Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi±zane z ¿yciem seksualnym lub szukasz porady? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, dodaj opiniê.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-29, 08:21   #31
Gustavson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez apows Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj, powodów mo¿e byæ wiele. Byæ mo¿e to przez pigu³ki, które u wielu kobiet powoduj± znaczny spadek libido. Byæ mo¿e to brak ochoty na Ciebie. A bra³e¶ pod uwagê zdradê, podwójne ¿ycie. Czesto tak jest, ¿e unikamy seksu, a deklarujemy sw± mi³o¶æ, bo mamy wyrzuty sumienia, a skoñczyæ z kochankiem czy kochank± nie potrafimy. Radzi³abym szczer± rozmowê, a najlepiej wizytê u seksuologa. Co bêdzie po slubie? Warto o tym my¶leæ ju¿ teraz.


Bralem pod uwagê zdradê, drugie Zycie, jak mówi³em wcze¶niej ufam jej w 100% ale kiedy¶ gdzie¶ tam przesz³o mi to przez my¶l. Ale czy da siê tak idealnie kogo¶ oszukiwaæ nie pozostawiaj±c ¿adnych ¶ladów? Nie znika na noc, nie wychodzi czêsto gdzie¶ z kole¿ankami chyba ze gdzie¶ z lud¼mi w pracy. Sam ju¿ nie wiem, co jaki¶ czas zostaje w naszym domu sama bo mam tak prace ze wraca³em do¶æ pó¼no lub zostawa³a sama na noc gdy mia³em jakie¶ du¿e uruchomienie (prowadzê rozruchy maszyn). Jak sobie przypominam zawsze jak wiedzia³a ze nie dam rady dojechaæ do domu i bêdê na drugi dzieñ, to nie dzwoni³a za czêsto tak mo¿na powiedzieæ ¿e normalnie. Natomiast gdy wiedzia³a ze mam wróciæ ale do¶æ pó¼no, dzwoni³a do mnie czêsto pyta³a gdzie jestem i za ile bêdê w domu.

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

[/COLOR]

Hej, ale jak tak pomyslalam o niej to ona sie nie boi ze Ty ja zdradzasz? Moze przed slubem nie szuka pomocy bo sie boi ze ja zostawisz, nie zaakceptujesz jesli sie tego nie da zmienic. A po slubie trudniej odejsc na ogol.
Przykre ze sama ze swojej inicjatywy nic z tym nie robi ale moze wlasnie czegos sie obawia.
Ja bym na Twoim miejscu jej powiedziala ze zaakceptujesz stan rzeczy ale dopiero jak sprobujecie wszystkiego i wszystko zawiedzie[/QUOTE]


Je¶li chodzi oto to czasami pyta siê czy jej nie zdradzam, bo jadê tu czy tam to pewnie jest du¿o piêknych kobiet które tylko czekaj± na takich facetów pracowitych, zaradnych itp. A tak naprawdê w moim sercu jest tylko ona , jestem tylko dla niej, zreszt± nie uwa¿am siê za kogo¶ kto mo¿e mieæ ka¿d± kobietê, ¿e jestem tak super ze wszystkie bêd± pada³y przede mn±. Kiedy¶ jak poszed³em z kolegami z pracy, na piwo to wys³a³a swoja kole¿ankê której nie znalem na swego rodzaju zwiad, ¿eby sprawdziæ chyba moja wierno¶æ. O tym wszystkim dowiedzia³em siê po czasie. I pewnie by³a zawiedziona mo¿e nie moja narzeczona lecz jej kole¿anka bo nie przejawia³em ¿adnych oznak zainteresowania, wrêcz przeciwnie kaza³em jej daæ mi spokój bo nie szukam nikogo, poniewa¿ mam kogo¶ kogo kocham.
Gustavson jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-29, 09:00   #32
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 3 261
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Dla mnie by³oby niezrozumia³e szykowaæ siê do ¶lubu i jednocze¶nie zdradzaæ.
Chocia¿ znam jedn± dziewczynê, która tak robi³a, ale po ¶lubie przesta³a.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-29, 09:07   #33
Gustavson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Ale nie chce ich mieæ teraz (z jakiego¶ powodu wróci³a do tabletek antykoncepcyjnych).
Choæ faktycznie, ma³a szansa, ¿e to w³a¶nie to jest problemem. Gdyby obawia³a siê ci±¿y, to unika³aby seksu pochwowego, ale nie ucieka³aby od namiêtnych poca³unków itp..





Sprawd¼. Chodzi o TSH (nie powinno byæ wy¿sze ni¿ 1,5!).



Pogód¼ siê z tym, ¿e to ju¿ siê najprawdopodobniej nie zmieni. A to dlatego, ¿e dziewczyna nie chce niczego zmieniæ. Sam widzisz, ¿e jej obecny stan rzeczy nie przeszkadza.



Bywa i tak, niestety.



Czasami odnoszê wra¿enie ze gdybym ja nie zabiega³ o chêæ jakiegokolwiek zbli¿ania siê, nie mowie ju¿ o seksie tylko tak po ludzku ca³owanie przytulanie itp.. To ona by tez o to nie zabiega³a, tak jakby nie czu³a ¿adnej potrzeby blisko¶ci, jakby to w niej nie istnia³o a by³o inaczej kiedy¶. Kiedy¶ mi kto¶ powiedzia³ ze to mo¿e dlatego ¿e ona jeszcze musi dbaæ o dom i dlatego nie ma si³y na jakie¶ zbli¿enia. A we wszystkich obowi±zkach domowych pomagam jej, sprz±tamy i pierzemy razem w weekendy, a w tygodniu to jak jestem wcze¶niej w domu to ja gotuje, je¶li ona wcze¶niej to ona, dbam o takie rzeczy jak mycie naczyñ czy tez ¶mieci, nie wspominaj±c ju¿ o takich typowych sprawach w domu. Jak siê cos urwie, odpadnie czy trzeba cos naprawiæ czy zamontowaæ wszystkim siê zajmê, wszystkie tego typu problemy rozwi±zuje.

Sam nie wiem co my¶leæ ju¿, a tym bardziej co zrobiæ, czasami my¶lê tak jakby ona przywyk³a do takiego stanu rzeczy. Mo¿e to jest normalne co ona robi to ja jestem jaki¶ dziwnym.

Bra³aby ¶lub z my¶l± ze nie zale¿y jej na blisko¶ci z mê¿em. My¶la³em ze problem z brakiem blisko¶æ, czu³o¶ci i seksu w zwi±zku maja jedynie kobiety ze swoimi partnerami, jednak siê myli³em.

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie by³oby niezrozumia³e szykowaæ siê do ¶lubu i jednocze¶nie zdradzaæ.
Chocia¿ znam jedn± dziewczynê, która tak robi³a, ale po ¶lubie przesta³a.

Powiem szczerze ze nie wiem czy mama siê cieszyæ czy martwic. Ale jej m±¿ tez ja zdradza³ przed ¶lubem, je¶li nie to czy on cos podejrzewa³ czy to tzw. zdrada idealna by³a?
Gustavson jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-29, 09:13   #34
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 3 261
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Powtórzê dla mnie by³oby niezrozumia³e. Je¶li Wam siê poza ³ó¿kiem dobrze uk³ada, to zdradê bym wykluczy³a.
"Moi znajomi" mieli kryzys przed ¶lubem. Prawdê mówi±c zna³am bardziej faceta, z którym przysz³a panna m³oda swego wybranka zdradza³a. Nikt siê nie dowiedzia³. Po ¶lubie zerwa³a z nim kontakt. Jej mê¿a nie zna³am, nie wiem czy j± zdradza³.

Edytowane przez wlosomaniaczkaaa
Czas edycji: 2013-01-29 o 09:15
wlosomaniaczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-29, 09:48   #35
Gustavson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Powtórzê dla mnie by³oby niezrozumia³e. Je¶li Wam siê poza ³ó¿kiem dobrze uk³ada, to zdradê bym wykluczy³a.
"Moi znajomi" mieli kryzys przed ¶lubem. Prawdê mówi±c zna³am bardziej faceta, z którym przysz³a panna m³oda swego wybranka zdradza³a. Nikt siê nie dowiedzia³. Po ¶lubie zerwa³a z nim kontakt. Jej mê¿a nie zna³am, nie wiem czy j± zdradza³.


Tak mysle, czy my te¿ nie mieli¶my mo¿e jekiegos kryzysu, zreszta to co teraz sie dzieje mo¿na nazwac kryzysem.
Gustavson jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-29, 10:20   #36
_Matilde_
Bia³a Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 6 434
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez Gustavson Poka¿ wiadomo¶æ

Je¶li chodzi oto to czasami pyta siê czy jej nie zdradzam, bo jadê tu czy tam to pewnie jest du¿o piêknych kobiet które tylko czekaj± na takich facetów pracowitych, zaradnych itp. A tak naprawdê w moim sercu jest tylko ona , jestem tylko dla niej, zreszt± nie uwa¿am siê za kogo¶ kto mo¿e mieæ ka¿d± kobietê, ¿e jestem tak super ze wszystkie bêd± pada³y przede mn±. Kiedy¶ jak poszed³em z kolegami z pracy, na piwo to wys³a³a swoja kole¿ankê której nie znalem na swego rodzaju zwiad, ¿eby sprawdziæ chyba moja wierno¶æ. O tym wszystkim dowiedzia³em siê po czasie. I pewnie by³a zawiedziona mo¿e nie moja narzeczona lecz jej kole¿anka bo nie przejawia³em ¿adnych oznak zainteresowania, wrêcz przeciwnie kaza³em jej daæ mi spokój bo nie szukam nikogo, poniewa¿ mam kogo¶ kogo kocham.
No dobra ale ona o tym wie? mo¿e nie mieæ zaufania do koñca do Ciebie. Te zwiady by o tym moly ¶wiadczyæ. Wtedy mog³aby nie mieæ ochoty na seks, nie dlatego ¿eby Ciê karaæ czy cu¶ ale dlatego ¿eby w razie czego nie robi³a z siebie idiotki, ¿e tak jej Ciebie brakuje a Tobie tak samo brakuje kogo¶ innego
__________________
We¼ g³êboki wdech
¯ycie wokó³ ciebie s³odkie jest jak bananowy d¿em


Webook
Filmweb
Last.fm

Edytowane przez _Matilde_
Czas edycji: 2013-01-29 o 10:24
_Matilde_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-29, 10:38   #37
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 3 261
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Przyczyn mo¿e byæ wiele. Mo¿e stres przed ¶lubem, hormony... Je¶li nie ma ochoty ju¿ bardzo d³ugo, nie ¿yj nadziej±, ¿e po ¶lubie co¶ siê zmieni. Fajnie, ¿e kochasz swoj± kobietê, ¿e nie my¶lisz o zdradzie. Wiadomo, ¿e s± wa¿niejsze sprawy ni¿ seks. Na d³u¿sz± metê brak seksu mo¿e zacz±æ Tobie doskwieraæ i znajdzie siê jaka¶ pocieszycielka.
Wiêkszo¶æ ludzi bierze ¶lub wykluczaj±c ewentualn± zdradê.
Ona mo¿e uwa¿aæ Wasz zwi±zek za udany, Ty równie¿ tak uwa¿asz. Jednak w Twoim przypadku jest dosyæ istotne "ale". "Ale" brakuje mi seksu.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 10:46   #38
Gustavson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Poka¿ wiadomo¶æ
No dobra ale ona o tym wie? mo¿e nie mieæ zaufania do koñca do Ciebie. Te zwiady by o tym moly ¶wiadczyæ. Wtedy mog³aby nie mieæ ochoty na seks, nie dlatego ¿eby Ciê karaæ czy cu¶ ale dlatego ¿eby w razie czego nie robi³a z siebie idiotki, ¿e tak jej Ciebie brakuje a Tobie tak samo brakuje kogo¶ innego


Wie o tym doskonale ¿e ja kocham, staram sie robic wszystko zeby nawet na chwile nie miala zw±tpienia. Rozmia³ bym to wszystko gdyby¶my byli na poczatku zwi±zku. Ale jeste¶my razem juz kilka lat od pocztaku bylo swietnie, dopiero po czasie zaczelo sie cos psuæ.

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Przyczyn mo¿e byæ wiele. Mo¿e stres przed ¶lubem, hormony... Je¶li nie ma ochoty ju¿ bardzo d³ugo, nie ¿yj nadziej±, ¿e po ¶lubie co¶ siê zmieni. Fajnie, ¿e kochasz swoj± kobietê, ¿e nie my¶lisz o zdradzie. Wiadomo, ¿e s± wa¿niejsze sprawy ni¿ seks. Na d³u¿sz± metê brak seksu mo¿e zacz±æ Tobie doskwieraæ i znajdzie siê jaka¶ pocieszycielka.
Wiêkszo¶æ ludzi bierze ¶lub wykluczaj±c ewentualn± zdradê.
Ona mo¿e uwa¿aæ Wasz zwi±zek za udany, Ty równie¿ tak uwa¿asz. Jednak w Twoim przypadku jest dosyæ istotne "ale". "Ale" brakuje mi seksu.
Zgadza sie ona uwa¿a ¿e jest miedzy nami ¶wietnie, ja zreszt± tez tak my¶le tylko ¿e jest to ale w postaci braku seksu. Mo¿e tak jest ze we wszystkich sprawach nie mo¿e byæ idealnie. Mo¿e musze sie z tym pogodzic ze juz nigdy nie bedzie jak wczesniej. I ¿adna pocieszycielka nie wochodzi w gre, je¶li wezmiemy ¶lub nie ma mowy o zadnej zdradzie, tyle lat nie potrzebowalem pocieszycielki wiec i po ¶lubie jej nie bede potrzebowal. Zbyt mocna j± kocham zeby cos takiego zrobic. Zreszta rozstanie tez nie jest rozwi±zaniem, jestesmy dla siebie wszystkim, jak to sie mowi znamy sie jak ³yse konie, mozemy na siebie liczyc zawsze, i nie raz mowi³a ze gdy sie rozstaniemy jej swiat by sie zawalil. Zreszta moj pewnie tez.
Gustavson jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-29, 10:47   #39
_Matilde_
Bia³a Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 6 434
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Je¶li chcesz ¿eby zaczê³a jako¶ dzia³aæ w kierunku poprawy sytuacji to musisz jej to stanowczo powiedzieæ. ¯e to dla Ciebie bardzo wa¿ne i ¿e tego oczekujesz od niej.
A u tego seksuologa by³a ona sama, czy razem? Nie rozumiem dlaczego powiedzia³ ¿e jest w porz±dku. Nawet je¶li jej wystarcza w zupe³no¶ci seks raz w miesi±cu to Tobie nie wystarcza i je¶li z ni± sam± jest ok to w zwi±zku ju¿ nie i wypada³oby wypracowaæ jaki¶ kompromis. Powinni¶cie i¶æ jeszcze raz, oboje do dobrego specjalisty.
__________________
We¼ g³êboki wdech
¯ycie wokó³ ciebie s³odkie jest jak bananowy d¿em


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-29, 10:54   #40
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 18 401
Chlopie musisz byc zdecydowany. Zrob sobie liste rzeczy ktore chcesz powiedziec. Kup wino i wymus powazna ale spokojna rozmowe. I nie pozwol sie omamic tekstami bez konkretow. Zwiazk bez seksu i bliskosci to masz z dobrym przyjacielem. A jak kogos kochasz to go pozadasz, moo rodzife sa 28 lat po slubie a caluja sie i przytulaja
__________________
Kiedy kobiety kogo¶ poznaj± to my¶l±, ¿e to fajny facet. Jest ju¿ wstêpnie zaakceptowany jako partner, a pó¼niej mo¿e to tylko zepsuæ lub nie. Kiedy mê¿czy¼ni kogo¶ poznaj± to my¶l±: „Ma niez³e nogi”.
kennedy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-29, 11:12   #41
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 3 261
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Twoja kobieta nie wie jaki ma skarb. Tak jak Tobie radz±, wybierzcie siê do dobrego seksuologa, mo¿e Wam co¶ poradzi, bo problem ewidentnie jest.
¯yczê Tobie, ¿eby¶my za dziesiêæ lat nie przeczytali Twojego posta jakich jest mnóstwo o tym, ¿e kochasz swoj± ¿onê, ale brakuje Ci czu³o¶ci, blisko¶ci i seksu. Powodzenia.

Edytowane przez wlosomaniaczkaaa
Czas edycji: 2013-01-30 o 07:40
wlosomaniaczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 02:14   #42
Navika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 277
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Ja to widzê tak: na pocz±tku to wiadomo, by³ sza³ cia³, jak w ka¿dym zwi±zku, kiedy namiêtno¶æ opad³a to dziewczynie wróci³o normalne libido tzn. normalne dla niej. Je¿eli dla niej norm± jest seks raz w miesi±cu i to jej wystarcza to co ona mo¿e zrobiæ? Zmuszaæ siê? Wszyscy pisz±, ¿e ona nic z tym nie chce zrobiæ, ale je¿eli tak ju¿ ma (a s± przecie¿ ludzie o bardzo niskim libido, a nawet osoby aseksualne, chocia¿ to wykluczam, skoro na pocz±tku by³o inaczej), to ma zaciskaæ zêby i udawaæ, ¿e jest jej super? Przecie¿ by³a u lekarzy, robi³a wszystko co siê da³o, ¿eby wykluczyæ chorobê jak±¶.
Dla mnie dziwniejsze jest to, ¿e unika ona przytuleñ, poca³unków, blisko¶ci fizycznej - to jest bardzo dziwne. Chyba, ¿e obawia siê, ¿e tak± blisko¶ci± sprowokuje swojego partnera do seksu, którego nie chce rozpoczynaæ.
Jeszcze jedna kwestia - pigu³ki antykoncepcyjne. Autor nie napisa³, na jak d³ugo je odstawi³a, tylko ¿e lekarz stwierdzi³, ¿e wszystko wróci³o do normy. Skoro i tak kochacie siê raz w miesi±cu to po co truje siê hormonami? Je¶li odstawi³a je tylko na kilka miesiêcy to mo¿e jednak jej organizm nie wróci³ do pe³nej równowagi, mo¿e co¶ by siê jeszcze zmieni³o.
Seksuolog te¿ dziwny - byæ mo¿e stwierdzi³, ¿e ona po prostu takie ma libido, ale na tym chyba jego rola nie powinna siê zakoñczyæ, raczej powinien doradziæ, poprowadziæ terapiê, ¿eby¶cie doszli do jakiego¶ kompromisu, ¿eby¶ Ty nie by³ sfrustrowany ani ona nie czu³a siê wykorzystywana. Skoro nie ma tak du¿ych potrzeb w tym zakresie to mo¿e mog³aby stosowaæ jakie¶ inne techniki ni¿ klasyczny stosunek, aby Tobie sprawiæ przyjemno¶æ? My¶lê te¿, ¿e o ile brak stosunków mo¿na jako¶ zrozumieæ i sobie z tym poradziæ, o tyle brak czu³o¶ci i zwyczajnej fizycznej blisko¶ci kochanej osoby doprowadzi³by mnie do sza³u. Serio, nie wyobra¿am sobie ¿yæ z kim¶, kogo siê kocha pod jednym dachem i nawet nie móc siê do niego przytuliæ. Ja bym siê czu³a odrzucona i skrajnie nieatrakcyjna.
Na Twoim miejscu zastanowi³abym siê te¿ nad opcj±, ¿e Twoja dziewczyna jest jednak aseksualna. Takie osoby s± zdolne do podniecenia seksualnego i prze¿ywania orgazmu, nie maj± tylko potrzeby blisko¶ci fizycznej z drug± osob±, wiêc mo¿e byæ i tak, ¿e na pocz±tku, kiedy siê poznali¶cie, aby z Tob± byæ, trochê siê zmusza³a do czêstszych kontaktów seksualnych, a kiedy poczu³a, ¿e Ciê zdoby³a, porzuci³a udawanie, bo nie jest to ju¿ potrzebne. Równie¿ dziwne to nasy³anie kole¿anki i sprawdzanie Ciebie - mo¿e moja teoria jest trochê naci±gana, mo¿e kogo¶ ¶mieszyæ, ale przyznaj, ¿e uk³ada siê to w miarê w logiczn± ca³o¶æ. Mo¿liwe te¿, chocia¿ wydawa³o mi siê, ¿e w dzisiejszych czasach siê to raczej nie zdarza, ¿e to taki typ kobiety, której celem jest zdobycie mê¿a i za³o¿enie rodziny, a kiedy to osi±gnie, ¿ycie seksualne przestaje mieæ dla niej znaczenie - seks jest dla takich osób tylko ¶rodkiem do celu, jakim jest zdobycie ukochanego mê¿czyzny i sp³odzenie dzieci.
Kurcze, wiele teorii mo¿na tu snuæ, ale mi wydaje siê, ¿e dziewczyna z takich czy innych powodów nie jest z Tob± do koñca szczera. Mo¿e ma jakie¶ zupe³nie inne problemy, ale Ci o nich nie mówi, mo¿e jaki¶ d³ugotrwa³y stres prze¿ywa, mo¿e waha siê czy braæ ten ¶lub, bo namiêtno¶æ wygas³a, ale boi siê zerwaæ, bo sam piszesz, ¿e praktycznie ¿yjecie ju¿ od paru lat jak ma³¿eñstwo i ju¿ nie wyobra¿a sobie innego ¿ycia. Ja bym na Twoim miejscu jednak spróbowa³a jako¶ wydusiæ z niej, co ona tak szczerze, tak naprawde o tym my¶li. Takie mam wra¿enie, ¿e jeste¶ typem "dzia³aniowca" tzn. dzia³asz na schemacie: jest problem-robiê co siê da ¿eby go rozwi±zaæ, ale nie bardzo z t± Twoj± dziewczyn± rozmawiasz. Wnoszê to z tego, ¿e wiele jest w Twoich wypowiedziach "chyba", "mo¿e", "wydaje mi siê" - chyba traktuje ¶lub ko¶cielny jako tradycjê, chyba religia nie jest zbyt wa¿na dla niej, powiedzia³em ¿eby posz³a do lekarza to posz³a, tabletki znowu zaczê³a braæ w sumie nie wiem dlaczego, raczej mnie nie zdradza, ale nie wiadomo. To takie tylko ogólne wra¿enie, mo¿e wynika z Twojego sposobu wypowiedzi, ale wydaje mi siê, ¿e tak naprawdê ma³o znasz swoj± narzeczon±, pewnie bardzo j± kochasz, ale jako¶ z tych wypowiedzi nie widaæ, ¿eby¶ w ogóle zapyta³ j±, co ona o tym wszystkim s±dzi, jak siê czuje z tym, ¿e ci±gasz j± po lekarzach, z tym, ze jeste¶ sfrustrowany brakiem seksu, czy ona widzi jaki¶ problem, czy po prostu wed³ug niej jest to jej stan normalny.
Druga sprawa to seksuolog - poszukaæ innego, dobrego i i¶æ z nastawieniem, ¿eby pomóg³ wam uporz±dkowaæ wasz± relacjê, a nie tylko ¿eby stwierdzi³, czy jej niskie libido jest jej norm± czy ma pod³o¿e chorobowe.
Wysnu³am tu kilka teorii, niektóre sprzeczne ze sob± nawzajem, ale sytuacja jest wg. mnie dosyæ dziwna i nasunê³o mi siê mnóstwo skojarzeñ.
Navika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-30, 11:34   #43
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomo¶ci: 3 343
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez Navika Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie dziwniejsze jest to, ¿e unika ona przytuleñ, poca³unków, blisko¶ci fizycznej - to jest bardzo dziwne. Chyba, ¿e obawia siê, ¿e tak± blisko¶ci± sprowokuje swojego partnera do seksu, którego nie chce rozpoczynaæ.

Jeszcze jedna kwestia - pigu³ki antykoncepcyjne. Autor nie napisa³, na jak d³ugo je odstawi³a, tylko ¿e lekarz stwierdzi³, ¿e wszystko wróci³o do normy. Skoro i tak kochacie siê raz w miesi±cu to po co truje siê hormonami?

Na Twoim miejscu zastanowi³abym siê te¿ nad opcj±, ¿e Twoja dziewczyna jest jednak aseksualna. Takie osoby s± zdolne do podniecenia seksualnego i prze¿ywania orgazmu, nie maj± tylko potrzeby blisko¶ci fizycznej z drug± osob±, wiêc mo¿e byæ i tak, ¿e na pocz±tku, kiedy siê poznali¶cie, aby z Tob± byæ, trochê siê zmusza³a do czêstszych kontaktów seksualnych, a kiedy poczu³a, ¿e Ciê zdoby³a, porzuci³a udawanie, bo nie jest to ju¿ potrzebne. Równie¿ dziwne to nasy³anie kole¿anki i sprawdzanie Ciebie - mo¿e moja teoria jest trochê naci±gana, mo¿e kogo¶ ¶mieszyæ, ale przyznaj, ¿e uk³ada siê to w miarê w logiczn± ca³o¶æ.
Te same uwagi mi siê nasunê³y.
Albo druga opcja - zdrada, mo¿e nie ca³e, perfidne "podwójne ¿ycie", ale co¶ kiedy¶ siê wydarzy³o.
Dziewczyna widzi, ¿e jeste¶ wpatrzony w ni± jak w obrazek i mo¿e nawet nie chce siê jej nic zmieniaæ, okazywaæ czu³o¶ci, bo wie, ¿e nie odejdziesz.
__________________


_chocolate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-30, 15:15   #44
Gustavson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez Navika Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿liwe te¿, chocia¿ wydawa³o mi siê, ¿e w dzisiejszych czasach siê to raczej nie zdarza, ¿e to taki typ kobiety, której celem jest zdobycie mê¿a i za³o¿enie rodziny, a kiedy to osi±gnie, ¿ycie seksualne przestaje mieæ dla niej znaczenie - seks jest dla takich osób tylko ¶rodkiem do celu, jakim jest zdobycie ukochanego mê¿czyzny i sp³odzenie dzieci.

Pod wzglêdem aktywno¶ci seksualnej, wspomina³a mi nie raz jak by³a sama to czêsto siê masturbowa³a itp. Tak¿e my¶lê ze fakt ze zmuszania siê chyba mo¿emy odrzuciæ. Bardziej mnie nie pokój samo to i¿ chcia³a jedynie znale¼æ mê¿a a pó¼niej tylko sp³odziæ dzieci. Tylko tak naprawdê na pocz±tku nikt nie wie czy to ju¿ jest ten facet na cale ¿ycie, i czy chce braæ z nim ¶lub, zaczê³o siê psuæ po oko³o 2 latach wiec czy po takim czasie mo¿na byæ pewnym tego ze to jest ten facet na cale ¿ycie.
Gustavson jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-30, 15:32   #45
_Matilde_
Bia³a Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 6 434
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez Gustavson Poka¿ wiadomo¶æ
Pod wzglêdem aktywno¶ci seksualnej, wspomina³a mi nie raz jak by³a sama to czêsto siê masturbowa³a itp. Tak¿e my¶lê ze fakt ze zmuszania siê chyba mo¿emy odrzuciæ. Bardziej mnie nie pokój samo to i¿ chcia³a jedynie znale¼æ mê¿a a pó¼niej tylko sp³odziæ dzieci. Tylko tak naprawdê na pocz±tku nikt nie wie czy to ju¿ jest ten facet na cale ¿ycie, i czy chce braæ z nim ¶lub, zaczê³o siê psuæ po oko³o 2 latach wiec czy po takim czasie mo¿na byæ pewnym tego ze to jest ten facet na cale ¿ycie.
Wiec myslisz, ze udawala taka mila, chetna zeby Cie "zlapac", a potem przestala sie starac? No moze byc i tak. Powinienes z nia pogadac bardzo powaznie i powiedziec o tym jak odbierasz jej zachowanie, co w zwiazku z tym czujesz i jakie widzisz opcje.
Bez wyjasnienia sobie paru rzeczy i dogadania sie nie bedziesz wiedzial w co sie tak naprawde pakujesz. Chyba ze wolisz zaryzykowac i ewentualnie sie za pare lat przekonac.
__________________
We¼ g³êboki wdech
¯ycie wokó³ ciebie s³odkie jest jak bananowy d¿em


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-30, 16:10   #46
Gustavson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Poka¿ wiadomo¶æ
Wiec myslisz, ze udawala taka mila, chetna zeby Cie "zlapac", a potem przestala sie starac? No moze byc i tak. Powinienes z nia pogadac bardzo powaznie i powiedziec o tym jak odbierasz jej zachowanie, co w zwiazku z tym czujesz i jakie widzisz opcje.
Bez wyjasnienia sobie paru rzeczy i dogadania sie nie bedziesz wiedzial w co sie tak naprawde pakujesz. Chyba ze wolisz zaryzykowac i ewentualnie sie za pare lat przekonac.
Nie nie my¶lê ¿eby tak by³o, ze chcia³a mnie tylko z³apaæ. Ale ju¿ sam nie wiem co mam my¶leæ, ona nie wydaje siê taka wyrafinowana, nigdy taka nie by³a, lub mo¿e nigdy tego nie zauwa¿y³em, ale czy mo¿na a¿ tak udawaæ od pocz±tku i tyle lat.
Gustavson jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-30, 16:24   #47
_Matilde_
Bia³a Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 6 434
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez Gustavson Poka¿ wiadomo¶æ
Nie nie my¶lê ¿eby tak by³o, ze chcia³a mnie tylko z³apaæ. Ale ju¿ sam nie wiem co mam my¶leæ, ona nie wydaje siê taka wyrafinowana, nigdy taka nie by³a, lub mo¿e nigdy tego nie zauwa¿y³em, ale czy mo¿na a¿ tak udawaæ od pocz±tku i tyle lat.
Teoretycznie mozna wszystko, ludzie sa naprawde rozni. Zastanow sie jak ona traktuje swoja rodzine, znajomych, czy kreci, intryguje, jest nie w porzadku. Jesli nic takiego nie masz jej do zarzucenia to prawdopodobnie i w swoim zwiazku z nia nie masz czego podejrzewac.
My na forum mozemy sobie zgadywac, gdybac, a narzeczona znasz Ty pare lat. Najpierw pomysl sam dobrze co o tym wszystkim s±dzisz a potem z nia pogadaj i wszystko wyjasnicie sobie.
__________________
We¼ g³êboki wdech
¯ycie wokó³ ciebie s³odkie jest jak bananowy d¿em


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-30, 16:28   #48
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 6 354
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Mówisz, ¿e poza seksem wszystko jest ok... ale z tego co piszesz wynika co¶ innego. Waszym problemem nie jest sam seks, ale ogólny brak blisko¶ci. Kolejn± rzecz± jest to, ¿e dziewczyna sama z siebie nie wykazuje inicjatywy do walki o Wasze wspólne interesy. No i macie k³opoty z komunikacj±, skoro od tak d³ugiego czasu nie uda³o Ci siê dowiedzieæ o co jej tak naprawdê chodzi... a to daje ju¿ przynajmniej 4 powa¿ne problemy - to du¿o jak na zwi±zek, w którym "wszystko dobrze siê uk³ada"



A jak w ogóle dosz³o do tego, ¿e zaczêli¶cie spaæ pod oddzielnymi ko³drami? Odby³a siê w ogóle jaka¶ rozmowa na ten temat czy pewnego dnia zasta³e¶ w ³ó¿ku dwie ko³dry i przyj±³e¶ ten fakt bez sprzeciwu?
Ciekawi mnie jak (i czy w ogóle) Twoja dziewczyna wyt³umaczy³a Ci ten fakt. Bo opisa³e¶ tylko jak argumentuje brak seksu... a od braku ochoty na seks do spania oddzielnie (tak, wiem, ¿e ¶pi± w jednym ³ó¿ku, ale ten ca³kowity brak blisko¶ci sprawia, ¿e wygl±da to tak, jakby dziewczyna potrzebowa³a w³a¶nie tej odrêbno¶ci).
Dziwna sprawa... i mnie równie¿ bardziej zaniepokoi³by fakt niechêci do jakiekolwiek blisko¶ci, ni¿ do samego seksu.
__________________
Lea_ny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-30, 18:16   #49
Gustavson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Poka¿ wiadomo¶æ
Teoretycznie mozna wszystko, ludzie sa naprawde rozni. Zastanow sie jak ona traktuje swoja rodzine, znajomych, czy kreci, intryguje, jest nie w porzadku. Jesli nic takiego nie masz jej do zarzucenia to prawdopodobnie i w swoim zwiazku z nia nie masz czego podejrzewac.
My na forum mozemy sobie zgadywac, gdybac, a narzeczona znasz Ty pare lat. Najpierw pomysl sam dobrze co o tym wszystkim s±dzisz a potem z nia pogadaj i wszystko wyjasnicie sobie.


Mówisz o rodzinie i znajomych, o swojej rodzinie czy znajomych nie da sobie z³ego s³owa powiedzieæ, ale o mojej rodzinie czy znajomych wypowiada siê niezbyt milo, ma im wiele do zarzucenia.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Poka¿ wiadomo¶æ
Mówisz, ¿e poza seksem wszystko jest ok... ale z tego co piszesz wynika co¶ innego. Waszym problemem nie jest sam seks, ale ogólny brak blisko¶ci. Kolejn± rzecz± jest to, ¿e dziewczyna sama z siebie nie wykazuje inicjatywy do walki o Wasze wspólne interesy. No i macie k³opoty z komunikacj±, skoro od tak d³ugiego czasu nie uda³o Ci siê dowiedzieæ o co jej tak naprawdê chodzi... a to daje ju¿ przynajmniej 4 powa¿ne problemy - to du¿o jak na zwi±zek, w którym "wszystko dobrze siê uk³ada"


Powiem szczerze ¿e masz racje, to o czym napisa³a¶ jest prawda i nawet nie wydawa³o mi siê ze s± praktycznie 4 problemy.



A jak w ogóle dosz³o do tego, ¿e zaczêli¶cie spaæ pod oddzielnymi ko³drami? Odby³a siê w ogóle jaka¶ rozmowa na ten temat czy pewnego dnia zasta³e¶ w ³ó¿ku dwie ko³dry i przyj±³e¶ ten fakt bez sprzeciwu?
Ciekawi mnie jak (i czy w ogóle) Twoja dziewczyna wyt³umaczy³a Ci ten fakt. Bo opisa³e¶ tylko jak argumentuje brak seksu... a od braku ochoty na seks do spania oddzielnie (tak, wiem, ¿e ¶pi± w jednym ³ó¿ku, ale ten ca³kowity brak blisko¶ci sprawia, ¿e wygl±da to tak, jakby dziewczyna potrzebowa³a w³a¶nie tej odrêbno¶ci).
Dziwna sprawa... i mnie równie¿ bardziej zaniepokoi³by fakt niechêci do jakiekolwiek blisko¶ci, ni¿ do samego seksu.
Je¶li chodzi o spanie osobno to zaczê³o siê to krotko po tym jak razem zamieszkali¶my, argumentowa³a to tym i¿ ja i ona wiercimy i przekrêcamy siê w nocy i by to ja rozbudza³o i ogólnie przeszkadza³o. Nawet jak ¶pimy pod osobnymi kadrami to nie mogê zbytnio siê do niej przytulaæ bo tu ja ci¶nie tam dmucham jak oddycham itp.
Gustavson jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 19:06   #50
_Matilde_
Bia³a Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 6 434
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez Gustavson Poka¿ wiadomo¶æ
Mówisz o rodzinie i znajomych, o swojej rodzinie czy znajomych nie da sobie z³ego s³owa powiedzieæ, ale o mojej rodzinie czy znajomych wypowiada siê niezbyt milo, ma im wiele do zarzucenia.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------



Je¶li chodzi o spanie osobno to zaczê³o siê to krotko po tym jak razem zamieszkali¶my, argumentowa³a to tym i¿ ja i ona wiercimy i przekrêcamy siê w nocy i by to ja rozbudza³o i ogólnie przeszkadza³o. Nawet jak ¶pimy pod osobnymi kadrami to nie mogê zbytnio siê do niej przytulaæ bo tu ja ci¶nie tam dmucham jak oddycham itp.
A wiesz jaki jest powod tej niecheci? Do ludzi "z Twojej strony"?
__________________
We¼ g³êboki wdech
¯ycie wokó³ ciebie s³odkie jest jak bananowy d¿em


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-30, 20:07   #51
Gustavson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Poka¿ wiadomo¶æ
A wiesz jaki jest powod tej niecheci? Do ludzi "z Twojej strony"?


Mówi³a mi dlaczego ale co czuje to nie wiem do koñca, je¶li chodzi o rodzinê to po prostu swoja rodzinê uwa¿a za idealna mama tata brat itd. Uwa¿a za ludzi z których mo¿na braæ przyk³ad, a je¶li kto¶ odbiega od ich zachowania to jest z³y nie dobry itp. Je¶li chodzi o znajomych to zgodzê siê ze w szkole ¶redniej mia³em niezbyt rozgarniêtych, ale tak zazwyczaj bywa³o w ma³ych miejscowo¶ciach. Pó¼niej wyjechali¶my na studia zmienili¶my otoczenie i my¶la³em ze zmieni siê jej podej¶cie. Jednak siê myli³em, ja studiowa³em na kierunku gdzie byli sami faceci a, ona gdzie 90% to by³y kobiety. Uwa¿a³a ze mam samych troglodytów na roku, nie wygl±dów jak to okre¶li³a. Za to na jej uczelni wszystkie kole¿anki mia³a super, nie mo¿na by³o im nic zarzuciæ.
Gustavson jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-30, 21:10   #52
Chocomod
Przyczajenie
 
Avatar Chocomod
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

D³ugo zastanawia³am siê, czy odezwaæ siê w tym (czy w ogóle jakimkolwiek) temacie. Jednak w moim zwi±zku wystêpuje podobny problem jak u Autora w±tku. Z moim ch³opakiem jeste¶my razem prawie dwa lata, wspó³¿yjemy od ponad roku, ale ostatnimi czasy prawie w ogóle przestali¶my uprawiaæ seks.
Szczerze mówi±c, to przede wszystkim moja "wina", w zwi±zku z tym mogê po czê¶ci zrozumieæ niechêæ partnerki Autora do zbli¿eñ.
Tak jak u Was - praktycznie wszystko jest idealnie. Co prawda nie mam problemu z przytulaniem siê, poca³unkami i przejawami codziennej czu³o¶ci, to jednak... jako¶ nie mam ochoty na seks. Podejrzewam, ¿e jest to spowodowane kilkoma czynnikami, przede wszystkim tym, ¿e mieszkamy osobno i obecnie przechodzimy dosyæ stresuj±cy i wyczerpuj±cy okres sesji. D³ugo siê zastanawia³am, dlaczego za ka¿dym razem unikam zbli¿enia jak ognia. Kocham mojego ch³opaka, ufam mu, chcê z nim spêdziæ resztê ¿ycia, ale mimo wszystko nie potrafiê siê prze³amaæ. Dosz³am do wniosku, ¿e problem byæ mo¿e rozwi±¿e siê, kiedy bêdziemy mieæ dla siebie wiêcej czasu, a mniej stresu. Byæ mo¿e podobnie jest w przypadku narzeczonej Autora - mo¿e ma stresuj±c± pracê, popad³a w rutynê, potrzebuje odpoczynku od wszystkiego? Wymuszanie czegokolwiek i stawianie ultimatum raczej nie ma sensu, bo przecie¿ to mo¿e byæ niezale¿ne od niej. Moja propozycja - jed¼cie na wakacje, tam gdzie jest ciep³o i mnóstwo s³oñca, a mo¿e taki relaks i psychiczne odprê¿enie przywróci jej potrzebê i rado¶æ z blisko¶ci. Trzymam za was kciuki
Chocomod jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-31, 06:41   #53
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 6 354
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez Chocomod Poka¿ wiadomo¶æ
D³ugo zastanawia³am siê, czy odezwaæ siê w tym (czy w ogóle jakimkolwiek) temacie. Jednak w moim zwi±zku wystêpuje podobny problem jak u Autora w±tku. Z moim ch³opakiem jeste¶my razem prawie dwa lata, wspó³¿yjemy od ponad roku, ale ostatnimi czasy prawie w ogóle przestali¶my uprawiaæ seks.
Szczerze mówi±c, to przede wszystkim moja "wina", w zwi±zku z tym mogê po czê¶ci zrozumieæ niechêæ partnerki Autora do zbli¿eñ.
Tak jak u Was - praktycznie wszystko jest idealnie. Co prawda nie mam problemu z przytulaniem siê, poca³unkami i przejawami codziennej czu³o¶ci, to jednak... jako¶ nie mam ochoty na seks. Podejrzewam, ¿e jest to spowodowane kilkoma czynnikami, przede wszystkim tym, ¿e mieszkamy osobno i obecnie przechodzimy dosyæ stresuj±cy i wyczerpuj±cy okres sesji. D³ugo siê zastanawia³am, dlaczego za ka¿dym razem unikam zbli¿enia jak ognia. Kocham mojego ch³opaka, ufam mu, chcê z nim spêdziæ resztê ¿ycia, ale mimo wszystko nie potrafiê siê prze³amaæ. Dosz³am do wniosku, ¿e problem byæ mo¿e rozwi±¿e siê, kiedy bêdziemy mieæ dla siebie wiêcej czasu, a mniej stresu. Byæ mo¿e podobnie jest w przypadku narzeczonej Autora - mo¿e ma stresuj±c± pracê, popad³a w rutynê, potrzebuje odpoczynku od wszystkiego? Wymuszanie czegokolwiek i stawianie ultimatum raczej nie ma sensu, bo przecie¿ to mo¿e byæ niezale¿ne od niej. Moja propozycja - jed¼cie na wakacje, tam gdzie jest ciep³o i mnóstwo s³oñca, a mo¿e taki relaks i psychiczne odprê¿enie przywróci jej potrzebê i rado¶æ z blisko¶ci. Trzymam za was kciuki
Nie porównywa³abym tych dwóch sytuacji - u Ciebie problem pojawi³ siê ostatnimi czasy z powodu stresuj±cej sytuacji. U autora problem trwa ju¿ kilka lat (a przynajmniej tak mi siê wydaje, skoro pisze, ¿e s± ze sob± ju¿ parê lat, a problem pojawi³ siê po 2 latach zwi±zku) i organizowa³ on wiele sytuacji, maj±cych na celu zrelaksowanie swojej dziewczyny.
__________________
Lea_ny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-31, 07:06   #54
_Matilde_
Bia³a Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 6 434
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez Gustavson Poka¿ wiadomo¶æ
Mówi³a mi dlaczego ale co czuje to nie wiem do koñca, je¶li chodzi o rodzinê to po prostu swoja rodzinê uwa¿a za idealna mama tata brat itd. Uwa¿a za ludzi z których mo¿na braæ przyk³ad, a je¶li kto¶ odbiega od ich zachowania to jest z³y nie dobry itp. Je¶li chodzi o znajomych to zgodzê siê ze w szkole ¶redniej mia³em niezbyt rozgarniêtych, ale tak zazwyczaj bywa³o w ma³ych miejscowo¶ciach. Pó¼niej wyjechali¶my na studia zmienili¶my otoczenie i my¶la³em ze zmieni siê jej podej¶cie. Jednak siê myli³em, ja studiowa³em na kierunku gdzie byli sami faceci a, ona gdzie 90% to by³y kobiety. Uwa¿a³a ze mam samych troglodytów na roku, nie wygl±dów jak to okre¶li³a. Za to na jej uczelni wszystkie kole¿anki mia³a super, nie mo¿na by³o im nic zarzuciæ.
Nie chodzilo mi o to czy jest za "swoimi" na zewnatrz, tylko o to jak sie zachowuje w domu swoim, czy nie manipuluje nimi.
Choc taka niechec do Twoich znajomych jest tez niefajna, moze ich do konca nie akceptowac ale w sumie to niewiele czasu z nimi spedza
__________________
We¼ g³êboki wdech
¯ycie wokó³ ciebie s³odkie jest jak bananowy d¿em


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-31, 08:32   #55
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 18 401
Drogi autorze co postanowiles? Nic nie piszesz o tym czy walczysz.
__________________
Kiedy kobiety kogo¶ poznaj± to my¶l±, ¿e to fajny facet. Jest ju¿ wstêpnie zaakceptowany jako partner, a pó¼niej mo¿e to tylko zepsuæ lub nie. Kiedy mê¿czy¼ni kogo¶ poznaj± to my¶l±: „Ma niez³e nogi”.
kennedy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-31, 13:53   #56
Gustavson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Poka¿ wiadomo¶æ
Nie chodzilo mi o to czy jest za "swoimi" na zewnatrz, tylko o to jak sie zachowuje w domu swoim, czy nie manipuluje nimi.
Choc taka niechec do Twoich znajomych jest tez niefajna, moze ich do konca nie akceptowac ale w sumie to niewiele czasu z nimi spedza


Raczej nie widzia³em ¿eby jako¶ nimi manipulowa³a itd. Chocia¿ czasami dla osi±gniêcia swojego zdania w danym temacie czasem chyba trochê manipuluje, ale mo¿e mi siê wydaje ju¿ teraz. Wiadomo jak ka¿da kobieta nie lubi jak jest nie po jej my¶li cos, w tedy siê z³o¶æ czasami obraza .

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kennedy Poka¿ wiadomo¶æ
Drogi autorze co postanowiles? Nic nie piszesz o tym czy walczysz.


Co postanowi³em, w zasadzie nic, powiem szczerze ze po wszystkich wpisach jakie otrzyma³em za które bardzo dziêkuje ze w ogóle komukolwiek chcia³ siê czytaæ i odpisywaæ sensownie, mam teraz wiêcej pytañ ni¿ odpowiedzi. W pewnym sensie otworzy³o mi to oczy na taki fakt ze to nie tylko jest problem w barku seksu, ale tez w innych kwestiach.
Czasami my¶lê czy my tak naprawdê do siebie pasujemy, ale z drugiej strony jeste¶my ju¿ razem tyle lat mieszkamy razem praktycznie od ponad 4 lat razem. Dogadujemy siê we wszystkich kwestiach, chocia¿ tak my¶lê ze nie do koñca bo zazwyczaj to ja jej ustêpuje ¿eby siê nie z³o¶ci³a, nie obra¿a³a bo w tedy potrafi na mnie wszystkie psy wieszaæ, kiedy¶ potrafi³a mnie we mnie rzucaæ tym co mia³a pod rêk± gazety jakie¶ butelki z napojami, by³y tez rêkoczyny. Pomimo tego ze przychodzi³o jej ³atwo cos takiego to ja jej nigdy nie uderzy³em, co z tego ze mam prawie dwa metry jak taka drobna kobieta robi³a mi cos chcia³a. Mo¿e jestem dziwny ale nigdy nie potrafi³ bym skrzywdziæ kobiety. To wszystko jednak siê skoñczy³o ju¿ ze tak to nazwê nie bije mnie, czasami siê jej cos wymknie ze mnie czym¶ ¿uci w nerwach. Ale czy to mo¿liwe ¿eby byæ tyle lat razem i dopiero teraz wysz³o by ze nie pasujemy do siebie.
Gustavson jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-31, 14:47   #57
_Matilde_
Bia³a Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 6 434
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez Gustavson Poka¿ wiadomo¶æ
Raczej nie widzia³em ¿eby jako¶ nimi manipulowa³a itd. Chocia¿ czasami dla osi±gniêcia swojego zdania w danym temacie czasem chyba trochê manipuluje, ale mo¿e mi siê wydaje ju¿ teraz. Wiadomo jak ka¿da kobieta nie lubi jak jest nie po jej my¶li cos, w tedy siê z³o¶æ czasami obraza .

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------





Co postanowi³em, w zasadzie nic, powiem szczerze ze po wszystkich wpisach jakie otrzyma³em za które bardzo dziêkuje ze w ogóle komukolwiek chcia³ siê czytaæ i odpisywaæ sensownie, mam teraz wiêcej pytañ ni¿ odpowiedzi. W pewnym sensie otworzy³o mi to oczy na taki fakt ze to nie tylko jest problem w barku seksu, ale tez w innych kwestiach.
Czasami my¶lê czy my tak naprawdê do siebie pasujemy, ale z drugiej strony jeste¶my ju¿ razem tyle lat mieszkamy razem praktycznie od ponad 4 lat razem. Dogadujemy siê we wszystkich kwestiach, chocia¿ tak my¶lê ze nie do koñca bo zazwyczaj to ja jej ustêpuje ¿eby siê nie z³o¶ci³a, nie obra¿a³a bo w tedy potrafi na mnie wszystkie psy wieszaæ, kiedy¶ potrafi³a mnie we mnie rzucaæ tym co mia³a pod rêk± gazety jakie¶ butelki z napojami, by³y tez rêkoczyny. Pomimo tego ze przychodzi³o jej ³atwo cos takiego to ja jej nigdy nie uderzy³em, co z tego ze mam prawie dwa metry jak taka drobna kobieta robi³a mi cos chcia³a. Mo¿e jestem dziwny ale nigdy nie potrafi³ bym skrzywdziæ kobiety. To wszystko jednak siê skoñczy³o ju¿ ze tak to nazwê nie bije mnie, czasami siê jej cos wymknie ze mnie czym¶ ¿uci w nerwach. Ale czy to mo¿liwe ¿eby byæ tyle lat razem i dopiero teraz wysz³o by ze nie pasujemy do siebie.
Mniej wiecej sie chcialam zorientowac czy ma w zwyczaju zachowywac sie w pewien sposob zeby cos osiagnac. Ale chyba nie odstaje od normy
No to tez na forum jak juz pisalam my sugerujemy mozliwe powody a Ty to musisz Autorze sobie weryfikowac. To chyba dobrze z jednej strony wszystko porzadnie przemyslec przed slubem, i ta rozmowa z narzeczona tez sie powinna odbyc pogadac o swoich oczekiwaniach wzajemnych.
Wiec takie buty, ze ona w sumie dominuje w zwiazku, nawet chwilami nie w porzadku sie zachowuje. No coz, jesli ze soba mieszkacie i w zasadzie po slubie nie bedzie wiekszej zmiany w Waszym zyciu, to rownie dobrze mozna to do zwiazku chyba odniesc, tez juz sie samo z siebie niewiele zmieni bez checi zmian, komunikowania tej checi, i bez wkladu obu stron.
__________________
We¼ g³êboki wdech
¯ycie wokó³ ciebie s³odkie jest jak bananowy d¿em


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-31, 16:14   #58
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 18 401
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez Gustavson Poka¿ wiadomo¶æ
Raczej nie widzia³em ¿eby jako¶ nimi manipulowa³a itd. Chocia¿ czasami dla osi±gniêcia swojego zdania w danym temacie czasem chyba trochê manipuluje, ale mo¿e mi siê wydaje ju¿ teraz. Wiadomo jak ka¿da kobieta nie lubi jak jest nie po jej my¶li cos, w tedy siê z³o¶æ czasami obraza .

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------





Co postanowi³em, w zasadzie nic, powiem szczerze ze po wszystkich wpisach jakie otrzyma³em za które bardzo dziêkuje ze w ogóle komukolwiek chcia³ siê czytaæ i odpisywaæ sensownie, mam teraz wiêcej pytañ ni¿ odpowiedzi. W pewnym sensie otworzy³o mi to oczy na taki fakt ze to nie tylko jest problem w barku seksu, ale tez w innych kwestiach.
Czasami my¶lê czy my tak naprawdê do siebie pasujemy, ale z drugiej strony jeste¶my ju¿ razem tyle lat mieszkamy razem praktycznie od ponad 4 lat razem. Dogadujemy siê we wszystkich kwestiach, chocia¿ tak my¶lê ze nie do koñca bo zazwyczaj to ja jej ustêpuje ¿eby siê nie z³o¶ci³a, nie obra¿a³a bo w tedy potrafi na mnie wszystkie psy wieszaæ, kiedy¶ potrafi³a mnie we mnie rzucaæ tym co mia³a pod rêk± gazety jakie¶ butelki z napojami, by³y tez rêkoczyny. Pomimo tego ze przychodzi³o jej ³atwo cos takiego to ja jej nigdy nie uderzy³em, co z tego ze mam prawie dwa metry jak taka drobna kobieta robi³a mi cos chcia³a. Mo¿e jestem dziwny ale nigdy nie potrafi³ bym skrzywdziæ kobiety. To wszystko jednak siê skoñczy³o ju¿ ze tak to nazwê nie bije mnie, czasami siê jej cos wymknie ze mnie czym¶ ¿uci w nerwach. Ale czy to mo¿liwe ¿eby byæ tyle lat razem i dopiero teraz wysz³o by ze nie pasujemy do siebie.
4 lata to nie jest dlugo. Raczej przecietna dlugosc zwiazku.

PS juz od dluzszego czasu macie problemy wiec nie wiem czemu wydaje ci sie ze dopiero to teraz wyszlo. Moze dlatego ze teraz widzisz ze to nie jest zdrowy zwiazek.
kennedy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-31, 17:32   #59
Gustavson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez kennedy Poka¿ wiadomo¶æ
4 lata to nie jest dlugo. Raczej przecietna dlugosc zwiazku.

PS juz od dluzszego czasu macie problemy wiec nie wiem czemu wydaje ci sie ze dopiero to teraz wyszlo. Moze dlatego ze teraz widzisz ze to nie jest zdrowy zwiazek.

Napisalem ze mieszkamy razem od 4 lata, ale jestesmy razem 8 lat

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Tak czytam wszystko to po kilka razy, analizuje rozmawiam z narzeczona i patrzê na jej zachowanie. I powoli dochodzê do wniosku ze mo¿e lepiej zaczekaæ ze ¶lubem. Wczoraj podj±³em temat seksu i blisko¶ci, hmm i znów zakoñczy³o siê na tym i¿ kiedy¶ to siê zmieni po ¶lubie itp. Sam ju¿ nie wiem co my¶leæ. A z drugiej strony mo¿e ja za du¿o oczekuje?
Gustavson jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-31, 17:52   #60
_Matilde_
Bia³a Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 6 434
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez Gustavson Poka¿ wiadomo¶æ
Napisalem ze mieszkamy razem od 4 lata, ale jestesmy razem 8 lat

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Tak czytam wszystko to po kilka razy, analizuje rozmawiam z narzeczona i patrzê na jej zachowanie. I powoli dochodzê do wniosku ze mo¿e lepiej zaczekaæ ze ¶lubem. Wczoraj podj±³em temat seksu i blisko¶ci, hmm i znów zakoñczy³o siê na tym i¿ kiedy¶ to siê zmieni po ¶lubie itp. Sam ju¿ nie wiem co my¶leæ. A z drugiej strony mo¿e ja za du¿o oczekuje?
Samo sie ma zmienic po slubie? Najwyzej na gorsze. Ja bym jeszcze zapytala dlaczego Cie zbywa kiedy Ty oczekujesz konkretnej odpowiedzi.
Ja uwazam ze nie wymagasz za duzo, w koncu nie czepiasz sie szczegolow tylko mowisz o tym co jest dla Ciebie wazne. Nie rezygnuj ze swoich wymagan bo za pare lat stwierdzisz ze juz w tym zwiazku nie wytrzymasz ani chwili dluzej. Zwiazek na rownych zasadach nie powinien tak wygladac ze jedna strona ustepuje we wszystkim
__________________
We¼ g³êboki wdech
¯ycie wokó³ ciebie s³odkie jest jak bananowy d¿em


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Seks


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.