przytyłam :( - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-14, 08:02   #271
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: przytyłam :(

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A czy jednocześnie zmieniłaś dietę na bardziej czystą, mniej śmieciową? Bo samo picie ziółek nie pomoże oczyścić organizmu z syfów, jeśli się je dodatkowo dostarcza na bieżąco Zamierzam pić tę pokrzywę zgodnie z zaleceniem na pudełeczku tak dla zasady, przez jakiś czas. Na pewno nie zaszkodzi, a zobaczymy czy przyniesie jakiś pozytywny efekt.

A teraz w ramach wyznań odchudzających, muszę powiedzieć, że popełniłam wczoraj jeden z najgorszych grzechów tłustej baby. Kupiłam sobie sukienkę na siebie jak już będę szczupła Zawsze mówiłam, że tego robić nie będę, ale wczoraj jak zobaczyłam ten kolor (absolutnie mój), fason, materiał, za 49zł. No i kupiłam. I teraz wisi w szafie Chyba codziennie będę się na nią gapić, to może szybciej się w nią wcisnę

lexie też wątek to na społeczności chyba już, a nie na intymne, hm?
zdecydowanie tak. Jezeli mam byc szczera to w zyciu nie jadlam tyle ryb, salatek, soczewic i innych wynalazkow. W Polsce moja dieta byla mniej zroznicowana. No i odkad tutaj jestem nie zjadlam ani razu zadnego fast fooda, ani nawet slow fooda, zawsze tylko cos dobrego. Nie wiem z czego to wynika, bo fast foodow tutaj jest jak psow.

AA! ja tak zrobilam w styczniu! Kupilam swietna spodnice na wyprzedazy, ale w zwiazku z tym, ze jest na dwie gumeczki zrobila mi sie tak piekna, tlusta poledwiczka..ze zwinelam ja w rulonik i nie patrze nawet. A swietna jest, czarno, szaro szafirowa...ech :/ zwiewna, w sam raz na teraz. moze dla testu zaloze ja dzis po powrocie...troche jakby te boczki mi zmalaly...ale fakt, argument na kupienie'zaloze jak schudne' jest dla mnie jak strzal w kolano...podziwiam za odwage :d
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 08:42   #272
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: przytyłam :(

Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
zdecydowanie tak. Jezeli mam byc szczera to w zyciu nie jadlam tyle ryb, salatek, soczewic i innych wynalazkow. W Polsce moja dieta byla mniej zroznicowana. No i odkad tutaj jestem nie zjadlam ani razu zadnego fast fooda, ani nawet slow fooda, zawsze tylko cos dobrego. Nie wiem z czego to wynika, bo fast foodow tutaj jest jak psow.
Jak tak czytam co piszesz to wydaje mi się, że Ty masz ostatnio za dużo "na głowie" i nie dajesz sobie za bardzo prawa do oddechu.
Nie bierzesz pod uwagę tego, że organizm tez jakoś reaguje na zmianę jedzenia (ja przez pół roku po przeprowadzce do Niemiec miałam sensacje żołądkowe, dopieor lekarz mi uswiadomił, że nawet mleko tutaj to co innego niz mleko w Polsce, to samo warzywa, na różnych terenach jest różna pasza, różne gleby w których rosną rosliny, do wszystkiego trzeba sie przyzwyczaić).
Twój organizm mógł zareagować może przytyciem.
Ale moim zdnaiem niepotrzebnie sie ogólnie stresujesz, jesteś tam sama i już samo to jest dołujące, nie "dokładaj" sobie niepotrzebnych nerwów.
Jak Cie Twój facet zobaczy to sie zwyczajnie ucieszy że Cie widzi i z pewnościa nie będzie zwracał uwagi na lekko powiększone boczki
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 09:31   #273
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: przytyłam :(

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Jak tak czytam co piszesz to wydaje mi się, że Ty masz ostatnio za dużo "na głowie" i nie dajesz sobie za bardzo prawa do oddechu.
Nie bierzesz pod uwagę tego, że organizm tez jakoś reaguje na zmianę jedzenia (ja przez pół roku po przeprowadzce do Niemiec miałam sensacje żołądkowe, dopieor lekarz mi uswiadomił, że nawet mleko tutaj to co innego niz mleko w Polsce, to samo warzywa, na różnych terenach jest różna pasza, różne gleby w których rosną rosliny, do wszystkiego trzeba sie przyzwyczaić).
Twój organizm mógł zareagować może przytyciem.
Ale moim zdnaiem niepotrzebnie sie ogólnie stresujesz, jesteś tam sama i już samo to jest dołujące, nie "dokładaj" sobie niepotrzebnych nerwów.
Jak Cie Twój facet zobaczy to sie zwyczajnie ucieszy że Cie widzi i z pewnościa nie będzie zwracał uwagi na lekko powiększone boczki
niby tak. aczkolwiek na poczatku bardzo schudlam, bylam z tego zadowolona. w zasadzie po dwoch tygodnaich moj organizm przystosowal sie do godzin jedzenia tutaj. Fakt, przez ten okres mialam wrazenie, ze wyjatkowo 'smierdze'. I teraz doszlam do wniosku, ze to wlasnie byla reorganizacja chemiczna mojego organizmu. Wyrzucil to co zazwyczaj jadlam w Pl, zastepujac tym co jem teraz. I nie powiem, mam wrazenie, ze jest to duzo lepsze...
Ale nie zmienia to faktu, ze pod koniec grudnia jak zaczelam jesc, tak przystopowalam dopiero pod koniec lutego...

ale to jest chyba prawda, za duzo na siebie wzielam. Na poczatku bylo bardzo fajnie, duzo kursow, ciekawa praca, duzo wyjsc, spotkan, tanca, pelno zajec. Teraz...nie mam sil nawet na zakupy :/ Walcze z tym, slowo daje.
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 10:54   #274
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: przytyłam :(

Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
niby tak. aczkolwiek na poczatku bardzo schudlam, bylam z tego zadowolona. w zasadzie po dwoch tygodnaich moj organizm przystosowal sie do godzin jedzenia tutaj. Fakt, przez ten okres mialam wrazenie, ze wyjatkowo 'smierdze'. I teraz doszlam do wniosku, ze to wlasnie byla reorganizacja chemiczna mojego organizmu. Wyrzucil to co zazwyczaj jadlam w Pl, zastepujac tym co jem teraz. I nie powiem, mam wrazenie, ze jest to duzo lepsze...
Ale nie zmienia to faktu, ze pod koniec grudnia jak zaczelam jesc, tak przystopowalam dopiero pod koniec lutego...

ale to jest chyba prawda, za duzo na siebie wzielam. Na poczatku bylo bardzo fajnie, duzo kursow, ciekawa praca, duzo wyjsc, spotkan, tanca, pelno zajec. Teraz...nie mam sil nawet na zakupy :/ Walcze z tym, slowo daje.
Wiesz co, może tak nie walcz za bardzo. Pozwól sobie odpocząć
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 12:02   #275
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: przytyłam :(

nie bardzo teraz juz moge...jak popuszcze to albo mnie zwolnia, albo sie zalamnie ostatecznie, a do tego doposcic nie moge...juz jest kiepsko.
No ale dzis byl dobry obiad, fajnie sie czuje : ) piers z indyka z pomidorami prowansalskimi - fajnie upieczone, bo w polowkach posypane mieszanka ziol i parmezanu mmm ciekae czy anstroj sie utrzyma do wieczora...
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 21:42   #276
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: przytyłam :(

Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
nie bardzo teraz juz moge...jak popuszcze to albo mnie zwolnia, albo sie zalamnie ostatecznie, a do tego doposcic nie moge...juz jest kiepsko.
No ale dzis byl dobry obiad, fajnie sie czuje : ) piers z indyka z pomidorami prowansalskimi - fajnie upieczone, bo w polowkach posypane mieszanka ziol i parmezanu mmm ciekae czy anstroj sie utrzyma do wieczora...
Nebula, nie łam się, ale i nie katuj. Daj swojemu ciału nieco odprężenia. Ja to obecnie robię masażami. Efekt w sensie fizycznym bardzo fajny, ale przede wszystkim efekt w sensie psychologicznym - naprawdę dobrze się poczułam w swoim ciele i mam siłę na ciąg dalszy walki ze zbędnymi kilogramami (nie ze swoim ciałem, bo to moje ciało, ja sama, ale po prostu z tym czego mam za dużo). Po prostu spraw, aby przyjemność nie kojarzyła się tylko z jedzeniem, bo w pewnym momencie diety, czy zmiany stylu życia na zdrowszy, myśli się już tylko o tym co zjem, czego nie zjem... Możliwe, że wiesz o co mi chodzi. Co robisz fajnego dla siebie, ale tak tylko dla siebie?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 07:13   #277
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: przytyłam :(

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Co robisz fajnego dla siebie, ale tak tylko dla siebie?
O to samo miałam pytać

Ja masaży nie mam, ale staram się o siebie dbać w sensie psychicznym, robię sobie "domowe spa" z jakimiś przyjemnymi zapachami, w torebce zawsze mam jakiś pięknie pachnący krem do rąk, który potrafi mnie uratować w ekstremalnych sytuacjach w pracy, staram się regularnie poświęcać czas mojemu hobby, chociaż chwilę, żeby czuć, że coś dla siebie robię. To są takie drobiazgi, które potrafią zmienić cały dzień..
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 07:23   #278
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: przytyłam :(

Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
nie bardzo teraz juz moge...jak popuszcze to albo mnie zwolnia, albo sie zalamnie ostatecznie, a do tego doposcic nie moge...juz jest kiepsko.
No ale dzis byl dobry obiad, fajnie sie czuje : ) piers z indyka z pomidorami prowansalskimi - fajnie upieczone, bo w polowkach posypane mieszanka ziol i parmezanu mmm ciekae czy anstroj sie utrzyma do wieczora...
Ja nie myslałam o tym o tym, żebys sobie całkiem wszytsko odpuściła ale raczej o tym o czym pisze Doris i hihi. A także o tym, żebys była dla siebie łagodniejsza , zwolniła trochę, nie załamywała się jak zjesz jedną kanapkę itd. Powoli wszytsko. A i sił wrócą i chęci na działanie.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 07:47   #279
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: przytyłam :(

Wiecie co? Ja dosyć niedawno, z lekkim przerażeniem stwierdziłam, że jedzenie to czasami mój jedyny pomysł na spędzenie fajnego wieczoru (samej lub z TŻ). Oglądamy razem film - popcorn "musi być", jakieś chrupki, a tu czekoladka etc. Teraz staram się, aby słowo przyjemność nie równało się w mojej głowie jedzeniu.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 08:10   #280
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: przytyłam :(

szczerze, to niewiele dla siebie zrobilam ostatnio. jak wracam do domu to jedyne co robie to jem kolacje i ide spac, bo nie mam sil na wiecej :/ teraz postanowilam troche wydluzyc ten czas i sprobowac popraktykowac jezyk francuski. Chcialam wrzucic sobie kulke musujaca do kapieli, ale okazalo sie, ze moja wanna nie trzyma wody :/ korek jest jakis trefny, bede musiala pokombinowac i go zmienic.
Chociaz chyba sklamalam, bo dla siebie samej, zeby przestac sie zachowywac jak idiotka poszlam do psychologa. Najbardziej ze wszystkiego chcialabym zeby moj kochany dostal sie tutaj na uczelnie wtedy by przyjechal, nawet jezeli nie byloby kolorowo, bo przeciez nie bedzie zarabial, to bedzie obok. Bedzie mozna pojsc na spacer do okolicznego parku narodowego, czy cokolwiek. poza tym bedzie zawsze obok by mi mowic ze jestem ladna i kochana. Bo obecnie chyba czuje sie kiepsko ze wzgledu na brak takiej elementarnej uwagi jakiej kobieta potrzebuje ze strony mezczyzny :p
Ale przyznam sie...ze Doris mnie tymi masazami mocno zainteresowala i dzis wieczorem spotykam sie z przyjaciolka na salatke i wino (i pewnie jakas komedie romantyczna:p) by uzgodnic do ktorego salonu spa sie wybierzemy we wtorek zrobic sobie letni pedicure oraz wlasnie ten drenaz limfatyczny akurat w srode lece do polski, to moze przyda mi sie taki relaks przed wylotem, bede zadowolona podczas pobytu...

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

i wiecie co? ja tu nigdzie nie moge znalezc kielkow!! czy ktos wie czy we francji mozna to dostac? :/
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 08:24   #281
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: przytyłam :(

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiecie co? Ja dosyć niedawno, z lekkim przerażeniem stwierdziłam, że jedzenie to czasami mój jedyny pomysł na spędzenie fajnego wieczoru (samej lub z TŻ). Oglądamy razem film - popcorn "musi być", jakieś chrupki, a tu czekoladka etc. Teraz staram się, aby słowo przyjemność nie równało się w mojej głowie jedzeniu.
Ja sobie w zimie pofolgowałam z czekoladą I też rytuał, jak siadaliśmy przed telewizorem wieczorem to z czekoladą (dobrze, że mało ogladamy ). Od 2 tygodni nie jem żadnych słodyczy.


Ale Lexie dała czadu z tymi 15 kilosami, nie?
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 08:40   #282
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: przytyłam :(

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ale Lexie dała czadu z tymi 15 kilosami, nie?
Pełen podziw
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:08   #283
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: przytyłam :(

Hahaha, dziękuję Ale chciałam zauważyć, że Miphuhiz też dała czadu I to chyba nawet w krótszym czasie, niż ja

Myślicie, że na społeczności...?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:09   #284
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: przytyłam :(

A jej tu już chyba gratulowałam

no chyba, chociaż nie mi oceniać
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:14   #285
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: przytyłam :(

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość

Myślicie, że na społeczności...?
Ja juz tez o tym pisałam.

A Miphuhiz to ja nie do końca zrozumiałam jednak ale jeszcze jje tu nie było, żeby mi wyjasnić czy ona faktycznie tyle czy to po pijaku tak widziała
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:16   #286
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: przytyłam :(

Ja myślę, że ważyła się już na trzeźwo
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:17   #287
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: przytyłam :(

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiecie co? Ja dosyć niedawno, z lekkim przerażeniem stwierdziłam, że jedzenie to czasami mój jedyny pomysł na spędzenie fajnego wieczoru (samej lub z TŻ). Oglądamy razem film - popcorn "musi być", jakieś chrupki, a tu czekoladka etc. Teraz staram się, aby słowo przyjemność nie równało się w mojej głowie jedzeniu.
Jest coś w tym my z TŻem jak nie mamy co robić to wychodzimy na kolację na miasto masakra!
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:20   #288
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: przytyłam :(

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ja juz tez o tym pisałam.

A Miphuhiz to ja nie do końca zrozumiałam jednak ale jeszcze jje tu nie było, żeby mi wyjasnić czy ona faktycznie tyle czy to po pijaku tak widziała


Ja myślę, że raczej chodziło o to, że alkohol odwadnia Więc może niby być mniej na wadze... Miałam nawet napisać pocieszającego posta, że u mnie alkohol powoduje nagły i krótkotrwały skok wagi w górę, a nie w dół, więc może te 15 kg to wcale nie przez wino

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Dobra, przenoszę na społeczności.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Jeśli życzycie sobie bardziej społecznościowego tytułu, to mogę to załatwić
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:23   #289
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: przytyłam :(

To ja chyba wypiję, potem będe sobie mówić, że wzrost wagi to czasowy po alkoholu

A tak serio to jestem trochę zdołowana, bo 2 tygodnie nei jem NIC słodkiego, no czasem jakiś 1 (słownie jeden) mały owoc. Nie ważę się ale po ciuchach widzę, że zero zmian. No ale jestem twarda a nie mientka. Czekam jednak na wyniki.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 09:39   #290
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: przytyłam :(

Może się jednak zważ, bo początkowe wyniki to chyba niekoniecznie widać po ciuchach
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:43   #291
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: przytyłam :(

Już tu kiedyś pisałam o moich +10. Było nawet spoko,dieta fajna,dobrze się czuję ale nie chudnę Nie wiem co jest tego przyczyną. Nie jem słodyczy, w sumie jakieś 1 400 kcal, warzywa,owoce,pełnoziarni sty chleb,dużo, wody,drób, ryby, twarożki i NIC!

Ale co zrobić, nie poddaje się i zazdroszczę wam sukcesów
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:48   #292
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: przytyłam :(

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
To ja chyba wypiję, potem będe sobie mówić, że wzrost wagi to czasowy po alkoholu

A tak serio to jestem trochę zdołowana, bo 2 tygodnie nei jem NIC słodkiego, no czasem jakiś 1 (słownie jeden) mały owoc. Nie ważę się ale po ciuchach widzę, że zero zmian. No ale jestem twarda a nie mientka. Czekam jednak na wyniki.
Lubo pociesz się, że ja wcale nie jem słodyczy, nie jem nic, od czego można by przytyć (dieta zbliżona do ducana, tyle, że ja ją mam z powodów alergii), jem bialeczko, sałateczki, jajeczka, zdrowe oleje, węgle tylko złożone i ani grama nie chudnę Budujące jest to, że przynajmniej przestałam tyć, ale ...
Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Już tu kiedyś pisałam o moich +10. Było nawet spoko,dieta fajna,dobrze się czuję ale nie chudnę Nie wiem co jest tego przyczyną. Nie jem słodyczy, w sumie jakieś 1 400 kcal, warzywa,owoce,pełnoziarni sty chleb,dużo, wody,drób, ryby, twarożki i NIC!
A nie jesz może za mało? Albo za mało czegoś? W sensie białka czy tłuszczów? Bo zasadniczo bez zdrowych tłuszczów to się trudno chudnie.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 10:02   #293
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: przytyłam :(

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A nie jesz może za mało? Albo za mało czegoś? W sensie białka czy tłuszczów? Bo zasadniczo bez zdrowych tłuszczów to się trudno chudnie.
No właśnie jem ok. Nie za mało. Nie za dużo. Używam oliwy z oliwek, jem orzechy, staram się masło chociaż nie lubię. Nie jem owoców po 12. Posiłki po obiedzie są już głównie warzywno-białkowe. No i nic
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 10:45   #294
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: przytyłam :(

A ja od tygodnia jestem chora, a planowałam jakąś fajną aktywność na świeżym powietrzu. Mam stepper, ale nudzi mnie ćwiczenie na nim w domu przed TV.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 18:54   #295
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: przytyłam :(

moze sie pokaze ;]
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło

Edytowane przez miphuhiz
Czas edycji: 2011-04-20 o 12:52
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:01   #296
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: przytyłam :(

No ŁAŁ! Pięknie.




Dobra, zważyłam się. Phi. Pół kilo, mniej wiecej. Co to jest, ja się pytam?!
Tłumaczę to sobie tak, że w moim wieku to się trudniej chudnie
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:13   #297
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: przytyłam :(

Dzieki

Tutaj przed chwila zrobione
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14.0444.jpg (21,9 KB, 52 załadowań)
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:33   #298
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: przytyłam :(

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość

Dobra, zważyłam się. Phi. Pół kilo, mniej wiecej. Co to jest, ja się pytam?!
Tłumaczę to sobie tak, że w moim wieku to się trudniej chudnie
I dobrze sobie tlumaczysz
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:33   #299
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: przytyłam :(

Ojej, na tym sprzed chwili to już w ogóle jesteś szczuplak
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:37   #300
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: przytyłam :(

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ojej, na tym sprzed chwili to już w ogóle jesteś szczuplak
bo w czarnym zrobione
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.