
Avatar Alinka_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez bemolka Pokaż wiadomość
ja szłam Szklarska-Karpacz z noclegiem na Przeł. Karkonoskiej, ale to dlatego że szłam z bratem, który kondycję ma zerową. Natomiast dla normalnych piechurów myślę że jest to trasa na jeden dzień, ale rzeczywiście od rana do wieczora.

Śnieżnik jednak nie wypalił, mąż wydzwaniał wczoraj pół dnia za jakimś noclegiem i nic, wszystko zajęte albo życzą sobie na min. 7 dni :/
Za to mam co innego: Beskid Żywiecki strasznie mi się tam podoba, juz mam zarezerwowane spanie w Korbielowie

Żywiecki...jest tam takie fajne miejsce jak Chatka Elektryków Ale to kompletna głusza.


Grzbietówka do przejścia na względnym luzie, ale co powiesz o moich "izerskich" pomysłach? Karkonosze znam dobrze i od dziecka, ale po Izerach prawie nie chodziłam...
__________________
szczęśliwie zakochana
studentka

góromaniaczka

http://www.freerice.com

Alinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 18:32   #2070
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Witam wszystkie góromaniaczki

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A ja mam chore płuca, nie wiadomo co mi jest i mam zakaz chodzenia po górach, żeby się nie udusić
Odebrano mi najważniejszą rzecz w życiu.
Zdrowiej!

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
A ja polecam nocleg w Chatce Górzystów i pyszne naleśniki tam
Naleśniki (omlety) z jagodami w Chatce wymiatają.
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.