kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-13, 12:39   #61
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez calella Pokaż wiadomość
Zbliża sie jesień, zima...chłodna i nieprzyjemna aura...osobiście przede wsyztskim oglądam się za wygodnymi sznurowanymi butami do spodni, ale chyba każda z nas poszukuje na ten okres również jakiś kozaczków..no wlaśnie sprawa byłaby prostsza, gdyby ten cholerny rozmiar był mniejszy... oprócz rozmiaru 42 mam chudą łydkę i jestem pewna że ten opis dotyczy wielu z was. Jest niestety ta powtarzająca się co roku głupia tendencja do poszerzania cholewki wraz ze wzrostem rozmiaru... Na nodze o stopie 42 wygląda to okropnie, cholewka odstaje i to z reguły znacznie..
Czy wśród obuwia na ten sezon widziałyście może jakieś kozaki w dużym rozmiarze i o wąskiej cholewce?
Ja w tamtym roku kupiłam czarne, włoskie, skórzane, klasyczne kozaki z przeceny. Jak je włożyłam na nogę to byłam w szoku. Nie dość że pasował rozmiar 40 to na dodatek były strasznie wąskie w łydce i nawet można ubrać je pod spodnie. Pamiętam też że widziałam w internecie prześliczne czarne kozaki Bata. Napaliłam się na nie. Idę do sklepu przymierzać a one takie szerokie że pewnie nawet na dziewczynę ważąca ponad100 kg byłyby za duże.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 16:37   #62
calella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Miszona, a gdzie dokładnie kupiłaś te swoje skórzane włoskie kozaczki? Jakaś znana włoska firma? Bede wdzięczna za odp.,
calella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 16:49   #63
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez calella Pokaż wiadomość
Miszona, a gdzie dokładnie kupiłaś te swoje skórzane włoskie kozaczki? Jakaś znana włoska firma? Bede wdzięczna za odp.,
Buty kupiłam u siebie w Gorzowie w sklepie z obuwiem i galanterią skórzaną. To takie połączenie Milano i Marc Pickard. W tym sklepie dostępna jest też marka Venezia. Sprawdzałam te swoje kozaki i jest tylko na nich napisane Made in Italy. Także nie wiem konkretnie jaka to firma.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 18:38   #64
indigloo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 542
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Szczerze powiedziawszy to problem kozaków mam z głowy od czterech lat.. Najpierw miałam botki kupione w Humanicu (nie noszę spódnic więc kozaki były mi zbędne). Niestety pod koniec drugiego sezonu zaczęły przemiękać więc nie było sensu dalej w nich chodzić.... Natomiast poprzedniej zimy kupiłam na wyprzedaży (chyba w grudniu czy styczniu to było) klasyczne, czarne, SKÓRZANE kozaki Lasockiego za 99,-... Kupiłam dobry impregnat i najwyraźniej tej zimy też dadzą radę...
__________________
Ever thine. Ever mine. Ever ours.
indigloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 10:50   #65
Argumentative
Raczkowanie
 
Avatar Argumentative
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ;p
Wiadomości: 94
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

A jakieś zagraniczne strony znacie z bucikami większymi ?
Argumentative jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 11:34   #66
castia_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 35
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

A ja polecam stronę internetową http://www.halens.pl/ - tylko, że rozmiary są mniejsze czyli to 43 jest jak standardowe 42 ale buciki są naprawdę ładne
castia_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 12:03   #67
indigloo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 542
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Polecam angielskiego New Look'a i Next'a.

New Look, roz. 42 pasuje na stopę 28 / 28,2 cm. Mam dwie pary i sobie chwalę

Next... Ciężko wyczuć rozmiarówkę. Kupiłam dwie pary kilka dni temu, czekam na przesyłkę..
__________________
Ever thine. Ever mine. Ever ours.
indigloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 14:16   #68
castia_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 35
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez indigloo Pokaż wiadomość
Polecam angielskiego New Look'a i Next'a.

New Look, roz. 42 pasuje na stopę 28 / 28,2 cm. Mam dwie pary i sobie chwalę

Next... Ciężko wyczuć rozmiarówkę. Kupiłam dwie pary kilka dni temu, czekam na przesyłkę..
Mam buty na obcasie New Looka z UK i fakt muszę powiedzieć, że są duże, bo nawet na mnie lekko za duże

A co do Nexta, to właśnie na stronie halensa mają ich dużo i jak mówiłam są o rozmiar mniejsze niż być powinny
castia_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 10:29   #69
indigloo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 542
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

I jak Wam idą poszukiwania?
__________________
Ever thine. Ever mine. Ever ours.
indigloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 19:22   #70
Argumentative
Raczkowanie
 
Avatar Argumentative
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ;p
Wiadomości: 94
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Ja szukam czegoś na zimę, w ostatnich dniach przekopałam z pewnością połowę internetu i niestety nic , ale może jeszcze trzeba trochę poczekać aż zrobi się chłodniej i będzie więcej bucików wtedy
Szukam mniej więcej takich butków w kolorze czarnym, rozmiar 42 (wkładka 27 cm) i jeszcze żeby podeszwa była taka "w miarę delikatna" - nie wiem jak to określić, więc ktorakolwiek widziała którakolwiek wie to byłabym happpy :P

Przy okazji poszukiwań natknęłam się na strone http://www.tillys.com/intl/Categorie...ctlg=020_Girls
Argumentative jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 22:20   #71
indigloo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 542
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez Argumentative Pokaż wiadomość
Przy okazji poszukiwań natknęłam się na strone http://www.tillys.com/intl/Categorie...ctlg=020_Girls
Fajny ten sklep. Ktoś tam coś kupował? Wiadomo jak z rozmiarówką?
__________________
Ever thine. Ever mine. Ever ours.
indigloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 18:39   #72
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Ja tez borykam się z problemem zakupu butów, nosze rozmiar 42 przy czym moja stopa jest bardzo wąska, o łydce nie wspomne

świetny pomysł na wątek, przeczytałam cały.

buty kupuje najczęściej w deichmanie, ryłku, czasem zdarzy sie cud i pasuja na mnie rozmiary mniejsze 40 i 41. Też mam jedne włoskie kozaczki w rozmiarze 40, kupione w quick shoos pare lat temu w krakowie. I od czasu do czasu dostaje jakieś butki od siostry ze stanów (rozmiar 11)


Cytat:
Przy okazji poszukiwań natknęłam się na strone http://www.tillys.com/intl/Categorie...ctlg=020_Girl s
stronka faajna ale po przefiltrowaniu rozmiaru pozostaje niewiele do wyboru.
__________________

30 w 2016

Edytowane przez dominikowa
Czas edycji: 2010-09-24 o 18:40
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 20:43   #73
renifereczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez calella Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki utożsamiające się z tym wątkiem, jak idą poszukiwania butów? Ciężko?...czy znalazłyście w końcu, no, może nie tą wymarzoną, ale jakąkolwiek parę przyzwoitych bucików w których wam wreszcie wygodnie? Ja jutro mam wolny dzień i wybieram sie na zakupy w nadzieji ze znajdę chociaż jedną parę która bedzie dobra..Dziekuję Indigloo za wykaz sklepów w których była i szczegółową relację z zakupów- bardzo przydatne. Rozumiem ze nic nie udało ci sie upolować- nie dziwie sie- też przeważnie wracam do domu z pustymi rękoma.. Ale już wiem gdzie sie udam- Vagabond. Rzuciłam okiem na ich stronę i kolekcję obuwia- bardzo ładne. Niektóre modele rzeczywiście do 42. Ale lepiej nie chwalić dnia przed zachodem słońca.. Słyszałam że w Apia i Quazi można coś znaleźć. Ceny zdaje się astronomiczne, ale co szkodzi przymierzyć.. Jeśli chodzi o Venezię- piękne buty, aczkolwiek NIGDY nie spotkałam się z nawet 41. Pod butami zawsze są(przynajmniej w salonach w ktorych bylam) rozpisane wszystkie rozmiary a przekreślenie rozmiaru znaczy że został już wykupiony..I zawsze, pod dosłownie każdym butem skreślone są 41. Nie wiem czy tak szybko schodzą czy po prostu oni nigdy nie dostają tej rozmiarówki. A przymierzyłabym 41, ot tak, może by było większe niż normalnie... Przechodząc okob Venezii zawsze otwieram oczy- te buty są rzeczywiście cudowne i ta miękka skórka... Ale na podziwianiu się kończy. Kupiła któraś z Was kiedykolwiek tam buty?

Pewnie ponownie wrócę zlatana i bez niczego, ale grunt myśleć pozytywnie. Będę szukać, aż znajdę. W końcu buty same do mnie nie przyjdą.

Dajcie znać na forum jak coś dostaniecie.Powodzenia!
odnośnie venezi, to oni mają tylko do 40, nigdy nie zamawiają 41, dlatego zawsze mają przekreślony ten rozmiar. Wiem, bo moja Mama ma sklep z butami m.in. tej firmy.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Dobra, to i ja się przyłącze do klanu wielkich stóp
Mam 42 (27,5cm) i wiem jak jest ciężko znaleźć porządne, ładne i szczupłe buty w tym rozmiarze. Co gorsza, tak jak już wspomniałam, moja Mama ma sklep z butami, co wcale nie oznacza, że mam lepiej od innych dziewczyn z dużą stopą. Zazwyczaj wzory butów są do rozmiaru 41, rzadko się zdarza, że moja Mama ma możliwość zamówienia rozmiaru 42.
Tak czy siak, z marek, które mają większe rozmiary, ja znam jeszcze (oprócz Deichmana, ktorego chcąc nie chcąc muszę regularnie odwiedzać):
- Gabor - drogie i raczej nie młodzieżowe wzory na jesień/zimię. Lepiej z kolekcją na lato.
- Rieker - tak samo jak Gabor
- Brenda Zaro - klasyczne buty, często jest 42 (8)

Dziś byłam w TK Maxx w Wawie i tam jest też półka z rozmiarami 41+, ja nic dla siebie nie znalazłam, ale myślę, że warto się przejść i samemu sprawdzić.

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez indigloo Pokaż wiadomość
Polecam angielskiego New Look'a i Next'a.

New Look, roz. 42 pasuje na stopę 28 / 28,2 cm. Mam dwie pary i sobie chwalę

Next... Ciężko wyczuć rozmiarówkę. Kupiłam dwie pary kilka dni temu, czekam na przesyłkę..
indigloo daj znać jak te buty z zamówienia przez net Może następnym razem zamówimy wspólnie?

Edytowane przez renifereczka
Czas edycji: 2010-09-24 o 20:41
renifereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 21:13   #74
castia_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 35
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez renifereczka Pokaż wiadomość
Dziś byłam w TK Maxx w Wawie i tam jest też półka z rozmiarami 41+, ja nic dla siebie nie znalazłam, ale myślę, że warto się przejść i samemu sprawdzić.
Właśnie TK Maxx! Dzięki że mi przypomniałaś Dzisiaj było otwarcie na marszałkowskiej, a 30 września jest w Blue City, może będzie można tam znaleźć jakieś fajne buciki
castia_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 21:27   #75
renifereczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Dzisiaj to tam były dzikie tłumy, ale jak atmosfera nieco opadnie to warto się przejść
renifereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 22:34   #76
indigloo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 542
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Otworzyli już TK Maxx? Tak? Suuuuperek! Może tam jutro podjadę... A może dopiero w poniedziałek bo w weekend pewnie będzie dramat...

Reniferku.. Myślę,że lada dzień dostanę te buty z Next to dam znać.. A jeśli chcesz je zamawiać to polecam stronę halens.pl - tam mają te same modele i nawet w dobrych cenach...
__________________
Ever thine. Ever mine. Ever ours.
indigloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 23:35   #77
Argumentative
Raczkowanie
 
Avatar Argumentative
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ;p
Wiadomości: 94
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Ja nie wiem jak wy możecie mieć problem z kupnem bucików mieszkając w Warszawie, co znajdę sklep z numerami 41+ to właśnie tam jest. Ja mieszkam "u góry" i tu jest jeden wielki zaścianek jeśli o to chodzi 3 - 4 sklepy mam do wyboru :/

http://www.goertz.de/ Wysyłają do polski ? Nie mogę znaleźć żadnego info :/
Argumentative jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 12:13   #78
indigloo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 542
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez Argumentative Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak wy możecie mieć problem z kupnem bucików mieszkając w Warszawie, co znajdę sklep z numerami 41+ to właśnie tam jest. Ja mieszkam "u góry" i tu jest jeden wielki zaścianek jeśli o to chodzi 3 - 4 sklepy mam do wyboru :/

http://www.goertz.de/ Wysyłają do polski ? Nie mogę znaleźć żadnego info :/

Niby masz rację, ale nie zapominaj, że w Wawie mieszka mnóstwo ludzi i pewnie drugie tyle przyjeżdża na zakupy z okolicznych miejscowości... Ile ja zlazłam galerii i sklepów obuwniczych - matkooooo..... Wiesz, większa podaż bo i popyt większy.... To wcale specjalnie nie ułatwia zadania....
__________________
Ever thine. Ever mine. Ever ours.
indigloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 18:30   #79
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

niechcący znalazłam tę strone, maja 42 i nawet 43
http://www.bonprix.pl/bp/shop.htm?ca...&p2=42&p1=&p3=
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 19:10   #80
castia_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 35
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
niechcący znalazłam tę strone, maja 42 i nawet 43
http://www.bonprix.pl/bp/shop.htm?ca...&p2=42&p1=&p3=
Tak tylko, że te 43 to takie babcine modele Jako tylko kozaki są jeszcze znośne, reszta już niestety nie.

Edytowane przez castia_x
Czas edycji: 2010-09-28 o 19:12
castia_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 20:48   #81
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

na halens.pl są też buty w naszych kajakowych rozmiarach ;p najlepsze są tez z nexta, ale ceny też zabójcze no ale buty boskie
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 16:24   #82
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Jak któraś z was lubi styl vintage albo rockowe klimaty to polecam obuwie ze strony http://www.restyle.pl/OBUWIE-k76-0-3-default.html Niektóre modele mają w rozmiarach 42 (28cm) Zastanawiam się nad jednymi tylko na razie nie mam kasy.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 10:20   #83
indigloo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 542
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Drogie Panie, wczoraj wróciłam z polowania... Z łupem... Piękne, skórzane, czarne oficerki.. Ojjj tak, jestem szczęśliwa...... Zakupione - o dziwo - w CCC...

Wczoraj w CCC przymierzyłam chyba z sześć par butów.. Aż nie wiedziałam, które kupić.... Mało nie zgłupiałam ze szczęścia... Jest bardzo dużo rozmiarów 41! Przypominam - moja stopka mierzy 28,2 cm... i pasowały prawie wszystkie! Uwaga! TYLKO LASOCKI!!! Inne marki w rozmiarze 41 były zbyt małe. Czyżby tylko Lasocki zachował standardową rozmiarówkę??? Oby...

Hmm, czy ja dobrze pamiętam, że ktoś uskarżał się na zbyt szerokie obuwie??

Mierzyłam dwie pary oficerek w C & A. Na długość były dobre, ale były strasznie wąskie... Zarówno w stopie jak i łydce.... Może któraś z Was tam sprawdzi..bo oficerki były świetne - skórzane, brązowe.. Mmmm.....
__________________
Ever thine. Ever mine. Ever ours.
indigloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 12:29   #84
castia_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 35
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez indigloo Pokaż wiadomość
Drogie Panie, wczoraj wróciłam z polowania... Z łupem... Piękne, skórzane, czarne oficerki.. Ojjj tak, jestem szczęśliwa...... Zakupione - o dziwo - w CCC...

Wczoraj w CCC przymierzyłam chyba z sześć par butów.. Aż nie wiedziałam, które kupić.... Mało nie zgłupiałam ze szczęścia... Jest bardzo dużo rozmiarów 41! Przypominam - moja stopka mierzy 28,2 cm... i pasowały prawie wszystkie! Uwaga! TYLKO LASOCKI!!! Inne marki w rozmiarze 41 były zbyt małe. Czyżby tylko Lasocki zachował standardową rozmiarówkę??? Oby...

Hmm, czy ja dobrze pamiętam, że ktoś uskarżał się na zbyt szerokie obuwie??

Mierzyłam dwie pary oficerek w C & A. Na długość były dobre, ale były strasznie wąskie... Zarówno w stopie jak i łydce.... Może któraś z Was tam sprawdzi..bo oficerki były świetne - skórzane, brązowe.. Mmmm.....
Pamiętam jak dobre 3 lata temu kupiłam w CCC kowbojki, pierwszy raz udało mi się zmieścić w rozmiar 40! Nigdy więcej tego sukcesu już nie powtórzyłam W ogóle nie podoba mi się nowa polityka firmy, że niektóre buty mają już tylko do rozmiaru 39, co to ma być w ogóle?
W C&A mówisz? Pójdę zobaczę dzisiaj, bo ja mam bardzo szczupłą stopę i najczęściej wszystkie buty w moim nieszczęsnym rozmiarze 42 są na mnie za szerokie
castia_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 12:56   #85
indigloo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 542
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

castia_x

Widzę, że Ty z Wawy jesteś. może podjedź sobie do Janek jak masz niedaleko. Ja właśnie tam wczoraj upolowałam moje buty i mierzyłam w c&a oficerki...
__________________
Ever thine. Ever mine. Ever ours.
indigloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 17:07   #86
castia_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 35
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez indigloo Pokaż wiadomość
castia_x

Widzę, że Ty z Wawy jesteś. może podjedź sobie do Janek jak masz niedaleko. Ja właśnie tam wczoraj upolowałam moje buty i mierzyłam w c&a oficerki...
Mieszkam w śródmieściu więc raczej do Janek blisko nie mam. Jak nie upoluje nic na mieście to ruszę tam
castia_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 19:17   #87
calella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Odnośnie CCC i Lasockiego- zgadzam się. Zwykle ich 41 jest na mnie za małe, ale to w kwestii obuwia letniego, wiosennego i jesiennego. Za to niektóre modele zimowe są dobre. Chyba to juz tak jest że buty na zimę są trochę większe. W każdym razie również mierzyłam w CCC kozaki i odziwo długość była dobra. Niezmienny jest tylko problem z cholewką-przy dużym rozmiarze zawsze będzie ogromna...tym bardziej jeśli cholewka jest ze skóry i jest ocieplana od wewnątrz. Lasocki zaprezentował w sklepach w tym sezonie całkiem ładne kozaczki, mierzyłam czarne, zamszowe z podniesionym czubkiem, o marszczonej cholewce, która mimo że odstawała to nie rzucało się to tak w oczy, może dzięki tym marszczeniom. I te były najwygodniejsze. Spodobały mi się, ale to niestety zamsz..kompletnie nie na zimę i posypane solą chodniki.. Nadal szukam czegoś ze skóry, jednak przy rozmiarze 41 badź 42 jak widze ta odstającą cholewę to załamuje ręce.

Szukam dalej, a w kwestii Lasockiego przyłaczam się do reszty- MAJĄ ŁADNE, KOBIECE OBUWIE(SZKODA ŻE NIE PRODUKUJĄ 42..) I W PORÓWNANIU DO INNYCH SKLEPÓW OBUWNICZYCH, NAWET TYCH DWA RAZY DROŻSZYCH ICH KOZACZKI PODOBAJĄ MI SIE NAJBARDZIEJ.
Mozna coś znaleźć, nawet majac ten nieszczęsny duży rozmiar...
calella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 20:07   #88
indigloo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 542
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez castia_x Pokaż wiadomość
Mieszkam w śródmieściu więc raczej do Janek blisko nie mam. Jak nie upoluje nic na mieście to ruszę tam
Z tego co wiem to z Emilii Plater jest Jankobus... Jakieś 40 min i jesteś na miejscu...

Albo WKD do Komorowa a dalej Cię podrzucę..

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez calella Pokaż wiadomość
Odnośnie CCC i Lasockiego- zgadzam się. Zwykle ich 41 jest na mnie za małe, ale to w kwestii obuwia letniego, wiosennego i jesiennego. Za to niektóre modele zimowe są dobre. Chyba to juz tak jest że buty na zimę są trochę większe. W każdym razie również mierzyłam w CCC kozaki i odziwo długość była dobra. Niezmienny jest tylko problem z cholewką-przy dużym rozmiarze zawsze będzie ogromna...tym bardziej jeśli cholewka jest ze skóry i jest ocieplana od wewnątrz. Lasocki zaprezentował w sklepach w tym sezonie całkiem ładne kozaczki, mierzyłam czarne, zamszowe z podniesionym czubkiem, o marszczonej cholewce, która mimo że odstawała to nie rzucało się to tak w oczy, może dzięki tym marszczeniom. I te były najwygodniejsze. Spodobały mi się, ale to niestety zamsz..kompletnie nie na zimę i posypane solą chodniki.. Nadal szukam czegoś ze skóry, jednak przy rozmiarze 41 badź 42 jak widze ta odstającą cholewę to załamuje ręce.

Szukam dalej, a w kwestii Lasockiego przyłaczam się do reszty- MAJĄ ŁADNE, KOBIECE OBUWIE(SZKODA ŻE NIE PRODUKUJĄ 42..) I W PORÓWNANIU DO INNYCH SKLEPÓW OBUWNICZYCH, NAWET TYCH DWA RAZY DROŻSZYCH ICH KOZACZKI PODOBAJĄ MI SIE NAJBARDZIEJ.
Mozna coś znaleźć, nawet majac ten nieszczęsny duży rozmiar...
Mnie się już przyfarciło dwa lata temu kiedy kupiłam kozaki Lasockiego. Aż nie wierzyłam we własny fart... Teraz znowu... Niestety to zależy przede wszystkim od modelu buta... Oficerki, które kupiłam są stosunkowo szerokie przy palcach. Gdybym szukała jakiś w szpic to pewnie 41 byłoby za małe.. I nie sposób się nie zgodzić - buty Lasockiego, nawet w rozmiarze 41, są po prostu ładne.. Nie wszystkie oczywiście, ale większość... Zaskakują też ceną... Skórzane kozaki za przystępną kasę... Wiadomo, nie jest to 99,- w Deichmannie, ale te na pewno będą trwalsze niż takie z eko skóry...
__________________
Ever thine. Ever mine. Ever ours.
indigloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 22:34   #89
castia_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 35
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez indigloo Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to z Emilii Plater jest Jankobus... Jakieś 40 min i jesteś na miejscu...

Albo WKD do Komorowa a dalej Cię podrzucę..

Transport to żaden problem (choć dzięki za propozycję ), bardziej mi chodzi o czas, bo trochę go trzeba poświęcić by obrócić w dwie strony samochodem, ale czasem warto
castia_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 22:44   #90
indigloo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 542
Dot.: kobiety o rozmiarze bucika>41-gdzie kupujecie?

Wbrew pozorom wcale nie potrzeba tak dużo czasu na dojazd... Zależy o której godzinie się jedzie Zależy czy korki są "z" czy "do" Wawy
__________________
Ever thine. Ever mine. Ever ours.
indigloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.