Masochistki - nasz świat BDSM - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-19, 11:26   #1891
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Dotka z OZ Pokaż wiadomość
Switch to znaczy, że raz lubisz być uległą a raz dominującą.

Teraz dopiero widzę, że mi się poprzestawiały o linijkę określenia z procentami.

Dotka - Poznaliśmy się z moim partnerem niedawno i jesteśmy ciągle na etapie poznawania się, wchodzenia w sfere intymną, sprawdzania swoich preferencji i granic. Dlatego poczytują Wasz wątek w poszukiwaniu inspircji, wskazówki, w jakim kierunku powinien iść nasz związek, aby jak najlepiej mógł rozwinąć nasze wspólne preferencje.

Lubię kiedy on dominuje, ale taką sama radość sprawia mi, kiedy to ja kontroluję sytuację. Lubimy przebieranki, ale takie, które podkreślają kobiecość i jednocześnie pobudzają kierunkowo wyobraźnię. Bardzo nas kręci słowna gra: opisywanie czynności, które wykonujemy lub chcemy wykonać w dosadny, wulgarny i obrazowy sposób. Lubię być psychicznie ponizoną i lubię poniżyć psychicznie.

JEstem na etapie przekopywanie się przez wątek, ale byłbym wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki.
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 12:05   #1892
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Czy wejść w JEGO świat bdsm ? czy uciekać od NIEGO ? Wasze opinie i pomoc ....

Bdsm to także uległość i dominacja.

Oprócz delikatnych klapsów, wiązania testowaliśmy inne, bardziej perwersyjne metody.

Gdy była u nas znajoma, zaproponowałem niewinną zabawę w zgadywanie.
Ani jedna ani druga nie wiedziały co wymyśliłem.

Swojej dziewczynie zawiązałem oczy i przywiązałem jej ręce do boków tapczanu. O ile na zakrycie oczu się zgodziła, związanie rąk nie bardzo się jej spodobało.
Znajomą zaprosiłem na fotel na przeciwko. Dostała lampkę wina.

Zabawa polegała na tym- iż zabrałem się za pieszczenie swojej dziewczyny. Ona nie wiedziała co się będzie działo, a obecność znajomej ją dodatkowo krępowała.
Pieszczoty ją rozgrzały, więc przeszedłem dalej i zacząłem ją rozbierać.
Widziałem że ją to kręci i przeraża - słyszała jak rozmawiam ze znajomą.
Trochę się wierciła i protestowała, gdy zdjąłem jej biustonosz a potem majtki.
Pieszczoty piersi a potem dalsze, doprowadziły ją do takiego stanu, że bardziej chciała bym ją zaspokoił niż przerwał zabawę.
Widziałem po jej zachowaniu, że nie była pewna czy tylko ja ją pieszczę, a na każdą nową pieszczotę reagowała dość mocno.

Znajoma na fotelu też nie wytrzymywała. Gdy poszedłem ze swoją dziewczyną "na całość"; ona zajęła się sobą.

Oszczędzę wam dalszego opisu (ani ze mnie pisarz, ani gawędziarz-erotoman) bynajmniej długo, jeszcze potem, dyskutowaliśmy o wrażeniach jakie sobie dostarczyliśmy.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 14:32   #1893
WanilioweChilli
Rozeznanie
 
Avatar WanilioweChilli
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 728
Dot.: masochistki

Zaglądałam na to forum jeszcze przed założeniem konta.. Generalnie, jest kwestia tego, że ja bym chciała, owszem.

Nie wiem jednak jeszcze, jaki stopień byłby dla mnie przegięciem, jaki dopuszczę. Zwłaszcza, że moja Włochata Połowa jest jeszcze sprawą świeżą, nie było między nami jeszcze żadnego seksu (ale! Spotykam się z nim za tydzień, może w końcu... )
Na podstawie samych nieco pikantniejszych rozmów, zaczęło mi świtać, że może i jemu chodzi coś ostrego po głowie. Wspomina bowiem dość często, o wiązaniu, gryzieniu, szarpaniu za włosy.. Mówi, że lubi być drapany.. Ale, że lubi być też ... 'ujeżdżany'. A tu jest ten problem.. ^^
Ja jestem zdecydowanie uległa. To znaczy, z natury jestem dość zadziorna. Chciałabym mieć kogoś, kto będzie potrafił mnie zwyczajnie złapać i pokazać, że wcale nie jestem górą Ale mój Luby.. strasznie się o mnie boi ^^ Zwłaszcza, że ja to chudzina, a on raczej dobrze zbudowany ^^ ciągle mi mówi, że tak mnie pragnie, że boi się, że mnie uszkodzi jak dojdzie co do czego, przez to całe napalenie, że tak powiem ^^..
A mnie baardzo korci, żeby zrobić coś, co aż mnie zaboli. Miałam już takie nieco mocniejsze doznania, jak np bondage. Ale to było dawno i nieprawda podobało mi się, zwłaszcza gdy wiązał na tyle mocno, by po wszystkim zostawały ślady lub otarcia. Właściwie mam zupełnie szalone fantazje, ale zaproponować.. hm.. No i switch mnie raczej nie kręci, a sam TŻ stwierdził kiedyś, że jego kręci, gdy mu się stawiam

Nie wiem jak mam zacząć z Lubym ten temat ^^ mimo całej mojej zadziorności, ja to wstydzioch trochę


Dopiszę jeszcze, że bardzo mnie kręcą słowa. I wpływanie na psychikę.. Oj, to uwielbiam ^^ i to wiem, że będzie u nas praktykowane, bo i jemu zdarzy się coś czasem wymruczeć
__________________
Chodzące nieistniejące mrówki, chodzące po mnie




14mm

Edytowane przez WanilioweChilli
Czas edycji: 2011-03-19 o 14:34
WanilioweChilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 17:26   #1894
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: Czy wejść w JEGO świat bdsm ? czy uciekać od NIEGO ? Wasze opinie i pomoc ....

JESTEM JUŻ PO SESJI .....musze przyznac , że bylo bardzo przyjemnie .
Na prózno obawialam sie tego , może zacznę od poczatku
Najpierw ustalilismy szczegoly sesji i slowo oraz gest bezpieczenstwa . Pózniej moj Pan zaczal sprawdzac czy jestem podatna na tresure zalozyl obroze , smycz po czym pol godziny wykonywalam polecenia - lezec , wstac , siad itd..... gdy ta "monotonna" czynnosc sie zakonczyla zaczelismy od wiazania , krepowania ciala , klapsy . Wtedy ON zorientowal sie ze zabawa mi sie spodobala wiec zaczal targac mna po podlodze a z jego ust plynely rozmaite epitety ... nastepnie zabawa przeksztalcila sie w naprzemian delikatne pieszczoty i zaraz potem uderzenie pejcza przyjemnie bylo czuc Jego delikatne pocalunki nie wiedząc kiedy zada cios pejczykiem . Zakneblowane usta , zawiazane oczy nie wiedzalam co nastapi .... wtedy On wyjal rozmaite zabawki - fakt tutaj przyznam ze na takiej sesji bol jest przyjemny jak ON to okreslil - nie czulam tego bolu bo bylo to jednoczesnie ogromne podniecenie . Po pewnym czasie takich zabaw On w koncu zaczal sie ze mna kochac w nagrode ze bylam grzeczna Suczką i wtedy wogole juz nie czulam uderzen pejczyka tylko wielka przyjemnosc


Nie żaluje , że sprobowalam , to byla moja pierwsza stycznosc z bdsm ale musze tutaj podkreslic ze jak na pierwsza stycznosc z tego typu zabawami dalam sie dobrze wytresowac nawet mój obolaly tylek nie boli - to taki bol z milymi wspomnieniami i musze tu powiedziec , ze bylam Dumną niewolnicą swego Pana !!! a najbardziej podobalo mi sie to , ze po calej sesji ON czule mnie przytulil i zasnelam w jego ramionach . Zaden inny mezczyzna nie utulil mnie do snu z taka dozą czulosci jak On to zrobił - a rano dostalam sniadanko do łózka :P

Mysle , ze powtorzymy taka sesje , taki element wlasnie dodaje pikanterii , od czasu do czasu mozna zaszalec Dzieki waszym postom przekonalam sie do tego by sprobowac i bylo naprawde ekscytujaco
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 17:43   #1895
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: masochistki

JESTEM JUŻ PO SESJI .....musze przyznac , że bylo bardzo przyjemnie .
Na prózno obawialam sie tego , może zacznę od poczatku
Najpierw ustalilismy szczegoly sesji i slowo oraz gest bezpieczenstwa . Pózniej moj Pan zaczal sprawdzac czy jestem podatna na tresure zalozyl obroze , smycz po czym pol godziny wykonywalam polecenia - lezec , wstac , siad itd..... gdy ta "monotonna" czynnosc sie zakonczyla zaczelismy od wiazania , krepowania ciala , klapsy . Wtedy ON zorientowal sie ze zabawa mi sie spodobala wiec zaczal targac mna po podlodze a z jego ust plynely rozmaite epitety ... nastepnie zabawa przeksztalcila sie w naprzemian delikatne pieszczoty i zaraz potem uderzenie pejcza przyjemnie bylo czuc Jego delikatne pocalunki nie wiedząc kiedy zada cios pejczykiem . Zakneblowane usta , zawiazane oczy nie wiedzalam co nastapi .... wtedy On wyjal rozmaite zabawki - fakt tutaj przyznam ze na takiej sesji bol jest przyjemny jak ON to okreslil - nie czulam tego bolu bo bylo to jednoczesnie ogromne podniecenie . Po pewnym czasie takich zabaw On w koncu zaczal sie ze mna kochac w nagrode ze bylam grzeczna Suczką i wtedy wogole juz nie czulam uderzen pejczyka tylko wielka przyjemnosc


Nie żaluje , że sprobowalam , to byla moja pierwsza stycznosc z bdsm ale musze tutaj podkreslic ze jak na pierwsza stycznosc z tego typu zabawami dalam sie dobrze wytresowac nawet mój obolaly tylek nie boli - to taki bol z milymi wspomnieniami i musze tu powiedziec , ze bylam Dumną niewolnicą swego Pana !!! a najbardziej podobalo mi sie to , ze po calej sesji ON czule mnie przytulil i zasnelam w jego ramionach . Zaden inny mezczyzna nie utulil mnie do snu z taka dozą czulosci jak On to zrobił - a rano dostalam sniadanko do łózka :P

heh ale plecki i tylek boli , oj boli ..... ale milo usiasc i poczuc ze w te miejsca dostawalo sie siarczyste uderzenia Pana

Wiec ogolnie dobrze poczylam sie w roli uleglej , fajne i nieraz to bedziemy powtarzac , bdsm wciaga - wiem po sobie bo cholernie sie balam na poczatku sprobowac a teraz mam ochote na kolejna sesję to niezla zabawa a zarazem trening uleglosci , ja tez na codzien jestem raczej silną psychicznie i w codziennosci dominujaca nature ale wlasnie w seksie przyjemnie bylo sie poczuc uległą gdy mój Pan mnie tresowal na uległa Suke
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 21:50   #1896
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Czy wejść w JEGO świat bdsm ? czy uciekać od NIEGO ? Wasze opinie i pomoc ....

Cytat:
Napisane przez munecabrava Pokaż wiadomość
JESTEM JUŻ PO SESJI .....musze przyznac , że bylo bardzo przyjemnie .
Na prózno obawialam sie tego , może zacznę od poczatku
Najpierw ustalilismy szczegoly sesji i slowo oraz gest bezpieczenstwa . Pózniej moj Pan zaczal sprawdzac czy jestem podatna na tresure zalozyl obroze , smycz po czym pol godziny wykonywalam polecenia - lezec , wstac , siad itd..... gdy ta "monotonna" czynnosc sie zakonczyla zaczelismy od wiazania , krepowania ciala , klapsy . Wtedy ON zorientowal sie ze zabawa mi sie spodobala wiec zaczal targac mna po podlodze a z jego ust plynely rozmaite epitety ... nastepnie zabawa przeksztalcila sie w naprzemian delikatne pieszczoty i zaraz potem uderzenie pejcza przyjemnie bylo czuc Jego delikatne pocalunki nie wiedząc kiedy zada cios pejczykiem . Zakneblowane usta , zawiazane oczy nie wiedzalam co nastapi .... wtedy On wyjal rozmaite zabawki - fakt tutaj przyznam ze na takiej sesji bol jest przyjemny jak ON to okreslil - nie czulam tego bolu bo bylo to jednoczesnie ogromne podniecenie . Po pewnym czasie takich zabaw On w koncu zaczal sie ze mna kochac w nagrode ze bylam grzeczna Suczką i wtedy wogole juz nie czulam uderzen pejczyka tylko wielka przyjemnosc


Nie żaluje , że sprobowalam , to byla moja pierwsza stycznosc z bdsm ale musze tutaj podkreslic ze jak na pierwsza stycznosc z tego typu zabawami dalam sie dobrze wytresowac nawet mój obolaly tylek nie boli - to taki bol z milymi wspomnieniami i musze tu powiedziec , ze bylam Dumną niewolnicą swego Pana !!! a najbardziej podobalo mi sie to , ze po calej sesji ON czule mnie przytulil i zasnelam w jego ramionach . Zaden inny mezczyzna nie utulil mnie do snu z taka dozą czulosci jak On to zrobił - a rano dostalam sniadanko do łózka :P

Mysle , ze powtorzymy taka sesje , taki element wlasnie dodaje pikanterii , od czasu do czasu mozna zaszalec Dzieki waszym postom przekonalam sie do tego by sprobowac i bylo naprawde ekscytujaco

szczęściara
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 23:16   #1897
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: Czy wejść w JEGO świat bdsm ? czy uciekać od NIEGO ? Wasze opinie i pomoc ....

oj tak TmargoT jestem szczesciarą hehe i to wielką szczęsciarą bo najbardziej obawialam sie tego jaki On bedzie poza łózkiem - a tu mila niespodzianka w łózku bylo ekscytujaca a poza łozkiem okazał sie zwyklym wrażliwym facetem

także plynie z tegą mądra nauczka dla mnie , że zachowania bdsm w łózku wcale nie maja się nic do tego jaka jest dana osoba w życiu codziennym
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 09:32   #1898
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: masochistki

Mune
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:26   #1899
elafilipiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez munecabrava Pokaż wiadomość
JESTEM JUŻ PO SESJI .....musze przyznac , że bylo bardzo przyjemnie .
Na prózno obawialam sie tego , może zacznę od poczatku
Najpierw ustalilismy szczegoly sesji i slowo oraz gest bezpieczenstwa . Pózniej moj Pan zaczal sprawdzac czy jestem podatna na tresure zalozyl obroze , smycz po czym pol godziny wykonywalam polecenia - lezec , wstac , siad itd..... gdy ta "monotonna" czynnosc sie zakonczyla zaczelismy od wiazania , krepowania ciala , klapsy . Wtedy ON zorientowal sie ze zabawa mi sie spodobala wiec zaczal targac mna po podlodze a z jego ust plynely rozmaite epitety ... nastepnie zabawa przeksztalcila sie w naprzemian delikatne pieszczoty i zaraz potem uderzenie pejcza przyjemnie bylo czuc Jego delikatne pocalunki nie wiedząc kiedy zada cios pejczykiem . Zakneblowane usta , zawiazane oczy nie wiedzalam co nastapi .... wtedy On wyjal rozmaite zabawki - fakt tutaj przyznam ze na takiej sesji bol jest przyjemny jak ON to okreslil - nie czulam tego bolu bo bylo to jednoczesnie ogromne podniecenie . Po pewnym czasie takich zabaw On w koncu zaczal sie ze mna kochac w nagrode ze bylam grzeczna Suczką i wtedy wogole juz nie czulam uderzen pejczyka tylko wielka przyjemnosc


Nie żaluje , że sprobowalam , to byla moja pierwsza stycznosc z bdsm ale musze tutaj podkreslic ze jak na pierwsza stycznosc z tego typu zabawami dalam sie dobrze wytresowac nawet mój obolaly tylek nie boli - to taki bol z milymi wspomnieniami i musze tu powiedziec , ze bylam Dumną niewolnicą swego Pana !!! a najbardziej podobalo mi sie to , ze po calej sesji ON czule mnie przytulil i zasnelam w jego ramionach . Zaden inny mezczyzna nie utulil mnie do snu z taka dozą czulosci jak On to zrobił - a rano dostalam sniadanko do łózka :P

heh ale plecki i tylek boli , oj boli ..... ale milo usiasc i poczuc ze w te miejsca dostawalo sie siarczyste uderzenia Pana

Wiec ogolnie dobrze poczylam sie w roli uleglej , fajne i nieraz to bedziemy powtarzac , bdsm wciaga - wiem po sobie bo cholernie sie balam na poczatku sprobowac a teraz mam ochote na kolejna sesję to niezla zabawa a zarazem trening uleglosci , ja tez na codzien jestem raczej silną psychicznie i w codziennosci dominujaca nature ale wlasnie w seksie przyjemnie bylo sie poczuc uległą gdy mój Pan mnie tresowal na uległa Suke
zazdroszczę
elafilipiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 12:55   #1900
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Czy wejść w JEGO świat bdsm ? czy uciekać od NIEGO ? Wasze opinie i pomoc ....

Cieszę się i zazdroszczę


Super że się udało Pozdrawiam
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 15:32   #1901
elafilipiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: masochistki

Zazdroszczę.....:rolleyes :
elafilipiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 13:48   #1902
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: masochistki

WanilioweChilli, pożywion, uwidzim, zobaczysz jaki będzie Wasz pierwszy raz, wówczas będziesz się zastanawiała, jakie są Wasze relacje, na razie nie ma co gdybać
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 15:03   #1903
WanilioweChilli
Rozeznanie
 
Avatar WanilioweChilli
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 728
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
WanilioweChilli, pożywion, uwidzim, zobaczysz jaki będzie Wasz pierwszy raz, wówczas będziesz się zastanawiała, jakie są Wasze relacje, na razie nie ma co gdybać
Wiem
To ja w przyszłości dam znać do soboty niedaleko!
__________________
Chodzące nieistniejące mrówki, chodzące po mnie




14mm
WanilioweChilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 21:44   #1904
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: masochistki

ja tak samo..

Cytat:
Napisane przez elafilipiak Pokaż wiadomość
Zazdroszczę.....:rolleyes :
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:53   #1905
Dotka z OZ
Raczkowanie
 
Avatar Dotka z OZ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 395
GG do Dotka z OZ
Dot.: masochistki

zgadzam się tylko po zazdrościć...

My też ostatnio się bawiliśmy Dałam sobie założyć obróżkę... ale z resztą to już nie dałam się tak łatwo... Musiał mnie złapać i związać i oczywiście kara za złe zachowanie też była i to nie tylko ręką


Muszę pomyśleć na temat zawiązanych oczu... bo na knebel jeszcze za wcześnie...
Dotka z OZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 13:30   #1906
marchewkowa karrotka
Raczkowanie
 
Avatar marchewkowa karrotka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 180
GG do marchewkowa karrotka
Dot.: masochistki

Witam!

Z góry uprzedzam i przepraszam, ale nie dałam rady przeczytać całego wątku, bo raptem 62 strony to trochę wiele i wysiadłam na 6 z powodu bólu oczu i za dużej ilości informacji. Musicie mi wybaczyć.

Co do tematu. W tym temacie (temacie SM) nie siedzę w ogóle, mimo, że bardzo mnie to podnieca, to znaczy podnieca mnie coś takiego jak spanking, no ale niestety mój partner życiowy podejrzewam, że nigdy nie był by skłonny zrobić mi krzywdy, nawet takiej kontrolowanej, to po prostu nie ten typ. Tak więc od 4 lat kiedy jesteśmy ze sobą uprawiam grzeczny seks.
Co do wątku, będę częściej na niego zaglądała, bo tylu ciekawych rzeczy jakich się tu dowiedziałam to chyba nigdzie nie znalazłam!

Pozdrawiam!
__________________
marchewkowa karrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 18:24   #1907
elafilipiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Dotka z OZ Pokaż wiadomość
zgadzam się tylko po zazdrościć...

My też ostatnio się bawiliśmy Dałam sobie założyć obróżkę... ale z resztą to już nie dałam się tak łatwo... Musiał mnie złapać i związać i oczywiście kara za złe zachowanie też była i to nie tylko ręką


Muszę pomyśleć na temat zawiązanych oczu... bo na knebel jeszcze za wcześnie...
czasami trudno się odważyć
elafilipiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 19:46   #1908
Dotka z OZ
Raczkowanie
 
Avatar Dotka z OZ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 395
GG do Dotka z OZ
Dot.: masochistki

Ja bym knebel to chciała, ale na razie mój Tż nie jest na to gotowy.
Po prostu w trakcie sesji ja mu jeszcze mówię, co ma robić.
Biedak nie wiedziałby co ma zemną zrobić, gdybym miała zakneblowane usta

marchewkowa karrotka a próbowałaś może zacząć od klapsów? Powiedz mu, że chciałabyś dostać klapsa. A może akurat? Póki nie zapytasz to się nie dowiesz. A może to on boi się zapytać, żeby Ciebie nie zranić
Dotka z OZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 19:58   #1909
marchewkowa karrotka
Raczkowanie
 
Avatar marchewkowa karrotka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 180
GG do marchewkowa karrotka
Dot.: masochistki

Dotka próbowałam, ale nie załapał, a ja chyba nie jestem na tyle odważna aby mu się przyznać do takich skłonności.
__________________

Edytowane przez marchewkowa karrotka
Czas edycji: 2011-03-25 o 20:02
marchewkowa karrotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 20:14   #1910
Dotka z OZ
Raczkowanie
 
Avatar Dotka z OZ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 395
GG do Dotka z OZ
Dot.: masochistki

Mój też na początku nie załapał... za pierwszym razem to myślałam, że ze mnie się śmieje. A potem się okazało, że lubi mi dać klapsa od czasu do czasu.
Dotka z OZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 06:59   #1911
marchewkowa karrotka
Raczkowanie
 
Avatar marchewkowa karrotka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 180
GG do marchewkowa karrotka
Dot.: masochistki

mój nawet nie załapał, po rozmowie szczerej z nim, chyba ciężko u niego z rozumowaniem... no cóż trudno
__________________
marchewkowa karrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 08:33   #1912
elafilipiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: masochistki

Mnie kręci podduszanie
elafilipiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 19:58   #1913
marchewkowa karrotka
Raczkowanie
 
Avatar marchewkowa karrotka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 180
GG do marchewkowa karrotka
Dot.: masochistki

Dla mnie podduszanie jest już za mocną formą SM, ale hym patrzeć na to lubię...
__________________
marchewkowa karrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 09:18   #1914
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Czy wejść w JEGO świat bdsm ? czy uciekać od NIEGO ? Wasze opinie i pomoc ....

Świetnie, że jednak przezwyciężyłaś wątpliwości i spróbowałaś czegoś nowego.

Aż narobiłaś mi ochoty na coś podobnego...
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 10:20   #1915
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Czy wejść w JEGO świat bdsm ? czy uciekać od NIEGO ? Wasze opinie i pomoc ....

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Lozko to lozko a zwiazek to zwiazek. Facet moze byc dominujacy w lozku a po seksie przyniesc Ci kubek kawy i okryc kocykiem.

Sama musisz czuc czy czujesz sie gotowa sprobowac bdsm.

Nie sugeruj sie oponiami innych - czesto mlode dziewczeta, ktore stosunkowo niedawno rozpoczely wspolzycie powiedza Ci 'oszalalas, nie wyobrazam sobie, to okropne', czesto wynika to z braku doswiadczenia, z niewiedzy - chociazby o sobie i tego, co je kreci teraz a co bedzie pozniej.
Sama kiedys uwazalam, ze jesli facet w lozku uzywalby w stosunku do mnie wulgarnych okreslen to zaraz zostalby z niego usuniety a chwile pozniej z mego zycia.
Teraz wiem, ze seks to zabawa, seks ma usatysfakcjonowac obie osoby i to, co sie dzieje w lozku, dzieje sie zgoda obojga i obie osoby musza sie czuc komfortowo. Stara nie jestem ale z wiekiem coraz bardziej otwarta na eksperymenty. Moj partner lubi byc dominujacy w lozku a w domu? To ja jestem ksiezniczka o ktora sie troszczy. A seks? Rewelacyjny.

Nie kazdy przekona sie do bdsm, ba! dla niektorych seks oralny bedzie mega hardcorowy... najglosniej krzycza ci, ktorzy nie sprobowali.

Jesli czujesz, ze chcialabys sprobowac - sprobuj.
dokładnie tak, nic dodać i nic ująć

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

munecabrava-no i widzisz, nie taki diabeł straszny
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 17:28   #1916
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: masochistki

http://vod.onet.pl/moja-wlasna-niewo...7191,film.html

Przerazil mnie ten film
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 18:04   #1917
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
niestety ja nie moge go obejrzec, stresc w skrócie proszę.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 18:15   #1918
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: masochistki

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;26017450]niestety ja nie moge go obejrzec, stresc w skrócie proszę.[/QUOTE]
Facet, wzorujac sie na Goreanach, wymyślił sobie sektę Kaotian. w tej niby sekcie mezczyzni maja niewolnice, ktore, jak to niewolnice, maja robic co kaze Pan. Bohater filmu (oblesny żul z ginekomastia) kaze swojej niewolnicy uprawiac seks za pieniadze. W tym gang-bang.
Widac, ze kolo po prostu ja wykorzystuje dorabiajac sobie do tego jakas dziwaczna ideologie.
A ona jest tak ulegla, i zualezniona psychicznie od niego, ze na WSZYSTKO sie godzi.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 18:27   #1919
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
Facet, wzorujac sie na Goreanach, wymyślił sobie sektę Kaotian. w tej niby sekcie mezczyzni maja niewolnice, ktore, jak to niewolnice, maja robic co kaze Pan. Bohater filmu (oblesny żul z ginekomastia) kaze swojej niewolnicy uprawiac seks za pieniadze. W tym gang-bang.
Widac, ze kolo po prostu ja wykorzystuje dorabiajac sobie do tego jakas dziwaczna ideologie.
A ona jest tak ulegla, i zualezniona psychicznie od niego, ze na WSZYSTKO sie godzi.
koszmar....
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 21:33   #1920
Trusk4wk4
Raczkowanie
 
Avatar Trusk4wk4
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 265
Dot.: masochistki

Też widziałam i już chyba pisałam tu o tym filmie parę stron temu (chyba bo nie pamiętam :P) Tak czy inaczej nie można było o lepszą antyreklamę związków bdsm.

A tak a propos filmu.. czy wypowiadały/ją się tutaj osoby które żyją w relacji 24/h ? Bo się ostatnio otarłam o terminologię, z której wynikało iż osoby uprawiające bdsm tylko w sypialni to Top i bottom, takie w których te relacje nieznacznie wpływają na życie cioedzienne Dom/sub a ci którzy żyją 24/h to już Master/slave. Nie powiem ciekawym było odkryć tę terminologię, aczkolwiek do mego Mężczyzny raczej Top mówić nie będę
Trusk4wk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.