Fryzjer - Lublin - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-07, 19:45   #2551
laclos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 256
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez DomFollowill Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie Właśnie nad tym salonem się zastanawiałam! A nie orientujesz się może jak długo trzeba czekać na wizytę?
Zależy do kogo I co chcesz robić. Najlepiej przedzwoń i zapytaj. Jeśli, że tak powiem "wszytsko jedno do kogo" to nie będziesz długo czekać.
W sumie najdłużej czekałam tydzień, ale pasowąły mi tylko godziny wieczorne, a to też ma znaczenie.
__________________

Wszystkie rzeczy są definiowane przez swoje nazwy. Wystarczy zmienić nazwę, a zmienia się obiekt.

Terry Pratchett

Edytowane przez laclos
Czas edycji: 2013-10-07 o 19:47
laclos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 21:28   #2552
201612201548
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: N.
Wiadomości: 142
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez laclos Pokaż wiadomość
Zależy do kogo I co chcesz robić. Najlepiej przedzwoń i zapytaj. Jeśli, że tak powiem "wszytsko jedno do kogo" to nie będziesz długo czekać.
W sumie najdłużej czekałam tydzień, ale pasowąły mi tylko godziny wieczorne, a to też ma znaczenie.
Mi właśnie wszystko jedno, bo nie mam pojęcia kto tam jest kim Głównie chodzi mi o farbowanie, bo końcówki wolałabym podciąć za niższą cenę. Jeszcze raz wielkie dzięki za odpowiedź
201612201548 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 07:50   #2553
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Fryzjer - Lublin

Gdzie w Lublinie zrobia mi keratynowe prostowanie? Oczywisice w rozsadnej cenie
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 10:12   #2554
Anusia84b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer - Lublin

Do kogo z Montowni na strzyżenie i koloryzacje włosów długich,gęstych i falowanych???? A tak przy okazji do wszystkich klientek Agnieszki z Hair Line od listopada przenosi się na "swoje".
Anusia84b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 10:28   #2555
Aneeczka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 58
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cześć Wam

Szukam dobrego fryzjera w Lublinie nie ważne na jakiej dzielnicy. Chce mieć fajną dobrze układająca się po umyciu fryzurę nic więcej. Przeszperałam cały wątek głowa mi pęka i nadal mam dylemat do kogo się zapisać ?????????? Pomóżcie
Aneeczka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 10:39   #2556
laclos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 256
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Anusia84b Pokaż wiadomość
Do kogo z Montowni na strzyżenie i koloryzacje włosów długich,gęstych i falowanych???? A tak przy okazji do wszystkich klientek Agnieszki z Hair Line od listopada przenosi się na "swoje".
Zupełnie inne włosy niz moje także nie doradzę, ale najlepiej zadzwonić i powiedzieć o swoich potrzebach - na pewno doradzą odpowiednią osobę.

Powinnam mieć zniżke za polecanie salonu
__________________

Wszystkie rzeczy są definiowane przez swoje nazwy. Wystarczy zmienić nazwę, a zmienia się obiekt.

Terry Pratchett
laclos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 16:51   #2557
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Fryzjer - Lublin

O, idealny wątek dla mnie. Obecnie po raz kolejny szukam salonu, w którym tną gorącymi nożyczkami. Wie któraś coś? Ja wiem tylko o Annie Chołocie, ale jej salony mają raczej słabe opinie.

Przy okazji, polecam: p. Monikę Cichosz z salonu "Monika" na Czeremchowej,
odradzam - salon Locco na Narutowicza (pierwszy raz miałam tak krzywo obcięte włosy, do tego od fryzjerki mocno było czuć papierosy... ).
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-12, 09:03   #2558
MuffinBaby
Raczkowanie
 
Avatar MuffinBaby
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 165
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej, może znacie jakiś salon w którym pani pomoże mi trochę dobrać kolor włosów tak żeby bardziej mi pasował,bo są ciemniejsze niż... zawsze i jak dla mnie wgl do mnie nie pasują
__________________
Uśmiechnij się
MuffinBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 16:02   #2559
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez pastella Pokaż wiadomość
ok, zdam relacje
Iii ?


Cytat:
Napisane przez wiciokrzew Pokaż wiadomość
Podczas studiowania w Lublinie chodziłam do Łysola, ma mały pokoik w akademiku bodaj Femina lub sąsiednim, bardzo ładnie mi cieniował włosy, nie miał żadnego problemu z moja bardzo gęstą czupryną, porównując go do innych fryzjerek z lublina, o których nie chce tu pisaćbo złośliwa nie jestem to jest prawdziwy fryzjer, który dopasowuje fryzurę do kształtu twarzy, zna podatność włosów na różne cięcia i jest w tym dobry. Ostatnio w znanym salonie w centrum fryzjerka ścinała moje włosy 2 godziny!!!To nie było zwykłe skrócenie z małym cieniowaniem myślałam, że nie wyjdę już z tego salonu, gdyby mi miała robić jeszcze modeling z koloryzacją nie wytrzymałabym tego psychicznie...
Baner (teraz nieco większy niż kiedyś) jeszcze jakiś czas temu widziałam, ale że nie po drodze mi przez miasteczko, więc nie wiem, czy nadal ten salon funkcjonuje....poza jedną opinią na "nie" słyszałam same peany. Że też nie przyszło mi do głowy kiedyś tam pójść...może któraś z was ma w miarę świeże doświadczenia stamtąd? To cały czas ten sam fryzjer?

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Gdzie w Lublinie zrobia mi keratynowe prostowanie? Oczywisice w rozsadnej cenie
Podłączam się do pytania
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 07:03   #2560
alica84
Raczkowanie
 
Avatar alica84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 196
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Anusia84b Pokaż wiadomość
Do kogo z Montowni na strzyżenie i koloryzacje włosów długich,gęstych i falowanych???? A tak przy okazji do wszystkich klientek Agnieszki z Hair Line od listopada przenosi się na "swoje".
A gdzie dokładnie się przenosi na swoje? Wiesz coś więcej?
__________________
Karma tastes so sweet.
alica84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 09:45   #2561
Pietruszkowa
Raczkowanie
 
Avatar Pietruszkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 318
GG do Pietruszkowa
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej A była któraś z Was u Karol Brzyski Hair Design? Mam długie ,proste włosy i chciałbym mieć jaką fryzurę i tak zastanawiam się nad nim.
Pietruszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-16, 14:48   #2562
YaggaYo
Raczkowanie
 
Avatar YaggaYo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 298
Dot.: Fryzjer - Lublin

Tak, ja chodzę do Karola i bardzo polecam, nigdy już nie pójdę do innego fryzjera :P
YaggaYo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 21:46   #2563
Evet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin/Warka
Wiadomości: 186
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Pokaż wiadomość
O, idealny wątek dla mnie. Obecnie po raz kolejny szukam salonu, w którym tną gorącymi nożyczkami. Wie któraś coś? Ja wiem tylko o Annie Chołocie, ale jej salony mają raczej słabe opinie.

Przy okazji, polecam: p. Monikę Cichosz z salonu "Monika" na Czeremchowej,
odradzam - salon Locco na Narutowicza (pierwszy raz miałam tak krzywo obcięte włosy, do tego od fryzjerki mocno było czuć papierosy... ).
Gorące są w ST studio przy Rondzie Krwiodawców, pracują tam fryzjerzy z Incanto. Ja jestem zadowolona, mam włosy cięte w lipcu i nadal się układają, niedługo wybieram się ponownie.
Evet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 23:18   #2564
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Evet Pokaż wiadomość
Gorące są w ST studio przy Rondzie Krwiodawców, pracują tam fryzjerzy z Incanto. Ja jestem zadowolona, mam włosy cięte w lipcu i nadal się układają, niedługo wybieram się ponownie.
Super, dziękuję za odpowiedź!
Kurczę, tylko jak to się stało że mimo googlowania "gorące nożyczki Lublin" przez kilka miesięcy, nigdy ich nie znalazłam?
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 07:15   #2565
Evet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin/Warka
Wiadomości: 186
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Pokaż wiadomość
Super, dziękuję za odpowiedź!
Kurczę, tylko jak to się stało że mimo googlowania "gorące nożyczki Lublin" przez kilka miesięcy, nigdy ich nie znalazłam?
Oni przenieśli się wiosną do nowego miejsca i częściowo zmieniła się ekipa. Pierwszy raz poszłam tam w ciemno po znalezieniu Incanto w sieci, a o salonie A.Chołoty pisano samo zło. Pierwsze cięcie - Dawid, chciałam schodzić z cieniowania nie tracąc długości, fajnie wyszło, miałam lekko pocieniowane ostatnie 10cm włosów, kolejny raz byłam już u P. Renaty, zrobiłam cieniowanie, włosy świetnie się układają ale wrócę do wersji wcześniejszej. Bardzo mi się podobało że oboje mnie wypytali jak włosy zachowują się na co dzień, czy się falują, puszą itd.
Wcześniej chodziłam do Trendy na Głębokiej ale tam jest taka rotacja fryzjerek, że nie wiadomo na kogo trafisz.
Byłam też u Łysola dwa razy ale jakoś mi nie podpasował mimo że nie mogę napisać nic złego na jego temat.
Evet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 21:33   #2566
pureinsanity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 65
Question Dot.: Fryzjer - Lublin

..

Edytowane przez pureinsanity
Czas edycji: 2014-02-15 o 14:33
pureinsanity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 12:30   #2567
juz nie mam pomyslow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 19
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej, czy któraś z Was była w salonie Villa Rosa na Czechowie (salon kosmetyczny+fryzjerski). Jakie macie opinie o fryzjerze?
juz nie mam pomyslow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 14:45   #2568
msmarch
Przyczajenie
 
Avatar msmarch
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez dikkat Pokaż wiadomość
Niestety ale skład fryzjerów w Trendach na Głebokiej zmienia sie tak szybko ze nikt nie jest w stanie za nimi nadązyć.Ani Magda ani Ewelina nie pracują już tam.Sama chodziłam do Pani Wioli z ktorej bylam bardzo bardzo zadowolona i niestety odeszla i nie wiem dokad. W salonie nie chca udzielic zadnych informacji.Moze ktos z Was Kochani wie gdzie teraz Pracuje Wiola z trendow taka czarna i szczupla?

no własnie... co sie przyzwyczają moje włosy do którejś Pani z Trendów to robią roszadę.... ponieważ chodzę do róznych fryzjerów sprawdzając gdzie będzie mi obcięcie służyło to tam był jeden z lepszych sqadów i przynajmniej dziewczyny słuchały kl i podpowiadały...
Nie wiem gdzie pracuje P.Wiola ale jak ją przyuważę dam znac :P
Ja z kolei mam sentyment do Pani (z Trendów), ktora strzygła/obcinała maszynką... moje włosy zakrecone pokochały te metode....
Ostatnio byłam w salonie EL Lamis... no i tak bez entuzjazmu... Obsługa super, miło przyjemnie itp... ale na moją prośbę by skrócić włosy "jakkolwiek byle nie prosto" wyszłam z włosami obciętymi od linijki ... Przy włosach prostych grubych to ok ale moje krecone szlak trafia a potem mnie :P
msmarch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 21:35   #2569
ja_majka007
Raczkowanie
 
Avatar ja_majka007
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 40
Dot.: Fryzjer - Lublin

A ja po długich poszukiwaniach, naprawdę dobrego fryzjera, trafiłam do Hair&beauty na Nowowiejskiego. Polecam p. Anię, drobną blondynkę bardzo sympatyczna dziewczyna, która wysłucha i doradzi. Naprawdę jestem zadowolona z tego co robi na moich włosach. Kiedyś pracowała chyba w Trendy na Głębokiej.
__________________

studentka Politechniki Lubelskiej...






....

ja_majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 15:42   #2570
aimra
Rozeznanie
 
Avatar aimra
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Radom/Lublin
Wiadomości: 685
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej,
polecacie jakiegoś fryzjera, który pofarbuje końcówki z ładnym efektem przejścia? i niedrogo
aimra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 16:33   #2571
PetitChat
Raczkowanie
 
Avatar PetitChat
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 86
Dot.: Fryzjer - Lublin

Już o to pytałam, ale mój post gdzieś zaginął.

Poszukuje fryzjera do końcówek: minimalnie, dokładnie i niedrogo
Słyszałam, że podobno któraś z Pań w Art Deco jest dobra, ale nie znam imienia.

Poza tym może rzucicie dobrym fryzjerem dla mężczyzny, który ładnie robi fryzury na włosy takie troszkę dłuższe niż przeciętne męskie ścięcie
PetitChat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 17:04   #2572
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Fryzjer - Lublin

Jezu ja tez na gwałt potrzebuje jakiegos super fryzjera
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 11:42   #2573
immortalben
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 154
GG do immortalben
Dot.: Fryzjer - Lublin

szukam fryzjera do długich gęstych i falowanych włosów który dobierze fryzurę do kształtu twarzy i żeby nie było dużo zachodu z układaniem ich a także doradzi jaki kolor włosów pasowałby.......ktoś zna ? Prosze o info
immortalben jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 17:26   #2574
201612201548
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: N.
Wiadomości: 142
Dot.: Fryzjer - Lublin

W końcu po kilkuset zmianach decyzji i przeżyciu ogromnego stresu udałam się do Marcina do Hair Line. Z włosów do pasa (mniej więcej) została mi długość do ramion, zostały przystrzyżone na coś w stylu dłuższego pseudo-boba, a do tego dorzuciliśmy wiśniowy kolor włosów i... jestem zachwycona! Od ponad 6 lat nosiłam identyczną długość włosów i cieszę się, że odważyłam się na zmianę. Marcin wykonał świetną pracę, a do tego jest przesympatycznym człowiekiem. W życiu nie sądziłam, że można czuć się tak kobieco w krótszych włosach, ale baardzo się myliłam i przekonałam się na sobie. Mówił mi, że przenosi się do innego salonu, ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie Gdyby ktoś miał informację na ten temat, to proszę o znak.
201612201548 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 20:04   #2575
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez DomFollowill Pokaż wiadomość
W końcu po kilkuset zmianach decyzji i przeżyciu ogromnego stresu udałam się do Marcina do Hair Line. Z włosów do pasa (mniej więcej) została mi długość do ramion, zostały przystrzyżone na coś w stylu dłuższego pseudo-boba, a do tego dorzuciliśmy wiśniowy kolor włosów i... jestem zachwycona! Od ponad 6 lat nosiłam identyczną długość włosów i cieszę się, że odważyłam się na zmianę. Marcin wykonał świetną pracę, a do tego jest przesympatycznym człowiekiem. W życiu nie sądziłam, że można czuć się tak kobieco w krótszych włosach, ale baardzo się myliłam i przekonałam się na sobie. Mówił mi, że przenosi się do innego salonu, ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie Gdyby ktoś miał informację na ten temat, to proszę o znak.

Ale on juz tam w ogole nie przyjmuje?
Wlasnie tez słyszałam ze jest dobry
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 20:47   #2576
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez DomFollowill Pokaż wiadomość
W końcu po kilkuset zmianach decyzji i przeżyciu ogromnego stresu udałam się do Marcina do Hair Line. Z włosów do pasa (mniej więcej) została mi długość do ramion, zostały przystrzyżone na coś w stylu dłuższego pseudo-boba, a do tego dorzuciliśmy wiśniowy kolor włosów i... jestem zachwycona! Od ponad 6 lat nosiłam identyczną długość włosów i cieszę się, że odważyłam się na zmianę. Marcin wykonał świetną pracę, a do tego jest przesympatycznym człowiekiem. W życiu nie sądziłam, że można czuć się tak kobieco w krótszych włosach, ale baardzo się myliłam i przekonałam się na sobie. Mówił mi, że przenosi się do innego salonu, ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie Gdyby ktoś miał informację na ten temat, to proszę o znak.
Od jutra w nowym salonie Sensei na ul.Orlej 4 - Marcin i Agnieszka
https://www.facebook.com/pages/Sensei/482734925166689
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka



Edytowane przez oshinek
Czas edycji: 2013-11-06 o 21:46
oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 13:37   #2577
201612201548
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: N.
Wiadomości: 142
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Od jutra w nowym salonie Sensei na ul.Orlej 4 - Marcin i Agnieszka
https://www.facebook.com/pages/Sensei/482734925166689
Dziękuję
201612201548 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 23:05   #2578
nadzieja83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej dziewczyny ktos tu pytal o strzyzenie goracymi nozyczkami to wiem ze robia to na sikorskiego w st studio .....
ale mnie interesuje botoks na włosy czy moze ktos wie cos na temat tego zabiegu i gdzie w lublinie mozna go wykonac...jesli mozna???
nadzieja83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 08:50   #2579
PetitChat
Raczkowanie
 
Avatar PetitChat
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 86
Dot.: Fryzjer - Lublin

Jakie tam są ceny w Sensei u Marcina? Napiszcie coś o nim więcej
Ładnie tną tam chłopaczków tez?
PetitChat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 20:20   #2580
rosemay25
Przyczajenie
 
Avatar rosemay25
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer - Lublin

A czy ktoś może polecić z czystym sumieniem fryzjera w Lbn, który potrafi doradzić odpowiedni kolor włosów i dobrać farbę?
Mam długie gęste blond ale jakoś nie mogę sama dobrać odpowiedniego odcienia, a fryzjerzy do tej pory tez raczej zostawiali mnie z tym co im wyszło
rosemay25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.