Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18 - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-09, 18:37   #4711
frais
Rozeznanie
 
Avatar frais
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 578
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Faceci chudną szybciej, to fakt.



Skrobia jedna łyżka dziennie na II fazie. Czyli codziennie.




Skąd wytrzasnęłaś Słonko owe wyliczenia, bo w książce nic o tym nie jest napisane, a skrobia u niektórych powoduje zastoje (podobnież kakao), więc nie jest wcale wskazana dla nich, chodzi o skrobię, a nie o facetów, oni chudną szybciej, fakt, ale nie mają cyklu miesięcznego, jak my...
__________________
Na dukanie od 28.06.2010
było 90kg
jest 66
będzie 63 - 62 (60???)
Od 26 lutego trwa faza III

Edytowane przez frais
Czas edycji: 2011-03-09 o 18:42
frais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 18:48   #4712
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomości: 1 376
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

hej dziewczyny.
Prosze was o radę !
Czy podczas diety Dukana mogę pić napój z droźdży? Czy jest to zakazane?
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki.
amadziaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 18:55   #4713
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez frais Pokaż wiadomość
Skąd wytrzasnęłaś Słonko owe wyliczenia, bo w książce nic o tym nie jest napisane, a skrobia u niektórych powoduje zastoje (podobnież kakao), więc nie jest wcale wskazana dla nich, chodzi o skrobię, a nie o facetów, oni chudną szybciej, fakt, ale nie mają cyklu miesięcznego, jak my...
Owe wyliczenia i organiczenia jak do kakao, skrobi kuku, mleka w proszku i innych produktów są chociażby z czatów z panem Dukanem
Są ograniczenia których nie przekraczamy, a jeśli wystąpi zastój całkowicie ograniczamy te produkty
Te wiadomości są na 1 stronie wątku
A co do chudnięcia facetów to im strasznie zazdroszczę :[
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 18:55   #4714
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Lopatologicznie rzecz biorac, skoro mozna ryby wedzone i kurczaka bez skory, to jak to polaczymy to kurczak wedzony bez skory jak znalazl
No łopatologicznie ... ale wolałam się upewnić, bo mi sie jakoś zawsze wedzony kurczak wydawał tłusty ale to chyba przez ta skórę... czyli sobie jutro zrobię ładną sałatkę...
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 18:57   #4715
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomości: 1 376
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

No dziękuję bardzo za odp ... -.-
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki.
amadziaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 19:09   #4716
frais
Rozeznanie
 
Avatar frais
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 578
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Owe wyliczenia i organiczenia jak do kakao, skrobi kuku, mleka w proszku i innych produktów są chociażby z czatów z panem Dukanem
Są ograniczenia których nie przekraczamy, a jeśli wystąpi zastój całkowicie ograniczamy te produkty
Te wiadomości są na 1 stronie wątku
A co do chudnięcia facetów to im strasznie zazdroszczę :[
Ale nie są to wiadomości książkowe... mam troszkę dukanowego doświadczenia, wiem, co mówię... a o odstawieniu owych produktów przy zastojach przecież napisałam...

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
No łopatologicznie ... ale wolałam się upewnić, bo mi sie jakoś zawsze wedzony kurczak wydawał tłusty ale to chyba przez ta skórę... czyli sobie jutro zrobię ładną sałatkę...
Ja go z reguły jeszcze obgotowuję, żeby wytopić z niego cały tłuszcz i z wywaru robię zupkę dla rodzinki, skórę oczywiście zjada moja psinka...
__________________
Na dukanie od 28.06.2010
było 90kg
jest 66
będzie 63 - 62 (60???)
Od 26 lutego trwa faza III
frais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 19:11   #4717
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez amadziaz Pokaż wiadomość
No dziękuję bardzo za odp ... -.-
Cierpliwosci kobitko. Wlasnie sprawdzamy. Wydaje mi sie, ze skoro mozna od 2-giej fazy proszek do pieczenia, to w malej ilosci drozdze tez, hm... ale lepiej sprawdzic stosunek B, T, W w produkcie. Sama nie wiem,oddaje glos madrzejszym
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 19:13   #4718
jolkah
Rozeznanie
 
Avatar jolkah
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 579
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość

W ogole to szczuplutka bylas i jestes, ale roznica w zdjeciach jest, tzn wygladzone cialko, male waleczki zniknely, wiec jest super. Ale tak ogolnie to niewiele mialas do zrzucenia, przyznaj sieklas ki:
oh nie eee to ty mnie z przodu nie widziałaś
generalnie mam do zrzucenia jeszcze 10 kg. i to wg wyliczeń Dukana, wiec bede sie tego trzymac [chyba że przy 68 - I cel - bedzie mi wystarczało to sie zatrzymam :P]
__________________

Nie piję:
20 dni [sic!]



Waga: 78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64!!! ... 60!!
jolkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 19:14   #4719
frais
Rozeznanie
 
Avatar frais
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 578
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Cierpliwosci kobitko. Wlasnie sprawdzamy. Wydaje mi sie, ze skoro mozna od 2-giej fazy proszek do pieczenia, to w malej ilosci drozdze tez, hm... ale lepiej sprawdzic stosunek B, T, W w produkcie. Sama nie wiem,oddaje glos madrzejszym
W książce z przepisami są dla II fazy przepisy na wypieki z drożdżami, nie muszę sprawdzać, wiem, więc można drożdże, ale w niewielkich ilościach!
__________________
Na dukanie od 28.06.2010
było 90kg
jest 66
będzie 63 - 62 (60???)
Od 26 lutego trwa faza III
frais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 19:19   #4720
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez frais Pokaż wiadomość
Ja go z reguły jeszcze obgotowuję, żeby wytopić z niego cały tłuszcz i z wywaru robię zupkę dla rodzinki, skórę oczywiście zjada moja psinka...
U mnie skórka... pójdzie won, bo moja kicia tez jest na diecie coprawda ona jest w gorszej sytuacji... bo ważyła jeszcze miesiąc temu 8,5kg... i schudła ok.0,5kg co jest sukcesem nie małym A ja zamierzam zrzucić ok 6kg... może uda sie wiecej
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 19:22   #4721
frais
Rozeznanie
 
Avatar frais
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 578
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
U mnie skórka... pójdzie won, bo moja kicia tez jest na diecie coprawda ona jest w gorszej sytuacji... bo ważyła jeszcze miesiąc temu 8,5kg... i schudła ok.0,5kg co jest sukcesem nie małym A ja zamierzam zrzucić ok 6kg... może uda sie wiecej
MÓj Beagle'elek , jak na razie, trzyma linię, aż mu zazdroszczę, więc spokojnie może dostawać takie przysmaki
__________________
Na dukanie od 28.06.2010
było 90kg
jest 66
będzie 63 - 62 (60???)
Od 26 lutego trwa faza III
frais jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 19:35   #4722
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Jolka super ciałko
Kari w biedronce masz fileta z kuraka wędzonego - jeszcze lepszy niż wędzona noga i nie meczysz się z oddzielaniem od kości i skóry I jeszcze czym odchudzasz kociaka? bo moja też musi z 1kg zgubić

A teraz pytanko: widziałam dziś w Auchan parówki z łososia firmy Kuchnia Rybna - skład: łosoś norweski, łosoś norweski wędzony(łącznie 70%), żelatyna wieprzowa, wzmacniacz smaku gulaminian sodu, przyprawy naturalne, sól, woda; wartość odżywcza: białka 11,4 % tłuszcze 21,4 węglowodany 1,17 % 100 gr 243 kcal (100 gr to dwie i pół parówki) wygląda to bardzo fajnie bo mimo że tłuszczu dużo to jak widać jest on tylko z ryb, cena za 5 parówek (200 gram) ok 4 złotych i co Wy na to? Niby tłuszczu dużo ale to rybi tłuszczyk więc się zastanawiam czy można...

Edytowane przez karmeelek
Czas edycji: 2011-03-09 o 19:37
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 19:39   #4723
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez frais Pokaż wiadomość
W książce z przepisami są dla II fazy przepisy na wypieki z drożdżami, nie muszę sprawdzać, wiem, więc można drożdże, ale w niewielkich ilościach!
Dzieki jestes wielka (tzn coraz mniejsza)
Jakos te drozdze mnie nigdy nie pociagaly, bo ich nie lubie i smierdza mi

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Jolka super ciałko
Kari w biedronce masz fileta z kuraka wędzonego - jeszcze lepszy niż wędzona noga i nie meczysz się z oddzielaniem od kości i skóry I jeszcze czym odchudzasz kociaka? bo moja też musi z 1kg zgubić

A teraz pytanko: widziałam dziś w Auchan parówki z łososia firmy Kuchnia Rybna - skład: łosoś norweski, łosoś norweski wędzony(łącznie 70%), żelatyna wieprzowa, wzmacniacz smaku gulaminian sodu, przyprawy naturalne, sól, woda; wartość odżywcza: białka 11,4 % tłuszcze 21,4 węglowodany 1,17 % 100 gr 243 kcal (100 gr to dwie i pół parówki) wygląda to bardzo fajnie bo mimo że tłuszczu dużo to jak widać jest on tylko z ryb, cena za 5 parówek (200 gram) ok 4 złotych i co Wy na to? Niby tłuszczu dużo ale to rybi tłuszczyk więc się zastanawiam czy można...
calkiem rozsadny sklad
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 19:49   #4724
WithYou xx3
Raczkowanie
 
Avatar WithYou xx3
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 341
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez gal23 Pokaż wiadomość
Witaaam
W końcu udało mi się znaleźć odpowiedni wątek Od dziś zaczełam dietę.. jest mi mega ciężko, kiedyś już ją stosowałam i było ok, ale mieszkałam sama , teraz na jakiś czas wprowadziłam się spowrotem do rodziców i dopiero pod koniec lipca znów pójde na swoje. mam 186cm i waże 83 kg... chciałabym schudnąć do 74-77kg... idę zaraz zjeść jakiś serek wiejski. a czy w pierwszej fazie mogę jeść placuszki? i mogę prosić przepis na nie?
Witaj
Powalający wzrost kochana Na modelke sie nadajesz jak nic Do "tap madl"

Cytat:
Napisane przez jolkah Pokaż wiadomość
ekhm dobra, jak już pokazałam na innym temacie, to wam też pokażę :P

przepraszam, że w bieliźnie, ale tak najlepiej widać. możecie nakrzyczeć na mnie, ale przez to ze schudłam naprawde dobrze zaczynam się ze sobą czuć i jakoś się mniej wstydzę.... :P
Super Widać efekty
Gratulacje Jednak cięzka praca się opłaca

A u mnie dupa. Jak spadek był kilka dni temu 800g tak też do dzisiaj wszystko po trochu wróciło Nie grzeszyłam ani nic Kurcze no

Chociaż trzeba by wziąc pod uwage że @ mam za tydzien... ALe nei wiem czy wypadnie za tydzień czy może za półtora Mam nadzieje że to tylko od tego i "napulchaniałam wodą"

Bo spadków na ciele też nie widze a wręcz przeciwnie
Masakra jakaś
__________________
WithYou xx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 19:49   #4725
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez jolkah Pokaż wiadomość
o kurcze, tego się nie spodziewałam :P aż się zawstydziłam jak sobie pomyślalam, że jakiś facet to oglądał
ćwiczyć hmmm chodze na VACU i to by było na tyle. dopiero jak schudne to bede sie pchala na silownie..
pieknie dziekuje za gratulacje, dla Twojego TŻeta też podziękowania pójdę spać szczęśliwa ^^
Jola. Ile razy w tygodniu chodzisz na VACU?

Gratulacje z powodu spadku
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 19:49   #4726
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Jolka super ciałko
Kari w biedronce masz fileta z kuraka wędzonego - jeszcze lepszy niż wędzona noga i nie meczysz się z oddzielaniem od kości i skóry I jeszcze czym odchudzasz kociaka? bo moja też musi z 1kg zgubić
Oj ja moją kicie odchudzam karmą weterynaryjną Royal Canin Obesity Management - dostaje i such i mokrą i nawet ją lubi... ale ona duzo rzeczy lubi Ale jak mi weterynarz powiedział że ma nadwage która odpowiada 30kg nadwadze/otyłości człowieka no to musiałam cos z tym zrobić Bedzie duzy sukces jak schudnie do 6kg... wiec jeszcze 2 kg przed nią... ale przynajmniej mam kompana do odchudzania Sobie nie dam nic zgrzeszyć to i jej nie dam...
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:01   #4727
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Lopatologicznie rzecz biorac, skoro mozna ryby wedzone i kurczaka bez skory, to jak to polaczymy to kurczak wedzony bez skory jak znalazl
Można wędzonego kuraczka.

Cytat:
Napisane przez frais Pokaż wiadomość
Skąd wytrzasnęłaś Słonko owe wyliczenia, bo w książce nic o tym nie jest napisane, a skrobia u niektórych powoduje zastoje (podobnież kakao), więc nie jest wcale wskazana dla nich, chodzi o skrobię, a nie o facetów, oni chudną szybciej, fakt, ale nie mają cyklu miesięcznego, jak my...
Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Owe wyliczenia i organiczenia jak do kakao, skrobi kuku, mleka w proszku i innych produktów są chociażby z czatów z panem Dukanem
Są ograniczenia których nie przekraczamy, a jeśli wystąpi zastój całkowicie ograniczamy te produkty
Te wiadomości są na 1 stronie wątku
A co do chudnięcia facetów to im strasznie zazdroszczę :[
Cytat:
Napisane przez frais Pokaż wiadomość
Ale nie są to wiadomości książkowe... mam troszkę dukanowego doświadczenia, wiem, co mówię... a o odstawieniu owych produktów przy zastojach przecież napisałam...

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------


Ja go z reguły jeszcze obgotowuję, żeby wytopić z niego cały tłuszcz i z wywaru robię zupkę dla rodzinki, skórę oczywiście zjada moja psinka...
No więc Słonko, też mam jakieś doświadczenie dukanowe, wyobraź sobie. To że skrobia jest dozwolona tylko w przypadku braku zastoju, to każdy wie. Nie bardzo rozumiem poniższe zdanie: możesz jeszcze raz nie w jednym zdaniu i tak bardziej po polsku?:
"Skąd wytrzasnęłaś Słonko owe wyliczenia, bo w książce nic o tym nie jest napisane, a skrobia u niektórych powoduje zastoje (podobnież kakao), więc nie jest wcale wskazana dla nich, chodzi o skrobię, a nie o facetów, oni chudną szybciej, fakt, ale nie mają cyklu miesięcznego, jak my..."
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:15   #4728
frais
Rozeznanie
 
Avatar frais
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 578
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Można wędzonego kuraczka.







No więc Słonko, też mam jakieś doświadczenie dukanowe, wyobraź sobie. To że skrobia jest dozwolona tylko w przypadku braku zastoju, to każdy wie. Nie bardzo rozumiem poniższe zdanie: możesz jeszcze raz nie w jednym zdaniu i tak bardziej po polsku?:
"Skąd wytrzasnęłaś Słonko owe wyliczenia, bo w książce nic o tym nie jest napisane, a skrobia u niektórych powoduje zastoje (podobnież kakao), więc nie jest wcale wskazana dla nich, chodzi o skrobię, a nie o facetów, oni chudną szybciej, fakt, ale nie mają cyklu miesięcznego, jak my..."
Skąd te wyliczenia, że tylko łyżkę skrobi dziennie! ? W książce P. Dukan nam nie wylicza, a razie zastojów nie używamy wcale, jeszcze jaśniej?
__________________
Na dukanie od 28.06.2010
było 90kg
jest 66
będzie 63 - 62 (60???)
Od 26 lutego trwa faza III
frais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:19   #4729
jolkah
Rozeznanie
 
Avatar jolkah
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 579
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
Jola. Ile razy w tygodniu chodzisz na VACU?

Gratulacje z powodu spadku
Dziękuje na VACU chodzę co 2-3 dni. bo mamy w krk tutaj bliziutko mega promocję, więc tak się staram 2 do 3 razy w tyg. chodzić
__________________

Nie piję:
20 dni [sic!]



Waga: 78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64!!! ... 60!!
jolkah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 20:22   #4730
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez frais Pokaż wiadomość
Skąd te wyliczenia, że tylko łyżkę skrobi dziennie! ? W książce P. Dukan nam nie wylicza, a razie zastojów nie używamy wcale, jeszcze jaśniej?
Już Paati napisała, że m.in. z czatów. Masz takie wielkie doświadczenie dukanowe, że zapewne pamiętasz jak od 3 części naszego wątku między innymi wiolqn i inne weteranki forum i diety Dukana tłumaczyły nam z francuskiego całe artykuły i fragmenty czatów.
Wiadomości te są w pigułce na 1 stronie wątku i na tym się opiera kompendium naszej wiedzy dukanowej. Ale o tym zapewne również wiesz, jako najbardziej doświadczona z nas dukanek.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:23   #4731
frais
Rozeznanie
 
Avatar frais
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 578
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez jolkah Pokaż wiadomość
Dziękuje na VACU chodzę co 2-3 dni. bo mamy w krk tutaj bliziutko mega promocję, więc tak się staram 2 do 3 razy w tyg. chodzić
Ja chodzę 3 razy w tygodniu...
__________________
Na dukanie od 28.06.2010
było 90kg
jest 66
będzie 63 - 62 (60???)
Od 26 lutego trwa faza III
frais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:23   #4732
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez jolkah Pokaż wiadomość
Dziękuje na VACU chodzę co 2-3 dni. bo mamy w krk tutaj bliziutko mega promocję, więc tak się staram 2 do 3 razy w tyg. chodzić
Chyba się skuszę, żeby TŻ i mną się tak zachwycał.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:27   #4733
frais
Rozeznanie
 
Avatar frais
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 578
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Już Paati napisała, że m.in. z czatów. Masz takie wielkie doświadczenie dukanowe, że zapewne pamiętasz jak od 3 części naszego wątku między innymi wiolqn i inne weteranki forum i diety Dukana tłumaczyły nam z francuskiego całe artykuły i fragmenty czatów.
Wiadomości te są w pigułce na 1 stronie wątku i na tym się opiera kompendium naszej wiedzy dukanowej. Ale o tym zapewne również wiesz, jako najbardziej doświadczona z nas dukanek.
Naszą niemalże biblią POWINNA być książka, a nie fora, fora mają nas wspierać pomagać i owszem, ale książka to podstawa, a tam takowych wyliczeń nie zastosowano...
Jestem zalogowana nie tylko na jednym forum i takich wyliczeń nigdzie indziej nie spotkałam,a za nieomylną się wcale nie uważam w przeciwieństwie do niektórych...
__________________
Na dukanie od 28.06.2010
było 90kg
jest 66
będzie 63 - 62 (60???)
Od 26 lutego trwa faza III
frais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:37   #4734
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez frais Pokaż wiadomość
Naszą niemalże biblią POWINNA być książka, a nie fora, fora mają nas wspierać pomagać i owszem, ale książka to podstawa, a tam takowych wyliczeń nie zastosowano...
Jestem zalogowana nie tylko na jednym forum i takich wyliczeń nigdzie indziej nie spotkałam,a za nieomylną się wcale nie uważam w przeciwieństwie do niektórych...
Pierwszy lepszy z brzegu przepis z naszej Biblii ("Nie potrafię schudnąć") na sos beszamelowy. W składnikach - jedna łyżka mąki (tu błąd tłumaczenia, wiemy że ma być skrobia). Jeśli sam Dukan w przepisie podaje łyżkę skrobi to chyba jednak można?
Poza tym cytuję "Nie potrafię schudnąć. Przepisy dla Polaków":
Maizena, doskonale zagęszcza potrawy. Jest dopuszczalna, ponieważ niewielka jej ilość potrafi zamienić wodnisty sos w potrawę godną jej nazwy. [...] Kup ją koniecznie - przyda się wielokrotnie.
__________________
J

Edytowane przez Emilia 25
Czas edycji: 2011-03-09 o 20:48
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:41   #4735
frais
Rozeznanie
 
Avatar frais
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 578
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Pierwszy lepszy z brzegu przepis z naszej Biblii ("Nie potrafię schudnąć") na sos beszamelowy. W składnikach - jedna łyżka mąki (tu błąd tłumaczenia, wiemy że ma być skrobia). Jeśli sam Dukan w przepisie podaje łyżkę skrobi to chyba jednak można?
Poza tym cytuję "Nie potrafię schudnąć. Przepisy dla Polaków":
Maizena, doskonale zagęszcza potrawy. Jest dopuszczalna, ponieważ niewielka jej ilość potrafi zamienić wodnisty sos w potrawę godną jej nazwy. [...] Kup ją koniecznie - przyda się wielokrotnie
I jest zaznaczone, że można w ciągu jednego, konkretnego dnia zjeść tylko ten sos i nic więcej z mazeiną? NIE!
__________________
Na dukanie od 28.06.2010
było 90kg
jest 66
będzie 63 - 62 (60???)
Od 26 lutego trwa faza III
frais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:52   #4736
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez frais Pokaż wiadomość
I jest zaznaczone, że można w ciągu jednego, konkretnego dnia zjeść tylko ten sos i nic więcej z mazeiną? NIE!
Dobra, nie chcesz to nie wierz. Twoja sprawa. Nie chce mi się Ciebie przekonywać. Nie wierzysz mi to trudno, ale jeżeli cytaty do Ciebie nie przemawiają to nie mamy o czym gadać.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:56   #4737
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez jolkah Pokaż wiadomość
ekhm dobra, jak już pokazałam na innym temacie, to wam też pokażę :P

przepraszam, że w bieliźnie, ale tak najlepiej widać. możecie nakrzyczeć na mnie, ale przez to ze schudłam naprawde dobrze zaczynam się ze sobą czuć i jakoś się mniej wstydzę.... :P

Kochana!!! Wyglądasz naprawdę super!!! Właśnie o taki wygląd MI chodzi.
Ale daleko mi do niego, pomimo, że ważę tyle ile ważę
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:59   #4738
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dobra, nie chcesz to nie wierz. Twoja sprawa. Nie chce mi się Ciebie przekonywać. Nie wierzysz mi to trudno, ale jeżeli cytaty do Ciebie nie przemawiają to nie mamy o czym gadać.
no i z tego wynika, ze skrobia jest produktem bialkowym, spozywanym w nieograniczonych ilosciach:brzyda l:

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dobra, nie chcesz to nie wierz. Twoja sprawa. Nie chce mi się Ciebie przekonywać. Nie wierzysz mi to trudno, ale jeżeli cytaty do Ciebie nie przemawiają to nie mamy o czym gadać.
Emi,podaj mi kierunkowy do Dukana, sorry o komorkowy mi chodzilo, bo na stacjonarny mam, ale nie odbiera. Zadzwonie i zapytam bossa
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 21:07   #4739
frais
Rozeznanie
 
Avatar frais
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 578
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
no i z tego wynika, ze skrobia jest produktem bialkowym, spozywanym w nieograniczonych ilosciach:brzyda l:
Nic takiego nie powiedziałam, zaznaczyłam, że Dukan w książce nie ogranicza jej nam, ja osobiście niewiele jej używam, do sosów wcale (wolę otrębami zagęścić) , czasem do ciasta jogurtowego, ale takie ciasto majm na kilka dni, momo, że w ksiązce zaznaczone jest, że to porcja na dwie osoby, czyli teoretycznie, mogą na raz zjeść od razu połowę... Trzeba też obserwować swój organizm i odstawić, w razie zastojów, definitywnie, i tego się trzymam

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
no i z tego wynika, ze skrobia jest produktem bialkowym, spozywanym w nieograniczonych ilosciach:brzyda l:

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------



Emi,podaj mi kierunkowy do Dukana, sorry o komorkowy mi chodzilo, bo na stacjonarny mam, ale nie odbiera. Zadzwonie i zapytam bossa
Możesz mu wysłać wiadomość na Face Booku, jest tam zalogowany i ma konto! Na pewno Ci odpowie! A poza tym kierunkowy na necie możesz znaleźć! Wujcio google wie wszystko, podobnie, jak i WY!
__________________
Na dukanie od 28.06.2010
było 90kg
jest 66
będzie 63 - 62 (60???)
Od 26 lutego trwa faza III

Edytowane przez frais
Czas edycji: 2011-03-09 o 21:13
frais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 21:14   #4740
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez frais Pokaż wiadomość
Nic takiego nie powiedziałam, zaznaczyłam, że Dukan w książce nie ogranicza jej nam, ja osobiście niewiele jej używam, do sosów wcale (wolę otrębami zagęścić) , czasem do ciasta jogurtowego, ale takie ciasto majm na kilka dni, momo, że w ksiązce zaznaczone jest, że to porcja na dwie osoby, czyli teoretycznie, mogą na raz zjeść od razu połowę... Trzeba też obserwować swój organizm i odstawić, w razie zastojów, definitywnie, i tego się trzymam

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Możesz mu wysłać wiedomość na Face Booku, jest tam zalogowany i ma konto! Na pewno Ci odpowie!
ojoj i na pewno to on sam na tym facebooku. Niesympatycznie sie robi, a ja chcialam tylko rozladowac atmosfere Nie o to chodzi, kto ma racje, tylko potem biedne swiezynki/ swierzynki niedoczytaja beda przekrecac diete i sypac torby skrobii/maki do sosow i zup, a potem narzekac, ze dieta be. Skads sie wziela ta 1 lyzka, skoro tyle osob przez tyle watkow forum tak twierdzilo....
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.