Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-17, 12:16   #211
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
a co to royalmail?? nie kumam
ja też nie wiem co to
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 12:18   #212
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

dziweczyny a ja chyba sie skusze na to: http://www.groupon.pl/oferty/rzeszow...zeszow/1625312
co myslicie???
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 12:21   #213
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
dziweczyny a ja chyba sie skusze na to: http://www.groupon.pl/oferty/rzeszow...zeszow/1625312
co myslicie???
bałabym się bo widziałam efekty po zdjęciu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 12:30   #214
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
a co to royalmail?? nie kumam
>>> widocznie sie pomylił
poczta angielska

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
dziweczyny a ja chyba sie skusze na to: http://www.groupon.pl/oferty/rzeszow...zeszow/1625312
co myslicie???
ja 2 dni temu byłam na przedłużeniu rzęs też z gruponu ale w Lublinie. Z plusów to to że nie musze tuszować rzęs, a o kondycji rzęs jeszcze nic nie moge powiedzieć..
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 12:32   #215
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
poczta angielska
ktoś ciężko myślący odpisuje na te maile i nie może zrozumieć że chodzi Ci tylko wagę włosów
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 12:36   #216
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ktoś ciężko myślący odpisuje na te maile i nie może zrozumieć że chodzi Ci tylko wagę włosów
Może sobie to opakowanie po liście mam na glowe wsadzić i będzie 150 gram
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 12:39   #217
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
poczta angielska[COLOR="Silver"]

ja 2 dni temu byłam na przedłużeniu rzęs też z gruponu ale w Lublinie. Z plusów to to że nie musze tuszować rzęs, a o kondycji rzęs jeszcze nic nie moge powiedzieć..
napisz im ze poczta moze byc nawet koreańska, nie interesuje cie to, tylko waga włosów i to ze produkt jest niezgodny z opisem
===============
rzęski
A ile płacilas?? ja mam kolezanke kóra przedłuża juz z poł roku cały czas , na uzupełnianie tak serdnio co miesiąc chodzi i zadowolona, strasznie mnie nachodzi, a powiedz mi jeszcze skoro masz juz to za soba.
czy oko jest takie "ciężke"? mam na mysli opadajacą powiekie, pod cięzarem rzes? jestes zadowolona?

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ktoś ciężko myślący odpisuje na te maile i nie może zrozumieć że chodzi Ci tylko wagę włosów
racja

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Może sobie to opakowanie po liście mam na glowe wsadzić i będzie 150 gram
tiaaa razem z folia, bo w sumie kilka gram wazy
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 12:44   #218
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Może sobie to opakowanie po liście mam na glowe wsadzić i będzie 150 gram
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 12:45   #219
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
napisz im ze poczta moze byc nawet koreańska, nie interesuje cie to, tylko waga włosów i to ze produkt jest niezgodny z opisem
===============
rzęski
A ile płacilas?? ja mam kolezanke kóra przedłuża juz z poł roku cały czas , na uzupełnianie tak serdnio co miesiąc chodzi i zadowolona, strasznie mnie nachodzi, a powiedz mi jeszcze skoro masz juz to za soba.
czy oko jest takie "ciężke"? mam na mysli opadajacą powiekie, pod cięzarem rzes? jestes zadowolona?

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------


racja

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------


tiaaa razem z folia, bo w sumie kilka gram wazy
Płaciłam 69 zł o ta oferta dokładnie - klik
Ja poprosiłam o naturalny look żeby nie było efektu lalki. Pani powiedziała, że im mniejsza rzęsa to może się dłużej utrzymać bo mniej obciąża naturalna rzęse . Pierwszy dzień musiałam się przyzwyczaić, oczy po zabiegu troche piekły od kleju, a teraz to już normlanie. Jestem jak najbardziej zadowlona Za miesiąc jestem zapisana na uzupełnienie

Folia, ulotki i to opakowanie na klipy - to już bedzie zestaw de luxe
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 12:46   #220
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
napisz im ze poczta moze byc nawet koreańska, nie interesuje cie to, tylko waga włosów i to ze produkt jest niezgodny z opisem
===============
rzęski
A ile płacilas?? ja mam kolezanke kóra przedłuża juz z poł roku cały czas , na uzupełnianie tak serdnio co miesiąc chodzi i zadowolona, strasznie mnie nachodzi, a powiedz mi jeszcze skoro masz juz to za soba.
czy oko jest takie "ciężke"? mam na mysli opadajacą powiekie, pod cięzarem rzes? jestes zadowolona?

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------


racja

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------


tiaaa razem z folia, bo w sumie kilka gram wazy
właśnie też taką miałam koleżankę jak już ktoś się decyduje to raczej trzeba uzupełniać i ona tak uzupełniała z pół roku i po tym czasie zdjęła całkiem to parę rzęs na krzyż swoich ale poleciłam jej ten kremik, może pomoże jej coś

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

sama myślę czy nie skusić się przed świętami raz zobaczyć jak to faktycznie jest i mieć piękne długie gęste na sylwestra
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 12:51   #221
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

sama myślę czy nie skusić się przed świętami raz zobaczyć jak to faktycznie jest i mieć piękne długie gęste na sylwestra
jeśli to tylko na sylwestra to może spróbuj najpierw sztucznych rzęs mi się efekt podoba, miałam raz kupione takie naturalne (w sensie nie dramatyczne)
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 12:55   #222
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Ja poprosiłam o naturalny look żeby nie było efektu lalki. Pani powiedziała, że im mniejsza rzęsa to może się dłużej utrzymać bo mniej obciąża naturalna rzęse . Pierwszy dzień musiałam się przyzwyczaić, oczy po zabiegu troche piekły od kleju, a teraz to już normlanie. Jestem jak najbardziej zadowlona Za miesiąc jestem zapisana na uzupełnienie
a jak popatrzysz do lustra to rzeczywiscie do kazdej swojej rzeski masz doklejona sztuczna?? i rozumiem ze masz dobrane tak ze od kacika krótsze, potem dłuzsze? czy jednakowe

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
jeśli to tylko na sylwestra to może spróbuj najpierw sztucznych rzęs mi się efekt podoba, miałam raz kupione takie naturalne (w sensie nie dramatyczne)
ale to jest wygoda, nie trzba rano malowac, zaoszczedza sie zcas ... i tusz tez hehe
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 12:56   #223
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
jeśli to tylko na sylwestra to może spróbuj najpierw sztucznych rzęs mi się efekt podoba, miałam raz kupione takie naturalne (w sensie nie dramatyczne)
o takich chcę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 12:58   #224
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

a ja miałam i sztuczne i kepki , i do kitu to było
teraz tylko leza w pudełku, nie uzywam, moze miałam zły klej/ z donegala/ , ponoc najlepszy ten z inglota DUO
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 13:01   #225
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
a ja miałam i sztuczne i kepki , i do kitu to było
teraz tylko leza w pudełku, nie uzywam, moze miałam zły klej/ z donegala/ , ponoc najlepszy ten z inglota DUO
u mnie też takie leżą
jak już to wolałabym tą metodą "stałą" 1:1 a kępki czy te sztuczne to jest strach że gdzieś odklei się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 13:07   #226
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
u mnie też takie leżą
jak już to wolałabym tą metodą "stałą" 1:1 a kępki czy te sztuczne to jest strach że gdzieś odklei się
I CIAGŁE KONTROLOWANIE, CZY WSZYSTKO OK, A WIESZ ZE TYM KREMIKIEM PONOC MOZNA TEZ smarowac przedłuzane.
ładnie musza błyszczec, jejku nie wiem... ale co miesiac chodzic na uzupełnianie chyba sie nie zdecyduje

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

skad te butki??? https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=114284
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 13:11   #227
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
I CIAGŁE KONTROLOWANIE, CZY WSZYSTKO OK, A WIESZ ZE TYM KREMIKIEM PONOC MOZNA TEZ smarowac przedłuzane.
ładnie musza błyszczec, jejku nie wiem... ale co miesiac chodzic na uzupełnianie chyba sie nie zdecyduje

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

skad te butki??? https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=114284
o można przedłużane to fajnie
ja boję się co będzie jak będę tak ciągle uzupełniać a potem jak ściągnę to będę miała jakieś liche rzęsy albo o zgrozo wcale

buciki z http://www.deezee.pl/
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 13:13   #228
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
właśnie też taką miałam koleżankę jak już ktoś się decyduje to raczej trzeba uzupełniać i ona tak uzupełniała z pół roku i po tym czasie zdjęła całkiem to parę rzęs na krzyż swoich ale poleciłam jej ten kremik, może pomoże jej coś

sama myślę czy nie skusić się przed świętami raz zobaczyć jak to faktycznie jest i mieć piękne długie gęste na sylwestra

Ja na wesele przedłużyłam, a uzupełnienie mam przed świętami i na sylwka sie załapie


Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
a jak popatrzysz do lustra to rzeczywiscie do kazdej swojej rzeski masz doklejona sztuczna?? i rozumiem ze masz dobrane tak ze od kacika krótsze, potem dłuzsze? czy jednakowe
ale to jest wygoda, nie trzba rano malowac, zaoszczedza sie zcas ... i tusz tez hehe


Tak, dokładnie

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
a ja miałam i sztuczne i kepki , i do kitu to było
teraz tylko leza w pudełku, nie uzywam, moze miałam zły klej/ z donegala/ , ponoc najlepszy ten z inglota DUO
Ja na kępkach jechałam ale ciągle to przyklejać, odklejać Ja mam ten klej DUO, polecam
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 14:21   #229
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
a co to royalmail?? nie kumam
>>> widocznie sie pomylił
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja też nie wiem co to
poczta
Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
poczta angielska

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------



ja 2 dni temu byłam na przedłużeniu rzęs też z gruponu ale w Lublinie. Z plusów to to że nie musze tuszować rzęs, a o kondycji rzęs jeszcze nic nie moge powiedzieć..
ja byłam z rzęs zachwycona, efekt super, świetnie wygląda malowac nie trzeba aleeeee z minusów u mnie było tak:
gdy złapały oczy wilgoci piekło niemiłosiernie
zmyć makijaż też fajna zabawa - patyczkiem
raz mi sie odgniotły i tak zostały
no i te moje biedne krótkie rzęski, ktore zostały po zdjęciu tych sztucznych wymagają ratowania


Wykrasana, zamiast delikatnie napisz wprost, że dostałaś towar niezgodny z umową. Mimo zapewnień mailowych o wadze włosów, otrzymałaś towar o innej wadze a to jest niezgodne z polskim prawem, celowo wprowadzili Cię w bład.
Przecież Ci napisali wcześniej że to waga włosów bez spinek i opakowania, kuźfa czemu tak oszukują ?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 14:37   #230
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

ale jestem zła

zapytałam kiedy wysłane zostały moje zestawy i otrzymałam taką odpowiedź :
Witam, zamówienie w realizacji, przewidywana wysyłka w dniu 17/11.
za✂✂✂iście a wcześniej pytałam jak zamawiałam czy jak zamówię teraz pocztą za pobraniem to będą jeszcze w ten sam dzień wysłane to odpisali że tak i dosłownie 5 minut później kupiłam
ciekawe kiedy dotrą do mnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 14:58   #231
kasia_zla
Raczkowanie
 
Avatar kasia_zla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 236
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Przyszły mi dzisiaj chicki. Nie wiem, chyba mam mieszane uczucia... Włosy mięciutkie, fajne, lejące itp. itd. Ale one nie mają 150 gram

Ze spinkami jest to 110 gram. O spinkach sie nie wypowiadam nawet Będe musiała przeszyć od zestawu sandritki


A tutaj odpowiedź pani na temat wagi 150 gram ( Pytałam czy to waga ze spinkami czy samych włosów) https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4447
wykrasana tego maila takiego jak otrzymałaś w oryginale, z datą i jej adrresem (wsio wsio) wraz ze zdjęciami, które zamieściłaś poniżej oraz resztą korespondencji wyślij ładnie do pani, a następnie dopisz, że jak widać rzeczywistość nie pokrywa się z informają jaką dostałaś od niej na samym początku (waga włosów bez spinek 150 gram - na zdjęciu to waga opakowania, a włosy ze spinkami 110 gram). A zamawiałaś 150 gram włosów, a że ona była jedną z nielicznych, które to oferują to zamówiłaś u niej. Zaufałaś jej. Wszystko podasz jej na talerzu o pokażesz jak Cie pięknie Pani sukcesywnie starała oszukać a sama zapędziła się w kozi róg. I tyle. Albo niech Ci to jakoś wynagrodzi, albo coś dorzuci w ramach rekompenasty, albo niech zezwoli na zwrot (w tym przypadku poproś o maila ile będziesz musiała czekacćna zwrot kasy, żeby nie było, że wyślesz, ona dostanie, ale wcale nie będzie jej się spieszyło oddać pieniędze)....

Tak przynajmniej ja bym zrobiła.




A ja jestem tak niecierpliwa, że najchętniej to bym już je chciała mieć...zamówiłam kurierem, ale znając moje szczęście dojdzie później niż inna rzecz jaką zamówiłam Pocztą Polską...zawsze tak mam, a mimo wszystko łudzę się, że kurier dotrze szybciej

ona1960- wysłała Ci Pani potwierdzenie w dniu nadania?
kasia_zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 15:07   #232
kabe88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

jak zamawiałam z doczepianych to nie wysłała powiadomienia o nadaniu wysyłki, ale może dlatego, że zamawiałam ze strony? zamówiłam w niedziele, we wtorek miałam; przed wczoraj odesłałam na wymianę i Pani wręcz sama do mnie zadzwoniła i zaproponowała najtańszy sposób wysyłki (zamiast pobraniowej) żebym sobie kosztów nie robiła...
kabe88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 15:29   #233
kasia_zla
Raczkowanie
 
Avatar kasia_zla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 236
Post Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kabe88 Pokaż wiadomość
jak zamawiałam z doczepianych to nie wysłała powiadomienia o nadaniu wysyłki, ale może dlatego, że zamawiałam ze strony? zamówiłam w niedziele, we wtorek miałam; przed wczoraj odesłałam na wymianę i Pani wręcz sama do mnie zadzwoniła i zaproponowała najtańszy sposób wysyłki (zamiast pobraniowej) żebym sobie kosztów nie robiła...
A właśnie, przepraszam, zapomniałam, że przecież też masz z doczepianych i kolor się nie zgadzał....ach ja głupia To mówisz, że solidna firma? Ja zamawiałam u nich przez allegro, ponieważ wolę płacić opcją 'płacę z allegro' - szybciej pieniążki docierają i w razie czego pieniążki ode mnie wyszły przy czym wątpliwa jest opcja żeby 'nie dotarły'

Ach ciekawam, ciekawam co to będzie. Martwię się trochę co do koloru, bo przy mojej mieszanej farbie nie mam za bardzo opcji wymiany na nic innego. Ciekawe jest też to, że są to włosy naturalne, jednak na stronie nie mają podanej informacji odnośnie farbowania - jedynie, że można je prostować i kręcić

Dziewczyny a tak czystej ciekawości może podzielicie się swoimi odczuciami syntetyczne/naturalne z doświadczeń? Tzn. noszenia - wiecie bardziej miękkie, sypkie, lżejsze, cięższe, uporczywe....wady zalety, z czym miałyście problemy etc. ??
kasia_zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 15:45   #234
kabe88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

nic się nie stało, zresztą miałam je u siebie tylko pare godzin miałam kiedyś jedną taśmę z syntetyków, nie mogę się o niej dobrze wypowiedzieć, strasznie szybko się zrobiły nie do rozczesania;/ ale może to jakieś gorsze syntetyki były... LongHairy podobno mają wymieszane i takie i takie- te były całkiem fajne dopóki nie chciałam ich pofarbować, bo nic to nie dało a tylko je zniszczyłam
kabe88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 16:04   #235
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

syntetyczne blondy są okropne ciemne jako tako prezentują się
ale niektóre syntetyki wyglądają jak u lalki barbie, takie żyłki zamiast włosów i do tego świecą się strasznie

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

jak dojdą do mnie longi to zrobię test z podpalaniem ktoś robił?
a laski z od doczepianych? robiłyście ten teścik?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 16:13   #236
kabe88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

ona 1960 robiła, pisała, że są prawdziwe, jestem ciekawa jaki będzie wynik z Longami!
kabe88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 16:16   #237
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kabe88 Pokaż wiadomość
ona 1960 robiła, pisała, że są prawdziwe, jestem ciekawa jaki będzie wynik z Longami!
miałam kiedyś przedłużane ich włosami na zgrzewy
śmierdziały po podpaleniu zobaczymy teraz czy w clipach też śmierdzą
jeśli nie będą to od razu odsyłam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 16:27   #238
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
syntetyczne blondy są okropne ciemne jako tako prezentują się
czarne też się świecą jak psu jajka na wiosnę
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 16:32   #239
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
o można przedłużane to fajnie
ja boję się co będzie jak będę tak ciągle uzupełniać a potem jak ściągnę to będę miała jakieś liche rzęsy albo o zgrozo wcale
rzes przedłużanych nie można traktowac niczym oleistym, tłustym nawet mleczkiem do demakijażu, tylko wszystko na wodzie musi być, inaczej klej nie trzyma
a to moje przedłuzane rzęski z lata
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2012-01-02 o 07:58
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 16:36   #240
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
czarne też się świecą jak psu jajka na wiosnę
a to lipa też rozumiem taki naturalny blask ale nie świecenie sztuczne i na zdjeciach syntetyki wyglądają

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
rzes przedłużanych nie można traktowac niczym oleistym, tłustym nawet mleczkiem do demakijażu, tylko wszystko na wodzie musi być, inaczej klej nie trzyma
a to moje przedłuzane rzęski z lata
ładnie wyglądają naturalny look niesztucznie
ja boję się co będzie później z moimi
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.