Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy] - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-23, 18:56   #1
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna

Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]


Oto wątek, specjalnie wydzielony z forum "Dietetyka", w którym Użytkownicy mogą wklejać jadłospisy o zbyt niskiej kaloryczności i/lub świadczące o zaburzeniach odżywiania lub początkach zaburzeń ich autorów.

JEŚLI NIE JESTEŚ PEWIEN, CZY TWÓJ JADŁOSPIS NADAJE SIĘ NA 'ZWYKŁE' NCJ, PROFILAKTYCZNIE UMIEŚĆ GO TUTAJ!

NIE OBURZAJ SIĘ, W PRZYPADKU GDY TWÓJ JADŁOSPIS POWYŻEJ 1000 KCAL ZOSTANIE TU PRZENIESIONY- NIE TYLKO ILOŚĆ KALORII JEST WYZNACZNIKIEM CHOROBY, DUŻO BARDZIEJ SZKODLIWE (dla innych użytkowników) SĄ WYRAŻANE PRZY OKAZJI POSIŁKÓW, CHOROBOWE MYŚLI!

Nie traktuj umieszczenia tu przez któregoś z moderatorów Twoich postów, jako ujmy na honorze. Choroba nie jest powodem do wstydu, a do leczenia. Wątek jest jak każdy inny i tutaj także dziewczyny Ci doradzą, jeżeli je o to poprosisz i podpowiedzą, w jaki sposób zwiększać ilość jedzenia.
Uszanuj to, że zdrowi użytkownicy (lub ci mający dość ed), nie chcą spotykać się z chorobą w każdym wątku na forum "Dietetyka".

W wyjątkowych przypadkach, gdy treść Twoich postów zostanie uznana za szczególnie szkodliwą, moderator ma prawo do edycji Twojej wypowiedzi.

BARDZO PROSZĘ o dostosowanie się do zasad panujących na forum!!!







Cytat:
Napisane przez m-m-m Pokaż wiadomość
chodziło mi raczej teraz czy to, że teraz jem mimo, że nie jestem głodna nie jest już rodzajem kompulsu. Np. zaplanowałam sobie kolację papryka plus serek, najadłam się tą papryką, ale oczywiście przez łakomstwo/z nudów/ze smutku i samotności musiałam też zeżreć serek
bye, bye, przenoszę ten post, zdradzający patologiczne myślenie na kz.

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

słuchaj - zbyt bardzo skupiasz się na myśleniu o emocjach związanych z jedzeniem. to, że masz wyrzuty sumienia po serku i chciałaś jako kolację potraktować warzywo, stanowi tylko i wyłącznie objawy anoreksji.

pozdrawiam i lecz się dziewczyno.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming

Edytowane przez iza_wiosenna
Czas edycji: 2010-12-16 o 11:02
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 18:59   #2
m-m-m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 130
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

cóż, w takim razie dziękuję za pomoc (tak, to jest ironia)
m-m-m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 09:12   #3
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez m-m-m Pokaż wiadomość
cóż, w takim razie dziękuję za pomoc (tak, to jest ironia)
ale o co Ci chodzi?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 18:52   #4
m-m-m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 130
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

miałam nadzieję na jakąś konkretną radę co powinnam zrobić, żeby było dobrze. Chociaż może to naiwność liczyć na to, że coś się może zmienić.
m-m-m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 18:59   #5
kakaukowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 252
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

m-m-m radziło ci juz milion osób. Chcesz konkretną rade?

ZACZNIJ JEŚĆ!
kakaukowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 17:51   #6
m-m-m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 130
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

U pt. "zaczęłam jeść"
I(9.00): owsianka z 3 łyżek na wodzie, łyżka otrębów, gruszka, 1orzech, kawa 2w1
II(11.30): jabłko, 2orzeszki w czekoladzie, kromka chleba z ziarnami z masłem i szynką
III(15.30): samosy z greenwaya (2pieczone pierogi z ciemnej mąki z warzywnym nadzieniem, surówki z marchewki i kapusty), herbata
planuję
IV(19.00): jogurt z łyżką otrębów (nie jestem głodna po tym obiedzie)
m-m-m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 13:25   #7
m-m-m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 130
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

dobrze, zrozumiałam - nikt mi nie pomoże.
m-m-m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 13:51   #8
Ejli
Zadomowienie
 
Avatar Ejli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 842
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez m-m-m Pokaż wiadomość
dobrze, zrozumiałam - nikt mi nie pomoże.
w czym?
mamy Cię karmić?
zresztą... zaburzeń odżywiania nie leczy się jedzeniem
__________________
Ogrody opuściły swoje drzewa

I'm going slightly mad
Ejli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 13:55   #9
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez m-m-m Pokaż wiadomość
dobrze, zrozumiałam - nikt mi nie pomoże.

A czego oczekujesz od wizażanek? Mamy za ciebie zacząć normalnie jeść czy może nakarmić cię siłą? Jesz dramatycznie mało, nie leczysz się (przytycie i terapia u psychologa) to się nie dziw że twoje jadłospisy lądują na Krzywym Zwierciadle.
To twoje życie, i to TY musisz podjąć decyzje o swoim dalszym losie. Jeśli będziesz chciała się wyleczyć to zgłosisz się na terapię, jeśli nie to umrzesz. Nikt za ciebie życia nie przeżyje.

Widzę że Ejli mnie uprzedziła, i mądrze prawi.
To nie z żarciem masz problem, tylko ze swoim życiem.

Edytowane przez Lemmy is God
Czas edycji: 2010-01-27 o 13:58
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 15:03   #10
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez m-m-m Pokaż wiadomość
dobrze, zrozumiałam - nikt mi nie pomoże.
have a fun w dalszym uskutecznianiu wpędzania mnie w poczucie winy. póki co nie działa
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 18:41   #11
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Musze sie jakos odstresowac, co polecacie:
- marchewki
- pomarancze
- jablka
W sumie nic wiecej nie mam... wlasnie spalaszowalam wiesniaka ale mi nerwy nie przeszly...
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 19:04   #12
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Jednak nie wytrzymalam. Co prawda szklanka platkow kukurydzianych to nie jest az taki straszny grzech, jednak zasady zostaly zlamane. Co robicie zeby sie skarcic za lakomstwo ? Na cwiczenia juz za pozno.... poza tym sa lepsze kary... Zaczynam glupiec. Bylo tak super na poczatku a teraz odzywaja sie zaburzenia. Chyba nigdy nie uda mi sie schudnac.
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 19:38   #13
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Lisnov co to za pomysł, żeby karać się za jedzenie?!?!?!
co robimy jak zjemy za dużo?
eee nic?
idziemy na spacer???????????
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 19:44   #14
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Lisnov co to za pomysł, żeby karać się za jedzenie?!?!?!
co robimy jak zjemy za dużo?
eee nic?
idziemy na spacer???????????
Na regulacje zachowania najlepsze sa kary i nagrody. A na spacer to ja dziekuje przy takiej pogodzie. Zreszta jest 21.
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 19:47   #15
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Na regulacje zachowania najlepsze sa kary i nagrody. A na spacer to ja dziekuje przy takiej pogodzie. Zreszta jest 21.
dobrze się czujesz?
kary są złą metodą warunkowania zajrzyj do podręcznika do psychologii pierwszego z brzegu i poczytaj o karaniu a potem pogadamy.
skoro spacer nie, olewanie nie to idź może do kąta i klęcz godzinę na grochu, wystarczy? odpokutujesz wtedy? brak słów. nie dziwię się ze z tym podejsciem wciaz chorujesz.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 19:54   #16
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
dobrze się czujesz?
kary są złą metodą warunkowania zajrzyj do podręcznika do psychologii pierwszego z brzegu i poczytaj o karaniu a potem pogadamy.
skoro spacer nie, olewanie nie to idź może do kąta i klęcz godzinę na grochu, wystarczy? odpokutujesz wtedy? brak słów. nie dziwię się ze z tym podejsciem wciaz chorujesz.
Wiem, co nauka mowi na temat behawioryzmu ale niestety w przypadku takich osob jak ja najlepiej dziala "trzymanie na smyczy". Ladnie jesz, jest nagroda, nieladnie to kara. Proste. Inaczej nigdy nie osiagne swoich celow.
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 20:01   #17
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]


ty się powinnaś leczyć dziewczyno i jasno określić swój cel terapeutyczny. nie - "ładne jedzenie" ale "normalne życie". współczuję, naprawdę nie chciałabym funkcjonować w ten sposób. wydaje mi się, że wszystko w Twoim świecie kręci się wokol jedzenia i emocji z nim związanych. niszczysz sobie życie a masz je jedno.,
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 20:02   #18
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość

ty się powinnaś leczyć dziewczyno i jasno określić swój cel terapeutyczny. nie - "ładne jedzenie" ale "normalne życie". współczuję, naprawdę nie chciałabym funkcjonować w ten sposób. wydaje mi się, że wszystko w Twoim świecie kręci się wokol jedzenia i emocji z nim związanych. niszczysz sobie życie a masz je jedno.,
Niestety sie mylisz, jedzenie jest tylko jednym z najmniej znaczacych elementow...
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 20:23   #19
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Niestety sie mylisz, jedzenie jest tylko jednym z najmniej znaczacych elementow...
jedzenie jest efektem Twoich problemów, a robisz coś z nimi?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 00:05   #20
201705250937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 097
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Dziewczyny, wiem, ze do tego tematu nie da się podejśc spokojnie. Na chorobę m-m-m reagujecie dokładnie tak jak moi rodzice na moją. Widocznie więc bardzo się martwicie, ale tekty typu ; zacznij jesc są naprawdę niepotrzebne. Przeciez same wiecie, że to działa odwtornie

Edytowane przez 201705250937
Czas edycji: 2010-01-31 o 00:06
201705250937 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 18:55   #21
ar22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 270
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

moje dzisiejsze UUUU ze stopniowym wskazaniem mam nadzieje na P:: w pracy

śniadanko( 6:15): jogo naturalny+ zdrowy błonnik ( 3 garstki)+ frutina( 4 łyżki)+ 2 łyżki otręb żytnich+ + herbata czerwona

śniadanko II( 11:00):duuuże jabłko +kilkanascie winogron( naprawde sporo)+ paczka gumy rozpuszczalnej

herbata yerba mate/ zielona herbata

obiad: ( 15:45): (po pracy): makaron razowy z sosem ala spaghetti własnej roboty( papryka, pomidory, fasola czerwona z puszki, cebula, czosnek, ziola, piers z kurczaka, pieczarka)

podwieczorek (18 30) jablko ogromniaste kawa z mlekiem skond. light

kolacja ( 19 30) wiesniak z pestkami slonecznika, dyni, duuuza kromka chleba razowego, wkrojone pol pomidora, ziola, herbata czerwona

moge prosic o ocenke:pros i:

dzien bez cwiczen bo calz w pracy i nie mam silz....

p.s. moge prosic o jakies wskazowki odnosnie jadłospisu na P?????czy tak od razu przeskoczyc z małej ilosci kalorii na taka ogromna? czy cwiczenia sa wskazane ? bo chce to przytycie kontrolowac...aaa i jakies produkty dodwac na tym P???bo ja sie juz gubie w tym wszystkim niestety....:prosi :
ar22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 15:31   #22
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Rany czemu nie mogę decydować o tym co jem (mama mi nie ufa? ). Moje RRRRR:

śniadanie:
Kawałek (wielkosci dwóch palców np środkowych^^) kurczaka, kubek mleka 2%, czarna kawa.

drugie śniadanie: Pół bułki (nie grahamka ale tez nie zwykla pszenna, w sumie nie wiem jaka to byla :P) z wędliną (czerwone mieso, ale nie wyglada na tluste)

obiad: Aż wstyd mówić... Tak to jest jak sie mieszka z rodzicami: Bułka z wołowym TŁUSTYM kotletem i ogórkiem kiszonym.

kolacja: Jogurt z jagodami - cos typu Fantazja ale niefirmowa (cala porcja 130 kcal)


Wiem ze bardzo brzydki obiad, ale bardzo, bardzo proszę o ocenę ilości spożywanych kalorii i czy może być taka kolacja (za karę za tłusty obiad )
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka

Edytowane przez esor
Czas edycji: 2010-02-25 o 15:32
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 15:42   #23
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Rany czemu nie mogę decydować o tym co jem (mama mi nie ufa? ). Moje RRRRR:

śniadanie:
Kawałek (wielkosci dwóch palców np środkowych^^) kurczaka, kubek mleka 2%, czarna kawa.

drugie śniadanie: Pół bułki (nie grahamka ale tez nie zwykla pszenna, w sumie nie wiem jaka to byla :P) z wędliną (czerwone mieso, ale nie wyglada na tluste)

obiad: Aż wstyd mówić... Tak to jest jak sie mieszka z rodzicami: Bułka z wołowym TŁUSTYM kotletem i ogórkiem kiszonym.

kolacja: Jogurt z jagodami - cos typu Fantazja ale niefirmowa (cala porcja 130 kcal)


Wiem ze bardzo brzydki obiad, ale bardzo, bardzo proszę o ocenę ilości spożywanych kalorii i czy może być taka kolacja (za karę za tłusty obiad )
Słońce Ty moje.
nie dziwię się Twojej mamie, że Ci nie ufa, skoro na śniadanie jadasz kawałek kurczaka i szklankę mleka. Skoro nie potrafisz zjeść całej grahamki, ale dzielisz ją na pół. I wreszcie - skoro karzesz się za "kaloryczny" obiad i musisz dla czystego sumienia odpokutować go lekką kolacją.
Przykro mi, ale sądzę, że zamiast się zastanawiać, jak wytłumaczyć koleżankom, że mogą mieć ED, powinnaś pomyśleć o SOBIE. Jak sobie to wytłumaczyć, żeby zauważyć problem, który ewidentnie masz?

ps. w jadłospisie raczej 1000 kcal nie ma.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 16:05   #24
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

eeek Nie przyszłoby mi do głowy że to poniżej 1000 kcal ma Powaznie, nie chcialam tu robić zadnej pro-any i zadne takie :P Ostatnio sporo jadłam, myślałam ze ta ilosc jest odpowiednia (tzn wiedzialam ze niedobry rozklad, ale gdybym zjadla duzo wieczorem po takim obiedzie...). W takim razie dorzucam jeszcze dwa kiwi i garsc slonecznika.

Widze ze kompletnie nie mam wyczucia Raz jem za malo, krytyka wiec jem wicej znowu krytyka ze za tlusto jak na R i znowu beznadziejnie za malo

Musze sie usprawiedliwic ze to chyba wynika z tego ze obserwuje przykladowe swietne jadłospisy na R i ladnie mi idzie dopoki mama mi nie wepchnie duzegy nie-REDUKCYJNEGO obiadu, to ja wiedzac ze to zostanie skrytykowane i nie spowoduje spadku wagi zaczynam przesadnie scinac kalorie rano i wieczorem (czyli wtedy gdy moge jesc to co chce).

Wogole dzieki oczywiscie, jutro sie bardziej postaram (choc jutro znowu SMAZONA ryba w panierce na obiad, ja nie wiem co ja mam robic z tym ze 60% kalorii dziennych to moj obiad, o ile nie 65-70% )
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka

Edytowane przez esor
Czas edycji: 2010-02-25 o 16:08
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 16:12   #25
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Esor, a nie możesz się przenieść z obiadami na jakąś stołówke, bufet akademicki, gdzieś gdzie też serwują domowe jedzenie a z czego będziesz miała wybór?

Na marginesie to proponuje białkową kolacje (serek wiejski, twarożek albo jakaś rybka czy kawałek kurczaka) a jogurt dodać do śniadania - i lepiej naturalny

Edytowane przez LilyHoney
Czas edycji: 2010-02-25 o 16:13
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 16:14   #26
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

za dwa miesiące kończę LO i idę na studia - jestem z Krakowa i napewno tu będę studiować=jedzenie w domu, bo mieszkam blisko centrum i wszystkich uczelni, na tyle blisko ze nie będzie działać tekst typu ze jem na miescie czy gdzies. No, chyba ze bede miec zajecia bez przerwy dluzszej niz godzina od rana do wieczora ale z tego co wiem nie ma tak
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 16:26   #27
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

To powiedz mamie, że jesteś na studiach i chcesz żyć tak samo jak inni studenci a co się z tym wiąże częste obiadki u kogoś innego/w mensie Przecież nikt Ci jedzenia do gardła na siłe nie wepchnie
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 16:32   #28
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

no tak ale ona od razu mi teksty ze blablabla jak moze 19-letnia kobieta (z podkresleniem na kobieta a na nastepny dzien mi mowi ze jestem dzieciuch) wazyc ponizej 50 kg blablabla, a chyba zapomina ze ja nawet nie mam metra sześćdziesieciu :P

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

oczywiscie staram sie kiedy mam okazje nie jest obiadu w domu, ze a tu obiad u chlopaka a tu cos tam, ale powiedzmy 4 dni na 7 w tygodniu musze zjesc co mi podadzą :/
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 19:11   #29
m-m-m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 130
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

R
I(8.30): owsianka z 3łyżek na wodzie, z łyżką otrąb i gruszką, herbata
II(11.00): 135gjogurt nat z otrębami, mandarynka, pół grejpfruta
III(13.00): kubek czystej pomidorowej
45 min interwałów
IV(14.30): kawałek pieczonego łososia, 2 małe pieczone ziemniaki, susówka z marchwi i kapusty, herbata (obiad w domu )
V(18.00): 2łyżki sałatki owocowej (mandarynka, kiwi, ananas, brzoskwinia, winogrona), pół jajka, trochę coli light (impreza rodzinna )


jestem zła, bo mam wrażenie, że weekend w domu marnuje moje starania z całego tygodnia

Edytowane przez m-m-m
Czas edycji: 2010-02-27 o 19:31
m-m-m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 19:17   #30
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

2 łyżki sałatki i pół jajka? Ależ sie nażarłaś, naprawdę...
Przerażasz mnie dziewczyno...
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.