Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-09, 01:50   #301
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Llorandare Pokaż wiadomość
Aplikator za ponad stowe?!
Na moje - drogi gadzet. Co on takiego robi, czego nie mozna osiagnac normalna lateksowa gabka? Rozumiem, ze taki taki Beauty Blender do BB kremow?
Bo on jeszcze wibrzy przez co masuje Ja tam jestem za wklepywaniem paluszkami (czystymi!), wg mnie to daje najlepszy efekt
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 02:37   #302
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

O rany! Z ta wibracja to faktycznie...
Kurcze, nie wiem, wyglada na gadzet chyba. Gdyby mozna bylo oddac, jesli sie nie sprawdzi, to jasne. Ale za stowe...
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:20   #303
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Widziałam te aplikatory u bello-girl i pierwsze co mi na mysl przyszło to, że to wielka sciema za niemałą kasę tak jak piszecie - gąbeczka z wibracją naprawdę uważam, że wklepywanie palcami da lepszy efekt, bo krem się pod wpływem ciepłą naszych dłoni nieco rozgrzewa i lepiej dopasowuje.
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 10:10   #304
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Od końca maja testuję codziennie Innisfree Eco Natural Cover BB cream #1 light beige (http://cosmetic-love.com/innisfree-e...er-bb-cream-2/).
Ma wysoki filtr - 45, i bardzo sympatyczne opakowanie - tuba z pompką. Mega wydajny. Na całą twarz wystarcza niecałe pół pompki.
Na początku byłam przerażona ponieważ od razu po wyciśnięciu jest ciemny o_0 a jestem obłędnym bladziochem świecącym w ciemności
W każdym razie bez paniki - jaśnieje. Jaśnieje w takim różowawym odcieniu. Bardzo mocno kryjący - trzeba uważać przy aplikacji i lepiej budować, ponieważ nałożony w zbyt dużej ilości jest bardzo widoczny, "ciężki". Jest w stanie zatuszować moje pandy naokoło oczu bez dodatku korektora więc jest to cud lepiej nakładać na dobrze nawilżoną skórę. Delikatnie rozsmarować, a potem wklepywać. Najlepiej wypada palcami. Zważył mi się tylko wtedy kiedy na samym początku walnęłam sowitą ilość na swój ryjek... naprawdę trzeba uważać przy aplikacji
Matuje na jakieś 3 godziny, nawet po użyciu pudru (ja mam na zmianę Givenchy sypkie pryzmy i MUFE HD powder sypki) ale potem wystarczy użyć bibułki i git. Dopudrzać i poprawiać się musiałam dopiero po dobrych 8 godzinach.
Bardzo nie lubi się z Clinique Superdefense, ani Moisture Surge, ani Guerlain Super Aqua, trochę mniej nie lubi Lierac Mesolift.
Nie zapycha i nie powoduje wysypu (!!)

A teraz najważniejsze - jak na razie jedyny testowany przeze mnie krem bb który naprawdę daje coś cerze... mamy sierpień więc prawie trzy miechy używania - bardzo łagodzi wszystkie podrażnienia, zaczerwienienia, po zmyciu cera jest spokojna, jednolita, żadnych podrażnień. Przyspiesza gojenie, nie wysypuje a wręcz przeciwnie. Nie rozjaśnił natomiast ani trochę piegów i mocniejszych przebarwień.
Na pewno zagości u mnie na stałe (co zrobić zresztą innego - ubytek po takim czasie jest znikomy..).

skład:
Aqua (water), Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide, Dimethicone, Zinc Oxide, Cyclohexasiloxane, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Sodium Chloride, PEG-8, Arbutin, Polyglyceryl-4 Isostearate, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Natto Gum, Aluminum Hydroxide, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Adenosine, Stearic Acid, Hexyl Laurate, Sorbitan Isostearate, Sorbitan Olivate, Stearalkonium Hectorite, Beeswax, Triethoxycaprylylsilane, Ozokerite, Propylene Carbonate, *Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract,Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Water, Citrus Aurantium amara (Bitter Orange) Flower Water, Tilia Platyphyllos Flower Extract, Lavandula Spica (Lavender) Flower/Leaf/Stem Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Iris Ensata Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Angelica Keiskei Leaf/Stem Extract, Linaria Japonica Extract, Houttuynia Cordata Extract, Acorus Calamus Root Extract, Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Extract, Salicornia Herbacea Extract, Camellia Japonica Flower Extract, Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract, Artemisia Vulgaris Extract, Cornus Officinalis Fruit Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract, Juglans Regia (Walnut) Seed Extract, Citrus Unshiu Peel Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Rosa Damascena Flower Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Polyhydroxystearic Acid, Lecithin, Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Palmitate, Isostearic Acid, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Magnesium Aluminum Silicate, Disodium EDTA, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol
Yellow Oxide of Iron, Red Oxide of Iron, Black Oxide of Iron
*Organic Ingredients



btw: baardzo fajnie wypada wymieszany z kremem Phenome Anti-Wrinkle face lotion tak mniej więcej 3/4 bb i 1/4 kremu .
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 11:45   #305
ajriss
Raczkowanie
 
Avatar ajriss
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków City :/
Wiadomości: 105
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

A ja pierwszy raz w życiu się poparzyłam na twarzy. Pewnie dzięki BB kremom, więc dziewczyny te filtry działają. Od pół roku nie wychodziłam z domu bez filtra (anthelios 30+UVA 19) i bez BBc czasem zamiennie, więc moja skóra chyba naprawdę się odzwyczaiła. Poza tym BB mnie wybielają. Ciało smarowałam filtrami 50, a twarz przważnie BB i naprawdę mi zjaśniałą (??????).
Sytuacja zmusiła mnie jednak do opalenia się... w solarium. Wzięłam wcześniejszy standardowy zestaw i po namówieniu Pani za 3 razem starłam filtry. Moje ciało jako tako przeżyło (opalam się na brąz choć mam dość jasną karnację), a moja twarz jest czerwona. Do tej pory pierwszy raz w życiu. Zadne wody termalne, aloesy etc jej nie pomagają. Po prostu bunt!!!

Edytowane przez ajriss
Czas edycji: 2012-08-09 o 11:47
ajriss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 13:14   #306
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ultraviolet dzięki za obszerną recenzję
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 15:31   #307
ajriss
Raczkowanie
 
Avatar ajriss
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków City :/
Wiadomości: 105
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

oświadczam poza tym że #2 mushroom od Skin Food to morela, ciepła i przyjemna. Niestety za mało żółta ...

Poczekam jednak jeszcze kilka dni na ostateczną decyzję pozbycia się jej, ponieważ na dzień dzisiejszy mam buraka na twarzy i może po prostu sobie z nim nie radzić. Na ręce wygląda na to że się ładnie wtapia, trochę rozświetlając (pewnie ten kolor)...

Bardzo mi się jednak podoba konsystencja. Bardzo nawilżająca, nie podkreśla żadnych skórek. No i ten zapach...

((pewnie czeka mnie tony moli albo peach coś tam skinfooda...
ajriss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 19:15   #308
shelilah
Raczkowanie
 
Avatar shelilah
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
GG do shelilah Send a message via Skype™ to shelilah
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Czesc dziewczyny, mam takie pytanie.. Chcialam zamowic sobie peeling jablkowy od Innisfree, ale podobno juz go nie produkuja. Co sądzicie np o Skinfod Fresh Apple Sparkling Mild Pore Peeling Gel? Czy ktoras z was uzywala moze? albo Innisfree Wine Peeling Jelly Scrub?
__________________
“Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali.” Don McCullin
shelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:54   #309
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez ajriss Pokaż wiadomość
oświadczam poza tym że #2 mushroom od Skin Food to morela, ciepła i przyjemna. Niestety za mało żółta ...

(...)

((pewnie czeka mnie tony moli albo peach coś tam skinfooda...
Jeśli masz na myśli Peach & Sake, to powiem Ci, że to dopiero jest morela! Miałam #1 i #2. Nie widziałam żadnych żółtych tonów, tylko po prostu brzoskwinkę.

Ja szukam w 100% żółtego BB, ale nikłe są szanse, że siedząc w Polsce coś takiego dostanę.
Chciałabym przetestować Purederm 3-in-1 Magic (trzeci od lewej), ale nawet na ebayu go nie ma

Pomarańczowy Skin79 okazał się być dla mnie zbyt biały i za mało żółty (podobny jest do tego pierwszego swatcha od lewej).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg purederm magic 3in1.jpg (43,2 KB, 43 załadowań)

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2012-08-09 o 21:55
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 22:37   #310
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Pierwszy raz widzę takie cudo. Cena spora choć 4 gąbki są . Pewnie działa podobnie do różowego jajka.
To raczej coś w stylu Emprani. Widziałam, że już kilka różnych firm wypuściło takie coś.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 22:45   #311
ajriss
Raczkowanie
 
Avatar ajriss
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków City :/
Wiadomości: 105
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

uuu szkoda a pokładałam w nim nadzieje... ponoć toni moly dear... jest żółtawy i ciemniejszy od skin79 czy znowu nie mam racji?
a ten trzeci faktycznie cudaśny. Oj chciałabym chciała...

Edytowane przez ajriss
Czas edycji: 2012-08-09 o 22:47
ajriss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 22:59   #312
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez ajriss Pokaż wiadomość
uuu szkoda a pokładałam w nim nadzieje... ponoć toni moly dear... jest żółtawy i ciemniejszy od skin79 czy znowu nie mam racji?
a ten trzeci faktycznie cudaśny. Oj chciałabym chciała...
Chodzi Ci o TEN?
Wydaje mi się, że nie bardzo
A jakiego podkładu teraz używasz?
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 23:18   #313
ajriss
Raczkowanie
 
Avatar ajriss
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków City :/
Wiadomości: 105
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o TEN?
Wydaje mi się, że nie bardzo
A jakiego podkładu teraz używasz?
Tak o ten nie mów, że nie jest żółty.
Nigdy nie używałam podkładów ani pudrów. Ewentualnie filtry, no i oczywiście zwykłe kremy. BBc zainteresowałąm się ze względu na właściwości, a to że wyrównują kolor to się im tylko chwali . Mam raczej bezproblemową cerę (nie licząc alergii) i oprócz opierających się laserom naczynek nie mam co zakrywać.
używałam dollisha zielonego, lioele water i aloe SF. Opaliłam się i kremy, które i tak mnie mocno bieliły/rozświetlały, jak kto woli nie dają już sobie radę. Dollish bardzo się stara i po pół godzinie się dopasowuje- jest to jednak ładny beż, a ja bym chciała ciut żółciejsze tony. Odrobinkę
no i ten mushroom #2 się okazał jasnym łososiem...(((((((9

Edytowane przez ajriss
Czas edycji: 2012-08-09 o 23:20
ajriss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 23:10   #314
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

dziewczyny a czy któraś z was stosowała BB krem z la roch posay? Wiem jaki niektóre z was mają stosunek do tego typu kremów bb, ale musiałam zapytać, bo jestem jego bardzo ciekawa.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 10:15   #315
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

obejrzyjcie filmik i zobaczcie jaki żółty jest Bergamo bb cream
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=JbO9XrBh6eo

http://www.ebay.pl/itm/Snail-Secreti...item4aba9a71f1

a Purederm jeszcze całkiem niedawno był na ebayu ale chyba został wycofany, jest wyprzedany u wszystkich sprzedawców którzy go mieli.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 13:31   #316
lolitka888
Rozeznanie
 
Avatar lolitka888
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 878
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Jeśli masz na myśli Peach & Sake, to powiem Ci, że to dopiero jest morela! Miałam #1 i #2. Nie widziałam żadnych żółtych tonów, tylko po prostu brzoskwinkę.
Ciups,ten peach sake wygląda jak łosoś..a wlaśnie do mnie idzie..kurde
lolitka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 14:06   #317
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
Ciups,ten peach sake wygląda jak łosoś..a wlaśnie do mnie idzie..kurde
Właśnie to jest ciekawa sprawa. Te np. Missha, które wyglądają na zbliżone do mojej cery wyglądają na niej gorzej niż Skinfood, który ma kolor morelowy. Skinfood ma jakąś chyba bardziej wodnistą konstystencję przez co on taki morelowy na skórze nie jest. Ewentualnie próbuj, jak ja - mieszać Misshe i Skinfooda
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 14:29   #318
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Mogłaby mi któraś z was łopatologicznie wytłumaczyć jak zamawiać na Gmarket? Co to jest Alien Registration number in Korea?
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 17:10   #319
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Zobaczcie jakie ceny: http://www.bellezza-shop.com/category/skin-food,10

Za to tutaj http://www.myasia.pl/ wydają się być całkiem w trąbkę.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 18:48   #320
brena
Raczkowanie
 
Avatar brena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 215
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

dziewczyny, czy używała któraś z Was HOLIKA HOLIKA Prime Miracle Snail BB Cream SPF30? ślimaczkowy skin79 bardzo mi pasuje i chętnie spróbowałabym innych
brena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 19:04   #321
lolitka888
Rozeznanie
 
Avatar lolitka888
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 878
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
obejrzyjcie filmik i zobaczcie jaki żółty jest Bergamo bb cream
Wygląda przecudnie! Szkoda,że nie mam tylko konta na ebayu

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Właśnie to jest ciekawa sprawa. Te np. Missha, które wyglądają na zbliżone do mojej cery wyglądają na niej gorzej niż Skinfood, który ma kolor morelowy. Skinfood ma jakąś chyba bardziej wodnistą konstystencję przez co on taki morelowy na skórze nie jest. Ewentualnie próbuj, jak ja - mieszać Misshe i Skinfooda
Mam nadzieję,że już w poniedziałek będzie u mnie,także wtedy dam zdam relacje jak u mnie się prezentuje;p
lolitka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 22:16   #322
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja testuje obecnie kilka kremow Misshy i u mnie wyglada to tak:

- Vita nawilzajacy jest faktycznie nawilzajacy, ale krycie ma slabe. Trzeba sie wspomagac. Ale daje fajny mokry efekt i nie wyglada rozowo (a kolor ma rozowawy). Mam nadzieje, ze nikt mnie nie udusi za to stwierdzenie, ale ten krem przypomina mi troche kremy tonujace.

- Shiny...tutaj nie wiem, co mam powiedziec. Owszem, swieci jak psu jajki, z bliska widac drobinki...z daleka za to jest ladnie Jak bede chciala kiedys z okna ludziom machac i sie z bliska nie pokazywac, bedzie jak znalazl. Po jakims czasie mam wrazenie, ze krycie troche "opada", ale drobinki zostaja. No i niestety po dotknieciu twarzy drobinki zostaja rowniez na rekach. Moze uda mi sie go na jakies wyjscia zuzyc, czy cos.

- Perfect Cover - ladnie kryje, trzyma sie, jest gesty dosc, ale jest chyba najbardziej "podkladowy" ze wszystkich BB kremow, jakie probowalam. Jest obecny na twarzy.

- Cho Bo Yang - mam go na sobie dzisiaj i stwierdzam, ze kolor (Natural Beige), ktory mam, jest za jasny. Troche jak upior wygladam. Moze na zime sie nada...Niestety nie da sie go nakladac warstwami i jest dosc suchy - wlazi mi w zmarszczki i robi bruzdy na twarzy niestety. Sprobuje go jeszcze nalozyc z jakims konkretniejszym kremem, moze to pomoze.

Na szczescie po zadnym kremie mnie nie wysypalo. Jutro testuje Signature Real Complete, zobaczymy. Zaznaczam, ze skore mam sucha.
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 22:54   #323
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
obejrzyjcie filmik i zobaczcie jaki żółty jest Bergamo bb cream
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=JbO9XrBh6eo

http://www.ebay.pl/itm/Snail-Secreti...item4aba9a71f1

a Purederm jeszcze całkiem niedawno był na ebayu ale chyba został wycofany, jest wyprzedany u wszystkich sprzedawców którzy go mieli.
Szkoda tylko, że ma tego ślimaczka, tak mało w składzie
Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Zobaczcie jakie ceny: http://www.bellezza-shop.com/category/skin-food,10

Za to tutaj http://www.myasia.pl/ wydają się być całkiem w trąbkę.
O matkoicórko
Ciekawe czy ktoś to kupuje w tej cenie
Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
Wygląda przecudnie! Szkoda,że nie mam tylko konta na ebayu
Zapraszam na wątek rozbiórkowy
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 23:10   #324
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziewczyny jeśli szukacie żółtych BB to rozglądajcie się za japońskimi bo one przeważnie są żółte ^^ A skinfoody to chyba wszystkie są takie morelowe
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 23:36   #325
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
obejrzyjcie filmik i zobaczcie jaki żółty jest Bergamo bb cream
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=JbO9XrBh6eo

http://www.ebay.pl/itm/Snail-Secreti...item4aba9a71f1

a Purederm jeszcze całkiem niedawno był na ebayu ale chyba został wycofany, jest wyprzedany u wszystkich sprzedawców którzy go mieli.
Bergamo wygląda całkiem spoczko, tylko... przekopałam internet i nigdzie nie ma żadnych swatchy, opinii - nic... tylko ten jeden filmik Kurczę.. może okazać się żółto-morelowy czy coś...

Np. myślałam, że Purederm jest żółty, a na swatchu Smerfetki wygląda na ciemno pomarańczowy.. straszny
-> https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...0&postcount=33
To mi przypomina odcienie NC M.A.C.a, które są opisywane przez wszystkich jako żółte, a dla mnie są chamsko pomarańczowe

Cytat:
Dziewczyny jeśli szukacie żółtych BB to rozglądajcie się za japońskimi bo one przeważnie są żółte ^^ A skinfoody to chyba wszystkie są takie morelowe
Słyszałam o tym, ale jakoś nie potrafię znaleźć nic konkretnego

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2012-08-11 o 23:38
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 15:30   #326
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Od końca maja testuję codziennie Innisfree Eco Natural Cover BB cream #1 light beige (http://cosmetic-love.com/innisfree-e...er-bb-cream-2/).
Ma wysoki filtr - 45, i bardzo sympatyczne opakowanie - tuba z pompką. Mega wydajny. Na całą twarz wystarcza niecałe pół pompki.
Na początku byłam przerażona ponieważ od razu po wyciśnięciu jest ciemny o_0 a jestem obłędnym bladziochem świecącym w ciemności
W każdym razie bez paniki - jaśnieje. Jaśnieje w takim różowawym odcieniu. Bardzo mocno kryjący - trzeba uważać przy aplikacji i lepiej budować, ponieważ nałożony w zbyt dużej ilości jest bardzo widoczny, "ciężki". Jest w stanie zatuszować moje pandy naokoło oczu bez dodatku korektora więc jest to cud lepiej nakładać na dobrze nawilżoną skórę. Delikatnie rozsmarować, a potem wklepywać. Najlepiej wypada palcami. Zważył mi się tylko wtedy kiedy na samym początku walnęłam sowitą ilość na swój ryjek... naprawdę trzeba uważać przy aplikacji
Matuje na jakieś 3 godziny, nawet po użyciu pudru (ja mam na zmianę Givenchy sypkie pryzmy i MUFE HD powder sypki) ale potem wystarczy użyć bibułki i git. Dopudrzać i poprawiać się musiałam dopiero po dobrych 8 godzinach.
Bardzo nie lubi się z Clinique Superdefense, ani Moisture Surge, ani Guerlain Super Aqua, trochę mniej nie lubi Lierac Mesolift.
Nie zapycha i nie powoduje wysypu (!!)

A teraz najważniejsze - jak na razie jedyny testowany przeze mnie krem bb który naprawdę daje coś cerze... mamy sierpień więc prawie trzy miechy używania - bardzo łagodzi wszystkie podrażnienia, zaczerwienienia, po zmyciu cera jest spokojna, jednolita, żadnych podrażnień. Przyspiesza gojenie, nie wysypuje a wręcz przeciwnie. Nie rozjaśnił natomiast ani trochę piegów i mocniejszych przebarwień.
Na pewno zagości u mnie na stałe (co zrobić zresztą innego - ubytek po takim czasie jest znikomy..).

skład:
Aqua (water), Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide, Dimethicone, Zinc Oxide, Cyclohexasiloxane, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Sodium Chloride, PEG-8, Arbutin, Polyglyceryl-4 Isostearate, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Natto Gum, Aluminum Hydroxide, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Adenosine, Stearic Acid, Hexyl Laurate, Sorbitan Isostearate, Sorbitan Olivate, Stearalkonium Hectorite, Beeswax, Triethoxycaprylylsilane, Ozokerite, Propylene Carbonate, *Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract,Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Water, Citrus Aurantium amara (Bitter Orange) Flower Water, Tilia Platyphyllos Flower Extract, Lavandula Spica (Lavender) Flower/Leaf/Stem Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Iris Ensata Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Angelica Keiskei Leaf/Stem Extract, Linaria Japonica Extract, Houttuynia Cordata Extract, Acorus Calamus Root Extract, Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Extract, Salicornia Herbacea Extract, Camellia Japonica Flower Extract, Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract, Artemisia Vulgaris Extract, Cornus Officinalis Fruit Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract, Juglans Regia (Walnut) Seed Extract, Citrus Unshiu Peel Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Rosa Damascena Flower Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Polyhydroxystearic Acid, Lecithin, Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Palmitate, Isostearic Acid, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Magnesium Aluminum Silicate, Disodium EDTA, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol
Yellow Oxide of Iron, Red Oxide of Iron, Black Oxide of Iron
*Organic Ingredients



btw: baardzo fajnie wypada wymieszany z kremem Phenome Anti-Wrinkle face lotion tak mniej więcej 3/4 bb i 1/4 kremu .
Mam pytanie czy kupowałaś ten kremik z tej podanej str. czy z ebay'a? (wiem, że cosmetic-love ma też tam konto)
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 19:27   #327
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Planuję zacząć przygodę z kremami BB I potrzebuję porady odnośnie jaki krem wybrać.
Mam 16 lat, nie mam dużych problemów z trądzikiem, od czasu do czasu wyskoczy coś "większego", głównie moim problemem są zaskórniki i zaczerwieniona skóra. Niestety bardzo dużo składników powoduje u mnie wysyp Zależy mi przede wszystkim na wyrównaniu kolorytu, ujednoliceniu cery. Budżet też mam niestety ograniczony Mogę wydać na to cudo 50-60 zł. Nie używałam nigdy podkładów, więc nie bardzo mam porównanie co do odcienia mojej skóry. Ale jest na pewno jasna, bo jeśli używam pudru to zawsze transparentnego. Przejrzałam KWC, kilka blogów i chyba jestem skłonna zakupić Skin79 Dream girls. Zastanawiam się też nad którymś produktem Skin Food z serii Good afternoon, bo są w całkiem przyzwoitych cenach, tylko nie bardzo umiem zdecydować się który konkretnie wybrać... Bo skórę mam przesuszoną i zaczerwienioną na policzkach, a przetłuszczającą (chociaż już nie tak bardzo) w strefie T.
Bardzo prosiłabym o poradę
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 11:12   #328
Majka90x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 93
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Hej Dziewczyny witam się Mam pytanie odnośnie zakupów BB creamów... Wiem że organizujecie jakieś wspólne zamówienia itd ale może kupowałyście też same na allegro? Potrzebuję jakiegoś sprawdzonego sprzedawcy a konkretnie interesuje mnie Skin79 Hot Pink Super Plus BB Cream Słyszałam że często jest podrabiany i boję sie ze trafię na jakiegoś oszusta
Majka90x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:54   #329
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Kupiłam ten Bergamo, zobaczymy
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 15:43   #330
lolitka888
Rozeznanie
 
Avatar lolitka888
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 878
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Kupiłam ten Bergamo, zobaczymy
a czy można liczyć na odlewkę? chociąż kapke na jeden policzek hih

Peach and sake dalej nie przyszedł,buu a tak się już napaliłam,że nie mogę wytrzymać;p
Z nudów wklejam swatche Skinfood berry berry tea 1. zółty owszem,choć jak się rozmaruje to jakoś różowi i w dodatku trupi;p albo bo za jasny fest dla mnie. Dodatkowo podkreśla załamania wszelkie i jakoś tak w świetle widać go na twarzy,brrr..

Buzilki dla Was
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1248.jpg (102,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1249.jpg (100,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1250.jpg (95,0 KB, 21 załadowań)
lolitka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.