Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem.. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-06, 11:19   #271
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Ja generalnie nie rozumiem dyskusji: tyle a tyle kosmetyków to tapeciarstwo, tyle a tyle norma itd itp.

Określenie tapeta tyczy się ilości kosmetyków na twarzy. Za dużej ilości. Przesady. Nienaturalności zupełnej. Kiczowatości. Tandety.

Dobrze zrobiony pełen makijaż tylko subtelnie podkreśla urodę kobiety, a nie daje efekt groteskowy jak tapeta właśnie.

Mój chłop ma teorię, że dobry makijaż twarzy (jeśli o pudry podkłady i takie inne chodzi) jest wtedy kiedy on jako facet nie jest w stanie stwierdzic z 100% pewnością czy go mam czy nie. I coś w tym jest.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 11:41   #272
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311233&page=44 pierwszy post na tej stronie:spójrzcie na ilość wymienionych kosmetyków i efekt jaki został osiągnięty. Mozna? Można
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 19:11   #273
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Cytat:
Napisane przez GhostInTheFog Pokaż wiadomość
Co do facetów Większość z nich naprawdę woli naturalne dziewczyny.
Ale naturalność to nie jest to samo co brak makijażu. Mężczyźni często nie mają bladego pojęcia o kosmetykach kolorowych, więc jak kobieta ma dobrze dobrany podkład, puder, róż na policzkach i delikatny błyszczyk, facet może tego w ogóle nie zauważyć, jak mój mąż na przykład
Chyba na tym polega dla nich naturalność - żeby nie śmigać na co dzień w makijażu wieczorowym, sztucznych rzęsach itp.
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 20:49   #274
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

sądzę że jakbyś sobie kępki przykleiła to żaden by nie zauważył
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 21:02   #275
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
sądzę że jakbyś sobie kępki przykleiła to żaden by nie zauważył
To też zależy jak długie i jak gęsto
Ogóle ważny jest umiar we wszystkim
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek

Edytowane przez Juliette88
Czas edycji: 2011-03-06 o 21:03
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 21:18   #276
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

och, ogólnie - wg mnie ilość kosmetyków nie ma znaczenia. można kilkoma malowidełkami zrobić sobie szatańską krzywdę i wyglądać jak wampir. a można kilkunastoma wykonać naprawdę delikatny makijaż. nie ma reguły.

ja mam zawsze wyłącznie delikatny makijaż i ilość kosmetyków do tego użytych jest różna (i przeważnie zależy od ilości czasu do wyjścia, a ogólnie staram się mniej niż więcej, bawię się minerałami). do stopnia, w którym przyjaciółka pyta, czy się malowałam, bo cerę mam lepszą, ale podkładu ani widu, ani słychu.
a maluję się, bo po prostu chcę lepiej wyglądać, dla siebie bo to mi poprawia to humor , tym bardziej, że cerę mam problematyczną.

faceci zaakceptują swoją kobietę bez makijażu (nie wyobrażam sobie inaczej, kocha to kocha, całą, nawet wypryszczoną przed okresem ). odnośnie makijażu ogólnie - fajnie będzie, jeśli urodę będzie poprawiał w sposób niedostrzegalny technicznie (mowa głównie o podkładzie, bo jasne, że można czasem zaszaleć).
tyle z moich obserwacji i rozmów z przedstawicielami płci męskiej. najwyraźniej rozmawiam z takimi, którzy raczej nie zaakceptowaliby tony widocznego makijażu, a co dopiero niewprawnego.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski

Edytowane przez kapsw
Czas edycji: 2011-03-06 o 21:20
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 21:36   #277
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Cytat:
Napisane przez lady17 Pokaż wiadomość
No to masz problem dziewczyno. Uwierz mi chłopak naprawdę nie zwróci na to uwagi, a juz na pewno nie w negatywny sposób. Pamiętam jak mama opowiadała mi o swojej koleżance, która czekała, aż mąż zaśnie - wtedy zmywała makijaż i szła spać, po to by wstać przed nim i się umalować. A gdy urodziło się dziecko nie było czasu na nic, a facet nawet nie zauważył różnicy. Także no stress. Dla swojego faceta najładniejsze jesteśmy naturalne.
ja równiez znam takie dziewczyny,a jedna zapomniała sie obudzić wcześniej przed chłopakiem i namalować brwi,ktore goliła.
za to on ją zbudził tekstem-SYLWIA BRWI ZGUBIŁAŚ


ja używam bardzo skąpo makijażu.oprócz podkładu i różu stosuje tusz do rzęs.dla mnie to podstawa,a cienie zostawiam na wielkie wyjscia.

uważam,że dobry makijaż to taki,ktorego nie widać.
maskuje niedoskonałości,a podkreśla piękne szczegóły
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 21:51   #278
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Cała sztuka tkwi w tym, by makijaż był jak najdokładniejszy i tak się wtapiał, by nie było go zanadto widać. Taki wygląda dość naturalnie, ale trzeba umieć go zrobić i większości niestety to nie wychodzi, bo wiele kobiet myśli, ze malowanie jest proste i tego uczyć się nie trzeba. I potem mamy tynkowanie pomarańczowym badziewiem.
Ja nie wiem kto wypuszcza na rynek takie badziewne pomarańczowe "cuda", przecież to jest totalnie bezużyteczne i nikomu nie pasuje.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 11:09   #279
chimera_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 136
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Mocny makijaż też może być atrakcyjny, o ile jest umiejętnie zrobiony i "pasuje" np. do stroju i okoliczności. Na przykład zabawy sylwestrowej

Niemniej jednak jestem przeciwniczką mocnego malowania się na codzień. Nie tylko ze względów ekonomicznych, ale przede wszystkim kwestia samopoczucia.
chimera_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 09:54   #280
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Ja używam korektora, różu i tuszu do rzęs. W większej ilości czuję się idiotycznie, jak przemalowana. Powiem Wam, że kiedyś malowałam się znacznie mocniej, ale zmieniło mi się, odkąd zaczęłam oglądać Lost Tam te kobiety wyglądają w 100% naturalnie, nawet rzęs nie mają pomalowanych, a są śliczne. (domyślam się, że mogą być tak poprawione, że tego nie widać, ale tak czy siak zmotywowało mnie do rezygnacji z czarnej krechy i podkładu. Natura rządzi ).
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 21:00   #281
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Mnie mąż widział wiele razy bez makijażu, nawet jak jeszcze nie byliśmy razem. We wakacje np. jeździliśmy pod namioty i ja, oczywiście, musiałam mieć przy sobie tusz i czarną kredkę, tak na wszelki wypadek gdyby z "mieszkańcami lasu" wynikła jakaś imprezka Pamiętam, jak kiedyś źle się czułam bez podkładu, bo widać było moje rumiane policzki i bez tuszu, bo rzęsy mam liche. Teraz już częściej "brykam" po domku bez makijażu, choć nadal się czuję bez niego jak golasek
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 21:16   #282
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Cała sztuka tkwi w tym, by makijaż był jak najdokładniejszy i tak się wtapiał, by nie było go zanadto widać. Taki wygląda dość naturalnie, ale trzeba umieć go zrobić i większości niestety to nie wychodzi, bo wiele kobiet myśli, ze malowanie jest proste i tego uczyć się nie trzeba. I potem mamy tynkowanie pomarańczowym badziewiem.
Ja nie wiem kto wypuszcza na rynek takie badziewne pomarańczowe "cuda", przecież to jest totalnie bezużyteczne i nikomu nie pasuje.
Badziewia jest masę ale można znaleźć naprawdę niedrogie dobre kosmetyki dla siebie i podkład w kilkudziesięciu odcieniach a nie dwóch: pomarańczowy i bardziej pomarańczowy.
I nie zgadzam się z tą większością tzn. może zależy gdzie ale tu gdzie mieszkam czyli we Wrocławiu jest zdecydowanie więcej kobiet na ulicach które nie tworzą sobie na twarzy tapety a widać że mają ładnie podkreślone to i owo
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 21:45   #283
16igla
Raczkowanie
 
Avatar 16igla
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 371
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
I nie zgadzam się z tą większością tzn. może zależy gdzie ale tu gdzie mieszkam czyli we Wrocławiu jest zdecydowanie więcej kobiet na ulicach które nie tworzą sobie na twarzy tapety a widać że mają ładnie podkreślone to i owo
Prawie się zgodzę. Generalnie jak latam po centrum, w okolicach Politechniki, Grunwaldu czy tym podobnych miejsc, to nie widać "tapeciar". Ale jak jest się na Piłsudskiego-w okolicy Legionów- na Nadodrzu, Traugutta, Komuny, Księża Małego albo Leśnicy to jednak jest pełno dziewczyn z pomarańczowym podkładem, czarnymi krechami i ogólnie wyglądających jak nie wiadomo co. Nie ma reguły.

A wracając do kosmetyków. W Rossmanie można kupić fajne malowidła w niskich cenach. Są niezłe i nie wygląda się jakby człowiek się zaszpachlował.
Grunt to dobrze dobrać kosmetyki i używać je zgodnie z ich przeznaczeniem.
__________________
'You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will be as on'




Praca nad samoakceptacją w toku! ;D


Edytowane przez 16igla
Czas edycji: 2011-03-10 o 21:46
16igla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 00:10   #284
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Ja mam różne doświadczenia także z Wrocławia. Najwięcej osób ze źle dobranym podkładem widuję w galeriach handlowych, zwłaszcza w okolicach sieciówek młodzieżowych, chociaż i w Zarze zdarzy się spotkać kogoś koszmarnie pomalowanego. No i na uczelni zobaczyć u pań prof./dr źle dobrany podkład też się zdarza. Jak również wśród koleżanek część dobiera zbyt ciemny podkład i nakłada zbyt grube warstwy, czasami mogę wręcz podziwiać kierunek jego rozprowadzania, bo pozostają tak silnie widoczne linie. A rzęsy posklejane tuszem to też częsty widok, aczkolwiek za niego nie winię kobiet, ponieważ wiele tuszy jest fatalnych po upływie tygodnia od otwarcia.
Generalnie młode Polki najlepiej wypadają z malowania ust, bo z reguły używają delikatnych błyszczyków, pomadek i nie korzystają z konturówek. Starsze kobiety często obrysowują kontury i wypełniają je szminką o innym odcieniu.
To wszystko to moje subiektywne obserwacje, nie przeprowadzałam żadnych wnikliwych badań.
Być może źle oceniam, bo wiele z tych źle wymalowanych kobiet, które spotykam w centrach handlowych, to mogą być nastolatki, które niesamowicie postarza źle wykonany make-up, w związku z czym trudniej oszacować ich wiek. I robię z nich studentki, dziewczyny w swoim wieku. W Sephorach też często natrafiam na młode dziewczyny zbyt mocno pomalowane, które przyszły się wypsikać najnowszym Diorem.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 01:04   #285
coccinelle7
Zadomowienie
 
Avatar coccinelle7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 1 188
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

ja też na początku obawiałam się zmycia makijażu przed TŻtem (choć wcale nie robie jakiegoś mega mocnego, ale wiadomo że bardziej podobam się sobie "poprawiona" ). Ale ostatnio mój TŻ zachwycał się kilka razy z rana, że mu się taka naturalna najbardziej podobam, bo tylko on mnie może taką widzieć
także nos do góry
__________________
coccinelle7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 21:10   #286
MARY19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 6
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

impertinente !!!!!!!!!!!! czy jakos tak
kiedyś miałam ten sam problem,
zaczełam sie malowac mając jakies 14lat.
wtedy jeszcze podkradałam kosmetyki mamie a pózniej sama kupowałam cigle szukając tych najlepiej dobranych dla mnie. Wydawałam mnóstwo kasy i teraz załuje .
Ale w wieku 16-17 latprzestałamsie malowac
Też krępowałam sie wtedy wychodzic gdziekolwiek bez makijażu, nawet wstydziłam sie u koleżanki spac. Miałam szarą cere,pryszcze i since pod oczami. i w dodatku wysuszoną od pudru skórę.

Któregos dnia sie obudziłam i zobaczyłam w lustrze pomarńczową twarz w żle dobranym kolorze podkładu i rozmazującym sie wokół tuszem i kredką

Postanowiłam robic wszystko zeby twarz wyglądała idealnie bez kosmetyków.
Oto jak ja pielęgnuje do dziś swoją cere - mam 21lat
Podstawa to peeling 1-2r. w tyg. gładka twarz jest najważniejsza
raz na tydzien czasem dwa chodzę na solarium - nie jestem uzależniona ani spalona jak niektóre panny ,mam teraz poprostu twarz w normalnym kolorycie , naturalnym lekko opalonym, zniknęły automatycznie since pod oczmi

Twarz myję albo mydłem szarym albo płynem micelarnym (AA)

Stosuję krem bambino dla dzieci- jest on przeciwzapalny , używam go dopiero od pół roku i nie mam zadnych zaskórników (wczesniej byłam regularnie wysypywana) skóra jest nawilżona , napięta ,świeża.
Smaruję zawsze przed wyjsciem z domu troche się błyszczy ale wygląda przynajmniej na wypoczętą
(dodam ze produkty na pryszcze -których setki wypróbowałąm to tylko naciąganie na kase i wysuszanie cery)

Jest to moja podstawa codziennej pielęgnacji , a przed wyjsciem
smaruje tylko usta pomadką (bebe) i nakładam na krem palcami kapke różu w kamieniu na policzki

Gdy mam jakiś jeden pryszcz (b.żadko) nakładam tylko punktowo fluid kapkę

oczu nie maluje , przynajmniej nie boje sie ze sie rozmaże.

Pewnie nie skorzystasz z mojej rady ale moze chociaż troche spróbuj .
Ja sie czuje idealnie bez makijażu w promiennej skórze i nie chcem sobie przypominac jak wyglądałam w pomarańczowej twarzy którą wszyscy pewnie obgadywali.
Teraz to mi sie chce smiac jak kolezanka mówi ze nie wyjdzie z domu bez makijażu.
...
Zyczę powodzenia.
MARY19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 17:58   #287
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Mój makijaż zawsze składał się tylko z tuszu do rzęs. Mam ich mało i są dość cienkie. Bez tuszu moje oczy nie są tak bardzo wyraziste. I wiadomo do tego różnego rodzaju błyszczyki, ale to i też od czasu do czasu (zaraz go gubię, a to na butelce, a to na kanapce, a to na ustach Tż ). W sumie nie miałam oporów by pokazać się tż bez makijażu, bo w sumie jaki to makijaż? Chociaż, jak byłam nastolatką to próbowałam podkładów, pudrów itp. Ale po paru razach stwierdziłam, że to nie dla mnie bo to nie jestem ja! Choć nie ukrywam wyglądałam, dużo lepiej niż bez. Chociażby cera, która w końcu miała jednolity koloryt. Ale źle się czułam, jakbym oszukiwała wszystkich których znam. No i to zdecydowanie za dużo czasu zabierało, a ja lubię się ze wszystkim wyszykować w ciągu 15 minut. Ale w każdym bądź razie czuję się dobrze sama ze sobą i to najważniejsze
W mojej grupie na studiach, mam koleżankę która bardzo ładnie się maluje. Ten makijaż jest bardzo naturalny. Choć uważam, że jest ładną dziewczyną i starczyłby jej tylko tusz. Ale z drugiej strony inna dziewczyna jest wręcz pomarańczowa, ma dorysowane brwi i codziennie dokleja sobie sztuczne rzęsy. Strasznie to wygląda.
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 18:09   #288
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
Ale źle się czułam, jakbym oszukiwała wszystkich których znam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 18:12   #289
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25699258][/QUOTE]

nie wiem co w tym śmiesznego? Dzięki temu ludzie widzą moją prawdziwą twarz. Jak ktoś pisał, że jak koleżanka zmyła makijaż to wyglądała inaczej. No i dzięki temu nikt nie dozna szoku
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________


Edytowane przez Maalwaaa
Czas edycji: 2011-03-13 o 18:15
Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-13, 18:21   #290
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
Ale źle się czułam, jakbym oszukiwała wszystkich których znam.
W takim razie z tuszu też powinnaś zrezygnować. Nie chcesz oszukiwać wszystkich jeżeli chodzi o cerę, a "na oczach" już możesz "mijać się z prawdą"?
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 18:29   #291
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
W takim razie z tuszu też powinnaś zrezygnować. Nie chcesz oszukiwać wszystkich jeżeli chodzi o cerę, a "na oczach" już możesz "mijać się z prawdą"?
Ehhh no spokojnie. Co tak jedno zdanie wywołało takie reakcje W tuszu się lepiej czuje, bo widać moje rzęsy. I tak zdarza mi się wychodzić bez niego i latać przy tż. I myślę, że jest większa różnica jak ktoś ma maskę i później ją zmywa, niż to że zmywam tylko tusz. I nie czujecie, że okłamujecie innych tym, że sprawiacie, że inaczej wyglądacie? Bo później rodzą się takie wątki, że strach się pokazać przed tż lub koleżanką.
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 18:33   #292
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

maskę to ty sobie możesz założyć na bal karnawałowy, krem koloryzujący to krem koloryzujący - nie demonizuj chociaż

tak, kłamię, łżę przez całe życie. fuj ja niedobra
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 18:36   #293
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
maskę to ty sobie możesz założyć na bal karnawałowy, krem koloryzujący to krem koloryzujący - nie demonizuj chociaż

tak, kłamię, łżę przez całe życie. fuj ja niedobra
Nie wiem czego się tak na nie rzucacie. Ja wyraziłam tylko moje zdanie A jak pójdę na bal to chętnie założę - bo tam jest dozwolone udawanie kogoś innego. Na co dzień tego mi nie potrzeba
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 18:46   #294
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Żenua
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 18:52   #295
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Żenua
BJean.


Maalwaaa myśli tak jak wiele innych kobiet, w tym ja. Również w makijażu typu podkład, róż, tusz czuję że to nie ja, że to jest udawane "coś". Jeśli ktoś w pełni akceptuje siebie to właśnie takie odczucia ma gdy nosi makijaż.
I tyle, koniec tematu to nie powód do atakowania malwy, przecież nie obraziła innych kobiet które sie malują.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 18:58   #296
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Cytat:
Jeśli ktoś w pełni akceptuje siebie to właśnie takie odczucia ma gdy nosi makijaż.
Ee... pokrętna logika, to po cholerę maluje rzęsy?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 19:05   #297
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Żenua
A po co ten najazd na dziewczynę? Bo nie lubi używać nic więcej poza tuszem? Nie widzę nic żenującego w tym, że laska się czuje w podkładzie jak w masce.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 19:10   #298
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Żenua bo według niej makijaż to okłamywanie ludzi
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 19:11   #299
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
Ehhh no spokojnie. Co tak jedno zdanie wywołało takie reakcje W tuszu się lepiej czuje, bo widać moje rzęsy. I tak zdarza mi się wychodzić bez niego i latać przy tż. I myślę, że jest większa różnica jak ktoś ma maskę i później ją zmywa, niż to że zmywam tylko tusz. I nie czujecie, że okłamujecie innych tym, że sprawiacie, że inaczej wyglądacie? Bo później rodzą się takie wątki, że strach się pokazać przed tż lub koleżanką.
Nie.
Nie robię operacji plastycznych, tylko się maluję. Nie zmieniają mi się rysy twarzy, nos nie robi się większy i nic z tych rzeczy.
Nawiasem mówiąc, dawno nie czytałam głupszego pytania.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 19:14   #300
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Makijaż i jego brak i skrępowanie przed partnerem..

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Żenua bo według niej makijaż to okłamywanie ludzi
No i? Czuje się w makijażu jak obca osoba, ma prawo. Nie broni nikomu zasłaniania przebarwień, modelowania polików i tak dalej i tak dalej. Sama nie chce po prostu.

Kiedyś na imprezie jakiś koleś się zachwycał moimi wschodnimi korzeniami, a po prostu moja kumpela mi skośne oczy zrobiła

Dalej nie widzę żenuy ajm sorry

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Nie.
Nie zmieniają mi się rysy twarzy, nos nie robi się większy i nic z tych rzeczy.
Oj można, można. I sporo osób to robi. Wyszczuplenie nosa, wyprofilowanie kości policzkowych i brody...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.