Wf na studiach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-28, 08:17   #31
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Wf na studiach

gosiaaaa - wybierz fitness
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 13:30   #32
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Wf na studiach

A ten wf ma sie tylko z ludzmi z kierunku?Czy po prostu zapisuje sie np.na taniec i sa tam z roznych kierunkow?Jak to jest?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 14:34   #33
zosia21
Raczkowanie
 
Avatar zosia21
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 205
Dot.: Wf na studiach

witam
ja studiuję turystykę i rekreację - jak nazwa wskazuje wf na naszej uczelni powinien być na wysokim poziomie - a nie jest niestety
realizacja zajęć zależy od prowadzącego (dodam że mam 4 semestry ćwiczeń)
1 semestr nie wspominam najlepiej - 1 h rozgrzewki (dawała w dupe), następnie 0,5 h siatkówki, facet podczas prowadzenia rozgrzewki cały czas porzeglądał się w lustrach na sali
2 semestr - zmiana prowadzącego - miałam wrażenie, że przychodził on nieprzygotowany do zajęć, ponieważ na bieżąco wymyślał ćwiczenia bez konkretnego planu, a jak brał nas na siłownię to zazwyczaj każdy zajmował sprzęt tylko, że go nie używał
3 semestr - czas pokaże...
dodatkowo można zapisać się do AZS na różne sekcje: koszykówka, aerobic, siatkówka i siłownia
szkoda, że władze nie pomyślały o wprowadzeniu basenu, tenisa, tańców itp.
__________________
Daria Anna
25.03.2010r
moje serduszko kochane


http://s1.suwaczek.com/201003254980.png
zosia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 18:27   #34
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Wf na studiach

Zapisalam sie na aerobik.Ale troche sie wkurzylam bo pod koniec semestru ma byc sprawdzian(na czas i na ocene)sprawnosci motorycznej-podobno jakis tor przeszkod i dodatkowo chyba bieg na 600metrow!!Czy u was tez tak jest??Akurat w zawodach na czas zawsze bylam kiepska wiec nie wiem co zrobie...Myslicie ze nawet jak zawsze bede chodzic na wf a test zalicze zle to moga mnie oblac??
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 20:22   #35
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Wf na studiach

a ja zapisałam się na siłownie (głownie z braku miejsc na innych wf'ach :P a babka wyrzuciła wszystkie dziewczyny z siatkówki więc co miałam zrobić )
no i teraz jestem ciekawa co będziemy tam robić
już usłyszałam, ze nie powinnam tam chodzić bo faceci będą przychodzić się gapić jak ćwiczymy z koleżanką, a nie ćwiczyć heh, ale pożytek z tego taki, że będę miała łatwy dostęp do większości sprzętu jako jedna z 2 kobiet o tej godzinie na siłowni
canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 20:33   #36
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Wf na studiach

karolinka86 no co Ty nie przejmuj sie wf-em.Ja tez mam u siebie aerobik i nigdy nie spotkalam sie z takim przypadkiem zeby kogos oblali z tego przedmiotu.na bank 2 miec nie bedziesz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 10:28   #37
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Wf na studiach

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
karolinka86 no co Ty nie przejmuj sie wf-em.Ja tez mam u siebie aerobik i nigdy nie spotkalam sie z takim przypadkiem zeby kogos oblali z tego przedmiotu.na bank 2 miec nie bedziesz
Obys miala racje U mnie jest troche lipa z tym wf bo nie prowadzi go babka tylko kazda dziewczyna musi na ocene!!nudze sie tam bo one nie umieja tego robic-wiem ze maja prawo ale...Tak monotonnie jest ze szok!!Co to ma byc??Ja sie tam nawet nie mecze przez to 90minut!!Babka to by prowadzila fachowo wiadomo,ale one...
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-30, 18:20   #38
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Wf na studiach

u mnie na studiach ocene wystawia sie na podstawie obecnosci narazie nic nie opuscilam wiec jest dobrze
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 10:10   #39
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192
Dot.: Wf na studiach

Cytat:
Napisane przez kama98 Pokaż wiadomość
My na studiach mamy zajęcia sporotow, zaczynajać od paralotni, winserfingu, i nart, po siłownie, fitnes, joge.... itd. Poprostu wszystko. WFu są 2 semestry i mozna wybrać sobie co człowiek chce, zakładajać że jeszcze są miejsca. Ja już za sobą mam steep i nauke pływania Teraz sama nie wiem co wybrać... może joge, coś dla uspokojenia

Pozdrawiam
O kurcze,ale super!!a która to uczelnia ma taka super oferte??

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Zapisalam sie na aerobik.Ale troche sie wkurzylam bo pod koniec semestru ma byc sprawdzian(na czas i na ocene)sprawnosci motorycznej-podobno jakis tor przeszkod i dodatkowo chyba bieg na 600metrow!!Czy u was tez tak jest??Akurat w zawodach na czas zawsze bylam kiepska wiec nie wiem co zrobie...Myslicie ze nawet jak zawsze bede chodzic na wf a test zalicze zle to moga mnie oblac??
Nie no moim zdaniem to chore robic taki sprawdzian!!Skoro sie wybralo taka a nie inna specjalizacje to chyba dlatego ze lubie ta dyscypline i dobrze mi ona wychodzi!!Kurcze no skoro ktos wybral np.aerobik to raczej nie po to zeby potem miec zaliczenie z dlugiego biegu czy odbic siatkarskich!!No nie zgodzicie sie ze mna??!!
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 10:50   #40
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Wf na studiach

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Zapisalam sie na aerobik.Ale troche sie wkurzylam bo pod koniec semestru ma byc sprawdzian(na czas i na ocene)sprawnosci motorycznej-podobno jakis tor przeszkod i dodatkowo chyba bieg na 600metrow!!Czy u was tez tak jest??Akurat w zawodach na czas zawsze bylam kiepska wiec nie wiem co zrobie...Myslicie ze nawet jak zawsze bede chodzic na wf a test zalicze zle to moga mnie oblac??
myślę, że samym aerobikiem możesz nie wyrobić sobie kondycji na tyle dobrej, zeby zdać testy zaliczeniowe - ktoś w ogóle nie pomyślał
najlepszym sposobem będzie po prostu samodzielne przygotowanie się.
a wiesz jakie normy czasowe są przewidziane? Bo może są "rozciągnięte"
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 10:53   #41
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Wf na studiach

Cytat:
Napisane przez dżacha86 Pokaż wiadomość
O kurcze,ale super!!a która to uczelnia ma taka super oferte??
Politechnika Wrocławska
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-03, 15:09   #42
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: Wf na studiach

a ja dzielnie męczę tai chi.. i już chciałabym zal z tego i coś nowego, bo fajnie jest, ale.. właśnie, ale tak monotonnie przy tym
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 15:34   #43
sql
Raczkowanie
 
Avatar sql
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 257
Dot.: Wf na studiach

Ja na studiach WF miałam na zalkę . Zawsze wybierałam aerobic i starałam się zapisywać do tych pań, które nie dawały wycisku ponieważ nie jest to zbyt przyjemne gdy po wf-ie cały tydzień bolą cię nogi, czy ręce, niektóre dziewczny lubiły takie zakwasiki no ale cóż ja masochistką nie jestem. Na ostatnim semestrze WF-u nie było miejsca na aerobic więc wybrałam siatkówkę, na której raz dostałam piłka prosto w nos - cała zakrwawiona, a drugim razem od uderzenia pękł mi paznokieć(krótki) na pół i do końca semestru nie mogłam już grać. Tak więc siatkówki nie polecam . Najlepiej wybierz aerobic, z tego co wiem to w późniejszych latach wprowadzono też oceny, trzeba było wykonać rozgrzewkę i z tego dostawało się ocenę.
sql jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 15:38   #44
christina
Raczkowanie
 
Avatar christina
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 294
Dot.: Wf na studiach

jestem na pierwszym roku kosmetologii w Olsztynie, przez dwa mieiące miałam tańce,na koniec zaliczenie - trzeba było tńczyc dwa wybrane przez siebie tance ktore cwiczylismy wczesniej (ja zatanczylm z kolezanką salse i cza cze-dostalysmy 5 zajecia sie skonczyly ale ja nadal chodzę dodatkowo do tego pana co prowadzil i jestem zadowolona.

Wf takze mam raz w tygodniu 1,5 godziny i jestem zadowolona, co prawda duzo gramy i ćwiczymy ale jest sympatycznie.

Jeszcze się zapisalam na aerobic dance,co prawda odpłatnie ale za 25 zl mam 10 wejsc na sale + 5 wejsc na saune,naprawde warto

Ogólnie lubie sport
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
Wacław Buryła



christina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 18:35   #45
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Wf na studiach

Ja tam lubie po cwiczonkach czuc ból w miesniach i wcale nie zartuje!!!Tylko ze u mnie kazdy aerobic prowadza dziewczyny zamias babka-ona tylko ocenia i czasem cwiczy z nami...No a one nie maja wprawy i niezbyt prowadza...Tak ze sie nie zmecze praktycznie...A ja sie lubie wyzyc,poskakac itp
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 21:49   #46
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Wf na studiach

Ja w tym roku chodzę na łyżwy. Na początku było super..teraz czasmi się nie chce,ale i tak jest fajnie. Tylko szkoda,że tak późno są , bo wracam dopiero ok 19.30 do domu] .W każdym razie jestem zadowolona-tylko na zal i w końcu umiem jeździć tyłem :P

W zeszłym roku miałam siłownię i też było fajnie-troche gimnastyki przed siłownią i zajcia były ogólnie mieszane. Do tego kobieta była pełna zrozumienia dla studentek.
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 10:52   #47
Bleu Homme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: Wf na studiach

A czy ktoś wie jak wygląda wf na UP w Poznaniu?? Zamierzam studiować na wydziale nauk o żywności i żywieniu, i chciałbym się dowiedzieć czy są możliwości wyboru np. tańca, jogi, siłowni? Jak to ogólnie wygląda? I jak jest ze zwolnieniami??
Bleu Homme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 10:57   #48
Bleu Homme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: Wf na studiach

impresjoSwitu mówisz o wf-ie na UP w Poznaniu?? obowiązkowy basen ;(, a tak poza tym to były jakieś gry zespołowe?? można było coś wybierać: joga, taniec, siłownia?? a jak wygląda sprawa zwolnień?? I jeszcze jedno: o co chodzi z tymi punktami ECTS?? - może mi ktoś wytłumaczyć??
Bleu Homme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 15:43   #49
iwona1990
Raczkowanie
 
Avatar iwona1990
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 56
Dot.: Wf na studiach

wy to macie jakoś dziwnie na tym wf na uw to po prostu mamy na liczbę obecności bynajmniej większość zajęć i możesz wybierać i przebierać w dyscyplinach od badmintona po wspinaczke body shape pilates jogę aqua fitness na prawdę jest w czym wybierać
iwona1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 20:58   #50
kochanica_szatana
Zakorzenienie
 
Avatar kochanica_szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 3 421
Dot.: Wf na studiach

A jaka jest sytuacja z wfem na Uniwersytecie Zielonogórskim??
kochanica_szatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 09:38   #51
Feminka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 70
Dot.: Wf na studiach

Ja chodziłam na SGGW i u nas można było się zapisać na uczelni lub odrabiać gdzie indziej na mieście i po prostu zbierać podpisy :P Na początku chodziłam na uczelni, ale poziom był kiepski i szkoda mi było tracić tą 1h więc zapisałam się na mieście na fitness i chodziłam blisko siebie do klubu i do tej pory do niego chodzę, mimo że już wf nie muszę odrabiac :P Jak ktoś może to polecam Everybody Fitness
Feminka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 09:57   #52
kochanica_szatana
Zakorzenienie
 
Avatar kochanica_szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 3 421
Dot.: Wf na studiach

Uh fajnie z tymi wszystkimi jogami, fitnessem, tańcem u Was... Też bym tak chciała :P I wtedy naprawdę z miłą chęcią można by było chodzić na taki wf :P
kochanica_szatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:07   #53
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Wf na studiach

Cytat:
Napisane przez kochanica_szatana Pokaż wiadomość
Uh fajnie z tymi wszystkimi jogami, fitnessem, tańcem u Was... Też bym tak chciała :P I wtedy naprawdę z miłą chęcią można by było chodzić na taki wf :P
a ten uniwersytet nie ma strony AZSu? Tam powinno być wszystko opisane.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 22:15   #54
kochanica_szatana
Zakorzenienie
 
Avatar kochanica_szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 3 421
Dot.: Wf na studiach

Hm... No znalazłam stronkę UZ ASZ iii... Nie ogarniam :< Patrze na te sekcje i tylko siatka, ręczna i tenis stołowy...
kochanica_szatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 09:05   #55
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Wf na studiach

z tego co sie orientuje to na kazdej panstwowej uczelni trzba odbyc komisje lekarska aby uzyskac zwolnienie, a to proste nie jest, musisz pokazac cała dokumentacje lekarska któa mowiłaby ze nie mozesz cwiczyc, przezyłam 2 takie komisje i wiem z doswiadczenia ze to wszystko zalezy od lekarza na którego trafisz, jeden uzna cie za niezdatna do zycia a drugi stwierdzi ze mozesz w kamieniołomach robic:0
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 02:15   #56
justmine2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: kursuje między pólnocą a południem
Wiadomości: 350
Dot.: Wf na studiach

Zdecydowanie nie podoba mi się pomysł wf-u na studiach, bo to, co by mnie ewentualnie interesowało jest prowadzone na drugim końcu miasta Słuchajcie, czy nie można zrobić tak, że się wykupi karnet w osiedlowym fitness klubie i on byłby podstawą do zaliczenia wf-u?
justmine2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 05:33   #57
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: Wf na studiach

Wszystko zależy od nauczyciela wf. Musiałabyś zapisać się na coś (najlepiej na coś co lubisz w razie wypadku) i zaproponować taki układ bo "wszystko inne było już zajęte, a to co zostało koliduje z bardzo ważnymi ćwiczeniami a nie jesteś w stanie tego nijak odrobić i czy mogłabyś chodzić na fitness w swojej okolicy i dać kartę z podpisami". Jak się trafi jakaś wredna picza, to może jednak stwierdzić, że to Twój problem i trzeba było myśleć wcześniej.
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 17:46   #58
justmine2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: kursuje między pólnocą a południem
Wiadomości: 350
Dot.: Wf na studiach

no to chyba tak zrobię, bo telepać się godzinę w jedną stronę, podczas gdy mam pełno klubów pod nosem, to mi się wydaje strasznie durnowate
justmine2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 10:37   #59
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Wf na studiach

A ktoś wie , jak jest z wf-em na UWr? Jakie zajęcia można wybierać i ile ten wf trwa ( przez ile semestrów, ile razy w tygodniu)?
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 11:29   #60
Feminka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 70
Dot.: Wf na studiach

Zazwyczaj nie ma problemu z zaliczeniem na podstawie karnetu- czasem każą coś podpisać prowadzącemu zajęcia... No ja własnie tak zaliczałam... Jak pisałam zresztą.
Feminka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.