Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje... - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-04, 11:37   #1681
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Cytat:
Napisane przez anahaha Pokaż wiadomość
Spróbuję jescze tu zapytać bo rzeczywiście założyłam w panice nowy wątek zamiast się gdzieś podpiąć. Kupiłam w Rossmanie 100 ml za 99 zł. Obsession woman Kleina no i martwi mnie korek, wszędzie ma taką złotą obwódke a tu jest cały brązowy. Poza tym skrzypi przy ściąganiu -może to kwestia wyrobienia. Otwarcie zapachu jest mocno kolońskie takie jak tania męska woda a wydawało mi się że jak psikałam w sepforze było łagodniejsze. Proszę was o komentarze .
Nie wiem, jak się ma ta konkretna wersja, ale miałam obsession night absolutnie oryginalne i też skrzypiało przy otwieraniu
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 11:43   #1682
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Nie wszystkie maja obwódkę w złotym kolorze. Są też bez (to chyba nowsze wersje) i maja inny odcień brązu, te z obwódką są jaśniejsze i nie przezroczyste a bez obwódki brąz jest ciemniejszy ale przezroczysty . I zgadza się, na początku sa kolońskie ale po chwili się wysładzają i czuć ambrę i cynamon .
Poza tym w Rossmannie sprzedają oryginały.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 20:15   #1683
anahaha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 46
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Nie wszystkie maja obwódkę w złotym kolorze. Są też bez (to chyba nowsze wersje) i maja inny odcień brązu, te z obwódką są jaśniejsze i nie przezroczyste a bez obwódki brąz jest ciemniejszy ale przezroczysty . I zgadza się, na początku sa kolońskie ale po chwili się wysładzają i czuć ambrę i cynamon .
Poza tym w Rossmannie sprzedają oryginały.
Dzięki Ci bardzo!Uspokoiłaś mnie, kupowałam już nie raz perfumy w Rossmanie i wszystko było ok. Te kojarzyłam po zapachu i korku a poniewaz coś mi nie pasowało więc wolałam zapytać.

Pogrzebałam trochę w necie biorąc pod uwagę co pisała Asiuuuuula no i znalazłam. Chodzi o to że linia produkcyjna Kleina zresztą nie tylko bo jeszcze paru innych marek została przejęta przez Coty, nie wiem czy to oni są odpowiedzialni za reformulację czy miało to miejsce wcześniej, w każdym razie teraz to inny zapach. Ja też pamietam go inaczej jako dużo głębszy , bardziej miękki teraz to ostry suchy zapach. Na pudełku też stoi jak byk Coty tylko małymi literami. Dziewczyny na zagranicznych forach też radzą żeby kupować te ze złotą obwódką bo nowy korek to na bank te po refolmulacji chyba że ktoś woli nowe. Ja sie rozczarowalam bo od bardzo dawna chciałam kupić Obsession a teraz wydałam stówę na inny zapach, może ktoś powie że to prawie to samo ale dla mnie te niuanse robią dużą różnicę. Trwałośc też jakby mniejsza. Po co oni grzebią w zapachach !!!!!!!!!

Edytowane przez anahaha
Czas edycji: 2013-03-05 o 09:20
anahaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 13:22   #1684
calella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Calvin Klein - Obsession - podróbka w Rossmannie??

Zachęcona pozytywnymi opiniami (zapach piękny, mocny, oryginalny, trwały przede wszystkim...itp.) zdecydowałam się na kupno Obsession Calvina Kleina w Rossmannie (był w promocji, przeceniony z ponad 200 zł na 99zł). Na opakowaniu wszystko się zgadza - EDP, jednak po zwinięciu folii i wyjęciu fiolki zauważyłam, że pod spodem nie ma napisu "Eu de parfum". Poodwracałam od razu wszystkie inne perfumy i pod każdą fiolką ta informacja się znajdowała. Poza tym oczekiwałam, że zapach będzie mocny i będzie się długo trzymał na skórze, jednak tak nie jest...Ten Obsession jest jakiś taki...za "lekki"...szczerze mówiąc zawiodłam się. Nie wiem, czy czasem nie kupiłam podróbki.. Czy to możliwie, żeby Rossmann sprzedawał nieoryginalne produkty?? Pełno mam wątpliwości.
calella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 13:38   #1685
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Calvin Klein - Obsession - podróbka w Rossmannie??

Cytat:
Napisane przez calella Pokaż wiadomość
Zachęcona pozytywnymi opiniami (zapach piękny, mocny, oryginalny, trwały przede wszystkim...itp.) zdecydowałam się na kupno Obsession Calvina Kleina w Rossmannie (był w promocji, przeceniony z ponad 200 zł na 99zł). Na opakowaniu wszystko się zgadza - EDP, jednak po zwinięciu folii i wyjęciu fiolki zauważyłam, że pod spodem nie ma napisu "Eu de parfum". Poodwracałam od razu wszystkie inne perfumy i pod każdą fiolką ta informacja się znajdowała. Poza tym oczekiwałam, że zapach będzie mocny i będzie się długo trzymał na skórze, jednak tak nie jest...Ten Obsession jest jakiś taki...za "lekki"...szczerze mówiąc zawiodłam się. Nie wiem, czy czasem nie kupiłam podróbki.. Czy to możliwie, żeby Rossmann sprzedawał nieoryginalne produkty?? Pełno mam wątpliwości.
Nie. Nie ma takiej opcji.
To, ze na kims perfumy trzymaja sie dlugo i mocno je czuc, nie oznacza ze bedzie tak z kazda osoba, ktora je bedzie testowac.
Dla jednego perfumy to killery, drugi powie, ze nic ich nie czuje. Kwestia indywidualna.
Chcesz dodatkowej pewnosci, ze masz oryginal to wrzuc zdjecia owej flaszki do watku "oryginal czy podrobka".
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 15:55   #1686
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Calvin Klein - Obsession - podróbka w Rossmannie??

Cytat:
Napisane przez calella Pokaż wiadomość
Zachęcona pozytywnymi opiniami (zapach piękny, mocny, oryginalny, trwały przede wszystkim...itp.) zdecydowałam się na kupno Obsession Calvina Kleina w Rossmannie (był w promocji, przeceniony z ponad 200 zł na 99zł). Na opakowaniu wszystko się zgadza - EDP, jednak po zwinięciu folii i wyjęciu fiolki zauważyłam, że pod spodem nie ma napisu "Eu de parfum". Poodwracałam od razu wszystkie inne perfumy i pod każdą fiolką ta informacja się znajdowała. Poza tym oczekiwałam, że zapach będzie mocny i będzie się długo trzymał na skórze, jednak tak nie jest...Ten Obsession jest jakiś taki...za "lekki"...szczerze mówiąc zawiodłam się. Nie wiem, czy czasem nie kupiłam podróbki.. Czy to możliwie, żeby Rossmann sprzedawał nieoryginalne produkty?? Pełno mam wątpliwości.
To, że na kimś zapach był mocny nie znaczy. że tak samo zgra się z Twoją skórą i będzie tak samo mocny.Może być własnie słaby i trzymać się krótko.

Poza tym z moich obserwacji wynika, że klein skrócił ogony swoim perfumom w ostatnim czasie niestety.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 09:46   #1687
calella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Anahaha - mam dokładnie tak samo jak Ty.. Też kupiłam Obsession Cleina w Rossmannie w cenie 99 zł, brak złotej obwódki na zakrętce, która przy otwieraniu skrzypi, a do tego zapach krótko się trzyma, jest jakiś taki jakby rozwodniony.. Najwidoczniej obie kupiłyśmy jakiś szajs.. żałuję, że wydałam te sto złotych, nie spodziewałam się, że w Rossmannie sprzedają jakieś zmodyfikowane zapachy..albo i podróbki..nie wiem już jak je nazwać. Czy już tylko Sephora i Douglas pozostają wiarygodne...?? Żeby tam zrobić zakupy to trzeba mieć trochę pieniędzy..
calella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 10:26   #1688
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Cytat:
Napisane przez calella Pokaż wiadomość
Anahaha - mam dokładnie tak samo jak Ty.. Też kupiłam Obsession Cleina w Rossmannie w cenie 99 zł, brak złotej obwódki na zakrętce, która przy otwieraniu skrzypi, a do tego zapach krótko się trzyma, jest jakiś taki jakby rozwodniony.. Najwidoczniej obie kupiłyśmy jakiś szajs.. żałuję, że wydałam te sto złotych, nie spodziewałam się, że w Rossmannie sprzedają jakieś zmodyfikowane zapachy..albo i podróbki..nie wiem już jak je nazwać. Czy już tylko Sephora i Douglas pozostają wiarygodne...?? Żeby tam zrobić zakupy to trzeba mieć trochę pieniędzy..
Jesu jak mnie denerwuja takie wypowiedzi Skoro twierdzisz, ze to podrobka to idz do rosmanna, powiedz im to i zazadaj zwrotu pieniedzy, bo handel podrobkami jest zabroniony.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 10:36   #1689
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Jesu jak mnie denerwuja takie wypowiedzi Skoro twierdzisz, ze to podrobka to idz do rosmanna, powiedz im to i zazadaj zwrotu pieniedzy, bo handel podrobkami jest zabroniony.
Dokładnie, mnie też... Przecież wiadomo, że są z obwódka i bez, są różne korki, z tego wynika, że i ten zapach zreformulowali, wszystkie praktycznie zapachy nie pachną jak te sprzed kilku/nastu lat.
Przestańcie dziewczyny się nakręcać , taki sam zapach kupicie w D. czy S., skoro takie teraz produkują to tylko na all można dostać starszą wersję prosząc o dokładne zdjęcia.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 10:39   #1690
anahaha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 46
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Callela w pierwszej chwili pomyślałam to samo ale to nie jest podróba tylko Obsession po refolmulacji co nie zmienia faktu że uważam takie praktyki za niemoralne bo pod tym samym szyldem sprzedają inny zapach czyli nabijają ludzi w butelkę. Raczej nie uwzględnią Ci reklamacji bo to samo robi Dior, Chanel i inni. Co do korka to się wyrobił i już nie skrzypi. Pozostaje przyzwyczaić się do zmian lub szukać w starociach. Zania nie powinnaś sie unosić bo to rzeczywiście jest wkurzające jak wydajesz kasę na coś co nie jest tym czym się wydaje. Powinni zreformułowanym zapachom nadawać nowe nazwy a nie żerować na niewiedzy ludzi.
anahaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 10:44   #1691
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Cytat:
Napisane przez anahaha Pokaż wiadomość
Callela w pierwszej chwili pomyślałam to samo ale to nie jest podróba tylko Obsession po refolmulacji co nie zmienia faktu że uważam takie praktyki za niemoralne bo pod tym samym szyldem sprzedają inny zapach czyli nabijają ludzi w butelkę. Raczej nie uwzględnią Ci reklamacji bo to samo robi Dior, Chanel i inni. Co do korka to się wyrobił i już nie skrzypi. Pozostaje przyzwyczaić się do zmian lub szukać w starociach. Zania nie powinnaś sie unosić bo to rzeczywiście jest wkurzające jak wydajesz kasę na coś co nie jest tym czym się wydaje. Powinni zreformułowanym zapachom nadawać nowe nazwy a nie żerować na niewiedzy ludzi.
No niestety wszystkie chyba firmy tak robią i po latach do ulubionego zapachu nie ma jak wrócić .
A denerwują nas anahaho takie stwierdzenia bo potem każdy mówi, że w necie to SAME podróby są, potem dochodzi do tego Rossmann, Natura i wychodzi, że w tylko w S. i D. sa oryginały a to jest kompletna bzdura, kupi ktoś właśnie wodę gdzie indziej niż w S., inaczej mu pachnie i już fama idzie...
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 13:43   #1692
calella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Nie ma co się unosić.. Chodzi o fakt, że wydając ciężko zarobione 100 zł miałam nadzieję, że chociaż będę zadowolona, zapach będzie trwały, będzie towarzyszył mi długo i sprawiał przyjemność. No chyba, ża dla Was 100 PLN w tą czy w tamtą nie robi różnicy..to wówczas kogoś stać na zakup "podróbek" po takich cenach. Pewnie i Rossmann sprzedaje oryginały, ale do końca jednak bym mu nie ufała. Widocznie pewnym można być tylko do Sephory i Douglasa. Teraz zastanawiam się nad zakupem perfum w internecie (biorę pod uwagę Dolce.pl i Iperfumy.pl), ale też mam sporo wątpliwości, nie chcę znowu wydać kolejne kilkaset zł i się rozczarować..
calella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 14:33   #1693
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Cytat:
Napisane przez calella Pokaż wiadomość
Nie ma co się unosić.. Chodzi o fakt, że wydając ciężko zarobione 100 zł miałam nadzieję, że chociaż będę zadowolona, zapach będzie trwały, będzie towarzyszył mi długo i sprawiał przyjemność. No chyba, ża dla Was 100 PLN w tą czy w tamtą nie robi różnicy..to wówczas kogoś stać na zakup "podróbek" po takich cenach. Pewnie i Rossmann sprzedaje oryginały, ale do końca jednak bym mu nie ufała. Widocznie pewnym można być tylko do Sephory i Douglasa. Teraz zastanawiam się nad zakupem perfum w internecie (biorę pod uwagę Dolce.pl i Iperfumy.pl), ale też mam sporo wątpliwości, nie chcę znowu wydać kolejne kilkaset zł i się rozczarować..
Rossman, podobnie jak sprawdzone perfumerie internetowe i sprawdzeni sprzedawcy na allegro - sprzedają oryginały. To, że zapach przeszedł reformulację, jest winą producenta, nie sprzedawcy. Zanim kupisz perfumy, których używasz od lat - przetestuj ponownie, żeby sprawdzić, czy zapachu nie zmieniono. Przyznam, że kiedy kupiłam zreformułowaną Dolce Vitę, moja pierwsza myśl była taka, że to podróba. Niestety - oryginał, i nie pachnie jak przed laty...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 14:41   #1694
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Cytat:
Napisane przez calella Pokaż wiadomość
Nie ma co się unosić.. Chodzi o fakt, że wydając ciężko zarobione 100 zł miałam nadzieję, że chociaż będę zadowolona, zapach będzie trwały, będzie towarzyszył mi długo i sprawiał przyjemność. No chyba, ża dla Was 100 PLN w tą czy w tamtą nie robi różnicy..to wówczas kogoś stać na zakup "podróbek" po takich cenach. Pewnie i Rossmann sprzedaje oryginały, ale do końca jednak bym mu nie ufała. Widocznie pewnym można być tylko do Sephory i Douglasa. Teraz zastanawiam się nad zakupem perfum w internecie (biorę pod uwagęDolce.pl i Iperfumy.pl), ale też mam sporo wątpliwości, nie chcę znowu wydać kolejne kilkaset zł i się rozczarować..
Oczywiscie, wszak to wyrocznia, wszedzie indziej sprzedaja podejrzane zapachy

Cytat:
Napisane przez Calella
Zachęcona pozytywnymi opiniami (zapach piękny, mocny, oryginalny, trwały przede wszystkim...itp.) zdecydowałam się na kupno Obsession Calvina Kleina w Rossmannie
A tak na marginesie, bo albo nie doczytalam, umknelo mi, albo nie wspominalas.
Testowalas wczesniej Obsession na sobie? Obojetnie w jaki sposob, czy z probki, czy z psikniecia na nadgarstek testerowa flaszka w sklepie (u kolezanki?)
Bo jesli nie i opieralas sie tylko na pozytywnych opiniach, ktore slyszalas, przeczytalas to nie dziwie ci sie, ze zapach mogl cie rozczarowac. Najpierw testowac, potem kupowac wlasna flaszke
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2013-03-06 o 14:43
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 15:05   #1695
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Cytat:
Napisane przez calella Pokaż wiadomość
Nie ma co się unosić.. Chodzi o fakt, że wydając ciężko zarobione 100 zł miałam nadzieję, że chociaż będę zadowolona, zapach będzie trwały, będzie towarzyszył mi długo i sprawiał przyjemność. No chyba, ża dla Was 100 PLN w tą czy w tamtą nie robi różnicy..to wówczas kogoś stać na zakup "podróbek" po takich cenach. Pewnie i Rossmann sprzedaje oryginały, ale do końca jednak bym mu nie ufała. Widocznie pewnym można być tylko do Sephory i Douglasa. Teraz zastanawiam się nad zakupem perfum w internecie (biorę pod uwagę Dolce.pl i Iperfumy.pl), ale też mam sporo wątpliwości, nie chcę znowu wydać kolejne kilkaset zł i się rozczarować..
A Ty dalej swoje...
Jeżeli dla Ciebie 100 zł (a i 200 i 300 w niektórych przypadkach) w tą czy w tą nie robi różnicy to kupuj w S. i D ale kupisz tam dokładnie takie same wody
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 15:41   #1696
calella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Asiuuuuula - nie czytasz dokładnie. Albo też mnie nie zrozumiałaś. Dla mnie właśnie to 100 zł jednak ROBI dużą różnicę, bo ciężko na nie muszę zapracować. Dlatego też trochę szkoda mi, że zapłaciłam nimi za - tak jak piszą wyżej dziewczyny - zreformuulowany zapach Kleina. No ale trudno się mówi. Tego nie można widocznie uniknąć, producenci oszukują na każdym kroku i nam klientom pozostaje się z tym pogodzić i pozostawać czujnym. Swoją drogą, odbiegając od tematu "Obsession", którą perfumerię internetową mi polecacie na zakur perfum- Dolce czy Iperfumy?
calella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 15:55   #1697
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość

A tak na marginesie, bo albo nie doczytalam, umknelo mi, albo nie wspominalas.
Testowalas wczesniej Obsession na sobie? Obojetnie w jaki sposob, czy z probki, czy z psikniecia na nadgarstek testerowa flaszka w sklepie (u kolezanki?)
Bo jesli nie i opieralas sie tylko na pozytywnych opiniach, ktore slyszalas, przeczytalas to nie dziwie ci sie, ze zapach mogl cie rozczarowac. Najpierw testowac, potem kupowac wlasna flaszke
Calella - co z odpowiedzia na moje pytanie?
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 16:04   #1698
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Cytat:
Napisane przez calella Pokaż wiadomość
Asiuuuuula - nie czytasz dokładnie. Albo też mnie nie zrozumiałaś. Dla mnie właśnie to 100 zł jednak ROBI dużą różnicę, bo ciężko na nie muszę zapracować. Dlatego też trochę szkoda mi, że zapłaciłam nimi za - tak jak piszą wyżej dziewczyny - zreformuulowany zapach Kleina. No ale trudno się mówi. Tego nie można widocznie uniknąć, producenci oszukują na każdym kroku i nam klientom pozostaje się z tym pogodzić i pozostawać czujnym. Swoją drogą, odbiegając od tematu "Obsession", którą perfumerię internetową mi polecacie na zakur perfum- Dolce czy Iperfumy?
Czytam dokładnie i zrozumiałam tylko Ty musisz zrozumieć, że takie same byś kupiła w S. czy D. za 100 czy 200 zł drozej (nie wiem jakie mają tam ceny bo sto lat tam nie kupowałam ). Nie mamy wpływu na to co firmy robią z zapachami i szkoda oczywiście, że zapachy są zmieniane (niektórzy wyczuwają różnice mocno a niektórzy wcale) ale nie można się nakręcać, że to podróby, szczególnie, że zostało to tyle razy pisane i tłumaczone.
A Ty pisałaś dalej, że no może są i oryginały ale nie masz i tak zaufania bo pewniej jest przepłacać w S. i D.

Ja z obydwu perfumerii byłam bardzo zadowolona tylko z dolce chyba dłużej czekałam na przesyłkę

Edytowane przez Asiuuuuula
Czas edycji: 2013-03-06 o 16:05
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 16:51   #1699
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

nie wiem co to za podejrzenia co do oryginalności perfum w rossmanie
wielokrotnie tam kupowałam perfumy i nie było żadnych zmian co do struktury czy trwałości listami mogę wymieniać ile zapachów tam kupiłam i online i wchodząc do galerii Manufaktury jest pokaźna półka z zapachami nigdy się nie zawiodłam ... ja jestem tego zdania co dziewczyny że zapach mógł zostać zreformulowany jest to dość stary zapch i każdy kiedyś musi przejść przez odświeżenie choć to chore i w ogóle nam się to nie podoba bo na ogół są to jakieś popłuczyny urokliwego zapachu którym niegdyś się skrapiałyśmy do bólu ale taka jest ich polityka i nic na to nie poradzimy i nie ma co oskarżać rossmana za błędy dystrybutorów tylko obejść się smakiem i szukać staroci na allegro bo to nowa partia może być, ale do tego już są wątki w którym dziewczyny pomogą wam tanio i wiarygodnie znaleźć oryginalny zapach
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 18:53   #1700
anahaha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 46
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Callela obie perfumerie są w porządku tyle że trudno Ci będzie upolować stary zapach bo chyba te złote też mogą być po refolmulacji.Rossman jest ok , ja nie pisałam że tam są podróby tylko że nie wiedziałam co jest grane i prosiłam o wyjaśnienie.Także nie martw się, może jak zmienisz nastawienie to polubisz nowe obsession
anahaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 11:03   #1701
calella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Oswajam się z tym nowym Obsession - pozostaje mi go zaakceptować. Planuję zakup w internecie Angel Thierriego Muglera lub Jungle Elephant Kenzo (oba zapachy są dość stare- pierwszy z 1992, drugi z 1996 roku) i zastanawiam się czy czasami ponownie nie kupię reformulacji...
calella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 11:11   #1702
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Calella - co z odpowiedzia na moje pytanie?
Widze, ze odpowiedzi na moje pytanie (kluczowe w sprawie) unika sie jak ognia ale co mi tam, to nie moja flaszka
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 11:21   #1703
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Cytat:
Napisane przez calella Pokaż wiadomość
Oswajam się z tym nowym Obsession - pozostaje mi go zaakceptować. Planuję zakup w internecie Angel Thierriego Muglera lub Jungle Elephant Kenzo (oba zapachy są dość stare- pierwszy z 1992, drugi z 1996 roku) i zastanawiam się czy czasami ponownie nie kupię reformulacji...
Kupisz po
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 13:17   #1704
calella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Zania- tak, testowałam bodajże dwa lata temu w Douglasie (lub w Sephorze, szczerze nie pamiętam) Obsession. Chodziłam się psikać z kilka razy, bo zastanawiałam się nad kupnem, ale w końcu się nie zdecydowałam. Zapomniałam o nim do niedawna, kiedy do pracy przyszła koleżanka spryskana obficie Kleinem. I postanowiłam go w końcu nabyć. Ot, cała historia. Jednak zapach sprzed tych trzech lat i na tej kobiecie był o wiele mocniejszy, takie odniosłam wrażenie.

Asiuuuula, przepraszam Cię, nie rozumiem twojej odpowiedzi "kupisz po". Mogłabyś napisać, co miałaś na myśli?
calella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 13:21   #1705
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Cytat:
Napisane przez calella Pokaż wiadomość
Oswajam się z tym nowym Obsession - pozostaje mi go zaakceptować. Planuję zakup w internecie Angel Thierriego Muglera lub Jungle Elephant Kenzo (oba zapachy są dość stare- pierwszy z 1992, drugi z 1996 roku) i zastanawiam się czy czasami ponownie nie kupię reformulacji...
Jesli chcesz kupić Angela to najpierw go przetestuj.Znam tego starego Angela i te siuśki dumnie teraz zwane Angelem EDP to jest żart.

Za to nie wiem czy przy Jungle coś majstrowali.Może.Ale moje perfumy kupione jakieś 1,5 roku temu maja porażającą moc.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 13:36   #1706
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Jesli chcesz kupić Angela to najpierw go przetestuj.Znam tego starego Angela i te siuśki dumnie teraz zwane Angelem EDP to jest żart.

Za to nie wiem czy przy Jungle coś majstrowali.Może.Ale moje perfumy kupione jakieś 1,5 roku temu maja porażającą moc.
ale nawet przy słoniu już majstrowali tylko wersja nowa nie przeszkadza mi jakoś specjalnie bo nie w wąchałam sprzed ale myślę że nie popisali się ze zmianami jak w Angelu czy Dolce Vicie wiec słoń jak na razie wg mnie bezpiecznie pachnie
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 14:01   #1707
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Cytat:
Napisane przez calella Pokaż wiadomość
Asiuuuula, przepraszam Cię, nie rozumiem twojej odpowiedzi "kupisz po". Mogłabyś napisać, co miałaś na myśli?
Chodziło mi o to, że kupisz te wody już reformulacji, ponoć się różnią trochę, nie wiem czy tylko trwałością ale coś było mieszane w nich.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 15:23   #1708
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Cytat:
Napisane przez nisia1908 Pokaż wiadomość
ale nawet przy słoniu już majstrowali tylko wersja nowa nie przeszkadza mi jakoś specjalnie bo nie w wąchałam sprzed ale myślę że nie popisali się ze zmianami jak w Angelu czy Dolce Vicie wiec słoń jak na razie wg mnie bezpiecznie pachnie
Ok, ok.Przyznaję, że Słonia poznałam dopiero jakieś 2 lata temu więc i może jakieś zmiany w nim zaszły.
Niemniej moc na pewno jest.Nie to co Angel, który teraz na mnie pachnie jakieś 2 godziny:/

Generalnie dzieki perfumeriom internetowym zaczęłam niedawno skupywać zapachy, których używałam jako nastolatka.Z sentymentu po prostu.
I tak, zapachy się zmieniają.Chociaż akurat z Diorami i Chanelkami przyjemności nie miałam to nawet głupi Boss coś tam majstrował.Delikatnie ale jednak.
Nawet opakowania mają czasem trochę zmienione.Dlatego zanim kupimy coś co znamy sprzed iluś tam lat trzeba to najpierw przetestować.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 17:46   #1709
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...

Zgadzam się na szczęście słonia nie przedobrzyli co do nowego Angela to nie wąchałam , wyczytałam za to opinie o zmianach jakiś czas temu i tak szczerze mówiąc nawet aliena chyba pieścili albo coś się stało z moim nosem bo wogóle praktycznie się na mnie nie trzyma jeśli chodzi o klasyki na wizażu można się odkochać poznając nowości ale co mnie denerwuję to co wychodzi nowy zapach to jest kopią czegoś... już brak im tej oryginalności tego WOW! tylko jak lece na testy to od razu mi się przemyka "do czego to podobne? skądś to znam!...." nie wiem w czym tkwi polityka perfumerii , że zapachy są wtórne a niegdyś piękne klasyki i wzory perfumeryjne kobiecości są zmieniane do granic nienawiści i nieużywalności niegdyś zwolenniczek owych zapachów... Chore!
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 21:56   #1710
sputnik69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Promocja w Rossman

Panie i Panowie.
Rossman zrobił dość ciekawą promocję na męskie zapachy.
http://www.rossnet.pl/Produkty?s=&ca...ge=44&pageId=1

Nie wiem czy w drogeriach będą testery czynie.
Z zapachów, które mi się podobają to Azzaro Legend (mam), Bvlgari Aqva Marine (brat ma więc dane mi było wypróbować).

Jeśli testery będą to nie ma problemu, ale jeśli nie to czy któryś zapach z oferty rossmana może być podobny do tych dwóch w/w?
Ewentualnie zamiast kupić w ciemno mogę iść i sprawdzić zapachy w innym miejscu. ale przynajmniej będę wiedział na co zwrócić uwagę.


p.s.
Bvlgari bardzo mi się spodobały, ale odniosłem wrażenie, że dość szybko ze mnie wyparowały. Możliwe, że po prostu się przyzwyczaiłem, ale trudno mi to określić. Psiki były na szyję w okolicach uszu 1x na każdą stronę i 1x zgięciach rąk także ilość chyba powinna być wystarczająca. Z opinii, które przeczytałem to jest to zapach dość trwały.
Wiem, że kupione były na allegro jako tester.
Może po prostu podróbka?
sputnik69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-31 11:41:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.