Proszę o radę.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-04, 17:54   #1
incia92
Raczkowanie
 
Avatar incia92
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 96

Proszę o radę..


Za pół roku ide z moim wymarzonym mężczyzną na jego studniówkę. Miesiąc temu na moim pięknych blond włosach zrobiłam jedną wielką tragedię - otóż rozjaśniłam je(na platyne) w domu. Wyszła jajecznica. Załamana udałam się do lepszego fryzjera, który nałozył mi farbę bez amoniaku, podciął z 5 cm(włosy były bardzo zniszczone). Nigdy więcej nie zrobie sobie takiego głupstwa, strasznie żałuje ale co zrobić. Zapłacilam 200zł i wyszłam od fryzjera zadowolona, choc oddalabym wszytsko za naturalne! Idąc dalej.. fryzjerka uprzedzila mnie ze kolor będzie się zmywal(wyplukiwał). Myje je codziennie takze minął miesiąc a mam coś kolo rudego-jasnego brązu-ciemnego blondu. Moje włosy są do ramion. I tu dochodzimy do końca:P -> otóz marzą mi się dlugie włosy na syudniowce ale tylko od samego dołu, nie wiem jak to dokladnie opisać - poprstu gora wycieniowana, dol zostawiony do tego przy szyji czyli dól wlosow doczepiany. Chcialam sie zapytac czy nie orientujecie się ile to moze kosztować? I czy ktos moze mi powiedzieć czy jesli zafarbuje znow farba bez amoniaku np przed studniowka zeby kolor byl ladny to zniszczą się bardzo? Ustalilam sobie ze do studniowki nie prostuje wlosow, a susze sporadycznie, uzywam maseczek i chodze co 2 miesace do fryzjera.. myslicie ze dojda do siebie? Zadalam duzo pytan, dawno tu nie pisalam wiec mam nadzieje ze nadal są tu kobiety, które reczą pomocą i wyrozumiałościa Pozdrawiam.
__________________
"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
incia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 21:16   #2
uwielbiaj
Raczkowanie
 
Avatar uwielbiaj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 223
Dot.: Proszę o radę..

to ile zapłacisz za doczepienie włosów zależy od tego czy będą one naturalne czy syntetyczne , osobiście polecam naturalne , które są niestety dużo droższe niż syntetyczne ( i sto razy lepsze jakościowo!) Ważne jest to czy masz grube włosy czy cienkie , bo nie wiem ile potrzebowałabyś pasemek , żebym mogła orientacyjnie powiedzieć ile zapłacisz , oczywiście zależy to też od tego czy będziesz doczepiać w salonie ( spora cena) czy po znajomości.

jeżeli zafarbujesz farbą bez amoniaku to się nie zniszczą aż tak bardzo - nawet byś tego nie zauważyła.

piszesz tak jakbyś miała nie wiadomo jak zniszczone włosy ;d kochana , dobry fryzjer doprowadzi je do ładu , zobaczysz
__________________
fuck you , i don't want you back.
uwielbiaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 22:01   #3
incia92
Raczkowanie
 
Avatar incia92
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 96
Dot.: Proszę o radę..

O dziekuje bardzo mnie pocieszylas Co do fryzjera to fakt - ale do tego tez trzeba miec trochę pieniędzy..
__________________
"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
incia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.